آیا مشمولان غایب می‌توانند از معافیت پزشکی بهره‌مند شوند؟

۱۹۱ روز قبل

سرهنگ سید مهدی تقوی معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره شرایط استفاده از معافیت پزشکی برای مشمولان غایب و غیرغایب اظهار کرد: برابر ماده ۳۹ قانون خدمت وظیفه عمومی، فقط آن دسته از مشمولانی که قادر به انجام خدمت سربازی هستند، برای اعزام به خدمت تعیین تکلیف می‌شوند.

معاون اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره شرایط معافیت پزشکی برای مشمولان غایب و غیرغایب گفت: به درخواست‌های پزشکی تمامی مشمولان وظیفه، اعم از غایب و غیر غایب جهت انجام معاینات پزشکی رسیدگی می‌شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید