ای استخدام : نقش صنایع دستی در اشتغالزایی در سال ۹۶

۲ روز قبل ۱ نظر

اخبار صنایع دستی و اشتغالزایی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار مربوط نقش صنایع دستی در اشتغالزایی در اسرع وقت منتشر خواهد شد

فهرست اخبارنقش صنایع دستی در اشتغالزایی موجود در این صفحه :


اشتغالزایی بالا در بخش صنایع‌دستی با افزایش تعرفه واردات

۲ روز قبل

خبرگزاری ایمنا: رئیس اتحادیه صنابع دستی اصفهان گفت: اگر تمام صنایع دستی خارجی در اصفهان جمع آوری و مرزها کنترل و از سوی دیگر تعرفه ورود این محصولات به ایران افزایش یابد و حمایت از تولید ملی داشته باشیم، می توان به اشتغالزایی بالایی در بخش صنایع دستی دست یابیم.


صنایع دستی یکی از ظرفیت‌های بومی برای اشتغال است

۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوسف با بیان اینکه صنایع دستی یکی از ظرفیت‌های بومی برای اشتغال است، گفت: در بخش توسعه صنایع دستی دو هدف عمده اشتغالزایی و آموزش دنبال می‌شود.


ایجاد ۲۰ هزار شغل در حوزه فرش دستبافت

۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه ۲۰ هزار شغل برای سال جاری در حوزه فرش در نظر گرفته شد، گفت: ایجاد یک‌هزار و ۴۰ شغل برای چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده است.


ایجاد اشتغال توسط تولید فرش دستباف در بدره

۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: یک هزار و ۲۰۰ بافنده فرش دستباف در شهرستان بدره فعالیت می کنند که می توانند نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به درآمد خانوارها داشته باشند.
اشتغال جوانان در بخش گردشگری جنوب استان بوشهر افزایش می‌یابد

۱۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: با اجرای برنامه‌ها و طرح‌های مختلف، اشتغال جوانان استان بوشهر در بخش گردشگری مناطق جنوبی استان افزایش می‌یابد.


وجود ۲۰ هزار فرصت شغلی در صنعت فرش کرمان

۲۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: ۲۰ هزار فرصت شغلی در صنعت فرش این استان وجود دارد که باید این ظرفیت را به فعلیت برسانیم.اشتغال در بخش صنایع دستی چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

۱۲۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: اشتغال در بخش صنایع دستی چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.


صنایع دستی یکی از بهترین پتانسیل های استان برای ایجاد اشتغال

۱۴۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه گفت: صنایع دستی یکی از بهترین پتانسیل های استان برای ایجاد اشتغال، افزایش صادرات و تولید ثروت است.


افزایش زمینه اشتغال حوزه صنایع‌دستی در مناطق عشایری خراسان‌جنوبی

۱۵۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به نقش عشایر در تامین امنیت مناطق باید زمینه اشتغال در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری در مناطق عشایری استان افزایش یابد.


۱۵۰شغل روستایی در حوزه صنایع دستی تا پایان سال شناسایی می شود

۱۵۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۸۶مورد شغل در حوزه صنایع دستی و سوغات در روستاهای استان شناسایی شده که پیش بینی می شود تا پایان سال به ۱۵۰مورد برسد.


راه‌اندازی خانه صنایع دستی زمینه‌ساز حمایت از نوآوران و ایجاد اشتغال پایدار

۱۶۲ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد راه اندازی خانه صنایع دستی زمینه پشتیبانی از تولید مستمر محصولات صنایع دستی در کشور را فراهم کرده و موجب حمایت ازنوآوری و خلاقیت هنرمندان می شود.
سهم بیش از ۱۲ درصدی صنعت فرش دستباف و صنایع دستی در اشتغال گلستان

۲۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان اظهار کرد: بیش از ۱۲ درصد اشتغال استان مربوط به صنعت فرش دستباف و صنایع دستی استان است.


