استخدام پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس (خبر جدید)

۱۴۴ روز قبل ۵۷ نظر

استخدام پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس

خبر ۱۱ شهریور ۹۶ – تاکید بر بکارگیری نیروهای بومی متخصص در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج‌فارس بر به‌کارگیری نیروهای بومی متخصص، جوان و بانوان در این شرکت تأکید کرد و گفت: ما نه به حرف، بلکه در عمل و به آمار این را نشان خواهیم داد.
برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۱ اریبهشت ۹۶ – دعوت از پذیرفته شدگان ذخیره استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

بر اساس تصمیمات اتخاذشده از آنجاکه تعدادی از داوطلبین همکاری در شرکت به دلایل مختلف از حضور در زمان مقرر خودداری نموده اند و یا در آموزشهای تخصصی موفق نگردیده اند، به اطلاع آن تعداد از داوطلبین مرحله دوم لیست ذخیره ( به شرح اسامی پیوست) که بومی بوده و یا در شهر بندرعباس مقیم می باشند ( توضیح اینکه مشکل اقامت در شهر بندرعباس نداشته باشند) می رساند بر اساس برنامه ریزی انجام شده، مقرر است کلاس­های آموزش مرحله دوم کارآموزان بلافاصله بعد از اتمام ماه مبارک رمضان در واحد آموزش پالایشگاه برگزار گردد، لذا از داوطلبین محترم تقاضا میشود مراتب آمادگی خود را جهت هماهنگی های ضروری قبل از شروع آموزش تا تاریخ ۹۶/۰۳/۰۳ از طریق نمابر شماره ۲۶۷۰۹۹۲۱-۰۲۱ به واحد آموزش شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعلام نمایند. بدیهی است بعد از تاریخ فوق ثبت نام در این مرحله میسر نمی باشد.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ مهر ۹۵ – اسامی ۹۰ برگزیده استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس از میان ۴۰۰ برگزیده اولیه اعلام شد.

خبرگزاری تسنیم : اول و دوم اسفند ماه سال ۹۲ بود که آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس در ۲۴ رشته تحصیلی برگزار شد. در این آزمون که در پی انتشار آگهی های متعدد استخدامی این شرکت برگزار شد، تعداد بسیار زیادی از جوانان تحصیل کرده در ۲۴ رشته فنی و تخصصی از نقاط مختلف کشور حضور پیدا کردند.
نتایج اولیه این آزمون ۲۸ اسفندماه ۹۲ اعلام شد و تعدادی برای انجام مصاحبه و گزینش نهایی انتخاب شدند. طی تماسی که از طرف معاونت نیروی انسانی این شرکت با منتخبان مرحله نخست صورت گرفت، زمان هایی برای انجام مصاحبه تعیین شد و مقرر شد تا انجام تمامی مصاحبه ها در خردادماه سال ۹۳ صورت گرفته و تیرماه ۹۳ اسامی منتخبان نهایی استخدام اعلام شود.
این نتایج با دوماه تأخیر در شهریورماه سال ۹۳ اعلام شد و کسانی که با پذیرش در مرحله اولیه آزمون کتبی و مرحله مصاحبه تخصصی و اعتقادی به عنوان نیروی استخدامی معرفی شده بودند، مشخص شدند.
از شهریورماه سال ۹۳ تا میانه مهرماه سال جاری، این تعداد جوان تحصیل کرده که حدود ۴۰۰ نفر هستند، نه تنها مشغول به کار نشدند بلکه وزارت نفت، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و شرکت پالاش نفت ستاره خلیج فارس هیچ پاسخ روشنی به آنها و خانواده هایشان در خصوص سرنوشت استخدام آنها ندادند تا اینکه اسامی ۹۰ برگزیده استخدامی این پالایشگاه از میان ۴۰۰ برگزیده اولیه اعلام شد.
طبق اعلام شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس، از کلیه منتخبین دعوت شده تا در تاریخ اول آبان ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، جهت انجام امور اداری مربوطه به پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس- بندرعباس مراجعه کنند تا در سومین دوره کارآموزی و توجیهی بدو استخدام (ویژه برگزیدگان نهایی مصاحبه فنی- تخصصی) شرکت کنند.


خبر ۱۲ مهر ۹۵ – دعوت از پذیرفته شدگان استخدامی جهت شروع دوره کارآموزی و آموزشی

داوطلب گرامی با سلام
نظر به اینکه با برنامه ریزی صورت گرفته قرار است با یاری خداوند سبحان دوره کارآموزی و آموزش گروه سوم داوطلبان عزیز از روز شنبه مورخ ۹۵/۰۸/۰۱ در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس آغاز گردد، لذا از داوطلبان عزیز در لیست نفرات اعلام شده که کماکان مایل به همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس می باشند، درخواست میگردد رأس ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۰۸/۰۱ در محل پالایشگاه نفت ستاره با همراه داشتن مدارک مشروحه ذیل به آدرس بندرعباس- کیلومتر ۱۴ اسکله شهید رجایی- دوراهی خون سرخ- جنب پالایشگاه نفت بندرعباس مراجعه نمائید، بدیهی است عدم حضور در تاریخ ذکر شده بمنزله انصراف داوطلب از همکاری با این شرکت تلقی خواهد شد.
۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲- گواهی عدم سوء پیشینه کیفری که حداکثر یکماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد
۳- اصل و تصویر کارت ملی
۴- اصل و تصویر شناسنامه
۵- شش قطعه عکس ۴*۳
۶- گواهی سابقه کار ترجیحاً همراه با گواهی پرداخت حق بیمه ایام اشتغال بکار

برای مشاهده لیست پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ فروردین ۹۵ – معوقات مزدی کارگران ستاره خلیج فارس

ضمن تبریک سال نو ، به اطلاع میرساند از آنجا که با برنامه ریزی های صورت گرفته ، بزودی آموزش های تخصصی تعدادی از پذیرفته شدگان (بشرح اسامی اعلام شده در جدول پیوست ۱) در مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز پالایشگاه و بر اساس اولویت و تقدم امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی / تخصصی انجام شده قبلی ، آغاز خواهدشد.
لازم است هر یک از نفرات اعلام شده تمایل مجدد خود را به شرکت در دوره های آموزشی و کارآموزی و نهایتا همکاری در مراحل بهره برداری پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نسبت به تکمیل فرم ضمیمه (پیوست ۲) حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱/۲۵ اقدام و فرم مذکور را از طریق نمابر شماره ۲۶۷۰۹۹۲۱-۰۲۱ارسال نمایند.
بدیهی است در صورت عدم وصول فرم تکمیل و امضاء شده فوق الذکر ، موضوع بمنزله انصراف داوطلب تلقی و نیروهای مورد نیاز پالایشگاه از طریق سایر نفرات بر اساس اولویت امتیازات تامین خواهد شد.

پیوست ۱

پیوست ۲


خبر ۲۸ مرداد ۹۴- استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش HSE (ایمنی آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست) در رشته های تحصیلی مرتبط (بشرح جدول ذیل) بصورت قراردادی مدت موقت و بصورت آزمایشی و بر اساس قانون کار و سازمان تأمین اجتماعی ، فقط از بین داوطلبان ذکور در الویت اول نیروهای بومی ساکن بندرعباس (ترجیحاً دارای حداقل ۲ تا ۳ سال سابقه کار مرتبط) از طریق برگزاری مصاحبه فنی/تخصصی دعوت به همکاری می نماید. داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل لازم است، مدارک مورد نیاز اعلام شده را همراه با فرم تکمیل شده پیوست از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۵/۱۳۹۴ به صندوق پستی ۱۹۱۹۸۳۸۴۱۱ ارسال نمایند. بدیهی است به مدارک ناقص و یا مدارک تحصیلی غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً هرگونه اطلاع رسانی بعدی از طریق همین سایت (www.pgsoc.ir)اعلام خواهد شد. (داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مشابه آن در بسیج الزامی است) لطفا فرم استخدام را از قسمت آلبوم تصاویر , قسمت استخدام تهیه و تکمیل بفرمایید .

مشخصات
۱ کارشناس /کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی( آتش نشانی ) – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۲ کارشناسی/کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۳ کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۴ کارشناسی/ کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۵ کارشناسی/ کارشناسی ارشد بهداشت و تغذیه – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
مدارک مورد نیاز
۱. تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲ . تصویرسوابق کار
۳.تصویرکارت پایان خدمت/ معافیت دائم
۴. تصویر کارت ملی

 

کارفرما

57 نظر برای «استخدام پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس (خبر جدید)»


 1. AMN

  سلام،
  دوستان برادرم جزء لیست ذخیره بوده و حالا اسمش رو تو سایت زدن… شرایطش با زمانی که رفت آزمون داد کلی فرق کرده، کار داره، زن گرفته، داره بچه دار میشه… تهران هم هستش….
  خواستم ببینم کسی اطلاع داره دوره آموزش چه مدت هستش؟ حقوق نمیدن؟ یا مثلا بعد آموزش و قبولی در آزمون، دوباره بلاتکلیف، بی خبر رها کنند تا وقتی فاز جدید افتتاح شه، یا بهونه ای جدید؟!!!! منظورم اینه کسایی که مرحله اول بودن و بعد آموزش قبول شدن، سریع استخدام شدن؟
  خواهشا اگه کسی اطلاعی داره به اشتراک بذاره… ممنون

  پاسخ
 2. محمد هادی نامور

  با سلام.
  ضمن عرض خسته نباشید و تسلیت ایام محرم الحسین(ع) .. اعلام میدارم اینجانب در آموزشی سال ۹۴که برای کارآموزان تدبیر شده بود شرکت کرده و بعد از اتمام دوره بخاطر پاره ای مشکلات قادر به ادامه همکاری نبودم لذا مراتب را به شرکت محترم گزارش داده و بعد از چندین ماه اعلام همکاری کردم که البته حق با شرکت بود که من دیر اقدام کرده بودم..لذا اکنون از مسئولین محترم عاجزانه تقاضامندم در صورت امکان مساعدت فرمائید..

  پاسخ
 3. مهران مردانی

  سلام بنده فوق دیپلم مکانیک دارم گرایش تاسیسات،،و در حال گذراندن دوره ی بلند مدت تاسیساتم و سابقه ی کار در پروژه های عسلویه روهم دارم ۲۲سال سنمه و شدیدا جویای کار میباشم

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.