استخدام وزارت بهداشت سال ۹۵ (خبر جدید)

امروز ۵۱۱ نظر

استخدام وزارت بهداشت سال ۹۵

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی

اخبار استخدام پرستاران


فهرست اخبار استخدام وزارت بهداشت موجود در این صفحه :


استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان

امروز

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کمبود نیرو در وزارت بهداشت از برنامه استخدام ۱۶ هزار نفر در وزارت بهداشت و درمان خبر داد.


وزارت بهداشت به ۱۶۰ هزار نیرو نیاز دارد

۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون مدیریت منابع وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت: امسال ۱۷ هزار نفر به وزارت بهداشت جذب شدند در صورتی که نیاز این وزارتخانه ۱۶۰ هزار نیرو است اما این امر از عهده دولت خارج است.


مرکز فوریت های پزشکی استان کرمانشاه ۵۰ نیروی جدید استخدام می کند

۱۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: کرمانشاه – ایرنا – رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: در آزمون استخدامی وزارت بهداشت که احتمالا در خرداد ماه امسال برگزار خواهد شد، حدود ۵۰ نفر سهمیه استخدامی مرکز فوریت های پزشکی استان است.استخدام ۲ هزار و ۱۰۰ ماما تا اواخر اردیبهشت ماه

۱۶ روز قبل ۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: نماینده جامعه مامایی در شورای عالی نظام پزشکی گفت: تمامی متولیان امر در وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و انجمن مربوطه پیگیر مطالبات به حق جامعه مامایی هستند.
استخدام ۲۱۶۰ ماما تا آخر اردیبهشت

۲۲ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری صدا وسیما: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از استخدام ۲ هزار و ۱۶۰ ماما در دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت و بیمارستانها تابعه تا اواخر اردیبهشت خبر داد.


اخذ مجوز استخدام ۱۶ هزار نفر در حوزه بهداشت و درمان کشور

۲۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: الیگودرز – قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اخذ مجوز استخدام ۱۶ هزار نفر در حوزه بهداشت و درمان کشور خبر داد.


۱۱ هزار پرستار امسال در وزارت بهداشت استخدام پیمانی می شوند

۲۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا-معاون پرستاری وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۶ هزار و ۲۰۰ نفر نیروی بالینی را به صورت پیمانی برای وزارت بهداشت در سال ۹۵ صادر کرد و ۱۱ هزار نفر از آنان قطعا پرستار خواهد بود.


انتشار فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در نیمه دوم امسال

۲۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت گفت: فراخوان جدید جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال ۹۵ به منظور جذب نیروهایی که در فراخوان های قبلی جذب نشده اند، منتشر می شود.


ایجاد ۱۲۰ هزار شغل با مشارکت وزارت بهداشت و سایرتامین کنندگان منابع مالی

۴۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: سال‌ها پس از اجرای آخرین طرح ضربتی اشتغال، حالا معاون رئیس‌جمهور می‌گوید دولت می‌خواهد پروژه‌ای جدید را به منظور ایجاد ۱۲۰ هزار شغل ضربتی تعریف و به شورای عالی اشتغال ارائه کند.


استخدام ۱۷ هزار نفر در وزارت بهداشت

۴۵ روز قبل ۱۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : قائم مقام وزیر بهداشت از استخدام ۱۷ هزار نفر نیرو در سال ۹۵ در وزارت بهداشت خبر داد و اولویت در این استخدام‌ها را گروه‌های پرستاری و فنی عنوان کرد.


پیش بینی جذب ۳۰ هزار نفر در حوزه بهداشت و آموزش پزشکی در بودجه ۹۵

۴۶ روز قبل

خبرگزاری مهر : نماینده موافق با کلیات لایحه بودجه سال ۹۵ گفت: در لایحه پیشنهادی دولت ۵۰ میلیارد دلار فاینانس در راستای رفع موانع مالی کشور توسط دولت تعیین شده است.
هرگونه استخدام دروزارت علوم وبهداشت منوط به تاییدسازمان مدیریت شد

۷۲ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس با تصویب ماده‌ای از لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور هر گونه استخدام جدید در وزارت علوم و بهداشت را منوط به تایید وزیر علوم، وزیر بهداشت و سازمان مدیریت کردند.استخدام عضو هیات علمی پیمانی وزارت بهداشت

۹۶ روز قبل ۱ نظر

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سیزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاهها / دانشکده‌های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می‌نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری و ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر بصورت حضوری یا پستی به دبیرخانه هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه مربوطه می‌باشد.


۱۲ هزار پرستار با مجوز وزارت بهداشت سال آینده جذب می شوند

۹۶ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما : مدیرکل دفتر ارتقای سلامت، خدمات بالینی و پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیشب در سبزوار گفت: نظام سلامت کمبود نیروی پرستار دارد و هم اکنون کشور با کمبود بیش از ۱۰۰ هزار پرستار مواجه است.


۵۷۰ بیمارستان مجوز استخدام می‌خواهند

۹۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تشریح درخواست‌های درمانی وزارت بهداشت از مجلس دهم، در عین حال گفت: همچنین انتظار داریم تا حداقل تلاش مجلس آینده، رسیدن نسبت سهم سلامت از درآمد ناخالص ملی به متوسط کشورهای منطقه باشد.وزارت بهداشت عزمی برای حل مطالبات پرستاران ندارد

۱۲۹ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت: وزارت بهداشت عزم و اراده‌ای برای حل مطالبات پرستاری ندارد و این مطالبات مسکوت مانده است.


سیستان و بلوچستان با کمبود پزشک مواجه است

۱۴۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت:‌ اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکیبه گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، احمد شجاعی ظهر امروز در دیدار با کارکنان پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اهداف اصلی ما از این سفر به استان سیستان و بلوچستان بررسی و پیگیری مشکلات استان بوده که کمبود پزشک در این استان یکی از مهمترین مشکلات موجود است.ضرورت جذب ۳۰۰مراقب سلامت

۱۴۸ روز قبل

خبرگزاری برنا : معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: برای بهبود وضعیت بهداشتی استان، ۱۵ مرکز سلامت جامعه و ۶۹ پایگاه سلامت راه اندازی شده است و ۳۰۰ مراقب سلامت در رشته های تخصصی تغذیه ، بهداشت روان و بهداشت محیط و کار و دیگر رشته های مورد نیاز جذب می شوند.


۴۶ ردیف سازمانی برای بهداشت و درمان لنده تعریف شده است

۱۵۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در چارت سازمانی شبکه بهداشت و درمان لنده ۴۶ پست سازماندی تعریف شده ولی مجوز استخدام وجود ندارد.


خبر خوش نوبخت برای متقاضیان استخدام

۱۵۲ روز قبل

خبرگزاری میزان : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: دولت یازدهم در بودجه سال ۹۵ استخدام هفده هزار و ۷۰۰ نفر را در وزارت بهداشت برای واحدهای تازه افتتاح شده در نظر گرفته است.


استخدام ۱۷۷۰۰ نفر برای طرح‌های بهداشتی سال ۹۵

۱۵۴ روز قبل

خبرگزاری ایلنا : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور عصر دیروز (چهارشنبه) در مراسم بهره برداری مرکز درمان بستر ۱۰ تختخوابی امام رضا (ع) ایوانکی گرمسار اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در بودجه سال ۹۵ استخدام هفده هزار و ۷۰۰ نفر را در وزارت بهداشت برای واحدهای تازه افتتاح شده در نظر گرفته است.


نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت منتشر شد

۱۵۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : رییس مرکز سنجش پزشکی از انتشار نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی خبر داد.


۶۰ هزار نیروی کمک بهیار در صف انتظار استخدام

۱۵۸ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : قائم مقام سازمان نظام پرستاری گفت:حدود ۶۰ هزار نیروی تربیت شده و آماده بکار کمک بهیار داریم که همچنان بیکار هستند.دولت در استخدام پرستاران با محدودیت روبه‌رو است

۱۸۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه دولت در استخدام پرستاران با محدودیت روبه‌رو است گفت: بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور ۹ هزار پرستار به صورت قراردادی در بیمارستان‌ها مشغول به کار شده‌اند.


توزیع ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور

۲۵۰ روز قبل

خبرگزاری میزان : معاون آموزشی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از توزیع حدود ۲ هزار نیروی انسانی برای ارائه خدمات پزشکی در کشور خبر داد.
به گزارش گروه اجتماعی میزان، باقر لاریجانی معاون در مراسم اختتامیه بیست و نهمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی و شصت و دومین دوره آزمون دانشنامه تخصصی که با حضور وزیر بهداشت برگزار شد و طی آن از پذیرفته‌شدگان این آزمون تقدیر به عمل آمد، با اشاره به تلاش تعداد بی‌شماری از اساتید از نقاط مختلف کشور، گفت: کارگاه‌های متعددی در سطح وزارت بهداشت برای ارتقاء سطح آزمون‌ها، خصوصا برای اساتیدی که جدیدا به جمع اعضای بورد پیوسته‌اند برگزار شده و حدود ۶۰ درصد اساتید در این کارگاه‌ها شرکت کرده‌اند.


وزرات بهداشت و سازمان مدیریت برای رفع کمبود ۸۰ هزار پرستار

۲۶۱ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر کمبود ۸۰ هزار پرستار در سطح کشور، گفت: در این زمینه و برای جبران کمبودها لازم است مانند سابق کمک بهیار و بهیار در بیمارستان ها احیا شود.استخدام پرستار با گذراندن دوره‌های کمک‌پرستاری

۳۰۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس، مجید رحمانی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران گفت: به دنبال اجرای طرح تحول نظام سلامت،جذب و بکارگیری نزدیک به ۱۵ هزار کمک پرستار (بهیار) توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در دستور کار قرار گرفته است و متقاضیان می‌توانند پس از طی یک دوره یکساله وارد بازار کار شوند.


استخدام پرستاران با گذراندن دوره‌های کمک‌ پرستاری

۳۰۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : علاقمندان و متقاضیان شغل در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های دولتی می‌توانند با شرکت در دوره‌های کمک‌پرستاری معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دریافت گواهی معتبر از وزارت بهداشت، جذب سیستم بهداشتی و درمانی کشور شوند.


نیروهای پرستاری باید ۴ برابر شوند

۳۰۶ روز قبل

خبرگزاری فارس : وزیر بهداشت گفت: پرسنل اورژانس در ماه ۵۰۰ ساعت کار می کنند و لازم است تا تعداد پرسنل گروه پرستاری حداقل ۴ برابر افزایش پیدا کند تا حداقل خدمات به مردم ارائه شود.


جویندگان استخدام در نظام سلامت آماده شوند

۳۰۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : علاقمندان و متقاضیان شغل در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های دولتی می‌توانند با شرکت در دوره‌های کمک‌پرستاری معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و دریافت گواهی معتبر از وزارت بهداشت، جذب سیستم بهداشتی و درمانی کشور شوند.511 نظر برای «استخدام وزارت بهداشت سال ۹۵ (خبر جدید)»
دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.