ظرفیت اشتغال‌زایی در صنایع دستی ایرانی

۲۰۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : نشست هم‌اندیشی جهادگران اقتصادی که با حضور فرماندهان سپاه، نمایندگان مجلس و همچنین حضور تعاونی‌های صنایع دستی همراه بود بر لزوم استفاده از توانمندی‌های تولید داخل تأکید و در عین حال واردات بی‌رویه عامل رکود در بنگاه‌ها اعلام شد.
لزوم ایجاد اشتغال پایدار در حوزه صنایع دستی

۲۵۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پیگیری مسائل و رفع موانع گردشگری داخلی و خارجی از جمله اولویت‌های کاری بنده در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است.


۱۷هزار مجوز اشتغال در صنایع دستی گلستان

۲۵۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: هم اینک ۱۷ هزار نفر از فعالان حوزه صنایع دستی استان دارای پروانه اشتغال انفرادی و تلاش برای توسعه این بخش در حال انجام است.


ایجاد ۱۲۰۰۰ شغل در زمینه صنایع دستی در سیستان و بلوچستان

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است از سال آینده به‌مدت ۳ سال در قالب یک طرح ضربتی ۱۲ هزار شغل در حوزه صنایع دستی استان ایجاد شود.پیش بینی ایجاد شغل برای ۵۵۷ نفر در حوزه صنایع دستی شهرکرد

۲۸۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به اینکه این اداره کل در سال ۹۵ پیش‌بینی تحقق ۵۵۷ شغل را دارد افزود: از مجموع این تعداد در ۶ ماهه ابتدای سال جاری و تا پایان شهریورماه ۲۸۲ فرصت شغلی ایجاد شده است، همچنین امسال ۱۰ درصد افزایش اشتغال را داشته‌ایم.


احیای صنایع دستی زمینه‎ساز اشتغالزایی و کارآفرینی جوانان است

۲۹۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردکوی گفت: فعالیت جوانان در حوزه مشاغل میراث فرهنگی و صنایع دستی علاوه‎بر هدایت صحیح جوانان به سمت سرگرمی‎های مفید راهی برای کارآفرینی و اشتغال جوانان است.


رتبه سوم اصفهان در زمینه صنایع‌دستی در آسیا و جهان

۲۹۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: ژاپن، چین و هند در صنایع ‌دستی پیشرفت چشمگیری داشته‌اند، امروز کشور هند در حوزه صنایع ‌دستی توانسته برای ۱۰۰ میلیون نفر اشتغال‌زایی کند.


ایجاد اشتغال برای ۳۲۰ هزار نفر در ۱۸ استان کشور در تولید فرش

۳۰۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اتحادیه تولیدکنندگان تابلوفرش سردرود این شهر را پایتخت تابلو فرش جهان دانست و گفت: در شهر سردرود ۸۰۰ کارگاه تابلو فرش با هزاران دار قالی وجود دارد و ۸۰ درصد تابلو فرش کشور در این شهر بافته می‌شود.


ایجاد ۱۳۰ هزار فرصت شغلی مرتبط با گردشگری و صنایع دستی

۳۰۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد ۱۳۰ هزار فرصت شغلی مرتبط با گردشگری و صنایع دستی تا پایان امسال در کشور خبر داد.توجه به حوزه صنایع دستی راهکار مناسب برای اشتغال بانوان است

۳۱۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سرپرست فرمانداری بشرویه گفت: برای ایجاد اشتغال بانوان، توجه به تولید در حوزه صنایع دستی یکی از مناسب ترین راهکارها در این ارتباط است.


ایجاد ۱۲۰۰ شغل در حوزه فرش دستباف

۳۱۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره فرش صنعت، معدن و تجارت‌ خراسان‌رضوی گفت: در طول ۱۵ ماه یعنی از آغاز سال ۹۴ تا پایان خردادماه امسال بیش از ۱۲۰۰ شغل در حوزه فرش دستباف در خراسان‌رضوی ایجاد شده است.توسعه صنایع دستی، بهترین راه اشتغالزایی

۳۲۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: «صنایع دستی همواره یکی از کهن ترین وارزشمندترین فعالیت های جوامع بشری در همه اعصار و قرون گذشته بوده وهست. درواقع صنایع دستی از افتخارات ارزشمند هر ملتی بشمار می رود زیرا حاصل تلاش و تجلی ذوق، خلاقیت و هنر هنرمندان هر مرزوبوم است.» این مطلب سرآغاز یادداشتی در روزنامه تفاهم است.


