آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۸ (آخرین اخبار)

۳ روز قبل ۴۷۸۸ نظر

آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در اسرع وقت منتشر خواهد شد

 فهرست اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها موجود در این صفحه :


۲۷ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها در شهریور ماه
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ شهریور ماه ۱۳۹۸هستند را به خدمت سربازی فراخواند. به گزارش خبرنگار بازارکار به نقل از مهر ، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ التحصیل دوره های کارشناسی و بالاتر که برگ آماده به خدمت به تاریخ ۹۸/۶/۱ دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولان ساکن تهران بزرگ می بایست ساعت ۶ صبح روز شنبه دوم شهریور ماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت ۷ صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اداری واجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.لازم به ذکر است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند. منبع : خبرگزاری مهر برای مشاهده اخبار آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها اینجا کلیک کنید
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
خبرخوش سردار کمالی برای سربازان امریه
به افرادی که تحت عنوان امریه در ادارات خدمت سربازی خود را می‌گذراندند، کسری تعلق می‌گیرد.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
رتبه‌های برتر کنکور از سربازی معاف نمی‌شوند
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رتبه های برتر کنکور، خدمت سربازی خود را از طریق انجام پروژه انجام خواهند داد و کارت پایان خدمت می گیرند.
ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۸
مهارت آموزی به سربازان در حین خدمت وظیفه
امسال بیش از ۸هزار سرباز در استان کرمان، همزمان با خدمت وظیفه، تحت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای قرار می گیرند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمان، جهانگیری مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: این سربازان می توانند از بین بیش از ۴۰نوع مهارت، حرفه مورد علاقه خود را انتخاب و دوره آموزشی آنرا همزمان با خدمت بگذرانند.
ادامه مطلب ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
توضیحات سردار کمالی درباره افزایش مدت زمان سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای ۲۸ و ۲۹ سابقه ایثارگری اعلام کرد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
خبر خوب سازمان نظام وظیفه برای مشمولان غیرغایب متقاضی کنکور ۹۸
معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از تمدید تاریخ اعزام به خدمت مشمولان غیرغایبی که مجاز به انتخاب رشته در آزمون ورودی سال ۹۸ دانشگا‌ه‌ها شده‌اند، خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
تغییر زمان فارغ‌التحصیلی دانش آموزان مشمول خدمت سربازی
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری از تغییر زمان فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان مشمول و لزوم تعیین وضعیت مشمولیت دانش‌آموزان برای دریافت اصل گواهینامه فارغ‌التحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
خروج از کشور مشمولان سربازی برای سفرهای سیاحتی چگونه است؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که به منظور تفریح، افزایش اطلاعات و معلومات فردی و یا دیدار با بستگان قصد خروج از کشور دارند، درباره شرایط خروج از کشور سوالاتی دارند که در این گزارش به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
مدت سربازی افزایش می‌یابد؟
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به شایعات مطرح شده پیرامون احتمال افزایش طول مدت خدمت سربازی تاکید کرد که تغییری در طول مدت خدمت سربازی ایجاد نشده است.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
اخذ معافیت پزشکی برای مشمولان سربازی ساکن خارج از کشور چگونه است؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی که برادران بزرگ‌ترشان معافیت پزشکی دریافت کرده‌اند، درباره دریافت معافیت کفالت پدر سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۸
تشریح نحوه سربازی و ادامه تحصیل دانشجویان «تعهدی مناطق محروم»
مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با بیان اینکه دانشجویان تعهدی مناطق محروم از لحاظ قانونی ملزوم به گذراندن دوره تعهدی خود هستند در خصوص نحوه گذراندن خدمت سربازی و ادامه تحصیل این افراد توضیحاتی ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح در حین خدمت
سربازان وظیفه نیرو‌های مسلح به زودی در دوران سربازی مهارت کسب خواهند کرد تا با سپری کردن بهینه دوران سربازی، زمینه اشتغال آنان پس از خدمت سربازی نیز فراهم شود.
ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درمرداد ۹۸
سازمان وظیفه عمومی ناجا مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ مرداد ماه سال ۹۸ دارند را فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
اجرای «طرح سربازی» برای محققان و پژوهشگران امیرکبیر
رئیس دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه امیرکبیر با اشاره به راه اندازی یک مرکز نوآوری از همکاری با فارغ التحصیلان و محققان این دانشکده در قالب طرح سربازی در این مرکز خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
اعلام زمان آموزش نظامی اعضای هیئت علمی طرح سربازی
جزئیات گذراندن دوره آموزش نظامی اعضای هیئت علمی مشمول قانون نحوه تامین هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی کشور مشخص شد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
فراخوان جذب مشمولان خدمت سربازی به صورت امریه در وزارت اقتصاد
مرکز نوسازی اداری و توسعه سرمایه انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای از جذب تعدادی از مشمولین واجد شرایط خدمت سربازی به صورت امریه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۱۳۹۸
افرادی که جهشی دیپلم گرفتند برای معرفی به خدمت سربازی چقدر فرصت دارند؟
افرادی که جهشی دیپلم گرفتند برای معرفی به خدمت سربازی چقدر فرصت دارند؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از افرادی که ترک تحصیل کرده و یا زیر سن مشمولیت دیپلم دریافت می‌کنند، درباره مدت زمانی که باید به خدمت سربازی معرفی شوند، سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۸
جزئیاتی از تفاوت حقوق مجردان و متاهلان در سربازی
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سربازان بخشی از بدنه‌ی اصلی نیرو‌های مسلح نظامی و انتظامی هستند که برای ایجاد و حفظ امنیت در کشور و نظم اجتماعی مدتی را در اختیار نیرو‌های مسلح قرار می‌گیرند. این امر در تمامی کشور‌های مختلف با اهداف و عبارت‌های متفاوتی از قبیل خدمت ضرورت، سرباز حرفه ای، سرباز داوطلبی مطرح بوده و اجرا می‌شود.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۸
شماره نمره چشم برای معافیت از سربازی چند است؟
میزان ضعف بینایی چشم برای مشمولان عادی و دیپلم چند دیوپتر می‌باشد؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی درباره میزان ضعف بینایی چشم برای مشمولان عادی و دیپلم سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۸
چگونگی بهره‌مندی «سربازان امریه» از کسرخدمت
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد که سربازان امریه نیز می توانند از کسرخدمت‌های سربازی استفاده کنند.
ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۱۳۹۸
جذب «سرباز طلبه» در سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران
اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران طی فراخوانی از دهم تا بیستم مردادماه جاری، «سرباز طلبه» می پذیرد.به گزارش خبرگزاری مهر، ثبت نام و جذب «سرباز طلبه» در سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با داشتن شرایط اتمام تحصیل و داشتن مدرک سطح یک، آشنایی با ساختار و تشکیلات اداری و سکونت در استان تهران، انجام می شود.
ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۱۳۹۸
برنامه‌های امسال آجا برای مهارت آموزی سربازان
امیر غفاری برنامه‌های امسال آجا برای مهارت‌آموزی سربازان را تشریح کرد. برنامه‌های امسال آجا برای مهرت آموزی سربازان امیر رضا غفاری رئیس اداره آموزش یگانی معاونت تربیت و آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص برنامه‌های امسال آجا برای مهارت‌آموزی سربازان اظهار کرد: امسال سعی داریم که در آجا، کلاس‌های آموزش فنی و حرفه‌ای را توسعه دهیم.
ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۱۳۹۸
طرح امریه سربازی برای نخبگان اجرا می‌شود
رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: نخبگان و دانشمندان جوان کشور می‌توانند نیمی از خدمت سربازی را در شرکت‌های دانش‌بنیانی بگذرانند که در آن کار می‌کنند.
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۸
شرط معافیت والیبالیست‌های تیم‌ملی جوانان از سربازی
درپی قهرمانی تاریخی اعضای تیم‌ملی والیبال جوانان در مسابقات جهانی، رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح شرط بهره‌مندی اعضای این تیم از معافیت سربازی را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۸
مهلت پذیرش سرباز طلبه در آموزش و پرورش تا دهم مرداد تمدید شد
به گزارش روابط عمومی ستاد همکاری‌های آموزش و پرورش و حوزه علمیه، معاون پژوهش و برنامه‌ریزی این ستاد با اعلام خبر تمدید این دوره افزود: «این فراخوان در راستای اجرای مصوبه فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تسری مقررات خدمت وظیفه روحانیون در امور علمی، فرهنگی و تبلیغی در وزارت آموزش و پرورش و توافق به‌عمل آمده با ستاد کل نیروهای مسلح و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه اتفاق افتاده است.»
