ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت

۲۰۶ روز قبل

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.

به گزارش ایسنا سرهنگ نجف حمیدزاده در تشریح تسهیلات تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت اظهارکرد: مشمولانی که تمایل دارند زودتر از تاریخ درج شده در برگ آماده به‌خدمت وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند می توانند تا ۲۰ روز قبل از موعد اعزام به‌خدمت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) اقدام کنند.
وی با بیان اینکه ارائه درخواست تمدید تنها برای یک بار امکان پذیراست،گفت: مشمولانی که دارای عذر موجه از قبیل بیماری مشمول، فوت بستگان درجه یک مشمول، وقوع سیل و بلایای طبیعی، استخدام قطعی در نیروهای مسلح و... هستند و به همین سبب توان حضوردر موعد تعیین شده برای اعزام به خدمت را ندارند، می‌توانند با ارائه مدارک مربوطه به دفاتر( پلیس+۱۰ ) یا مراجعه از تسهیلات در نظر گرفته بهره‌مند شوند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس،معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ،سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ از قوانین و مقررات مربوطه مطلع شوند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اخبار آخرین اخبار از نحوه خرید خدمت سربازی اینجا کلیک کنید

 

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید