اخبار استخدام معلولین (کلیه اخبار)

۲ روز قبل ۸۸ نظر

اخبار استخدام معلولین 

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام معلولین کشور در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبار استخدام معلولین موجود در این صفحه :


۳۱ تیر ۱۳۹۸
افزایش اعتبارات اشتغال مددجویان
رئیس سازمان بهزیستی کشور از افزایش اعتبارات اشتغال مددجویان تحت پوشش خبر داد و گفت: ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت وام اشتغال به معلولان اختصاص یافته است.
ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۱۳۹۸
ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر از معلولان و مددجویان بهزیستی دزفول
رئیس بهزیستی دزفول گفت: سال گذشته برای ۲۰۰ نفر از معلولان و مددجویان تحت پوشش این اداره در دزفول اشتغال ایجاد شد.فریدون عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در سال گذشته برای ۲۰۰ نفر از معلولان و مددجویان تحت پوشش اداره، اشتغال ایجاد شد که از این میزان ۱۳۷ نفر اشتغال شهری و ۶۳ نفر نیز اشتغال روستایی بودند.
ادامه مطلب ...
۲۵ تیر ۱۳۹۸
امسال ۳۶۰ معلول در آموزش و پروش استخدام می شوند
در سومین روز از هفته گرامیداشت سی و نهمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی و با دستور دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور۶۴ طرح و برنامه معاونت امور توانبخشی در ۲۴ استان صبح امروزبصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ تیر ۱۳۹۸
وام ۵۰ میلیونی اشتغال مددجویان
معاون اموراجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران گفت، به کارفرمایانی که برای جذب نیروی کارمعلول اقدام کنند، تسهیلات ۵۰ میلیون تومان اشتغال به آنان پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
استخدام ۳درصدی معلولان قطعی است
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه اختصاص سهمیه سه درصدی برای استخدام معلولان قطعی است، گفت: این سهمیه به هیچ عنوان با استخدام افراد غیرمعلول پر نمی‌شود.
ادامه مطلب ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
ایجاد اشتغال برای معلولین با جدیت مورد پیگیری قرار می گیرد
همتی گفت: موضوع ایجاد اشتغال برای معلولین و نابینایان باید به طور جدی مورد پیگیری قرار گیرد تا طبق قانون این افراد در سازمان‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی مشغول به کار شوند.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
استخدام ۳ درصدی معلولان در آزمون دستگاه‌های اجرایی
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: امسال ۲۴۰ مورد سهمیه طرح ترافیک برای معلولان در نظر گرفته شده که سال گذشته ۳۶۰ مورد بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
بکارگیری معلولان در دستگاه‌ها با شرکت در آزمون استخدامی ممکن است
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان کرمانشاه گفت: بکارگیری معلولان در دستگاه‌های اجرایی استان با شرکت در آزمون استخدامی ممکن است.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
پرداخت بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به معلولین
مدیرکل بهزیستی استان ایلام از اعطای بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به معلولان استان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۸
قانون استخدام ۳ درصدی معلولان اجرا شود
رئیس سازمان بهزیستی کشور بر اجرای قانون استخدام سه درصدی معلولان تاکید کرد و گفت: تفاهمنامه بین سازمان بهزیستی کشور و سازمان امور استخدامی به منظور اجرای این قانون منعقد شده است.
ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۱۳۹۷
واریز عیدی معلولان و زنان سرپرست خانوار تا پایان ماه
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی گفت: عیدی مددجویان بهزیستی که شامل معلولان و زنان سرپرست خانوار می‌شود تا پایان اسفندماه پرداخت خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
نهادها قانون ۳ درصد استخدام معلولان را اجرا کنند
مدیرعامل انجمن معلولان آذربایحان‌غربی با اشاره به اینکه ۴۶ هزار معلول در استان شناسایی شده است، گفت: دسترسی داشتن به اماکن وامکانات عمومی، مناسب‌سازی پیاده‌روها، فضاهای شهری وحمل و نقل عمومی برای سهولت در تردد معلولان از مهمترین دغدغه این قشراز جامعه است.
ادامه مطلب ...
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
افزایش مستمری معلولان از ۱۰۸ تا ۴۰۰ هزار تومان
رئیس سازمان بهزیستی درخصوص افزایش مستمری معلولان گفت: از ۱۰۸ هزار تومان تا حدود ۴۰۰ هزارتومان بنابر بعد خانوار، مستمری معلولان افزایش می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۲۵ بهمن ۱۳۹۷
اشتغال ۳۶۷ معلول در سال‌جاری
معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی استان همدان از اشتغال ۳۶۷ معلول در سال‌جاری خبرداد .
ادامه مطلب ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷
لزوم عملیاتی کردن ۳ درصد سهمیه اشتغال معلولان در تمام سازمان‌های دولتی
بازدید از مرکز نگهداری معلولین کلید بهشت شهرستان کنگان، دیدار با استاندار بوشهر و نماینده، ولی فقیه و امام جمعه استان، شرکت در شورای اداری و نشست صمیمانه با مراکز و موسسات غیر دولتی، افتتاح فاز یک مرکز نگهداری دختران ۶ تا ۱۲ سال حضرت فاطمه زهرا (س) و... از اقدامات سفر پر کار رییس سازمان سازمان بهزیستی کشور به استان بوشهر بود.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
اشتغال به کار بیش از ۹۰ نفر از معلولان کشور با استفاده از سهمیه ۳ درصدی استخدامی
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از اشتغال به کار بیش از ۹۰ نفر از معلولان کشور با استفاده از سهمیه ۳ درصدی استخدامی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۱۳۹۷
باید زمینه استخدام دانش‌آموزان معلول فراهم شود
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی بر فراهم کردن زمینه استخدام دانش‌آموزان معلول تاکید کرد. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان مجید قدمی گفت: رویکرد ما در سازمان آموزش و پرورش استثنایی، رویکرد آموزش فراگیر است که دانش‌آموزان با نیاز‌های ویژه بتوانند در کنار سایر افراد تحصیل کنند.
ادامه مطلب ...
۱۸ آذر ۱۳۹۷
استخدام معلولان در دستگاه های دولتی اجرایی شود
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب قانون جامع «حمایت از معلولان» گفت: اشتغال معلولان نیز در این قانون گنجانده شده است و استخدام این قشر باید در دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷
جذب ۳۰۰ معلول در آموزش و پرورش
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: برخی دستگاه‌ها به قانون ۳ درصد استخدام معلولان عمل نکردند که باید این موضوعات پیگیری شود.
ادامه مطلب ...
۱۵ آذر ۱۳۹۷
اشتغال برای ۱۱۰۰ معلول گلستانی
مدیرکل بهزیستی استان گلستان گفت: در راستای توانمندسازی معلولان استان گلستان اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان به این استان اختصاص پیدا کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ آذر ۱۳۹۷
پیش‌بینی ۱.۸ میلیاردتومان اعتبار اشتغال‌زایی برای معلولان نهاوند
رئیس بهزیستی نهاوند از اختصاص یک میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان اعتبار اشتغال‌زایی برای معلولان جامعه هدف بهزیستی این شهرستان خبر داد.علی محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: ۳ هزار و ۲۰۰ معلول در شهرستان نهاوند شناسایی‌شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
بیش از ۴۵۰ شغل برای معلولان قزوینی ایجاد شده است
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: در سال گذشته در بخش اشتغال بیش از ۲۰ درصد تعهد ایجاد تحقق یافته است که امسال تاکنون از میان ۶۰۲ تعهد، ۴۸۰ شغل ایجاد شده و کانون توانا سهم عمده‌ای داشته است.
ادامه مطلب ...
۱۰ آذر ۱۳۹۷
اختصاص اعتبار برای اشتغال معلولان گیلان
۳۳ میلیارد ریال اعتبار امسال برای اشتغال معلولان گیلان هزینه شد.
ادامه مطلب ...
۶ آذر ۱۳۹۷
اختصاص سه درصد استخدامی های ادارات دولتی به افراد معلول
مدیرکل بهزیستی استان کردستان گفت: در حال حاضر ۵۰ هزار معلول در سطح استان شناسایی و تحت حمایت و پوشش بهزیستی کردستان قرار دارند.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
معلولان در اولویت طرح اشتغالزایی خراسان جنوبی
​معاون امور توانبخشی بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه معلولان در اولویت طرح اشتغالزایی بهزیستی خراسان جنوبی هستند، گفت: امسال ۲۶۲ نفر از توانخواهان تحت حمایت بهزیستی، کاندید شرکت در برنامه آماده‌سازی شغلی هستند.
ادامه مطلب ...
۲۸ آبان ۱۳۹۷
زمینه اشتغال معلولان در کرمان فراهم می‌شود
فرماندار کرمان با بیان اینکه برای ادارات و دستگاه‌های اجرایی که در زمینه ایجاد اشتغال برای توانخواهان و معلولان اقدام کنند مشوق‌هایی وجود دارد گفت: باید زمینه‌های لازم برای اشتغال معلولان در کرمان فراهم شود
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
ابلاغ قانون حمایت از حقوق معلولان به مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری تهران
معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از ابلاغ قانون حمایت از حقوق معلولان به مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران خبر داد و گفت: با توجه به تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در مجلس شورای اسلامی این ابلاغیه در شهرداری تهران به عنوان یکی از مشمولان این قانون صادر شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
انجمنی برای اشتغالزایی نابینایان
چند سال قبل انجمنی برای اشتغالزایی و حرفه آموزش نابینایان شکل گرفت و امروز این انجمن کارگاهی را برای اشتغال و بسته بندی این افراد راه اندازی کرده است.
ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۱۳۹۷
استخدام معلولان باید در اولویت قرار گیرد
فخاری گفت: طبق قانون سازمان‌های مختلف باید زمینه فرصت‌های شغلی معلولان را فراهم کنند و شهرداری تهران هم باید به این مسئله ورود کند.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
رایزنی برای ذخیره سهمیه استخدام معلولان
وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی درباره عدم رعایت سهمیه استخدام معلولان در آموزش و پرورش اظهار کرد: در مواردی که تعداد متقاضی کمتر از سهمیه اختصاص یافته بود نمی توانستیم این استفاده را کنیم. یعنی جاهایی را داشتیم که تعداد متقاضیان کمتر از سهمیه بوده است در اینگونه موارد نتوانستیم کاملا ۳ درصد را اختصاص دهیم، اما در سایر مواردی که تعداد متقاضی به اندازه سهمیه بوده از آن استفاده کردیم.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
دستگاه‌های اجرایی بخشی از ظرفیت شغلی را به معلولان اختصاص دهند
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق لایحه تصویب‌شده حمایت از معلولین در مجلس شورای اسلامی، دستگاه‌های اجرایی موظف‌اند بخشی از ظرفیت خود را به استخدام نیروهایی که دارای معلولیت هستند، اختصاص دهند.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت کاملترین قانون
رئیس فراکسیون معلولان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بیش از ۶۰درصد سهامداران شرکت یا موسسه‌هایی که می‌خواهند احداث شوند معلول باشند به آن‌ها تسهیلات بسیار خاص داده می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
روند «استخدام معلولان» تغییر کرد
رییس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور از تغییر روند «سهمیه استخدامی» برای معلولان از سال جاری خبر داد و گفت: معلولان در صورت دریافت نمره قبولی در آزمون‌ها، برای حضور در مصاحبه‌های تخصصی دعوت می‌شوند؛ در همین راستا کارشناسان بهزیستی در جلسات مصاحبه‌ها حضور می‌یابند تا انطباق شغل را با نوع معلولیت متقاضی استخدام سنجیده و اینگونه مانع از رد افراد می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۷
تاکید قانون بر تحقق سهمیه سه‌درصدی معلولان در استخدام‌ها
معاون بهزیستی کشور از ایجاد ۵۶ هزار و ۶۸۷ شغل در کشور توسط این سازمان خبر داد. به گزارش ایسنا، محمدعلی کوزه‌گر در آیین بهره‌برداری از یک واحد مسکن مددجویی در شهرستان سلسله به نمایندگی از ۲۱۷ واحد در استان اظهار کرد: سال گذشته ۵۶ هزار و ۶۸۷ شغل برای مددجویان تحت پوشش ایجاد شد که سهمیه سه‌درصدی معلولان هم بخش کوچکی از این اشتغال بوده است.
ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۱۳۹۷
موافقت رئیس جمهور با افزایش سهم استخدام معلولان در دستگاه‌های دولتی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از موافقت رئیس جمهور برای افزایش سهم استخدام معلولان در دستگاه های دولتی از ۳ درصد به ۵ درصد خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۱۳۹۷
اشتغال معلولان در ادارات ورامین مورد توجه باشد
فرماندار ورامین با تاکید بر لزوم توجه به مشکلات معلولان در حوزه اشتغال گفت: اشتغال معلولان در ادارات ورامین موردتوجه باشد.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۷
اشتغال ۲۰ هزار معلول در بنگاه‌های اقتصادی
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: برای کاهش فقر با اعتباری که دولت به تازگی به ما داده تمام پشت نوبتی‌هایی که درآمدشان از مستمری کمتر بوده به مرور تحت پوشش سازمان قرار می‌گیرند که این برنامه از پایان مردادماه آغاز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۷
استخدام معلولان پس از کسب حدنصاب لازم
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی گفت: معلولان پس از کسب حد نصاب لازم در رقابت با سایر معلولان، در دستگاه‌های اجرایی استخدام می شوند و درصورت تکمیل نشدن ظرفیت پیش‌بینی شده (تا سقف سه درصد) باقیمانده ظرفیت سهمیه برای داوطلبان در آزمون‌های آتی لحاظ می شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۷
استخدام معلولان پس از کسب حدنصاب لازم
معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی گفت: معلولان پس از کسب حد نصاب لازم در رقابت با سایر معلولان، در دستگاه‌های اجرایی استخدام می شوند و درصورت تکمیل نشدن ظرفیت پیش‌بینی شده (تا سقف سه درصد) باقیمانده ظرفیت سهمیه برای داوطلبان در آزمون‌های آتی لحاظ می شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۷
اجرای کامل قانون سهمیه ۳ درصدی استخدام معلولان در دستگاه‌های اجرایی
رئیس سازمان بهزیستی کشور بر اجرای قانون استخدام ۳ درصدی معلولان تاکید کرد و گفت: تفاهم نامه بین سازمان بهزیستی کشور و سازمان امور استخدامی برای اجرای این قانون در سال جاری منعقد شده است.
ادامه مطلب ...
۹ تیر ۱۳۹۷
اشتغال فرزندان ورزشکاران معلول پیگیری شود
رئیس فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت که موضوع اشتغال فرزندان ورزشکارانی که در عرصه های مختلف مدال آوردهستند باید پیگیری و به نتیجه برسد.
ادامه مطلب ...
۵ تیر ۱۳۹۷
توجه به افراد دارای معلولیت گمشده آزمون های استخدامی
مدیر کل سلامت شهرداری تهران گفت : برغم تصویب قانون حمایت از حقوق معلولان در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن توسط رئیس جمهور در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه ۹۷، به نظر می رسد هم چنان جامعه از بی توجهی به افراد دارای معلولیت رنج می برد.
ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۷
قانون استخدام معلولان اجرا شود
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اصلاحیه لایحه قانون حمایت از معلولان گفت: در این اصلاحیه آمده است که با وزرایی که قانون استخدام سه‌درصد معلولان را رعایت نکنند برخورد و به دادگاه معرفی می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعلام شرایط استخدامی و پرداخت حقوق به معلولان
رئیس سازمان بهزیستی کشور جزئیاتی از شرایط استخدامی و پرداخت حقوق به معلولان را اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۷
اشتغالزایی برای ۶۹۸ نفر از مددجویان و معلولان بهزیستی خراسان‌جنوبی
مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: تعهد بهزیستی استان در سال گذشته ایجاد اشتغال برای ۶۷۷ نفر بوده و برای ۶۹۸ نفر از مددجویان و معلولین اشتغال ایجاد کرده است.
ادامه مطلب ...
۴ بهمن ۱۳۹۶
ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ مددجوی معلول بهزیستی استان فارس
مدیر کل بهزیستی استان فارس گفت: از محل مشارکت های مردمی در ۶ ماه نخست امسال پنج میلیارد ریال جمع آوری شد که با استفاده از آن برای ۵۰۰ نفر از مددجویان معلول زیر پوشش این نهاد ایجاد اشتغال شد.
ادامه مطلب ...
۳۰ دی ۱۳۹۶
لایحه حمایت از حقوق معلولان اوج ارائه خدمات توانمندسازی بهزیستی
رئیس سازمان بهزیستی اوج ارائه خدمات توانمندسازی و حمایتی این سازمان را لایحه جدید حمایت از حقوق معلولان عنوان کرد که از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داده شد و مجلس نیز بدون رای مخالف آن را تصویب کرد.
ادامه مطلب ...
۲۴ دی ۱۳۹۶
اختصاص ۷۰۰میلیون ریال به اشتغال معلولان ایجرودی
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ایجرود از اختصاص ۶۵۷ میلیون ریال برای اشتغالزایی و طرح‌های C.B.R به معلولان این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۱۳۹۶
سهم ۳۰ درصدی معلولان از استخدام ها
با تصویب اصلاحات قانون جامع حمایت از حقوق معلولان، شرایط برای تحصیل رایگان و اشتغال قشر معلول فراهم شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ دی ۱۳۹۶
دادن حداقل حقوق به افراد با معلولیت شدید
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: به کسانی که معلولیت شدید دارند حقوقی معادل حداقل قانون کار در نظر گرفته شده و دستگاه‌ها مکلفند ساعات کار روزانه شاغلان دارای معلولیت شدید را هفته‌ای ۱۰ ساعت کاهش دهند.
ادامه مطلب ...

۸۸ نظر برای اخبار استخدام معلولین (کلیه اخبار)

 • سعید مهدی
  منظورمسکن مهر است که دولت روحانی قول ادامه آن را داد ولی بعد از انتخاب شدن به آن عمل نکرد و آن را باعث تورم در کشور واخلال در اقتصاد کشور وامر غیر ضروری دانست ودر محفل خصوصی گفته بودند مسکن اجتماعی را درموقع انتخابات وجهت رای گیری وکسب آرا درسال پایانی عنوان خواهند کرد
  پاسخ
  • کمال پور
   باعرض سلام و خسته نباشید و آرزوی توفیق روز افزون برای شما عزیز گرامی از درگاه خداوند متعال
   اینجانب پسری 28ساله دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر می باشم .معلول جسمی حرکتی
   پاسخ
   • مرادی
    سلام خدمت همه دوستان
    من معلول کم شنوا هستم دارای مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی دارم از دانشگاه دولتی و با رتبه ارشد 21 قبول شدم دانشگاه و تو شهرمون هم تنها معلول ناشنوا هستم که مدرک فوق لیسانس داره
    تا دلتون بخاد انواع و اقسام ادارات رفتم ولی نتیجه یکی بوده مجوز نداریم
    هیچکی حاضر نیس ی قدم برداره برا ی آدم معلول و بهزیستی هم فقط بلده حرف قشنگ بزنه وگرنه میزان عملش نزدیک به صفره
    قانون 3 درصد اولا مبهم هس و اصن معلوم نیس قراره چطور اجرا شه
    به نظر منم باید گرو های معلول با همسان خودشون رقابت کنن نه همینجوری همه با هم
    مشکلات افراد ناشنوا و نابینا تو یادگیری خ زیاده ولی معلولان جسمی حرکتی مشکل خ کمتری دارن ولی با این همه جمعیت معلولین جسمی حرکتی بیشتره از بقیه معلولان
    به نظرم اگه همین 3 درصد نصفش رو بدن معلولین جسمی حرکتی و هر کدوم از گروه های نابینا و ناشنوا 0/75 درصد رو بگیرن رقابت عادلانه تره
    البته بایستی در این درصدا به شدت معلولیت فرد هم توجه بشه
    با امید موفقیت برای همه دوستان
    پاسخ
     • ندا
      باسلام اینجانب مشکل کم شنوایی دارم هردو گوشام مشکل دارن ولیسانس حسابداری دارم.واسه کارورزی دارم اداره بهزیستی میرم که امیدوارم ازاینکه در اداره پرونده دارم منو بپذیرند.وخودمو و کارمو به خدای بزرگم میسپارم وهمیشه این جمله رو تکرارمیکنم که(خدایا اون کاری که حق من است خودت واسم مهیا کن خودت ازم حمایت کن وراهی واسم بگشا) آمین
      پاسخ
       • فاطمه ارزنده
        من ۲۳سال دارممدرک کارشناسی علوم تربیتی مدیریت برنامه ریزی دارم معلولیت جسمی حرکتی دارم بیکارم دوسال تحصیلاتم را با سختی تمام کردم نفر اول دانشگاه هم شدم لطفا فکری کنین.
        پاسخ
        • مینا
         من کم شنوا هستم ولیسانس حسابداری دارم بامعدل 17 وسنم 24 سال دارم وبیکار هستم من دنبال کار هستم ولی به خاطر معلولیتم به من کار نمیدهند من واقعا به کار احتیاج دارم ممنون/
         پاسخ
         • مرضیه اسدی
          من معلول مهندس نرم افزار یکی ازپاهام فلجه باهربدبختی درس خوندیم اما هیچ ارگان دولتی ازما حمایت نمکنه حتی سازمان بهزیستی سنم ۳۶ همش دم ازسنه خود بهزیستی هم مگه خودت کار پیدا کن کدام کارچرا مارا سرکاری نمیزارن چرا ازما حمایت نمیکنن از اندیمشک
          پاسخ
            • سحر
             سلام فوق لیسانس زبان و کم بینا هستم. یه مدت دانشگاه حقالتدریس بودم. بعدش قبولم نکردند. دفترچه بیمه ام باطل شد حق اولادیم هم قطع شد. 31 ساللمه. ازدواج هم نمیتونم بکنم. یه نفر بگه من چیکار کنم
             پاسخ
             • ناصر کرونی
              سلام بخدا زشته یکم فکر کنید همش حرفه ای کاش فقط یک سوم حرفهایتان عملی میکردید من خودم 26سالم هست لیسانس مکانیک سیالات دارم با این همه شور اشتیاق درس خوندیم و بعد هم امید داشتیم که یک پشتوانه داریم اینم که متاسفانه همش حرف بود الان دیگه بخدا نمیدونم چکار کنم
              پاسخ
                • ف،م
                 سلام
                 من کم شنواهستم وبامشکل بیکاری روبه روام بنده لیسانس روانشناسی دارم وتاکنون بهزیستی هیچ استخدامی برای ما نداشته این همه صحبت برای استخدام معلولین میکنند پس چرا عمل نمیکنند
                 پاسخ
                 • احمد
                  سلام
                  من کارشناسی الکترونیک دارم و فقط یکی از گوشهام ناشنواست و به همین دلیل در استخدام ها در مرحله ی پزشکی رد میشم
                  آیا من رو هم تو دستگاه های دولتی استخدام میکنن,بازم باید امیدی داشته باشم؟
                  یکی به من کمک کنه
                  باید چکار کنم
                  خواهش میکنم
                  پاسخ
                  • محمدرضا
                   من معلول.همیشه فقط صحبت این موارده.توعمل صفر.واقعا متاسفم که مامعلولین هیچ ارزش وجایگاهی نداریم بااینکه بنده مهندس عمرانم.متاسفم متاسف.همین
                   پاسخ

                    لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید