استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۱

۷۲۲ روز قبل
این آگهی مربوط به ۷۲۲ روز پیش است و به احتمال زیاد منقضی شده است.

ثبت نام آغاز شد.لطفا لینک زیر را ببینید.

ثبت نام شروع شد :

اینجا را ببینید

 

خبر جدید:

عباس رجایی درگفت و گو با خانه ملت، با تاکید بر این که 6 هزار و 300 ناظر جدید بخش کشاورزی استخدام رسمی وزارت جهاد کشاورزی می شوند ، افزود: طرح اصلاح قانون استخدام ناظرین کشاورزی درمجلس هشتم به تصویب رسید و مقرر شد معاونت نیروی انسانی رییس جمهور و وزارت جهاد کشاورزی شرایط استخدام ناظرین را فراهم کنند اما برای مدتی اجرای آن به تعویق افتاد.

نماینده مردم اراک و کمیجان درمجلس شورای اسلامی اظهارداشت: با تعویق دراجرای این قانون، ناظرین سردرگم شدند اما در روزهای اخیر با پی گیری کمیسیون کشاورزی مجلس مجوز نهایی استخدام ناظرین صادرشد.

گفتنی است قانون اصلاح قانون استخدام ناظرین کشاورزی پس از فراز و نشیب‌های بسیار نهایتا در تاریخ 12 بهمن ماه سال 89 در مجلس تصویب و به تائید شورای نگهبان رسید و بنا به دلایلی با یکسال تاخیردر تاریخ 28 اسفند ماه سال 90 ضمن ابلاغ به رئیس جمهور در روزنامه رسمی کشورمنتشر شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مجمع هم‌اندیشی معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی منطقه دو وزارت جهاد کشاورزی با حضور معاون توسعه‌ی مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی به مدت دو روز در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

اخبار قبلی(آرشیو)

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در این مجمع گفت: بخش کشاورزی محور اصلی توسعه و کشاورزی در استان از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که با وجود 460 کیلومتر مرز مشترک کشاورزی امنیت محور است. مدیریت واحد اجرایی در این استان بسیار مشکل است و با توجه به درآمد پایین روستاییان و خرده‌مالکی اما کشاورزی به عنوان یکی از مهم‌ترین محورهای توسعه در استان محسوب می‌شود.

غلامرضا هادربادی افزود: بیشترین خرده‌مالکی در کشور مربوط به استان خراسان جنوبی است و کلکسیونی از شرایط غیرطبیعی مانند بادهای 120 روزه سیستان در استان وجود دارند.

وی خاطر نشان کرد: در بحث اجرای طرح کشاورزی حفاظتی در سطح مزارع استان، بعد از استان فارس خراسان جنوبی جزو استان‌های پیشرو در این طرح بوده است. در تولید گوشت مرغ، تخم‌مرغ و شیر در استان خودکفا شده‌ایم، به‌طوری که دو سوم گوشت مرغ تولید‌شده در استان به استان‌های دیگر صادر و روزانه 30 تن شیر نیز به استان خراسان رضوی صادر می‌شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در ادامه با توجه به این که 200 نفر نیرو در سه سال گذشته از مجموعه جهاد کشاورزی استان به افتخار بازنشتگی نائل شده‌اند، اظهار کرد: با دو برابر شدن اعتبارات استانی و ملی نسبت به سال گذشته، حجم کار چند برابر شده، ولی نیروی انسانی جدید جذب نشده است.

وی کمبود نیروی انسانی در مجموعه جهاد کشاورزی استان را یکی از مشکلات عنوان و خواستار اخذ مجوز‌های لازم و برگزاری هرچه سریع‌تر آزمون استخدامی جهت جذب نیروی جدید در استان را خواستار شد.

در ادامه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در زمان ادغام وزارت جهاد سازندگی با وزارت کشاورزی تعداد نیرو‌های وزارت 152 هزار بوده که به 85 هزار رسید، یعنی تعدیل نیرو اتفاق افتاد.

دکتر سید علی صدر‌السادات افزود: دولت در بخش کشاورزی زیر سه درصد است. فعالیت‌هایی که تاکنون در بخش کشاورزی به بخش غیردولتی واگذار شده، نسبت به آنچه که باید واگذار شود، بیشتر بوده است.

وی از اخذ مجوز استخدام 6271 نفر در سطح کشور خبر داد و افزود: اکثریت این نیروها که نیروهای متخصص بخش کشاورزی خواهند بود، پس از برگزاری آزمون و مراحل در سطح شهرستان‌های کشور به کارگیری خواهند شد.


225 نظر برای «استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۱»


 1. عشرا

  سلام آدمین-خسته نباشید-منظورت این بود که آزمون برگزار شد یا فقط این اسامی ناظرین دارای شرایط رواعلام کردن؟؟ من ثبت نام کردم کد رهگیریم گرفتم ولی ناظرنبودم-آیا آزمونی برای غیر ناظرین برگزار میشه یا نه؟ توروخدا جوابمو بدین-مرسی

  پاسخ دادن 2. حسینی

  با سلام میخواستم بدونم من که فارغ التحصیل رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست هستم هم میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدین تا برای ثبت نام اقدام کنم .با تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.