آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۸ (آخرین اخبار)

دیروز ۵۰۰۹ نظر

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

 فهرست اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها موجود در این صفحه :


۲۱ مهر ۱۳۹۸
وام ۳۰ میلیونی برای سربازان دارای گواهینامه مهارت‌شغلی
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه امسال حدود ۲۰۰ هزار سرباز مهارت شغلی را در پادگان‌ها آموزش می‌بینند گفت: با هماهنگی با بانک‌ها پس از اتمام خدمت سربازی به مشمولان تا سقف ۳۰ میلیون تومان وام داده خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۱۸ مهر ۱۳۹۸
مشمولان غایب از خدمت سربازی اجازه خروج از کشور را ندارند
معاون اجتماعی وظیفه عمومی با اشاره به وضعیت مشمولان خدمت سربازی برای شرکت در مراسم اربعین گفت: مشمولان غایب از خدمت سربازی اجازه خروج از کشور را ندارند.
ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در مهرماه سال۹۸
سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۱۳۹۸
درخواست شورای عالی انقلاب فرهنگی برای افزایش سن سربازی
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه از ستادکل نیروهای مسلح درخواست به تعویق افتادن مهلت سربازی مشمولان را داریم، گفت: اگر سن اعزام به سربازی، با دوسال تعویق ۲۰ سال شود یقینا فشار کنکور نیز بر دانش آموزان کاهش می‌یابد.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۸
غیبت مشمولان سربازی محرومیت های اجتماعی را برای آنان به دنبال دارد
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: افرادی که به هر نحوی از زمان اعزام به خدمت آنان گذشته باشد و مشمول غیبت باشند در آینده با محرومیت های اجتماعی روبرو می شوند.
ادامه مطلب ...
۱۴ مهر ۱۳۹۸
احتساب سربازی موظفی دوران دفاع مقدس به عنوان ایثارگری
 بخشی ازسربازی موظفی دوران دفاع مقدس به عنوان ایثارگری احتساب می شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۱۳۹۸
پرونده مشمولان استخدام آموزش و پرورش برابر قانون بررسی شد
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تمام پرونده‎های مشمولان استخدام آموزش و پرورش استان منطبق با قانون و بخشنامه بررسی شده است.
ادامه مطلب ...
۷ مهر ۱۳۹۸
سربازان بر اساس مهارت‌های فنی تقسیم می‌شوند
جانشین قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور گفت: به دنبال این هستیم که به‌زودی در نیروهای مسلح سربازان را بر حسب مهارت‌های فنی که دارند تقسیم بندی کنیم.
ادامه مطلب ...
۶ مهر ۱۳۹۸
مهارت افزایی و ایجاد اشتغال برای سربازان در دستور کار ستادکل
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به دو اقدام مهم ستادکل نیروهای مسلح درباره سربازان اشاره کرد و گفت: مهارت افزایی و پیگیری درخصوص ایجاد اشتغال برای سربازان بعد از فراغت از سربازی در دستورکار قرار دارد.
ادامه مطلب ...
۶ مهر ۱۳۹۸
چگونه به واسطه جانبازی پدر از سربازی معاف شویم؟
میزان درصد جانبازی برای دریافت معافیت سربازی چقدر است؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که متقاضی دریافت معافیت جانبازی هستند، درباره حد نصاب درصد جانبازی برای امتیاز معافیت یک فرزند سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۴ مهر ۱۳۹۸
جریمه ریالی اصنافی که مشمولان غایب را بکار گیرند
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از جریمه نقدی اصناف به کارگیرنده مشمولان غایب خبرداد و گفت: مشمولان غایبی که تاکنون برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند برابر ماده ۱۰ قانون با محرومیت های اجتماعی مواجه می شوند.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۸
بازی‌سازی مشمولان به جای خدمت سربازی
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز گفت: بازی‌سازان در صورت کسب شرایط لازم و برخورداری از ویژگی‌های علمی می‌توانند به جای انجام خدمت نظام وظیفه، به اجرای پروژه بازی‌سازی بپردازند.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۸
امریه فعالان سمن‌های جوانان به معنای معافیت از سربازی نیست
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: جوانان فعال سمن‌ها در ۶ ماه پایانی می‌توانندسربازی را در تشکل‌های خود خدمت کنند و این به معنای معافیت از سربازی نیست.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۸
دریافت معافیت سربازی قطعی انگشتان دست چگونه است؟
دریافت معافیت سربازی قطعی انگشتان دست چگونه است؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی، درباره معافیت فقدان انگشتان دست سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۳ مهر ۱۳۹۸
«سربازان» به مرخصی تشویقی می‌روند
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در روز بزرگداشت مقام «سرباز» به سربازان این سازمان، مرخصی تشویقی داد.به گزارش بازارکار به نقل ازفارس، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در مراسم گرامیداشت مقام سرباز با اشاره به اهمیت نقش آنان در دفاع مقدس و امنیت ملی اظهار داشت: سربازان در برقراری نظم و امنیت و امدادرسانی به مردم در بلایای طبیعی نقش بی بدیلی دارند.