طرح ضربتی اشتغال ۱۴۰۰نفر در صنایع دستی اجرا می شود

۳۲۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران : رفع بی ثباتی اقتصادی، تورم بالا و رشد پایین و نیز محرومیت های ارتباطات بین المللی و تحریم های ناعادلانه که از سوی قدرت های بیگانه اعمال شده بود، با تدبیر دولت خاتمه یافت و اکنون شاهد رشد و رونق اقتصادی و سرمایه گذاری هستیم | دولت تدبیر و امید مسیر رشد، توسعه، آبادانی و عزت مردم را فراهم ساخته است.


طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان حوزه صنایع دستی تصویب شد

۳۳۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی طرح حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان حوزه صنایع دستی را در جلسه امروز این کمیسیون تصویب کردند.


ایجاد ۷۰ هزار شغل در حوزه گردشگری

۳۳۴ روز قبل

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با اشاره به طرح اشتغال ۱۴۰ هزار نفره این سازمان تا دو سال آینده گفت: ۵۰ درصد از اجرای اشتغال این طرح بر عهده صنایع دستی و ۷۰ هزار شغل از طریق سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری انجام خواهد شد.بررسی ماده‌هایی از طرح حمایت از هنرمندان صنایع دستی

۳۳۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور از بررسی هشت ماده‌ی طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی، در نخستین جلسه با نمایندگان مجلس دهم خبر داد.


اشتغال از طریق مشاغل خانگی، ساخت صنایع دستی برای روستایی ها

۳۳۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ استاندار فارس با بیان اینکه پارسال عملیات اجرایی آب‌ رسانی به هزار و ۵۰ روستا در استان فارس آغاز شده است که ۳۵۰ روستای آن تا پایان امسال از نعمت آب برخوردار می‌شوند گفت: عملیات آب‌ رسانی به این ۳۵۰ روستا تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.


ایجاد ۲۴۴ هزار فرصت شغلی برای زنان در حوزه صنایع دستی در دولت یازدهم

۳۳۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مشاور سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ۲۴۴ هزار مجوز فعالیت در حوزه صنایع دستی در سه سال فعالیت دولت یازدهم برای اشتغال زنان اعطا شده است.اشتغال ۱۲۰۰۰ نفر در صنایع دستی

۳۴۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستگی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: ۲ اثر شهرسوخته و بیابان لوت از سیستان و بلوچستان در فهرست آثار جهانی ثبت شده و پرونده سه اثر دیگر را برای ثبت جهانی شدن، آماده کرده‌ایم.صنایع دستی بهترین راهکار برای اشتغال مددجویان بهزیستی است

۳۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: پرداختن به صنایع و هنرهای دستی بهترین راهکار برای ایجاد اشتغال پایدار به ویژه برای جامعه هدف بهزیستی است.


اشتغالزایی برای ۱۲ نفر با استفاده از هنر سبدبافی

۳۵۸ روز قبل

خبرگزاری شبستان: گلچین غلام ویسی یکی از ارغوان بافان موفق اهل کردستان است. او علاوه بر آموزش ارغوان بافی به زنان نیازمند، برای ۱۲ نفر نیز اشتغالزایی کرده است.


جزییات بسته اشتغال صنایع دستی تشریح شد

۳۶۰ روز قبل

خبرگزاری میزان : معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی جزییات بسته اشتغال صنایع دستی را تشریح کرد.
مازندمجلس: به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان؛ با هماهنگی و کسب موافقت اصولی از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و بهره‌گیری از ظرفیت بانک‌های عامل در سطح کشور، اعطای وام و تسهیلات اشتغال به جوانان در عرصه صنایع دستی به‌منظور حمایت از جوانان و توسعه و استمرار تولید صنایع دستی در دستور کار است.


تخصیص ۵ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه صنایع دستی

۳۶۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ۵ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه اشتغال‌زایی در بخش صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد مصوب شده است.۲۴۶ طرح اشتغال‌زایی صنایع دستی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

۳۷۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد استان از اجرای ۲۴۶ طرح اشتغال‌زایی مرتبط با صنایع دستی برای مددجویان تحت حمایت در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال نیز ۵۹ طرح تکمیلی اجرا می‌شود.


ایجاد دهکده‌های صنایع دستی در گیلان

۳۸۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از ایجاد دهکده‌های صنایع دستی در قاسم‌آباد اولیا و سفلی در شرق و روستای عنبران آستارا در غرب این استان خبر داد.


تولید صنایع دستی؛ شغلی با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی

۳۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: فرماندار بندرانزلی با اشاره به تولید صنایع دستی بعنوان شغلی با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی گفت:علاوه بر ارائه برنامه های لازم در جهت فراهم سازی شرایط بازاریابی و فروش محصولات تولیدی، روستاییان نیز در جهت راه اندازی صنایع کوچک ترغیب شوند.


پیش بینی ایجاد ۱۴۰ هزار شغل در طرح ویژه اشتغال گردشگری و صنایع دستی

۳۸۷ روز قبل

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری: رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های این بخش ۱۴۰ هزار شغل را در سال های ۹۵و ۹۶ ایجاد کنیم.


۱۴۰ هزار شغل در گردشگری و صنایع‌دستی ایجاد می‌شود

۳۹۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرح ویژه اشتغال دو ساله در بخش گردشگری و صنایع دستی را به شورای اشتغال ارسال کردیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های این بخش ۱۴۰ هزار شغل را در سال‌های ۹۵و ۹۶ ایجاد کنیم.


تولید صنایع دستی شش درصد اشتغال همدان را به خود اختصاص داده است

۳۹۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان از اشتغال ۳۵ هزار و ۶۰۰ نفر در واحد های تولید صنایع دستی خبرداد و گفت: شش درصد اشتغال استان همدان در حوزه صنایع دستی است.


پرداخت ۴ میلیارد ریال تسهیلات به بافندگان فرش دستباف سیستان و بلوچستان

۳۹۳ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در سال گذشته ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به بافندگان فرش دستباف در سیستان و بلوچستان پرداخت شده است.


از ظرفیت صنایع دستی شهرستان برای ایجاد اشتغال استفاده شود

۳۹۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: بیرجند – ایرنا – فرماندار درمیان گفت: نیاز است از ظرفیت صنایع دستی شهرستان برای ایجاد اشتغال مردم خصوصا جوانان منطقه استفاده شود.


اشتغال پایدار در صنایع دستی یکی از ارکان اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی

۳۹۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: اشتغال پایدار در صنایع دستی یکی از ارکان اساسی تحقق اقتصاد مقاومتی است.


۱۳ هزار اردبیلی در حوزه صنایع دستی فعالیت می‌کنند‌

۴۰۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون صنایع‌دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۳ هزار نفر در سطح استان اردبیل در حوزه صنایع دستی مشغول به کار هستند.


ایجاد بازارچه های صنایع دستی برای افزایش تولیددرمشاغل خانگی

۴۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: قم- ایرنا – استاندار قم گفت: مسئولان امر بحث ایجاد بازارچه های صنایع دستی برای تقویت تولید و اشتغال در بخش مشاغل خانگی را با جدیت دنبال کنند.


صنایع دستی با کمترین سرمایه‌گذاری قابلیت بالایی برای اشتغالزایی دارد

۴۰۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام گفت: صنایع دستی با کمترین سرمایه‌گذاری قابلیت بالایی برای اشتغالزایی دارد.


تأمین۱۶ درصد از تولیدات صنایع دستی کشور توسط مدد جویان کمیته امداد

۴۰۴ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : قائم مقام معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه درپنج سال گذشته حدود ۸۰ هزار طرح در گروه فرش و گلیم اجرا شده است گفت: ۱۶ درصد از تولیدات صنایع دستی کشور توسط مدد جویان تامین می شود .آخرین جزئیات بیمه قالیبافان

۴۰۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل امور فنی‌شدگان سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح جزئیات بیمه قالیبافان و شاغلان صنایع دستی گفت: ۲۰۰ هزار نفر غیرشاغل در این رشته‌ها تاکنون حذف و افراد جدیدی جایگزین ‌شده‌اند.توجه به صنایع دستی از راه های اصلی ایجاد اشتغال در کردستان است

۴۲۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: سنندج- ایرنا- استاندار کردستان توجه به صنایع دستی و تولیدات کوچک در این حوزه را یکی از راه های اصلی ایجاد اشتغال در استان دانست و گفت: با توجه به وضعیت بیکاری در استان، حمایت از صنایع دستی می تواند در ایجاد اشتغال موثر باشد.ر


صنایع دستی می تواند به رفع معضل بیکاری در فارس کمک کند

۴۳۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس، ایجاد اشتغال را از اولویت های نخست استان برشمرد و گفت: صنایع دستی می تواند نقش مهمی در رفع معضل بیکاری و توسعه اقتصادی فارس ایفا کند.


قالی بافی می تواند به اشتغالزایی کرمانشاه کمک بسیاری کند

۴۳۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه باید آموزش‌ها و ایجاد اشتغال را به گونه‌ای مدیریت کنیم که در نهایت ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار نفر فرشباف در استان داشته باشیم.


استفاده از فرصت پسا برجام برای توسعه صنایع دستی

۴۳۸ روز قبل

باَشگاه خبرنگاران جوان : مدیرکل تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: فضای پسابرجام فرصتی برای توسعه مراودات بین المللی در حوزه صنایع دستی و بازاریابی در عرصه جهانی برای این محصولات است.


کارگاه‌های صنایع دستی از حالت زیرزمینی خارج می‌شوند

۴۳۸ روز قبل

خبرگزاری آنا: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه وبویراحمد، معاونت صنایع دستی این اداره کل و رئیس میراث فرهنگی شهرستان بویراحمد ازکارگاه‌های صنایع دستی در شهر یاسوج بازدید و مشکلات این کار گاهای تولیدی را بررسی کردند.


استفاده از ظرفیت‌ صنایع‌دستی برای کارآفرینی جوانان تبریزی

۴۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در نشست مشترک بین کارآفرینان حوزه فرش و صنایع دستی استان با اعضای هئیت رئیسه شورای جهانی صنایع دستی آسیا و اقیانوسیه بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های صنایع دستی استان به منظور کارآفرینی برای جوانان جویای کار تأکید کرد.


جلوگیری از مهاجرت روستائیان گیلان با ایجاد اشتغال در حوزه صنایع‌دستی

۴۵۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان، ایجاد اشتغال در حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی را راهکار موثر برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان گیلان خواند.


دانشگاه‌ها به کارآفرینی در صنایع‌دستی کمک کنند

۴۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی ایلام گفت: در تلاش هستیم با ایجاد ارتباط‌های نوین و کمک گرفتن از مراکز آموزش عالی در عرصه‌ی صنایع‌دستی کارآفرینی بیشتری ایجاد کنیم.


کمپین خرید صنایع دستی ایرانی راه افتاد

۴۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت کمپین حمایت از خرید صنایع دستی با شعار ” هنر ایرانی شایسته خانه ی ایرانی است ” برای حمایت از تولید داخلی ایجاد می شود.ایجاد ۱۰ هزار شغل در صنعت فرشبافی

۴۵۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: به گزارش خبرنگار ایرنا، رضا رحیمی شامگاه دوشنبه در نشست فعالان اقتصادی و مدیران اجرایی استان که با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با حضور معاون اول رئیس جمهوری در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار کرد: حجم سرمایه گذاری در این واحدهای راکد و نیمه فعال به یک هزار و ۹۹۰ میلیارد ریال می رسد.طرح‌ ضربتی اشتغال برگشت

۴۶۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: سال‌ها پس از اجرای آخرین طرح ضربتی اشتغال، حالا معاون رئیس‌جمهور می‌گوید دولت می‌خواهد پروژه‌ای جدید را به منظور ایجاد ۱۲۰ هزار شغل ضربتی تعریف و به شورای عالی اشتغال ارائه کند.


افزایش فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در چابهار

۴۶۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در چابهار افزایش می‌یابد.


ارائه طرح اشتغال با استفاده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

۴۶۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: طرح ضربتی ایجاد اشتغال با استفاده از ظرفیت های سه بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دست تهیه است و ظرف دو ماه آینده این طرح به دولت و شورای عالی اشتغال ارائه خواهد شد.


اعطاء تسهیلات به هنرمندان صنایع دستی بافق

۴۶۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی استان یزد گفت: به منظور حمایت از هنرمندان صنایع دستی بافق ، جهت دریافت تسهیلات معرفی خواهند شد.


ایجاد ۱۲۰۰۰ شغل در حوزه صنایع دستی سیستان و بلوچستان

۴۹۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون گردشگری میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد ۱۲۰۰۰ شغل در حوزه صنایع دستی سیستان و بلوچستان ازجمله افتخارات میراث فرهنگی و گردشگری استان است.


افزایش فرصت اشتغال‌زایی با برپایی بازارچه صنایع دستی در کنگاور

۴۹۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: فرماندار شهرستان کنگاور گفت: با برپایی بازارچه صنایع دستی در کنار معبد آناهیتای کنگاور علاوه بر نمایش تولیدات بومی، فرصت اشتغال‌زایی فراهم می‌شود.اعطای تسهیلات ۲۰ میلیارد ریالی به هنرمندان صنایع دستی گیلان

۵۰۵ روز قبل

خبرآنلاین: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، به نقل از روابط عمومیاداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ، سلمان شاه محمدی روز گذشته در جریان راه اندازی نمایشگاه صنایع دستی در شهرستان رودسر اظهار داشت: ظرفیت های رودسر از حیث صنایع دستی به نحوی است که می تواند حدود ۵۰درصد از مشکلات اشتغال شهرستان را برطرف کند.


فعالیت صنایع کوچک در استان سمنان اشتغال پایدار را به دنبال دارد

۵۱۲ روز قبل

علی اصغر جمعه ای بعد از ظهر سه شنبه در اولین جشنواره تقدیر از کارآفرینان استان در محل دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، کارآفرینان را نماد آگاهی تلاش و کوشش بر شمرد و بیان کرد: کارآفرینان امورات جاری خود را به درستی برنامه ریزی کرده و از حداقل ها بهترین ها را تولید می کنند.


باید ظرفیت‌های خفته صنایع دستی را بیدار کنیم

۵۱۳ روز قبل

بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان در آیین تجلیل از برگزیدگان دوازدهمین دوسالانه نگاره های چوبی گفت: ظرفیت کشور ما در زمینه صنایع دستی بسیار زیاد است و ما باید بتوانیم این ظرفیت خفته را بیدار کنیم.


۲۳ نشان ملی و بین المللی بانوان هنرمند استان چهارمحال و بختیاری

۵۲۳ روز قبل

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری استان چهارمحال وبختیاری گفت در سطح استان ۵۲ نشان صنایع دستی شامل ۴۵ اثر در سطح ملی و هفت اثر در سطح یونسکو(بین المللی) به ثبت رسید.
مهرداد رئیسی درگفتگوباخبرنگار خبرگزاری خبرانلاین با بیان اینکه ۴۷ درصد از مجموع این آثار شامل ۲۳ اثر توسط نه نفر از بانوان استان در رشته های نمدمالی، گلیم بافی، نگارگری، ملیله سازی، معرق منبت، تاپستری و … کسب گردیدافزود : ۲۲ اثر در سطح ملی و یک اثر در بخش بین المللی دریافت شد.


بهبود وضعیت صادرات فرش در پسابرجام

۵۲۳ روز قبل

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرش دستباف ابریشم قم یک اثر فاخر هنری است که صادرات خوبی داشته البته در سال های گذشته رقبایی در این زمینه در بازار اقدام به تولید و فروش فرش کرده اند که البته کیفیت فرش های دستباف تولیدی کشورهای دیگر به اندازه فرش ایران نیست.


صنایع دستی حرف نخست در ایجاد اشتغال بانوان سیستان وبلوچستان

۵۳۰ روز قبل

زهرا سادات احمدی زاده با حضور در مراسم بزرگ جشن انقلاب شهرستان میرجاوه اظهار کرد: بازدید از استان سیستان و بلوچستان با هدف برنامه ریزی برای اشتغال بانوان سرپرست خانوار انجام شده است، برنامه هایی برای آموزش زنان به ویژه زنان سرپرست خانوار در تمام رشته های صنایع دستی داشتیم و با تنوع رشته های صنایع دستی در کشور می توان امیدوار بود که صنایع دستی حرف اول را برای ایجاد اشتعال بانوان و حفظ این میراث به همراه خواهد داشت.


حمایت از ۱۰هزار نفر در بخش مشاغل خانگی و صنایع دستی

۵۳۵ روز قبل

ما وظیفه داریم این مهم را مورد توجه قرار دهیم و با تفاهم ارزشمند با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حمایت از ۱۰ هزار نفر در زمینه مشاغل خانگی را در دستور کار قرار دهیم.


