آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۸ (آخرین اخبار)

امروز ۴۹۶۱ نظر

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

 فهرست اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها موجود در این صفحه :


۳۱ شهریور ۱۳۹۸
مبتلایان به این بیماری معاف دائم از خدمت هستند
برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که دچار بیماری سل‌های پوستی هستند، درباره قرارگرفتن در شمول معافیت سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۳۰ شهریور ۱۳۹۸
حداقل قد برای معافیت از سربازی چقدر است؟
کوتاهی قد یکی از مواردی است که سبب معافیت از سربازی می‌شود اما بسیاری از مشمولان سربازی نمی‌دانند که حداقل قد برای بهره‌مندی از این معافیت چقدر است.
ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۱۳۹۸
نحوه بخشش اضافه خدمت سربازی
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت سربازی که ۶ ماه اضافه خدمت سنواتی دارند،مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، آن دسته از سربازانی که اضافه خدمت دارند، بهتر است بدانند: اگر فرمانده بخواهد، تا دو سوم از خدمت سربازان را می‌تواند ببخشد.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
۳ طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان می شود
رئیس موسسات و شرکتهای دانش بنیان از در نظر گرفتن سه طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش بنیان، خبر داد.به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل ازپارک فناوری پردیس،‌ سید محمد صاحبکار رئیس مرکز امور شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نشست مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و مرکز رشد فناوری نخبگان گفت: جایگزین خدمت سربازی نیروهای متخصص در پادگان ها، خدمت در دستگاه‌های دفاعی و دولتی است. این موضوع مختص شرکت‌های دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیانی است که داخل پارک‌های فناوری مستقر باشند.
ادامه مطلب ...
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
ضوابط و مقررات خروج از کشور سربازان حین خدمت تشریح شد
معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی، ضوابط و مقررات خروج از کشور سربازان حین خدمت را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۲۵ شهریور ۱۳۹۸
روزشمار برای پایان یک معافیت سربازی
رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین؛ از مشمولان واجد شرایط خواست که تا پایان شهریورماه برای بهره مندی از این معافیت به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کنند.
ادامه مطلب ...
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
چگونه معافیت سربازی «دفورمیتی مچ پا» بگیریم؟
مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، یکی از شرایط دریافت این معافیت، تغییر شکل دادن کف و مچ پای مشمولان و عدم امکان باز و بسته شدن پا است، که مشمولان وظیفه می‌توانند نسبت به آن اقدامات لازم را انجام دهند.
ادامه مطلب ...
۲۳ شهریور ۱۳۹۸
شرایط سفر مشمولان وظیفه عمومی به عتبات عالیات اعلام شد
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از شرایط سفر مشمولان وظیفه عمومی به عتبات عالیات در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۸
مشکلی برای صدور کارت های سربازی وجود ندارد
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که هیچ مشکلی در صدور کارت های پایان خدمت و معافیت سربازی وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۸
شرایط اخذ معافیت تک فرزندی یا کفالت
معافیت تک فرزندی زیر مجموعه انواع معافیت کفالت محسوب می‌شود. در برخی از خانواده‌ها فقط یک فرزند پسر وجود دارد با این وجود تک پسر بودن به تنهایی نمی‌تواند موجب این شود که فرد مشمول معافیت تک فرزندی را اخذ کند.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
تغییر زمان اعزام مشمولان سربازی
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی فارس از تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۱۳۹۸
با آیین‌نامه جدید، مشمولان دارای کف پای صاف چگونه از سربازی معاف می‌شوند؟
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مشمولان خدمت وظیفه عمومی که کف پای صاف دارید، درباره چگونگی دریافت معافیت دائم خود بیشتر بدانید.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
هشدار نسبت به کلاهبرداری از مشمولان سربازی
رییس سازمان وظیفه عمومی نسبت به کلاهبرداری از مشمولان خدمت سربازی با وعده معافیت و کسر خدمت و ... هشدار داد.سردار تقی مهری در گفت وگو با ایسنا، درباره جعل کارت‌های پایان خدمت و معافیت سربازی اظهارکرد: خوشبختانه با توجه به هوشمند شدن کارت‌های پایان خدمت و معافیت سربازی مواردی نظیر جعل این کارت‌ها نیز به حداقل رسیده است و ما امسال تنها چند مورد معدود داشتیم که برخی از آن‌ها نیز مربوط به کارت‌های قدیمی بود چراکه جعل کارت‌های هوشمند ممکن نیست و افرادی که دارای کارت جعلی باشند به‌راحتی قابل شناسایی هستند.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
مددجویان امداد در زمان خدمت سربازی آموزش‌های مهارتی اشتغال می بینند
کمیته امداد و ستاد کل نیروهای مسلح به منظور ارائه اجرای طرح مهارت‌آموزی برای مددجویان تحت حمایت در دوره خدمت وظیفه عمومی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
ادامه مطلب ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۸
دنبال معافیت سربازی برای مدال آوران ریاضی هستیم
سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمان افزود: مدال های مسابقات ریاضی در سهمیه های استعدادهای درخشان محفوظ و امتیاز خوبی است؛ مدال آوران ما کمتر از مدال آوران المپیاد نیستند و دنبال این هستیم معافیت سربازی و یا امتیازات دیگر را به آنها اعطا کنیم.
ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۱۳۹۸
اجباری نبودن تراشیدن موی سر سربازان اجرایی شد
رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: ستادکل نیروهای مسلح منع اجبار سربازان برای تراشیدن موی سر را به استان های سراسر کشور ابلاغ کرده و هم اکنون این ابلاغیه در استان های سراسر کشور عملیاتی شده است.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درشهریور ماه سال جاری فراخوانده شدند
سازمان وظیفه عمومی ناجا، مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور ماه سال ۹۸ دریافت کرده اند را برای اعزام به خدمت فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان سربازی چگونه تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند؟
سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان سربازی اظهار کرد: آن دسته از افرادی که برگ اعزام به خدمت سربازی خود را دریافت کرده‌اند، در صورت داشتن معاذیر می‎‌توانند نسبت به تمدید آن اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
حذف وثیقه پیاده روی اربعین برای مشمولان سربازی
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در نشست خبری با اصحاب رسانه که امروز (سه‌شنبه دوازدهم شهریور ماه) برگزار شد، اظهار کرد: سازمان وظیفه عمومی ناجا با هماهنگی‌های انجام شده تسهیلاتی را برای خروج از کشور مشمولان غیرغایبی که برای حضور در مراسم اربعین حسینی قصد سفر به کشور عراق را دارند، در نظر گرفته است.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
آموزش مهارتِ مالی و سایبری به سربازان
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از برنامه‌ریزی برای ارائه آموزش‌های تخصصی به بیش از ۴۰۰هزار سرباز در سال جاری خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ شهریور ۱۳۹۸
فرجه سربازی به کنکوری‌های مشمول
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد به آن دسته از کنکوری‌های مشمولی که باید در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور به سربازی اعزام شوند تا مهرماه برای انتخاب رشته فرصت داده شده است.
ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۸
معافیت از سربازی دو برادری چگونه است؟
طبق قوانین نظام وظیفه، هنگامی که ۲ برادر همزمان مشمول خدمت سربازی شوند، یکی از آن‌ها می‌تواند از معافیت موقت استفاده کند. به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که زمان اعزام به خدمت‌شان با برادر دیگر خانواده همزمان است، درباره امکان تعویق در اعزام به خدمت سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
معافیت کفالت پدر در سال ۹۸ چگونه است؟
معافیت کفالت پدر در سال ۹۸ چگونه است؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره ضوابط‌ عمومی معافیت‌های کفالت و شرایط دریافت معافیت کفالت پدر سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۱۳۹۸
روستاها سرباز آتشنشان جذب می کنند
معاون سازمان شهرداری‌ها و دهاری‌های کشور با اشاره به فعالیت ۹۲۴ پایگاه‌ آتش‌نشانی روستایی از جذب ۲۷۳ سرباز آتشنشان از سال گذشته خبر داد.
ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان خدمت سربازی ۶ ماه پایانی سربازی خود را در سمن ها طی کنند
وزیر ورزش و جوانان گفت: مشمولان خدمت سربازی می توانند ۶ ماه پایانی سربازی خود را در سمن ها طی کنند.
ادامه مطلب ...
۴ شهریور ۱۳۹۸
نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه تشریح شد
قائم‌مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس ماده ۹۵ قانون تامین اجتماعی اگر فردی قبل از خدمت سربازی بیمه باشد و بعد از خدمت هم بیمه شود، بدون پرداخت وجهی مدت زمان خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه اضافه می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۸
مشمولان غایب به سربازی بیایند
فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه از چند ماه آینده تبلیغات سیاسی برای انتخابات آغاز می‌شود، از آمادگی کامل نیروی انتظامی برای برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۱۳۹۸
نحوه احتساب خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه
قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید خدمت سربازی تقسیط ۱۲ ماهه نیز دارد و میزان مبلغ هر فرد با توجه به پایه حقوق و میانگین دو سال آخر متفاوت است.
ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۱۳۹۸
نحوه اخذ معافیت پزشکی برای مشمولان خارج از کشور
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح روند رسیدگی به معافیت پزشکی مشمولین خارج از کشور را تشریح کرد.سردار موسی کمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی در خصوص روند رسیدگی به معافیت پزشکی مشمولین خارج از کشور چگونه است؟ گفت: مشمولین خارج از کشور باید ۱۰ مرحله برای اخذ معافیت پزشکی انجام دهند.
ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۱۳۹۸
جزئیات چگونگی خروج از کشور مشمولان سربازی زائر اربعین حسینی
سردار سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی خروج از کشور مشمولان خدمت وظیفه عمومی به منظور سفر زیارتی اربعین اظهار کرد: کلیه افرادی که تکلیف خدمت سربازی شان را روشن کرده اند، مجاز هستند با حداقل میزان وثیقه که بعضا در بعضی موارد بدون وثیقه است با دریافت مجوز از کشور خارج شوند.
ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۱۳۹۸
راهکاری برای کاهش پرخاشگری و افزایش سلامت روانی سربازان
نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد ذهن‌آگاهی می‌تواند موجب افزایش سلامت روانی سربازان شود و پرخاشگری آن‌ها را کاهش دهد.به گزارش ایسنا، پرخاشگری مفهوم بسیار پیچیده‌ای است که از یک سو تحت تاثیر عوامل موقعیتی و روان‌شناختی و از سوی دیگر تحت تاثیر عوامل ژنتیکی قرار دارد. روانشناسان اجتماعی عمل پرخاشگری را رفتار آگاهانه‌ای می‌دانند که هدف آن اعمال درد و رنج جسمانی یا روانی است. محققان در پژوهشی با عنوان "بررسی اثربخشی آموزش ذهن‌آگاهی در کاهش پرخاشگری و افزایش سلامت روانی سربازان" تلاش کردند برای افزایش سلامت روانی سربازان راهکارهایی معرفی کنند.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در شهریور ماه
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور ماه ۱۳۹۸هستند را به خدمت سربازی فراخواند. به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از مهر ، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۶/۱ دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت ۶ صبح روز شنبه دوم شهریور ماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت ۷ صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اداری واجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.لازم به ذکر است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند. منبع : خبرگزاری مهر برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
خبرخوش سردار کمالی برای سربازان امریه
به افرادی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذراندند، کسری تعلق می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
رتبه‌های برتر کنکور از سربازی معاف نمی‌شوند
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رتبه های برتر کنکور، خدمت سربازی خود را از طریق انجام پروژه انجام خواهند داد و کارت پایان خدمت می گیرند.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
مهارت آموزی به سربازان در حین خدمت وظیفه
امسال بیش از ۸هزار سرباز در استان کرمان، همزمان با خدمت وظیفه، تحت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قرار می گیرند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، جهانگیری مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: این سربازان می توانند از بین بیش از ۴۰نوع مهارت، حرفه مورد علاقه خود را انتخاب و دوره آموزشی آنرا همزمان با خدمت بگذرانند.
ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت زمان سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
خبر خوب سازمان نظام وظیفه برای مشمولان غیرغایب متقاضی کنکور ۹۸
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان غیرغایبی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی سال ۹۸ دانشگا‌ه‌ها شده‌اند، خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
تغییر زمان فارغ‌التحصیلی دانش آموزان مشمول خدمت سربازی
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری از تغییر زمان فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان مشمول و لزوم تعیین وضعیت مشمولیت دانش‌آموزان برای دریافت اصل گواهینامه فارغ‌التحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
خروج از کشور مشمولان سربازی برای سفرهای سیاحتی چگونه است؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که به منظور تفریح، افزایش اطلاعات و معلومات فردی و یا دیدار با بستگان قصد خروج از کشور دارند، درباره شرایط خروج از کشور سوالاتی دارند که در این گزارش به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
مدت سربازی افزایش می‌یابد؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به شایعات مطرح شده پیرامون احتمال افزایش طول مدت خدمت سربازی تاکید کرد که تغییری در طول مدت خدمت سربازی ایجاد نشده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
اخذ معافیت پزشکی برای مشمولان سربازی ساکن خارج از کشور چگونه است؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که برادران بزرگ‌ترشان معافیت پزشکی دریافت کرده‌اند، درباره دریافت معافیت کفالت پدر سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
تشریح نحوه سربازی و ادامه تحصیل دانشجویان «تعهدی مناطق محروم»
مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با بیان اینکه دانشجویان تعهدی مناطق محروم از لحاظ قانونی ملزوم به گذراندن دوره تعهدی خود هستند در خصوص نحوه گذراندن خدمت سربازی و ادامه تحصیل این افراد توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح در حین خدمت
سربازان وظیفه نیرو‌های مسلح به زودی در دوران سربازی مهارت کسب خواهند کرد تا با سپری کردن بهینه دوران سربازی، زمینه اشتغال آنان پس از خدمت سربازی نیز فراهم شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درمرداد ۹۸
سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ مرداد ماه سال ۹۸ دارند را فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
اجرای «طرح سربازی» برای محققان و پژوهشگران امیرکبیر
رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه امیرکبیر با اشاره به راه اندازی یک مرکز نوآوری از همکاری با فارغ التحصیلان و محققان این دانشکده در قالب طرح سربازی در این مرکز خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
اعلام زمان آموزش نظامی اعضای هیئت علمی طرح سربازی
جزئیات گذراندن دوره آموزش نظامی اعضای هیئت علمی مشمول قانون نحوه تامین هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی کشور مشخص شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان جذب مشمولان خدمت سربازی به صورت امریه در وزارت اقتصاد
مرکز نوسازی اداری و توسعه سرمایه انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای از جذب تعدادی از مشمولین واجد شرایط خدمت سربازی به صورت امریه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
افرادی که جهشی دیپلم گرفتند برای معرفی به خدمت سربازی چقدر فرصت دارند؟
افرادی که جهشی دیپلم گرفتند برای معرفی به خدمت سربازی چقدر فرصت دارند؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از افرادی که ترک تحصیل کرده و یا زیر سن مشمولیت دیپلم دریافت می‌کنند، درباره مدت زمانی که باید به خدمت سربازی معرفی شوند، سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
جزئیاتی از تفاوت حقوق مجردان و متاهلان در سربازی
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سربازان بخشی از بدنه‌ی اصلی نیرو‌های مسلح نظامی و انتظامی هستند که برای ایجاد و حفظ امنیت در کشور و نظم اجتماعی مدتی را در اختیار نیرو‌های مسلح قرار می‌گیرند. این امر در تمامی کشور‌های مختلف با اهداف و عبارت‌های متفاوتی از قبیل خدمت ضرورت، سرباز حرفه ای، سرباز داوطلبی مطرح بوده و اجرا می‌شود.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۸
شماره نمره چشم برای معافیت از سربازی چند است؟
میزان ضعف بینایی چشم برای مشمولان عادی و دیپلم چند دیوپتر می‌باشد؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره میزان ضعف بینایی چشم برای مشمولان عادی و دیپلم سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...

۴٬۹۶۱ نظر برای آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۸ (آخرین اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید