اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۶ (خبر جدید)

۱۰ روز قبل ۱۹ نظر

آخرین اخبار استخدام پرستاران

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام پرستاران اعلام میشود

۲۱ آذر ۹۵ – اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵ اعلام شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


فهرست اخبار استخدام پرستاران موجود در این صفحه :


تعداد پرستاران فعال در کشور پایین تر از استاندارد جهانی است

۱۰ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه ۷ هزار تخت بیمارستانی به ۱۴ هزار پرستار نیاز دارد، گفت: وزارت بهداشت با ایجاد دانشکده های پرستاری تربیت ۱۴ هزار پرستار را در دستور کارقرار دهد.کمبود ۱۰۰ هزار نیرو در بخش پرستاری

۶۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کارانه پرستاران ۲.۵ برابر افزایش یافته است، گفت: این مهم در راستای ارتقاء رضایتمندی این قشر زحمتکش از جامعه درمانی کشور انجام می شود.


طرح تحول سلامت حقوق پرستاران را دو برابر افزایش داد

۶۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون سلامت آسایشگاه کهریزک با انتقاد از اینکه بحث پیشگیری و توانبخشی در سیاست‌های دولت جایی ندارد، گفت: قبل از طرح تحول سلامت پرستارانی با حقوق ۱.۵ میلیونی نداشتیم اما اکنون برای اینکه در آسایشگاه کهریزک کار کنند ۳ میلیون تومان حقوق می‌خواهند که توان پرداخت آن برای‌مان سخت است.


مطالبات کارانه پرستاران تا پایان امسال پرداخت می‌شود

۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: به گفته معاون وزیر بهداشت مطالبات کارانه پرستاران، با اختصاص اعتبارات دولتی به این وزارتخانه تا پایان سال جاری پرداخت می شود.۱۱ هزار پرستار در طرح تحول سلامت استخدام دولتی شدند

۷۹ روز قبل

خبرنگار خبرگزاری دانشجو: میرزا بیگی امروز در مراسم تقدیر از ۲۰۰ پرستار نمونه مشهد که در تالار این سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، در جمع پرستاران مشهد به مشکلات حوزه پرستاری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر هر پرستار به ازای چهار پرستار دیگر در بیمارستان‌های دولتی کار می‌کند که این تعداد کافی نیست.


خراسان شمالی مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نیروی پرستار را گرفت

۷۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی خراسان شمالی گفت: مجوز استخدام بیش از ۱۷۰ نفر نیروی پرستار در این استان ۹۴۱ هزار نفری گرفته شده است.


استخدام بیش از ۴۳ هزار پرستار

۷۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت با اختصاص اعتبارات دولتی به وزارت بهداشت تا پایان امسال مطالبات کارانه پرستاران پرداخت می‌شود، گفت: طی ۲ سال گذشته بیش از ۴۳ هزار نیروی پرستار دانشگاهی استخدام شدند.


بازنشستگی ٢۰ ساله پرستاران نیازمند فرآیند کارشناسی است

۸۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی اجر معنوی خدمتگزاران عرصه سلامت به ویژه پرستاران را وصف ناشدنی دانست و بر اهمیت رسیدگی به دغدغه و امور معیشی و رفاهی این قشر تاکید کرد.پیشنهاد برای تعرفه‌های پرستاری در منزل

۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور اقدامات انجام شده در زمینه اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و همچنین اصلاح تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل را توضیح داد.


فعالیت پرستاران مشروط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است

۸۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت تاکید کرد: هرگونه فعالیت به عنوان پرستار در بیمارستان‌های دولتی، خصوصی و دیگر مراکز درمانی منوط به دریافت پروانه صلاحیت حرفه‌ای است.


عدالت در پرداخت ها با اجرای تعرفه های خدمات پرستاری

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با اجرا شدن قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به نوعی بیشتر مشکلات پرستاران حل خواهد شد که عدالت در پرداخت ها را نیز به دنبال خواهد داشت.شورای عالی بیمه مخالف تعرفه های پرستاری است

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از پیگیری دو پیشنهاد در برنامه ششم توسعه برای بهبود کیفیت خدمات پرستاری و ایجاد زمینه های جدید شغلی پرستاران خبر داد.رسمی شدن پرستاری در منزل؛ در نوبت بررسی مجلس

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رسمی شدن پرستاری در منزل در نوبت رسیدگی در روزهای آتی مجلس است که امیدوارم به تصویب نمایندگان برسد تا گشایش جدیدی در حوزه پرستاری را شاهد باشیم.


به شدت با کمبود پرستار مواجه‌ایم!

۱۱۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به اینکه سالانه ۱۲ هزار فارغ التحصیل پرستاری داریم، گفت: در گروه پرستاری به شدت کمبود داریم و امیدواریم با این فارغ‌التحصیلان کمبود نیرو رفع شود.
کمبود ۶۰۰ نفر پرستار در زنجان

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر پرستاری معاونت بهداشت و درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی استان زنجان اظهار کرد: در حدود ۶۰۰ نفر کمبود کادر پرستاری در بدنه درمان استان مشاهده می‌شود.۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام می شود

۱۷۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و ۱۱ هزار پرستار از طریق این آزمون در بیمارستان های دولتی استخدام می شوند.


اشتغال ۱۱ هزار پرستار با اجرای طرح «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور

۱۸۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت وزارت بهداشت از اجرای طرح آزمایشی «مراقبت موردی» در ۵۶ بیمارستان کشور و ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار پرستار در ماه‌های آینده در سراسر کشور خبر داد.به کارگیرى ١١هزار کمک پرستار حرفه اى از طریق آزمون استخدام

۲۰۵ روز قبل ۶ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون پرستارى وزارت بهداشت از به کار گیرى نیروهاى حرفه اى و غیرحرفه اى براى جبران کمبود پرستار خبر داد.


بکارگیری ۱۶ هزار پرستار از ابتدای طرح تحول

۲۰۵ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: برای بکارگیری بیش از ۱۰ هزار کمک پرستار و بهیار یکساله غیر حرفه‌ای برای مراقبت‌های اولیه و تربیت آنها از طریق بخش غیر دولتی برنامه‌ریزی شده است.


۱۱ هزار پرستار تا سال آینده جذب می شوند

۲۱۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با اشاره به کمبود ۲۹۰ هزار پرستار در کشور، گفت: بیش از ۱۱ هزار پرستار تا ابتدای سال آینده جذب مراکز درمانی و بیمارستانی می‌شوند.


۱۰ هزار کمک پرستار از مهرماه در بیمارستان‌ها جذب می‌شوند

۲۱۶ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: بیش از ۱۰ هزار نیروی کمک پرستار در یکسال گذشته تربیت شده اند و از مهرماه امسال به تدریج پس از طی آزمون کتبی و مهارتی در بیمارستان‌ها جذب و بکارگیری می‌شوند.


حقوق پرستاری کم است

۲۲۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : سرپرستار بیمارستان بوعلی گفت: پرداختی های کم و مشکلات معیشتی پرستاران سبب شده تا با وجود بازنشستگی باز هم ناچار به کار باشند، در حالیکه در هیچ جای دنیا یک پرستار این شرایط کاری را ندارد.


کمبود ۱۲۰ هزار پرستار در کشور

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به کمبود ۱۲۰ هزار نیروی پرستار در کشور، برنامه‌های این وزارتخانه برای جبران کمبود نیروی پرستاری را توضیح داد.دریافتی پرستاران نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند

۲۴۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون درمان وزارت بهداشت، با اشاره به دریافتی پرستاران بعد از اجرای طرح تحول سلامت، تاکید کرد: می توان گفت میزان دریافتی پرستاران، نیازهای زندگی آنها را تامین نمی کند.


مطالبات معوق برخی پرستاران به ۱۱ ماه هم می رسد

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، گفت: پیشنهاد شورا برای پرداخت در نظام سلامت کشور طرح «نظام مبتنی برگروه های تشخیصی وابسته» است که می تواند موجب تغییر در پرداخت ها شود.


سرانجام قانون ۲۷ ساله پرستاران

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران پس از گذشت ۲۷ سال از زمان تصویب آن، هنوز به درستی اجرا نمی‌شود؛ قانونی که وزارت بهداشت علت ناهماهنگی‌ها در اجرای آن را کمبود نیرو و اعتبار می‌خواند و در عین سازمان نظام پرستاری تاکید دارد که پرستاران بعد از ۲۵ سال کارایی لازم را ندارند و ‌با ادامه این روند بیمار آسیب می‌بیند.


کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود

۲۶۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به کمبود ۲۰۰ هزار پرستار در کشور، گفت: کمبود پرستار در کشور تا ۵ سال آینده جبران می شود.بازنشستگی پیش از موعد پرستاران باید اجرا شود

۲۷۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : عضو سابق کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: اجرا نشدن قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران شاید ناشی از کمبود پرستار به نظر ‌آید اما راهکار ارائه داد.


چرایی اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد پرستاران

۲۷۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پرستاری وزارت بهداشت، علت اجرای ناهماهنگ قانون بازنشستگی پیش از موعد برای پرستاران را نداشتن نیرو و اعتبار کافی دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها عنوان کرد.


استخدام پرستار در وزارت بهداشت

۲۸۰ روز قبل

سلامت نیوز: معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: وزیر بهداشت اجرای صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران را به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ کرد.بیمارستان ها با شرکت های متخلف جذب پرستار لغو قرارداد کنند

۲۸۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران – ایرنا – معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هنوز برخی شرکتهای جذب پرستار برای بیمارستانهای دولتی حق و حقوق پرستاران را رعایت نمی کنند، گفت: بیمارستان ها با این شرکت ها لغو قرارداد کنند.


تربیت پرستار با کمک بیمارستانها اجرایی شد

۲۹۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: باتوجه به اهمیت رشته پرستاری در پاسخگویی به نیازهای نظام سلامت دو برنامه به صورت همزمان برای توسعه کمی آموزش و رفع کمبود پرستاری به دانشگاهها ابلاغ شد.سرنوشت مبهم قانون ام المطالبات پرستاران

۳۰۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: ششم تیر ماه ۱۳۸۶ بود که نمایندگان مجلس، قانون «تعرفه گذاری خدمات پرستاری» را تصویب کردند تا انگیزه پرستاران در قبال خدماتی که ارائه می دهند، دو چندان شود.سلامت بیماران متاثر از حذف قانون مشاغل سخت پرستاران

۳۲۲ روز قبل

سلامت نیوز: عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: حذف قانون مشاغل سخت و زیان آور پرستاران، بر ارائه کیفیت و کمیت خدمات مراقبتی تاثیر می گذارد.


قانون مشاغل سخت یکی از مطالبات پرستاران است

۳۳۷ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: با تصویب قانون مشاغل سخت و زیان آور برای پرستاران اما متاسفانه برای آنان اجرایی نشده و به یک مطالبه جدی برای پرستاران تبدیل شده است.افزایش حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل

۳۴۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه حقوق پرستاران متناسب با سختی شغل آنها افزایش یابد، گفت: نمایندگان مجلس به بررسی راهکارهای رفع مشکلات پرستاران بپردازند.

نگرانی پرستاران از خروج پرستاری از شمول قانون مشاغل سخت

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری پانا: قائم مقام سازمان نظام پرستاری با انتقاد و نگرانی از طرح خروج پرستاران از شمول قانون مشاغل سخت و زیان آور گفت: مسئولان حوزه سلامت می خواهند پرستاران را از شمول این قانون خارج کنند.اختلاف هزار برابری درآمد پزشک و پرستار

۳۵۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: بالاترین دریافتی یک جراح چند صد میلیون تومان و پایین‌ترین کارانه پرستار ۱۰۰ هزار تومان است. یعنی خود را فریب ندهیم؛ اختلاف بیش از یک‌هزار برابری بین درآمد پزشک و پرستار وجود دارد.


افزایش ۳ برابری کارانه پرستاران

۳۵۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کارانه پرستاران نسبت به دو سال گذشته حدوداً سه برابر شده است اما معتقدیم این میزان کافی نیست و تلاش می‌کنیم تا پرداختی به پرستاران افزایش یابد.


ثبت نام ۱۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری

۳۵۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری شبستان: قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: کمبود کادر پرستاری در بیمارستان ها به علت کمبود پرستار نیست، در حال حاضر ۸۵هزار پرستار بیکار در سایت سازمان نظام پرستاری ثبت نام کرده اند.


۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام پیمانی می شوند

۳۵۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیروی بالینی را به صورت پیمانی برای وزارت بهداشت در سال ۹۵ صادر کرد و ۱۱ هزار نفر از آنان قطعا پرستار خواهد بود.


طرح ورود کمک پرستاران به بیمارستان ها ابهام دارد

۳۶۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظام پرستاری با انتقاد از ورود کمک پرستاران به حوزه سلامت، گفت: این افراد جایگزین مناسبی برای نیروهای پرستاری نیستند.


ورود کمک‌پرستاران به بیمارستان‌ها، امسال

۳۶۳ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، کمبود شدید پرستار را یکی از مهم‌ترین دلایل ضعف مراقبت‌های پرستاری در کشور خواند و به این سوال که چرا مردم و همچنین خود پرستاران از خدمات مراقبت‌های پرستاری راضی نیستند، پاسخ داد.به‌کارگیری پرستاران در منزل با استفاده از ساعات اضافه‌کاری و شیفت

۳۶۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت و خدمات پرستاری از تدوین آئین‌نامه نهایی مراقبت پرستاری در منزل خبر داد و گفت: این طرح منافاتی با کمبود پرستار در بیمارستان‌ها ندارد؛ چون پرستاران می‌توانند از ساعات اضافه‌کاری یا شیفت خود استفاده کنند.


۶ هزار پرستار در بیمارستانهای دولتی استخدام شدند

۳۶۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۶ هزار پرستار در یک سال گذشته برای بیمارستانها و بخشهای جدید مراکز درمانی دولتی از طریق این هیات استخدام شدند.
افزایش ساعت کار پرستاران

۳۷۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری، اظهارداشت: یکی از ملزومات اولیه اجرای صحیح طرح تحول سلامت افزایش تعداد نیروی پرستاری است که متاسفانه انجام نشد.کمبود پرستار و تخت‌ بیمارستانی در کرمانشاه

۴۱۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیمارستان‌های استان کرمانشاه بشدت با کمبود پرستار و نیز تخت‌های بیمارستانی مواجه‌ هستند.حقوق ۳میلیون و ۱۳۶هزار تومانی پرستاران/ واقعیت یا ادعا؟!

۴۲۲ روز قبل ۵ نظر

به گزارش افکارخبر،محمد حاجی‌آقاجانی ــ معاون درمان وزارت بهداشت چندی پیش در نشست خبری به اختلاف دریافتی پزشکان و پرستاران اشاره کرد و گفت که پرستاران بخش‌های عادی بیمارستان‌های وزارت بهداشت، سه‌میلیون و ۱۳۶هزار تومان دریافتی ماهانه دارند.


پرستاران ادعای معاون درمان وزارت بهداشت را کذب دانستند

۴۲۳ روز قبل

چندی قبل معاون درمان وزارت بهداشت عنوان کرده بود که دریافتی پرستاران بخش‌های عادی بیمارستان‌های دولتی سه‌میلیون و ۱۳۶هزار تومان است، در حالی که پرستاران چنین ادعایی را قویاً رد می‌کنند.


علت عدم بکارگیری نیروی پرستاری در شهرستان ها

۴۲۷ روز قبل ۳ نظر

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، علت عدم بکارگیری نیروی پرستاری در شهرستان ها را، نبود بودجه عنوان کرد.
به گزارش سلامت نیوز، محمد شریفی مقدم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، تاکید کرد: وزارت بهداشت برای توجیه کمبود پرستار، علت را نبود پرستار جویای کار اعلام کرده که این خلاف واقع است.


کاهش اختلاف پرداختی پزشک و پرستار واقعیت ندارد

۴۲۸ روز قبل

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور، در واکنش به اظهارات مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر کاهش اختلاف پرداختی پرستار و پزشک، تاکید کرد: ما کاهش اختلاف پرداختی را نمی بینیم.


کمبود پرستار و تخت بیمارستانی

۴۳۰ روز قبل

بیمارستان های گیلان نیازمند هزار تا هزار و ۴۰۰ پرستار جدید است .
به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از گیلان؛ قائم‌ مقام دانشگاه علوم‌ پزشکی گیلان امروز اعلام کرد : هم اکنون ۲۵ بیمارستان دولتی ، ۷ بیمارستان خصوصی و ۲ بیمارستان تامین اجتماعی و نیروهای مسلح با ۵ هزار پرستار در گیلان فعال است.


۲۰۰ برنامه عملیاتی در برنامه جامع نظام پرستاری

۴۳۱ روز قبل

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به ضرورت افزایش دو برابر میزان پرستاران در مراکز درمانی کشور گفت: بیش از ۲۰۰ برنامه عملیاتی در برنامه جامع نظام پرستاری کشور تدوین شد.
به گزارش سلامت نیوز ،علی محمدآدابی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری کشور، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴۰ هزار پرستار در کشور مشغول به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستند، اظهار داشت: طبق استانداردهای جهانی میزان پرستاران باید دو برابر تعداد تخت بیمارستانی در مراکز درمانی باشد.فعالیت ١۴٠ هزار پرستار در مراکز بهداشتی درمانی

۴۳۱ روز قبل

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محمد میرزابیگی در مراسم افتتاح دانشکده پرستاری و مامایی بیرجند گفت: در حال حاضر تعداد پرستاران شاغل در تمام مراکز بهداشتی و درمانی اعم از دولتی و غیر دولتی حدود ۱۴۰ هزار است در حالی که نیاز به گروه پرستاری در کشور در رده‌های مختلف چیزی نزدیک به حدود ۲۶۰ هزار نفر چه به ازای جمعیت، چه در تخت بیمارستانی، چه تعداد پزشک بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار پرستار کم داریم.


استان خوزستان ۶ هزار و ۵۰۰پرستار کم دارد

۴۳۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رئیس هیات مدیره سازمان نظام پرستاری اهواز گفت: خوزستان برای رسیدن به استاندارد ملی در زمینه پرستار ، حداقل به ۶ هزار و ۵۰۰ پرستار نیاز دارد.


کمبود پرستار در مراکز درمانی بروجرد و لرستان

۴۳۳ روز قبل

کمبود پرستار به خصوص نیروهای مرد در مراکز درمانی بروجرد و لرستان یکی از کاستی‌هایی است که مشکلاتی را برای جامعه پرستاران ایجاد کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، اجرایی نشدن مصوبه تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری، وجود پرستاران پیمانی با سابقه کاری چندین ساله و تعیین تکلیف نشدن آنها بخش‌های دیگری از مشکلات جامعه پرستار بروجرد را شامل می‌شود.


کمبود پرستار در استان بوشهر

۴۳۳ روز قبل

بوشهر – معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: زیرساخت‌های درمانی استان بوشهر نیازمند تقویت است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد آقاجانی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت شاهد ارائه خدمات بسیار خوبی در سطح کشور هستیم که این موضوع باعث افزایش رضایت‌مندی مردم از خدمات درمانی شده است.


