استخدام وزارت جهاد کشاورزی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۵ روز قبل ۴۰۰ نظر

استخدام وزارت جهاد کشاورزی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار وزارت جهاد کشاورزی اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام وزارت جهاد کشاورزی موجود در این صفحه :


توانایی اشتغالزایی ۱۰ هزار نفر در حوزه کشاورزی جهرم

۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: انتظار است تا پایان امسال ۱۰ هزار شغل در حوزه های مرتبط با کشاورزی در جهرم ایجاد شود.


ایجاد ۳۴۰۰شغل ازطریق صندوق های خرد زنان روستایی در هرمزگان

۴۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر هماهنگی و ترویج جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: جهاد کشاورزی هرمزگان با راه اندازی صندوق های خرد زنان روستایی باعث ایجاد ۳هزار و ۴۰۰ شغل در مناطق روستایی استان شد.


کارگروه تولید و اشتغال سازمان جهاد کشاورزی بوشهر شروع به کار کرد

۶۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : در راستای نامگذاری سال ۱۳۹۶ با عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، کارگروه تولید و اشتغال سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر به منظور تحقق شعار سال شروع به کار کرد.آغاز اقدامات جهاد کشارزی استان اردبیل در مسیر افزایش تولید و اشتغال

۹۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از آغاز اقدامات این سازمان در مسیر افزایش تولید و اشتغال در سال جاری خبر داد.ایجاد سه هزار و ۷۸۵ فرصت شغلی در بخش کشاورزی استان قزوین

۱۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۷۸۵ فرصت شغلی جدید در بخش کشاورزی استان ایجاد شده است.


جذب ۳۰۰ نفر از ناظرین کشاورزی کرمانشاه

۱۱۳ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت:دستگاه های ذی ربط و وزارت جهادکشاورزی باید نسبت به استخدام حدود ۳۰۰ نفر از ناظرین کشاورزی استان کرمانشاه اقدام کنند.


استخدام ۱۳۵ مهندس ناظر کشاورزی در همدان

۱۳۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از استخدام ۱۳۵ مهندس ناظر کشاورزی در همدان خبر داد و گفت: این افراد باید طبق قانون در مراکز جهاد کشاورزی مستقر شوند.


۱۹۸ شغل در بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری فراهم شد

۱۴۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: با افتتاح پروژه های بخش کشاورزی در دهه فجر برای ۱۹۸ نفر اشتغال ایجاد شد.


اجرای ۷۳ پروژه کشاورزی با ۳۴۰ میلیارد ریال و ۲۰۳ فرصت شغلی درگلستان

۱۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : همزمان با دهه فجر امسال تعداد ۷۳ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی در حوزه کشاورزی گلستان به بهره برداری می رسد که به گفته رئیس سازمان جهادکشاورزی استان افزون بر ۳۴۰ میلیارد ریال برای اجرای آنها هزینه شده است.
ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۰۰۰ نفر در جهاد کشاورزی

۱۷۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با واگذاری مجتمع‌های جهاد کشاورزی به سرمایه‌گذاران برای بیش از یک هزار نفر شغل ایجاد می‌شود.


سهم ۲۰ درصدی کشاورزی در اشتغال‌زایی

۱۷۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سهم بخش کشاورزی در اشتغال‌زایی کشور حدود ۲۰ درصد است، گفت: عمده مشکلات بخش کشاورزی مربوط به دوران بعد از تولید محصولات است.


اشتغال‌زایی بیش از ۶ هزار نفر در حوزه صنایع کشاورزی

۱۷۷ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، از صدور ۵۲۵ جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری با اشتغال‌زایی ۶ هزار و ۸۹۷ نفر در حوزه صنایع کشاورزی خبر داد.


اشتغالزایی برای ۲۱۱ نفر از فعالان کشاورزی در شهرستان آوج

۲۱۵ روز قبل

خبرگزاری مهر : مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آوج گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون برای۲۱۱ نفر از علاقمندان بخش کشاورزی در این شهرستان شغل ایجاد شده است.


سهمیه جذب مهندسان ناظر کشاورزی کرمانشاه را افزایش دهید

۲۵۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مکاتبه‌ای از وزیر جهاد کشاورزی با توجه به بالا بودن ظرفیت و قابلیت کشاورزی اراضی این استان خواستار افزایش سهمیه جذب مهندسان ناظر کشاورزی استان از ۲۰۰ نفر به ۵۰۰ نفر، شدند.


اشتغال ۳ هزار و ۷۳۹ نفر در کردستان به شغل زنبورداری

۲۵۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: بر‌اساس نتایج آمارگیری سال گذشته ۳ هزار و ۷۳۹ نفر در سطح استان به شغل زنبورداری اشتغال دارند که از این تعداد یک‌هزار نفر انان به صورت حرفه‌ای اشتغال دارند.انتقاد از حقوق‌های ۲۰ میلیونی و استخدام‌های فامیلی در وزارت جهاد کشاورزی

۲۶۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم ارومیه در مجلس از وزیر کشاورزی به خاطر عدم پاسخ به سوالات نمایندگان درباره حقوقهای ۲۰ میلیونی و استخدام های فامیلی در وزارت جهاد کشاورزی انتقاد کرد.


ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر در کامیاران

۲۶۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کامیاران گفت: یک هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در کار کاشت، داشت و برداشت محصول ذرت در کامیاران اشتغال دارند.


حجتی: مسئول ایجاد اشتغال درحوزه کشاورزی نیستیم

۳۰۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: وزیر جهاد کشاورزی محور اقتصاد مقاومتی در این وزارتخانه را بهره‌وری بیشتر محصولات عنوان کرد و گفت: بدهی دولت به گندم‌کاران از طریق فروش اوراق مشارکت در بورس پرداخت می‌شود.


رونق اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد با حمایت از ۲۷۰ تعاونی شکل می گیرد

۳۰۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رونق اشتغالزایی با کمک به ۲۷۰ تعاونی کشاورزی در این استان شکل خواهد گرفت.


ایجاد اشتغال برای بیش از ۳ هزار نفر در اردبی

۳۰۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: همزمان با هفته دولت امسال تعداد ۴۸ طرح تولیدی و عمرانی کشاورزی در اردبیل به بهره برداری می رسدتوجه لازم به ظرفیت اشتغال‌‌زایی بخش کشاورزی نمی‌شود

۳۲۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی آن توجه لازم در اقتصاد کشور نشده است، گفت: در بخش‌هایی مانند گیاهان دارویی ظرفیت‌های مغفولی وجود دارد که در صورت توجه به آن می‌توان حضور مناسب‌تری در بازارهای کشورهای اروپایی داشت.


استخدام ۴۰۲ نفر از ناظران کشاورزی در مراکز جهاد دهستان‌های گیلان

۳۲۹ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان از استخدام ۴۰۲ نفر از ناظران کشاورزی در مراکز جهاد دهستان‌های گیلان خبر داد.
به گزارش ایلنا از صومعه‌سرا، علیرضا شعبان‌نژاد صبح امروز در جریان بازدید از شالیزارهای این شهرستان بیان کرد: سال گذشته ۲۲ هزار نفر کشاورز زمین‌های خود را برای تجهیز و نوسازی در اختیار سازمان جهاد کشاورزی گذاشتند.


ایجاد۲۰ هزار فرصت شغلی جدید در یاسوج

۳۳۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : تولیدات محصولات کشاورزی استان با وجود افزایش تولید اما نیازهایی دارد که در صورت توجه می تواند زمینه ایجاد شغل و افزایش درآمد مردم را به دنبال داشته باشد.


جذب نیروی انسانی با تنظیم سند توسعه منابع انسانی

۳۳۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی گفت: در وزارت جهاد کشاورزی سند توسعه منابع انسانی تنظیم شده و جذب نیروی انسانی بر اساس این سند انجام خواهد گرفت.


استخدام ۵۶۷ نفر در سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه

۳۴۵ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در راستای اجرای مصوبه بهمن ماه سال ۱۳۹۰ مجلس شورای اسلامی مبنی بر استخدام و بکارگیری ۱۰ هزار نفر از کارشناسان ناظر بخش کشاورزی در دولت تدبیر و امید با صدور ابلاغ شروع بکار افراد استخدام شده طی دو مرحله تعداد ۵۶۷ نفر در جهاد کشاورزی این استان بکارگیری شده اند که از این تعداد ۲۸ نفر از ناظرین جهت شروع بکار در ادارات وابسته(مدیریت تعاون روستایی ۶ نفر، مدیریت امور عشایری ۳ نفر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزبرداری ۱۴ نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی ۵ نفر) معرفی شده اند.


وضعیت شرکت های دانش بنیان بررسی می شود

۳۴۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: در آستانه سفرریاست جمهوری به استان نخستین کاروان دولت تدبیر و امید، وضعیت شرکت‌های دانش‌بنیان این استان را مورد بررسی قرار خواهد داد.


ایجاد ۶ هزار و ۸۸۰ فرصت شغلی در بخش کشاورزی لرستان

۳۵۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایرنا: خرم آباد – ایرنا – معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی گفت: اشتغال ایجاد شده در بخش کشاورزی استان طی سال های ۹۳ و ۹۴ معادل ۶ هزار و ۸۸۰ نفر بوده است.


افزایش تعداد مجتمع‌های گلخانه‌ای برای رشد تولید و اشتغال

۳۵۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : رئیس جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش تعداد مجتمع‌های گلخانه‌ای برای رشد تولید و اشتغال در این استان خبر داد.


ایجاد بیش از ۳ هزار شغل توسط جهاد کشاورزی قزوین

۳۶۶ روز قبل

خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: پیش بینی می شود در سال جاری ۳ هزار و ۸۶۲ نفر توسط جهاد کشاورزی در استان ایجاد اشتغال شود.


ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر با افتتاح ۶۴ پروژه در هفته جهاد کشاورزی

۳۷۱ روز قبل

خبر آنلاین : کل سرمایه‌گذاری انجام شده ۲۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی، هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل آورده متقاضی و یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز از طریق تسهیلات بانکی تامین شده است.


تحقق اشتغالزایی پایدار برای جوانان در راستای اقتصاد مقاومتی

۳۷۸ روز قبل ۱ نظر

امیربنده ای از ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان فارغ التحصیل روستایی در راستای تحقق بخشی به اجرای فرامین رهبر انقلاب خبرداد.


تعیین وضعیت استخدامی مهندسان ناظر جهادکشاورزی لرستان

۳۹۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : جمعی از مهندسان ناظر جهادکشاورزی لرستان صبح چهارشنبه با حضوردر مقابل ساختمان استانداری لرستان، خواستار تعیین تکلیف و ضعیت استخدامی خود شدند.


ایجاد ۲ هزار و ۹۰۹ فرصت شغلی در جنوب کرمان

۴۰۸ روز قبل

خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان با بیان اینکه۱۵۱۸ طرح کشاورزی در جنوب کرمان افتتاح می شود، گفت: با بهره ‎برداری از طرح ‎های کشاورزی مذکور برای ۲ هزار و ۹۰۹ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی تثبیت و ایجاد می‎شود.


بیش از سه هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی لرستان محقق شد

۴۴۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی لرستان گفت: سال گذشته بیش از سه هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی استان ایجاد شد و جهاد کشاورزی استان در این حوزه رتبه پنجم را در کشور به خود اختصاص داد.


فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی استخدام می‌شوند

۴۸۰ روز قبل ۱۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: سند دیگری به تصویب رسیده که بر اساس آن در سال‌های آینده استخدام فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد و در سال آینده استخدام‌های جدیدی در تمام کشور خواهیم داشت.


تلاش برای اشتغالزایی ۱۵۰۰ فارغ‌التحصیل کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد

۴۸۱ روز قبل

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از تلاش این مجموعه برای اشتغالزایی ۱۵۰۰ بانوی فارغ‌التحصیل کشاورزی در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی چهارفصل، جعفر گوهرگانی عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد زیادی فارغ‌التحصیل رشته کشاورزی با گرایش‌های مختلف در این استان اعم از آقایان و بانوان وجود دارند که امروز دغدغه اشتغال آن‌ها را داریم، اظهار کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای اشتغالزایی این تعداد فارغ‌التحصیل استفاده کرد.


استخدام جدید مهندسین ناظر بخش کشاورزی

۴۸۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: متاسفانه انبوهی از قوانین در کشور تصویب می شود بطوریکه در بخش کشاورزی مجموع قوانین مثنوی هفتاد من است.اشتغال ۲۱۴ نفر باافتتاح طرحهای کشاورزی

۴۹۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ازیزد؛ سیدجمال سجادی‌پور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد گفت: با بهره برداری از۴۱ طرح کشاورزی دردهه فجرامسال زمینه اشتغال ۲۱۴ نفردربخشهای کشاورزی فراهم شده است.


کشاورزی امکان اشتغالزایی برای ۳۰ درصد از جمعیت کشور را دارد

۵۰۵ روز قبل

جلال سهرابی-کارشناس ارشد اقتصاد کشاورزی- در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به توانایی باالقوه بخش کشاورزی برای ایجاد اشتغال در کشور بیان داشت: جمعیت زیادی از کشور به طور مستقیم و غیر مستقیم با کشاورزی امرار معاش می کنند و با توجه به اینکه امکان اشتغالزایی برای حدود ۳۰ درصد از جمعیت کشور وجود دارد؛ به همین خاطر توجه به این حوزه اهمیت زیادی دارد.


زمینه اشتغال ۲۲۹ نفر در بخش کشاورزی اردبیل فراهم می‌شود

۵۰۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم :جانشین رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با صرف اعتبار بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال تعداد ۵۱ پروژه تولیدی وعمرانی و آبیاری تحت فشار در اردبیل به بهره‌برداری رسیده و برای تعداد ۲۲۹ نفر به صورت مستقیم کارآفرینی ایجاد می‌شود.


توسعه اشتغال کشاورزی مهاجرت روستاییان را کاهش می‌دهد

۵۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: توجه به اقتصاد کشاورزی سبب جلوگیری از مهاجرت روستائیان و توسعه اشتغال کشاورزی می‌شود.


استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

۵۲۵ روز قبل

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.


کرمانشاه از قطب‌های مهم کشاورزی کشور است

۵۳۹ روز قبل

خسرو شهبازی به مناسبت سالروز تاسیس وزارت جهاد کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه استان کرمانشاه از قطب‌های مهم کشاورزی کشور است، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این استان در بخش کشاورزی را بالا ارزیابی کرد و گفت: با اندکی برنامه‌ریزی می‌توان شاهد تحول چشمگیری در کشاورزی این استان بود.


زمینه اشتغال ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی فراهم شد

۵۳۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با توجه به برنامه‌های این شرکت در بهبود مدیریت زنجیره عرضه نهاده‌های کشاورزی زمینه حضور ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران، یزدان سیف، مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در دیدار با احمد کبیری، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور خواستار استفاده از توان کارشناسان و شرکتهای خدمات فنی مهندسی عضو سازمان شد.


توسعه گلخانه ها از اولویت های جهاد کشاورزی است

۵۴۷ روز قبل ۱ نظر

ذبیح الله غریب در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه توسعه گلخانه ها از اولویت های جهاد کشاورزی در استان چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: بهره گیری از واحد سطح کمتر و تولید بیشتر و مصرف آب بهینه از مزایای توسعه گلخانه ها در سطح استان به شمار می رود.


مضاعف شدن توان جهادکشاورزی اردبیل با استخدام ۳۸۸ کارشناس

۵۴۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : از اردبیل، عدیل سروی صبح امروز در کارگروه تخصصی مقررات و آیین‌نامه‌های جاری گزینش که با حضور مدیرکل هیئت عالی هسته گزینش وزارت جهادکشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: مبنا و اساس گزینش جهادکشاورزی روحیه جهادی است.استخدام ۲۰ هزار نفر در وزارت جهاد کشاورزی طی دو سال آینده

۵۷۵ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ۳۰ هزار پست خالی در وزارت جهاد کشاروزی وجود دارد گفت: از ابتدای سال ۹۴ تا پایان سال ۹۶، ۲۰ هزار و ۴۶۱ نفر جذب و ۵۵ هزار نفر از وزارت جهاد کشاورزی جدا می‌شوند.


استخدام ۲۸۲ مهندس کشاورزی در سازمان جهاد کشاورزی

۶۱۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبی گفت :۲۸۲ مهندس کشاورزی در این سازمان جذب و مشغول بکار شدند.


وضعیت استخدام ناظران جهاد کشاورزی ساماندهی شد

۶۴۵ روز قبل

حجت‌الاسلام حبیب برومند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل، اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی مهندسان ناظر سازمان جهاد کشاورزی استخدام است که با تلاش‌های کمیسیون کشاورزی مجلس و دستگاه‌های مربوطه این امر محقق شد.


۸۰۰۰ مهندس کشاورزی جذب شده اند

۶۵۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به جذب ۸ هزار نفر از مهندسین کشاورزی در وزارت حهاد کشاورزی، گفت:این اقدام مقدمه رونق گرفتن جهاد دهستان هاست.


یک فوریت طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی به تصویب رسید

۶۵۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : با پیشنهادات نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس یک فوریت طرحی در مورد استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی، به تصویب رسید.


استخدام ۴۲۸ نفر طی سال جاری در جهادکشاورزی کردستان

۶۷۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : سنندج- رئیس سازمان جهادکشاورزی کردستان از جذب و استخدام ۴۲۸ نفر در این سازمان در سال جاری خبرداد و گفت: با استخدام این افراد ۴۰ درصد نیروی انسانی این سازمان تغییر یافتند.


همه مراحل استخدام جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد قانونی است

۶۹۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر امور اداری سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد برخی اخبار درج شده مبنی بر لغو ثبت‌نام استخدام کار معین این سازمان را به شدت تکذیب کرد و گفت: همه مراحل این استخدام قانونی است.


استخدام سازمان امور اراضی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان

۶۹۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان،‌ پرویز محمدی ‌در‌ نشست با کارکنان و مسئولان امور اراضی جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه به زودی با راه‌اندازی نرم‌افزارها و سیستم‌های تحت شبکه سازمان امور اراضی کشور، امور مختلف مربوط به اراضی سیستان و بلوچستان در جهاد کشاورزی نیز سیستماتیک و الکترونیکی خواهد شد، افزود:‌ یکی از مشکلاتی که در سیستم‌های اداری مربوط به رسیدگی امور اراضی در این استان و برخی نقاط دیگر کشور مشهود است، بالا بودن تعداد پرونده‌های مربوط به اراضی کشاورزی آن استان و کمبود نیرو در این زمینه است.


استخدام ۶۶۷ فارغ التحصیل کشاورزی در استان لرستان

۷۲۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : مهرداد غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، اظهار داشت: کارهای استخدام ۶۶۷ نفر از مهندسان کشاورزی در پایان سال ۹۳ انجام و حدود ۵۶۷ نفر از آن‌ها مشغول به کار شده‌اند و ۱۰۰ نفر از آن ها نیز روز گذشته جانمایی شد که در مرکز خدمات جهاد کشاورزی در بخش‌ها مشغول شوند و به عنوان کارمند پیمانی سازمان جهاد کشاورزی فعال هستند بعدازآن قراردادی می‌شوند.


بکارگیری ۳۸۱ نفر از مهندسین ناظربخش کشاورزی در مراکز جهاد

۷۲۶ روز قبل

خبرگزاری صداوسیما : به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی امروز گفت : سازمان جهاد کشاورزی استان در چهار چوب تامین نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز خود و به منظور اجرایی کردن قانون استخدام ناظرین تولیدات کشاورزی مصوب اسفند سال ۹۰ مجلس شورای اسلامی ، به مرور زمان به ازای خروج نیروی بازنشسته از سازمان تاکنون به جذب ۳۸۱ نیروی جدید اقدام کرده است.


اشتغال ۳۵ درصدی جمعیت آذربایجان غربی در بخش کشاورزی

۷۳۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : اسمعیل کریم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به چشم‌انداز سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در افق ۱۴۰۴، اظهار داشت: نیل به امنیت غذایی با خودکفایی در تولید محصولات زراعی، باغی، دامی و آبزیان و توانایی آذربایجان غربی برای صادرات این محصولات از اهداف چشم‌انداز ۱۴۰۴ در بخش کشاورزی استان است.


افتتاح ۶۸ طرح کشاورزی زمینه اشتغال ۴۴۰ را در کرمانشاه فراهم می آورد

۷۴۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : کرمانشاه – ایرنا – رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در هفته جهاد کشاورزی امسال، ۶۸ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۰۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۴۴۰ نفر به بهره برداری رسید.


واکنش معاون سازمان جهاد کشاورزی به شائبه‌ها در استخدام ناظران

۷۴۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون مدیریت توسعه منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد به موضوع استخدام مهندسین ناظران کشاورزی و حرف‌ و حدیث‌هایی پیرامون آن واکنش نشان داد.


طرح کشاورزی استان سمنان افتتاح می شود

۷۴۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : سمنان – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از افتتاح ۶۴ طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۳۲میلیارد ریال طی هفته جهاد کشاورزی در این استان خبر داد و گفت: در این راستا برای ۷۱۵ نفر شغل ایجاد می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن میرعماد صبح سه شنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران در محل سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان ضمن بیان اینکه در هفته جهاد کشاورزی ۶۴ طرح با اعتباری بالغ بر ۱۳۲ میلیارد ریال در استان افتتاح می شود افزود: از این طرح ها و پروژها ۱۱ طرح تولیدی، ۵۳ طرح عمرانی، ۴۷ طرح در زمینه های آب و خاک، چهار طرح در بخش زراعی و باغبانی، هفت طرح در بخش دام و طیور، یک طرح در بخش صنایع تبدیلی و … به بهره برداری می رسد.


اشتغال ۴۴۲ نفر در بخش‌ کشاورزی سیرجان

۷۷۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : احمد مسعودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سیرجان اظهار داشت: به‌منظور افزایش آگاهی و آشنایی با دانش جدید زنان روستایی، بازدیدی توسط ۳۰ نفر از این قشر زحمت‌کش شهرستان بافت از فعالیت‌های جهاد کشاورزی سیرجان صورت گرفت.


تنزل احکام استخدامی مهندسین ناظر جهادکشاورزی

۷۷۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : مجید علیرضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به تصویب قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی در ۱۳ بهمن‌ماه سال ۹۰ و بر اساس ماده ۴۶ قانون خدمات کشوری و بر اساس مصوبه هیئت وزیران در ۲۲ مهرماه سال ۸۹ که مشاغل کارکنان جهادکشاورزی را حاکمیتی بیان کرده، از نحوه استخدام مهندسین ناظر به صورت رسمی، آزمایشی خبر داد و اظهار کرد: در حالی که حدود یک سال است که این افراد به صورت رسمی آزمایشی مشغول خدمت هستند لیکن مدتی است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با تفسیر نابه‌جا از ماده ۴۵ قانون خدمات کشوری، استخدام ناظرین را پیمانی می‌داند و دلیل آن را غیرحاکمیتی بودن مشاغل این کارکنان می‌خواند.اخبار استخدام وزارت جهاد کشاورزی سال ۹۳

۸۳۳ روز قبل

استخدام ۶۰۰ نفر امسال در جهاد کشاورزی مازندران (خبرگزاری فارس)
سهم ۱۲۰ نفری کهگیلویه و بویراحمد از استخدام ناظرین کشاورزی در کشور (خبرگزاری فارس)
استخدام ۳۱۳ کارشناس ناظر به استخدام پیمانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه (خبرگزاری ایرنا)
استخدام ۵۶۵ مهندس ناظر کشاورزی در لرستان (خبرگزاری ایرنا)


فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی استخدام می‌شوند

۸۴۳ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: سند دیگری به تصویب رسیده که بر اساس آن در سال‌های آینده استخدام فارغ‌التحصیلان رشته کشاورزی در دستور کار قرار می‌گیرد و در سال آینده استخدام‌های جدیدی در تمام کشور خواهیم داشت.400 نظر برای «استخدام وزارت جهاد کشاورزی در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»


 1. مهین

  خورستانی هستم خیلیا شرایطشون مثل منه پس قانون استخدام ناظرین چی شد چرا دورش زدن سن ما داره میره بالا هیجا هم مهندس کشاورزی نمیخوان کاش نماینده کرمانشاه ب داد ما هم برسه

  پاسخ دادن
 2. لیلا

  سلام .کارشناس گیاهپزشکی هستم از اراک .سال گذشته طی یک دستور قرار شد ناظرین کشاورزی رو استخدام کنن .که سهمیه استان ما 350 نفر بود که از این تعداد 150 نفرو استخدام کردن وبقیه کارشناسان رو استخدام نکردن .باتوجه به اینکه به همه جا برای اعتراص ودرخواست مراجعه کردیم رئیس جهاد از استخدام بقیه سرباز زد .لطفا بگید ما چه باید بکنیم با توجه به اینکه چند سال بعنوان ناظر تو زمین ها وروستاها کار کردیم وحقوق خیلی کمی هم گرفتیم که از حقوق روز مزد یه کارگر کمتر است.مرسی

  پاسخ دادن
 3. احمدی

  سلام خسته نباشین.من فوق دیپلم رشته فناوری اطلاعات از دانشگاه دولتی زنجان هستم و شدیدا جویای کارم لطفا مسولین رسیدگی کنن به درخواستهای ما…متشکرم

  پاسخ دادن
 4. اسحاق

  سلام من فارغ تحصیل اموروزراعی وتکنولوژی تولیدات باغی کشاورزی هستم برای استخدام نمیدونم چکار کنم استخدام چه زمانی در استان خوزستان صورت میگیره دستت شما درد نکند راهنمای کنید

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.