استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (خبر جدید)

دیروز ۱۰۰۵۸ نظر

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود سولات مصاحبه ثبت اسناد و املاک ارسال شده توسط یک از کاربران عزیز اینجا کلیک کنید

برای مطالعه و آشنایی با تاریخچه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی با سازمان ثبت و اسناد اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی با وظایف سمتهای سازمان ثبت و اسناد اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی با وظایف سمتهای دولتی اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

وب سایت ای استخدام برای تمام شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد و امیدواریم تمام عزیزانی که برای این آزمون تلاش کرده اند موفق باشند. شرکت کنندگان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. ( توجه :  در کنار نام خود نام استان خود را نیز برای خوانایی بهتر ذکر کنید)


خبر ۲۳ آبان ۹۴ – دولت مجوز استخدام ۱۲۰۰ نفر را صادر کرده است

خبرگزاری تابناک : رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درخصوص آخرین وضعیت استخدامی های این سازمان نیز گفت: دولت مجوز استخدام ۱۲۰۰ نفر را صادر کرده است ۲۵ درصد از طرف بنیاد شهید و ایثارگران معرفی صورت گرفت و پس از آن آزمون برگزار شد با این حال پیگیری ها را از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور داشته ایم. سازمان ثبت آمادگی خود را برای شروع به کار این افراد اعلام می کند و دلیل تاخیر در جذب نیز مشکلات مربوط به کمبود منابع از سوی سازمان مدیریت بوده است.


خبر ۲۵ مهر ۹۴ – اقدام عجیب سازمان ثبت اسناد در جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی 

 خبرگزاری تسنیم : بنا بر ادعای یکی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال ۹۳ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، این سازمان در حالی به برگزاری آزمون استخدامی در برخی رشته‌ها و گرایش اقدام کرده که اکنون می‌گوید در آن رشته‌ها و گرایش‌ها، پست خالی ندارد.
عباس شفیع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تجمع اخیر حدود ۳۰ نفر از پدیرفته‌‌شدگان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مقابل ساختمان این سازمان اظهارکرد: شش الی هفت نفر از افراد حاضر، به نمایندگی از سایرین با اکبری مدیر امور امور انسانی سازمان ثبت صحبت کردند که در این جلسه قرار بر این شد یک سری رشته‌ها مانند کارشناسی ثبت، جذب شوند.
وی ادامه داد: در این جلسه، اکبری گفت که رشته‌های دیگر مانند تحلیل‌گر سیستم به دلیل نبود پست خالی استخدام نمی‌شوند و این افراد می‌تواند به سازمان مدیریت مراجعه کنند تا از طریق آن سازمان، ارگان دیگری برای محل فعالیت انتخاب شود.
این پذیرفته شده آزمون استخدامی سازمان ثبت اضافه کرد: در آگهی استخدامی سازمان ثبت، دو رشته مدیریت دولتی با گرایش مدیریت دولتی و علوم اجتماعی با گرایش علوم اجتماعی با مقطع کارشناسی ارشد، معرفی شده بود اما بعد از آزمون، طبق استعلام انجام شده از وزارت علوم، مشخص شد که رشته‌های یاد شده اصلا چنین گرایش‌هایی ندارند.
شفیع‌زاده گفت: بعد از برگزاری آزمون، آقای جمالی قمی رئیس آمار و تامین نیروی انسانی ریاست جمهوری در سازمان مدیریت در نامه‌ای به شماره ۱۶۸۴۹۸۰ به تاریخ ۲۱ اسفند سال ۹۳ اعلام کرد که چنین گرایش‌هایی وجود ندارد و اشتباه شده است و تمام افراد پذیرفته شده با هر گرایشی، جذب شوند.
وی افزود: به رغم نامه رئیس آمار و تامین نیروی انسانی ریاست جمهوری در سازمان مدیریت، آقای اکبری مدیر کل فعلی نیروی انسانی سازمان ثبت که به تازگی به این سمت منصوب شده است می‌گوید ما آن نامه را قبول نداریم و سه گرایش از رشته مدیریت دولتی و دو گرایش از رشته علوم اجتماعی برای جذب انتخاب شدند و مابقی داوطلبان پذیرفته شده با گرایش‌های دیگر، رد می‌شوند.
او که در مقطع کارشناسی ارشد با گرایش تشکیلات و روش‌ها تحصیل کرده و طبق اعلام سازمان ثبت جزء گرایش‌های رد شده محسوب می‌شود افزود: آقای اکبری مدعی است این کار طبق نامه شورای توسعه مدیریت انجام شده و نامه آقای قمی را قبول ندارد در حالی که در آگهی استخدامی سازمان ثبت، صحبتی از نامه شورای توسعه نبود و داوطلبان بر اساس آگهی منتشر شده در آزمون شرکت کردند.
شفیع‌زاده ادامه داد: اکبری به ما می‌گوید اگر می‌خواهید، به سازمان مدیریت مراجعه کنید تا شما را به ارگان دیگر معرفی کند و ما به شما نیاز نداریم. سئوال اینجاست که اگر سازمان ثبت به ما و این رشته‌ها نیاز نداشت چرا قبل از آزمون و در آگهی استخدامی اعلام نکرد؟ بخشنامه‌ها و نامه‌های بعد از آزمون به داوطلب مربوط نمی‌شود و ملاک، اگهی استخدامی است.
وی یادآور شد: حتی رئیس آمار و تامین نیروی انسانی ریاست جمهوری نامه زده که اگر لیسانس این افراد مرتبط بود، جذب شوند اما باز هم آن را قبول ندارند و این کار را انجام نمی‌دهند.
به دنبال این اظهارات، خبرنگار تسنیم برای دریافت پاسخ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ادعاهای مطرح شده، دو مرتبه با دفتر مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان ثبت تماس گرفت و طرح موضوع اما مسئولان این سازمان، علی‌رغم وعده پیگیری و پاسخگویی در این زمینه، تاکنون پاسخی نداده‌اند.
البته وحید اکبری مدیر کل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پیشتر گفته بود که مقدمات قانونی به کارگیری این افراد مانند مصاحبه و سایر موارد انجام شده است و در آینده نزدیک پذیرفته شدگان یاد شده برای خدمت وارد این سازمان خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در آگهی منتشره استخدامی آزمون ۹۳تعداد این افراد یک هزار و ۲۰۰ تن اعلام شد و مجوزهای استخدامی نیز برای همین تعداد گرفته شده است.


خبر ۱ مهر ۹۴ – قبول شدگان آزمون استخدامی سال ۹۳ به زودی جذب می شوند

خبرگاری ایرنا : مدیر کل دفتر تشکیلات وبهبود روش های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : قبول شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۳ به زودی بعداز طی مراحل قانونی جذب این سازمان می شوند.
وحید اکبری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا این اظهارات را در رابطه با حضور روز یکشنبه (۲۹ شهریور) تعدادی از قبول شدگان آزمون استخدامی سال های ۹۱ و ۹۳ سازمان ثبت اسناد و املاک، مقابل ساختمان شماره دو تامین نیروی انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی عنوان کرد.
به گزارش ایرنا، این افراد با حضور مقابل سازمان یاد شده، خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند.
اکبری، افزود:آزمون سال ۹۳ زیر نظر سازمان ثبت اسناد برگزارشد و مقدمات قانونی به کارگیری این افراد مانند مصاحبه و سایر موارد انجام شده است و درآینده نزدیک پذیرفته شدگان یاد شده برای خدمت وارد این سازمان خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در آگهی منتشره استخدامی آزمون ۹۳تعداد این افراد یک هزار و ۲۰۰ تن اعلام شد و مجوزهای استخدامی نیز برای همین تعداد گرفته شد.

آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱
وی یادآوری کرد: این آزمون در سال ۱۳۹۱براساس تفویض اختیار به استانداری ها در دولت گذشته برگزار و مقرر شده بود از این پست ها از محل پست های مازاد سایر دستگاه های اجرایی به واحد های سازمانی دچار مضیقه، استفاده شود.
وی با اشاره به برگزاری این آزمون ها توسط استانداری ها و روشن نشدن وضعیت پست ها اظهارداشت: در برخی از استان ها پست ها الحاق و جا به جایی ها انجام نشد و جوانان شرکت کننده در این آزمون نیز بلاتکلیف ماندند.
این مسوول سازمان ثبت اسناد تاکید کرد: چنانچه مقدمات مربوط به آزمون استخدامی استانداری ها تدارک دیده شود این سازمان آمادگی کارگیری این افراد را دارد.


خبر ۲۹ شهریور ۹۴ – درخواست تعیین تکلیف قبول شدگان آزمون های استخدامی سازمان اسناد واملاک

خبرگزاری ایرنا : تعدادی از قبول شدگان آزمون استخدامی سال های ۹۱ و ۹۳ سازمان اسناد و املاک با حضور مقابل ساختمان شماره دو تامین نیروی انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود شدند.
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، این درخواست کنندگان مدعی هستند با وجودی که در آزمون استخدامی سال های ۹۱ و ۹۳ سازمان اسناد و املاک قبول شده اند اما تا کنون وضعیت استخدامی شان مشخص نشده است.
یکی از تجمع کنندگان به خبرنگار ایرنا، گفت: هرچند سازمان اسناد و املاک در سال ۹۱ آزمون استخدامی برگزار کرد اما بدون اینکه وضعیت قبول شدگان این آزمون مشخص شود این سازمان دوباره در سال ۹۳ اقدام به برگزاری آزمون استخدامی کرده است.
وی با تاکید بر اینکه، تاکنون وضعیت استخدامی آزمون سال های ۹۱ و ۹۳ مشخص نشده ،اظهار داشت: البته سازمان مدیریت وبرنامه ریزی پیشتر اعلام کرده بود که استخدام قبول شدگان سال ۹۱ به دلیل تامین اعتبار طرح مهرآفرین (مربوط به دولت دهم) با مشکل مواجه شده است.
وی در پایان خواست وضعیت استخدامی این قبول شدگان در آزمون های استخدامی سازمان اسناد و املاک را مشخص کنند.


خبر ۱۵ شهریور ۹۴ – قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام پیمانی ۹۳/۶/۲۸ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 

اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد : به اطلاع شرکت کنندگان گرامی در آزمون استخدام پیمانی ۹۳/۶/۲۸ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور میرساند: درتاریخ ۹۴/۶/۱۷ با در دست داشتن مدارک ذیل جهت انجام مصاحبه تخصصی (آخرین مرحله مصاحبه) به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان به نشانی: اصفهان خیابان چهارباغ بالا ـجنب خانه کارگراداره کل ثبت اسناد واملاک اصفهان مراجعه نمایند

برای مشاهد اسامی و آدرس اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ شهریور ۹۴ – اعلام برنامه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله سوم(آخرین مرحله)آزمون استخدامی ۲۸/۰۶/۹۳

اعلام برنامه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله سوم(آخرین مرحله)آزمون استخدامی ۲۸/۰۶/۹۳ روزهای یکشنبه ،۱۵/۰۶/۹۴ لغایت چهار شنبه ۱۸/۰۶/۹۴در اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مازندران برگزار می گردد.
لذا از پذیرفته شدگان اعلامی آزمون یاد شده دعوت می شود رأس ساعت ۸ صبح در روزهای تعیین شده برابر جدول پیوستی( با همراه داشتن اصل مدارک)در جلسه مصاحبه حضور یابند.

مدارک مورد نیاز
– اصل و دو نسخه کپی از مدرک تحصیلی (دانشنامه یا گواهی نامه موقت)
– اصل شناسنامه با دو نسخه کپی از کلیه صفحات شناسنامه
– اصل کارت ملی و دو نسخه کپی
-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی (آقایان) با دو نسخه کپی
-۶قطعه عکس ۴*۳  پشت نویسی شده
– اصل مستندایثارگری مورد تایید بنیاد شهید وامور ایثارگران مرکز استان و دو نسخه کپی
لازم به ذکر است تصاویر کلیه مدارک می بایست از طریق دفاتر اسناد رسمی برابر اصل شده و به همراه اصل مدارک  به این اداره کل ارائه گردد.
دانشنامه یا گواهی نامه موقت مدرک تحصیلی باید به عنوان مدرک تحصیلی  ارائه گردد و از پذیرش  هرگونه گواهی نامه انشایی مبنی بر فراغت از تحصیل  معذور می باشیم
ضمنا مدارک با اطلاعات اعلام شده جهت شرکت در آزمون مطابقت داده می شود و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت از نظر تاریخ  ، گرایش مدرک تحصیلی و … داوطلب مجاز به انجام مصاحبه نمی باشد.

برای مشاهده جدول زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ شهریور ۹۴ – برگزاری (مرحله سوم) مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی
بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان داوطلبان آزمون استخدام پیمانی مورخه ۲۸/۶/۱۳۹۳ – ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل می رساند زمان مصاحبه، با توجه به برنامه زمانبندی شده بشرح ذیل برگزار خواهد شد:

زمان مصاحبه
۱-  داوطلبان پذیرفته شده اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی :
( روز یکشنبه مورخ ۱۵/۶/۹۴ )
( روز دوشنبه مورخ ۱۶/۶/۹۴ )
۲-  داوطلبان پذیرفته شده ثبت استان آذربایجان غربی :
( روز سه شنبه مورخ ۱۷/۶/۹۴ )
۳-  داوطلبان پذیرفته شده ثبت استان اردبیل :
( روزچهار شنبه مورخ ۱۸/۶/۹۴ )
مکان مصاحبه
به آدرس : تبریز- میدان شهرداری، کوچه حاج هاشم، ساختمان مرکزی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان آذربایجان شرقی – طبقه چهارم
مدارک لازم در زمان مصاحبه
( ضرورت دارد پذیرفته شدگان در زمان تعیین شده مدارک ذیل را به همراه داشته باشند)
۱- اصل شناسنامه و ۲  نسخه کپی ازتمام صفحات
۲- اصل کارت ملی و ۲ نسخه کپی پشت و رو
۳- اصل مدرک تحصیلی (دانشنامه یا گواهینامه موقت پایان تحصیلات) و ۲ نسخه کپی
۴- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت (آقایان) و ۲ نسخه کپی
۵- چهار قطعه عکس ۴*۳
۶- مستند ایثارگری بر ایثارگران و ۲ نسخه کپی

توجه:
مصاحبه تخصصی از رشته شغلی ، کامپیوتر، احکام و مسائل سیاسی و عقیدتی بعمل خواهد بود.
لازم بذکر است (مرحله سوم) مصاحبه تخصصی از بین داوطلبان پذیرفته شده ای که بصورت تلفنی و یا پیامک از ایشان دعوت شده است بعمل خواهد آمد.

در صورت لزوم با شماره تلفن ۳۵۲۶۱۷۸۱-۰۴۱ تماس حاصل نمایید.


خبر ۸ شهریور ۹۴ –  قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام پیمانی ۹۳/۶/۲۸ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

اطلاع شرکت کنندگان گرامی در آزمون استخدام پیمانی ۹۳/۶/۲۸ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور میرساند:
در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۵ و ۹۴/۶/۱۶ با در دست داشتن مدارک ذیل جهت انجام مصاحبه تخصصی (آخرین مرحله مصاحبه) مطابق جدول زمان بندی به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان به نشانی: اصفهان ـ خیابان چهارباغ بالا ـ چهارراه نیکبخت ـ مقابل بیمارستان شریعتی مراجعه نمایند.

جدول زمان بندی مصاحبه

تذکرات مهم:

مصاحبه از شرکت کنندگان صرفاً در تاریخ های فوق (۱۵ و ۹۴/۶/۱۶) انجام و عدم مراجعه در تاریخ مذکور به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدامی خواهد بود.
این مصاحبه صرفاً جهت انجام مراحل قانونی استخدام می‌باشد و هیچگوه حقی برای استخدام شرکت کنندگان ایجاد نمی نماید.
نتیجه نهایی این استخدام پس از انجام کلیه مراحل و بررسی مدارک و مستندات افراد، اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:

– اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
– اصل کارت ملی با ۲ نسخه کپی
– اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی (آقایان) با ۲ نسخه کپی
– اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
– ۴ قطعه عکس ۴*۳
– مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران


خبر ۴ مرداد ۹۴ – مرحله دوم مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از ۱۰ استان کشور در اصفهان برگزار شد.

روابط عمومی ثبت استان اصفهان : به گزارش روابط عمومی ثبت استان اصفهان؛ در مرحله دوم مصاحبه تخصصی آزمون استخدام پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مورخ ۹۳/۶/۲۸ که در اصفهان برگزار گردید، تعداد ۷۱ نفر از ۱۰ استان شرکت نمودند.
علی بهبهانی مدیر کل ثبت استان اصفهان اعلام کرد: در این مرحله از آزمون استخدامی که در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه برابر با ۲۱، ۲۲ و۲۳ تیرماه ۹۴ به مرکزیت اصفهان برگزار شد تعداد ۷۱ نفر از پذیرفته شدگان از استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، یزد، هرمزگان و مرکزی در مرحله دوم مصاحبه تخصصی شرکت نمودند.
مدیر کل ثبت استان افزود: در برگزاری این مصاحبه تعدادی از مسؤولین اداره کل ثبت استان، نمایندگان هسته گزینش سازمان ثبت و دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری اصفهان حضور داشتند.


خبر ۸ تیر ۹۴ – رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: همه ظرفیت های سازمانی باید در مسیر خدمت رسانی بهتر به مردم قرار گیرد

وب سایت قوه قضاییه : احمد تویسرکانی گفت: منابع انسانی، تشکیلات و ابزارهای سازمانی باید در مسیر ارائه خدمت بهتر به مردم و رضایتمندی جامعه قرار داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور  در گردهمایی مدیران ستادی و استان های این سازمان که به مناسبت هفته قوه قضاییه در سالن همایش های این سازمان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران امام (ره)، هدف اصلی ترمیم نیروی انسانی و امکانات و ابزارهای سازمانی را ارائه خدمت بهتر به مردم و ایجاد رضایتمندی مراجعین با ارتقاء سرعت، دقت و صحّت عملکرد همه بخش های این سازمان برشمرد.
وی در تبیین نقش مدیریت در سطوح مختلف جامعه و رابطه آن با کارآمدی و بهره وری مناسب در تشکیلات اداری گفت: توجه به منابع انسانی و بهره گیری از ظرفیت کارکنان در موقعیت شغلی متناسب با توانمندی و استعداد آنها، هم زمینه رشد نیروی انسانی و هم پویایی و کارآمدی سازمانی را به همراه خواهد دشت.
وی گفت: سازمان ثبت اسناد در سال های اخیر حرکت تحولی و رو به جلو را آغاز کرده که این حرکت برای مردم نیز قابل لمس است.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به اینکه در تلاشیم از همه ظرفیت های سازمان به نحو کامل استفاده شود گفت: توجه به نیروی انسانی یکی از اولویت های کاری سازمان است و باید با نگاه جدید و شناخت و دقت لازم در چیدمان نیروی انسانی به نحوی عمل کرد که هر کسی در جای خودش قرار بگیرد و افراد متخصص در جاهای غیرتخصصی قرار نگیرند تا شاهد افزایش کارآمدی و بهره وری بهتر در سازمان باشیم.
تویسرکانی عدم توجه دقیق به داشته های موجود را یکی از مشکلات برنامه ریزی در کشور دانست و گفت: تناسب در تبیین برنامه، قابلیت اجرایی به برنامه نوشته شده می دهد و در غیر این صورت برنامه فقط روی کاغذ می ماند و اجرایی نمی شود.
معاون رئیس قوه قضاییه گفت: شناخت و توجه به منابع، برنامه ریزی صحیح، کنترل و نظارت، همزمان با هم می تواند باعث موفقیت مدیران در امر مدیریت شود.
وی رمز پیشرفت در سازمان را ارزیابی و شناسایی دقیق نیروی انسانی و توجه به آموزش و افزایش آگاهی در سازمان دانست و افزود: آموزش باید با توجه به اصل نتیجه گرایی در سازمان مورد توجه قرار بگیرد و آثار مثبت آن در مجموعه قابل مشاهده باشد.
معاون رئیس قوه قضاییه تاثیر مدیریت را در کاهش تخلفات اداری بسیار مهم دانست و افزود: یکی دیگر از اولویتهای سازمان توجه جدی به امر سلامت اداری است که خوشبختانه در سالهای اخیر سازمان ثبت در این خصوص با برنامه ریزی مناسب به سمت کاهش تخلفات اداری حرکت کرده است.
وی بیان داشت: عدم توجه به سلامت اداری باعث هدر رفتن زحمات در سازمان می شود و اگر مدیران به عملکرد زیرمجموعه خود حساس نباشند و صدای مراجعان را نشنوند خسارات زیانباری را به دنبال خواهد داشت.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر اهمیت ایجاد تشکیلات سازمانی چابک و کارآمد، یکی از اولویت های سازمان را در سال جاری حرکت در مسیر تحقق این مهم برشمرد و اظهار داشت: با توجه به تصویب دو هزار پست سازمانی، انتظار می رود مدیران استانها در اولین فرصت در جهت پیشنهاد تشکیلات متوازن در هر استان متناسب با شاخص های عملکردی و نیازهای ثبتی در تشکیلات خود بازنگری کنند.
وی جذب یک هزار و ۴۰۰ نیروی جدیدالاستخدام را باعث ایجاد نفس تازه و رونق جدی در حوزه نیروی انسانی سازمان دانست و از مسئولین مربوط به این حوزه خواست تا هرچه سریع تر زمینه ورود این افراد به سازمان فراهم شود.
تویسرکانی گفت: مسئولیت نیروی انسانی که تازه وارد مجموعه می شوند و همچون نهال های نوپایی هستند،  متوجه مدیران هر بخش است تا به درختان کارآمد تبدیل شده و به ثمر بنشینند.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور استقرار سامانه اخذ اثر انگشت در دفاتر اسناد رسمی، اجرای سامانه شبکه ملی تحدید حدود، تعیین تکلیف کامل پرونده های مربوط به قانون ﺗﻌﻴﻴﻦ ﺗﻜﻠﻴﻒ ﻭﺿﻌﻴﺖ ﺛﺒﺘﻲ ﺍﺭﺍﺿﻲ ﻭ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن های ﻓﺎﻗﺪ ﺳﻨﺪ ﺭﺳﻤﻲ تا پایان امسال، حذف دفاتر املاک و آرشیو الکترونیکی پرونده های ثبتی را از اولویت های سازمان طی سال جاری برشمرد و بر برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت های موجود سازمان برای تحقق این برنامه ها توسط مدیران و کارکنان تأکید کرد.


خبر ۷ تیر ۹۴ – به شکایات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت رسیدگی می‌شود 

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به شکایات داوطلبان آزمون استخدامی سازمان ثبت در دیوان عدالت اداری رسیدگی می‌شود.
به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌احمد تویسرکانی در حاشیه همایش سراسری قوه قضاییه در جمع خبرنگاران گفت: بعد از برگزاری آزمون افرادی اعتراض داشتند و این طبیعی هم است. ما در بررسی‌های اولیه اعلام کردیم آمادگی داریم که به نحو دقیق به شکایات رسیدگی کنیم.
وی با بیان اینکه بعضی از افراد شکایاتی را در دیوان عدالت اداری مطرح کردند، گفت:‌ علی‌القاعده سازمان ثبت نیز دفاعیات لازم را ارائه خواهد کرد و ما تابع احکام دیوان هستیم و به هر نحوی که تصمیم گیری شود ان شاء الله اجرا خواهد شد.
تویسرکانی گفت: ادعاهایی که مطرح شده بعضا به دلیل استنباط نادرست از بخشنامه ها و آگهی های صورت گرفته است.


 خبر ۵ تیر ۹۴ – تعیین تکلیف شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک 

خبر آنلاین : سازمان ثبت اسناد و املاک اعلام کرد که شرکت کنندگان در آزمون این سازمان به تدریج تعیین تکلیف خواهند شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، چند مخاطب سرویس مشکلات مردم خبرگزاری سوالی را در مورد آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک مطرح کردند. یکی از آن ها مشکل خود را چنین مطرح کرد:
“شهریور سال گذشته آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار شد که ما در آن قبول شدیم. اما بعد از امتحان گفته شد که برخی گرایش ها مورد تقاضا نیست. از پارسال تا به امسال تکلیف ما مشخص نیست و نمی دانیم آیا جذب می شویم یا نه؟”
دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ به این مشکل به خبرآنلاین می گوید که کار استخدام شرکت کنندگان در آزمون مرحله به مرحله در حال انجام است و پیش می رود.
این مرکز از روالی که استخدام دارد می گوید و تاکید می کند که آزمون استخدامی آن ها مثل کنکور نیست که در یک زمان واحد نتیجه آن بیاید و همه استخدام ها انجام شود.
به گفته یکی از مسئولان دفتر ریاست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ثبت، تلاش این سازمان در جذب نیروهاست چرا که این استخدام ها برای خود سازمان ثبت نفع دارد و این سازمان با کمبود نیرو مواجه است.
این کارشناس روابط عمومی به آزمون دهندگان اطمینان می دهد که کار استخدام آن ها به تدریج پیش می رود و از آن ها می خواهد نگران نباشند.
طبق اعلام دفتر ریاست روابط عمومی، شرکت کنندگان در آزمون ثبت برای اطلاع بیشتر از وضعیت استخدامشان می توانند به روابط عمومی و یا معاونت نیروی انسانی مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۷۰۳۳۱۴ تماس بگیرند. اطلاعات تکمیلی در مورد وضعیت استخدام از سایت ssaa.ir قابل پیگیری است.


خبر ۱۹ اردیبهشت سال ۹۴- تویسرکانی، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست خبری اعلام کرد
وی در پاسخ به سوالی درباره اعتراض برخی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان ثبت به خاطر دعوت نشدن به مصاحبه، گفت: سازمان ثبت وظیفه دارد مطابق قانون نسبت به گزینش افراد اقدام کند. ما برای جذب ۱۲۰۰ نفر طبق قانون مجوز داشتیم که ۲۵ درصد از این تعداد، طبق قانون از خانواده شهدا و ایثارگران هستند و در حقیقت آزمون برای جذب ۸۰۰ نفر غیر از این افراد بود که آنها نیز باید شرایط را داشته باشند.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: ممکن است در مدارک تحصیلی یا گزینش برخی از افراد اشکالاتی وجود داشته باشد، اما همه افراد مطمئن باشند که گزینش‌ها دقیقا طبق قانون انجام می‌شود و اینکه از کسی مصاحبه گرفته نشده شایعه است.


اطلاعیه: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرح های صنعتی

بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرح های صنعتیکه در شهریور ماه سال قبل  برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
پذیرفته شدگان باید در تاریخ های ۹۴/۰۱/۳۰و ۹۴/۰۱/۳۱ برای انجام مصاحبه به آدرس ذیل مراجعه نمایند :
تهران- میدان امام خمینی (ره) – ضلع شمالی پارک شهر – ابتدای خیابان شهید فیاض بخش – ساختمان شماره ۳ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.

 • اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
 • اصل کارت ملی با ۲ نسخه کپی
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
 • اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
 • ۴ قطعه عکس ۴*۳
 • مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

 


خبر ۲۶ بهمن ۹۳ – دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه استان های خوزستان و بوشهر

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۲۳ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای مازندران، گلستان و گیلان

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۲۱ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای کرمان، فارس ، هرمزگان ، سیستان و بلوچستان

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۱۹ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای تهران، البرز، قزوین، قم، سمنان، مرکزی و زنجان

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۱۵ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای اصفهان ،یزد، کهکیلویه و بویر احمد و چهار محال بختیاری

برای دانلود فایل زمانبندی زمان و مکان تشکیل پرونده و مدارک لازم اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل

برای مشاهده زمان مصاحبه و مدارک لازم اینجا کلیک کنید


خبر ۷ بهمن ۹۳ – اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید


نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

اطلاعیه:
بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است برابراعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، اسامی پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای صنعتی متعاقباً اعلام خواهد گردید.
پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مطابق با محل قبولی به آدرسهای ذیل مراجعه نمایند:

۱ -پذیرفته شدگان استانهای تهران – البرز – مرکزی – قم – سمنان -زنجان و قزوین از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان تهران به آدرس : تهران – میدان هفت تیر- خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیده به چهار راه شهید بهشتی ، کوچه شهید میرزا حسنی
۲ -پذیرفته شدگان استانهای اصفهان ، چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویر احمد و یزد از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به  اداره کل ثبت استان اصفهان به آدرس : اصفهان- بلوار دانشگاه ، خیابان توحید میانی ، جنب آزمایشگاه دی
۳ -پذیرفته شدگان استانهای مازندران، گلستان و گیلان از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان مازندران به آدرس : ساری- میدان امام خمینی ( ره )– ابتدای بلوار آزادی
۴-پذیرفته شدگان استانهای  آذربایجان شرقی ، اردبیل و آذربایجان غربی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی به آدرس : تبریز – میدان ساعت – کوچه حاج هاشم
۵- پذیرفته شدگان  استانهای کرمانشاه -کردستان ـ  همدان ـ لرستان و ایلام از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان کرمانشاه  به آدرس : کرمانشاه – چهار راه گلستان – خیابان گلسرخ – کوی فریبرز کرمی
۶- پذیرفته شدگان استانهای  خراسان رضوی – خراسان شمالی – خراسان جنوبی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان خراسان رضوی به آدرس : مشهد – بلوار خیام – تقاطع ارشاد
۷-پذیرفته شدگان استانهای خوزستان و بوشهر از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۷/۱۲ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان خوزستان به آدرس : اهواز – امانیه ، خیابان مدرس
۸- پذیرفته شدگان استانهای کرمان – هرمزگان ، سیستان و بلوچستان و فارس از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان کرمان به آدرس : کرمان – ضلع شمالی پارک نشاط ، ابتدای بلوار فردوسی
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه ، به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.

 • اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
 • کارت ملی با ۲ نسخه کپی
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
 • مدارک مبنی بر بومی بودن در مناطق محروم  و ۲ نسخه کپی
 • اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
 • ۴ قطعه عکس ۴*۳
 •  مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران

خبر ۶ بهمن ۹۳ – نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد ظرف چند روز آینده اعلام می‌شود

باشگاه خبرنگاران : احمد تویسرکانی در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهارداشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف چند روز آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان در خواهند آمد.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در برخی از سایت‌ها بیان شده که مراحل گزینش و مصاحبه از پذیرفته‌شدگان این آزمون در حال انجام است، خاطرنشان کرد: تا اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام نشود انجام چنین امری ممکن نیست و هنوز اسامی از طریق سایت سازمان ثبت اعلام نشده است.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد.
لازم به ذکر است؛ از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


استخدام بیش از یک‌هزار نیروی جدید در سازمان ثبت اسناد

خبرگزاری تسنیم: مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مجوز استخدام بیش از یک هزار نیروی جدید در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، ناصر سلطانی صبح امروز در حاشیه برگزاری نخستین گردهمایی آموزشی گزینش‌گران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در چند سال گذشته جذب مناسبی در حوزه نیروی انسانی نداشتیم و با تلاش‌های صورت گرفته مجوز استخدام ۱۱۵۰ نفر گرفته شده است.
وی افزود: از طریق سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون استخدامی آنها برگزار و کارشناسان مرتبط با هر رشته جذب می‌شوند.
وی افزود: ۱۶ هزار نفر ثبت‌نام کردند که ۲۴۰۰ نفر از آنها در مصاحبه تخصصی حاضر بودند و از میان آنها ۱۱۵۰ نفر نهایی انتخاب شدند که شامل ۳۵۰ نفر فرزندان معظم شهدا و ۸۸۰ نفر هم عموم مردم هستند. این پذیرفته‌شدگان در ادارات کل ثبت اسناد و املاک استان‌ها و ادارات نواحی شهرستان‌ها جذب شده و مشغول به کار می‌شوند.
مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خاطرنشان کرد: این سازمان نیروی جدیدی از چارت، بیس و پایه نداشته به دنبال جذب نیرو هستیم و تا سال ۱۳۹۰ آزمون برگزار می‌شد که از آن سال به بعد آزمون‌های استانداری‌ها برگزار می‌شود.
سلطانی تصریح کرد: براساس قانون عدالت در امر گزینش مهم‌ترین وظیفه ماست و اگر فرد درخواست‌کننده این عدالت تعریف شده را داشته باشد قطعاً پذیرش می‌شود و در هسته گزینش ملاک‌های انتخاب اصلح را داریم و میان دو نفر که شرایط مشابهی دارند فرد اصلح‌تر جذب می‌شود و دیگری به عنوان یک نیروی ذخیره معرفی می‌شود.
وی تأکید کرد: پس از جذب و بررسی‌های میدانی هسته گزینش ۵ نفره رأی نهایی را می‌دهند و در صورت نیاز به تجدید نظر مجدد استعلام و رأی گیری توسط گروهی دیگر صورت می‌پذیرد تا هیچ گونه شک و شبهه‌ای نباشد و عدالت در آرا باشد.


نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد ظرف یک ماه آینده اعلام می‌شود

 باشگاه خبرنگاران : رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون  بازدید کرد.
لازم به ذکر است از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


اطــلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج آزمونهای استخدامی

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور (مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۳)، بانک سپه (مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۳)، دانشگاه صنعتی کرمانشاه (مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضائیه (مورخ ۲۸/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان تأمین اجتماعی (مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۳)، شرکت کار و تأمین (مورخ ۱۶/۰۸/۱۳۹۳) ، دانشگاه فرهنگیان(مورخ ۲۲/۰۸/۱۳۹۳) وقوه قضائیه (مورخ ۲۳/۰۸/۹۳) می رساند با توجه به اینکه همکاری سازمان سنجش آموزش کشور با دستگاه های ذیربط فقط در مرحله برگزاری آزمون و استخراج نتایج اولیه بوده و پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه آزمون (نتیجه آزمون تستی) کلیه داوطلبان بمنظور انجام فرآیندهای لازم در خصوص اعلام اسامی  قبول شدگان، به دستگاه ها ی ذیربط اعلام شده است، لذا داوطلبان ذینفع می بایست در خصوص نتیجه آزمون خود و هرگونه سؤال، موضوع را از طریق دستگاه ذیربط پیگیری نمایند.

برای مشاهده متن آگهی استخدام ثبت اسناد و املاک کشور در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (جدید)10,058 نظر برای «استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (خبر جدید)»

 1. دوست

  سلام.شب همگی بخبر
  دوستان به نظرتون جریان گزینش به چه نحویه؟اگه کسی براش تحقیقات محلی بیان حتماً گزینش هم میشه (مصاحبه عقیدتی هم دعوت میشه)؟
  اگه کسی تحقیقات واسش بیان یعنی دیگه قبولیش قطعی شده؟البته در صورتی که مشکلی نباشه
  ممنونم اگه راهنماییم کنید

  پاسخ دادن


 2. sam

  توضیحات در جهت رفع شایعات و روشن نمودن ابهامات پیش آمده ذهنی کارجویان به شرح زیر توسط مسئول مربوطه به ما داده شد:
  به نقل از مسئول مربوطه:

  ۱- شایعات بی مورد بسیاری توسط برخی از کارجویان در این زمینه پخش شده است که بدین جهت بسیاری از گفته های کارجویان نه از بابت اطلاع و بلکه یک گفته و یا تحلیل غیر موثق شخصی هستند.
  ۲- دعوت ها در سه دوره اسفند، تیر و شهریور بر اساس رتبه آزمون کتبی و در سه مرحله صورت گرفت.

  ۳- مطمئناً به جهت بالاتر بودن ضریب آزمون کتبی ، شانس قبولی برای افرادی که دارای نمره کتبی بالاتری بوده اند بیشتر خواهد بود، اما این بدین معنی نیست که افراد ذخیره دعوت شده به هیچ عنوان شانس قبولی نخواهند داشت. مخصوصاً در مواردی که نمره آزمون کتبی فرد دارای رتبه ی بالا نسبت به فرد رتبه پایین تر اختلاف کمتری داشته باشد و به شرط اخذ نمره بالاتر مصاحبه (نمره کافی جهت جبران اختلاف آرمون کتبی) توسط فرد ذخیره احتمال جابجایی بین فرد ذخیره و فرد اصلی مانند همه آزمونهای استخدامی وجود دارد.

  ۴- تقریباً استخدام افراد دعوت شده به گزینش به شرط اخذ امتیاز اصلح انجام خواهد گرفت.

  ۵- نتایج ارسالی از سمت سازمان مدیریت هنوز به دست بخش مربوطه در سازمان نرسیده است اما روال این مورد در سازمان مدیریت و برنامه ریزی خاتمه یافته است و حال باید منتظر دریافت اسامی بود. (ارسال اسامی طبق یک روال خاص و حفاظتی اداری است)

  ۶- به محض دریافت اسامی اطلاع رسانی و اعلام اسامی توسط سازمان ثبت و اسناد کشور صورت خواهد گرفت و پیش بینی چنین است که ان شاء الله نهایتاً تا پایان آبان ماه این امر تحقق پیدا کند هرچند که احتمال اعلام اسامی پذیرفته شدگان زودتر از مورد اعلامی نیز وجود دارد.

  پاسخ دادن

 3. Sabr

  با عرض سلام خدمت همه دوستان
  نگران نباشید به زودی همه میرین سر کار و مخصوصا نگران حقوق چون قوه قضاییه حقوقش از قوه مجریه بیشتره
  بنده کارمند عادی قوه قضاییه هستم با یک سال سابقه کار حکمم 2000000 خورده
  موفق باشین و البته صبور دوستان

  پاسخ دادن

 4. زائر سردار بی لشکر

  با سلام خدمت همه دوستای عزیزم.پریروز از کربلا برگشتم.همه همکارای عزیز ایندمو دعا کردم.انشالله بزودی مشکل همگی حل بشه.مدیرمحترم سایت رو بخاطر زحمتاش مخصوص دعاکردمو بجاش نماز زیارت خوندم.انشالله نصیب همگی بشه

  پاسخ دادن


  • Sabr

   با عرض سلام خدمت همه
   نگران نباشید به زودی همه میرین سر کار و مخصوصا حقوق چون قوه قضاییه حقوقش از قوه مجریه بیشتره
   بنده کارمند عادی قوه قضاییه هستم با یک سال سابقه کار حکمم 2000000 خورده
   موفق باشین و البته صبور دوستان

   پاسخ دادن


  • نادر

   سلام عزیزم
   خواب دیدی؟ یا ی چیزی به ذهنت میرسه به عنوان خبر تحویل داوطلبای ی عمر منتظر میدهی؟؟
   آقا جان خبر که همی نطوری نمیشه! باید بگی گی گفته؟ مسئولیتش چیه؟ببینیم اصلاً می تونسته چنین حرفی بزنه یا نه؟
   حاج سید علی ضیاء گفته بود هر کسی از مامانش قهر کرد میره خبرنگار میشه احتمالاً منظورش شما بودید!!!

   پاسخ دادن


 5. محسن

  سلام دوستان .لطفا با اقای رسایی نماینده تهران تماس بگیرید یا اس ام اس بدهید یا ایمیل بزنید .من ایمیل زدم به ایشون .گفتند نامه ایی به ثبت اسناد ارسال کرده اند و پیگیری هم میکنند .لطفا هر کی نماینده ایی میشناسه پیگیری کنه و به بچه ها هم خبر بده.

  پاسخ دادن


 6. ahmad

  جند نکته :
  1- باور کنید باور کنید باور کنید شروع بکار بعد چند ماه بعد عیده…چون هنوز تامین بودجه یک قدمم جلو نرفته . اینو یه مقام آگاه سازمان مدیریت فرمود و گفت این شانس شماست که تو این آزمون بی سر و ته شرکت کردی ….
  2- به هیچ عنوان سازمان مدیریت قصوری نداره و نداشته و این خود ثبت هست که فقط تعلل می کنه ….
  3- تغییرات مدیریتی سازمان ثبت بخصوص در حوزه منابع انسانی از دلایل کشدار شدن این آزمونه …
  4- اون هایی که شهریوری و یا تیر هستند و یه جورایی سرخورده شدند بهتون میگم ناراحت نباشید .. چیز باارزشی رو از دست ندادید.. من خودم 2 سال امریه این سازمان بودم ..به اسمش نیگا نکنید … باور کنید حقوقتون چه لیسانس و چه ارشد حول و حوش 1400 هست مخصوصا تحلیلگرا که 1300و از نظر رفاهی صفر صفر هست .کارشم حساسه و ممکنه با یه قلم خورد به یه جای محروم تبعید بشی .
  مدیر خواهشن تایید کن .

  پاسخ دادن

  • مهدی

   دوستان لازم به یادآوری نیس چون می دونم همتون با اظهار نظرهایی این دوستمون یعنی ahmad آشنا هستین, در غیر اینصورت میتونید کامنت های قبلیشو مجددا بررسی کنید.

   پاسخ دادن

  • جلال

   خب تا عید هم چند ماه مونده خیلی چیزا ممکنه اتفاق بیفته بعدشم اگه ثبت اوضاعش بده چرا واسه این ازمون دل بستی بیخال شو تا یکی دیگه به حقوق کم راضیه بیاد جانشین شه.

   پاسخ دادن

  • ahmad

   بچه ها شاکی نشید … من اصلن تو این آزمون شرکت نکردم و بخاطر پسر خالم هرزگاهی اینجا سر میزنم …. همه حرفایی که گفتم عینه واقعیته . مطمئنم 7 یا 8 ماه دیگه به اینا میرسید … مطمئنم و هیچ سودی هم از ناراحت کردنتان نمی برم .

   پاسخ دادن


  • علی

   احمد آقا به خدا روانپزشک آدم خوبیه
   بنده خدا من نزدیک به 15 تا بیست نفر از کارمندانی ثبت و میشناسم حکم حقوقی 7 یا 8 تا شونو دیدم حتی مستخدم ثبتم از 1400 بیشتر نمیگیره یه سوال دیگه شما چه قدر پیگیره کار پسر حالتی طرف برای خودشم حوصله اش نمیگیره کامنت بزا ره شما برای پسسسسر خاله ات اینقدر لحظه به لحظه پیگیری میکنی

   پاسخ دادن

   • ahmad

    علی آقای روانپزشک اگه راست میگی یکی از اون فیش های دیپلم ها را بیار بده مدیر بزاره اینجا همه نیگا کنیم ؟ اگه راس می گی ؟ دلم برات میسوزه از هیچی خبر نداری.

    پاسخ دادن

  • علی

   ما شاکی نیستیم چون اصلا مهم نیست ولی حقوق مستخدمان و نیروهای خدماتی آموزش و پرورش بیشتر از 1400 چه برسه به ثبت و قوه قضائیه که دو سال پیش حدود 60 درصد افزایش حقوق داشت احمد آقا از اینکه یکسری جوون بی اطلاع از همه جا رو مایوس کنی لذت میبری
   بیا من حکم 6 نفر از کارمندای دیپلمه ثبت و نشونت میدم اگر بالای 1700 نمی گرفتن من کلا انصراف میدم

   پاسخ دادن

   • علی

    سلام دوستان عزیز من کارمند قراردادی ثبت اسنادم تقریبا 9 سال ابقه کار دارم حقوق امسال من 1.200.000 تومان تازه با مدرک لیسانس . اون دیپلمایی که میگید 1.700.000 تومان میگیرن ما توی این چند سال ندیدیم اونایی که پیمانی میشن بدو خدمتشون حقوقشون همین حدو حدوده 1700000 با تشکر . نکته دیگه اینکه دلیل افزایش حقوق کارمندای قوه قضائیه رو وقتی می فهمید که وارد کار بشید پس نگید چرا کارمندای ثبت حقوقشون بالاست با تشکر

    پاسخ دادن

 7. .....بی قراری

  …..سلام دوستان همیشه بی قرار…..ازشنیدن وعده وعیدای پوچ وبی اساسپرهیز کنید……تنها راه ممکن حضور تمامی افراد به سازمان هستش……تو خونت نشستی انتظار داری بهت زنگ بزنن بگن بفرما پشت میز…..بابا پاشین برین تهرون پیگیری کنید…..ول کنید این شایعات بی اساسو……

  پاسخ دادن

 8. حمید

  سلام بر همه
  چند روز پیش ملاقاتی با جناب آقای وحید اکبری مدیر جدید نیروی انسانی داشتم. ایشون ضمن ابراز تاسف و معذرت برای تعللی که در استخدام ما پیش اومده، دلیل وقوع این تاخیر استخدامی رو نخست تاخیر 5 ماهه سازمان سنجش کشور در اعلام نتایج آزمون استخدامی دونستند و سپس سازمان مدیریت رو به دلیل تاخیر در تایید اسامی افراد منتخب مقصر دونستند. به گفته ایشون سازمان ثبت اسناد در حقیقت سه چهار ماهه که امور استخدامی داوطلب ها رو بررسی می کنه. آقای اکبری وعده دادند که تا یک ماه دیگه قبول شده های نهایی مورد تایید دو سازمان ثبت و مدیریت دعوت به کار بشند. لیست اسامی تایید شده های نهایی سازمان مدیریت هم یک هفته ای هست که اومده ولی تا تکمیل همه مراحل اعلان نمیشه. به گفته آقای اکبری مرحله آخر و فعلی پرونده استخدامی ما در مرحله تایید اداره گزینش و کارگزینی سازمان ثبته که رفع اون به دلیل بوروکراسی اداری طبیعتا یک ماهی زمان بره. ایشون از وجود یک مصاحبه (استنطاقی) و تحقیقات گزینشی در صورت لزوم برای اون دسته از داوطلبانی خبر دادند که سابقه حضور در موقعیت های سیاسی و احزاب غیرمجاز دارند.
  دوستان این ماحصل شنیده های من بود و اظهارات مقامات مسئول مورد تایید شخص من نیستند. این رو هم در نظر بگیرید که تاریخ های اعلام شده ممکنه پس و پیش بشن!

  پاسخ دادن


   • حمید

    یعنی این که به صورت سوال و جواب. فرضا از شما می پرسند که چرا عضو فلان حزب غیرمجاز هستید یا چرا در فلان نشست ضدانقلاب شرکت کردید؟ آیا تشابه اسمیه یا دلیلی دارید؟

    پاسخ دادن


     • حمید

      این مساله رو نپرسیدم. نمی دونم والا! ولی استعلام از وزارت اطلاعات باید باشه. در این رابطه با خود آقای اکبری صحبت کنید. فعلا جواب تلفن هاشونو میدند.


   • احمد

    ثبت اسناد و تامین با هم آزمون داشتند چطور میشه برا این سازمانو دیر تایید کنند؟ سازمان مدیریت دو هفته ای اسامی فرستاده شده رو تایید کرد.خود سازمان ثبت 5 شش ماه درگیر این بود که کدام گرایش رو قبول کند کدام قبول نکند این چه حرفهایی است؟همه مقصرند غیر ثبت اسناد؟؟؟؟/

    پاسخ دادن

    • حمید

     دوست عزیز نوشته های من نقل به مضمونه. یک ماه پیش که به سازمان مدیریت سر زدم، مسئول مربوط گفت که ثبت اسناد تخلفاتی از جمله استخدام غیرمجاز (بند پ) و تخلفاتی (؟) کرده که تا رفع اون بهش مجوز نمیدند. ایشون معتقد بود گردن سازمان کلفت هم هست، به همین خاطر کمتر زیر بار دستورات مقامات قانونی میره.

     پاسخ دادن


   • حمید

    تغییر مدیر در این شرایط به این دلیل که تا مدیر جدید بیاد به اوضاع آگاه بشه، شاید خیلی خوب نباشه. ولی امیدوارم آقای اکبری پیگیر امور قبول شده ها به طور جدی باشند و بتونند مشکل ما رو هرچه زودتر حل کنند.

    پاسخ دادن

  • علی

   حمید جان سلام خیلی خوشحالمون کردی خدا خیرت بده صحبتهایی که شما گفتید واسه شروع به کار درسته چون مدیر کل ثبت استان ما هم که کارشون خیلی درسته هم همین حرف رو زده بودن به یکی از روسای شهرستان . ان شاء الله این دفعه دیگه تاریخ اعلام نتایج و شروع به کار قطعیه

   پاسخ دادن


 9. به آرش سودی از زنجان

  سلام آقا آرش
  شما اسفندماه رفتین مصاحبه به عنوان تحلیل گر
  و بهتون هم از داخل سازمان خبر دادن که استخدامت قطعیه . تبریک عرض میکنم بهت ولی دیدی که آبان ماه هم تموم شد و خبری از نتایج نشد

  پاسخ دادن 10. i_h_shomal

  متاسفانه درسایت نمیشه همه چی رو بیان کرد.بخاطر اینکه برداشت ها بسیار متفاوته.اگه خدابخواد وکارا خوب پیش بره شروع به کارتوهمین سال درغیراینصورت ابتدای سال آینده.یکی ازدلایل اینکه تامین بودجه ازسال إینده هست وبرای بودجه امسال سازمان مدیریت زده زیرش.خواهشا همه به شدت پیگیرباشن.هرچقدرفشار برسازمان ها بیشترباشه زودتر کارا پیش میره

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.