میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۶ روز قبل ۲۷ نظر

میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۶

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه جزییات میزان افزایش حقوق کارکنان اعلام میشود

فهرست اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان موجود در این صفحه :


حداقل و حداکثر حقوق کارکنان شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۶ ابلاغ شد

۶ روز قبل

خبرگزاری میزان : مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ تصویب‌نامه هیأت وزیران مبنی بر تعیین ضریب حقوقی سال ۹۶ برای کارکنان شهرداری‌های کشور خبر داد.


حداقل حقوق کارمندان ۱ میلیون و ۳۵ هزار تومان شد

۱۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: هیئت وزیران با تعیین حداقل حقوق یک میلیون و ۳۵ هزار تومانی، ضریب حقوق جدید اعضای هیئت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و قضات را برای سال ۹۶تعیین کرد.


میزان افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان چهارشنبه تعیین می شود

۱۵ روز قبل ۲۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: میزان افزایش حقوق و مزایای سال ۱۳۹۶ کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری در جلسه روز چهارشنبه دولت تعیین می شود.


ایراد مجدد شورای نگهبان به مصوبه تعیین سقف حقوق

۴۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر : سخنگوی شورای نگهبان از ایراد مجدد این شورا به برخی اصلاحات لایحه برنامه ششم توسعه از جمله ماده ۳۸ این لایحه درخصوص تعیین سقف حقوق پرداختی خبر داد.حقوق کارکنان دولت «پلکانی» افزایش می‌یابد

۵۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه ۱۵ اسفند) قوه مقننه، در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۹۶ با ۱۵۴ رأی موافق، ۱۵ رأی مخالف و ۲ رأی ممتنع از مجموع ۲۰۳ نماینده حاضر در جلسه علنی پارلمان با الحاق یک بند به ماده واحده این لایحه موافقت کردند.معوقات کارکنان دولت تا پایان سال پرداخت می شود

۶۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : قزوین استاندار قزوین گفت: تمامی معوقات کارکنان دولت در قزوین در دستگاههای اجرایی که اعتبارات استانی دریافت می کنند تا پایان سال پرداخت می شود.


مصوبه دولت درباره پاداش پایان سال کارکنان دولت ابلاغ شد

۷۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون اول رئیس جمهوری مصوبه دولت در خصوص ، میزان پاداش پایان سال ۱۳۹۵ (عیدی) کارکنان دولت به مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان را ابلاغ کرد.


افزایش ۳۵۰ هزار تومانی حقوق کارمندان

۲۹۶ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری دانشجو : وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام ۲۰۰ هزار نفر در دولت قبل مشکلاتی را برای ما به وجود آورده که اکنون برخی استان ها هنوز ادعا دارند که ردیف های استخدامی آنها در جای دیگری به کار گرفته شده است.مصوبه تعیین ضریب حقوق کارمندان در سال ۹۵ ابلاغ شد

۳۱۶ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی دولت: دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره تعیین ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، قضات و شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و … را برای اجرا به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.


افزایش حقوق کارکنان دولت

۳۲۴ روز قبل

خبرگزاری شبستان:فریدون در ارومیه شایعات را پایان داد، اقوام ایرانی برابر و برادرند، افزایش حقوق کارکنان دولت، پیش بینی رشد ۵ درصدی اقتصاد در سال ۹۵ برخی از سرتیترهای اخبار حوزه دولت در هفته گذشته بود.


افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان تصویب شد

۳۳۰ روز قبل ۳۸ نظر

شبکه خبر: هیات دولت در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، پیشنهاد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در خصوص تعیین ضریب حقوق کارکنان دولت و نیز ضوابط اجرایی بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور را بررسی و تصویب کرد.


تدبیر نظام حقوق و دستمزد مدیران دولتی

۳۳۱ روز قبل

وزیر اقتصاد در مراسم معرفی رییس جدید بیمه مرکزی عنوان کرد که مشکلات مربوط به حقوق و مزایای مدیران دولتی میراث دولت قبل است. معنای این حرف این است که پرداخت‌های صورت‌گرفته براساس قانونی بود که در دولت قبل مصوب شده بود.


تعیین تکلیف معوقات افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت

۳۳۶ روز قبل ۹ نظر

خبرآنلاین: سخنگوی دولت اعلام کرد با ابلاغ بودجه سال ۹۵، افزایش حقوق و مزایای کارکنان دولت و معوقه ۲ ماه نخست امسال در فیش حقوقی خردادماه اعمال و پرداخت می‌شود.


افزایش ۱۲ درصدی حقوق کارکنان از هفته آینده

۳۴۲ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : تازه‌ترین اخبار از روند بررسی و ابلاغ بودجه ۱۳۹۵ حاکی از آن است که قانون بودجه به زودی با ابلاغ مجلس در دستور کار دولت قرار خواهد گرفت و احکام مربوطه از جمله افزایش حقوق کارکنان از هفته آینده اعمال می‌شود.


افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان – اتکای ۳۳ درصدی به نفت

۴۲۱ روز قبل ۱ نظر

جزئیات لایحه بودجه ۹۴ حاکی است هر بشکه نفت ۷۲ دلار، هر دلار ۲۸۵۰ تومان، افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارمندان و بودجه بدون فاز جدید هدفمندی یارانه‌ها و اتکای ۳۳ درصدی بودجه به نفت از ویژگی‌های دومین لایحه بودجه دولت یازدهم است.


افزایش حقوق کارکنان ریاست جمهوری و وزارت کشور و سایر دستگاه ها

۴۲۷ روز قبل

افزایش ۳۵ درصدی حقوق کارکنان ریاست جمهوری و وزارت کشور، با بند ۹ اصل سوم قانون اساسی مغایر است و موجب بروز تبعیضات ناروا و عدم برقراری امکانات عادلانه در بین کارکنان دولت می‌‎شود.افزایش ۳۵درصدی حقوق کارکنان حاکمیتی

۴۶۱ روز قبل

رئیس سازمان مدیریت به اجرای تبصره ۱۰ قانون خدمات کشوری اشاره کرد و گفت: بر اساس این قانون به منظور افزایش حقوق ثابت مشاغل حاکمیتی حقوق ثابت کارکنان وزارت کشور از امسال ۳۵ درصد افزایش خواهد داشت.


خبرهای خوش حقوقی برای کارمندان

۴۶۸ روز قبل

وجود شکاف معنادار در محاسبه دستمزد و پرداخت حقوق کارکنان در بین سازمانهای مختلف به عنوان یکی از مهمترین چالش‌های نظام اداری کشور در طول سالیان گذشته است که به نظر می‌رسد با تمهیدات در نظر گرفته شده در بودجه سال آینده و برنامه ششم توسعه تا حدودی ترمیم شده است.


افزایش پاداش کارمندانی که قبل از سال ۸۶ بازنشسته شده‌اند

۸۷۰ روز قبل

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب استفساریه‌ای، مقرر کردند بازنشستگان تامین اجتماعی که تا قبل از سال ۸۶ از اضافه‌ کاری‌شان، حق بیمه کسر شده است، در پاداش بازنشستگی آنها محاسبه شود.


افزایش ۱۷ درصدی-حقوق کارمندان در سال ۹۴ به ۷۰۲ هزار تومان می‌رسد

۸۷۴ روز قبل

در حالی که حداقل حقوق کارمندان دولت در سال جاری ۶۰۰هزار و حداکثر ۴٫۲ میلیون تومان تعیین شده است با تصویب افزایش ۱۷ درصدی، حداقل حقوق کارمندان در سال آینده به ۷۰۲ هزار تومان خواهد رسید.


تعیین دستمزد ۹۴ بر مبنای نظام تورم و چانه‌زنی

۸۹۰ روز قبل

وزیر کار ضمن اعلام مطالعه پیشنهادات افزایش دستمزد کارگران گفت: تعیین دستمزد سال آینده با تبعیت از قانون و بر اساس نظام تورم و چانه‌زنی صورت می‌گیرد.


27 نظر برای «میزان افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»

 1. محمد

  من پدرم بازنشسته ارتشه این ماه فارغ التحصیل میشم بارشته شیلات از دانشگاه دولتی گرگان پدرم سهمیه هم داره برا ی اینکه بتوانم. با اقبال در ارتش استخدام شو . ولی چشم من اب نمیخوره ….. حاظرم یه کلیه مو بدم ولی استخدامم کنن. سخته سن سال من با انگیزه دنبال کار. و امثال. پدر بزرگه من. پشته میز

  پاسخ دادن 2. هانا بهار

  سلام.میخواستم بدونم چرا بین دو نهاد سپاه و ارتش تبعیض هست؟چه از لحاظ حقوقی که حقوق اونا سه برابر یک ارتشی هست درسته در فیش اصلیشون این درج نمیشه و مثل همن ولی فیش دوم دارن.چه از لحاظ مزایای تحصیلی و معیشتی.اینم بگم برادرای عزیز سپاه شاید خودتون و خانواده هاتون انکار کنید ولی جاهایی نم پس دادین که به وضوح
  برای همگان آشکارشده.باید بگم که متاسفانه با این تبعیضا دارن اختلاف میندازن بین دونهاد.بخصوص با شعارارتش چرا برادرکشی.و متاسفانه ضرب و شتم بعضی از برادرانارتشی .

  پاسخ دادن

 3. محمدرضا

  سلام . من فقط میخواستم اگه میشد از وضع حقوق ودستمزد نیرو قرارداد معین زندان در سه ماه آخر سال 95 و چگونگی انجام آن اینجانب را مطلع نمایید. .البته این موضوع را در راستای صحبت معاون محترم در خصوص هماهنگی حقوق ودستمزد نیروهای قراردادی یا پبمانی در قوه قضائیه در سه ماهه منتهی 95 نوشته و در صورت اطلاع ممنون از کمک و راهنمایی شما هستم.

  پاسخ دادن


 4. علی

  سلام واحترام … چرا افزایش حقوق ۳۵ درصدی برای کارمندان قرارداد معین فنی وحرفه ای اعمال نشد؟این تبعیض ها باعث دلسردی و نامیدی روحیه میشود/کارمند ان زحمتکش که تغییر وضعیت نشدن و حقوق پایین چطور اینده فرزندانشان را بسازند

  پاسخ دادن


 5. سام

  باسلام ودرودبه تمامی مسئولین خدوم ملت.آیابنظرشمااین تبعیض دریافتیهاویکسان نبودن پرداختهابه کارمندان‌ دولت انصافه!یک معلم که ازهرنظریکی ازمهمترین شغلهای جامعه بحساب میادایقدرحقوق ومزایاشون‌کم باشه که تا۳۰سال بعدازخدمت هم توان خریدخونه وماشین رونداره وفقط بایدبه این حقوق بخورونمیراکتفاکنه شماروبه عدالت علی‌ قسم فکری بحال معیشت مافرهنگیان بکنیددیگه خسته شدیم بقرآن.

  پاسخ دادن

 6. قرادادی مدت موقت دانشکده نفت آبادان

  خطاب به جناب آقای وزیر نفت (مهندس زنگنه)
  باسلام
  موضوع: پرسنل قراردادمدت موقت شماره داردانشکده نفت آبادان))
  ضمن آرزوی سلامتی برای جنابعالی به استحضار می رساندتعدادی به صورت قراردادمدت موقت شماره داردراین مرکز آموزشی مشغول بکار هستیم وباتوجه به بومی بودن درمنطقه محروم جنوب خواهشمندیم نسبت با داشتن سوابق بالای 15 الی 24سال دراین مرکز وقول ووحیدهایی که جناب آقای وزیرنفت در آبان ماه گذشته با بررسی افزایش حقوق نیروهای قرارداد ی موافقت نموده ، نه افزایش حقوق ونه تیدیل وضعیت شده ایم گذاشت از 5 سال است که بدون دستور و درخواست مشغول بررسی این امر می باشند . منتظر اعلام نتایج بررسی احتمالاً دولت تدبیر هستیم. از مسیولین محترم ومعاونین به داد درد دل این قشر کم درآمدبیفتید.درضمن تمام سازمان ازجمله(بیمه تامین اجتماعی واستانداری هاوآموزش پرورش ودیگرسازمان ها تبدیل وضعیت شده ودرحال حاضر مراحل پیمانی را طی می کنندالبته با تبدیل وضعیت شدن روی حقوق آنها تاثیر گذاشته وتنها سازمانی این حرکت را انجام نداده است شرکت نفت می باشد که به پرسنل خود اجهاف کرده است .از مدیریت سایت تقاضای داریم که این خبر را به جناب آقای زنگنه برسانیدباتشکرازمدیریت سایت

  پاسخ دادن


 7. ازیاد رفتگان

  باسلام.بالاخره مصوب گشت تا افزایش دو ماه اول سال را باهزار زعده وعید دروغ ازقبیل .خرداد میدیم وبعدشد تیرماه میدیم وحالاهم که فرمودند 27مرداد میدیم خداکنه دوباره دروغ نباشد البته معذرت میخوام که من صراحتا کلمه دروغ را عنوان نمودم.چون دولت محترم کلیددار تدبیروامید اصلا تابحال به ملت هیچ دروغی تگفته اند وهر وعده و وعیدی که به ملت دادند همه را مو به مو عمل نمودند.وحقوق بازنشسته هارا هم ایشان فراموش نمودند وگرنه ما بازنشسته های تامین اجتماعی این صدقه را زودتر دریافت مینمودیم درهر حال دستتون درد نکند که بازم مارا حداقل ازگدایی نجات دادید مگه چی میشه که ما مرغ وبرنج ایرانی نمی خوریم ماتفریح نمیرویم ما ما شین خارجی نمیخواهیم فقط 12درصدو عشقه..الببته ناگفته نماندکه ازسال گذشته هیچ چیزی گرانترنشده وبلطف ریس محترم جمهور.تحریمها هم که همش برداشته شد همه این گره ها باکلید بازشد.یا علی مدد

  پاسخ دادن

 8. اصغر

  بازنشسته ارتش هستم حقوق ما بعداز کارگران بیجاره کمترین حقوق است اخه من با یکمیلیون چکار کنم تورابخدا اگر ممکن است به مسئولین گوشزد کنید تمام زمان جنگ را ارتش پیشبرد ولی افسوس از بیان یک کلمه گذشته ها گذشته بی ابرو شدیم اخه جقدر زیر خط فقر برگوار باشید

  پاسخ دادن

 9. سام

  من الان یک ساله اومدم سرکار بصورت پیمانی ولی با دریافتی990هزارتومان ولی همکارم با همین شرایط چون عنوان پست سازمانیش کارشناسه 1500دریافتیشه آخه این انصافه

  پاسخ دادن

 10. علیرضافلاح

  باسلام اساتیدکمک کنند.ایاافزایش 35درصدی شامل کلیه مشاغل حاکمیتی میشودیافقط 25درصدازمشاغل حاکمیتی.یک سازمان به اشتباه پستهای حاکمیتی جمعداراموال وکارپردازراهنگام اعلام به سازمان مدیریت نداده اندالان کارگزینی به استناداینکه این دوپست درلیست سازمان نیست حکم صادرنمیکند.لطفاکمک کنیدوراهنمایی بفرماییدممنون ازشما

  پاسخ دادن


  • پشتیبان چهار

   با سلام
   کاربر عزیز ما صرفا درج کننده آگهی هستیم،شما می توانید برای دریافت آگهی استخدامی متناسب با شهر،رشته،جنسیت و موقعیت شغلی خود در سایت ثبت نام کنید.
   با تشکر

   پاسخ دادن


 11. علی عابدی

  ترا به خدا فکری به حال حقوق کارمندان ادارات تعاون ، کار ورفاه اجتماعی در شهرستانها بکنید . یک بازرس کار با 14 سال سابقه باید 1500 حقوق بگیرد آیاد این عدالت است .چرا یکسری ادارات مانند دارایی ، اداره ثبت اسناد ،و…. 35 درصد فوق العاده ویژه را بگیرند ویکسری ادارات مانند اداره کار نگیرند.

  پاسخ دادن

  • ولی

   این چه خبره؟چرا بایدپرستاران ماهی سه ونیم میلیون تاچهار حقوقش باشه ویک نظامی که صدتابدبختی میکشه وبعداز سی سال باگذراندن سرما وگرما وغریبی وصدجور دوره تازه آخرش بشه سرهنگ و دو ونیم تا دو وهشتصدحقوقش باشه یایه کارگر رسمی شرکت نفت که چهارتاپنج تومان حقوقشه..خدا وکیلی این انصافه درمورد یه نظامی؟

   پاسخ دادن

   • کمک پرستار

    اولا پرستار حقوق دریافتیش بین1.800 تا 2 تومنه
    ثانیا وقتی خیلی ها میرن خونه و مثل آقا میخوابن و ماهی 175 ساعتاضافه کاری مفت و بهره وری هم روش می گیرن ،پرستارای بیچاره با هر چند ساعت اضافه کاری که کارکنن بازهم ازشون کسر میشه
    پرستاری که ماهی 4 ملیون میگیری باید 175 ساعت موظفی و 175 ساعت هم اضافه کاری بنه
    میشه ماهی 350 ساعت یعنی کل ماه از 7.5 صبح تا 7.5 عصر
    اونم با کلی مریض بدحال و ولی همراه عصبانی ….
    حالا کدوم یک از شماها ماهی 350 ساعت سرکارتون هستید
    نگاه نکنید هی وزیر میگه اینقد دریافت میکنن
    وزیر اومد از پرستار گفت چقدر کارانه میگیری
    مرستار گفت 3 میلیون
    فردا ازش پرسیدم واقعا 3 تومن کارانه میگیری
    گفت نه
    گفتم پس چرا گفتی 3 تومن
    گفت واسه اینکه مدیر بینارستان اشاره کرد و برام خط و نشون کشید که اگه کمتر بگی بد نیبینی
    فهمیدین


   • اتنا

    سلام من بصورت روزمزد قرارداد امضا کردم از شنبه تا آخر هفته میرم اداره و از هفت صبح تا دو هم سر کارم سال اول با 250 هزار تومان حقوق دو سال هست با حقوق 300 هزار تومان کار میکنم…. و به خداوندی خدا چقدر بیشتر از وظیفه سازمانی فعالیت دارم ولی عاقبت من بعد سه سال بدون بیمه و مزایا و هیچ چیز دیگه ای حالا میگن میخوان از نیروهای افتخاری استفاده کنن و شما رو بخیر ما رو به سلامت….. با این حال که راضی بودیم ولی این هم دارن از ما سلب میکنن…..


   • 121

    خانم پرستار که هی آمار و ارقام میدی! از 7.5 صبح تا 7.5 شب میری سر کار؟ هر وقت از 6.5 صبح تا 10 شب سر کار بودی، تعطیل و غیر تعطیل برات فرقی نداشت، 4 ماه 4 ماه رفتی مأموریت لب مرز و دریا و رنگ خونواده و زندگیت رو ندیدی، هر لحظه خطر مرگ تهدیدت می کرد و کلی چیزای دیگه اونوقت بیا رگ گردنی شو. تو چه میدونی نظامیا با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنن و خدمتشون چطوریه؟! پس الکی حرف نزن


  • ولی

   این چه خبره؟چرا بایدپرستاران ماهی سه ونیم میلیون تاچهار حقوقش باشه ویک نظامی که صدتابدبختی میکشه وبعداز سی سال باگذراندن سرما وگرما وغریبی وصدجور دوره تازه آخرش بشه سرهنگ و دو ونیم تا دو وهشتصدحقوقش باشه یایه کارگر رسمی شرکت نفت که چهارتاپنج تومان حقوقشه..خدا وکیلی این انصافه درمورد یه نظامی؟بدبختی هم اینجاست که پرستارها وشرکت نفتی ها همیشه طلبکارن.

   پاسخ دادن

 12. اسداالله جعفرزاده

  ایا شرکت فولاد دیواری کوتاهتر از دیوار ما بازنشستگان فولاد پیدا نکرده که ما را با بی پولی می چزاند! اصلا معلوم نیست پرداخت حقوق بچه نحو انجام می گیرد!الان 3 ماه است شرکت فولاد خود را به خواب خرگوشی زده است-خفته را می توان بیدار کرد ولی کسی که خود را بخواب زده لبیدار شدنی نیست.دست طلب چو پیش کسان می کنی دراز/// پل بسته ای که بگذری از ابروی خویش!ایا انها که حقوق بازنشستگان را توقیف کرده یا یاحسین کشیده اند نمی دانند بالاخره روزی روزگاری این شتر در خانه انها هم خواهد خوابید!انها نیز چون بازنشستگان فولاد به دریوزگی افتاده اثاث البیت خود را به ثمن بخس حراج خواهند کرد تا سکم عهد وعیال خود راسیر کنند. ایا براستی درک نمی کنید عده زیادی از این باز نشستگان اجاره نشین هستند وباید هر ماه اجاره بدهند-تازه مگر شما صدقه می دهید-من خود به شخصه در موقعی در ذوب اهن کار می کردم نه اب اشامیدنی بود ونه سر پناهی داشتیم.عدها زیادی در گرمای 50 درجه سوخته وبرشته شدند. در معادن ذغال سنگ کارگران وکارمندان در عمق 700 متری ریه ای درب وداغان دارند. این بلا را سر مادر صنعت یعنی ذوب اهن می اورید. انجا که عقاب پر بریزد/// از پشه لاغری چه خیزد؟من انچه شرط بلاغ است با تو می گویم/// تو خواه از سخنم پند گیر -خواه ملال!گر چه می دانمنرود میخ اهنین در سنگ ومیدانم هرگز از شاخ بید بر نخوری!ولی این چند جمله را برای تخلیه کلافگی خودم قلمی کردم!گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله ماست///

  پاسخ دادن

 13. ممی

  به نظرم منطقی عمل شده حیف نفت ارزان شده کاش ردیف هر وزارتخانه را جدا اعلام کنه تا کارکنان همان وزارتخانه راههای صرفه جویی را به دولت پیشنهاد بدن

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.