اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۶ (خبر جدید)

۵ روز قبل ۲۵ نظر

آخرین اخبار استخدام پرستاران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام پرستاران اعلام میشود

۲۱ آذر ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵ اعلام شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


فهرست اخبار استخدام پرستاران موجود در این صفحه :


۲۶ مهر ۹۶

بازگشت به کار پرستاران بازنشسته با دریافت حقوق ساعتی

خبرگزاری ایسنا:رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری تهران با اشاره به تاخیر ۹ ماهه در پرداخت کارانه گروه پرستاری، بر لزوم توجه مسوولان به مقوله معیشت پرستاران تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶

صدور مجوز استخدامی جهت جذب پرستار مورد نیاز کشور

خبرگزاری فارس: جذب پرستار مورد نیاز کشور نیازمند صدور مجوز استخدامی دولت است/صدور مجوز برای استخدام به‌ راحتی انجام نمی‌شود

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۶

صدور مجوز استخدامی دولت جهت جذب پرستار مورد نیاز کشور

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود پرستار در کشور گفت: جذب پرستار مورد نیاز کشور نیازمند صدور مجوز استخدامی دولت است، در حالی که صدور مجوز برای استخدام به‌ راحتی انجام نمی‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۵ مهر ۹۶

صدور مجوز بکارگیری ۳ هزار کمک پرستار در بیمارستان های دولتی

خبرگزاری ایرنا :مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به ایرنا گفت: مجوز جذب و بکارگیری حدود سه هزار کمک پرستار در بیمارستان های دولتی برای تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی صادر شد.

ادامه مطلب ...
۱۰ مهر ۹۶

کمبود پرستار در بیمارستان‌های اردبیل

خبرگزاری مهر: رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری استان اردبیل از کمبود پرستار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳ مهر ۹۶

توزیع نامناسب پرستاران، یکی از چالش های پیش روی وزارت بهداشت

خبرگزاری ایرنا: مدیر کل دفتر توانمندسازی، ارتقاء و بهره وری سرمایه های انسانی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: توزیع نامناسب پرستاران در جامعه سبب شده است تا برخی از استان ها مانند آذربایجان شرقی، کرمان و خوزستان با کمبود نیرو رو به رو شوند.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۶

مشکل کمبود پرستار در مراکز درمانی پابرجاست

خبرگزاری ایرنا : محمد میرزابیگی روز پنجشنبه در حاشیه کنگره بین المللی ‘ پرستاری و حرفه ای شدن’ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ارومیه افزود: حدود ۱۷ هزار نفر از این تعداد به استخدام مراکز دولتی درآمدند و مابقی در مراکز درمانی بخش خصوصی مشغول به کار شدند.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶

کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور

خبرگزاری خانه ملت : عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری از کمبود ۱۰۰هزار پرستار در کشور خبر داد و گفت: برای رفع کمبود پرستاری در بیمارستان های خصوصی و خیریه چاره ای جز استفاده از کمک پرستار نیست.

ادامه مطلب ...
۱۱ شهریور ۹۶

استخدام پرستاران توسط شرکت‌های فعال وزارت بهداشت

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظام پرستاری استان تهران گفت: پرداخت کارانه پرستاران ۸ ماه است که به تاخیر افتاده و اضافه کاری آنان به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۶

کمبود نیرو،علت تعویق در بازنشستگی پرستاران

خبرگزاری میزان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: بیش از ۸۰ درصد پرستاران خشونت‌های لفظی را در حین کار تجربه کرده‌ و در مواقعی مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

آخرین وضعیت پرداخت معوقات پرستاران

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با اشاره به پرداخت حقوق و اضافه کار پرستاران، گفت: این درحالیست که کارانه پرستاران از حدود یک سال گذشته پرداخت نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۳ مرداد ۹۶

استخدام ۱۱ هزار پرستار در کشور

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل دفتر توانمندسازی، ارتقاء و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی معاونت پرستاری وزارت بهداشت گفت: سال گذشته ۱۱ هزار پرستار در کشور استخدام شد.

ادامه مطلب ...
۲۱ مرداد ۹۶

کمبود شدید پرستار در کشور

خبرگزاری میزان: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: در استخدام پرستاران به شدت دچار کمبود است اما در این زمینه تنها وزارت بهداشت به‌عنوان مسئول استخدام پرستاران تلقی نمی‌شود و در این راستا هیچ واژه‌ای تحت عنوان پرستار بیمارستانی در بخشنامه‌های وزارت بهداشت وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۶

مشکل پرستاران عدم صدور مجوز اشتغال به کار است

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری: حسین علی نسائی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری با طرح این پرسش که مسئولان این تعداد کمبود پرستار را طی چه مدتی به کار خواهند گرفت؟ اظهار کرد: هم اکنون ۶۰ هزار دانشجوی پرستاری در نزدیک به ۱۹۰ دانشکده پرستاری در سراسر کشور تحصیل می کنند .

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶

اعلام اسامی تکمیل ظرفیت رشته پرستاری

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان محترم تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ، صرفا در رشته پرستاری پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مبنی براعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در رشته پرستاری،خواهشمند است تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۵/۴ ، نسبت به تحویل مدارک خود به آدرس زیر اقدام نمایند.

ادامه مطلب ...
۲ مرداد ۹۶

کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری مهر : معاون پرستاری وزیر بهداشت از کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در بیمارستان‌های کشور خبر داد و گفت: حدود ۲۵ هزار تخت بیمارستانی در این دولت در دست‌ساخت است.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶

وعده به کار گیری ۱۰ هزار پرستار ظرف ۴۸ ساعت

خبرگزاری شبکه خبر : معاون وزیر بهداشت در امور پرستاری با بیان اینکه برای جبران کمبود پرستار آماده جذب ۱۰ هزار پرستار بیکار در کشور است گفت: این افراد ۴۸ ساعته جذب اما استخدام دولتی نمی شوند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

پرداخت کارانه پرستاران البرزی تا دو ماه دیگر

خبرگزاری مهر: استخدام مسئول دفتر خانم با روابط عمومی بالا در حدید سازان در البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از پرداخت مطالبات کارانه پرستاران البرزی تا پایان سال ۹۵ خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

نحوه بازنشستگی پرستاران

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل امور فنی مستمریهای سازمان تامین اجتماعی نحوه بازنشستگی پرستاران با توجه به موضوع مشاغل سخت وزیان آور را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۲۷ تیر ۹۶

جذب ۱۰۰ هزارپرستار در سیستم درمانی مجوز ندارد

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مجلس دهم با اشاره به اینکه فعالیت های بیش از حد قانونی پرستاران به دلیل کمبود پرستار به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست،گفت: مجوزهای لازم برای جذب ۱۰۰ هزار پرستار در سیستم درمانی وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۶

نبود پرستار متقاضی کار در تهران

خبرگزاری ایسنا : دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه ارایه خدمات به بیماران در بیمارستان‌هایش با کمبود بیش از ۳۰۰۰ پرستار روبروست و این درحالیست که به اذعان مسوولان این دانشگاه، با وجود نبود محدودیت در جذب کارشناس پرستاری، اما پرستار متقاضی کار در تهران وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۹ تیر ۹۶

کمبود پرستار در کشور کاملا جدى است

خبرگزاری فارس : سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حاملگی یکی از پدیده‌های طبیعی زندگی هر یک از زنان جامعه است که برخی از افراد هزینه‌های غیرضروری برای انجام برخی آزمایش‌های ژنتیکی صرف می‌کنند.

ادامه مطلب ...
۳ تیر ۹۶

نرخ «تعرفه‌های پرستاری در منزل» اعلام شد

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دفتر بیمه‌های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تصویب تعرفه‌های پرستاری در منزل در جلسه هفته گذشته هیئت وزیران گفت: این تعرفه‌ها به خدمات مراکز سروسامان می‌دهد.

ادامه مطلب ...
۲۹ خرداد ۹۶

پرداخت کارانه پرستاران باید در قالب تعرفه خدمات پرستاری

پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کار قرار دهد.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۶

سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار نمی‌دهد

خبرگزاری فارس : عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار نمی‌دهد، گفت: وزارت بهداشت می‌تواند موضوع جذب نیرو را در قالب لایحه‌ای به مجلس ارائه کند تا مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری کند.

ادامه مطلب ...
۲۳ خرداد ۹۶

پیگیری موضوع کمبود پرستار در کمیسیون بهداشت

خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس با یادآوری اینکه سازمان امور استخدامی مجوز جذب پرستار را نمی‌دهد، گفت: وزارت بهداشت می‌تواند موضوع جذب نیرو را در قالب لایحه‌ای به مجلس ارائه کند تا مجلس در مورد آن تصمیم‌گیری کند.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶

کمبود ۱۵۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه طبق آمارهای رسمی ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار کبمود پرستار در کشور وجود دارد، گفت: بهره گیری از ظرفیت خدمات پرستاری در منزل اقدامی برای جبران کمبود پرستار است.

ادامه مطلب ...
۲۷ فروردین ۹۶

تعداد پرستاران فعال در کشور پایین تر از استاندارد جهانی است

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کارقرار دهد.

ادامه مطلب ...
۲۶ فروردین ۹۶

ضرورت صدور مجوز جذب پرستار

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، گفت: از آنجا که حوزه سلامت با جان مردم سرو کار دارد باید کمبود نیروی انسانی برطرف شود و سازمان امور استخدامی نسبت به مجوز اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۵

کمبود ۱۰۰ هزار نیرو در بخش پرستاری

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کارانه پرستاران ۲.۵ برابر افزایش یافته است، گفت: این مهم در راستای ارتقاء رضایتمندی این قشر زحمتکش از جامعه درمانی کشور انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۲۸ بهمن ۹۵

طرح تحول سلامت حقوق پرستاران را دو برابر افزایش داد

خبرگزاری فارس: معاون سلامت آسایشگاه کهریزک با انتقاد از اینکه بحث پیشگیری و توانبخشی در سیاست‌های دولت جایی ندارد، گفت: قبل از طرح تحول سلامت پرستارانی با حقوق ۱.۵ میلیونی نداشتیم اما اکنون برای اینکه در آسایشگاه کهریزک کار کنند ۳ میلیون تومان حقوق می‌خواهند که توان پرداخت آن برای‌مان سخت است.

ادامه مطلب ...
۱۹ بهمن ۹۵

مطالبات کارانه پرستاران تا پایان امسال پرداخت می‌شود

خبرگزاری ایلنا: به گفته معاون وزیر بهداشت مطالبات کارانه پرستاران، با اختصاص اعتبارات دولتی به این وزارتخانه تا پایان سال جاری پرداخت می شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای برای پرستاران

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت از صدور پروانه صلاحیت حرفه‌ای برای پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

۱۱ هزار پرستار در طرح تحول سلامت استخدام دولتی شدند

خبرنگار خبرگزاری دانشجو: میرزا بیگی امروز در مراسم تقدیر از ۲۰۰ پرستار نمونه مشهد که در تالار این سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، در جمع پرستاران مشهد به مشکلات حوزه پرستاری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هر پرستار به ازای چهار پرستار دیگر در بیمارستان‌های دولتی کار می‌کند که این تعداد کافی نیست.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

خراسان شمالی مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نیروی پرستار را گرفت

خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی گفت: مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نفر نیروی پرستار در این استان ۹۴۱ هزار نفری گرفته شده است.

ادامه مطلب ...
۱۸ بهمن ۹۵

استخدام بیش از ۴۳ هزار پرستار

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت با اختصاص اعتبارات دولتی به وزارت بهداشت تا پایان امسال مطالبات کارانه پرستاران پرداخت می‌شود، گفت: طی ۲ سال گذشته بیش از ۴۳ هزار نیروی پرستار دانشگاهی استخدام شدند.

ادامه مطلب ...
۱۶ بهمن ۹۵

بازنشستگی ٢۰ ساله پرستاران نیازمند فرآیند کارشناسی است

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی اجر معنوی خدمتگزاران عرصه سلامت به ویژه پرستاران را وصف ناشدنی دانست و بر اهمیت رسیدگی به دغدغه و امور معیشی و رفاهی این قشر تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ بهمن ۹۵

سیاست‌هایی برای رفع مشکل کمبود پرستار

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت دستاوردهای این دوره از وزارت بهداشت در حوزه پرستاری را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۱ بهمن ۹۵

پیشنهاد برای تعرفه‌های پرستاری در منزل

خبرگزاری ایسنا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور اقدامات انجام شده در زمینه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و همچنین اصلاح تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل را توضیح داد.

ادامه مطلب ...
۹ بهمن ۹۵

فعالیت پرستاران مشروط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت تاکید کرد: هرگونه فعالیت به عنوان پرستار در بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و دیگر مراکز درمانی منوط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است.

ادامه مطلب ...
۲۵ دی ۹۵

عدالت در پرداخت ها با اجرای تعرفه های خدمات پرستاری

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با اجرا شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نوعی بیشتر مشکلات پرستاران حل خواهد شد که عدالت در پرداخت ها را نیز به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵

دستور وزیر برای پرداخت مطالبات پرستاران

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت دستور داد پرداخت مطالبات پرستاران در اولویت قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵

شورای عالی بیمه مخالف تعرفه های پرستاری است

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از پیگیری دو پیشنهاد در برنامه ششم توسعه برای بهبود کیفیت خدمات پرستاری و ایجاد زمینه های جدید شغلی پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵

تربیت پرستار پژوهشگر تصویب شد

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تربیت پرستار پژوهشگر در شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت تصویب شد.

ادامه مطلب ...
۱۳ دی ۹۵

رسمی شدن پرستاری در منزل؛ در نوبت بررسی مجلس

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رسمی شدن پرستاری در منزل در نوبت رسیدگی در روزهای آتی مجلس است که امیدوارم به تصویب نمایندگان برسد تا گشایش جدیدی در حوزه پرستاری را شاهد باشیم.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵

به شدت با کمبود پرستار مواجه‌ایم!

خبرگزاری ایلنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به اینکه سالانه ۱۲ هزار فارغ التحصیل پرستاری داریم، گفت: در گروه پرستاری به شدت کمبود داریم و امیدواریم با این فارغ‌التحصیلان کمبود نیرو رفع شود.

ادامه مطلب ...
۲۱ آذر ۹۵

تحمیل اضافه کار اجباری به پرستاران تا ۳۰۰ ساعت در ماه

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور، از تحمیل اضافه کاری های اجباری به پرستاران در بیمارستان های دولتی به شدت انتقاد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۵

خراسان‌شمالی به شدت از کمبود پرستار رنج می‌برد

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان نظام پرستاری خراسان‌شمالی گفت: بیمارستان‌های این استان به شدت از کمبود پرستار رنج می‌برد.

ادامه مطلب ...
۱۴ آذر ۹۵

کمبود ۶۰۰ نفر پرستار در زنجان

خبرگزاری ایسنا : مدیر پرستاری معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی استان زنجان اظهار کرد: در حدود ۶۰۰ نفر کمبود کادر پرستاری در بدنه درمان استان مشاهده می‌شود.

ادامه مطلب ...
۲۵ آبان ۹۵

نیاز بیمارستان های کشور به ۲۰۰ هزار پرستار

خبرگزاری صدا و سیما: معاون پرستاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان های کشور به ۲۰۰ هزار پرستار نیاز دارند.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۵

۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام می شود

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و ۱۱ هزار پرستار از طریق این آزمون در بیمارستان های دولتی استخدام می شوند.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵

اشتغال ۱۱ هزار پرستار با اجرای طرح «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت وزارت بهداشت از اجرای طرح آزمایشی «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور و ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار پرستار در ماه‌های آینده در سراسر کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۹۵

میانگین حقوق پرستاران؛۲میلیون تومان

خبرگزاری ایسنا : معاون پرستاری وزارت بهداشت، میانگین حقوق پرستاران، آخرین وضعیت تعرفه‌های پرستاری، پروانه صلاحیت حرفه‌ای و … را تشریح کرد.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵

به کارگیرى ١١هزار کمک پرستار حرفه اى از طریق آزمون استخدام

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون پرستارى وزارت بهداشت از به کار گیرى نیروهاى حرفه اى و غیرحرفه اى براى جبران کمبود پرستار خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۵

بکارگیری ۱۶ هزار پرستار از ابتدای طرح تحول

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: برای بکارگیری بیش از ۱۰ هزار کمک پرستار و بهیار یکساله غیر حرفه‌ای برای مراقبت‌های اولیه و تربیت آنها از طریق بخش غیر دولتی برنامه‌ریزی شده است.

ادامه مطلب ...
۶ مهر ۹۵

۱۱ هزار پرستار تا سال آینده جذب می شوند

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با اشاره به کمبود ۲۹۰ هزار پرستار در کشور، گفت: بیش از ۱۱ هزار پرستار تا ابتدای سال آینده جذب مراکز درمانی و بیمارستانی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۵

۱۰ هزار کمک پرستار از مهرماه در بیمارستان‌ها جذب می‌شوند

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: بیش از ۱۰ هزار نیروی کمک پرستار در یکسال گذشته تربیت شده اند و از مهرماه امسال به تدریج پس از طی آزمون کتبی و مهارتی در بیمارستان‌ها جذب و بکارگیری می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲۱ شهریور ۹۵

حقوق پرستاری کم است

خبرگزاری مهر : سرپرستار بیمارستان بوعلی گفت: پرداختی های کم و مشکلات معیشتی پرستاران سبب شده تا با وجود بازنشستگی باز هم ناچار به کار باشند، در حالیکه در هیچ جای دنیا یک پرستار این شرایط کاری را ندارد.

ادامه مطلب ...
۱۷ شهریور ۹۵

کمبود ۱۲۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به کمبود ۱۲۰ هزار نیروی پرستار در کشور، برنامه‌های این وزارتخانه برای جبران کمبود نیروی پرستاری را توضیح داد.

ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۹۵

اخذ مجوز استخدام ۷۰۰۰ پرستار برای بیمارستان های تازه تاسیس

خبرگزاری وبدا: اقدامات سه سال معاونت پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هفته دولت اعلام شد.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵

دریافتی پرستاران نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند

خبرگزاری مهر : معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به دریافتی پرستاران بعد از اجرای طرح تحول سلامت، تاکید کرد: می توان گفت میزان دریافتی پرستاران، نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۵

مطالبات معوق برخی پرستاران به ۱۱ ماه هم می رسد

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، گفت: پیشنهاد شورا برای پرداخت در نظام سلامت کشور طرح «نظام مبتنی برگروه های تشخیصی وابسته» است که می تواند موجب تغییر در پرداخت ها شود.

ادامه مطلب ...
۱۸ مرداد ۹۵

سرانجام قانون ۲۷ ساله پرستاران

خبرگزاری ایسنا : قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران پس از گذشت ۲۷ سال از زمان تصویب آن، هنوز به درستی اجرا نمی‌شود؛ قانونی که وزارت بهداشت علت ناهماهنگی‌ها در اجرای آن را کمبود نیرو و اعتبار می‌خواند و در عین سازمان نظام پرستاری تاکید دارد که پرستاران بعد از ۲۵ سال کارایی لازم را ندارند و ‌با ادامه این روند بیمار آسیب می‌بیند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۵

کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور، گفت: کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۵

فرصت جدید شغلی برای پرستاران ایرانی در خارج از کشور

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان نظام پرستاری کشور از پیشنهاد و فرصت جدید کار برای پرستاران ایرانی در خارج از کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۵

بازنشستگی پیش از موعد پرستاران باید اجرا شود

خبرگزاری مهر : عضو سابق کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: اجرا نشدن قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران شاید ناشی از کمبود پرستار به نظر ‌آید اما راهکار ارائه داد.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۵

چرایی اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران

خبرگزاری ایسنا : معاون پرستاری وزارت بهداشت، علت اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد برای پرستاران را نداشتن نیرو و اعتبار کافی دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها عنوان کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۵

استخدام پرستار در وزارت بهداشت

سلامت نیوز: معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: وزیر بهداشت اجرای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران را به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد.

ادامه مطلب ...
۳۰ تیر ۹۵

کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در کشور

خبرگزاری ایلنا: وزیر بهداشت با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ هزار نفر کمبود در نیروی پرستاری داریم، گفت: باید برای این کمبود راهکاری اندیشیده شود.

ادامه مطلب ...
۲۳ تیر ۹۵

بیمارستان ها با شرکت های متخلف جذب پرستار لغو قرارداد کنند

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هنوز برخی شرکتهای جذب پرستار برای بیمارستانهای دولتی حق و حقوق پرستاران را رعایت نمی کنند، گفت: بیمارستان ها با این شرکت ها لغو قرارداد کنند.

ادامه مطلب ...
۱۵ تیر ۹۵

تربیت پرستار با کمک بیمارستانها اجرایی شد

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: باتوجه به اهمیت رشته پرستاری در پاسخگویی به نیازهای نظام سلامت دو برنامه به صورت همزمان برای توسعه کمی آموزش و رفع کمبود پرستاری به دانشگاهها ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۲ تیر ۹۵

نیاز وزارت بهداشت به استخدام ۱۰۰ هزار پرستار

خبرگزاری صدا و سیما : وزیر بهداشت در سمنان گفت : در زمینه پرستاری ، مشکل جدی ما استخدام آنهاست.

ادامه مطلب ...
۸ تیر ۹۵

سرنوشت مبهم قانون ام المطالبات پرستاران

خبرگزاری فارس: ششم تیر ماه ۱۳۸۶ بود که نمایندگان مجلس، قانون «تعرفه گذاری خدمات پرستاری» را تصویب کردند تا انگیزه پرستاران در قبال خدماتی که ارائه می دهند، دو چندان شود.

ادامه مطلب ...
۵ تیر ۹۵

۴۰ هزار نفر پرستار بیکار هستند

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظم پرستاری با اظهار گله مندی مبنی بر بلاتکلیفی پرستاران شرکتی ، از بیکاری ۴۰ هزار پرستار در کشور خبرداد .

ادامه مطلب ...
۱۹ خرداد ۹۵

سلامت بیماران متاثر از حذف قانون مشاغل سخت پرستاران

سلامت نیوز: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: حذف قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاران، بر ارائه کیفیت و کمیت خدمات مراقبتی تاثیر می گذارد.

ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۹۵

قانون مشاغل سخت یکی از مطالبات پرستاران است

خبرگزاری مهر: رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: با تصویب قانون مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران اما متاسفانه برای آنان اجرایی نشده و به یک مطالبه جدی برای پرستاران تبدیل شده است.

ادامه مطلب ...
۴ خرداد ۹۵

میانگین درآمد پزشکان متخصص و پرستاران

خبرگزاری دانشجو: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حتی یک نفر در وزارت بهداشت دریافتی چند صد میلیونی نداریم.

ادامه مطلب ...
۲۷ اردیبهشت ۹۵

افزایش حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل

خبرگزاری تسنیم: نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل آنها افزایش یابد، گفت: نمایندگان مجلس به بررسی راهکارهای رفع مشکلات پرستاران بپردازند.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵

لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرستاران

خبررگزاری فارس: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرستاران تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۵ اردیبهشت ۹۵

پرستاران در اجرا نشدن تعرفه خدمات پرستاری کوتاهی کرده اند

خبرگزاری مهر: پدر پرستاری ایران، خواستار پیگیری و سماجت پرستاران برای اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اردیبهشت ۹۵

به‌کارگیری ۱۰ هزار پرستار تا پایان مردادماه

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از استخدام ۱۱ هزار نفر پرستار در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۵

نگرانی پرستاران از خروج پرستاری از شمول قانون مشاغل سخت

خبرگزاری پانا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری با انتقاد و نگرانی از طرح خروج پرستاران از شمول قانون مشاغل سخت و زیان آور گفت: مسئولان حوزه سلامت می خواهند پرستاران را از شمول این قانون خارج کنند.

ادامه مطلب ...
۲۰ اردیبهشت ۹۵

جذب ۱۱ هزار پرستار جدید در کشور به صورت پیمانی

خبرگزاری فارس: معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جذب ۱۱ هزار پرستار جدید در کشور به صورت پیمانی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ اردیبهشت ۹۵

اختلاف هزار برابری درآمد پزشک و پرستار

خبرگزاری فارس: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: بالاترین دریافتی یک جراح چند صد میلیون تومان و پایین‌ترین کارانه پرستار ۱۰۰ هزار تومان است. یعنی خود را فریب ندهیم؛ اختلاف بیش از یک‌هزار برابری بین درآمد پزشک و پرستار وجود دارد.

ادامه مطلب ...
۱۵ اردیبهشت ۹۵

افزایش ۳ برابری کارانه پرستاران

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کارانه پرستاران نسبت به دو سال گذشته حدوداً سه برابر شده است اما معتقدیم این میزان کافی نیست و تلاش می‌کنیم تا پرداختی به پرستاران افزایش یابد.

ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۹۵

ثبت نام ۱۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری

خبرگزاری شبستان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود کادر پرستاری در بیمارستان ها به علت کمبود پرستار نیست، در حال حاضر ۸۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری ثبت نام کرده اند.

ادامه مطلب ...
۱۴ اردیبهشت ۹۵

۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام پیمانی می شوند

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیروی بالینی را به صورت پیمانی برای وزارت بهداشت در سال ۹۵ صادر کرد و ۱۱ هزار نفر از آنان قطعا پرستار خواهد بود.

ادامه مطلب ...
۱۱ اردیبهشت ۹۵

طرح ورود کمک پرستاران به بیمارستان ها ابهام دارد

خبرگزاری مهر: عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری با انتقاد از ورود کمک پرستاران به حوزه سلامت، گفت: این افراد جایگزین مناسبی برای نیروهای پرستاری نیستند.