ادامه مطلب ...
۲ مهر ۱۳۹۸
برنامه‌ریزی برای مهارت‌آموزی به سربازان وظیفه
​​​​​​​نشست مشترک سردار مهدی فرحی، فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی امروز، اول مهر با حضور معاونان، مدیران و مسوولان دو طرف برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۱۳۹۸
مبتلایان به این بیماری معاف دائم از خدمت هستند
برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که دچار بیماری سل‌های پوستی هستند، درباره قرارگرفتن در شمول معافیت سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
حداقل قد برای معافیت از سربازی چقدر است؟
کوتاهی قد یکی از مواردی است که سبب معافیت از سربازی می‌شود اما بسیاری از مشمولان سربازی نمی‌دانند که حداقل قد برای بهره‌مندی از این معافیت چقدر است.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
نحوه بخشش اضافه خدمت سربازی
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت سربازی که ۶ ماه اضافه خدمت سنواتی دارند،مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، آن دسته از سربازانی که اضافه خدمت دارند، بهتر است بدانند: اگر فرمانده بخواهد، تا دو سوم از خدمت سربازان را می‌تواند ببخشد.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
۳ طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان می شود
رئیس موسسات و شرکتهای دانش بنیان از در نظر گرفتن سه طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان، خبر داد.به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل ازپارک فناوری پردیس،‌ سید محمد صاحبکار رئیس مرکز امور شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نشست مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و مرکز رشد فناوری نخبگان گفت: جایگزین خدمت سربازی نیروهای متخصص در پادگان ها، خدمت در دستگاه‌های دفاعی و دولتی است. این موضوع مختص شرکت‌های دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیانی است که داخل پارک‌های فناوری مستقر باشند.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
ضوابط و مقررات خروج از کشور سربازان حین خدمت تشریح شد
معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، ضوابط و مقررات خروج از کشور سربازان حین خدمت را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
روزشمار برای پایان یک معافیت سربازی
رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین؛ از مشمولان واجد شرایط خواست که تا پایان شهریورماه برای بهره مندی از این معافیت به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
چگونه معافیت سربازی «دفورمیتی مچ پا» بگیریم؟
مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، یکی از شرایط دریافت این معافیت، تغییر شکل دادن کف و مچ پای مشمولان و عدم امکان باز و بسته شدن پا است، که مشمولان وظیفه می‌توانند نسبت به آن اقدامات لازم را انجام دهند.
ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
شرایط سفر مشمولان وظیفه عمومی به عتبات عالیات اعلام شد
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از شرایط سفر مشمولان وظیفه عمومی به عتبات عالیات در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۸
مشکلی برای صدور کارت های سربازی وجود ندارد
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که هیچ مشکلی در صدور کارت های پایان خدمت و معافیت سربازی وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۸
شرایط اخذ معافیت تک فرزندی یا کفالت
معافیت تک فرزندی زیر مجموعه انواع معافیت کفالت محسوب می‌شود. در برخی از خانواده‌ها فقط یک فرزند پسر وجود دارد با این وجود تک پسر بودن به تنهایی نمی‌تواند موجب این شود که فرد مشمول معافیت تک فرزندی را اخذ کند.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
تغییر زمان اعزام مشمولان سربازی
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی فارس از تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
با آیین‌نامه جدید، مشمولان دارای کف پای صاف چگونه از سربازی معاف می‌شوند؟
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مشمولان خدمت وظیفه عمومی که کف پای صاف دارید، درباره چگونگی دریافت معافیت دائم خود بیشتر بدانید.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
هشدار نسبت به کلاهبرداری از مشمولان سربازی
رییس سازمان وظیفه عمومی نسبت به کلاهبرداری از مشمولان خدمت سربازی با وعده معافیت و کسر خدمت و ... هشدار داد.سردار تقی مهری در گفت وگو با ایسنا، درباره جعل کارت‌های پایان خدمت و معافیت سربازی اظهارکرد: خوشبختانه با توجه به هوشمند شدن کارت‌های پایان خدمت و معافیت سربازی مواردی نظیر جعل این کارت‌ها نیز به حداقل رسیده است و ما امسال تنها چند مورد معدود داشتیم که برخی از آن‌ها نیز مربوط به کارت‌های قدیمی بود چراکه جعل کارت‌های هوشمند ممکن نیست و افرادی که دارای کارت جعلی باشند به‌راحتی قابل شناسایی هستند.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
مددجویان امداد در زمان خدمت سربازی آموزش‌های مهارتی اشتغال می بینند
کمیته امداد و ستاد کل نیروهای مسلح به منظور ارائه اجرای طرح مهارت‌آموزی برای مددجویان تحت حمایت در دوره خدمت وظیفه عمومی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
دنبال معافیت سربازی برای مدال آوران ریاضی هستیم
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان افزود: مدال های مسابقات ریاضی در سهمیه های استعدادهای درخشان محفوظ و امتیاز خوبی است؛ مدال آوران ما کمتر از مدال آوران المپیاد نیستند و دنبال این هستیم معافیت سربازی و یا امتیازات دیگر را به آنها اعطا کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۸
اجباری نبودن تراشیدن موی سر سربازان اجرایی شد
رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: ستادکل نیروهای مسلح منع اجبار سربازان برای تراشیدن موی سر را به استان های سراسر کشور ابلاغ کرده و هم اکنون این ابلاغیه در استان های سراسر کشور عملیاتی شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درشهریور ماه سال جاری فراخوانده شدند
سازمان وظیفه عمومی ناجا، مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور ماه سال ۹۸ دریافت کرده اند را برای اعزام به خدمت فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان سربازی چگونه تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند؟
سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان سربازی اظهار کرد: آن دسته از افرادی که برگ اعزام به خدمت سربازی خود را دریافت کرده‌اند، در صورت داشتن معاذیر می‎‌توانند نسبت به تمدید آن اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
حذف وثیقه پیاده روی اربعین برای مشمولان سربازی
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز (سه‌شنبه دوازدهم شهریور ماه) برگزار شد، اظهار کرد: سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی‌های انجام شده تسهیلاتی را برای خروج از کشور مشمولان غیرغایبی که برای حضور در مراسم اربعین حسینی قصد سفر به کشور عراق را دارند، در نظر گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
آموزش مهارتِ مالی و سایبری به سربازان
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از برنامه‌ریزی برای ارائه آموزش‌های تخصصی به بیش از ۴۰۰هزار سرباز در سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
فرجه سربازی به کنکوری‌های مشمول
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد به آن دسته از کنکوری‌های مشمولی که باید در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور به سربازی اعزام شوند تا مهرماه برای انتخاب رشته فرصت داده شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۸
معافیت از سربازی دو برادری چگونه است؟
طبق قوانین نظام وظیفه، هنگامی که ۲ برادر همزمان مشمول خدمت سربازی شوند، یکی از آن‌ها می‌تواند از معافیت موقت استفاده کند. به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که زمان اعزام به خدمت‌شان با برادر دیگر خانواده همزمان است، درباره امکان تعویق در اعزام به خدمت سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
معافیت کفالت پدر در سال ۹۸ چگونه است؟
معافیت کفالت پدر در سال ۹۸ چگونه است؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره ضوابط‌ عمومی معافیت‌های کفالت و شرایط دریافت معافیت کفالت پدر سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
روستاها سرباز آتشنشان جذب می کنند
معاون سازمان شهرداری‌ها و دهاری‌های کشور با اشاره به فعالیت ۹۲۴ پایگاه‌ آتش‌نشانی روستایی از جذب ۲۷۳ سرباز آتشنشان از سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان خدمت سربازی ۶ ماه پایانی سربازی خود را در سمن ها طی کنند
وزیر ورزش و جوانان گفت: مشمولان خدمت سربازی می توانند ۶ ماه پایانی سربازی خود را در سمن ها طی کنند.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۸
نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه تشریح شد
قائم‌مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس ماده ۹۵ قانون تامین اجتماعی اگر فردی قبل از خدمت سربازی بیمه باشد و بعد از خدمت هم بیمه شود، بدون پرداخت وجهی مدت زمان خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه اضافه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان غایب به سربازی بیایند
فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه از چند ماه آینده تبلیغات سیاسی برای انتخابات آغاز می‌شود، از آمادگی کامل نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۸
نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه
قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید خدمت سربازی تقسیط ۱۲ ماهه نیز دارد و میزان مبلغ هر فرد با توجه به پایه حقوق و میانگین دو سال آخر متفاوت است.
ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۱۳۹۸
نحوه اخذ معافیت پزشکی برای مشمولان خارج از کشور
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح روند رسیدگی به معافیت پزشکی مشمولین خارج از کشور را تشریح کرد.سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی در خصوص روند رسیدگی به معافیت پزشکی مشمولین خارج از کشور چگونه است؟ گفت: مشمولین خارج از کشور باید ۱۰ مرحله برای اخذ معافیت پزشکی انجام دهند.
ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۱۳۹۸
جزئیات چگونگی خروج از کشور مشمولان سربازی زائر اربعین حسینی
سردار سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی خروج از کشور مشمولان خدمت وظیفه عمومی به منظور سفر زیارتی اربعین اظهار کرد: کلیه افرادی که تکلیف خدمت سربازی شان را روشن کرده اند، مجاز هستند با حداقل میزان وثیقه که بعضا در بعضی موارد بدون وثیقه است با دریافت مجوز از کشور خارج شوند.
ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
راهکاری برای کاهش پرخاشگری و افزایش سلامت روانی سربازان
نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد ذهن‌آگاهی می‌تواند موجب افزایش سلامت روانی سربازان شود و پرخاشگری آن‌ها را کاهش دهد.به گزارش ایسنا، پرخاشگری مفهوم بسیار پیچیده‌ای است که از یک سو تحت تاثیر عوامل موقعیتی و روان‌شناختی و از سوی دیگر تحت تاثیر عوامل ژنتیکی قرار دارد. روانشناسان اجتماعی عمل پرخاشگری را رفتار آگاهانه‌ای می‌دانند که هدف آن اعمال درد و رنج جسمانی یا روانی است. محققان در پژوهشی با عنوان "بررسی اثربخشی آموزش ذهن‌آگاهی در کاهش پرخاشگری و افزایش سلامت روانی سربازان" تلاش کردند برای افزایش سلامت روانی سربازان راهکارهایی معرفی کنند.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در شهریور ماه
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور ماه ۱۳۹۸هستند را به خدمت سربازی فراخواند. به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از مهر ، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۶/۱ دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت ۶ صبح روز شنبه دوم شهریور ماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت ۷ صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اداری واجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.لازم به ذکر است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند. منبع : خبرگزاری مهر برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
خبرخوش سردار کمالی برای سربازان امریه
به افرادی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذراندند، کسری تعلق می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
رتبه‌های برتر کنکور از سربازی معاف نمی‌شوند
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رتبه های برتر کنکور، خدمت سربازی خود را از طریق انجام پروژه انجام خواهند داد و کارت پایان خدمت می گیرند.
ادامه مطلب ...

۵٬۰۰۹ نظر برای آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۸ (آخرین اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید