اخبار استخدام بازنشستگان کشور در سال ۹۷

۴۴ روز قبل ۳۶ نظر

اخبار استخدام بازنشستگان کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار استخدام بازنشستگان کشور اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار استخدام بازنشستگان کشور موجود در این صفحه :


۱۲ اسفند ۱۳۹۷
رد طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از رد طرح اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان که از سوی تعدادی از نمایندگان ارائه شده بود در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۷
درخواست بکارگیری اساتید بازنشسته در دانشگاه فرهنگیان به صورت حق التدریس
خنیفر در نامه به سازمان امور اداری و استخدامی خواستار بکارگیری اساتید بازنشسته در دانشگاه فرهنگیان به صورت حق التدریس شد.
ادامه مطلب ...
۶ اسفند ۱۳۹۷
استخدام فرزندان بازنشستگان صحت دارد
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی گفت: استخدام فرزندان بازنشسته در صندوق بازنشستگی و سایر مراکز دولتی صحت دارد.
ادامه مطلب ...
۴ اسفند ۱۳۹۷
پرداخت کسورات بازنشستگی سنوات غیر رسمی قبل از استخدام از سوی صندوق بازنشستگی
باتوجه به اینکه کسور بازنشستگی سنوات غیر رسمی از سوی صندوق‌های بازنشستگی به نرخ روز محاسبه می‌گردد.
ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۱۳۹۷
اعلام وصول طرح اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرحی برای اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان خبر داد.یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرحی برای اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
به‌کارگیری پاره‌وقت و ساعتی بازنشستگان بلامانع شد
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال بند ۱۲ بخشنامه بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری‌های کشور اعلام کرد: استفاده از خدمات بازنشستگان متخصص با مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر به‌صورت «پاره وقت» و «ساعتی» بلامانع است.
ادامه مطلب ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۷
پرداخت آخرین نوبت وام ضروری بازنشستگان در اسفند
مدیرعامل صندوق بازنشستگی گفت: ششمین و آخرین نوبت پرداخت وام ضروری ۵ میلیون تومانی مرحله اول، اسفندماه پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان منجر به اشتغال جوانان نشد
در جمع مدیران شهرضا اعلام شد که با تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کشور مقررشد تا قسمتی از مدیریت کشور به جوانان واگذار شود، اما بازخورد آن را در جوانان ندیدیم.
ادامه مطلب ...
۲ بهمن ۱۳۹۷
فرزندان بازنشستگان فرهنگی با اولویت‌ و سهمیه خاص استخدام شوند
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت معیشت فرهنگیان گفت: در قالب استخدام یکی از فرزندان بازنشستگان فرهنگی با اولویت‌ها و سهمیه خاص از سوی دولت و مجلس شورای اسلامی مورد نظر قرار گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۲ دی ۱۳۹۷
صندوق ذخیره ۲۳۰۰ میلیارد ریال به حساب فرهنگیان واریز کرد
صندوق ذخیره فرهنگیان حدود ۲۳۰۰ میلیارد ریال سهم‌الشرکه به حساب معلمان عضو صندوق که از دوم شهریور تا اول مهرماه ۱۳۹۷ به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند، واریز کرد که بخشی از آن مربوط به سود سال مالی ۹۶ و مطالبات سهم دولت است.
ادامه مطلب ...
۸ دی ۱۳۹۷
اعلام شرایط جدید وام ضروری بازنشستگان،آغاز ثبت‌نام از یک‌ماه دیگر
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، محمدرضا افشار در مورد آخرین وضعیت وام ضروری بازنشستگان گفت: مدیران صندوق بازنشستگی کشوری با پیگیری‌ها و هماهنگی‌هایی که با بانک صادرات انجام داد موفق شد ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای وام‌های بازنشستگان کشوری بگیرد که این یکی از مهمترین و بزرگترین اقدامات صندوق است یعنی چیزی حدود ۴۰ تا ۴۵ درصد افزایش اعتبار را نسبت به سال گذشته داشتیم که این وام، وام ۵ میلیون تومانی است.
ادامه مطلب ...
۲۸ آذر ۱۳۹۷
ابلاغ به ۲۰۰ شرکت و هلدینگ برای استخدام فرزندان بازنشستگان
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور از راه اندازی بانک اطلاعات تخصصی فرزندان غیرشاغل بازنشستگان خبر داد و گفت: به ۲۰۰ شرکت وابسته به صندوق ابلاغ شده فرزندان بازنشسته در اولویت استخدام قرار گیرند.
ادامه مطلب ...
۲۶ آذر ۱۳۹۷
جانبازان ۵۰ درصد از ممنوعیت به‌کارگیری بازنشسته‌ها مستثنی شدند
جانبازان ۵۰ درصد هم مانند جانبازان بالای ۵۰ درصد، از قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
اجرا شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دانشگاه ها
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دانشگاه‌های وزارت علوم خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ آذر ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان راه را برای اشتغال جوانان فراهم کند
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان مشکلاتی در اجرا پدید آورد؛ این قانون باید راه را برای ورود مدیران جهادی و جوانان شایسته به دستگاه‌های اجرایی باز کند.
ادامه مطلب ...
۱۷ آذر ۱۳۹۷
قانون منع بکارگیری بازنشستگان اصلاح می‌شود
‌نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس‌از اصلاح قانون منع بکارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی و بررسی دقیق در مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ آذر ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان بدون استثنا اجرا می شود
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور درخصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان اعلام کرد: وزارت کشور در اجرای این قانون استثنایی قائل نشد و دنبال تدابیر و حاشیه ها نبودیم.
ادامه مطلب ...
۱۱ آذر ۱۳۹۷
آیا قانون بازنشستگی شامل حال جانبازان می شود؟
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس جزییات قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تشریح کرد.غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح قانون منع به کارگیری بازنشستگان اظهار داشت: بعد از اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان فضای اضطراب و استرسی برای ایثارگران و جانبازان به وجود آمد.
ادامه مطلب ...
۵ آذر ۱۳۹۷
باید خدماتی که به شاغلان داده می شود به بازنشستگان هم ارائه شود
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری او به اجرای ماده ۸۵ قانون کار اشاره کرد و گفت: باید همه خدماتی که به شاغلان داده می شود، به بازنشستگان هم ارائه شود.
ادامه مطلب ...
۳ آذر ۱۳۹۷
بررسی اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان
کمیسیون اجتماعی مجلس روز دوشنبه با حضور مراجع ذیربط موضوع تعیین وحدت رویه و رویکرد واحد در اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را بررسی می کند.
ادامه مطلب ...
۲۹ آبان ۱۳۹۷
از بازنشستگان دارای تجربه می توان به عنوان مشاور استفاده کرد
عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: در خصوص مدیران چند سمتی نیز ما در کشور چند قانون داریم و باید با پیگیری و نظارت، این قانون اجرایی شود. مدیران چند سمتی نیز باید خود پیش قدم شده و با کنار رفتن از برخی از سمت‌ها فرصت را در اختیار مدیران جوان‌تر برای رشد و شکوفایی قرار دهند.
ادامه مطلب ...
۲۳ آبان ۱۳۹۷
استفاده دستگاه ها از بازنشستگان متخصص به صورت پاره وقت
دادستان دیوان محاسبات گفت: دستگاه ها می توانند در صورت لزوم بازنشستگان متخصص با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر که مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان هستند را به صورت پاره وقت و ساعتی به کار گیرند.
ادامه مطلب ...
۲۲ آبان ۱۳۹۷
بازنشستگان از ۲۷ آبان نباید سمتی داشته باشند
معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: مهلت به کارگیری بازنشستگان مشمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان ۲۶ آبان ۹۷ به پایان می رسد و از ۲۷ آبان هیچ یک از مشمولان این قانون نباید در سمت های خود در دستگاه ها شاغل باشند.
ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۱۳۹۷
بسته های حمایتی به مدد بازنشستگان نیروهای مسلح می آید
وزیر دفاع : موضوع های امروز بازنشستگان عزیز نیروهای مسلح برای ما در اولویت قرار دارد و بسته های حمایتی به مدد بازنشستگان نیروهای مسلح می آید.
ادامه مطلب ...
۱۹ آبان ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان در سازمان استخدامی کلید خورد
رئیس سازمان اداری و استخدامی با توجه به قانون منبع به کارگیری بازنشستگان، پس از استعفای «علی اکبر اولیا» رئیس سازمان ملی بهره وری، در حکمی «فاطمه پهلوانی» را به این سمت منصوب کرد.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
آخرین اقدام وزارت علوم برای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل حال دانشگاه‌ها نمی شود ولی از ۲ نفر رئیس بازنشسته دانشگاه یک نفر تغییر کرده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۱۳۹۷
تمدید ۳ماهه قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری
مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه صندوق بازنشستگی کشوری برای سه ماه و آموزش و پرورش برای یک ماه قراردادشان را تمدید کرده‌اند گفت: اگر این دو نهاد بخواهند بیمه تکمیلی خود را صندوقی ادامه دهند فقط ما هستیم و با می‌توانند عقد قرارداد داشته باشند، اما اگر بخواهند وارد امر بیمه‌گری شوند باید مناقصه انجام شود.
ادامه مطلب ...
۱۲ آبان ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان صراحتی در به کارگیری جوانان ندارد
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه قانون منع به کارگیری بازنشستگان صراحتی در به کارگیری جوانان ندارد اما هدف قانونگذار ایجاد تحولی در این حوزه بوده است، گفت: اگر قرار باشد فردی که سال‌ها در منصبی دولتی مشغول به کار بوده است اما هنوز بازنشسته نشده را جایگزین فردی با «شرایط سنی» مشابه کنیم، تحولی رخ نخواهد داد.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
تصویب قانون منع به‌کارگیری استاد تمام‌ها
رییس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت در خصوص تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در این وزارتخانه گفت: براساس آیین نامه استخدامی وزارت بهداشت، اعضای هیات علمی با مرتبه استاد تمام می‌توانند تا سن ۷۰ سالگی در دانشگاه تدریس کرده و یا در کادر اجرایی مشغول فعالیت باشند و فعالیت آنها منع قانونی ندارد.
ادامه مطلب ...
۹ آبان ۱۳۹۷
ابلاغ بخشنامه ادامه همکاری بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی
بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص به‌کارگیری و ادامه همکاری بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۲ آبان ۱۳۹۷
استخدام فرزندان بازنشستگان کشوری در صندوق بازنشستگی
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در صورت استخدام صندوق حتما از فرزندان بازنشستگان بهره مند خواهیم شد، به گزارش خبرنگار مهر، جمشید تقی زاده در دومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری که روز چهارشنبه برگزار شد، افزود: سامانه ای در صندوق بازنشستگی ایجاد شده تا چنانچه استخدامی در این صندوق انجام شود از میان فرزندان بازنشستگان باشد و از ثبت نام های صورت گرفته مشخص شد که بیش از ۲۵۰ فرزند بازنشستگان دارای مدرک دکتری و ۸۰ نفر نیز فوق لیسانس دارند.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
اعلام زمان اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دولت
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس درخصوص اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دولت گفت: دولت ۲ماه مهلت دارد تا با مدیران بازنشسته خداحافظی کند درغیراین‌صورت این افراد از سوی دیوان محاسبات منع فعالیت می‌شوند.
ادامه مطلب ...
۳۰ مهر ۱۳۹۷
پیگیری مجلس با جدیت برای اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه مخالفت ما با «مستثنی شدن برخی افراد از ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» عقلانی بوده است، گفت: مجلس با جدیت پیگیر اجرای دقیق قانون مذکور است.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان درهیات‌های ورزشی
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان هم برای هیات‌های شهرستانی و هم برای هیات‌های استانی شامل خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۸ مهر ۱۳۹۷
منعی برای بکارگیری مدیران بازنشسته در مدارس وجود ندارد
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مدیران مدارسی که بر اساس قانون بازنشسته می شوند می توانند به عنوان نیروی آموزشی ادامه خدمت دهند.
ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۱۳۹۷
اجرای قانون بازنشستگی در وزارت ارتباطات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستای اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سمت های دولتی، در پایان حضور چند مشاور و معاون بازنشسته در این وزارتخانه از آنها تقدیر کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مهر ۱۳۹۷
پرداخت «وام‌های ضروری» مسکن به بازنشستگان در دستور کار
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: باید با خلاقیت و نوآوری رضایت و اعتماد مردم به خصوص نیمی از جمعیت کشور که با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارتباط هستند را جلب کنیم.
ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۱۳۹۷
قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در کمیته امداد ابلاغ شد
رئیس کمیته امداد دستور داد حداکثر تا تاریخ ۲۳ آبان ماه ۹۷ با تمامی بازنشستگان به کار گرفته‌ شده در تشکیلات رسمی، غیررسمی و موسسه‌های وابسته به این نهاد قطع همکاری شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
۲۶ آبان آخرین مهلت تعیین تکلیف بازنشستگان شاغل
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: ۲۱۰ نفر مشمول اصلاحیه قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان هستند و دستگاه های دولتی باید تا ۲۶ آبان ماه نسبت به تعیین تکلیف و انتصاب افراد جایگزین اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۱ مهر ۱۳۹۷
قانون منع به کار گیری بازنشستگان نسبت به شهرداران اعلام نظر خواهد کرد
نماینده مردم تهران در مجلس گفت که اداره قوانین مجلس درباره ضرورت ارائه استفساریه‌ برای تشخیص شمولیت قانون منع به کار گیری بازنشستگان نسبت به شهرداران اعلام نظر خواهد کرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۷
۳۵ سال خدمت و ۶۵ سال سن شرط بازنشستگی الزامی افراد
دادستان دیوان محاسبات گفت: شرط بازنشستگی الزامی افراد در دستگاه های اجرایی - دستگاه های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری- ۳۵ سال خدمت و ۶۵ سال سن است.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۷
اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در ریاست جمهوری آغاز شد
اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در ریاست جمهوری آغاز شد و سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری از سمت خود کنارگیری کرد.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۷
پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۳۹۶ دانشگاه فنی و حرفه ای پرداخت می شود
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۳۹۶ این دانشگاه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷
نتایج ثبت نام مرحله اول وام ضروری بازنشستگان کشوری اعلام شد
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از فعال شدن سامانه اینترنتی «اعلام نتایج ثبت نام مرحله اول وام ضروری» در سایت این صندوق به نشانی cspf.ir خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۱۳۹۷
پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه فرهنگیان واریز شد
به گزارش خبرنگار ایلنا، جمعی از اساتید و کارکنان بازنشسته دانشگاه فرهنگیان روز شنبه ۷ مهرماه در اعتراض به تاخیر در پرداخت پاداش‌ها برای پنجمین بار در محل این دانشگاه تجمع کردند. طی ملاقاتی که بازنشسته‌های دانشگاه با حسین خنیفر، ریاست این دانشگاه داشتند، وی اذعان داشته که تمام کارهای اداری از سوی دانشگاه فرهنگیان انجام شده‌است و حالا باید خزانه پول‌ها را به حساب افراد واریز کند.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۷
بازنشستگی ۵۵۰ هزار کارمند طی یکسال و نیم آینده
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت: طی یکسال و نیم آینده ۵۵۰ هزار نفر از کارمندان و کارکنان در کشور بازنشسته و به لیست حقوق بگیران این صندوق اضافه می شوند.
ادامه مطلب ...
۹ مهر ۱۳۹۷
قانون منع بکار گیری بازنشستگان در وزارت ورزش و جوانان
وزیر ورزش و جوانان گفت: تکلیف همه ما را قانون مشخص کرده است و قانون منع بکار گیری بازنشستگان قطعا در ورزش هم اجرا می شود.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۷
قانون منع به کار گیری بازنشستگان به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغال زایی می‌کند
یک نماینده سابق مجلس گفت: وقتی دولت به جوانان اعتماد می‌کند و عده‌ای از آن ها را وارد مناصب مدیریتی در دولت می‌شوند، بخش خصوصی نیز به طبعیت از دولت شرایط را برای حضور جوانان در عرصه کسب و کار، فراهم می‌کند؛ پس به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای جوانان اشتغال زایی می شود.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
قانون منع به کارگیری بازنشستگان را اجرا می کنیم
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تابع مطلق قانون بوده و در این راستا با صدور بخشنامه به شرکت‌های تابعه، نسبت به شناسایی افراد بازنشسته اقدام شده تا هرچه سریعتر قانون منع به کارگیری بازنشستگان اجرایی شود.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۷
بازنشسته‌ها برای جبران کسری معلم به کار گرفته شدند
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: برای حل معضل کمبود معلم از چند روش ؛ انتقالی به تهران وخدمات برون سپاری در هنرستان‌ها همچنین حق التدریس شاغلین و بازنشسته‌ها استفاده شده است.
ادامه مطلب ...

۳۶ نظر برای اخبار استخدام بازنشستگان کشور در سال ۹۷

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید