آخرین اخبار تحصیلی کشور در سال ۹۸

۵ روز قبل ۴۷ نظر

آخرین اخبار تحصیلی کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه تحصیلی کشور اعلام میشود

لینکهای مفید

فهرست اخبار تحصیلی کشور موجود در این صفحه :


۲۲ تیر ۱۳۹۸
۶۶ هزار نفر در کنکور ارشد ۹۸ انتخاب رشته کردند
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون ۶۶ هزار و ۸۱۶ نفر از داوطلبان مجاز نسبت به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ اقدام کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
نتایج اولیه کنکور ارشد ۹۸ اعلام شد
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ امروز دوشنبه به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر شد.به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ به همراه اولین مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۱ کدرشته برای تمامی دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۱ کد رشته، ۷۷ شهر و ۱۶۲ حوزه امتحانی در روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد ۹۸ برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۱۳۹۸
دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۸ امروز منتشر می شود
دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ امروز ۱۷ تیرماه ۹۸ منتشر می شود. انتخاب رشته از ۱۹ تیر آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۱۳۹۸
دفترچه سوالات کنکور داوطلبان خارج از کشور منتشر شد
دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی برای داوطلبان خارج از کشور کنکور سراسری ۹۸ منتشر شد.
ادامه مطلب ...
۱۶ تیر ۱۳۹۸
نتایج اولیه آزمون ارشد این هفته اعلام می‌شود
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در هفته جاری از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ به همراه اولین مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۱ کدرشته برای تمامی دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی با حضور ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب، روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد ۹۸ برگزار شد. به طوری که از تعداد ۶۱۴ هزار و ۸۸۳ داوطلب این آزمون تعداد ۳۰۸ هزار و ۵۴ نفر معادل ۵۰.۱۰ درصد داوطلبان زن و تعداد ۳۰۶ هزار و ۸۲۹ نفر معادل ۴۹.۹۰ درصد داوطلبان مرد هستند.
ادامه مطلب ...
۵ تیر ۱۳۹۸
رقابت ۷۰ هزار نفر در آزمون ارشد پزشکی سال ۹۸
آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۸ که به دلیل وقوع سیل در برخی مناطق کشور به تعویق افتاد در روزهای ۲۷ و ۲۸ تیرماه برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به امکان ثبت نام در دو رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۸ حدود ۷۰ هزار نفر در آزمون این دوره ثبت نام کرده‌اند.
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۸
شرایط تغییر رشته در صورت بی علاقگی به رشته تحصیلی
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران با اشاره به اینکه در صورت بی‌علاقگی به رشته تحصیلی با درنظر گرفتن شرایطی امکانی برای تغییر رشته در این دانشگاه وجود دارد، گفت: ۲ مشکل پذیرش مسئله در خانواده برای تمام دانشجویان و نظام‌وظیفه برای پسران چالش جدی‌ است.شرایط تغییر رشته در صورت بی علاقگی به رشته تحصیلی/ بیشتر دانشجویانی که تغییر رشته دادند موفق شدند
ادامه مطلب ...
۴ تیر ۱۳۹۸
سهمیه ۵ درصدی مازاد کنکور برای بلایای طبیعی ابلاغ شد
سهمیه حداکثر ۵ درصد مازاد بر ظرفیت دوره روزانه دانشگاه‌های کشور برای داوطلبان کنکور در مناطق دچار بلایای طبیعی توسط رئیس جمهوری ابلاغ شد.
ادامه مطلب ...
۳ تیر ۱۳۹۸
جزئیات کارت کنکور ۹۸ فردا اعلام می شود
جزئیات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۹۸ به همراه توضیحات رفع نقص کارت آزمون فردا سوم تیرماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.
ادامه مطلب ...
۱ تیر ۱۳۹۸
ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری دانشگاه تهران اعلام شد
معاون آموزشی دانشگاه تهران از پذیرش تعداد ۱۳۰۰ دانشجوی دکتری برای سال تحصیلی جاری در این دانشگاه خبر داد و گفت: اگر داوطلبان در مصاحبه عملی کیفیت لازم را نداشته باشند، ممکن است این ظرفیت تکمیل نشود.
ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۱۳۹۸
آخرین مهلت ثبت‌نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
مهلت ثبت‌نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد پایان می یابد.به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت ثبت نام در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ادامه دارد.
ادامه مطلب ...
۲۸ خرداد ۱۳۹۸
جزئیات ثبت‌نام مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد
دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد تمامی مصاحبه‌های آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸ این دانشگاه به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.به گزارش ایسنا، آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب کرده اند، لازم است برای هر رشته گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می‌شود، شرکت کنند.بدیهی است نمره کسب شده توسط داوطلب در مصاحبه یک رشته گرایش به منظور ارزیابی وی در کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی آن رشته گرایش که حد نصاب نمره علمی را کسب کرده، لحاظ خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۷ خرداد ۱۳۹۸
آغاز توزیع کارت آزمون دکتری تخصصی پزشکی از امروز
آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ برگزار می‌شود و داوطلبان از امروز دوشنبه ۲۷ خرداد می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
