استخدام وزارت بهداشت (خبر جدید)

۲۹ روز قبل ۷۰۱ نظر

استخدام وزارت بهداشت

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی وزارت بهداشت در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

استخدامهای مرتبط با وزارت بهداشت

 • برای مشاهده صفحه استخدام دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک کنید
 • برای مشاهده صفحه اخبار استخدام سازمان نظام پرستاری اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار استخدام پرستاران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار استخدام ماما اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه فراخوان ثبت نام متقاضیان دفاتر خدمات بهداشتی و یا ممیز بهداشتی اینجاکلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام وزارت بهداشت، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.درخواست استخدام ۱۱ هزار نیروی جدید توسط وزارت بهداشت

۲۰ روز قبل ۱۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر بهداشت گفت: با احداث بیمارستان‌های جدید درخواست استخدام ۱۱ هزار نفر را ارائه کرده‌ایم که امیدواریم با آن موافقت شود.


استخدام پرستاران توسط شرکت‌های فعال وزارت بهداشت

۲۰ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان نظام پرستاری استان تهران گفت: پرداخت کارانه پرستاران ۸ ماه است که به تاخیر افتاده و اضافه کاری آنان به صورت علی‌الحساب پرداخت می‌شود.
مشکل کمبود پزشک متخصص همچنان پابرجاست

۷۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود آنکه سالانه هشت هزار نفر در رشته های پزشکی وارد دانشگاه های کشور می شوند، اما همچنان با مشکل کمبود پزشک متخصص مواجه هستیم.


درخواست وزارت بهداشت برای استخدام ۱۲ هزار نیرو در سال جاری

۷۵ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت از ساخت ۲۵ هزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی در قالب طرح تحول نظام سلامت خبر داد و گفت: برای اینکه بتوانیم همه این تخت‌ها را به بهره برداری برسانیم به نیروی انسانی کافی نیاز داریم. بر این اساس امسال درخواست اخذ مجوز استخدام ۱۲ هزار نیرو را داده‌ایم.


دولت موضوع جذب نیروی مورد نیاز وزارت بهداشت را به مجلس ارائه کند

۹۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هشدار نسبت به کمبود نیرو در بخش های مختلف بهداشت و درمان کشور، گفت: سیاست کوچک سازی نباید در رابطه با وزارت بهداشت اعمال شود زیرا با سلامت مردم در ارتباط است.


موافقت با جذب ۱۶ هزار و ۷۰۰ نفر در وزارت بهداشت

۱۰۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مسئولان سازمان امور استخدامی درخواست کرد که برای صدور مجوز جدید استخدام تجدیدنظر و راهکار اتخاذ کنند.جذب بیش از ۲ هزار هیات علمی در وزارت بهداشت طی امسال

۱۴۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با فراخوانی که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد که تا ماه‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت، امسال دو هزار نفر به اعضای هیات علمی وزارت بهداشت اضافه خواهند شد.
اعلام نتایج جذب هیات علمی وزارت بهداشت در نیمسال اول ۹۶

۱۹۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت بهداشت از اعلام نتایج فراخوان جذب هیات علمی در دانشگاه‌های زیر مجموعه این وزارتخانه در نیم سال اول ۹۶ خبرداد.


۱۳ اسفند؛ آخرین مهلت ثبت‌نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

۲۰۵ روز قبل

بازارکار: فرصت ثبت‌نام در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور روز جمعه ۱۳ اسفند تمام می‌شود.


گلایه از ندادن مجوز استخدام به وزارت بهداشت

۲۱۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با اشاره به اینکه امروز هزار و ۲۹۰ مرکز جامع روستایی و بیش از ۳۰۰۰ مرکز جامع شهری در کشور خدمات ارائه می‌کنند با گلایه از عدم صدور مجوز استخدام در حوزه وزارت بهداشت، اظهار کرد: از اینکه حتی یک مجوز استخدام به وزارت بهداشت داده نشد گلایه‌مندم، بخش سلامت نیاز به نیروهای متخصص برای رسیدگی به سلامت مردم دارد؛ مجبور شدیم به تعداد محدود در مراکز جدیدالتاسیس ۲۰ شغل از طریق خرید خدمتی و نیروهای قراردادی ایجاد کنیم.


استخدام ۱۴ هزار نفر در حوزه پرستاری و پزشک خانواده

۲۲۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه سوء مدیریت آسیب جدی بود که اجازه نداد تأمین‌کنندگان منابع طرح تحول نظام سلامت به وظیفه‌شان عمل کنند گفت: سال آینده ۱۴ هزار نیروی جدید در حوزه پرستاری و پزشک خانواده استخدام می‌شوند.


شرایط جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت اعلام شد

۲۳۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت با تشریح جزئیات و شرایط جذب اعضای هیات علمی در این وزارتخانه گفت: داوطلبان از ۱۳ بهمن‌ماه به مدت یک ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت اینترنتی این مرکز در چهاردهمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی ثبت‌نام کنند.


آغاز ثبت‌نام جذب هیات علمی وزارت بهداشت از اول بهمن

۲۴۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فراخوان سراسری جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی از اول بهمن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: علاقه‌مندان از روز جمعه اول بهمن‌ماه به مدت یک ماه فرصت ثبت‌نام دارند.


ممنوعیت پزشکان استخدامی از فعالیت در بخش خصوصی

۲۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند کلیه پزشکان، دندانپزشکان و داروسازانی که در استخدام دستگاه‌های اجرایی هستند نمی‌توانند به فعالیت انتفاعی پزشکی در سایر مراکز خصوصی و عمومی غیردولتی بپردازند.


جذب ۱۲۰۰ هیات علمی در وزارت بهداشت تا پایان سال جاری

۲۶۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت به راهکارهای این وزارتخانه برای مقابله با بحران کمبود اعضای هیات علمی در دانشگاه‌ها اشاره کرد و گفت: استخدام سالیانه بیش از ۱۰۰۰ عضو هیات علمی و به کارگیری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف به عنوان افراد متعهد به خدمت از راهکارهایی است که کمک می‌کند ما در زمینه اعضای هیات علمی با بحران مواجه نشویم.


ایجاد ۲۰ هزار شغل جدید در شبکه بهداشت

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۹ درصد از اعتبارات بخش سلامت در کشور در حوزه بهداشت هزینه می‌شود و دولت با خرید خدمات بهداشتی از بخش خصوصی در طرح تحول سلامت ۲۰ هزار شغل جدید ایجاد کرد.


بکارگیری ۱۴۰۰ دندانپزشک در کشور

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: در حدود ۳۰ سال گذشته در مراکز بهداشتی اتفاقی به لحاظ امکانات و تجهیزات نیفتاده بود، اما امروز توانستیم علاوه بر تجهیز مراکز، ۱۴۰۰ دندانپزشک را در کل کشور به‌ کار گیریم که قدم بسیار بزرگی است.


اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور

۲۷۱ روز قبل ۱۳۷ نظر

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور برای مشاهده آخرین اخبار استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید …


زمان اعلام نتایج آزمون دانشگاههای علوم پزشکی

۲۹۷ روز قبل ۱۱ نظر

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گلستان: آقای بطیار مدیر سرمایه انسانی دانشگاه گفت:
طبق مذاکرات صورت گرفته با سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان امور اداری و استخدامی، لیست اسامی پذیرفته شدگان رشته های پرستاری و مامایی، کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی، اپراتور ۱۱۵، کارشناس ارتباطات و عملیات (پزشک و پرستار) آزمون استخدامی مورخ ۲۱ آبان ماه، احتمالا روز شنبه مورخ ۱۳ آذر ۹۵ از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد. داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به سایت سنجش و یا صفحه اطلاع رسانی آزمون های استخدامی دانشگاه (کلیک کنید) اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.


۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام می شود

۳۲۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدامی وزارت بهداشت جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود و ۱۱ هزار پرستار از طریق این آزمون در بیمارستان های دولتی استخدام می شوند.


اطلاعیه دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵

۳۲۶ روز قبل ۲۶ نظر

دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور کاربران گرامی میتوانند نسبت به دریافت کارت شرکت …


کمبود ۶۰۰ پزشک در کل کشور

۳۲۷ روز قبل

خبرگزاری فارس : قائم‌مقام معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تنها ۶۰۰ پزشک در کل کشور کمبود داریم و با وجود ۵ هزار و ۶۰۰ ماما در روستاها در این حوزه کمبودی نداریم.


ظرفیت استخدام در بخش بهداشت و درمان ‌۳۰ درصد افزایش یافت

۳۳۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امسال در راستای تامین نیرو توانسته‌ایم ظرفیت را به مقدار ۳۰ درصد افزایش دهیم.اعلام آخرین فرصت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی

۳۴۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام در آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی کشور ساعت ۲۴ امروز، شنبه ۱۷ مهر ماه به پایان می‌رسد.


جذب کارشناس روان برای پیشگیری از اعتیاد

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون وزیر بهداشت با اشاره به برنامه‌های وزارت بهداشت برای پیشگیری از اعتیاد، گفت: برای پیشگیری از اعتیاد برای هر ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر یک کارشناس روان به سیستم وزارت بهداشت اضافه کرده‌ایم.
جای خالی استخدام پرتوکاران در آزمون اخیر وزارت بهداشت

۴۱۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: رییس انجمن پرتونگاری خوزستان با اشاره به خطرات شغلی پرتوکاران، گفت: آزمون استخدامی اخیر وزارت بهداشت کمترین ظرفیت استخدامی را به پرتوکاران اختصاص داده بود.


کمبود شدید پزشک در کشور

۴۱۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه برخی معتقدند برای کاهش خطاهای پزشکی باید برخوردهای قاطع و افشای قانونی را انجام داد، گفت: استفاده از روش خوداظهاری محرمانه در این زمینه بسیار مهم است.


امکان استخدام نیرو در بیمارستان‌ها وجود ندارد

۴۲۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه مجوز استخدام نیرو را داریم گفت: بااین‌وجود امکان استخدام نیرو در بیمارستان‌ها وجود ندارد و نیروهای موردنیاز خود را از محل درآمد اختصاصی دانشگاه‌های علوم پزشکی تأمین کرده‌ایم.


آزمون استخدامی برای ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود

۴۳۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سومین آزمون استخدامی برای ۱۲ دستگاه و ۶۸ دانشگاه از مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی در ۱۹ شهریورماه برگزار می شود.تربیت پرستار با کمک بیمارستانها اجرایی شد

۴۴۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: باتوجه به اهمیت رشته پرستاری در پاسخگویی به نیازهای نظام سلامت دو برنامه به صورت همزمان برای توسعه کمی آموزش و رفع کمبود پرستاری به دانشگاهها ابلاغ شد.


آزمون استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت آبان برگزار می‌شود

۴۴۷ روز قبل ۲۹ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: آزمون استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت مهر یا حداکثر آبان امسال(سال ۹۵) برگزار می شود.
امکان استخدام نیرو در بیمارستان‌ها وجود ندارد

۴۵۸ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه مجوز استخدام نیرو را داریم گفت: بااین‌وجود امکان استخدام نیرو در بیمارستان‌ها وجود ندارد و نیروهای موردنیاز خود را از محل درآمد اختصاصی دانشگاه‌های علوم پزشکی تأمین کرده‌ایم.


۱۷ هزار نفر در بخش بهداشت و درمان استخدام می شوند

۴۷۷ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری ایرنا : رئیس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز استخدام ۱۷ هزار نفر از طریق وزارت بهداشت در سال جاری صادر شده است.


استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان

۴۸۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کمبود نیرو در وزارت بهداشت از برنامه استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان خبر داد.


وزارت بهداشت به ۱۶۰ هزار نیرو نیاز دارد

۴۸۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری تسنیم: معاون مدیریت منابع وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت: امسال ۱۷ هزار نفر به وزارت بهداشت جذب شدند در صورتی که نیاز این وزارتخانه ۱۶۰ هزار نیرو است اما این امر از عهده دولت خارج است.


مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه ۵۰ نیروی جدید استخدام می کند

۴۹۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: کرمانشاه – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که احتمالا در خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد، حدود ۵۰ نفر سهمیه استخدامی مرکز فوریت های پزشکی استان است.استخدام ۲ هزار و ۱۰۰ ماما تا اواخر اردیبهشت ماه

۵۰۰ روز قبل ۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: نماینده جامعه مامایی در شورای عالی نظام پزشکی گفت: تمامی متولیان امر در وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و انجمن مربوطه پیگیر مطالبات به حق جامعه مامایی هستند.
استخدام ۲۱۶۰ ماما تا آخر اردیبهشت

۵۰۶ روز قبل ۷ نظر

خبرگزاری صدا وسیما: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از استخدام ۲ هزار و ۱۶۰ ماما در دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت و بیمارستانها تابعه تا اواخر اردیبهشت خبر داد.


اخذ مجوز استخدام ۱۶ هزار نفر در حوزه بهداشت و درمان کشور

۵۰۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: الیگودرز – قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اخذ مجوز استخدام ۱۶ هزار نفر در حوزه بهداشت و درمان کشور خبر داد.


۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام پیمانی می شوند

۵۰۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیروی بالینی را به صورت پیمانی برای وزارت بهداشت در سال ۹۵ صادر کرد و ۱۱ هزار نفر از آنان قطعا پرستار خواهد بود.


انتشار فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در نیمه دوم امسال

۵۱۲ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: فراخوان جدید جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال ۹۵ به منظور جذب نیروهایی که در فراخوان های قبلی جذب نشده اند، منتشر می شود.


ایجاد ۱۲۰ هزار شغل با مشارکت وزارت بهداشت

۵۲۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: سال‌ها پس از اجرای آخرین طرح ضربتی اشتغال، حالا معاون رئیس‌جمهور می‌گوید دولت می‌خواهد پروژه‌ای جدید را به منظور ایجاد ۱۲۰ هزار شغل ضربتی تعریف و به شورای عالی اشتغال ارائه کند.


استخدام ۱۷ هزار نفر در وزارت بهداشت

۵۲۹ روز قبل ۲۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام وزیر بهداشت از استخدام ۱۷ هزار نفر نیرو در سال ۹۵ در وزارت بهداشت خبر داد و اولویت در این استخدام‌ها را گروه‌های پرستاری و فنی عنوان کرد.


پیش بینی جذب ۳۰ هزار نفر در حوزه بهداشت و آموزش پزشکی در بودجه ۹۵

۵۳۰ روز قبل

خبرگزاری مهر : نماینده موافق با کلیات لایحه بودجه سال ۹۵ گفت: در لایحه پیشنهادی دولت ۵۰ میلیارد دلار فاینانس در راستای رفع موانع مالی کشور توسط دولت تعیین شده است.
هرگونه استخدام دروزارت علوم وبهداشت منوط به تاییدسازمان مدیریت شد

۵۵۶ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس با تصویب ماده‌ای از لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور هر گونه استخدام جدید در وزارت علوم و بهداشت را منوط به تایید وزیر علوم، وزیر بهداشت و سازمان مدیریت کردند.استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت

۵۸۰ روز قبل ۱ نظر

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سیزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می‌نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری و ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر بصورت حضوری یا پستی به دبیرخانه هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه مربوطه می‌باشد.


۱۲ هزار پرستار با مجوز وزارت بهداشت سال آینده جذب می شوند

۵۸۰ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت، خدمات بالینی و پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیشب در سبزوار گفت: نظام سلامت کمبود نیروی پرستار دارد و هم اکنون کشور با کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار مواجه است.


۵۷۰ بیمارستان مجوز استخدام می‌خواهند

۵۸۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تشریح درخواست‌های درمانی وزارت بهداشت از مجلس دهم، در عین حال گفت: همچنین انتظار داریم تا حداقل تلاش مجلس آینده، رسیدن نسبت سهم سلامت از درآمد ناخالص ملی به متوسط کشورهای منطقه باشد.وزارت بهداشت عزمی برای حل مطالبات پرستاران ندارد

۶۱۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: وزارت بهداشت عزم و اراده‌ای برای حل مطالبات پرستاری ندارد و این مطالبات مسکوت مانده است.


سیستان و بلوچستان با کمبود پزشک مواجه است

۶۲۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت:‌ اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکیبه گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، احمد شجاعی ظهر امروز در دیدار با کارکنان پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اهداف اصلی ما از این سفر به استان سیستان و بلوچستان بررسی و پیگیری مشکلات استان بوده که کمبود پزشک در این استان یکی از مهمترین مشکلات موجود است.ضرورت جذب ۳۰۰مراقب سلامت

۶۳۲ روز قبل

خبرگزاری برنا : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: برای بهبود وضعیت بهداشتی استان، ۱۵ مرکز سلامت جامعه و ۶۹ پایگاه سلامت راه اندازی شده است و ۳۰۰ مراقب سلامت در رشته های تخصصی تغذیه ، بهداشت روان و بهداشت محیط و کار و دیگر رشته های مورد نیاز جذب می شوند.


۴۶ ردیف سازمانی برای بهداشت و درمان لنده تعریف شده است

۶۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در چارت سازمانی شبکه بهداشت و درمان لنده ۴۶ پست سازماندی تعریف شده ولی مجوز استخدام وجود ندارد.


خبر خوش نوبخت برای متقاضیان استخدام

۶۳۶ روز قبل

خبرگزاری میزان : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: دولت یازدهم در بودجه سال ۹۵ استخدام هفده هزار و ۷۰۰ نفر را در وزارت بهداشت برای واحدهای تازه افتتاح شده در نظر گرفته است.


استخدام ۱۷۷۰۰ نفر برای طرح‌های بهداشتی سال ۹۵

۶۳۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور عصر دیروز (چهارشنبه) در مراسم بهره برداری مرکز درمان بستر ۱۰ تختخوابی امام رضا (ع) ایوانکی گرمسار اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در بودجه سال ۹۵ استخدام هفده هزار و ۷۰۰ نفر را در وزارت بهداشت برای واحدهای تازه افتتاح شده در نظر گرفته است.


نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت منتشر شد

۶۴۰ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس مرکز سنجش پزشکی از انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد.


۶۰ هزار نیروی کمک بهیار در صف انتظار استخدام

۶۴۲ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت:حدود ۶۰ هزار نیروی تربیت شده و آماده بکار کمک بهیار داریم که همچنان بیکار هستند.دولت در استخدام پرستاران با محدودیت روبه‌رو است

۶۷۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه دولت در استخدام پرستاران با محدودیت روبه‌رو است گفت: بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور ۹ هزار پرستار به صورت قراردادی در بیمارستان‌ها مشغول به کار شده‌اند.


توزیع ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور

۷۳۴ روز قبل

خبرگزاری میزان : معاون آموزشی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از توزیع حدود ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی میزان، باقر لاریجانی معاون در مراسم اختتامیه بیست و نهمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی و شصت و دومین دوره آزمون دانشنامه تخصصی که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد و طی آن از پذیرفته‌شدگان این آزمون تقدیر به عمل آمد، با اشاره به تلاش تعداد بی‌شماری از اساتید از نقاط مختلف کشور، گفت: کارگاه‌های متعددی در سطح وزارت بهداشت برای ارتقاء سطح آزمون‌ها، خصوصا برای اساتیدی که جدیدا به جمع اعضای بورد پیوسته‌اند برگزار شده و حدود ۶۰ درصد اساتید در این کارگاه‌ها شرکت کرده‌اند.


وزرات بهداشت و سازمان مدیریت برای رفع کمبود ۸۰ هزار پرستار

۷۴۵ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر کمبود ۸۰ هزار پرستار در سطح کشور، گفت: در این زمینه و برای جبران کمبودها لازم است مانند سابق کمک بهیار و بهیار در بیمارستان ها احیا شود.استخدام پرستار با گذراندن دوره‌های کمک‌پرستاری

۷۸۸ روز قبل

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس، مجید رحمانی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: به دنبال اجرای طرح تحول نظام سلامت،جذب و بکارگیری نزدیک به ۱۵ هزار کمک پرستار (بهیار) توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دستور کار قرار گرفته است و متقاضیان می‌توانند پس از طی یک دوره یکساله وارد بازار کار شوند.


استخدام پرستاران با گذراندن دوره‌های کمک‌ پرستاری

۷۸۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : علاقمندان و متقاضیان شغل در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های دولتی می‌توانند با شرکت در دوره‌های کمک‌پرستاری معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دریافت گواهی معتبر از وزارت بهداشت، جذب سیستم بهداشتی و درمانی کشور شوند.


نیروهای پرستاری باید ۴ برابر شوند

۷۹۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر بهداشت گفت: پرسنل اورژانس در ماه ۵۰۰ ساعت کار می کنند و لازم است تا تعداد پرسنل گروه پرستاری حداقل ۴ برابر افزایش پیدا کند تا حداقل خدمات به مردم ارائه شود.


جویندگان استخدام در نظام سلامت آماده شوند

۷۹۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : علاقمندان و متقاضیان شغل در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های دولتی می‌توانند با شرکت در دوره‌های کمک‌پرستاری معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دریافت گواهی معتبر از وزارت بهداشت، جذب سیستم بهداشتی و درمانی کشور شوند.


ضرورت صدور مجوز جذب پرستار

۸۹۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : وزیر بهداشت، گفت: از آنجا که حوزه سلامت با جان مردم سرو کار دارد باید کمبود نیروی انسانی برطرف شود و سازمان امور استخدامی نسبت به مجوز اقدام کند.701 نظر برای «استخدام وزارت بهداشت (خبر جدید)»


 1. پويا

  سلام من لیسانس بهداشت محیط و رتبه 9فوق لیسانس مدیریت محیط زیست هستم و تسلط کامل به زبان انگلئسى دارم متاسفانه مرجعى نیست که منو راهنمایى کنه که کجا و چگونه بتونم درخواست استخدام بدم ساکن شرق تهران هستم لطفا راهنماییم کنید
  با تشکر

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.