استخدام نهاد ریاست جمهوری در سال ۹۴ (تجربیات آزمون)

۱۴۳ روز قبل ۲۸۱ نظر

استخدام نهاد ریاست جمهوری در سال ۹۴

کاربران عزیز برای بحث و تبادل اطلاعات در مورد اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی


برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت۵۰۹۴۷هـ مورخ ۹۳/۱۰/۱۷ هیأت وزیران) از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (با عنوان مؤسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۹۴ و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی تأمین کنند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ۱۷ فروردین ۹۴ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
توکلی تصریح کرد: توضیحات بیشتر در رابطه با شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر می‌شود درج می‌گردد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه گردد اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین ۹۴ درج خواهد شد.

برای مشاهده اخبار تکمیلی در مورد استخدامهای سال ۹۴ اینجا کلیک کنید

۱۴ اردیبهشت ۹۳ – برگزاری نشست کارکنان جدیدالاستخدام سال ۹۳

نشست کارکنان جدید الاستخدام سال ۱۳۹۳ معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ در سالن غدیر برگزار شد. در این نشست نماینده معاونت نظارت راهبردی به تبیین ماموریتها، جایگاه و وظایف معاونت مذکور پرداخت.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام نهاد ریاست جمهوری سال ۹۲

استخدام ریاست جمهوری سال 92

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱ آبان ۹۲ – تغییر در زمانبندی آزمون

۱۳ مهر ۹۲ – آگهی استخدام ریاست جمهوری سال ۹۲

۱۲ مهر ۹۲ – دستگاه‌های استخدامی از اجرای قانون طفره می روند

۱۶ اردیبهشت ۹۲ – استخدام معاونت علمی و فناوری رییس جمهور

۱ آبان ۹۲ – تغییر در زمانبندی آزمون

زمـان برگـزاری آزمـون استخـدامی، از روز ۳ آبان ۹۲ به تاریخ ۱۵ آذر ۹۲ تغییر یافته است.

لـذا از متقـاضیـان محتـرم خواهشمند است جهت چـاپ کارت ورود به جلسـه آزمـون استخدام، روزهای چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۲ و پنج‌شنبه ۱۴ آذر ۹۲ به همین سامانه مراجعه نمایند.

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوریاستخدام


۱۳ مهر ۹۲ – آگهی استخدام ریاست جمهوری سال ۹۲

معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به استناد قانون مدیریت خدمات کشوری از محل سهمیه استخدامی شماره ۲۳/۹۲/۲۲۰/د ، ۴/۳/۱۳۹۲ ، ۲۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در تهران به شرح زیر استخدام می‌ کند.

عنوان شغلتعداد مورد نیازشرایط احراز
کارشناس برنامه ریزی امور اداری و استخدامی کشوری۱۰ نفر– دکتری در رشته مدیریت با گرایش‌های رفتار سازمانی، منابع انسانی، تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی ، تطبیقی و توسعه ، سیاست گزاری بخش عمومی، سیستم‌ها، فناوری اطلاعات، تحول
– دکتری مهندسی صنایع با گرایش‌های سیستم و بهره‌وری، سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی، صنایع
۱۰ نفر– فوق لیسانس در رشته مدیریت با گرایش‌های دولتی، فناوری اطلاعات، منابع انسانی و مهندسی صنایع تمامی گرایش‌ها

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

شرایط عمومی :

 1. تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
 2. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم از خدمت
 5. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
 6. دارا بودن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد نظر
 7. نداشتن منع استخدام در دستگاه‌های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
 8. داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و یا پیمانی سایر دستگاه‌های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند. (در این حالت ‌باید قبل از صدور حکم از مسئولیت قبلی استعفا دهند)

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

شرایط تخصصی :

 1. حداقل سن ۲۵سال تمام و حداکثر ۴۰ سال تا زمان انتشار این اطلاعیه
 2. داشتن حداقل معدل ۱۶ برای مدرک تحصیلی فوق لیسانس
 3. تسلط به زبان انگلیسی
 4. سپردن تعهد به مدت ۸ سال در صورت پذیرفته شدن

