اخبار گردشگری و اشتغال در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۴ روز قبل

اخبار گردشگری و اشتغال

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار گردشگری و اشتغال و تاثیرات گردشگری بر اشتغال  اعلام میشود

فهرست اخبار گردشگری و اشتغال موجود در این صفحه :


یزد در حوزه گردشگری و فناوری ظرفیت های بالایی برای اشتغال دارد

۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : استاندار یزد با تاکید بر تسریع در روند تعریف و اجرای اولویت های اشتغالزایی استان یزد گفت: یزد در حوزه گردشگری و فناوری دارای ظرفیت های بالایی برای اشتغال است.فرماندار بشرویه خواستار ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری شد

۱۰ روز قبل

بازارکار: فرماندار بشرویه گفت: ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری باید به صورت جدی تر در این شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
علیرضا زمانزاده ظهر دوشنبه در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر بشرویه افزود: ورود بخش خصوصی به بخش گردشگری، رونق و شکوفایی اقتصاد در این حوزه را در پی دارد.


ضرورت اولویت قرار دادن ایجاد اشتغال پایدار در عرصه گردشگری

۱۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : نایب رییس شورای مرکزی حوزه‌های علمیه یزد با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بومی استان، گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان در عرصه گردشگری در اولویت اجرایی مسئولان استان قرار گیرد.


رونق گردشگری؛ راهی مؤثر برای افزایش اشتغال

۳۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : این روزها که اشتغالزایی دغدغه اصلی مسئولان کشور است، توجه به صنعت درآمدزایی چون؛ گردشگری بهترین گام برای ایجاد اشتغال است.


گردشگری، راهی آسان برای ایجاد اشتغال

۳۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : ورود پنج میلیون گردشگر خارجی در کشوری که جزو ۱۰ کشور برتر جهان از نظر ظرفیت های گردشگری است، دورنمای ناخوشایند این صنعت در جامعه ما را نشان می دهد که بررسی علل و ریشه های آن یک ضرورت محسوب می شود.


اشتغال جوانان در بخش گردشگری جنوب استان بوشهر افزایش می‌یابد

۴۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف، اشتغال جوانان استان بوشهر در بخش گردشگری مناطق جنوبی استان افزایش می‌یابد.


اشتغال۲۷ درصدی در چهارمحال و بختیاری مربوط به بخش گردشگری

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۷ درصد اشتغال چهارمحال و بختیاری مربوط به بخش گردشگری است


با صنعت گردشگری و حفاظت محیط زیست می‌توان اشتغال ایجاد کرد

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم نی‌ریز و استهبان با اشاره به وجود پارک ملی و منطقه حفاظت شده بهرام گور در شهرستان نی‌ریز گفت که می‌توان با صنعت گردشگری و حفاظت محیط زیست و استفاده مناسب از معادن اشتغال ایجاد کرد.


گردشگری از بهترین زمینه‌های ایجاد “اشتغال و تولید” است

۱۴۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری بهترین زمینه ایجاد اشتغال و تولید است که اقدامات اساسی در این زمینه باید صورت پذیرد.


طرح های جدید گردشگری فارس ۲۶۴ شغل ایجاد کرد

۱۸۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس گفت: بهره برداری از طرح های اقامتی و بوم گردی این استان در سال ۹۵، زمینه اشتغالزایی برای ۲۶۴ نفر را فراهم کرد.


پتانسیل بالای گردشگری برای ایجاد اشتغال

۱۸۸ روز قبل

خبرگزاری تابناک : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه گردشگری پتانسیل بالایی برای ایجاد اشتغال در ایران را دارد ، گفت: کشورهایی که وارد فضای مجازی شدند به سرعت در گردشگری پیشرفت کرده اند.توسعه گردشگری فرصت بزرگ تقویت اشتغال است

۲۸۴ روز قبل

اقتصاد آنلاین : دکتر روحانی با تاکید بر اولویت اشتغال برای کشور؛ توسعه گردشگری، احیای روستاها با استفاده از جاذبه‌های گردشگری و تقویت صنایع دستی را از فرصت‌های مهم برای تقویت اشتغال در کشور دانست و ریاست جدید این سازمان را به بهره‌گیری مناسب از این فرصت‌ها توصیه کرد.


اشتغالزایی برای ۲۰۰ نفر با اجرای ۱۶ طرح گردشگری در گیلان

۲۸۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از اشتغالزایی برای ۲۰۰ نفر با اجرای ۱۶ طرح گردشگری با معرفی به بانک عامل در این استان خبر داد.


اشتغالزایی در بستر گردشگری آستارا مورد توجه باشد

۲۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان دارای ظرفیت های گردشگری فراوانی است و اشتغالزایی در بستر آن باید بیش از پیش مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.


جذب ۱۱ هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری کردستان

۳۰۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان از جذب ۱۱ هزار میلیارد ریال در حوزه گردشگری در قالب اعتبارات ملی و استانی طی سه سال گذشته خبر داد.صنعت گردشگری بهترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال است

۳۲۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: صنعت گردشگری بهترین ظرفیت برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی کشور است.


اشتغالزایی بیش از ۳ هزار نفر در حوزه گردشگری استان فارس

۳۲۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس با اشاره به افزایش ۲۵ درصدی حضور گردشگران خارجی در این استان گفت: این امر سبب افزایش سرمایه‌گذاری در زمینه تاسیسات گردشگری و اشتغال بیش از ۳ هزار نفر شده است.


امکان ایجاد بیش از ۱۴۰ هزار شغل در حوزه گردشگری

۳۲۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه ای با سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی تشکیل جلسه داد.اجرای طرح های گردشگری برای ایجاد اشتغال

۳۲۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: فرماندار اندیمشک گفت: در بخش الوار گرمسیری و مناطق مرکزی شهرستان می توان طرح های گردشگری به منظور ایجاد فرصت شغلی راه اندازی کرد.


گردشگری فرصتی برای اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری در مازندران

۳۲۵ روز قبل

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، با بیان اینکه ورود ۱۱ میلیون مسافر در مازندران فرصتی برای اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری در استان است، افزود: آمارهای دقیق تعیین کننده ورود سرمایه‌گذار در مازندران است.


تقویت فعالیت‌های گردشگری روند تولید شغل در سمنان را سرعت می‌بخشد

۳۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: تقویت فعالیت‌های گردشگری روند تولید شغل در سمنان را سرعت می‌بخشد و باید به آن توجه شود.


هر گردشگر ۱۰ تا ۱۵ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌کند

۳۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان گفت: هر گردشگر ۱۰ تا ۱۵ اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در زمینه‌های مختلف ایجاد می‌کند.


ایجاد ۱۳۰ هزار فرصت شغلی مرتبط با گردشگری و صنایع دستی

۳۳۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۱۳۰ هزار فرصت شغلی مرتبط با گردشگری و صنایع دستی تا پایان امسال در کشور خبر داد.
توسعه گردشگری زیارت راه حل اشتغال‌زایی دانشجویان این رشته است

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس دانشگاه علمی کاربردی میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: آموزش‌های کاربردی و توجه به توسعه گردشگری زیارت راه حل اشتغال‌زایی فارغ‌التحصیلان رشته‌های گردشگری و هتلداری استان است.


صنعت گردشگری، اشتغال زایی قابل توجهی را به دنبال دارد

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مجمع گفت‌وگوی همکاری آسیا از بدو شکل گیری تاکنون به عنوان مجال و محفلی برای گفتگوی سازنده میان اعضا در جهت توسعه همکاری ها در سطح آسیا عمل کرده است.گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب ایجاد اشتغال پایدار در سمیرم

۳۶۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: فرماندار سمیرم گفت: حوزه گردشگری و مشاغل خانگی از فرصت‌های مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان است.


ایجاد ۷۰ هزار شغل در حوزه گردشگری

۳۶۳ روز قبل

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به طرح اشتغال ۱۴۰ هزار نفره این سازمان تا دو سال آینده گفت: ۵۰ درصد از اجرای اشتغال این طرح بر عهده صنایع دستی و ۷۰ هزار شغل از طریق سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری انجام خواهد شد.


ایجاد ۵۰۰ شغل در حوزه گردشگری استان گرگان

۳۶۵ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در مرحله نخست ایجاد چهار هزار و ۵۰۰ شغل جدید در حوزه گردشگری گلستان هدف‌گذاری شده است تا با کمک این طرح بتوانیم بخشی از معضل بیکاری گلستان را حل کنیم.ورورد دو میلیون گردشگر به کرمانشاه ایجاد اشتغال می کند

۳۷۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: آمار بیان می‌کند که استان کرمانشاه دارای دو میلیون گردشگر است که در واقع این آمار رفت و آمدهاست و عددی که می توان برای اشتغال، اقتصاد و … روی آن حساب کرد، عدد اقامت است که منافعی برای استان میزبان به همراه دارد.


رشد صنعت گردشگری با اشتغال‌زایی رابطه مستقیم دارد

۳۷۳ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه رشد گردشگری منجر به افزایش اشتغال‌زایی خواهد شد، بر لزوم برنامه‌ریزی بلند مدت و استفاده از ظرفیت‌های موجود به‌منظور توسعه این صنعت تأکید کرد.


۱۱ درصد اشتغال دنیا از صنعت گردشگری است

۳۸۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه ۱۱ درصد اشتغال دنیا از صنعت گردشگری است ،افزود: ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد دلار اقتصاد دنیا از گردشگری تامین می شود.


ظرفیت گردشگری در سنندج ایجاد شغل می نماید

۳۹۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در ادامه اتاق سنندج را یکی از اتاق های موفق و فعال کشور دانست و تاکید کرد: این اتاق در کردستان باید به دنبال توسعه ظرفیت هایی از جمله گردشگری باشد و با توسعه و تقویت آن برای مردم استان درآمدزایی و ایجاد شغل نماید.


استخدام ۲۰ هزار نیرو در برنامه امسال آموزش و پرورش

۳۹۶ روز قبل ۲۸ نظر

امسال آموزش و پرورش ۲۰ هزار استخدامی را در برنامه دارد که ۱۰ هزار نفر از مسیر کنکور سراسری و پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و ۱۰ هزار نفر نیز از بین فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد سایر دانشگاه‌ها خواهند بود.


یاسوج در حال حاضر برای رونق اشتغال چشم امید به حوزه گردشگری دارد

۴۰۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: زیرساخت‌های گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر تنها جوابگوی ۲۰ درصد گردشگران است.


ضرورت توجه ویژه به مشاغل خانگی و حوزه گردشگری درصومعه سرا

۴۰۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: صومعه سرا- فرماندار صومعه سرابا اشاره به دقیق نبودن آمارسامانه رصداشتغال به دلیل برخی کمبودها ،ازمسئولان شهرستان خواست تا به اشتغال درحوزه مشاغل خانگی،بانوان وگردشگری شهرستان توجه ویژه کنند.


پیش بینی ایجاد ۱۴۰ هزار شغل در طرح ویژه اشتغال گردشگری و صنایع دستی

۴۱۶ روز قبل

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های این بخش ۱۴۰ هزار شغل را در سال های ۹۵و ۹۶ ایجاد کنیم.


درگردشگردی میتوان طرح های کارشناسی برای ایجاد اشتغال ارائه کرد

۴۱۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: فرماندار شهربابک گفت: تقویت زیرساخت های گردشگری و صنایع دستی دراین شهرستان باعث رشداین صنعت و جذب سرمایه می شود.


۱۴۰ هزار شغل در گردشگری و صنایع‌دستی ایجاد می‌شود

۴۱۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های این بخش ۱۴۰ هزار شغل را در سال‌های ۹۵و ۹۶ ایجاد کنیم.


ایجاد دو هزار و ۵۰۰ شغل امسال باید در بخش گردشگری قزوین

۴۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری باید دو هزار و ۵۰۰ شغل در بخش گردشگری استان ایجاد شود.


جزییات جدید آزمون جامع راهنمایان گردشگری اعلام شد

۴۳۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : محسن رنجبر، مدیرکل مطالعات و آموزش معاونت گردشگری با بیان این‌که زمان ثبت نام در آزمون جامع فراگیران دوره‌های راهنمای تور و مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی هنوز فرا نرسیده و بزودی زمان دقیق آن اعلام می‌شود، به خبرنگار گردشگری ایسنا گفت: هیچ سرفصل جدید درسی به این دوره از آزمون جامع، اضافه نمی‌شود و شرایط آن مانند آزمون قبلی و بدون تغییر است.


گردشگری فرصتی مغتنم برای اشتغال زایی و درآمدزایی در گناباد

۴۳۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار گناباد گفت :باید آسیب های فرهنگی حضور گردشگران در گناباد توسط شورای فرهنگ عمومی مورد بررسی قرار گیرد تا در آینده که شاهد افزایش حضور گردشگران خارجی و داخلی به گناباد هستیم، سبب بروز دغدغه های فرهنگی برای مردم شهرستان نشود.


ایجاد ۱۲۰ هزار فرصت شغلی در حوزه گردشگری

۴۴۴ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، باید تا پایان فعالیت دولت یازدهم، ۱۲۰ هزار فرصت شغلی در حوزه گردشگری، صنایع دستی و برخی فعالیت های میراث ایجاد شود.


