زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان غربی سال ۹۱

۶۸۲ روز قبل

زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان آذربایجان غربی سال ۹۱ در سایت ای-استخدام

آزمون استخدامی شهرداری های استان جمعه ۲۸ مهرماه در ارومیه برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری موج، معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جلسه کمیته برگزاری این آزمون با بیان این مطلب اظهار داشت: این آزمون بطور همزمان با ۱۳ استان دیگر در آذربایجان غربی نیز برگزار می شود و در این آزمون ۱۷ هزارو ۹۹۰ نفر از متقاضیان استخدام در شهرداریهای استان به رقابت خواهند پرداخت.

سید جواد محمودی افزود: ثبت نام کنندگان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و کارت اینترنتی را دریافت کنند.

وی اظهار داشت: آزمون در ۲ نوبت صبح و بعد ازظهر به ترتیب راس ساعت ۸:۰۰ صبح و ۱۴:۳۰ روز جمعه ۲۸ مهرماه در ۵ حوزه شامل سایت مرکزی ، سماء و شماره ۳ دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه، ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور و دانشگاه سراسری سایت نازلو ارومیه برگزار می شود و داوطلبان برای شرکت در آزمون باید نیم ساعت پیش از شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حاضر شوند.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با اعلام اینکه این آزمون گام بسیار مهمی در ارتقاء توان علمی و اجرایی شهرداری ها است ادامه داد: دراین آزمون ۱۳۳۵۲ نفر مرد و ۴۶۳۸ نفر زن به رقابت می پردازند که از این تعداد پس از کسب نمره قبولی و طی مراحل گزینش ۶۶۵ نفر در حوزه های عمرانی، برنامه ریزی، خدماتی، اداری و آتش نشانی در شهرداریهای استان استخدام می شوند.

وی همچنین افزود: از روز سه شنبه گروهی از کارشناسان و مسئولان کمیته برگزاری آزمون در ساختمان شماره ۳ استانداری به نشانی ارومیه – فلکه جهاد – خیابان مدیریت – ساختمان شماره ۳ استانداری مستقر می شوند و داوطلبان می توانند برای رفع نواقص کارت و یا دریافت کارت اینترنتی به این محل مراجعه کنند. سید جواد محمودی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون پیش بین شده است افزود: به منظور تضمین سلامت آزمون مراحل طراحی سئوالات و برگزاری آزمون به سازمان سنجش واگذار شده است و در زمان برگزای آزمون نیز نظارتهای دقیق از سوی اکیپ های نظارتی اعمال خواهد شد.

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.