اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۶ (خبر جدید)

۷ روز قبل ۲۴ نظر

آخرین اخبار استخدام پرستاران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام پرستاران اعلام میشود

۲۱ آذر ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵ اعلام شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


فهرست اخبار استخدام پرستاران موجود در این صفحه :


استخدام ۱۱ هزار پرستار در کشور

۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل دفتر توانمندسازی، ارتقاء و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: سال گذشته ۱۱ هزار پرستار در کشور استخدام شد.


کمبود شدید پرستار در کشور

۹ روز قبل

خبرگزاری میزان: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: در استخدام پرستاران به شدت دچار کمبود است اما در این زمینه تنها وزارت بهداشت به‌عنوان مسئول استخدام پرستاران تلقی نمی‌شود و در این راستا هیچ واژه‌ای تحت عنوان پرستار بیمارستانی در بخشنامه‌های وزارت بهداشت وجود ندارد.


مشکل پرستاران عدم صدور مجوز اشتغال به کار است

۲۵ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری: حسین علی نسائی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با طرح این پرسش که مسئولان این تعداد کمبود پرستار را طی چه مدتی به کار خواهند گرفت؟ اظهار کرد: هم اکنون ۶۰ هزار دانشجوی پرستاری در نزدیک به ۱۹۰ دانشکده پرستاری در سراسر کشور تحصیل می کنند .


اعلام اسامی تکمیل ظرفیت رشته پرستاری

۲۶ روز قبل

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ، صرفا در رشته پرستاری پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مبنی براعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در رشته پرستاری،خواهشمند است تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۵/۴ ، نسبت به تحویل مدارک خود به آدرس زیر اقدام نمایند.


کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در کشور

۲۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون پرستاری وزیر بهداشت از کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در بیمارستان‌های کشور خبر داد و گفت: حدود ۲۵ هزار تخت بیمارستانی در این دولت در دست‌ساخت است.


وعده به کار گیری ۱۰ هزار پرستار ظرف ۴۸ ساعت

۳۰ روز قبل

خبرگزاری شبکه خبر : معاون وزیر بهداشت در امور پرستاری با بیان اینکه برای جبران کمبود پرستار آماده جذب ۱۰ هزار پرستار بیکار در کشور است گفت: این افراد ۴۸ ساعته جذب اما استخدام دولتی نمی شوند.


پرداخت کارانه پرستاران البرزی تا دو ماه دیگر

۳۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: استخدام مسئول دفتر خانم با روابط عمومی بالا در حدید سازان در البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از پرداخت مطالبات کارانه پرستاران البرزی تا پایان سال ۹۵ خبر داد.جذب ۱۰۰ هزارپرستار در سیستم درمانی مجوز ندارد

۳۴ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه فعالیت های بیش از حد قانونی پرستاران به دلیل کمبود پرستار به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست،گفت: مجوزهای لازم برای جذب ۱۰۰ هزار پرستار در سیستم درمانی وجود ندارد.


نبود پرستار متقاضی کار در تهران

۴۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه ارایه خدمات به بیماران در بیمارستان‌هایش با کمبود بیش از ۳۰۰۰ پرستار روبروست و این درحالیست که به اذعان مسوولان این دانشگاه، با وجود نبود محدودیت در جذب کارشناس پرستاری، اما پرستار متقاضی کار در تهران وجود ندارد.


کمبود پرستار در کشور کاملا جدى است

۴۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حاملگی یکی از پدیده‌های طبیعی زندگی هر یک از زنان جامعه است که برخی از افراد هزینه‌های غیرضروری برای انجام برخی آزمایش‌های ژنتیکی صرف می‌کنند.


نرخ «تعرفه‌های پرستاری در منزل» اعلام شد

۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تصویب تعرفه‌های پرستاری در منزل در جلسه هفته گذشته هیئت وزیران گفت: این تعرفه‌ها به خدمات مراکز سروسامان می‌دهد.


پرداخت کارانه پرستاران باید در قالب تعرفه خدمات پرستاری

۶۳ روز قبل

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.


سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار نمی‌دهد

۶۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار نمی‌دهد، گفت: وزارت بهداشت می‌تواند موضوع جذب نیرو را در قالب لایحه‌ای به مجلس ارائه کند تا مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری کند.


پیگیری موضوع کمبود پرستار در کمیسیون بهداشت

۶۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار را نمی‌دهد، گفت: وزارت بهداشت می‌تواند موضوع جذب نیرو را در قالب لایحه‌ای به مجلس ارائه کند تا مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری کند.


کمبود ۱۵۰ هزار پرستار در کشور

۷۶ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه طبق آمارهای رسمی ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار کبمود پرستار در کشور وجود دارد، گفت: بهره گیری از ظرفیت خدمات پرستاری در منزل اقدامی برای جبران کمبود پرستار است.


تعداد پرستاران فعال در کشور پایین تر از استاندارد جهانی است

۱۲۷ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کارقرار دهد.کمبود ۱۰۰ هزار نیرو در بخش پرستاری

۱۷۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کارانه پرستاران ۲.۵ برابر افزایش یافته است، گفت: این مهم در راستای ارتقاء رضایتمندی این قشر زحمتکش از جامعه درمانی کشور انجام می شود.


طرح تحول سلامت حقوق پرستاران را دو برابر افزایش داد

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون سلامت آسایشگاه کهریزک با انتقاد از اینکه بحث پیشگیری و توانبخشی در سیاست‌های دولت جایی ندارد، گفت: قبل از طرح تحول سلامت پرستارانی با حقوق ۱.۵ میلیونی نداشتیم اما اکنون برای اینکه در آسایشگاه کهریزک کار کنند ۳ میلیون تومان حقوق می‌خواهند که توان پرداخت آن برای‌مان سخت است.


مطالبات کارانه پرستاران تا پایان امسال پرداخت می‌شود

۱۹۵ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: به گفته معاون وزیر بهداشت مطالبات کارانه پرستاران، با اختصاص اعتبارات دولتی به این وزارتخانه تا پایان سال جاری پرداخت می شود.۱۱ هزار پرستار در طرح تحول سلامت استخدام دولتی شدند

۱۹۶ روز قبل

خبرنگار خبرگزاری دانشجو: میرزا بیگی امروز در مراسم تقدیر از ۲۰۰ پرستار نمونه مشهد که در تالار این سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، در جمع پرستاران مشهد به مشکلات حوزه پرستاری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هر پرستار به ازای چهار پرستار دیگر در بیمارستان‌های دولتی کار می‌کند که این تعداد کافی نیست.


خراسان شمالی مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نیروی پرستار را گرفت

۱۹۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی گفت: مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نفر نیروی پرستار در این استان ۹۴۱ هزار نفری گرفته شده است.


استخدام بیش از ۴۳ هزار پرستار

۱۹۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت با اختصاص اعتبارات دولتی به وزارت بهداشت تا پایان امسال مطالبات کارانه پرستاران پرداخت می‌شود، گفت: طی ۲ سال گذشته بیش از ۴۳ هزار نیروی پرستار دانشگاهی استخدام شدند.


بازنشستگی ٢۰ ساله پرستاران نیازمند فرآیند کارشناسی است

۱۹۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی اجر معنوی خدمتگزاران عرصه سلامت به ویژه پرستاران را وصف ناشدنی دانست و بر اهمیت رسیدگی به دغدغه و امور معیشی و رفاهی این قشر تاکید کرد.پیشنهاد برای تعرفه‌های پرستاری در منزل

۲۰۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور اقدامات انجام شده در زمینه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و همچنین اصلاح تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل را توضیح داد.


فعالیت پرستاران مشروط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است

۲۰۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت تاکید کرد: هرگونه فعالیت به عنوان پرستار در بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و دیگر مراکز درمانی منوط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است.


عدالت در پرداخت ها با اجرای تعرفه های خدمات پرستاری

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با اجرا شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نوعی بیشتر مشکلات پرستاران حل خواهد شد که عدالت در پرداخت ها را نیز به دنبال خواهد داشت.شورای عالی بیمه مخالف تعرفه های پرستاری است

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از پیگیری دو پیشنهاد در برنامه ششم توسعه برای بهبود کیفیت خدمات پرستاری و ایجاد زمینه های جدید شغلی پرستاران خبر داد.رسمی شدن پرستاری در منزل؛ در نوبت بررسی مجلس

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رسمی شدن پرستاری در منزل در نوبت رسیدگی در روزهای آتی مجلس است که امیدوارم به تصویب نمایندگان برسد تا گشایش جدیدی در حوزه پرستاری را شاهد باشیم.


به شدت با کمبود پرستار مواجه‌ایم!

۲۳۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به اینکه سالانه ۱۲ هزار فارغ التحصیل پرستاری داریم، گفت: در گروه پرستاری به شدت کمبود داریم و امیدواریم با این فارغ‌التحصیلان کمبود نیرو رفع شود.
کمبود ۶۰۰ نفر پرستار در زنجان

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر پرستاری معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی استان زنجان اظهار کرد: در حدود ۶۰۰ نفر کمبود کادر پرستاری در بدنه درمان استان مشاهده می‌شود.۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام می شود

۲۸۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و ۱۱ هزار پرستار از طریق این آزمون در بیمارستان های دولتی استخدام می شوند.


اشتغال ۱۱ هزار پرستار با اجرای طرح «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور

۳۰۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت وزارت بهداشت از اجرای طرح آزمایشی «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور و ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار پرستار در ماه‌های آینده در سراسر کشور خبر داد.به کارگیرى ١١هزار کمک پرستار حرفه اى از طریق آزمون استخدام

۳۲۲ روز قبل ۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون پرستارى وزارت بهداشت از به کار گیرى نیروهاى حرفه اى و غیرحرفه اى براى جبران کمبود پرستار خبر داد.


بکارگیری ۱۶ هزار پرستار از ابتدای طرح تحول

۳۲۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: برای بکارگیری بیش از ۱۰ هزار کمک پرستار و بهیار یکساله غیر حرفه‌ای برای مراقبت‌های اولیه و تربیت آنها از طریق بخش غیر دولتی برنامه‌ریزی شده است.


۱۱ هزار پرستار تا سال آینده جذب می شوند

۳۲۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با اشاره به کمبود ۲۹۰ هزار پرستار در کشور، گفت: بیش از ۱۱ هزار پرستار تا ابتدای سال آینده جذب مراکز درمانی و بیمارستانی می‌شوند.


۱۰ هزار کمک پرستار از مهرماه در بیمارستان‌ها جذب می‌شوند

۳۳۳ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: بیش از ۱۰ هزار نیروی کمک پرستار در یکسال گذشته تربیت شده اند و از مهرماه امسال به تدریج پس از طی آزمون کتبی و مهارتی در بیمارستان‌ها جذب و بکارگیری می‌شوند.


حقوق پرستاری کم است

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : سرپرستار بیمارستان بوعلی گفت: پرداختی های کم و مشکلات معیشتی پرستاران سبب شده تا با وجود بازنشستگی باز هم ناچار به کار باشند، در حالیکه در هیچ جای دنیا یک پرستار این شرایط کاری را ندارد.


کمبود ۱۲۰ هزار پرستار در کشور

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به کمبود ۱۲۰ هزار نیروی پرستار در کشور، برنامه‌های این وزارتخانه برای جبران کمبود نیروی پرستاری را توضیح داد.دریافتی پرستاران نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند

۳۶۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به دریافتی پرستاران بعد از اجرای طرح تحول سلامت، تاکید کرد: می توان گفت میزان دریافتی پرستاران، نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند.


مطالبات معوق برخی پرستاران به ۱۱ ماه هم می رسد

۳۶۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، گفت: پیشنهاد شورا برای پرداخت در نظام سلامت کشور طرح «نظام مبتنی برگروه های تشخیصی وابسته» است که می تواند موجب تغییر در پرداخت ها شود.


سرانجام قانون ۲۷ ساله پرستاران

۳۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران پس از گذشت ۲۷ سال از زمان تصویب آن، هنوز به درستی اجرا نمی‌شود؛ قانونی که وزارت بهداشت علت ناهماهنگی‌ها در اجرای آن را کمبود نیرو و اعتبار می‌خواند و در عین سازمان نظام پرستاری تاکید دارد که پرستاران بعد از ۲۵ سال کارایی لازم را ندارند و ‌با ادامه این روند بیمار آسیب می‌بیند.


کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود

۳۸۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور، گفت: کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود.بازنشستگی پیش از موعد پرستاران باید اجرا شود

۳۸۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : عضو سابق کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: اجرا نشدن قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران شاید ناشی از کمبود پرستار به نظر ‌آید اما راهکار ارائه داد.


چرایی اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران

۳۹۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پرستاری وزارت بهداشت، علت اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد برای پرستاران را نداشتن نیرو و اعتبار کافی دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها عنوان کرد.


استخدام پرستار در وزارت بهداشت

۳۹۷ روز قبل

سلامت نیوز: معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: وزیر بهداشت اجرای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران را به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد.بیمارستان ها با شرکت های متخلف جذب پرستار لغو قرارداد کنند

۴۰۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هنوز برخی شرکتهای جذب پرستار برای بیمارستانهای دولتی حق و حقوق پرستاران را رعایت نمی کنند، گفت: بیمارستان ها با این شرکت ها لغو قرارداد کنند.


تربیت پرستار با کمک بیمارستانها اجرایی شد

۴۱۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: باتوجه به اهمیت رشته پرستاری در پاسخگویی به نیازهای نظام سلامت دو برنامه به صورت همزمان برای توسعه کمی آموزش و رفع کمبود پرستاری به دانشگاهها ابلاغ شد.سرنوشت مبهم قانون ام المطالبات پرستاران

۴۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: ششم تیر ماه ۱۳۸۶ بود که نمایندگان مجلس، قانون «تعرفه گذاری خدمات پرستاری» را تصویب کردند تا انگیزه پرستاران در قبال خدماتی که ارائه می دهند، دو چندان شود.سلامت بیماران متاثر از حذف قانون مشاغل سخت پرستاران

۴۳۹ روز قبل

سلامت نیوز: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: حذف قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاران، بر ارائه کیفیت و کمیت خدمات مراقبتی تاثیر می گذارد.


قانون مشاغل سخت یکی از مطالبات پرستاران است

۴۵۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: با تصویب قانون مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران اما متاسفانه برای آنان اجرایی نشده و به یک مطالبه جدی برای پرستاران تبدیل شده است.افزایش حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل

۴۶۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل آنها افزایش یابد، گفت: نمایندگان مجلس به بررسی راهکارهای رفع مشکلات پرستاران بپردازند.

نگرانی پرستاران از خروج پرستاری از شمول قانون مشاغل سخت

۴۶۹ روز قبل

خبرگزاری پانا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری با انتقاد و نگرانی از طرح خروج پرستاران از شمول قانون مشاغل سخت و زیان آور گفت: مسئولان حوزه سلامت می خواهند پرستاران را از شمول این قانون خارج کنند.اختلاف هزار برابری درآمد پزشک و پرستار

۴۷۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: بالاترین دریافتی یک جراح چند صد میلیون تومان و پایین‌ترین کارانه پرستار ۱۰۰ هزار تومان است. یعنی خود را فریب ندهیم؛ اختلاف بیش از یک‌هزار برابری بین درآمد پزشک و پرستار وجود دارد.


افزایش ۳ برابری کارانه پرستاران

۴۷۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کارانه پرستاران نسبت به دو سال گذشته حدوداً سه برابر شده است اما معتقدیم این میزان کافی نیست و تلاش می‌کنیم تا پرداختی به پرستاران افزایش یابد.


ثبت نام ۱۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری

۴۷۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری شبستان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود کادر پرستاری در بیمارستان ها به علت کمبود پرستار نیست، در حال حاضر ۸۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری ثبت نام کرده اند.


۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام پیمانی می شوند

۴۷۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیروی بالینی را به صورت پیمانی برای وزارت بهداشت در سال ۹۵ صادر کرد و ۱۱ هزار نفر از آنان قطعا پرستار خواهد بود.


طرح ورود کمک پرستاران به بیمارستان ها ابهام دارد

۴۷۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری با انتقاد از ورود کمک پرستاران به حوزه سلامت، گفت: این افراد جایگزین مناسبی برای نیروهای پرستاری نیستند.


ورود کمک‌پرستاران به بیمارستان‌ها، امسال

۴۸۰ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، کمبود شدید پرستار را یکی از مهم‌ترین دلایل ضعف مراقبت‌های پرستاری در کشور خواند و به این سوال که چرا مردم و همچنین خود پرستاران از خدمات مراقبت‌های پرستاری راضی نیستند، پاسخ داد.به‌کارگیری پرستاران در منزل با استفاده از ساعات اضافه‌کاری و شیفت

۴۸۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت و خدمات پرستاری از تدوین آئین‌نامه نهایی مراقبت پرستاری در منزل خبر داد و گفت: این طرح منافاتی با کمبود پرستار در بیمارستان‌ها ندارد؛ چون پرستاران می‌توانند از ساعات اضافه‌کاری یا شیفت خود استفاده کنند.


۶ هزار پرستار در بیمارستانهای دولتی استخدام شدند

۴۸۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶ هزار پرستار در یک سال گذشته برای بیمارستانها و بخشهای جدید مراکز درمانی دولتی از طریق این هیات استخدام شدند.
افزایش ساعت کار پرستاران

۴۹۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، اظهارداشت: یکی از ملزومات اولیه اجرای صحیح طرح تحول سلامت افزایش تعداد نیروی پرستاری است که متاسفانه انجام نشد.کمبود پرستار و تخت‌ بیمارستانی در کرمانشاه

۵۳۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان‌های استان کرمانشاه بشدت با کمبود پرستار و نیز تخت‌های بیمارستانی مواجه‌ هستند.حقوق ۳میلیون و ۱۳۶هزار تومانی پرستاران/ واقعیت یا ادعا؟!

۵۳۹ روز قبل ۵ نظر

به گزارش افکارخبر،محمد حاجی‌آقاجانی ــ معاون درمان وزارت بهداشت چندی پیش در نشست خبری به اختلاف دریافتی پزشکان و پرستاران اشاره کرد و گفت که پرستاران بخش‌های عادی بیمارستان‌های وزارت بهداشت، سه‌میلیون و ۱۳۶هزار تومان دریافتی ماهانه دارند.


پرستاران ادعای معاون درمان وزارت بهداشت را کذب دانستند

۵۴۰ روز قبل

چندی قبل معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرده بود که دریافتی پرستاران بخش‌های عادی بیمارستان‌های دولتی سه‌میلیون و ۱۳۶هزار تومان است، در حالی که پرستاران چنین ادعایی را قویاً رد می‌کنند.


علت عدم بکارگیری نیروی پرستاری در شهرستان ها

۵۴۴ روز قبل ۳ نظر

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، علت عدم بکارگیری نیروی پرستاری در شهرستان ها را، نبود بودجه عنوان کرد.
به گزارش سلامت نیوز، محمد شریفی مقدم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، تاکید کرد: وزارت بهداشت برای توجیه کمبود پرستار، علت را نبود پرستار جویای کار اعلام کرده که این خلاف واقع است.


کاهش اختلاف پرداختی پزشک و پرستار واقعیت ندارد

۵۴۵ روز قبل

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور، در واکنش به اظهارات مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر کاهش اختلاف پرداختی پرستار و پزشک، تاکید کرد: ما کاهش اختلاف پرداختی را نمی بینیم.


کمبود پرستار و تخت بیمارستانی

۵۴۷ روز قبل

بیمارستان های گیلان نیازمند هزار تا هزار و ۴۰۰ پرستار جدید است .
به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از گیلان؛ قائم‌ مقام دانشگاه علوم‌ پزشکی گیلان امروز اعلام کرد : هم اکنون ۲۵ بیمارستان دولتی ، ۷ بیمارستان خصوصی و ۲ بیمارستان تامین اجتماعی و نیروهای مسلح با ۵ هزار پرستار در گیلان فعال است.


۲۰۰ برنامه عملیاتی در برنامه جامع نظام پرستاری

۵۴۸ روز قبل

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به ضرورت افزایش دو برابر میزان پرستاران در مراکز درمانی کشور گفت: بیش از ۲۰۰ برنامه عملیاتی در برنامه جامع نظام پرستاری کشور تدوین شد.
به گزارش سلامت نیوز ،علی محمدآدابی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری کشور، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴۰ هزار پرستار در کشور مشغول به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستند، اظهار داشت: طبق استانداردهای جهانی میزان پرستاران باید دو برابر تعداد تخت بیمارستانی در مراکز درمانی باشد.فعالیت ١۴٠ هزار پرستار در مراکز بهداشتی درمانی

۵۴۸ روز قبل

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محمد میرزابیگی در مراسم افتتاح دانشکده پرستاری و مامایی بیرجند گفت: در حال حاضر تعداد پرستاران شاغل در تمام مراکز بهداشتی و درمانی اعم از دولتی و غیر دولتی حدود ۱۴۰ هزار است در حالی که نیاز به گروه پرستاری در کشور در رده‌های مختلف چیزی نزدیک به حدود ۲۶۰ هزار نفر چه به ازای جمعیت، چه در تخت بیمارستانی، چه تعداد پزشک بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار پرستار کم داریم.


استان خوزستان ۶ هزار و ۵۰۰پرستار کم دارد

۵۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس هیات مدیره سازمان نظام پرستاری اهواز گفت: خوزستان برای رسیدن به استاندارد ملی در زمینه پرستار ، حداقل به ۶ هزار و ۵۰۰ پرستار نیاز دارد.


کمبود پرستار در مراکز درمانی بروجرد و لرستان

۵۵۰ روز قبل

کمبود پرستار به خصوص نیروهای مرد در مراکز درمانی بروجرد و لرستان یکی از کاستی‌هایی است که مشکلاتی را برای جامعه پرستاران ایجاد کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، اجرایی نشدن مصوبه تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، وجود پرستاران پیمانی با سابقه کاری چندین ساله و تعیین تکلیف نشدن آنها بخش‌های دیگری از مشکلات جامعه پرستار بروجرد را شامل می‌شود.


کمبود پرستار در استان بوشهر

۵۵۰ روز قبل

بوشهر – معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: زیرساخت‌های درمانی استان بوشهر نیازمند تقویت است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد آقاجانی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت شاهد ارائه خدمات بسیار خوبی در سطح کشور هستیم که این موضوع باعث افزایش رضایت‌مندی مردم از خدمات درمانی شده است.


نیاز کشور به ۲۶ هزار پرستار

۵۵۰ روز قبل

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه بعد از طرح تحول نظام سلامت، ۱۶ هزار نفر بکارگرفته شدند که با وضعیت موجود حدود ۲۶ هزار پرستار دیگر در کل کشور مورد نیاز است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، محمد میرزابیگی در دیدار با پرستاران در زاهدان با بیان این مطلب افزود: باید با پرستاران به طریقی برخورد شود که مردم و بخصوص بیماران احساس امنیت کنند.


کمبود پرستار مرد در مراکز درمانی‌ همدان

۵۵۰ روز قبل

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان همدان با اشاره به از فعالیت ۳ هزار و ۱۰۰ پرستار در بیمارستان‌های دولتی همدان، گفت: این پرستاران شامل جامعه پرستاری، کارشناسان پرستاری، اتاق عمل، بهیاران و کمک ‌بهیاران هستند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، “فاطمه شیرانی” چهارشنبه ۲۸ بهمن در آئین تجلیل از پرستاران نمونه ملایر، افزود: ۸۵ درصد جامعه پرستاری استان را پرستاران زن تشکیل می‌دهند.


24 نظر برای «اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. فاطمه

  سلام. من پرستار هستم وجویای کار تو را خدا ی فکری واسه ما بکنید همش میگین نیاز دارید اما چرا ما ها رو جذب نمی کنید شرکتی یا قراردادی یا هر جور دیگه اگر تهران یا جای دیگه باشه ایرادی نداره فقط تو را به خدا کمکمان کنید من عاشق پرستاری اما…

  پاسخ دادن
 2. فاطمه

  سلام. تو را به خدا ی کم وجدان به خرج دهید این همه پرستار بیکار چه کار باید بکنیم همش میگین نیاز دارید اما چرا همان شرکتی یا قراردادی نمی گیرید
  حتی ما حاضریم تهران در صورتی که پانسیون یاجایی دیگه کار کنیم اما چرا توجه نمی شود چرا ؟خوب پاسخی ندادین

  پاسخ دادن
 3. درگاهی

  من ۱۶ سال سابقه کار پرستاری با مدرک بهیاری دارم .و در اتاق عمل و بخش های ویژه کار کردم .و تمام جراحان و سیستم پرستاری من رو از هر پرستاری بیشتر قبول دارند.ولی میگویند قانون جدید بهیار را از سیستم خارج کرده .بگویید ما چکار کنیم که سن ما به استخدام نمیخوره.تو رو خدا یکی به فکر ما باشه.بگید ما چیکار کنیم.

  پاسخ دادن
 4. علی

  ? نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

  ?ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه 1395 اعلام شد.

  متقاضیان برای مشاهده نتایح آزمون به لینک زیر مراجعه نمایند.
  ➡️http://e-estekhdam.com/?p=223566

  ?به دوستان خود این اعلام نتایج را اطلاع دهید :
  ? https://telegram.me/joinchat/BSDMpTujPdv0GS8fuveTPw

  پاسخ دادن
 5. بد بخت بیچاره

  من نمیدونم چرا مسولان وزارت بهداشت به فکر جذب پرستاران بیکار نیستند ..این همه کمبود نیرو دارین ولی پرستاران بیکار را جذب نمیکنین این ظلم است بخدا اگه بدونین وضعیت پرستاران در استان کرمان به چه صورت ه اگه بدونین،چه رفتاری در بیمارستانهای خصوصی با پرستاران میشه …
  وزیر شرمنده بشو

  پاسخ دادن
 6. بهیارقدیمی

  سازمان تامین اخه چرا نمیتونه کسانی رو بعنوان جایگزین دراونجاکارکردن واز کار انها راضی هستند رو جذب کنن تو رو خدایه مجوز بدین این ها رو جذب کنن

  پاسخ دادن
 7. بهیارقدیمی

  خواهشمندم به فکر بهیارانی که حقشان پایمال شده در ازمون استخدامی ۶/۱۲/۸۹که باوجود قبولی در ازمون کل سهمیه رو بهعزیزان دیگر دادن وانها را در ذخیره گذاشته وهیچ کس بفکر جذب واستخدام انها نیست وبدلیل نداشتن شرایط سنی حق شرکت درازمون دیگه رو هم ندارند تورو خدا انها رو جذب کنین

  پاسخ دادن
 8. nirvana

  سلام بنده دیپلم بهیاری دارم نمیدونم این استان ما کی میخواهد استخدام بگذارد و از وزارت بهداشت مجوز دریافت کند واقعا جای تاسف هست خیلی از پرستاران را میبینمم که به خاطر نبودن استخدام جذب نشده اند متاسفانه

  پاسخ دادن
  • بهیارقدیمی

   سازمان تامین اخه چرا نمیتونه کسانی رو بعنوان جایگزین دراونجاکارکردن واز کار انها راضی هستند رو جذب کنن تو رو خدایه مجوز بدین این ها رو جذب کنن

   پاسخ دادن
 9. Amin barhami

  سلام . تو اطلاعیه درباره استخدام کمکرستار گفته بودید من الان مدرک کمک پرستاری دارم کجا باید ثبت نام کنم واسه استخدامی مراکز درمانی یا در مجموعه شبکه بهداشت و.اسه استخدام کجا مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ دادن
 10. zahra

  سلام.مدیر عزیز میشه جوابمو بدید.
  تو این اطلاعیه ها درباره اموزش کمک بهیار حرف شده بود.
  الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟کلا خود دولت دراه این دوره ها رو برگزار میکنه؟شروع شده یا هنوز ثبت نام نکرده؟

  پاسخ دادن
 11. بهداشت

  خوبه فقط در مورد پرستارا حرف میزنید . نیست بقیه رشته ها رو زیاد دارید . چرا در مورد بهداشت چیزی نمیگید.حالا ما هیچی نمیگیم نباید به ما هم توجه کنن. مراکز بهداشت با کمبود نیروی بهداشت روبروهه ولی هیچ استخدامی در کار نیست .

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.