تبصره : موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حد اکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از ۳۱/۶/۱۳۵۹ تا ۲۹/۵/۱۳۶۷ ) به طور داوطلبانه خدمت کرده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزاذگان، مفقودالاثرها و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نیستند شامل (همسر، فرزندان، پدر و مادر، برادر و خواهر) تا میزان ۵ سال.
پ) رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران شهدا ، جانبازان و آزادگان، فرزندان شاهد و جانباز و آزاده از شرط حداکثر سن معافند.
ت) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند، به میزان خدمت غیر رسمی آنها اضافه می‌شود. (حداکثر ۵ سال به سقف سنی)

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

مدارک مورد نیاز :

 • تکمیل برگ درخواست شغل
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • تصویر صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات، تصویر آخر )
 • تصویر کارت ملی ( دورو )
 • تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
 • رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ یکصد و چهارده هزار ریال (۱۱۴۰۰۰ ریال) به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، قابل پرداخت در تمام شعب بانک ملی ایران، به عنوان حق شرکت در آزمون‌های تخصصی و آزمون عمومی داوطلبان ( ایثارگران ۵۰درصد این مبلغ را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه معافند)
 • ۲ قطعه عکس ۴*۳ جدید تمام رخ ، پشت نویسی شده
 • مستندات ایثارگری و معلولان عادی

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

تـوجه:
داوطلبان پذیرفته شده در آزمون لازم است مدارک فوق الذکر را شخصاً و حداکثر پنج روز بعد از اعلام نتایج به مرکز امور اداری و منابع انسانی تحویل نمایند.
مواد آزمون :
الف- آزمون توانمندی های عمومی شامل ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، فناوری اطلاعات، ریاضی وآمار مقدماتی ، معارف اسلامی و اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی است.
٭ اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به پرسش‌های معارف اسلامی معافند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.
ب- آزمون تخصصی شامل پرسش‌های مرتبط با مشاغل است.

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

اعلام نتایج:
اسامی داوطلبان پذیرفته شده از طریق همین سامانه به نشانی: http://estekhdam.mdhc.ir حداکثر ۱۰ روز بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

تذکرات:

 1. سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
 2. معلولان عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم از سهمیه قانونی مربوط (۳ درصد) بهره مند می‌شوند.
 3. استعداد های برتر و نخبگان که مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان باشند، از اولویت استخدام برخوردارند.
 4. داوطلبان نباید از افرادی باشند که به موجب آرای مراجع قضایی و ذی‌صلاح از خدمت دولتی منع شده‌اند.
 5. در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب مشخص شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
 6. به مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نمی‌شود.
 7. انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی ( ۶۰ درصد کل نمره آزمون ) را کسب کرده اند ، و بر اساس نمره فضلی آزمون تخصصی انجام می‌شود.
 8. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت می‌پذیرد.

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

محل توزیع کارت و برگزاری آزمون :‌
کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روزهای چهارشنبه (۰۱/۰۸/۱۳۹۲) و پنج‌شنبه (۰۲/۰۸/۱۳۹۲) از طریق همین سامانه قابل پرینت می‌باشد.
تبصره : زمان برگزاری آزمون روز جمعه ، ۰۳/ ۰۸/ ۱۳۹۲ است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
ضمناً اصل فیش واریزی در روز آزمون از متقاضیان تحویل گرفته می شود.
شـروع ثبت نام از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۰/۰۷/۱۳۹۲ به مدت ۱۰ روز

ثبت نام تا ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۲ مهر ۹۲ فقط برای دارندگان مدرک دکترا تمدید شد

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری

برای شروع ثبت نام اینجا کلیک کنید.استدام

۱۲ مهر ۹۲ – دستگاه‌های استخدامی از اجرای قانون طفره می روند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خمینی‌شهر با اشاره به روز جهانی ناشنوایان گفت: بسیاری از دستگاه های دولتی اصلا قانون اختصاص ۳ درصد از استخدام به معلولان را رعایت نمی‌کنند و تا جائی که می‌توانند از اجرای آن طفره می‌روند.

داوود ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به اینکه شهرستان خمینی شهر ۵۶۰۰ معلول و ۷۹۱ ناشنوا دارد، اظهار کرد: خدمات دهی به این عزیزان بر اساس دستورالعمل سازمان بهزیستی انجام می شود.

وی بیان کرد: معلولان بر اساس شدت معلولیت به سه دسته خفیف، متوسط و شدید تقسیم می شوند که معلولان متوسط و شدید واجد دریافت مستمری سازمان هستند.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خمینی‌شهر افزود: از آنجا که عمده ناشنوایان ما توانمند هستند، خدمات سازمان به این عزیزان در قالب مواردی مثل تهیه سمعک، کمک هزینه های ازدواج، تحصیل، مسکن و اشتغال انجام می گیرد.

وی به طفره رفتن دستگاه های دولتی از اجرای قانون ۳ درصد استخدام معلولان اشاره کرد و افزود: در راستای اشتغال زائیی سازمان به معلولان، وام‌های خوداشتغالی ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی اختصاص می‌یابد و به کارفرمایان به شرط به کارگیری آنها و بیمه معلولان، تسهیلات وام اعطا می‌کند.

ترابی بیان کرد: یکی از مشکلات ما در شهر عدم رعایت مبلمان شهری و فضاسازی مناسب برای استفاده معلولان از امکانات شهر است و امیدواریم در طراحی‌های شهری این مساله مدنظر مسئولان قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: میانگین اعلام شده از سوی سازمان بهداشت جهانی برای معلولیت ۳ درصد از جمعیت است و با احتساب جمعیت حدود ۳۰۰ هزار نفری خمینی‌شهر این آمار حدود ۹هزار نفر می‌شود که با توجه به ۵۶۰۰ مورد معلولیت در شهرستان متوجه می‌شویم، نرخ معلولیت در خمینی شهر پائین تر از نرخ اعلام شده از سوی سازمان بهداشت جهانی است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خمینی‌شهر با اشاره به تصور اشتباه در مورد بالا بودن میزان معلولیت در شهرستان خمینی شهر، اضافه کرد: تبلیغات سوء و تراکم بالای جمعیت از عوامل اصلی شکل گیری این تصور غلط است.

دانلود نمونه سوالات استخدامی ریاست جمهوری


۱۶ اردیبهشت ۹۲ – استخدام معاونت علمی و فناوری رییس جمهور سال ۹۲

معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی و از محل سهمیه استخدامی (شماره مجوز- ۴۰۹۹۴/۹۱/۲۲۰ مورخ ۲۵/۱۰/ ۱۳۹۱ و شماره مجوز- ۶۲۵۳/۱۱۰/دم مورخ ۱/۱۲/۱۳۹۱) معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، تعداد ۹۸  نفر از افراد واجد شرایط بومی استان تهران را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، مصاحبه و گزینش بصورت رسمی آزمایشی/ پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نمایند.

شرایط عمومی استخدام:
۱- داشتن تابعیت ایران.
۲- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان.
۳- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۴- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۵- دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدرک همتراز (برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط احراز آنها پیش‌بینی شده است).
۶- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
۷- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
شرایط اختصاصی استخدام:
۱- داشتن حداقل سن ۲۳ (بیست و سه) سال و حداکثر ۴۰ (چهل) سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال.
ج) رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان از شرط سنی و جنسیت معاف هستند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه‌های دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.
۲- داوطلبان می‌بایست بومی استان تهران باشند.

نمونه سوالات استخدامی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور

مدارک مورد نیاز:
۱- تکمیل برگ درخواست شغل (در سایت ارائه شده).
۲- تصویر آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی، با فرمت JPG.
۳- تصویر کارت ملی با فرمت JPG.
۴- تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت توضیحات تصویر صفحه آخر، با فرمت JPG.
۵- تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (ویژه برادران). تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد، با فرمت JPG.
۶- پرداخت مبلغ ۱۱۴.۰۰۰ ریال به حسابجاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (طبق دستورالعمل مندرج در نحوه ثبت نام).
۷- عکس ۴×۳ جدید، با فرمت (DPI75) JPG، حداکثر ۱۶۰ کیلو بایت.
۸- مدارک دال بر ایثارگری، معلولیت (معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذی‌ربط).
۹- مدارک دال بر بومی بودن.
نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:
ثبت‌نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می‌بایست به سایت‌های: (www.sanjesh.org و یا www.isti.ir) مراجعه و فرم ثبت‌نام را از تاریخ ۱۸/۲/۱۳۹۲ حداکثر تا تاریخ ۲۱/۲/۱۳۹۲ تکمیل نمایند و نسبت به واریز مبلغ ۱۱۴.۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب به عنوان حق شرکت در آزمون‌های توانمندی عمومی داوطلبان استخدام اقدام نمایند.
زمان و محل توزیع کارت:
کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مذکور از تاریخ ۸/۳/۱۳۹۲ قابل دسترسی و دریافت می‌باشد. زمان برگزاری آزمون ۱۰/۳/۱۳۹۲ و محل برگزاری آزمون در هنگام ارائه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
ـ نتایج آزمون بر اساس ۳ برابر ظرفیت متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری اعلام خواهد شد.

نمونه سوالات استخدامی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور

مواد آزمون:
مواد آزمون عبارتند از:
الف) آزمون توانمندی‌های عمومی شامل: ۱- معارف اسلامی (ضریب ۳)، ۲- زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری (ضریب ۲)، ۳- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی (ضریب ۲) (جمعا ۹۰ سوال چهارگزینه‌ای (بدون اعمال نمره منفی) خواهد بود.
تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون عمومی توزیع می‌شود.
ب) آزمون اختصاصی دستگاه: سؤالات مرتبط با اسناد بالادستی علم و فناوری (ضریب ۴) که به تعداد ۳۰ سؤال چهار گزینه‌ای (بدون اعمال نمره منفی) خواهد بود.
ج) داشتن گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی در سطح متوسط (Intermediate) و مهارت‌های عمومی فن‌آوری اطلاعات از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده.
تذکر: ۱۰۰% درصد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.
تبصره: بومی شامل افرادی می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) بصورت پیوسته در استان تهران طی شده ‌باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) در استان تهران بوده و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مذکور باشد.
د) حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاه‌های اجرایی استان تهران، با پرداخت حق بیمه داشته باشد.
تبصره:
۱- اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان تهران می‌باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان تهران حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد، از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می‌گردند. توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند.
۲- از کل مجوز استخدامی، حداقل ۲۵% از میان جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و جانبازان ۲۵% و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با رعایت سقف مقرر در این بند استخدام خواهند شد.
۳- از کل مجوز استخدامی ۵% نیز به رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها، همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر ۲۵% و آزادگان کمتر از یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص خواهد یافت مشولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت.
۴- استخدام مازاد بر ۳۰% سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۵- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۶- در گواهی خانواده جانبازان می‌بایست جمله (عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیرقادر به کار قید گردد) در غیر اینصورت این افراد نمی‌توانند از مزایای مربوطه بهره‌مند گردند.
۷- انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
۸- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
۹- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده‌اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
۱۰- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی‌های عمومی صرفاً به منزله تأیید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۱۱- افرادی که حدنصاب۶۰ % آزمون (توانمندی‌های عمومی) را کسب نموده‌اند و پس از اعمال نمرات تخصصی به عنوان پذیرفته شده اولیه معرفی شده‌اند، باید حداکثر ظرف مدت یک ماه از زمان اعلام نتیجه آزمون، گواهی‌نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت‌های عمومی فن‌آوری اطلاعات را ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه مدارک مذکور در مدت تعیین شده افراد ذخیره جایگزین خواهد شد. در مواردی که استخدام و جذب بعد از آزمون اولیه منوط به انجام مصاحبه تخصصی و آزمون عملی باشد پس از ارائه گواهی نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه اولیه مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی به عمل می‌آید.
تبصره: کسانی که فاقد گواهی‌نامه‌های مذکور می‌باشند و یا گواهی‌نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی‌باشد موظفند در یکی از مراکز تعیین صلاحیت شده که در بخش «اعتبارسنجی موسسات آموزشی» با عنوان «مؤسسات تعیین صلاحیت شده» سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی با آدرس: www.smtc.ac.ir قابل مشاهده می‌باشد، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، گواهی‌نامه مذکور را ارائه نمایند.
۱۲- کارکنان غیر رسمی به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
۱۳- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی معاونت علمی و فناوری و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده استان تهران خواهد بود.
۱۴- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین‌تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و موفق به کسب حدنصاب لازم شده‌اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۱۵- مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۱۶- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد.
۱۷- اسامی پذیرفته‌شدگان پس از تأیید مراجع ذی‌صلاح از طریق سامانه کارمند ایران (پورتال مردم) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۸- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر می‌باشد.

