اخبار استخدام کمیته امداد در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۳ روز قبل ۳۴ نظر

استخدام کمیته امداد امام خمینی(ره)

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه آخرین اخبار استخدام کمیته امداد در اسرع وقت منتشر خواهد شد

لینکهای مرتبط


فهرست اخبار استخدام کمیته امداد موجود در این صفحه :


سهم ایجاد اشتغال کمیته امداد بیشتر از دستگاه‌های دولتی است

۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سهم ایجاد اشتغال توسط کمیته امداد از دستگاه‌های دولتی بیشتر بوده است.


ایجاد اشتغال مددجویان در دستور کمیته امداد کاشمر قرار گیرد

۲۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: باید امسال ایجاد اشتغال و توانمند کردن مددجویان در دستور کمیته امداد کاشمر و سایر ادارت سراسر استان قرار گیرد.


اجرای ۳۷۸ طرح اشتغال زایی توسط مددجویان

۲۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)صومعه سرا از اجرای۳۷۸طرح اشتغال زایی توسط مددجویان این نهاد درسال گذشته اشاره کرد وگفت:بابهره برداری از این طرح هابرای ۵۱۴ نفر اشتغال زایی شده است.


طرح‌های اشتغال‌زایی در کمیته امداد استان بوشهر اجرایی شد

۲۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در راستای اجرایی شدن طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر، ۱۵۰ دستگاه خودروی وانت نیسان با تخفیفات و تسهیلات ویژه ۴ درصد به مددجویان مناطق محروم و روستایی استان واگذار می‌شود.ایجاد ۲ هزار شغل جدید برای مددجویان استان همدان

۴۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲ هزار شغل برای افراد زیرپوشش کمیته امداد استان همدان ایجاد شد گفت: در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری ۶۶ درصد از این مشاغل طرح‌های تولیدی بوده است.


پرداخت ۱۲۰ وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد شاهرود

۵۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهرود با بیان اینکه ۱۲۰وام اشتغال به مددجویان این نهاد پرداخت شد، گفت: ارزش این وام‌ها ۱۴میلیارد و ۹۲۰میلیون ریال است.


اشتغال ۵۰ درصد از مددجویان کمیته امداد بوشهر

۵۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون امور اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۳۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد استان با کسب مهارت در شرایط اشتغال هستند که امسال اشتغال ۵۰ درصد از آنها فراهم می‌شود.


ایجاد ۲۷۰۰ شغل برای مددجویان کمیته امداد گلستان

۵۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان از ایجاد دو هزار و ۷۰۰ شغل و سه برابر شدن اعتبارات اشتغال در سالجاری خبر داد.


شرط معافیت فرزندان ذکور مددجویان کمیته امداد

۵۷ روز قبل ۱۹ نظر

خبرگزاری فارس : معاون حمایت و سلامت خانوده کمیته امداد استان تهران گفت: طرح معافیت از سربازی کمیته امداد برای فرزندان ذکور با هماهنگی سازمان ‌وظیفه عمومی ناجا در نظر گرفته‌ شده تا زمینه ایجاد اشتغال و رفع بخشی از مشکلات خانواده آنان فراهم شود.


رشد ۲۰۰ درصدی اشتغال مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

۵۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با تلاش‌های انجام شده اشتغال مددجویان این نهاد در سال گذشته رشد ۲۰۰ درصدی داشته است.


اشتغال‌زایی ۳۰ هزار خانوار کهگیلویه و بویراحمد اولویت کمیته امداد است

۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت که به دنبال اجرای طرح استعداد سنجی از ۳۱ هزار و ۶۸۸ خانوار زیرپوشش این نهاد، ایجاد اشتغال برای ۳۰ هزار و ۵۰۷ خانوار واجد شرایط در برنامه پنج ساله این نهاد قرار گرفته است.


ایجاد امسال ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کردستان

۶۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال کمیته امداد کردستان گفت: کمیته امداد امسال در کردستان برای ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی برنامه‌ریزی کرده است که نسبت به آمار سال گذشته، دو برابر افزایش دارد.


تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد کرمان ۳ برابر می شود

۷۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان از افزایش سه برابری میزان تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد این استان طی سال جاری خبر داد.


پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۴۰۱ نفر از مددجویان کمیته امداد ملایر

۷۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد ملایر از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به ۴۰۱ نفر از مددجویان کمیته امداد ملایر در سال گذشته خبر داد.


پرداخت ۳۸۷میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان هرمزگانی

۷۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : عبدالرضا خسروانی ظهر سه شنبه در نشستی با خبرنگاران بیان داشت: تسهیلات قرض الحسنه که کمیته امداد در قالب وام های اشتغالزایی به مددجویان پرداخت می شود، زمینه اشتغال و ایجاد منبع درآمد برای خانواده های نیازمندی که فاقد سرمایه اولیه و منبع درآمد هستند را فراهم کرده است و سبب خروج آنها از چرخه حمایتی می شود.


اشتغال ۲۲ هزار مددجو از طریق کاریابی در سال گذشته

۷۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر این که توانمند سازی مددجویان از اولویت های اصلی این نهاد است،‌ گفت: ۲۲ هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) از طریق کاریابی در سال گذشته مشغول کار شدند.


پرداخت ۱۷۰ هزار وام اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد

۸۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از هدف گذاری پرداخت ۱۷۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی به مجددجویان این نهاد در سال ۹۶ خبر داد.


لزوم توسعه اشتغال مددجویان از سوی کمیته امداد

۸۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری خانه ملت : نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با تأکید بر توسعه اشتغال مددجویان از تأکید رئیس کمیته بر ساماندهی موسسات خیریه خبر داد.


ایجاد ۲۷۰۰ فرصت شغلی توسط کمیته امداد استان مرکزی

۸۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کمیته امداد استان مرکزی سال گذشته با فراهم کردن ۲ هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی رتبه برتر استان را در حوزه اشتغال‌زایی به خود اختصاص داد.


ایجاد ۱۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایلام

۹۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: در سال گذشته یک هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ایجاد شده است.


ایجاد دو هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی توسط کمیته امداد در استان مرکزی

۱۰۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: طی سال گذشته دوهزار و ۷۶۸ فرصت شغلی با اعتباری بیش از ۳۹میلیاردتومان برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در استان مرکزی ایجادشد.


ایجاد ۵ هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد آذربایجان شرقی

۱۰۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری و در راستای دغدغه‌های مقام معظم رهبری به‌منظور تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، ۵ هزار شغل برای پنج هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان شرقی ایجاد می‌شود.


۳۹میلیاردتومان برای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداداستان هزینه شد

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیر کل کمیته امداد کهگیویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته ۳۹ میلیارد تومان در راستای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد استان هزینه شد.


ایجاد ۲ هزار و ۲۴۸ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد دراستان

۱۰۲ روز قبل

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد استان زنجان هدف گذاری این مجموعه برای ایجاد یک هزار و ۹۳۰ طرح اشتغالزایی را متذکر شد و گفت: همراهی بانک های عامل زمینه برای ایجاد ۲ هزار و ۲۴۸ طرح اشتغال در سال گذشته را فراهم کرد.


اختصاص ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت اشتغال مددجویان کمیته امداد قزوین

۱۰۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : استاندار قزوین گفت: در سال جاری ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مددجویان کمیته امداد در نظر گرفته شده که در مدت زمان سه ماه با سود چهار درصد باید به مددجویان تحویل داده شود.


بیش از ۱۵۰ هزار شغل در سال ۱۳۹۶ ایجاد می شود

۱۰۶ روز قبل

بازارکار: به گزارش خبرنگار بازارکار مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در این نشست با بیان اینکه وفاق ملی برای کمک به نیازمندان حول محورهای کمیته امداد در سطح کشور انجام شده است، گفت: وفاق ایجاد شده از سوی رسانه ها به سمت مردم، دولت و مجلس نیز منتقل شده است.


اجرای ۲۶۰۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان استان طی سال گذشته

۱۰۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:طی سال گذشته دو هزارو ۶۰۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان در حوزه های مختلف اجرا شده است.


ایجاد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد زنجان

۱۰۸ روز قبل

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی ایجاد درآمد پایدار برای نیازمندان با رویکرد اشتغال است که طی سال ۹۵ تعداد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.


اجرای ۲۵۱۶طرح خوداشتغالی توسط کمیته امداد

۱۱۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته ۲۵۱۶طرح خود اشتغالی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰میلیارد ریال از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان اجرا شد.


ایجاد ۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان مرکزی

۱۱۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی گفت: بیش از ۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد حمایتی در سال گذشته در استان ایجاد شد.


اجرای ۳۴۴۰ طرح اشتغال توسط کمیته امداد سیستان و بلوچستان

۱۲۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون ۳ هزار و ۴۴۰ طرح اشتغال در قالب مشاغل خرد و کسب و کار خانگی با اعتباری بالغ بر ۳۶۹ میلیارد و ۱۳ میلیون ریال برای مددجویان در سطح استان اجرا شده است.


ایجاد ۶۰۰هزار فرصت شغلی طی ۴سال گذشته

۱۲۸ روز قبل

بازار کار : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با حضور در برنامه تهران بیست اقدامات انجام شده برای ایجاد اشتغال مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال ۹۵را تشریح کرد.


اختصاص ۲۱۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان در سال ۹۶

۱۲۸ روز قبل

بازار کار : بر اساس مصوبه هیات دولت مددجویان تحت حمایت ۱۳ ماه مستمری دریافت می کنند و مبلغ واریزی ماه پایانی به عنوان عیدی آنان در نظر گرفته می شود که با رایزنی های انجام شده و قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور چند درصد باقی مانده تامین و عیدی آنان واریز خواهدشد.


اجرای ۱۱۶ طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد

۱۲۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری گفت: ۱۱۶ طرح خودکفایی برای مددجویان کمیته امداد چهارمحال و بختیاری اجرا شده است.


پرداخت تسهیلات اشتغالزا به مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان

۱۳۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: تسهیلات اشتغال در قالب طرح‌های کارانگیزی تا سقف ۴۰ میلیون ریال به‌ منظور ایجاد روحیه کسب‌ و کار و آموزش به مددجویان استان پرداخت می‌شود.


اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان برای اشتغالزایی مددجویان در سال آینده‌

۱۳۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس مجلس ‌با بیان اینکه خدمت به نیازمندان، خدمت به صاحبان اصلی انقلاب است، گفت: ۳ هزار میلیارد تومان برای اشتغال‌زایی مددجویان در سال آینده در نظر گرفته‌ شد.


ایجاد ۲۴۲ شغل برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در شهرستان سلسله

۱۳۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام (ره) شهرستان سلسله گفت: امسال ۲۴۲ شغل برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان سلسله ایجاد شد که این رقم سه برابر تعهد کمبته امداد در سند اشتغال شهرستان است.


اشتغالزایی برای ۱۶۶۳ مددجوی کمیته امداد استان ایلام

۱۳۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام گفت: از ابتدای امسال تاکنون برای یک هزار و ۶۶۳ مددجوی زیرپوشش این نهاد در استان اشتغال ایجاد شده است.


زمینه برای اشتغال مددجویان کمیته امدادچهارمحال وبختیاری فراهم شود

۱۳۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: زمینه برای اشتغال مددجویان کمیته امداد چهارمحال وبختیاری فراهم شود.


صرف بالغ بر۴ میلیاردریال اعتبار برای اشتغال مددجویان مهاباد

۱۳۵ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : امسال ۴ میلیارد و۲۰۰ میلیون ریال اعتبار برای اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد هزینه شده است.


۶۲۰ میلیارد ریال صرف اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد در خراسان رضوی شد

۱۳۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی گفت: ۶۲۰ میلیارد ریال اعتبار اشتغالزایی و توانمندسازی مددجویان تحت پوشش این نهاد از ابتدای امسال جذب شده است.


اشتغالزایی ۲ هزار و ۶۰۰ تن توسط کمیته امداد همدان

۱۳۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ شغل برای اقشار تحت حمایت کمیته امداد این استان ایجاد شد.


اجرای ۱۸۱ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد دهلران

۱۳۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر کمیته امداد شهرستان دهلران گفت: از ابتدای سال جاری ۱۸۱ طرح اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد دهلران اجرا شده است.


اعطای ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کرمانی

۱۳۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : مبلغی بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان از طریق اعطای تسهیلات در قالب ایجاد مشاغل خرد خانگی با حداقل مبلغ ۱۵ میلیون تومان برای هر مددجو شغل ایجاد شده است.


اشتغال زایی برای ۴هزار و۵۰۰خانوار مددجو

۱۴۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : اشتغال زایی برای ۴هزار و۵۰۰خانوار مددجوبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گفت: کارهایی که در زمینه اشتغال و توانمندسازی در استان انجام داده ایم مورد توجه دستگاه های نظارتی واقع شده و امسال برای ۴ هزار و ۵۰۰ خانوار شغل مولد و پایدار ایجاد شده است.


اجرای ۲۵۰ طرح اشتغال از سوی مددجویان رودباری

۱۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر کمیته امداد شهرستان رودبار گفت:۲۵۰نفر از مددجویان تحت حمایت شهرستان رودبار با دریافت ۳۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در زمینه های کشاورزی، خدمات، صنایع دستی و شیلات ایجاد شغل کرده و به توانمندی رسیده اند.


پرداخت ۴۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان مازندرانی

۱۴۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد ‌مازندران گفت: ۴۱ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان بابت اشتغال پرداخت شد که این فرآیند اشتغال همراه با پایدارسازی اشتغال بوده ‌است.


سالانه ۱۸۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد می‌شود

۱۴۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: سالانه ۱۸۰ هزار فرصت شغلی ایجاد شده که هزینه ایجاد هر شغل ۱۸ میلیون تومان بوده و پیش‌بینی می‌شود این رقم در سال ۹۶ به ۲۵ میلیون تومان برسد.


تعلق ۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد قم

۱۵۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: در سال جاری بیش از ۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به بیش از یک هزار تن از مددجویان این نهاد در قم تعلق گرفته است.


پرداخت ۱۴۳فقره تسهیلات اشتغال زایی وکارآفرینی به مددجویان بشاگرد

۱۵۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد شهرستان بشاگرد از پرداخت ۱۴۳ تسهیلات کار آفرینی واشتغالزایی به مددجویان برای توانمندی خود خبر داد.


اعطای ۱۵۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان یزدی

۱۵۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد از اعطای ۱۵۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به ۹۵۳ خانواده تحت حمایت و نیازمندان متقاضی از محل منابع قرض‌الحسنه بانکی و امدادی خبر داد.


ایجاد ۳۸ هزار فرصت شغلی برای مددجویان اردبیلی

۱۶۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: از زمان آغاز فعالیت کمیته امداد امام خمینی(ره) ۳۸ هزار و ۸۲۸ فرصت شغلی برای مددجویان تحت نظارت کمیته امداد اردبیل فراهم شده است.


ایجاد اشتغال برای ۲ هزار مددجوی کمیته امداد

۱۶۹ روز قبل

خبرگزاری شبستان:مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه امسال برای ۲ هزار مددجوی کمیته امداد شغل ایجاد می شود،گفت: ۱۸۰ میلیارد ریال سهم اشتغال مددجویان زنجانی از محل بودجه تبصره ۲۶ است.


۲ میلیارد تومان وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد ملایر اعطا شد

۱۷۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر کمیته امداد ملایر با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخشی برای رفع محرومیت در جامعه است، گفت: ۲ میلیارد و ۵۲۴ میلیون تومان وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد ملایر اعطا شد.


اعطای ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتعالزایی به مددجویان میرجاوه

۱۷۱ روز قبل

شبکه اطلاع رسانی راه دانا : مدیرکمیته امداد شهرستان میرجاوه از اعطای ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتعالزایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.


اجرای ۲۰۰۰ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان ‌

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معان اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: امسال دو هزار و ۸۶ طرح اشتغال با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان از محل منابع صندوق اشتغال نیازمندان کمیته امداد سیستان و بلوچستان در سطح استان به اجرا در آمده است.


ایجاد شغل پایدار برای ۳۰۰۰ مددجوی کمیته امداد در استان همدان

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان با پرداخت تسهیلات اشتغال در حوزه های مختلف برای ۳۰۰۰ مددجو شغل پایدار ایجاد کرده است.


لزوم توجه به اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس گفت: با فراهم کردن بستر اشتغال پایدار روستایی و رفع موانع تولید می‌توان از مهاجرت‌های اجباری به شهرها جلوگیری کرد.


ایجاد ۵۷۰ طرح اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد طی نه ماهه سالجاری

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به خدمات اشتغالزایی کمیته امداد، ایجاد شغل برای مددجویان کمیته امداد را مصداق بارز اقتصاد مقاومتی اعلام کرد.


ایجاد ۲ هزار شغل برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد زنجان

۱۸۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان سالجاری ۲ هزار شغل برای خانواده‌های تحت حمایت ایجاد خواهد شد.


اشتغالزایی برای ۲۴۰۰ نفر با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان در گیلان

۱۸۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گیلان با اشاره به سهمیه ایجاد چهار هزار و۵۰۰ شغل توسط این نهاد از ایجاد دو هزار و۴۰۰ شغل با اعتبار ۳۵ میلیارد تومان در استان خبر داد.به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله رضادوست در جلسه بررسی اشتغال زایی و رفع موانع ساخت مسکن مددجویان که بعدازظهر یکشنبه در سالن میرزای شفتی فرمانداری شهرستان شفت برگزار شد با اشاره به نیازهای متعدد افراد تحت پوشش کمیته امداد، اظهار کرد: نیازهای معیشتی، فرهنگی، درمانی، مسکن و اشتغال از جمله نیازهای خانواده های تحت پوشش است.


پرداخت ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به محرومان

۱۸۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به محرومان در این استان خبر داد.اجرای ۱۰۳طرح اشتغالزایی در شهرستان مرزی

۱۹۴ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کمیته امداد درمیان گفت: در ۹ ماهه سال ۹۵با پرداخت ۹ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال تسهیلات ۱۰۳ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان زیرپوشش کمیته امداد در این شهرستان اجرا شد.ایجاد ۲۱۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کردستانی

۱۹۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان از ایجاد ۲ هزار و ۱۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کردستانی از ابتدای امسال‌ تاکنون خبر داد.ایجاد اشتغال برای ۲ هزار مددجوی زنجانی تا پایان امسال

۲۰۱ روز قبل

خبرگزاری شبستان : از زنجان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان زنجان، هدایت صفری در جلسه مشترک با مدیر کل تامین اجتماعی استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر ۲۲ هزار و ۳۷۵ خانوار با جمعیت بیش از ۴۳ هزار نفر زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان زنجان هستند که این جمعیت معادل ۴ درصد جمعیت استان و ۸ درصد از خانوارهای استان است.


پرداخت تسهیلات به طرح اشتغال زایی مددجویان

۲۰۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : از ابتدای سال تاکنون ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات برای طرح اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان رودان پرداخت شده است.راه‌اندازی ۸۰۰ طرح مشاغل خانگی برای مددجویان خراسان شمالی

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته پرداخت شد که با اعطای این تسهیلات برای ۸۰۰ نفر فرصت شغلی پایدار ایجاد شد.


جذب ۷۴ درصدی تعهدات کمیته امداد کردستان در حوزه اشتغال

۲۰۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان گفت: از ۳۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبارات اختصاص یافته برای اشتغال مددجویان کردستانی، ۷۴ درصد جذب شده است.


اعطای تسهیلات اشتغال به بیش از ۹۰۰ مددجوی یزدی

۲۰۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : کمیته امداد طی هشت ماهه ابتدای سال جاری ۱۴۸ میلیارد و ۸۲۲ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به ۹۱۵ خانواده تحت حمایت پرداخت کرده است.


اشتغال زایی برای ۱۲۰ مددجوی آبدانانی از ابتدای امسال

۲۰۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آبدانان گفت: گوناگونی در شغل های ایجاد شده در کمیته امداد موجب اشتغال ۱۲۰ مددجو طی سال ۹۵ شده است.


اشتغال مددجویان جویای‌کار کمیته امداد در مناطق ویژه اقتصادی بوشهر

۲۱۳ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد استان بوشهر گفت: بر اساس امضای تفاهم نامه همکاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با کمیته امداد، مددجویان جویای کار این نهاد، به منظور اشتغال پایدار به کار گرفته می شوند.


معافیت تنها یک پسر از مددجویان بهزیستی وکمیته امداد ازخدمت سربازی

۲۱۹ روز قبل ۳۰ نظر

خبرگزاری مهر : جانشین رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: براساس ماده ۴۴ مکرر قانون معافیت، تنها یک پسر از خانواده های تحت پوشش بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره) می تواند معاف شود.


۸۰۶ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی اجرا شد

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از اجرای ۸۰۶ طرح اشتغال به ارزش ۸۵ میلیارد ریال برای مددجویان زیر پوشش این نهاد طی هشت ماهه امسال خبر داد.


پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به ۸۸ مددجوی رزنی طی سال جاری

۲۲۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رزن از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به ۸۸ مددجو در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.


ایجاد فرصت شغلی در کمیته امداد

۲۲۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام معاونت اشتغال و خود کفایی کمیته امداد امام با اعلام اینکه کمیته امداد پتانسیل و ظرفیت ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی را در خود دارد اظهار کرد: اگر در راستای تامین منابع کمیته دولت و مردم مشارکت داشته باشند می توانیم ایجاد فرصت شغلی را به رقم ۲۵۰ هزار نیز برسانیم.


امسال اشتغال ۷۱ نفر از مددجویان کمیته امداد ابرکوه فراهم شد

۲۲۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: امسال با پرداخت بیش از ۱۰میلیارد ریال زمینه اشتغال ۷۱ نفر از مدد جویان زیرپوشش این نهاد فراهم شده است.


اجرای هزار و ۱۵۰ طرح خوداشتغالی کمیته امداد

۲۲۶ روز قبل

خبرگزاری بسیج : هزار و ۱۵۰ طرح خود اشتغالی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه وبویراحمد امسال اجرا شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان در نشست بررسی مصوبات تفاهم نامه بین استانداری و کمیته امداد در سفر ریاست جمهوری و نیز بررسی اعتبارات تبصره ۲۶ قانون بودجه سال ۹۵ کمیته امداد با اعلام این خبر گفت: برای اجرای این طرحها ۱۶ میلیارد و ۴۱۱ میلیون تومان هزینه شده است.


هدفگذاری ایجاد ۶ هزار فرصت شغلی در کردستان

۲۲۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کردستان گفت: هدفگذاری شده با اجرای طرح استعدادسنجی شغلی تاپایان امسال بیش از ۶ هزار شغل بصورت مستقیم و غیر مستقیم برای مددجویان کردستانی ایجاد شود.


اشتغالزایی برای ۸۸۷نفر در کمیته امداد بهشهر

۲۳۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر گفت: با ایجاد طرح های اشتغال زایی در دولت تدبیر و امید به کمک کمیته امداد در این شهرستان برای ۸۸۷ نفر ایجاد شغل شده است.


اشتغالزایی خانوارهای مددجوی کمیته امداد امام خمینی مهاباد

۲۳۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان :از مهاباد ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی مهاباد گفت : بههمین منظور ، ۱۷ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال تسهیلات به خانواده های زیر پوشش پرداخت شده است.


اجرای بیش از ۶۰۰ طرح اشتغال مددجویی در خراسان شمالی

۲۴۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: این نهاد در هفت ماهه نخست امسال بیش از ۶۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان مستعد تحت حمایت در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده است.


۷۷میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال مددجویان کمیته امداد

۲۴۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت:۷۷ میلیارد و ۲۳۰ میلیون ریال تسهیلات برای اشتغال مددجویان چهارمحالی پرداخت شده است.


اجرای ۴۸ طرح اشتغالزا، بارقه امید در پیچاب باشت

۲۴۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: کمیته امداد امام خمینی (ره) از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون با اجرای افزون بر ۲۶ هزار طرح اشتغالزا تعداد پرشماری از خانوارهای مددجوی این استان را خودکفا کرده و اینک به یاری مردم محرومتر، از جمله پیچاب باشت شتافته است.


۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد ابلاغ شد

۲۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از ابلاغ ۷۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه سفر کاروان تدبیر و امید به استان به منظور اشتغالزایی ۶ هزار مددجوی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان خبر داد.پرداخت حدود سه میلیارد ریال وام خود اشتغالی به مددجویان کمیته امداد

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بجستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۷ فقره وام خود اشتغالی به ارزش ۲ میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال به مددجویان این نهاد در بخش های خدمات، دامداری و کشاورزی پرداخت شده است.


اجرای ۷۲۰ طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال با پرداخت ۱۲میلیارد ریال اعتبار ۷۲۰ طرح اشتغال زا برای مددجویان کمیته امداد در استان اجرا شده است.


اجرای ۱۳۴ طرح اشتغال زا برای مددجویان چهارمحال و بختیاری

۲۴۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری از اجرایی شدن ۱۳۴ طرح اشتغال زا برای مددجویان چهارمحال و بختیاری خبر داد.


ایجاد بیش از ۵۰ درصد اشتغال خرد توسط کمیته امداد

۲۵۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : ایجاد بیش از ۵۰ درصد اشتغال خرد توسط کمیته امدادبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان این مطلب گفت: این مشاغل شامل ۱۳۵ هزار و ۵۶۸ اشتغال خرد و خانگی است.


۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان قوچان اعطا شد

۲۵۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیر کمیته امداد قوچان گفت: از ابتدای امسال بیش از ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان قوچان اعطا شد.


پرداخت ۶۷ مورد تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد کامیاران

۲۵۵ روز قبل

خبرگزتاری ایرنا : مدیر کمیته امداد شهرستان کامیاران گفت: در طی هفت ماه گذشته ۶۷ مورد تسهیلات اشتغالزایی و کسب معیشت از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.اصلی‌ترین ماموریت کمیته امداد ایجاد اشتغال مددجویان است

۲۵۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: اصلی‌ترین ماموریت کمیته امداد ایجاد اشتغال مددجویان است و نباید این امر تنها بر مبنای پرداخت تسهیلات و بدون نظارت رها شود.


افزایش ۱۰۶ درصدی اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان یزدی

۲۵۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: در شش ماه نخست امسال ۱۳۸ میلیارد و ۳۶۲ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به ۸۵۴ خانواده تحت حمایت و نیازمندان متقاضی پرداخت شد.


زمینه اشتغال ۱۰۳ مددجو فراهم شد

۲۶۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) گناوه گفت: در هفت ماه امسال زمینه ایجاد اشتغال ۱۰۳ مددجوی تحت پوشش این نهاد و نیازمندان جویای کار با اعتبار دو میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال فراهم شد.


34 نظر برای «اخبار استخدام کمیته امداد در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. مجید

  سلام،خسته نباشید من مددجو
  وتحت پوشش کمیته امدادهستم ومتعهل واندامهای سمت چپ بدنم ضعیفه،امامیتونم راه برم وکارای شخصیموانجام بدم وبهمین دلیل بیکارهستم کمیته امدادهم رفتم برای کار،گفتن وام اشتغال بگیر دوست داشتم وام بگیرم وخودم کاری راه بندازم اماضامن ندارم،برای اینکه معرفی کننم به جایی برای کارگفتن برای توکاری نیست،وباحقوق ویارانه واقعأنمیشه زندگی کردوحتی فکربچه دارشدنوبیرون کردیم ازسرمون بخاطرمخارج زندگی،
  اگه امکانش هست حداقل بجایی برای کارمعرفیم کنید،
  باتشکر

  پاسخ دادن
 2. حسین

  سلام اینجانب دوسالی به عنوان امریه در کمیته امداد کار کردم که فرزند مددجو هستم ودارای مدرک لیسانس رشته زبان و ادبیات عرب می باشم لطفا جناب آقای فتاح اگر اولویت و هدف کار شما کمک به نیازمندان و فقیران است پس چرا کسانی که مددجو کمیته امداد و 2سال خدمتشون رو در این اداره به عنوان امریه سربازی بسر بردند دستوری اتخاذ ننموده اید که این دسته از افراد که بخاطر کمک به نیازمندان و فقیران و آشنایی با سیستم اداری جذب و استخدام بشن لطفا دستورات لازمه در این خصوص را هر چه سریعتر مبذول فرمایید.

  خدا همیشه ناظر بر اعمال ماست.دنیا و آخرت خود را فراموش نکنیم مبادا فردا دیر شود.

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.