ادامه مطلب ...
۹ اردیبهشت ۹۵

ورود کمک‌پرستاران به بیمارستان‌ها، امسال

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، کمبود شدید پرستار را یکی از مهم‌ترین دلایل ضعف مراقبت‌های پرستاری در کشور خواند و به این سوال که چرا مردم و همچنین خود پرستاران از خدمات مراقبت‌های پرستاری راضی نیستند، پاسخ داد.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۵

تأخیر در پرداخت کارانه پرستاران

خبرگزاری پانا : قائم مقام سازمان نظام پرستاری با انتقاد از بدهی بیمه های درمانی به بیمارستان ها از تأخیر چندماهه در پرداخت کارانه پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۵

به‌کارگیری پرستاران در منزل با استفاده از ساعات اضافه‌کاری و شیفت

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت و خدمات پرستاری از تدوین آئین‌نامه نهایی مراقبت پرستاری در منزل خبر داد و گفت: این طرح منافاتی با کمبود پرستار در بیمارستان‌ها ندارد؛ چون پرستاران می‌توانند از ساعات اضافه‌کاری یا شیفت خود استفاده کنند.

ادامه مطلب ...
۵ اردیبهشت ۹۵

۶ هزار پرستار در بیمارستانهای دولتی استخدام شدند

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶ هزار پرستار در یک سال گذشته برای بیمارستانها و بخشهای جدید مراکز درمانی دولتی از طریق این هیات استخدام شدند.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

کمبود یکصد هزار پرستار در کشور

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیرامور بین الملل سازمان نظام پرستاری کشور از افزایش ۳۰۰ درصدی مهاجرت پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۴ اردیبهشت ۹۵

تسهیلات ویژه ۱۵۰ میلیونی به پرستاران + شرایط

خبرگزاری تسنیم: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری کشور از تسهیلات ویژه ۱۵۰ میلیونی به پرستاران خبر داد.

ادامه مطلب ...
۳۰ فروردین ۹۵

افزایش ساعت کار پرستاران

خبرگزاری مهر : عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، اظهارداشت: یکی از ملزومات اولیه اجرای صحیح طرح تحول سلامت افزایش تعداد نیروی پرستاری است که متاسفانه انجام نشد.

ادامه مطلب ...
۲۴ اسفند ۹۴

معوقات مزدی پرستاران و وعده‌های مسئولان

خبرگزای ایلنا : دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت متغیر۶، ۸، ۹ و یا ۱۰ ماه است که معوقات پرستاران را پرداخت نکرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۹ اسفند ۹۴

کمبود پرستار و تخت‌ بیمارستانی در کرمانشاه

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان‌های استان کرمانشاه بشدت با کمبود پرستار و نیز تخت‌های بیمارستانی مواجه‌ هستند.

ادامه مطلب ...
۱۵ اسفند ۹۴

سنجش ظرفیت رشته پرستاری در آمایش

خبرگزاری مهر : دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی بر لزوم سنجش ظرفیت آمایشی در رشته پرستاری تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۴

حقوق ۳میلیون و ۱۳۶هزار تومانی پرستاران/ واقعیت یا ادعا؟!

به گزارش افکارخبر،محمد حاجی‌آقاجانی ــ معاون درمان وزارت بهداشت چندی پیش در نشست خبری به اختلاف دریافتی پزشکان و پرستاران اشاره کرد و گفت که پرستاران بخش‌های عادی بیمارستان‌های وزارت بهداشت، سه‌میلیون و ۱۳۶هزار تومان دریافتی ماهانه دارند.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۴

پرستاران ادعای معاون درمان وزارت بهداشت را کذب دانستند

چندی قبل معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرده بود که دریافتی پرستاران بخش‌های عادی بیمارستان‌های دولتی سه‌میلیون و ۱۳۶هزار تومان است، در حالی که پرستاران چنین ادعایی را قویاً رد می‌کنند.

ادامه مطلب ...

25 نظر برای «اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. فاطمه

  سلام. من پرستار هستم وجویای کار تو را خدا ی فکری واسه ما بکنید همش میگین نیاز دارید اما چرا ما ها رو جذب نمی کنید شرکتی یا قراردادی یا هر جور دیگه اگر تهران یا جای دیگه باشه ایرادی نداره فقط تو را به خدا کمکمان کنید من عاشق پرستاری اما…

  پاسخ دادن
 2. فاطمه

  سلام. تو را به خدا ی کم وجدان به خرج دهید این همه پرستار بیکار چه کار باید بکنیم همش میگین نیاز دارید اما چرا همان شرکتی یا قراردادی نمی گیرید
  حتی ما حاضریم تهران در صورتی که پانسیون یاجایی دیگه کار کنیم اما چرا توجه نمی شود چرا ؟خوب پاسخی ندادین

  پاسخ دادن
 3. درگاهی

  من ۱۶ سال سابقه کار پرستاری با مدرک بهیاری دارم .و در اتاق عمل و بخش های ویژه کار کردم .و تمام جراحان و سیستم پرستاری من رو از هر پرستاری بیشتر قبول دارند.ولی میگویند قانون جدید بهیار را از سیستم خارج کرده .بگویید ما چکار کنیم که سن ما به استخدام نمیخوره.تو رو خدا یکی به فکر ما باشه.بگید ما چیکار کنیم.

  پاسخ دادن
 4. علی

  ? نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

  ?ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه 1395 اعلام شد.

  متقاضیان برای مشاهده نتایح آزمون به لینک زیر مراجعه نمایند.
  ➡️http://e-estekhdam.com/?p=223566

  ?به دوستان خود این اعلام نتایج را اطلاع دهید :
  ? https://telegram.me/joinchat/BSDMpTujPdv0GS8fuveTPw

  پاسخ دادن
 5. بد بخت بیچاره

  من نمیدونم چرا مسولان وزارت بهداشت به فکر جذب پرستاران بیکار نیستند ..این همه کمبود نیرو دارین ولی پرستاران بیکار را جذب نمیکنین این ظلم است بخدا اگه بدونین وضعیت پرستاران در استان کرمان به چه صورت ه اگه بدونین،چه رفتاری در بیمارستانهای خصوصی با پرستاران میشه …
  وزیر شرمنده بشو

  پاسخ دادن
 6. بهیارقدیمی

  سازمان تامین اخه چرا نمیتونه کسانی رو بعنوان جایگزین دراونجاکارکردن واز کار انها راضی هستند رو جذب کنن تو رو خدایه مجوز بدین این ها رو جذب کنن

  پاسخ دادن
 7. بهیارقدیمی

  خواهشمندم به فکر بهیارانی که حقشان پایمال شده در ازمون استخدامی ۶/۱۲/۸۹که باوجود قبولی در ازمون کل سهمیه رو بهعزیزان دیگر دادن وانها را در ذخیره گذاشته وهیچ کس بفکر جذب واستخدام انها نیست وبدلیل نداشتن شرایط سنی حق شرکت درازمون دیگه رو هم ندارند تورو خدا انها رو جذب کنین

  پاسخ دادن
 8. nirvana

  سلام بنده دیپلم بهیاری دارم نمیدونم این استان ما کی میخواهد استخدام بگذارد و از وزارت بهداشت مجوز دریافت کند واقعا جای تاسف هست خیلی از پرستاران را میبینمم که به خاطر نبودن استخدام جذب نشده اند متاسفانه

  پاسخ دادن
  • بهیارقدیمی

   سازمان تامین اخه چرا نمیتونه کسانی رو بعنوان جایگزین دراونجاکارکردن واز کار انها راضی هستند رو جذب کنن تو رو خدایه مجوز بدین این ها رو جذب کنن

   پاسخ دادن
 9. Amin barhami

  سلام . تو اطلاعیه درباره استخدام کمکرستار گفته بودید من الان مدرک کمک پرستاری دارم کجا باید ثبت نام کنم واسه استخدامی مراکز درمانی یا در مجموعه شبکه بهداشت و.اسه استخدام کجا مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ دادن
 10. zahra

  سلام.مدیر عزیز میشه جوابمو بدید.
  تو این اطلاعیه ها درباره اموزش کمک بهیار حرف شده بود.
  الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟کلا خود دولت دراه این دوره ها رو برگزار میکنه؟شروع شده یا هنوز ثبت نام نکرده؟

  پاسخ دادن
 11. بهداشت

  خوبه فقط در مورد پرستارا حرف میزنید . نیست بقیه رشته ها رو زیاد دارید . چرا در مورد بهداشت چیزی نمیگید.حالا ما هیچی نمیگیم نباید به ما هم توجه کنن. مراکز بهداشت با کمبود نیروی بهداشت روبروهه ولی هیچ استخدامی در کار نیست .

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.