لینک رشته های مورد نیاز

خرید کارت اعتباری

آغاز ثبت نام

نمونه سوالات استخدامی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور


استخدام نهاد ریاست جمهوری سال ۹۱

اطلاعیه ی ۲۷ فروردین ۹۲

دریافت کارت آزمون

 دریافت سوالات آزمون استخدامی نهاد ریاست جمهوری-دانلود کنید!

آرشیو – مهلت ثبت نام تمام شده است

شرایط عمومی استخدام

۱-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۲-تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
۳-داشتن تابعیت ایران.
۴-انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای برادران.
۵-عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
۶-نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
۷-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مندرج در جدول شرایط احراز آگهی. ضمناً تاریخ فراغت از تحصیل کلیه متقاضیان شرکت در آزمون می بایست قبل از تاریخ انتشار آگهی باشد. (به مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نمی شود)
۸-دارا بودن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار که استخدام می شوند.
۹-داوطلبین استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی یا بازخرید خدمت شده دستگاههای دولتی باشند.
شرایط اختصاصی استخدام
۱- داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر ۳۰ سال تمام تا آخرین روز مهلت ارسال مدارک می باشد.
۲- رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان، آزادگان و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان، فرزندان شاهد و جانباز و آزاده از شرط حداکثر سن معاف هستند.
۳- داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به خدمت اشتغال داشته اند میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها به حداکثر سن اضافه می شود.
مدارک مورد نیاز که می بایست از طریق اینترنت و بصورت الکترونیکی ارسال گردد.
۱-تکمیل برگ درخواست شغل (در سایت ارایه شده).
۲-تصویر آخرین مدرک تحصیلی دانشگاهی، با فرمت JPG .
۳-تصویر کارت ملی با فرمت JPG.
۴-تصویر صفحه اول شناسنامه و در صورت توضیحات تصویر صفحه آخر، با فرمت JPG.
۵-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (ویژه برادران). تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد. با فرمت JPG.
۶-پرداخت مبلغ ۹۰.۰۰۰ ریال به حسابجاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران (طبق دستورالعمل مندرج در نحوه ثبت نام).
۷-عکس ۴*۳ جدید، با فرمت (DPI 75) JPG، حداکثر ۱۶۰ کیلو بایت.
۸-مدارک دال بر ایثارگری، معلولیت (معلولین عادی با ارایه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذی ربط).
۹-مدارک دال بر بومی بودن.
متقاضی شرکت در آزمون می بایست بعد از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) کد رهگیری خود را یاداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهدارد. ضمناً “ورود مجدد به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آزمون فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.”
نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام
۱-ثبت نام از طریق اینترنت انجام خواهد شد. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت های (www.sanjesh.org) و (www.spac.ir) (بخش آزمون استخدامی) مراجعه و فرم ثبت نام را ازتاریخ۲۱/۱۲/۱۳۹۱

281 نظر برای «استخدام نهاد ریاست جمهوری در سال ۹۴ (تجربیات آزمون)»


 1. کارشناس

  سلام اینجا کسی راجع به سازمان انرژی اتمی تشکیلات و وظایفش چیزی میدونه؟تو نت سرچ کردم زیاد برام جا نیافتاد.لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.چون شنیدم در مصاحبه از سازمانی که قبول شدی سوال میکنن.

  پاسخ دادن

 2. علی

  من برای قضاوت مصاحبه عقیدتی رفتم فکر نمیکنم جایی سخت تر از اونجا بگیرن.درسته که ملاک های سختگیرانه ای دارن ولی به نظر من هیچ چیز براشون مهمتر از صداقت نیست.البته این به معنای بیان 100% واقعیات هم نیست ولی تناقض گویی مثل سم میمونه.

