اخبار اشتغال و استخدام در خارج کشور در سال ۹۵

۳۸ روز قبل ۴۰۹ نظر

اخبار اشتغال و استخدام در خارج کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار اشتغال و استخدام در خارج کشور اعلام میشود

فهرست اخبار اشتغال و استخدام در خارج کشور موجود در این صفحه :


آخرین آمار اعزام نیروی کار به خارج از ایران

۳۸ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل دفتر کاریابی‌های وزارت کار با اعلام آخرین آمار اعزام نیروی کار، از اعزام نیروی کار ایرانی به کشورهای آلمان و استرالیا خبر داد.اعزام نیروی کار ماهر ایرانی به عمان

۱۰۵ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری مهر : علی ربیعی و عبدالله بن‌ناصر عبدالله البکری، وزیر نیروی کار عمان در حاشیه سومین روز از شانزدهمین نشست سه‌جانبه منطقه‌ای آسیا و اقیانوس آرام سازمان بین‌المللی کار، تسهیل شرایط برای ورود بنگاههای اقتصادی و سرمایه‌گذاران ایرانی به این کشور را مورد تاکید قرار دادند.


اعزام ۳۵۰۰ نیروی کار ایرانی به ایرلند

۱۷۵ روز قبل ۱۷ نظر

خبرگزاری ایسنا : مهمترین خبرهای این هفته حوزه کار و تعاون و اشتغال به خبر اعزام ۳۵۰۰ نیروی کار ایرانی به ایرلند، اصلاح اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون و اختصاص منابع بیمه بیکاری به بنگاههای راکد اختصاص داشت.


مذاکره با ایرلند برای اعزام نیروی کار/اعزام نیروی ماهر تسهیل شد

۱۷۹ روز قبل ۲۲ نظر

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جریان سفر به ایرلند به منظور اعزام نیروی کار ایرانی به این کشور، با معاون وزیر خارجه کشور ایرلند، سفیر ایران و رئیس کالج D.I.T این کشور دیدار کرد.


اعزام ۵۲۰ نیرو به مدارس خارج از کشور تا اول مهر امسال

۲۱۷ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از اعزام ۵۲۰ نیرو به مدارس خارج از کشورتا مهر امسال خبر داد و گفت: برای این افراد دوره آموزشی ۴ روزه برگزار کردیم.


برگزاری آزمون اعزام به خارج از کشور برای ۳۸۰ معلم

۲۲۴ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز امور بین‌الملل و خارج از کشور آموزش و پرورش با اشاره به دوره آموزشی ۱۷۰ معلم برای اعزام به خارج از کشور از شنبه آینده گفت: آزمون اعزام به خارج از کشور برای ۳۸۰ معلم دیگر را امسال برگزار خواهیم کرد.


پیگیری وضعیت معلمان ایرانی اعزامی به خارج از کشور

۲۲۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از اعزام ۳۷۰ معلم به ۸۰ کشور و برگزاری دوره های آمادگی برای آنها خبر داد.
آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور امسال برگزار نمی‌شود

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری تابناک : معاون مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد زیادی معلم داریم که در انتظار اعزام به خارج از کشور هستند و بر همین اساس امسال آزمونی برای اعزام به خارج نداریم.


اعزام ۱۱ هزار نیروی کار به خارج کشور

۳۲۳ روز قبل ۱۸ نظر

اقتصادآنلاین: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه ریزی انجام شده اعزام نیروی کار به خارج از کشور در پایان کار دولت دکتر روحانی رئیس جمهوری به ۱۱ هزار نفر افزایش خواهد یافت.


معلمان نمونه در اولویت آزمون استخدام اعزام به خارج قرار گیرند

۳۲۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر فانی در مراسم تقدیر از معلمان نمونه که شب گذشته در دارالفنون برگزار شد، گفت: آموزش و پرورش زیرساخت سرمایه انسانی هر کشور را تعیین می کند.


کدام کشورها نیروی کار ایرانی می‌خواهند؟

۳۲۴ روز قبل ۴۴ نظر

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت کار از آلمان، ترکیه، استرالیا و دانمارک به عنوان کشورهای هدف برای اعزام کارجویان ایرانی نام برد و گفت: کاریابی‌هایی که غیرمجاز فعالیت کنند شناسایی و با آنها برخورد خواهد شد.ایران به ترکیه نیروی کار اعزام می‌کند

۳۳۴ روز قبل ۲۳ نظر

خبرگزاری دانشجو : در ادامه دیدارهای ۲ جانبه مقامات عالیرتبه کشورمان در ترکیه، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همتای ترکیه‌ای خود ضمن انعقاد توافق نامه تامین اجتماعی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.


اعزام ۱۰هزار نیروی کار به خارج در سال ۹۵

۳۳۹ روز قبل ۲۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت کار به واگذاری امور غیرحاکمیتی وزارت کار به کاریابی‌های سراسر کشور اشاره کرد و گفت: این کار از اردیبهشت ماه اجرایی می‌شود. هدف‌گذاری اعزام ۱۰ هزار نیروی کار ایرانی به خارج از کشور در سال ۹۵ را داریم.


اعزام ۱۰ هزار نیروی کار ایرانی به خارج

۳۸۲ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت کار با اشاره به چشم انداز جدید کشور در دوران پسابرجام پیش‌بینی کرد که در سال‌ آینده ۱۰ هزار نیروی کار ایرانی به خارج اعزام شوند.


اعزام نیروی کار به خارج کشور؛ راهکار کوتاه مدت در توسعه اشتغال

۳۹۷ روز قبل ۱۳ نظر

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اعزام نیروی کار به خارج از کشور تنها برای کوتاه‌مدت در توسعه اشتغال موثر است، گفت: دولت انرژی اعزام نیروی کار به خارج از کشور را صرف توسعه تولید داخلی کند.
ایرج عبدی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص اظهارات رئیس انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی ایران درباره اعزام نیروی کار به قطب‌های اقتصادی دنیا، گفت: در شرایط فعلی با توجه به اینکه اداره جامعه به شکل مناسبی صورت نگرفته و اقتصاد کشور به شکل قابل قبولی نمی چرخد می توان در کوتاه مدت با اعزام نیروی کار به خارج از کشور شرایط اشتغال را بهبود بخشید.


نحوه جذب نخبگان خارج از کشور به عنوان استاد در دانشگاه‌ها

۴۰۵ روز قبل ۳ نظر

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم با اشاره به ۵ امتیاز مرکز جذب برای نخبگان، نحوه جذب متقاضیان نخبه در خارج از کشور را تشریح کرد و گفت: کاهش زمان رسیدگی به تقاضا بخشی از این امتیازات است.
حجت الاسلام محمدرضا رضوان طلب در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به امتیازات مرکز جذب وزارت علوم برای جذب نخبگان گفت: برای نخبگان ۵ امتیاز مشخص پیش بینی شده است، اول اینکه زمان رسیدگی به تقاضای متقاضیان نخبه نسبت به سایر متقاضیان، در قانون جذب محدودتر پیش بینی شده و به دانشگاه‌ها اعلام شده است.


احتمال اعزام نیروی کار به اندونزی/جزئیات مذاکرات جدید اشتغالی

۵۰۸ روز قبل ۳ نظر

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدتقی حسینی که برای شرکت در سومین اجلاس وزرای کار کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی به جاکارتا پایتخت اندونزی سفر کرده بود، با محمد حنیف وزیر کار جمهوری اندونزی دیدار و آمادگی کشورمان را برای توسعه مناسبات در حوزه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد.


اعزام نیروی کار به خارج از کشور در سال جاری افزایش می یابد

۵۴۰ روز قبل ۵ نظر

معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمار ایجاد شغل در سال گذشته از افزایش اعزام نیروی کار ایرانی در سال جاری خبر داد. حسن طایی به ایسنا گفت: امسال بیشتر از سال‌های قبل اعزام نیرو به خارج داشتیم و عزم دولت نیز برای اعزام جدی است. وی با اشاره به کارگروه ماده ۳۵ افزود: جلسات کارگروه در دفتر معاونت اشتغال تشکیل شده و با کاریابی‌ها به‌طور مداوم جلسه داریم.


آخرین آمار اعزام به خارج نیروی کار ایرانی

۵۵۸ روز قبل ۶ نظر

رییس هیات مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین المللی ایران (اصکابا) از آخرین آمار اعزام نیروهای کار ایرانی به خارج خبر داد و گفت: از این پس گواهینامه‌های شغلی به جای کارت موقت به شکل دفترچه‌ و شبیه پاسپورت صادر می‌شود.


اعزام ۱۰۰ نیروی متخصص خوزستان به عراق

۶۳۴ روز قبل ۳ نظر

رضا میرانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس تفاهم‌نامه بین خوزستان و استان بصره عراق قرار است یک هزار نفر نیروی کار فنی برای اشتغال به استان بصره اعزام شوند که در مرحله نخست به‌زودی ۱۰۰ نفر نیروی متخصص فنی از خوزستان به استان بصره اعزام خواهند شد.


ایرانیان خارج از کشور بیمه می شوند

۶۶۴ روز قبل

معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی از اجرایی شدن بیمه ایرانیان خارج از کشور خبر داد و گفت: سه مدل بیمه برای آنها وجود داردکه ابتدا یک مدل آن که مانند مشاغل آزاد است، اجرا می شود.
محمدحسن زدا در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: بیمه ایرانیان خارج از کشور چندین ماه است که کار کارشناسی و تخصصی آن انجام و در نهایت یکی از مدل های این بیمه طی چند روز آینده عملیاتی خواهد شد.


پیش‌بینی اعزام ۲۰هزار نیروی کار ایرانی به خارج در سال ۹۴

۶۷۷ روز قبل ۲ نظر

محمد اکبر نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،درباره آخرین وضعیت هدایت نیروی کار به خارج از کشور گفت:درسال گذشته حدود ۳هزار نفر اعزام نیروی کار از طریق انجمن صدور خدمات فنی و مهندسی داشتیم. در سال ۹۴ به دنبال اجرایی شدن طرح های قبلی هستیم.


گزارش بانک جهانی در مورد درآمد اعزام نیرو به خارج کشور

۷۰۳ روز قبل

بانک جهانی اعلام کرد درآمد ارزی ایران از محل اعزام نیروی کار به خارج در سال ۲۰۱۴ با افزایش ۵۲ میلیون دلاری نسبت به سال قبل از آن به یک میلیارد و ۳۸۲ میلیون دلار رسید.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بانک جهانی با انتشار گزارشی در مورد اعزام نیروی کار به خارج اعلام کرد کشورهای جهان در سال ۲۰۱۴ بالغ بر ۵۸۳ میلیارد دلار از اعزام نیروی کار به خارج درآمد داشته اند.


آمادگی ایران برای اعزام نیروی کار ایرانی به جمهوری آذربایجان

۷۰۷ روز قبل ۵ نظر

وزیرتعاون،کارورفاه اجتماعی، آمادگی کشورمان را برای ارائه آموزش فنی و حرفه ای به مربیان فنی و حرفه ای جمهوری آذربایجان و اعزام نیروی کار ایرانی به این کشور اعلام کرد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت تعاون، کاروفاه اجتماعی، علی ربیعی در دیدار با همتای آذربایجانی خود با تشریح ساختاروخدمات وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی به سازو کارنظام بیمه ای در کشورمان اشاره کرد و گفت: ۸ درصد تخت های بیمارستانی درایران متعلق به سازمان تامین اجتماعی است و این سازمان خدمات گسترده ای به کارگران ارائه می دهد.استراتژی‌های جدید اعزام به خارج

۷۴۵ روز قبل

معاون وزیر کار با تاکید بر لزوم تدوین استراتژی های جدید برای اعزام نیروی کار به خارج گفت: یک طرح ۸ مرحله ای برای شاغلان و بیکاران روستایی طراحی و از سال آینده اجرایی می شود.


شرایط معلمان خارج از کشور به لحاظ جمعیت دانش آموزی

۷۶۷ روز قبل

شاهین نوش آبادی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار کرد: یکی از مهم ترین برنامه های ما بررسی راهکارهای توسعه مشارکت های مردمی در مدارس خارج از کشور است. یکی از راهکارها در این زمینه این است که باید با قوانین و مقررات ما با قوانین کشورهای مقصد مطابقت داشته باشد؛ به همین دلیل با موضوع حساس و پیچیده ای سرو کار داریم.


انعقاد تفاهمنامه برای اعزام نیروهای کار ایرانی به کشورهای مختلف

۷۷۳ روز قبل

محمدتقی حسینی ظهر امروز در مراسم تجلیل از کارگران و واحدهای تولیدی نمونه استان البرز اظهار کرد: در این راستا تفاهم‌نامه‌ای برای اعزام نیروی کار ایرانی به کشورهای مختلف انجام شده است که براساس آمار موجود تا کنون ۸ هزار نیروی کار به خارج از کشور اعزام شدند.


اعزام ۲۴۴۰ نفر نیروی کار به خارج کشور در سال ۹۳

۷۷۸ روز قبل

حسن کرباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،با اشاره به اینکه در برخی کشورهای شرایط فعالیت کاریابی‌های خارجی راحت‌تر است گفت:این کاریابی‌ها می‌‌توانند به فرصت های شغلی دسترسی یابند و نسبت به اعزام نیرو اقدام کنند.


برگزاری آزمون‌ اعزام نیروی کار به خارج از کشور

۷۸۳ روز قبل

کوروش پرند امروز جمعه در حاشیه برگزاری هفتمین آزمون سنجش مهارت با اشاره به اینکه اعزام نیروی کار به خارج از برنامه های جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، گفت: نخستین قدم و شرط لازم برای اعزام نیروها به خارج ارائه آموزش های لازم و برگزاری آزمون های بین المللی است.


معافیت عوارض خروج از کشور برای شاغلان در خارج کشور

۷۸۹ روز قبل

رییس هیأت مدیره انجمن صنفی کاریابی‌های بین‌المللی ایران از معافیت پرداخت عوارض خروج از کشور برای ایرانیان شاغل در خارج خبرداد و گفت: سازمان تامین اجتماعی به کلیه نیروهای کار شاغل در خارج، کد بیمه اختصاص می‌دهد.


اعزام نیروی متخصص رشته های فنی و مهندسی و پزشکی به کویت

۷۹۹ روز قبل ۲ نظر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از احیای همکاری ها در زمینه آموزش های فنی و مهارتی با کویت خبر داد و گفت: از گذشته های دور ایرانیان در کویت فعال بوده اند و از لحاظ ژئوپلتیک با این کشوراشتراکات بی شماری داریم به طوری که در یک سال گذشته همکاری ها را دوباره احیاء کرده ایم.


شروع فعالیت سایت جذب نخبگان خارج از کشور

۸۰۳ روز قبل

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از آغاز به کار سایت جذب نخبگان خارج از کشور از شنبه هفته آینده خبر داد.
دکتر سورنا ستاری امروز در شورای پژوهش استان چهارمحال و بختیاری بر لزوم ورود مردم به حوزه فناوری تاکید کرد و حل مشکلات استان در زمینه علوم انسانی و اشتغال را از دانشگاه‌ها به عنوان مراکز علمی خواستار شد.


تمایل کشورهای حاشیه دریای خزر برای پذیرش نیروهای کار ایرانی

۸۲۷ روز قبل ۳ نظر

معاون اشتغال وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تمایل کشورهای حاشیه دریای خزر برای پذیرش نیروهای کار ایرانی خبر داد و فارغ التحصیلان رشته‌های علوم انسانی و فنی و مهندسی را در اولویت اعزم نیروی کار به خارج ذکر کرد.
حسن طایی اظهار کرد: در حال حاضر رشته‌های علوم انسانی، کشاورزی و فنی و مهندسی از اولویت بالایی برای اعزام به خارج برخوردارند و طبعا دانش آموختگان رشته‌های اقتصاد، مدیریت، حقوق و حسابداری شانس بیشتری دارند.


خبر اعزام نیروی کار به خارج از کشور

۸۷۵ روز قبل

علی ربیعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در گذشته ذهنیت خوبی از اعزام نیروی کار ایران به خارج از کشور نبود و این موضوع یک نوع پدیده منفی در مهاجرت تلقی می‌شد، گفت: مطالعات نشان می‌دهد در حال حاضر سهم مناسبی از بازارهای کار بین‌المللی نداریم.


409 نظر برای «اخبار اشتغال و استخدام در خارج کشور در سال ۹۵»
 1. علی کاظمی کارشناس عمران اجرایی

  کارشناس عمران اجرایی هستم با 17 سال سابقه کار در پروژه های عمرانی(سد ساری .تونل .پل. ساختمان) طراح انواع قالبهای چوبی _فلزی _ اجرای میلگرد با انواع لیستوفر _بتن و……

  پاسخ دادن


 2. عباس

  سلام آیا در ترکیه کار هست؟ ازطریق کاریابی بین المللی اصفهان میشه رفت ؟چقدر هزینه رفتن میشه؟بیمه وجای خواب وغذا چه جوریه؟رفتارشون با ایرانی ها چه جوری؟اگه میتونید من را راهنمایی کنید به هر کجا مراجعه می کنم بی فایده است هر جا که نیرو می خواند بگیرندفرم استخدام می دهند ولی خبری نمیشه به خیلی کاریابی ها سر زدم بی فایده بوده 32سال سن دارم در شرکت آهن قراضه ،پروژه ساختمانی وخیلی جاها کمکی بودم وکارگری هم می کردم

  پاسخ دادن

 3. عباس

  سلام آیا در ترکیه کار هست که بتونم از طریق کاریابی که واقع در اصفهان باشه بروم شرایطش چه جوریه ،دنبال کار در ترکیه که جای خواب وغذا داشته باشه می گردم اگر در آنجا کار پیدا بشه می شود پول بفرستی؟ بیمه چه جوری میشود ریخت؟ من متاهل هستم اگه بروم آنجا چند ماهه می تونم بیام ایران ،زبان ترکی را تا حدودی بلدم کارهای کارگری ،کارهای کمکی ،در پروژه های ذوب آهن ومجتمع کار کردم دنبال کار چند ساله با بیمه میگردم به کجا در استان اصفهان یاشهر زرین شهر باید مراجعه کنم باتشکر

  پاسخ دادن
 4. قاسم

  35 سال دارم دیپلم مکانیک 15 سال سابقه کار دارم 12 در یه شرکت غذایی مشغول هستم 5 سال تعمیرات و نگهداری و 7 سال هم سرپرست بخش مکانیک هستم در زمینه تولید بستنی و لبنیات

  پاسخ دادن
 5. محمد رضایی غازانی

  اشپزی را به طور نیمه حرفه ای مسلط هستم ، به طور حرفه ای مسلط به قصابی ، کار با مرغ ، کار با ماهی ، کار با بوقلمون و مشتقات اینها . 30 ساله هستم . خارج از رشته شغلی خود دیپلم فنی حرفه ای رشته تربیت بدنی را دارم . متشکر از عوامل سایت . خوشحال میشم یکی از کسایی باشم که اعزام میشم و تجربیات خودمو به کشورم برگردونم

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.