اضافه کاری اجباری تاب و توان پرستاران را گرفته است

۱۵۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: اضافه کار اجباری پرستاران در مراکز درمانی با وجود قوانین حکمفرما است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نظام پرستاری، طاهره زاهد صفت در نشست هم اندیشی اعضای هیئت مدیره‌های نظام پرستاری گیلان که در دفتر نظام پرستاری رشت برگزار شد، اظهار داشت: بیش از ۲۰۰ پرستار شرکتی در گیلان مشغول کار هستند.
وی گفت: دغدغه اصلی این است که عدم امنیت شغلی را برطرف سازیم چرا که این نام زیبنده نیست و باید از کنار نام پرستار خط زده شود تا فعالیت صادقانه پرستاران تحت الشعاع عدم امنیت شغلی قرار نگیرد.
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور با اشاره به شلوغی بیمارستان‌های رشت افزود: بخش اورژانس مرکز آموزشی درمانی رازی با حجم بالای بیماران در شبانه روز مواجه است و خود به اندازه یک بیمارستان به حساب می‌آید که با این حال پرستاران با سختی کار فراوان به ارائه خدمت می‌پردازند.
زاهدصفت ادامه داد: ۴ بیمارستان خصوصی در شهر رشت فعالیت دارند که ۱۲۰۰ پرستار در این بیمارستان‌ها شاغل هستند.
رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه کمبود نیروی پرستاری در استان گیلان تاب و توان پرستاران را گرفته است، افزود: همه مسئولان استانی در جریان مشکلات جامعه پرستاری هستند اما پاسخ مناسبی دریافت نکرده‌ایم.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری اینجا کلیک نماییددیدگاه خود را بیان کن

  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.