میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۹۶ روز قبل ۲۹ نظر

میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۶

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات میزان افزایش حقوق کارکنان اعلام میشود

فهرست اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان موجود در این صفحه :


پیشنهاد افزایش حقوق مبنای کارکنان غیر برخوردار دولت

۹۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: مصوبه اسفند ماه سال گذشته هیات وزیران درباره افزایش امتیاز حقوق مبنای کارکنان دستگاه های دولتی بزودی تقدیم شورایعالی حقوق و دستمزد می شود.


حداقل و حداکثر حقوق کارکنان شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۶ ابلاغ شد

۱۵۷ روز قبل

خبرگزاری میزان : مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تعیین ضریب حقوقی سال ۹۶ برای کارکنان شهرداری‌های کشور خبر داد.


حداقل حقوق کارمندان ۱ میلیون و ۳۵ هزار تومان شد

۱۶۱ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری تسنیم: هیئت وزیران با تعیین حداقل حقوق یک میلیون و ۳۵ هزار تومانی، ضریب حقوق جدید اعضای هیئت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و قضات را برای سال ۹۶تعیین کرد.


میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان چهارشنبه تعیین می شود

۱۶۶ روز قبل ۲۲ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: میزان افزایش حقوق و مزایای سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری در جلسه روز چهارشنبه دولت تعیین می شود.


ایراد مجدد شورای نگهبان به مصوبه تعیین سقف حقوق

۱۹۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر : سخنگوی شورای نگهبان از ایراد مجدد این شورا به برخی اصلاحات لایحه برنامه ششم توسعه از جمله ماده ۳۸ این لایحه درخصوص تعیین سقف حقوق پرداختی خبر داد.حقوق کارکنان دولت «پلکانی» افزایش می‌یابد

۲۰۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه ۱۵ اسفند) قوه مقننه، در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۹۶ با ۱۵۴ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۳ نماینده حاضر در جلسه علنی پارلمان با الحاق یک بند به ماده واحده این لایحه موافقت کردند.معوقات کارکنان دولت تا پایان سال پرداخت می شود

۲۱۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : قزوین استاندار قزوین گفت: تمامی معوقات کارکنان دولت در قزوین در دستگاههای اجرایی که اعتبارات استانی دریافت می کنند تا پایان سال پرداخت می شود.


مصوبه دولت درباره پاداش پایان سال کارکنان دولت ابلاغ شد

۲۲۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون اول رئیس جمهوری مصوبه دولت در خصوص ، میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۵ (عیدی) کارکنان دولت به مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان را ابلاغ کرد.


افزایش ۳۵۰ هزار تومانی حقوق کارمندان

۴۴۷ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری دانشجو : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام ۲۰۰ هزار نفر در دولت قبل مشکلاتی را برای ما به وجود آورده که اکنون برخی استان ها هنوز ادعا دارند که ردیف های استخدامی آنها در جای دیگری به کار گرفته شده است.مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان در سال ۹۵ ابلاغ شد

۴۶۷ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و … را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.


افزایش حقوق کارکنان دولت

۴۷۵ روز قبل

خبرگزاری شبستان:فریدون در ارومیه شایعات را پایان داد، اقوام ایرانی برابر و برادرند، افزایش حقوق کارکنان دولت، پیش بینی رشد ۵ درصدی اقتصاد در سال ۹۵ برخی از سرتیترهای اخبار حوزه دولت در هفته گذشته بود.


افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان تصویب شد

۴۸۱ روز قبل ۳۸ نظر

شبکه خبر: هیات دولت در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص تعیین ضریب حقوق کارکنان دولت و نیز ضوابط اجرایی بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را بررسی و تصویب کرد.


تدبیر نظام حقوق و دستمزد مدیران دولتی

۴۸۲ روز قبل

وزیر اقتصاد در مراسم معرفی رییس جدید بیمه مرکزی عنوان کرد که مشکلات مربوط به حقوق و مزایای مدیران دولتی میراث دولت قبل است. معنای این حرف این است که پرداخت‌های صورت‌گرفته براساس قانونی بود که در دولت قبل مصوب شده بود.


تعیین تکلیف معوقات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت

۴۸۷ روز قبل ۹ نظر

خبرآنلاین: سخنگوی دولت اعلام کرد با ابلاغ بودجه سال ۹۵، افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت و معوقه ۲ ماه نخست امسال در فیش حقوقی خردادماه اعمال و پرداخت می‌شود.


افزایش ۱۲ درصدی حقوق کارکنان از هفته آینده

۴۹۳ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : تازه‌ترین اخبار از روند بررسی و ابلاغ بودجه ۱۳۹۵ حاکی از آن است که قانون بودجه به زودی با ابلاغ مجلس در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت و احکام مربوطه از جمله افزایش حقوق کارکنان از هفته آینده اعمال می‌شود.


افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان – اتکای ۳۳ درصدی به نفت

۵۷۲ روز قبل ۱ نظر

جزئیات لایحه بودجه ۹۴ حاکی است هر بشکه نفت ۷۲ دلار، هر دلار ۲۸۵۰ تومان، افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان و بودجه بدون فاز جدید هدفمندی یارانه‌ها و اتکای ۳۳ درصدی بودجه به نفت از ویژگی‌های دومین لایحه بودجه دولت یازدهم است.


افزایش حقوق کارکنان ریاست جمهوری و وزارت کشور و سایر دستگاه ها

۵۷۸ روز قبل

افزایش ۳۵ درصدی حقوق کارکنان ریاست جمهوری و وزارت کشور، با بند ۹ اصل سوم قانون اساسی مغایر است و موجب بروز تبعیضات ناروا و عدم برقراری امکانات عادلانه در بین کارکنان دولت می‌‎شود.افزایش ۳۵درصدی حقوق کارکنان حاکمیتی

۶۱۲ روز قبل

رئیس سازمان مدیریت به اجرای تبصره ۱۰ قانون خدمات کشوری اشاره کرد و گفت: بر اساس این قانون به منظور افزایش حقوق ثابت مشاغل حاکمیتی حقوق ثابت کارکنان وزارت کشور از امسال ۳۵ درصد افزایش خواهد داشت.


خبرهای خوش حقوقی برای کارمندان

۶۱۹ روز قبل

وجود شکاف معنادار در محاسبه دستمزد و پرداخت حقوق کارکنان در بین سازمانهای مختلف به عنوان یکی از مهمترین چالش‌های نظام اداری کشور در طول سالیان گذشته است که به نظر می‌رسد با تمهیدات در نظر گرفته شده در بودجه سال آینده و برنامه ششم توسعه تا حدودی ترمیم شده است.


افزایش پاداش کارمندانی که قبل از سال ۸۶ بازنشسته شده‌اند

۱۰۲۱ روز قبل

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب استفساریه‌ای، مقرر کردند بازنشستگان تامین اجتماعی که تا قبل از سال ۸۶ از اضافه‌ کاری‌شان، حق بیمه کسر شده است، در پاداش بازنشستگی آنها محاسبه شود.


افزایش ۱۷ درصدی-حقوق کارمندان در سال ۹۴ به ۷۰۲ هزار تومان می‌رسد

۱۰۲۵ روز قبل

در حالی که حداقل حقوق کارمندان دولت در سال جاری ۶۰۰هزار و حداکثر ۴٫۲ میلیون تومان تعیین شده است با تصویب افزایش ۱۷ درصدی، حداقل حقوق کارمندان در سال آینده به ۷۰۲ هزار تومان خواهد رسید.


تعیین دستمزد ۹۴ بر مبنای نظام تورم و چانه‌زنی

۱۰۴۱ روز قبل

وزیر کار ضمن اعلام مطالعه پیشنهادات افزایش دستمزد کارگران گفت: تعیین دستمزد سال آینده با تبعیت از قانون و بر اساس نظام تورم و چانه‌زنی صورت می‌گیرد.


29 نظر برای «میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.