تفاهم‌نامه معاونت صنایع دستی با یک بانک

۵۴۲ روز قبل

معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در راستای حمایت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع دستی یکشنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۴ ؛ تفاهمنامه پرداخت تسهیلات با بانک توسعه تعاون به امضاء رساند.


پیش‌بینی یک میلیارد دلاری صادرات برای صنایع دستی

۵۴۳ روز قبل

به گزارش خبرنگار صنایع دستی ایسنا،‌ بهمن نامور مطلق در مراسم تجلیل از صادر کنندگان‌، فروشندگان و فعالان تجارت الکترونیک برتر صنایع دستی کشور بیان کرد: به عنوان نماینده جامعه هنری و صنعتی صنایع دستی، باید از دستگاه دیپلماسی خارجی تشکر کنم که با توافق هسته‌ای گشایشی را برای این حوزه به عمل آورده‌اند.


سند ملی اشتغال صنایع دستی تدوین می‌شود

۵۴۴ روز قبل

ما در بخش صنایع دستی با مشکلات بسیاری روبرو هستیم؛ یکی از مهمترین معضلات ما در این زمینه به فروش و بخش بازرگانی برمی‌گردد. آنچه تولید می‌شود باید در معرض فروش قرار بگیرد و ما باید شرایطی را فراهم کنیم که تولیدات ما چه در داخل و چه در خارج در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد.


۳۲۰ طرح صنایع دستی کهگیلویه جهت دریافت تسهیلات اشتغالزایی

۵۴۵ روز قبل

رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی کهگیلویه تصریح کرد: ۱۳ کارگاه گلیم‌بافی در شهرستان وجود دارد و زمینه اشتغال ۶۰ نفر در این رشته فراهم شده است.


توسعه گردشگری و صنایع دستی از اولویت های وزارت تعاون است

۵۵۴ روز قبل

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه گردشگری، صنایع دستی و ICT روستایی با هدف تشکیل زنجیره ای منسجم در این حوزه ها، از اولویت های این وزارتخانه است.


ارتقا جایگاه صنایع دستی ایران به سرمایه‌گذاری ویژه نیاز دارد

۵۵۸ روز قبل

کمال میرطیبی پیشکسوت منبت کاری در خصوص ظرفیت صنایع دستی برای اشتغال زایی گفت: ما هنرمندان خلاق و کارآفرین زیادی داریم که در صورت حمایت و توجه بیشتر به آنها می توانند زمینه های رونق اشتقال و اقتصاد را با هنرهای سنتی و صنایع دستی در کشور فراهم بیاورند. این عرصه قابلیت‌های منحصر بفردی دارد که نباید از آنها مغفول ماند.


طرح حمایت از هنرمندان صنایع دستی در مرحله تصویب

۵۶۱ روز قبل

فریدون میرزالو در گفت‌وگو با خبرنگار صنایع دستی ایسنا درباره این طرح گفت: طرح حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع‌دستی مدتی است که در مجلس مطرح شده و در مرحله تصویب است.


تهدیدی جدید برای شهرجهانی صنایع‌دستی

۵۶۱ روز قبل

با توجه به قدمت دیرینه انواع صنایع‌دستی در اصفهان، مهرماه سال جاری اصفهان، از سوی شورای جهانی صنایع‌دستی به عنوان شهر جهانی صنایع‌دستی انتخاب شده است اما کارشناسان حوزه صنایع‌دستی این روزها از خارج شدن تعدادی از رشته‌های مهم صنایع‌دستی از نظارت اتحادیه مربوطه توسط سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلایه دارند.


توسعه آموزش‌های صنایع دستی فرصت بازار کار برای روستاییان

۵۶۹ روز قبل

در سند راهبردی مهارت و فناوری که در سطح استان نیز در فکر تدوین و تهیه آن هستیم، با مشارکت و همکاری نهادهای مختلف تلاشمان بر رونق فعالیت‌های آموزشی، مهارت‌آموزی و سوق دادن جوانان به آموزش‌های مثبت و سازنده است.


«ای استخدام : نقش صنایع دستی در اشتغالزایی در سال ۹۶»


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.