نتایج آزمون کارشناسی ارشد نیمه دوم تیرماه اعلام می شود
رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور از اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد در نیمه دوم تیرماه خبر داد.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی پزشکی مشخص شد
آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ در روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ برگزار می‌شود و داوطلبان از دوشنبه ۲۷ خرداد می‌توانند کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.
ادامه مطلب ...
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
زمان اعلام آخرین فرصت ثبت نام و انتخاب رشته در دوره کاردانی نظام جدید
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ پایان می یابد.
ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۱۳۹۸
ضوابط و شرایط برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام شد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، اظهار کرد: برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۶۵۵ هزار کارت ورود به جلسه صادر شده است که توزیع این کارت از فردا آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۸
آغاز ثبت‌نام و انتخاب رشته در کاردانی نظام جدید از فردا
ثبت‌نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ از فردا یکشنبه ۱۹ خرداد آغاز می‌شود.
ادامه مطلب ...
۱۱ خرداد ۱۳۹۸
آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ در روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال ۹۸ و مرحله اول بیست و چهارمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در روزهای پنجشنبه ۲۳ خرداد و جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۷ خرداد ۱۳۹۸
فردا آخرین مهلت جاماندگان ثبت نام آزمون ارشد پزشکی
فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ۷ خردادماه فراهم شده است و این آخرین مهلت برای جاماندگان این آزمون است.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
آغاز ثبت نام و انتخاب رشته در کاردانی نظام جدید از ۱۹ خرداد
ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال ۱۳۹۸ از ۱۹ تا ۲۶ خرداد انجام می‌شود.
ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۱۳۹۸
ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی افزایش یافت
ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی با اعلام پذیرش جدید در چند دانشگاه علوم پزشکی افزایش یافت.به گزارش خبرنگار مهر، آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه ۹۸ برگزار می‌شود.
ادامه مطلب ...
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نتایج انتخاب رشته کنکور دکتری تا پایان هفته اعلام می شود
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که نتایج انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۸ تا پایان هفته جاری منتشر می شود.حسین توکلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش، اظهار کرد: به دلیل اعمال تغییرات روی حد نصاب ظرفیت های پذیرش از سوی برخی دانشگاه ها، نتایج انتخاب رشته به زودی اعلام می شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
زمان برگزاری کنکور سراسری تغییر نمی کند
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: با توجه به زمان بندی آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، زمان کنکور سراسری ۹۸ تغییر نمی کند و در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیر برگزار می شود.
ادامه مطلب ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در خرداد
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از فراهم شدن فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ۷ خردادماه خبر داد.دکتر آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: امکان ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در ۷ خردادماه به مدت یک روز فراهم شده است و با توجه به تعویق زمان آزمون به تیرماه به داوطلبان توصیه می‌شود که در صورت نیاز به ویرایش فرم ثبت نام در ۷ خرداد اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
زمان ثبت نام کاردانی فنی وحرفه ای و غیر انتفاعی مشخص شد
فرایند ثبت نام در دوره های کاردانی فنی و حرفه ای و موسسه های غیرانتفاعی از امروز در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
زمان آخرین مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی مشخص شد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش بیش از ۲۶۴ هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: این مهلت تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه جاری پایان می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
شهریورماه آخرین فرصت ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور
فرصت ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در پذیرش مهرماه سال ۱۳۹۸ ابتدای شهریورماه ۹۸ پایان می پذیرد.
ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
پذیرش بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد آغاز شد
پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت آغاز شد.
ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ فردا پایان می یابد
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ فردا پایان می یابد و تاکنون بیش از ۲۸ هزار نفر در این آزمون ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین مهلت ثبت‌نام بدون آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد
آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون، ویژه استعدادهای درخشان دکتری تخصصی سال ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی امروز آغاز می شود
ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش کاردانی به کارشناسی ۹۸ از عصر امروز ۱۰ اردیبهشت ۹۸ آغاز می شود.
ادامه مطلب ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
اعلام منابع کنکور سراسری در رشته علوم و معارف اسلامی
فهرست منابع درس‌های «فقه» و «اصول عقاید» رشته علوم و معارف اسلامی نظام قدیم آزمون سراسری سال ۱۳۹۸ اعلام شد.
ادامه مطلب ...
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
ثبت نام بیش از ۷ هزار نفر در رشته‌های بدون کنکور پذیرش مهرماه
مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آمار ثبت نام در شیوه پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی مهرماه سال ۱۳۹۸ گفت: تاکنون بیش از ۷ هزار نفر در این رشته ها ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۸ دوباره تمدید شد
با اعلام اصلاحات سری دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۸، مهلت انتخاب رشته در این آزمون برای داوطلبان مجاز برای بار دوم تمدید شد.
ادامه مطلب ...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
احتمال به تعویق افتادن کنکور کارشناسی منتفی شد
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش احتمال به تعویق افتادن کنکور کارشناسی را کاملا منتفی دانست.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
پذیرش دانشجوی دکتری بدون آزمون در دانشگاه تهران
دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ در مقطع دکتری بدون آزمون در تمام رشته‌هایی که دارای پذیرش هستند، به صورت مازاد بر ظرفیت روزانه، دانشجو می‌پذیرد.
ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اصلاحات انتخاب رشته آزمون دکتری اعلام شد
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۳۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد و با توجه به تمدید مهلت انتخاب رشته، داوطلبان تا روز پنج‌شنبه پنجم اردیبهشت‌ماه می‌توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
زمان برگزاری کنکور تغییر نمی‌کند
معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر این که برنامه‌ای برای تغییر زمان برگزاری کنکور ۹۸ نداریم گفت: این آزمون در زمان اعلام شده برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۲۴ فروردین ۱۳۹۸
زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه فوق العاده صبح امروز شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تعویق برگزاری کنکور ارشد ۹۸ موافقت شد.
ادامه مطلب ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۸
نتایج اولیه کنکور دکتری ۹۸ هفته آینده اعلام می‌شود
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارنامه حاوی نتایج اولیه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ هفته آینده منتشر می‌شود.
ادامه مطلب ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۸
جزئیات آماری ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون تشریح شد
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۵ هزار نفر برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مهرماه سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها تا صبح امروز خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۸
۵ هزار نفر در رشته‌های بدون کنکور ثبت نام کردند
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از ۵ هزار نفر برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی مهرماه سال ۱۳۹۸ دانشگاه‌ها ثبت نام کرده اند.
ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۱۳۹۸
داوطلبان کنکور مناطق سیل زده صاحب سهمیه می شوند
خدایی از موافقت شورای عالی انقلاب فرهنگی برای اختصاص سهمیه به داوطلبان کنکور سراسری و ارشد سال ۹۸ در مناطق سیل زده خبر داد.
ادامه مطلب ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۸
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد تغییر نمی کند
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۸در زمان مقرر اعلام شده برگزار می‌شود و امکان جابه‌جایی این زمان وجود ندارد.
ادامه مطلب ...
۱۷ فروردین ۱۳۹۸
وزیر علوم در زمان و نحوه برگزاری کنکور ارشد ۹۸بازنگری کند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پی حوادث و سیل اخیر از وزیر علوم خواست در خصوص زمان و نحوه برگزاری کنکور ارشد ۹۸ بازنگری نماید.
ادامه مطلب ...
۱۷ فروردین ۱۳۹۸
تصمیم‌گیری برای شرایط داوطلبان کنکور در مناطق سیل‌زده
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های کمیسیون آموزش در هفته جاری تصمیم‌گیری برای شرایط داوطلبان کنکور در مناطق سیل‌ زده است که در این خصوص با کمک دولت چاره‌اندیشی خواهد شد.
ادامه مطلب ...
۸ فروردین ۱۳۹۸
اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تا آخر فروردین
کارنامه اولیه داوطلبان آزمون دکتری هفته آخر فرودین ماه ۹۸ منتشر خواهد شد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده در نیمه اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ می‌توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.
ادامه مطلب ...
۵ فروردین ۱۳۹۸
جزئیات زمان‌بندی کنکورهای سال ۹۸
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، آزمون دکترای سال ۹۸ روز جمعه سوم اسفندماه ۹۷ برگزار شد.
ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۷
مهلت مجدد ثبت نام کنکور ۹۸ امشب پایان می یابد
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که ساعت ۲۴ امشب، مهلت ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۸ دانشگاه ها پایان می پذیرد.
ادامه مطلب ...

۴۷ نظر برای آخرین اخبار تحصیلی کشور در سال ۹۸

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید