آخرین خبر در خصوص آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه

۳ نظر

مصاحبه یک هزار و ۶۸۵ نفر از قبول شدگان آزمون سال ۱۴۰۰ کادر اداری قوه‌قضاییه در دستور کار دادگستری تهران قرار گرفت

معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران از مصاحبه ۱۶۸۶ نفر از قبول شدگان آزمون استخدامی ۱۴۰۰ خبر داد.

 سید رضا سجودی بیان کرد: از آنجایی که فرایند بررسی و کنترل مدارک ۲ هزار و ۹۰ نفر از پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی اسفندماه سال ۱۴۰۰ کادر اداری قوه قضاییه (اصلی و ذخیره) که از اواخر اردیبهشت ماه سال جاری در دستور کار این معاونت قرار گرفته بود در پایان خردادماه به اتمام رسید که در مجموع از بین آنها یک هزار و ۶۸۶ نفر واجد شرایط ورود به مرحله بعدی جذب (مصاحبه) تشخیص داده شدند.

وی اظهار کرد: مصاحبه تخصصی این افراد در دستور کار معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران قرار گرفته و با برنامه ریزی های انجام شده نیز تا اواخر مرداد ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.

معاون قضایی دادگستری و سرپرست معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: دادگستری تهران کمبود شدید نیروی اداری در اکثر واحدهای قضائی دارد، که در اطاله دادرسی پرونده های قضایی نقش بسزایی داشته است.

وی اعلام کرد: با ورود قبول شدگان در آزمون تا حدودی کمبود نیروی اداری در واحد های قضایی دادگستری استان تهران مرتفع خواهد شد.

منبع : خبرگزاری میزان

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید

ای استخدام

از تجربیات دیگران استفاده کنید!

مطالعه تجربیات شرکت کنندگان آزمون‌های استخدامی سازمان‌های مختلف در دوره های گذشته می تواند نقش بسزایی در قبولی شما در سازمان مورد نظر داشته باشد.

۳ نظر برای آخرین خبر در خصوص آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه

 • ف
  فرشید
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱، ۰۱:۲۸
  این تعداد برابر با تعداد نیروی مورد نیاز هستش و همه قبولن که مصاحبه براچیه؟؟؟!!!
  • ع
   علی
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۱۸:۲۹
   سلام
   دوستان لطفاً بفرمایید توی دفترچه سهمیه جذب تهران برای سال 1401 مگه بیشتر از 2000هزار نفر نبود ؟؟؟!
   • ج
    ج
    ۱۶ تیر ۱۴۰۱، ۲۳:۱۴
    1694بودداخل دفترچه . بقیه ذخیره پارسال بودن تقریبا 400نفر بودند

   لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

   ثبت پاسخ