استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (نتایج کارشناس ثبت)

امروز

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال ۹۳

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای مطالعه و آشنایی با تاریخچه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی با سازمان ثبت و اسناد اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی با وظایف سمتهای سازمان ثبت و اسناد اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی با وظایف سمتهای دولتی اینجا کلیک کنید

وب سایت ای استخدام برای تمام شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد و امیدواریم تمام عزیزانی که برای این آزمون تلاش کرده اند موفق باشند. شرکت کنندگان آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. ( توجه :  در کنار نام خود نام استان خود را نیز برای خوانایی بهتر ذکر کنید)


اطلاعیه: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرح های صنعتی

بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرح های صنعتیکه در شهریور ماه سال قبل  برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
پذیرفته شدگان باید در تاریخ های ۹۴/۰۱/۳۰و ۹۴/۰۱/۳۱ برای انجام مصاحبه به آدرس ذیل مراجعه نمایند :
تهران- میدان امام خمینی (ره) – ضلع شمالی پارک شهر – ابتدای خیابان شهید فیاض بخش – ساختمان شماره ۳ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.

 • اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
 • اصل کارت ملی با ۲ نسخه کپی
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
 • اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
 • ۴ قطعه عکس ۴*۳
 • مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

 


خبر ۲۶ بهمن ۹۳ – دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان اولیه استان های خوزستان و بوشهر

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۲۳ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای مازندران، گلستان و گیلان

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۲۱ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای کرمان، فارس ، هرمزگان ، سیستان و بلوچستان

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۱۹ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای تهران، البرز، قزوین، قم، سمنان، مرکزی و زنجان

برای مشاهده زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اینحا کلیک کنید


خبر ۱۵ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای اصفهان ،یزد، کهکیلویه و بویر احمد و چهار محال بختیاری

برای دانلود فایل زمانبندی زمان و مکان تشکیل پرونده و مدارک لازم اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ بهمن ۹۳ – اطلاعیه ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل

برای مشاهده زمان مصاحبه و مدارک لازم اینجا کلیک کنید


خبر ۷ بهمن ۹۳ – اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید


نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

اطلاعیه:
بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، اعلام می گردد.
شرکت کنندگان در آزمون برای اطلاع از قبولی خود و طی مراحل بعدی استخدام می توانند به قسمت ” نتیجه آزمون” در انتهای این اطلاعیه مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است برابراعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، اسامی پذیرفته شدگان در رشته شغلی کارشناس ثبت اختراعات ، علائم تجاری و طرحهای صنعتی متعاقباً اعلام خواهد گردید.
پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مطابق با محل قبولی به آدرسهای ذیل مراجعه نمایند:

۱ -پذیرفته شدگان استانهای تهران – البرز – مرکزی – قم – سمنان -زنجان و قزوین از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان تهران به آدرس : تهران – میدان هفت تیر- خیابان قائم مقام فراهانی ، نرسیده به چهار راه شهید بهشتی ، کوچه شهید میرزا حسنی
۲ -پذیرفته شدگان استانهای اصفهان ، چهارمحال و بختیاری – کهگیلویه و بویر احمد و یزد از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸ به  اداره کل ثبت استان اصفهان به آدرس : اصفهان- بلوار دانشگاه ، خیابان توحید میانی ، جنب آزمایشگاه دی
۳ -پذیرفته شدگان استانهای مازندران، گلستان و گیلان از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان مازندران به آدرس : ساری- میدان امام خمینی ( ره )– ابتدای بلوار آزادی
۴-پذیرفته شدگان استانهای  آذربایجان شرقی ، اردبیل و آذربایجان غربی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان آذربایجان شرقی به آدرس : تبریز – میدان ساعت – کوچه حاج هاشم
۵- پذیرفته شدگان  استانهای کرمانشاه -کردستان ـ  همدان ـ لرستان و ایلام از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان کرمانشاه  به آدرس : کرمانشاه – چهار راه گلستان – خیابان گلسرخ – کوی فریبرز کرمی
۶- پذیرفته شدگان استانهای  خراسان رضوی – خراسان شمالی – خراسان جنوبی از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان خراسان رضوی به آدرس : مشهد – بلوار خیام – تقاطع ارشاد
۷-پذیرفته شدگان استانهای خوزستان و بوشهر از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۷/۱۲ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان خوزستان به آدرس : اهواز – امانیه ، خیابان مدرس
۸- پذیرفته شدگان استانهای کرمان – هرمزگان ، سیستان و بلوچستان و فارس از تاریخ ۹۳/۱۲/۳ لغایت ۹۳/۱۲/۷ ساعت ۹ الی ۱۸  به اداره کل ثبت استان کرمان به آدرس : کرمان – ضلع شمالی پارک نشاط ، ابتدای بلوار فردوسی
پذیرفته شدگان آزمون بایستی مدارک ذیل را قبل از شرکت درجلسه مصاحبه ، به مسئولین مربوطه ارائه و درصورت احراز شرایط لازم ، در مصاحبه شرکت نمایند.

 • اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات
 • کارت ملی با ۲ نسخه کپی
 • اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با ۲ نسخه کپی
 • مدارک مبنی بر بومی بودن در مناطق محروم  و ۲ نسخه کپی
 • اصل آخرین مدرک تحصیلی با ۲ نسخه کپی
 • ۴ قطعه عکس ۴*۳
 •  مستندات مربوط به ایثارگری برای ایثارگران

خبر ۶ بهمن ۹۳ – نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد ظرف چند روز آینده اعلام می‌شود

احمد تویسرکانی در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهارداشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف چند روز آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان در خواهند آمد.
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در برخی از سایت‌ها بیان شده که مراحل گزینش و مصاحبه از پذیرفته‌شدگان این آزمون در حال انجام است، خاطرنشان کرد: تا اسامی پذیرفته‌شدگان اعلام نشود انجام چنین امری ممکن نیست و هنوز اسامی از طریق سایت سازمان ثبت اعلام نشده است.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون بازدید کرد.
لازم به ذکر است؛ از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


استخدام بیش از یک‌هزار نیروی جدید در سازمان ثبت اسناد

خبرگزاری تسنیم: مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: مجوز استخدام بیش از یک هزار نیروی جدید در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، ناصر سلطانی صبح امروز در حاشیه برگزاری نخستین گردهمایی آموزشی گزینش‌گران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در چند سال گذشته جذب مناسبی در حوزه نیروی انسانی نداشتیم و با تلاش‌های صورت گرفته مجوز استخدام ۱۱۵۰ نفر گرفته شده است.
وی افزود: از طریق سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون استخدامی آنها برگزار و کارشناسان مرتبط با هر رشته جذب می‌شوند.
وی افزود: ۱۶ هزار نفر ثبت‌نام کردند که ۲۴۰۰ نفر از آنها در مصاحبه تخصصی حاضر بودند و از میان آنها ۱۱۵۰ نفر نهایی انتخاب شدند که شامل ۳۵۰ نفر فرزندان معظم شهدا و ۸۸۰ نفر هم عموم مردم هستند. این پذیرفته‌شدگان در ادارات کل ثبت اسناد و املاک استان‌ها و ادارات نواحی شهرستان‌ها جذب شده و مشغول به کار می‌شوند.
مدیر هسته گزینش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خاطرنشان کرد: این سازمان نیروی جدیدی از چارت، بیس و پایه نداشته به دنبال جذب نیرو هستیم و تا سال ۱۳۹۰ آزمون برگزار می‌شد که از آن سال به بعد آزمون‌های استانداری‌ها برگزار می‌شود.
سلطانی تصریح کرد: براساس قانون عدالت در امر گزینش مهم‌ترین وظیفه ماست و اگر فرد درخواست‌کننده این عدالت تعریف شده را داشته باشد قطعاً پذیرش می‌شود و در هسته گزینش ملاک‌های انتخاب اصلح را داریم و میان دو نفر که شرایط مشابهی دارند فرد اصلح‌تر جذب می‌شود و دیگری به عنوان یک نیروی ذخیره معرفی می‌شود.
وی تأکید کرد: پس از جذب و بررسی‌های میدانی هسته گزینش ۵ نفره رأی نهایی را می‌دهند و در صورت نیاز به تجدید نظر مجدد استعلام و رأی گیری توسط گروهی دیگر صورت می‌پذیرد تا هیچ گونه شک و شبهه‌ای نباشد و عدالت در آرا باشد.


نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد ظرف یک ماه آینده اعلام می‌شود

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
“احمد تویسرکانی” در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: آخرین کنترل‌ها در این زمینه با حوزه معاونت منابع انسانی رئیس‌جمهور صورت گرفته و ظرف یک ماه آینده نتایج این آزمون اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: این آزمون در راستای بهینه‌سازی و به کارگیری نیروی انسانی متخصص با حضورحدود ۱۵ هزار نفر برگزار شد که از این میان، بعد از طی مراحل قانونی ۱۲۰۰ نفر به استخدام این سازمان درخواهند آمد.
گفتنی است؛ آزمون استخدامی‌سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ۲۸ شهریور ماه امسال در تهران و ۷ استان کشور برگزار شد که احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نحوه برگزاری این آزمون  بازدید کرد.
لازم به ذکر است از۱۲۰۰ نفری که به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشوردر خواهند آمد، ۳۵۰ نفر در حوزه فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی و سایر افراد در دیگر بخش‌های تخصصی این سازمان به کارگیری خواهند شد.


اطــلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج آزمونهای استخدامی

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور (مورخ ۱۶/۰۳/۱۳۹۳)، بانک سپه (مورخ ۱۷/۰۵/۱۳۹۳)، دانشگاه صنعتی کرمانشاه (مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضائیه (مورخ ۲۸/۰۶/۱۳۹۳)، سازمان تأمین اجتماعی (مورخ ۰۴/۰۷/۱۳۹۳)، شرکت کار و تأمین (مورخ ۱۶/۰۸/۱۳۹۳) ، دانشگاه فرهنگیان(مورخ ۲۲/۰۸/۱۳۹۳) وقوه قضائیه (مورخ ۲۳/۰۸/۹۳) می رساند با توجه به اینکه همکاری سازمان سنجش آموزش کشور با دستگاه های ذیربط فقط در مرحله برگزاری آزمون و استخراج نتایج اولیه بوده و پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه آزمون (نتیجه آزمون تستی) کلیه داوطلبان بمنظور انجام فرآیندهای لازم در خصوص اعلام اسامی  قبول شدگان، به دستگاه ها ی ذیربط اعلام شده است، لذا داوطلبان ذینفع می بایست در خصوص نتیجه آزمون خود و هرگونه سؤال، موضوع را از طریق دستگاه ذیربط پیگیری نمایند.

برای مشاهده متن آگهی استخدام ثبت اسناد و املاک کشور در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (جدید)


6,446 نظر برای «استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (نتایج کارشناس ثبت)»

 1. منتظر واقعی

  سلام…خیلی مسخرس امروز زنگ میزنم که بالاخره کی شروع بکار میشیم میگه معلوم نیس و البته گفتم که سهمیه ایثارکرم و تاییدیه گزینشم براتون ارسال شده تا کی باید صبر کتیم گفتش که ردیف بودجه بایستی از طریق سازمان مدیریت و برنامه بودجه مشخص بشه وبه همین خاطر فعلا معلوم نیس کی شروع بکاره …. دوستان خواهشا شما هم بزنگید تا بالاخره یه تحرکی ازخودشون نشان بدن و پیگیر باشن

  پاسخ دادن

  • محمد

   سلام من از استان خوزستان هستم ولی مال سال 91الان یه ماهه کلاس و اداره میریم شنبه و یکشنبه اداره کل بقیش تو واحدهای ثبتی خودمون مشغول هستیم شماره استخدامی ما هم اومده ولی هنوز حکم واسمون نزدن ازمایشات رو هم انجام دادیم

   پاسخ دادن

   • تحلیلگر خوزستان

    سلام. جهت اطلاع از مراحل بعدی هیچ به اطلاعاتی که از اداره کل ها توی استان ها بهتون میدند بسنده نکنید چون واقعا اون افراد که بیشتر تویه قسمت امور اداری و گزینش هستن اطلاع دقیق ندارن و نمیدن (به قول خودشون محرمانه س) و فقط بر حسب ازمون های گذشته اطلاعات میدن فقط تهران اون هم حضوری تازه شاید اطلاع درست بدن. با توجه به اینکه تحقیقات خوزستان حدود بیست روز شروع شده و به بوشهر هم رسیدن پس رو به اتمامه. نتیجه اینکه: از دهه سوم اردیبهشت هر روزی ممکنه که واسه ی مصاحبه از گزینش تماس بگیرن. البته این برداشت بنده س طبق پیگیری ها و اطلاعات تویه این سایت و مقایسه اونها و اطلاعاتی که دیگر دوستان شرکت کننده مصاحبه که روز مصاحبه باهشون اشنا شدم. التماس دعا……..

    پاسخ دادن

 2. طاها

  من امروززنگ زدم تهران.گفتن اگه مصاحبه شدین بهتون زنگ میزنن.اماکی میزنن معلوم نیست.کی به شروع کارمیشه معلوم نیست.درحالی که دفعه قبل زنگ زده بودم بهم گفتن مردادشروع به کاره..نمیدونم چیکارکنم.هم تاهل هم بچه هم این شرایط واقعاسخته.. .

  پاسخ دادن

 3. محسن

  سلام دوستان من مشکلم تکنولوژی بود برا خراسان رضوی امروز زنگ زدم اقای بدری گفت دعت به مصاحبه میشید گفتم تاریخش کی هست گفت معلوم نیست و تاریخ معلوم نکردیم.خدایی دارم دیوونه میشم

  پاسخ دادن 4. تحلیلگر خوزستان

  سلام دوستان. به نظر شما چرا تا حالا خوزستان فقط واسه من اومدن تحقیقات دارم نگران میشم!!!!!!!!؟ هیچ توجیهی واسش پیدا نمیکنم؟؟؟؟؟ نظر شما چیه؟ البته تنها منبع که از بقیه خبر دار باشم همین سایت تا حالا هم خوزستانی کسی نبود اینجا بجز کاربری (((((( امیر )))))) که اونم واسش تحقیقات نیومدن. یعنی واسه من خارج از روند معمول استخدام اومدن تحقیقات نظرتون چیه؟؟؟؟؟(((((( از اینکه از اداره ثبت بودن که مطما جای شکی نیست.)))))))

  پاسخ دادن

 5. دل نگران

  با سلام به همه کاربران و عزیزان استخدامی ثبت و اسناد
  لطفا در تایید صحبت دوستان بیایین یه تحرکی از خود نشون بدیم و با کارگزینی تماس بگیریم و پیگیر باشیم هر کسی موفق به تماس شد جواب مسولین مربوطه رو اینجا عنوان بکنه..مطمنا پروسه استخدامی با پیگیری وتماس بیشتر سرعت میگیره

  پاسخ دادن


 6. ..

  سلام دوستان
  نمی دونم چرا همه سکوت کردن؟ و کسی حرقی نمیزنه
  شاید هم خدا رو شکر همه وضعشون خوبه و نیازی…!
  در مقایسه با دیگر استخدامی ها کمترین نظرات مربوط به ثبته
  خواهشا”همکاری کنین
  ممنون

  پاسخ دادن

  • مهدی - کردستان - سقز - تحلیلگر سیستم

   با سلام، اتفاقا این سکوت به معنی اهمیت بیش از حد نتیجه کار واسه قبولیای این آزمونه… الان تو فازی هستیم که روند کار دستمون اومده و فقط باید منتظر باشیم که قبول می شیم یا نه…
   البته من خودم چند روز پیش یه پاراگراف نوشتم در مورد وضعیت خودم و کسی هم هیچ نظری راجع بهش نداشت!!

   پاسخ دادن

   • حسین

    سلام مهدی جان خوبی
    خبری از این ثبت اسناد نشد داداش اما به جاش تامین شروع کرده خبر میده
    احتمالا همون برم تامین اجتماعی و اونجا قسمته ،واسه شما و سایر دوستان هم آرزوی موفقیت دارم
    تامین نفر اصلی هستم ، اینجا هم که آمار گرفتم از لحاظ نمره نفر دوم شدم
    ولی هنوز خبری از تحقیقات نیست ،البته طبق خبری که من گرفتم قرار بود اردیبهشت شروع بشه
    از استان خودمون خبری شد خبری شد اطلاع بده دمت گــــرم

    پاسخ دادن

    • مهدی - کردستان - سقز - تحلیلگر سیستم

     سلام کاک حسین گیان..آقا والا هیچ خبری نیس منم خیلی منتظرم ولی از همسایه ها که پرسیدم گفتن کسی واسه تحقیق نیومده. شما هم که خداروشکر نفراصلی تامین هستی شک نکن که قبولی و بهترین انتخاب هم هست. حسین از کجا منم میتونم آمار بگیرم که واسه ثبت نفر چندم شدم؟؟
     خبری بشه بلافاصله اطلاع رسانی خواهم کرد آقا..

     پاسخ دادن

     • حسین

      والا داداش من خود نظرم اینه که ثبت اسناد بهتر از تامین اجتماعیه ، به هر کسی هم که گفتم و از کارمندای هر 2جا و دیگران پرسیدم گفتن ثبت اسناد بهتره ، اما تو این اوضاع بیکاری هر جا که شد :)
      ببینیم قسمت کجاست


  • توکل

   سلام خدمت شما دوست گرامی – خبر جدیدی دستمون بیاد میایم می گیم دوستان نازنین شما هم از هر استان و شهری هستید خبر جدیدی آمد لطفا بیاین بگین از روند کاری آگاه بشیم ولی بعضیا سکرت کار می کنند نمیدونم چرا؟ لازم نیست اینقدر پنهان کاری کنیم عزیزان

   پاسخ دادن


 7. مهدی

  سلام به همه دوستان؛ میلاد رو تبریک میگم به همه مخصوصا آقایون و مخصوصا اگر پدر هم اینجا داریم به پدرها
  امیدوارم امیرالمومنین توی تمام مراحل زندگی از جمله همین استخدام کمکمون کنند.

  پاسخ دادن 8. مهدی - کردستان - سقز - تحلیلگر سیستم

  سلام دوستان عزیز و منتظر..
  واقعا انتظار خیلی بده و احتمالا اردیبهشت و خرداد خیلی بدی در انتظارمونه که هیچ جوره تموم نمیشه تا تکلیفمون روشن شه…
  من واسه تحلیلگر سیستم شهرستان سقز استان کردستان شرکت کردم و تا جاییکه آمار گرفتم فقط من مصاحبه دادم هر چند مطمئن هم نیستم. لیسانس مهندسی نرم افزار دارم از دانشگاه ارومیه با معدل به غایت شرم آور دوازده و پانزده صدم! مصاحبه ام هم تو کرمانشاه بود و به غیر تخصییا که متوسط بودم بقیش تقریبا قابل قبول بود بنظرم. مشکل سیاسی و عقیدتی نداریم خانوادگی و فقط من لباس پوشیدنم واسه بیرون زیاد رسمی نیست و اسپرت می پوشم بیشتر، البته روز مصاحبه کاملا تیپم رسمی بود.. دقیقا نمیدونم نتیجه کار چی میشه!!

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.