نیاز کشور به ۲۶ هزار پرستار

۴۳۳ روز قبل

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه بعد از طرح تحول نظام سلامت، ۱۶ هزار نفر بکارگرفته شدند که با وضعیت موجود حدود ۲۶ هزار پرستار دیگر در کل کشور مورد نیاز است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، محمد میرزابیگی در دیدار با پرستاران در زاهدان با بیان این مطلب افزود: باید با پرستاران به طریقی برخورد شود که مردم و بخصوص بیماران احساس امنیت کنند.


کمبود پرستار مرد در مراکز درمانی‌ همدان

۴۳۳ روز قبل

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان همدان با اشاره به از فعالیت ۳ هزار و ۱۰۰ پرستار در بیمارستان‌های دولتی همدان، گفت: این پرستاران شامل جامعه پرستاری، کارشناسان پرستاری، اتاق عمل، بهیاران و کمک ‌بهیاران هستند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، “فاطمه شیرانی” چهارشنبه ۲۸ بهمن در آئین تجلیل از پرستاران نمونه ملایر، افزود: ۸۵ درصد جامعه پرستاری استان را پرستاران زن تشکیل می‌دهند.کمبود نیروی پرستار حاصل سیاست های غلط گذشته است

۴۳۵ روز قبل

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، محمد آقاجانی در نشست هفتگی خبری وزارت بهداشت، تعداد پزشکان عمومی در بیمارستان های تحت پوشش وزارت بهداشت را ۴ هزار و ۹۷۹ هزار نفر بیان کرد و گفت: براساس سامانه ملی وزارت بهداشت و اسناد مالی رسیدگی شده میانگین مجموع دریافتی این پزشکان اعم از حقوق ثابت به همراه کارانه ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است و میانگین مجموع دریافتی پزشکان شاغل در حوزه بهداشت یعنی پزشکان روستایی ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.


افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی حقوق پرستاران سازمان تأمین اجتماعی

۴۳۵ روز قبل

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اعلام اینکه طرح جدید مزایای انگیزشی به امضا رسیده است، گفت: این طرح جدید دارای چند مختصات بوده اول اینکه کل پرداخت پرستاران از ماه جاری بین ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش می‌یابد و همچنین ضریب مزایای انگیزشی افرادی که در بخش‌های سخت بیمارستان‌ها فعالیت می‌کنند تغییر کرده است.


کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در کشور/جذب ۱۲ هزار پرستار سال آینده

۴۳۵ روز قبل

مدیرکل دفتر ارتقای سلامت، خدمات بالینی و پرستاری وزارت بهداشت گفت: ارائه خدمات مطلوب و استاندار نیازمند رفع کمبود ۱۰۰ هزار پرستار در سطح کشور است.


جذب ۱۲ هزار پرستار در سال ۹۵

۴۳۵ روز قبل

از سبزوار، احمد نجاتیان دوشنبه شب در مراسم تجلیل از پرستاران برتر شهرستان سبزوار با بیان اینکه مهم‌ترین اهداف وزارت بهداشت افزایش کیفیت خدمات‌رسانی پرستاران است، اظهار کرد: انتظاراتی که مردم از پرستاران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دارند تا‌کنون محقق نشده که برای افزایش خدمات پرستاری و دسترسی بیشتر مردم به خدمات مراقبتی کارگروه‌های مختلف با حضور صاحبنظران بخش پرستاری کشور تشکیل شده است.


برای رفع کمبودها باید ۱۳۰۰ پرستار جذب شود

۴۳۶ روز قبل

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: برای جبران کمبود پرستار ۱۳۰۰ نیرو باید جذب شوند.
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، محمدحسن عزتی امروز ۲۵ بهمن‌ماه در مراسمی که به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار در تالار ابن سینا برگزار شد، با اشاره به اینکه در حال حاضر نسبت تعداد تخت‌های بستری به کادر پرستاری در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه، یک و یک دهم درصد است، عنوان کرد:


کمبود ۱۸۰۰ پرستار در بیمارستان‌های چهار محال و بختیاری

۴۳۶ روز قبل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به کمبود ۱۸۰۰ پرستار در سطح استان، گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی کمک‌پرستار و افزایش ظرفیت دانشگاه‌ها در رشته پرستاری از راهکارهای برطرف کردن این مشکل است.


مسئولین شرایط استخدام پرستاران را فراهم کنند

۴۳۶ روز قبل

رئیس دانشکده پرستاری مشهد گفت: : ما حدوداً ۱۸۲ دانشکده پرستاری در کشور و سالانه هشت تا ۱۰ هزار فارغ التحصیل رشته پرستاری داریم و خواسته اصلی ما این است که مسئولین در ارتباط با جذب پرستار، شرایط استخدام پرستاران را فراهم کنند.


جذب بهیار و ۵۰۰ پرستار در سال ۹۵

۴۳۷ روز قبل

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی گیلان گفت: بیمارستان‌های گیلان حدود یک‌هزار تا یک‌هزار و ۴۰۰ نفر کمبود پرستار دارند.
محمدتقی آشوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با تبریک روز پرستار، اظهار کرد: با توجه به وجود ۴ هزار تخت در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی گیلان، تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ پرستار در این بیمارستان‌ها مشغول به فعالیت هستند.


کمبود نیروی پرستار در مراکز درمانی ملایر

۴۳۷ روز قبل

عضو هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر کمبود پرستار به ویژه پرستار مرد را یکی از مشکلات بخش پرستاری در ملایر دانست.
غلامرضا مباشری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر ضمن گرامیداشت ولادت حضرت زینب کبری (س) به عنوان اسوه صبر و مقاومت و نامگذاری این روز به نام روز پرستار در کشور اظهار کرد: پرستاران ما باید از شخصیت و صبر و ایثار این بانوی بزرگ در زندگی فردی و اجتماعی خود الگو بگیرند.


کمبود پرستار درآذربایجان شرقی

۴۳۷ روز قبل

تبریز – رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از کمبود پرستار در مراکز درمانی آذربایجان شرقی خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین صومی بعداز ظهر شنبه در نشست خبری ضمن تبریک روز و هفته پرستار محضر رهروان حضرت زینب و پرستاران، با بیان اینکه افزون بر کفیت کاری، پرستاران در کمیت هم از بیش ترین تعداد برخوردارند و در صنوف دولتی تنها گروه برخوردار از بیش ترین تعداد، گروه پرستاران است، اظهار داشت: در استان ما یک نفر پرستار بیکار نداریم و در صورت وجود هم حاضریم با پرادختی نزدیک به ۲ میلیون تومان آنان را جذب کنیم.


۱۰۰ هزار پرستار کم داریم/بکارگیری ۱۰ هزار کمک پرستار

۴۳۷ روز قبل

معاون پرستاری وزارت بهداشت، از کمبود ۱۰۰ هزار نیروی پرستاری در کشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد میرزابیگی در مراسم گرامیداشت روز پرستار که در سالن همایش های سازمان صدا و سیما، در خصوص اقدامات این معاونت گفت : برای جبران کمبود پرستار گروه پرستاری از دکترا تا کمکی کمبود داریم و کمبود در این گروه بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر است که لازم است هر چه زودتر چاره ای اندیشه شود.


پرداختی جدید به پرستاران با عنوان مراقبت موردی

۴۳۷ روز قبل

معاون درمان وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از پرداختی جدید به پرستاران با عنوان«مراقبت موردی» خبر داد و گفت: کاغذبازی و ثبت اطلاعات توسط پرستاران کم می شود تا بیشتر در بالین بیماران باشند.


خراسان جنوبی نیازمند استخدام ۲۵۰ پرستار است

۴۳۷ روز قبل

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: براساس استانداردهای اعلام شده حدود ۲۵۰ نیرو در حوزه پرستاری در استان نیاز است تا به حد استاندارد برسد.


پزشک و پرستار باید کنار هم باشند/کمبود پرستار داریم

۴۳۸ روز قبل

رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور، با بیان اینکه سلامت بدون توجه به پرستاری و پزشکی میسر نیست، تاکید کرد: پزشک و پرستار باید دوشادوش هم کار کنند و شکافی بین آنها نباشد.19 نظر برای «اخبار استخدام پرستاران در سال ۹۶ (خبر جدید)» 1. علی

  ? نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد

  ?ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه 1395 اعلام شد.

  متقاضیان برای مشاهده نتایح آزمون به لینک زیر مراجعه نمایند.
  ➡️http://e-estekhdam.com/?p=223566

  ?به دوستان خود این اعلام نتایج را اطلاع دهید :
  ? https://telegram.me/joinchat/BSDMpTujPdv0GS8fuveTPw

  پاسخ دادن

 2. بد بخت بیچاره

  من نمیدونم چرا مسولان وزارت بهداشت به فکر جذب پرستاران بیکار نیستند ..این همه کمبود نیرو دارین ولی پرستاران بیکار را جذب نمیکنین این ظلم است بخدا اگه بدونین وضعیت پرستاران در استان کرمان به چه صورت ه اگه بدونین،چه رفتاری در بیمارستانهای خصوصی با پرستاران میشه …
  وزیر شرمنده بشو

  پاسخ دادن

 3. بهیارقدیمی

  سازمان تامین اخه چرا نمیتونه کسانی رو بعنوان جایگزین دراونجاکارکردن واز کار انها راضی هستند رو جذب کنن تو رو خدایه مجوز بدین این ها رو جذب کنن

  پاسخ دادن

 4. بهیارقدیمی

  خواهشمندم به فکر بهیارانی که حقشان پایمال شده در ازمون استخدامی ۶/۱۲/۸۹که باوجود قبولی در ازمون کل سهمیه رو بهعزیزان دیگر دادن وانها را در ذخیره گذاشته وهیچ کس بفکر جذب واستخدام انها نیست وبدلیل نداشتن شرایط سنی حق شرکت درازمون دیگه رو هم ندارند تورو خدا انها رو جذب کنین

  پاسخ دادن 5. nirvana

  سلام بنده دیپلم بهیاری دارم نمیدونم این استان ما کی میخواهد استخدام بگذارد و از وزارت بهداشت مجوز دریافت کند واقعا جای تاسف هست خیلی از پرستاران را میبینمم که به خاطر نبودن استخدام جذب نشده اند متاسفانه

  پاسخ دادن

  • بهیارقدیمی

   سازمان تامین اخه چرا نمیتونه کسانی رو بعنوان جایگزین دراونجاکارکردن واز کار انها راضی هستند رو جذب کنن تو رو خدایه مجوز بدین این ها رو جذب کنن

   پاسخ دادن

 6. Amin barhami

  سلام . تو اطلاعیه درباره استخدام کمکرستار گفته بودید من الان مدرک کمک پرستاری دارم کجا باید ثبت نام کنم واسه استخدامی مراکز درمانی یا در مجموعه شبکه بهداشت و.اسه استخدام کجا مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ دادن

 7. zahra

  سلام.مدیر عزیز میشه جوابمو بدید.
  تو این اطلاعیه ها درباره اموزش کمک بهیار حرف شده بود.
  الان باید چکار کنم؟؟؟؟؟کلا خود دولت دراه این دوره ها رو برگزار میکنه؟شروع شده یا هنوز ثبت نام نکرده؟

  پاسخ دادن

 8. بهداشت

  خوبه فقط در مورد پرستارا حرف میزنید . نیست بقیه رشته ها رو زیاد دارید . چرا در مورد بهداشت چیزی نمیگید.حالا ما هیچی نمیگیم نباید به ما هم توجه کنن. مراکز بهداشت با کمبود نیروی بهداشت روبروهه ولی هیچ استخدامی در کار نیست .

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.