  پاسخ دادن


   • علی

    عرضم به حضورت اول که رفتیم قرآن خوندیم.بعد شناسنامه و انتخابات،چند تا سؤال احکام از شکیات، اذکار و رکن و غیر رکن،نحوه تیمم، زمان خوندن دعاها مثل سمات و..،کفاره روزه در شرایط مختلف،نماز جمعه که میرم و نحوه خوندنش، نماز وحشت، نماز عید فطر،نظرت در خصوص ولایت فقیه رو تشریح کن مرجع تقلیدت کیه چرا چه جوری انتخابش کردی از چه سنی منظم نماز میخونی روزه میگیری،نماز جماعت،راهپیمایی و مسیرش،اینکه به کی رأی دادم و چرا!محبوب ترین و منفورترین شخصیت سیاسی و دلیلم،چقدر اموال دارم هر چی گفت گفتم ندارم دیگه آخر به لب تاب راضی شد که داشتم!چرا ازدواج نکردم،اخبارو از کجا میگیرم، چه سایتایی بیشتر استفاده میکنم،ماهواره داریم یا نه و چرا؟مطالعه میکنم؟فلان روزنامه برا کجاس؟قسمتی از دعایی رو خوند گفت برا کدوم دعاست، فلان دعا برای کدوم ائمه وارد شده،دوستام کیان،فامیل سیگاری و تو خارج داریم یا نه؟فامیل دارای سابقه کیفری و سیاسی؟خارج رفتم یا نه،نحوه پوششم و شرکت در مراسم مذهبی. سابقه بسیج داری یا نه چرا نرفتی بسیج.سابقه عضویت تو تشکل های دیگه؟سال 92 رفتم عمدش اینا بود یه قسمتی رو هم درست یادم نمیاد.البته اینو هم بگم که بعضی سوالاشو جای دیگه نمیپرسن.سنگینی مصاحبه قضاوت قسمتیش بخاطر سوالات بود و قسمت بیشترش بخاطر نحوه پرسش و برخورد بود.بعد از چند تا سؤال یه سری سوالاتی میپرسید که غیرمستقیم به سوالات قبلی مربوط میشد و اگه سوتی میدادی دوباره سوال پیچ میشدی و وارد یه دور تسلسل میشدی.اصلاً یه شکل عجیبی داشت از اتاق که در اومدم نفسم در نمی اومد.من مصاحبه ثبت اسنادم رفتم اصلاً این شرایطو نداشت.این که میگم صداقت مهمه بخطر این که من با این شرایط تو اولویت اول قرار نگرفتم اما بعد یه سالش به اختبار نهایی دعوت شدم.

    پاسخ دادن  • mansor

   دوست عزیز
   انرژِی اتمی نزدیک به 20 تا شرکت داره
   که در غالب بخش خصوصی دارن کار میکنند
   زیر نظر ریاست جمهوریه
   قبولی تو آزمون یه بحث. قبولی تو گزینش یه بحث
   من چند سال پیشتو آزمون علمی و مصاحبه تخصصی قبول شدم.
   دعوت بکار شدم حتی. ولی چند روز مونده به شروع کارم تماتس گرفتند گفتند ردی!
   اگه فامیل اونور آب داری شک نکن ردی.
   گزینش نهایی رو وزارت اطلاعات انجام میده.
   کسی هم نمیتونه رو حرفشون حرف بزنه.
   منم عموهام خارج بودن. سیاستشون عدم جذب افرادی بود که فامیلشون خارجه.

   پاسخ دادن

   • takk

    آقا شایعه ندازید ، اصلا سیاست استخدامی ربطی به این حرف ها نداشته و ندارد ، در دولت قبل حتی گزینش محلی هم افراد خود محل انجامش میدادند ، که در این دولت بر عهده سازمان اطلاعات استان شده !!
    در ضمن شما که حکم خورده بودید ، قبا از گزینش عقیدتیتون نامه وزارت اطلاعات جلوتر رسیده بدستشون !! ولی اینکه گفتن رد شدید یک بحث دیگر است ! شاید از طرف مدیریت بالا استخدامی را متوقف کردند !! شما از نظر قانونی می توانستید با حکمی که داشتید پیگیری کنید و هیچ کس به خاطر این موضوع که فامیلتان خارج زندگی می کند رد نمی کنند !!

    پاسخ دادن


    • mansor

     داداش من.
     فک کردی امور مالیاتی اونجا؟
     مصاحبه عقیدتی هم نداشتم.
     باور نداری.
     بسم الله….
     من و هم اتاقیم دعوت بکار شدیم. اون رفت سرکار.
     منم پیگیری کردم. آدمشم داشتم.
     آخرش بهم گفتن. اقا بیخیال شوووو.
     ولی خداروشکر مکینم که نرفتم اونجا

     پاسخ دادن

    • mansor

     داداش گلم
     امیدوارم که همتون قبول بشین.
     من اینجا نه رقیب شما نه چیزی
     فقط بخاطر همون انرژی اتمی که باعث افسردگیم شد یه مدتی، اومدم اینجا.
     چنان استعلامت کنن که کیف کنی.
     نامه از حفاظت اطلاعات سپاه رو با چشام دیدم.
     همه چیزو که نباید اینجا بگم.

     پاسخ دادن

     • takk

      آقا منصور من هم از خودم در نیاوردم ، دوستان من هم که رشته فیزیک هسته ای هستند و الان در تمام شرکت های حساس سازمان اتمی از تهران تا اصفهان و کرج دارند کار می کنند ، شما بعد از مصاحبه تخصصی ، یک نامه از اطلاعات میاد که تائید صلاحیت امنیتی می باشد و کاملا هم محرمانه است و بعد به مصاحبه عقیدتی می روید که باز هم آنجا تحقیقات محلی و تائید اطلاعات استان و شهرتان باید روی پرونده تان باشه !! البته اینکه شما دعوت به کار شدید و بعد رد شدید مشکوک است ؟؟ چون اینقدر دقیق هستند که اینطوری گاف نمی دن !! ولی اینکه کسی خارج داشته باشید ، باز هم مشکوک است چون دوستان من اکثر اقوامشون خارج هستند و تازه خودشان هم یکبار قبل از استخدامی برای تفریح یا کنفرانس از ایران خارج شده بودند !!
      بعد نمیدانم ، زمان استخدامی شما مربوط به کی بوده ولی در دولت جدید میگند دیگه تائیدیه محرمانه وزرات اطلاعات نیاز نیست 1!
      البته هنوز کسی استخدام نشده که ببینیم این مرحله را دارند یا خیر !!    • mansor

     من ارشد بازرگانی بودم
     چهارتا شرکت خصوصی وابسته به انرژی اتمی مصاحبه رفتم.
     همشون تو یه هفته.
     مصاحبشون واقعا تخصصی بود.
     هر جا که رفتم. سه نفری مینشتند سوال میکردند
     و کلا از هم لحاظ حتی همون روانشناسی هم داخل مصاحبه علمی بود.
     واقعا مصاحبه هاش علمی بودن.
     برات یه محیط فرضی ترسیم میکردن، میگفتن تو این شرایط تصمیم بگیر.
     تصمیمتو میگفتی ریز به ریز دلیل میخاستن.
     یه جاایی یادمه بهم گفتن با توجه درس فلانت که دوره لیسانس خونده بودی.
     این شرایط رو تحلیل کن.
     یا اینکه میگفتن واسه فلان محصول فرضی، کانال توزیع طراحی کن.

     پاسخ دادن

     • ...

      آقا کن نشستم دارم قانون مدیریت خدمات کشوری و مدیریت منابع انسانی میخونم.کارشناس اداری قبول شدم.با حرفای شما احساس میکنم هیچ شانسی واسه قبولی ندارم.آخه من مصاحبه دکتراهم رفتم به این سختی که شما میگید نبود.خود دکتر میرسپاسی و فقیهی و نجف بگی ازم سوال پرسیدن.بنظر شما الان من چی بخونم واسه مصاحبه؟رشته ام مدیریت دولتیه.


  • Lina

   باورتون می شه ” سازمان علمی تحقیقاتی” همون مرکز انرژی اتمی توی کارگر شمالی، امیر آباده؟ منم نمی دونستم. پنج شنبه رفتم اونجا مسئولش نبود. بهم گفتند شنبه بیا مدارک رو تحویل بده…

   پاسخ دادن


 3. lمحمد

  والا تا اونجا که من میدونم ،وتجربیات ازمونهای قبلی نشون داده،در مرحله مصاحبه،فقط و فقط سواد ادم امتیاز داره.به هیچ وجه امتیاز بومی تاثیر نداره.چون اگه اینجور باشه،عملا هیچ غیر بومی ای قبول نمیشه. شما میخوای مطمین باشی از توسعه منابع انسانی بپرس.من مطمئنم که بومی تاثیر نداره.توی ازمون قوه ام همینجور بود.همه کساییم که قبول شدن،بدون سهمیه بومی بودن

  پاسخ دادن 4. msep

  سلام
  از اونجایی که هنگام تحویل مدارک ازتون سوال میشه بومی هستید یا نه و برای بومی بودن اجاره نامه هم قبول می کنند دوستانی که بومی نیستند می تونند هنگام مراجعه با داشتن اجاره نامه (که از یه بنگاه می تونید تهیه کنید) بگید که بومی هستین و از امتیازش تو مصاحبه استفاده کنید ….. والللل

  پاسخ دادن


   • lمحمد

    امروز من اونجا بودم،اجاره نامه قبول نکردن.سند ملکی که بنام خود طرف یا پدرش باشه را قبول کردن.بنظر میاد خودشونم نمیدونن چکار میکنن.ضمنا اگه در مرحله اول بومی را انتخاب نکردین،بعیده دیگه در این مرحله بشه اعمالش کرد.

    پاسخ دادن

    • علی

     هر روز یه حرفی میزنن.من مشکل بومی ندارم ولی یکی نیست بگه کسی که تو این سن ملک به نامش باشه یا یه کار درست درمون داره یا بابا پولداریه که در هر حال اینجا و برا این کارا نمیاد.

     پاسخ دادن

  • کارشناس بررسی عملیات

   سلام من امروز برا تحویل مدرک رفته بودم راجع به اجاره نامه پرسیدم گفت اجاره نامه رو ضمیمه می کنیم ولی ملاکی که با اون بومی بودن سنجش می
   شه همون چهار تا آیتم دفترچه هست.

   پاسخ دادن

 5. سوال

  سلام.من یه خنگ بازی درآوردم موقع ثبت نام بومی رو انتخاب نکردم.البته قبول شدم الان اما نفر اول نیستم و فقط یک نفر میخواد.تازه فهمیدم سهمیه بومی بند ب بهم تعلق میگرفته .امروز مدرکشم گرفتم و تحویل دادم.بنظرتون تو نمره قبولیم یعنی این نمره ای که الان اعلام شده لحاظش میکنن یا دیگه کار از کار گذشته؟بنظرم اگه اعمال بشه اول میشم.دوستانی که تجربه آزمونای زیاد دارن همفکری کنن لطفا

  پاسخ دادن


   • سوال

    اتفاقا تاثیر داره.گفته 40درصد بومی در هر یک از حیطه های آزمون چه نمره کل و چه مصاحبه تاثیر داره.ضمن اینکه من بدون سهمیه بومی قبول شدم و نمره ام اعلام شده چه بسا اینکه بخاطر همین کسی که بومیه نمره اش از من بیشتر بشه و من اوت بشم.از خانمه که مدادکو تحویل میگرفت پرسیدم اما اونم اطلاعاتش پایین بود نتونست جواب درستی بده.روز مصاحبه اگه بگم تاثیری داره؟

    پاسخ دادن

 6. ...

  سلام.من امروز واسه تحویل مدارک رفتم.یکی از مدارکم ناقص بود گفت نهایتا تا شنبه مهلت دارین که بیارید.گفتم نمیشه روز مصاحبه بیارم؟گفت به هیچ عنوان.راستی صفحه عنوان و چکیده و صورتجلسه دفاع پروژه کترشناسی هم میخواست اما خانومه تلفنی به من گفته بود فقط مال ارشدو بیار.کلا کارشون ضعیفه.فکر نکنم محل کار انرژی اتمی باشه احتمالا فقط روال استخدامی رو اینجا طی میکنیم حالاچرا نمیدونم؟

  پاسخ دادن

 7. علی

  سلام.من رفته بودم برای تحویل مدارک دو مورد نقص داشتم که اول گفتن روز مصاحبه بیار اما امروز تماس گرفتن که یا فردا و یا نهایت شنبه ببرم.دوستان اگر مقاله دارن علاوه بر گواهی مقاله خود مقاله رو هم یه پرینت بگیرید و همراه داشته باشید.از اون فایل ورد تکمیل شده و ریخته شده رو سی دی هم یه پرینت بگیرید.هر روز یه چیزی یادشون میاد.چه بساطی برای ما درست کردن.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.