ادامه مطلب ...
۶ مرداد ۱۳۹۸
واکنش سردار کمالی به خبر احیای مجدد خرید سربازی
تسنیم نوشت: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کسی منتظر احیای مجدد طرح خرید خدمت نباشد. سردار موسی کمالی با بیان اینکه دیگر بخشش غیبت سربازی، به صورت کلی وجود ندارد، گفت: همانطور که پیش از این نیز اعلام شده معافیت سنی نیز دیگر وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۱۳۹۸
سربازان از ۱۴۰۱ بدون گواهی مهارت ترخیص نمی شوند
فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه بااشاره به اجباری شدن ثبت نام کلاس یازدهمیها درسامانه سرباز-ماهرگفت:براساس تدوین برنامه۵ساله ازسال۱۴۰۱ترخیص سربازان منوط به دریافت گواهی مهارتی است.
ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۱۳۹۸
تاریخ اعزام مشمولان پذیرفته شده در کنکور سراسری ۹۸ تمدید شد
معاون نظام وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مشمولان پذیرفته شده در کنکور سراسری ۹۸ می‌توانند اعزام به خدمت خود را یک ماه تمدید کنند.
ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۱۳۹۸
افزایش ۵ برابری مهارت‌آموزان در دوره سربازی
رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: مهارت آموزی سربازان از دهه ۷۰ شروع شده و سالیانه ۲۵ هزار نفر آموزش می دیدند، اما از سال ۱۳۹۶ شمار این مهارت آموزان پنج برابر شد.
ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۱۳۹۸
جزئیات اعطای وام ۳۰ میلیون تومانی به سربازان
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: به سربازانی که گواهینامه مهارت آموزی دریافت می‌کنند، بعد از خدمت ۳۰ میلیون تومان وام اشتغال‌زایی پرداخت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۱۳۹۸
مدت زمان سربازی در سال ۹۸ چقدر است؟
مدت زمان سربازی در سال ۹۸ چقدر است؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، این روزها تعداد زیادی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی در رابطه با مدت زمان خدمت سربازی خود دغدغه و سوالاتی دارند، چراکه در برخی از سایت‌ها درباره مدت زمان سربازی سوالاتی مطرح شده است و در این گزارش توضیحاتی خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۱۳۹۸
اجرای طرح "بازگشت به سنگر" برای تخفیف مجازات سربازان فراری
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اجرای طرحی با عنوان "بازگشت به سنگر" برای سربازان فراری گفت: اگر سربازان فراری، خود معرف باشند، از سوی نیروهای مسلح به آنها مساعدت می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۱۳۹۸
اعلام دلیل تاخیر در صدور برخی کارت‌های پایان خدمت
به دنبال زمانبر شدن ارسال کارت پایان خدمت سربازی برای برخی از افراد، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۱۳۹۸
اعطای تسهیلات بانکی تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال به سربازان دارای گواهینامه مهارت‌آموزی
نماینده قرارگاه مهارتی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح از اعطای تسهیلات بانکی تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال به سربازان دارای گواهینامه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه در آینده نزدیک خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۹ تیر ۱۳۹۸
مهارت‌آموزی ۲۸ هزار سرباز وظیفه در سه ماهه اول امسال
مهارت آموزی سربازان برای غنی‌سازی دوران خدمت و کمک به اشتغال آنها پس از این دوران اقدامی است که با جدیت دنبال می‌شود و بنا به گفته مدیر کل راهبری اجرای آموزش سازمان فنی و حرفه‌ای سال گذشته ۱۲۸ هزار و در سه ماهه اول امسال ۲۸ هزار سرباز آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۸
جزییات خرید بیمه سربازی در سال ۹۸
رییس گروه فنی و احتساب سوابق سازمان تامین اجتماعی گفت: خرید بیمه خدمت سربازی با داشتن دو شرط برای همه افراد مجاز است.
ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۱۳۹۸
تحصیل در حین «سربازی» معنا و مفهوم ندارد
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این مطلب که در کشور ما، سربازی مانع ادامه تحصیل نیست، گفت: با توجه به شرایطی که برای ادامه تحصیل قبل از سربازی فراهم شده است، تحصیل در حین خدمت معنا و مفهومی ندارد.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
مهلت اجرای قانون کسر خدمت ایثارگری تنها تا سال ۱۴۰۱
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح به تشریح جزئیات قانون کسر خدمت سربازی و نحوه اعمال آن پرداخت.سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در رابطه با سوالات مربوط به کسر خدمت ایثارگران اعلام می‌شود که به ازای هر ماه جبهه یا هر درصد جانبازی، ۱۲ روز از مدت خدمت هر سرباز کم می‌شود.وی افزود: مهلت اجرای این قانون تا سال ۱۴۰۱ است و به احتمال زیاد، بعد از این سال، این قانون متوقف می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۲ تیر ۱۳۹۸
دانشجویان مشمول خدمت چگونه به عتبات اعزام می‌شوند؟
 حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطهری پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اعزام دانشجویان مشمول خدمت سربازی به عتبات اظهار کرد: متوسط اقامت دانشجویان در عتبات عالیات هفت روز است که شامل سه روز نجف، سه روز کربلا و یک روز در کاظمین است و بر این اساس برای دانشجویان پسر مشمول خدمت سربازی هم تمهیداتی در نظر می‌گیریم.
ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۱۳۹۸
کچل کردن از سربازی حذف شد
 رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: براساس تصمیم اتخاذ شده دیگر سربازان اجباری برای کچل کردن ندارند. سردار کمالی رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اعلام خبر حذف کچلی از سربازی گفت: الزام به تراشیدن موی سر سربازان از سربازی حذف شده است.
ادامه مطلب ...
۲۰ تیر ۱۳۹۸
سربازی داوطلبانه می‌شود؟
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سردار کمالی گفت: داوطلبانه شدن خدمت سربازی موضوعی بی‌پایه و شایعه است.
ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۱۳۹۸
تسهیلات جدید برای تردد مشمولان غایب خارج از کشور
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات جدید به مشمولان غایب خارج از کشور خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
آیا برای سربازان فراری برگ اعزام به خدمت صادر می‌شود؟
آیا فاصله محل سکونت تا خدمت برای مدت زمان سربازی ملاک می‌باشد؟ / آیا برای سربازان فراری برگ اعزام به خدمت صادر می‌شود؟به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سربازان فراری درباره امکان دوباره پست کردن دفترچه برای اعزام به خدمت سوالاتی دارند که باید بدانند: بر اساس قوانین برای سرباز فراری برگ اعزام به خدمت صادر نمی‌شود و فرد باید خودش را به یگان قبلی معرفی کند.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
کاهش سهمیه سربازان امریه
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو‌های مسلح از برنامه ریزی برای کاهش سهمیه سربازان امریه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
فراخوان مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم درتیر ۹۸
سازمان وظیفه عمومی ناجاکلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ تیر ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
معاف از رزم‌ها چه درجه‌ای می‌گیرند؟
به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از سربازان خدمت وظیفه عمومی با مدرک لیسانس که تحت پوشش کمیته امداد می‌باشند و حقوقشان افزایش پیدا نکرده، درباره افزایش حقوق خود سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
دانشگاه تهران سرباز امریه جذب می کند
دانشکده علوم مهندسی دانشگاه تهران از بین فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد دانشگاه‌های برتر سرباز امریه جذب می کند.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۱۳۹۸
جذب نیروی امریه توسط بنیاد ملی نخبگان
بنیاد ملی نخبگان بر اساس مجوز ستاد کل نیروهای مسلح و با هدف تقویت نیروی انسانی کارشناسی و بازطراحی سامانه‌ها و سیستم‌های نرم‌افزاری خود، تعدادی نیروی امریه در ستاد بنیاد(تهران) جذب می‌کند.
ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۱۳۹۸
طرح تشویقی برای فراریان از خدمت
دادستان نظامی استان مرکزی: مشمولین خدمت سربازی در صورت معرفی خود، مشمول طرح تشویقی شده و از مجازات حبس یکساله مستثنی می شوند.
ادامه مطلب ...

۴٬۷۸۸ نظر برای آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها در سال ۹۸ (آخرین اخبار)

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید