آخرین اخبار استخدامی استانداری استان بوشهر سال ۹۱

۱۹۳۵ روز قبل

آخرین اخبار استخدامی استانداری استان بوشهر سال 91 در سایت ای-استخدام

اطلاعیه جدید13 دی 91

نمرات آزمون استخدامی تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی استان بوشهر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر:

1-  متقاضیان می توانند با استفاده از کد ملی، نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی، نمرات اولیه خود را مشاهده نمایند. بدیهی است نمرات اعلام شده در سایت به منزله قبولی داوطلبان تلقی نخواهد گردید.
2-داوطلبان می توانند از طریق لینک موجود در سایت فوق الذکر و یا مستقیما از طریق آدرس natayej.karmandiran.ir نمرات خود را مشاهد نمایند.
3-لیست نهایی داوطلبان پذیرفته شده در آزمون نیز به دستگاه های اجرایی ذیربط ارسال گردیده است و دستگاه های اجرایی موظفند به محض دریافت اطلاعات به نحو مطلوب به داوطلبان اطلاع رسانی نمایند.
4-برای دستگاه های اجرایی که مطابق بند 11 آگهی استخدامی آزمون مذکور متقاضی برگزاری مصاحبه تخصصی بوده اند لیست 3 برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه تخصصی و برای دستگاه هایی که تمایل به برگزاری مصاحبه تخصصی تمایلی نداشه اند لیست 5/1 برابر جهت معرفی به هسته گزینش ارسال گردیده است.
5- متقاضیانی که امکان رویت نمرات خود از طریق سامانه را ندارند می توانند از سیزدهم دیماه به کارگزینی دستگاه های ثبت نامی خود مراجعه و نمرات خود را دریافت کنند.
6-شایان ذکر است مطابق بند 8 آگهی استخدامی داوطلب با هر نمره کسب شده در آزمون که به هر دلیل
( از جمله عدم تطبیق رشته تحصیلی داوطلب با شرایط احراز مندرج در آگهی، شرایط سنی داوطلب، مدت قرارداد لازم و …) فاقد شرایط لازم جهت شرکت در آزمون بوده اند از ادامه روند استخدامی حذف گردیده اند و یا در ادامه حذف خواهند شد.
7-قبول شدگان نهایی با در نظرگرفتن سوابق کاری دواطلبان و با رعایت تمامی سهمیه های قانونی از جمله سهمیه 25 درصد ایثارگران ، سهمیه 5 درصد سایر ایثارگران ، سه درصد معلولین عادی و … اعلام گردیده اند.
8-داوطلبان درصورت هرگونه ابهام می توانند به کارگزینی دستگاه های اجرایی ثبت نامی خود مراجعه نمایند .

اطلاعیه آخر درباره ی آزمون سال 91:

1-آزمون برگزار شده مطابق با ضوابط و مجوزهای معاونت توسعه مدیریت  و سرمایه انسانی رئیس جمهور بوده و قطعا اعلام نتایج آزمون نیز منوط به تایید آن معاونت محترم خواهد بود. لذا با عنایت به اینکه آزمون به طور همزمان در 14 استان کشور برگزار شده و در هر استان تعداد زیادی دستگاه اجرایی و به تبع آن چند هزار نفر متقاضی شرکت داشته است لذا فرآیند تایید نتایج آزمون نیازمند عدم زمان مذکور بیشتری نسبت به آزمون موردی و محدود خواهد بود.
2- با توجه به عدم اعلام نتایج آزمون در هیچ یک از استانها ی کشور و پیگیری های مکرر این استانداری و سایر استانداری ها و نظر مساعد معاونت توسعه و سرمایه انسانی  رئیس جمهور به محض تایید نتایج موارد جهت اطلاع متقاضیان و انجام مراحل بعدی آزمون به دستگا ه های اجرایی ابلاغ خواهد شد.

منبع

کارفرما

دانلود برنامه موبایل

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.