صنعت گردشگری می تواند به ایجاد اشتغال و در آمد زایی کمک کند

۴۵۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت :صنعت گردشگری یک صنعت پویا و ارزشمندی است که می تواند به ایجاد اشتغال و در آمد زایی کمک کند.


توسعه گردشگری در روستاها منجر به اشتغال پایدار می‌شود

۴۵۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : اون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام گفت: توسعه گردشگری در روستاهای استان به توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، افزایش درآمد روستاییان و رونق تولید منجر می‌شود.


ایجاد ۳۰۰۰ شغل در گروی اتمام پروژه‌های گردشگری گیلان

۴۶۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: با اتمام پروژه‌های نیمه تمام استان گیلان ۳۰۰۰ شغل به صورت مستقیم در بخش گردشگری ایجاد خواهد شد.صنعت گردشگری توانایی‏ ها و قابلیت‏ های زیادی برای توسعه اشتغال دارد

۴۶۸ روز قبل

خبرگزاری برنا : سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: صنعت گردشگری توانایی ‏ها و قابلیت‏ های زیادی برای توسعه اشتغال و ایجاد ارزش افزوده دارد.


رشد ۱۴.۵ درصدی اشتغال بخش گردشگری گیلان

۴۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: بیش از ۶۰۳۲ نفر در تاسیسات گردشگری استان گیلان اشتغال دارند که این رقم در مقایسه با سال ۱۳۹۲ رشد ۱۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد.


هزینه ایجاد اشتغال در صنعت گردشگری پائین‌تر از دیگر صنایع است

۴۷۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان گفت: اشتغال پایدار از طریق سرمایه‌گذاری در گردشگری باید با جدیت دنبال شود، چون هزینه ایجاد یک فرصت شغلی در این صنعت به مراتب بسیار پائین‌تر از دیگر صنایع است.


از هر ۱۱ شغل یکی مربوط به گردشگری است

۴۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رئیس همایش بین‌المللی اقتصاد شهری گفت: قریب به ۱۵ درصد از GDP (تولید ناخالص داخلی) فرانسه و ایتالیا و بیش از ۱۰ درصد از تولید ناخالص داخلی بریتانیا و آمریکا از طریق گردشگری حاصل می‌شود و در سال ۲۰۱۲ نزدیک به ۱۰ درصد از تولید ناخالص جهانی و یک شغل از هر ۱۱ شغل مختص به گردشگری بوده است.


سهم گردشگری در ایجاد اشتغال

۴۷۵ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : رئیس همایش بین‌المللی اقتصاد شهری گفت: در سال ۲۰۱۲ نزدیک به ۱۰ درصد از تولید ناخالص جهانی و یک شغل از هر ۱۱ شغل مختص به گردشگری بوده است.


صنعت گردگشگری دریایی بازوی توانمند اشتغال در بنادر است

۴۸۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : شهردار بندرکنگ گفت: صنعت گردشگری با هدف توسعه مبادلات بازرگانی، خدمات در حوزه دریا در سطوح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، توسعه صادرات خدمات و کسب درآمدهای ارزی می‌تواند باعث اشتغال‌زایی در بنادر شود.


توسعه هرمزگان و رونق اشتغال با سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری

۴۸۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون استاندار هرمزگان با تاکید بر سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در استان و شهرستان میناب در حوزه گردشگری و طبیعت گردی گفت: با ارائه مهارت‌های لازم نیروی انسانی بومی و ماندگار را در استان آموزش دهیم.


طرح‌های گردشگری در اولویت دریافت تسهیلات قرض الحسنه

۴۸۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اعلام حمایت از پشتیبانان مشاغل خانگی و کارگاهی گفت: کارآفرینان دارای ایده های اجرایی در حوزه گردشگری تسهیلات قرض الحسنه می گیرندبررسی آثار مستقیم و غیر مستقیم گردشگری بر اشتغال

۴۹۲ روز قبل

امروزه صنعت گردشگری جزو بزرگترین و متنوع ترین صنایع در دنیا به حساب می آید. با توجه به آثار اقتصادی این صنعت، اگر کشوری که جاذبه های فرهنگی، طبیعی یا تاریخی مناسبی دارد، بتواند از ظرفیت های خود استفاده کرده و چرخ های این صنعت را به نحو صحیحی به حرکت درآورد، شاهد رشد و شکوفائی بزرگی در سطح اقتصاد خود خواهند بود.


دعوت به همکاری مشاورین معماری و طراحی تاسیسات گردشگری

۶۴۲ روز قبل

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در نظر دارد جهت اجرای پروژه های گردشگری در سطح استان از تجربه و تخصص مشاوران معماری و طراحی استفاده کنند.


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.