اخبار جدید آزمون استخدامی شرکت نفت سال ۹۲

۱۸۶۸ روز قبل ۴ نظر

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم استخدام در شرکت ملی نفت ایران می رساند مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سال 1392 به پایان رسیده است.

کلیه داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام نموده اند می توانند از تاریخ 20/12/1391 لغایت 22/12/1391 نسبت به مشاهده و ویرایش عکس و اطلاعات خود اقدام نمایند.

با عنایت به اینکه تعدادی از عکسهای آپلود شده توسط متقاضیان استخدام فاقد ویژگیهای مندرج در دفترچه راهنما و سامانه آزمون استخدامی می باشند؛ بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبانی که بدون رعایت موارد خواسته شده اقدام به عبور از مرحله “عکس داوطلب” نموده اند می رساند، تا پایان زمان ویرایش مهلت دارند نسبت به اصلاح عکس خود اقدام نمایند. مجدداً یاد آور می گردد صرفاً فایل تصویر اسکن شده یک قطعه عکس پرسنلی داوطلب با مشخصات لازم قابل قبول بوده و سایر تصاویر از جمله تصویر کارت ملی، تصویر شناسنامه، تصاویر بریده شده از عکسهای غیر پرسنلی و … فاقد اعتبار می باشند.

1- آزمون کتبی در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 92/02/05 و 92/02/06 به صورت همزمان در 8 حوزه اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز، کرمانشاه و مشهد برگزار خواهد گردید.
2- آزمون کتبی مشتمل بر سوالات استعداد شغلی (ضریب 1)، سوالات عمومی از دروس ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی و دانش رایانه (ضریب 1) و سوالات تخصصی مرتبط با هریک از گروه های شغلی (ضریب 2) می باشد. جهت اطلاع از عناوین دروس سوالات تخصصی به بخش 16 دفترچه راهنما مراجعه نمایید.
3-کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز شنبه مورخ 92/01/31 از طریق همین پایگاه قابل دریافت می باشد.
4-تعداد سوالات عمومی 30 و سوالات تخصصی 70 عدد می باشد که این بخشها دارای نمره منفی می باشند.

دریافت سوالات استخدامی شرکت نفت

دریافت اخبار استخدامی شرکت نفت

متن آگهی استخدامی شرکت نفت

لینک ویرایش اطلاعات

 

این آگهی مربوط به ۱۸۶۸ روز پیش است و منقضی شده است بنابراین کلیه اطلاعات تماس نمایش داده نمیشود.
کارفرما

دانلود برنامه موبایل

4 نظر برای «اخبار جدید آزمون استخدامی شرکت نفت سال ۹۲»


  1. الیکا

    این نتایج کی می خواد اعلاام بشه تو رو خدا یکی یه زمان درست حسابی اعلام کنه مردم از بس هر روز نگاه کردم و دیدم نوشته دو هفته دیگه این چه دو هفته ای بود که ازوقتی متحان دادیم میگه دو هفته لطفا هروقت نتایج اعلام شد به ایمیلم زمان درست رو بفرستید خیلی ممنون

    پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.