استخدام نیرو در آموزش و پرورش نیشابور

۶۰۳ روز قبل

فرماندار نیشابور خواستار استخدام نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش گروه شهید شوشتری شامل آموزش و پرورش نیشابور، فیروزه، سرولایت، میان‌جلگه و زبرخان شد.


به گزارش خبرنگار فارس از نیشابور، سید‌جلال هاشمی صبح امروز در همایش شاهدان بصیر، یادواره 262 شهید فرهنگی و دانش‌آموز نیشابور، اظهار داشت: بیش از 90 هزار نفر دانش‌آموز دختر و پسر در بیش از 800 آموزشگاه این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: 25 هزار دانشجو هم در 20 مرکز آموزش عالی نیشابور مشغول فراگیری علوم مختلف هستند.
هاشمی ادامه داد: نیشابوری‌ها در عرصه مشارکت در حوزه‌های ساخت فضاهای خیر‌ساز و انجمن‌های اولیا و مربیان نسبت به سایر مناطق کشور رتبه ممتازی دارند، بنابراین باید نگاه ویژه‌ای به تامین نیازهای نیشابور داشت.
وی خواستار ایجاد مراکز شبانه‌روزی آموزشی در مناطق روستایی این شهرستان شد و بیان کرد: فاصله 15 کیلومتری آخرین روستا تا مرکز شهرستان، ضرورت ایجاد مراکز فوق را دوچندان می‌کند.
فرماندار نیشابور با اشاره به آسیب‌های وارده به برخی مدارس نیشابور در حادثه زلزله سال گذشته و ساخت پنج واحد فضای آموزشی بر روی مدارس تخریبی، خواستار تخصیص اعتبارات بیشتر برای ترمیم خرابی‌های این حادثه شد.


48 نظر برای «استخدام نیرو در آموزش و پرورش نیشابور»
 1. rasoll

  سلام فوق لیسانس کشاورزی هستم با توجه به اینکه جویای کار بوده و علاقه زیاد به تدریس دارم لطف کنید از اینجانب را از تاریخ برگزاری آزمون و استخدامی بی اطلاع نگذارید. سپاسگزارم

  پاسخ دادن

 2. نفیسه

  با سلام، دارای مدرک فوق لیسانس صنایع غذایی هستم، و علاقمند به تدریس میباشم.لطفا منو هم بیخبر نذارید.ممنون

  پاسخ دادن 3. فاطمه

  سلام من فوق دیپلم هنر های تجسمی دارم ودرحال گرفتن هنر های دیجیتال گرایش انیمیشن هستم.لطفأبه منم خبر بدینو بهم بگین چی کار باید کرد وکجاها رفت

  پاسخ دادن

  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایطش استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن  • مدیر

   کاربر عزیز اموزش و پرورش در حال حاضر استخدام ندارد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن


 4. فاطمه

  من۳سال است که درسخود رادر رشته ریاضی کاربردی دردانشگاه پیام نور نیشابور به پایان رسانده ام امادریغ از کار لطفاراهنماییم کنید

  پاسخ دادن

  • پشتیبان سه

   فاطمه عزیز، اگر اخبار و آگهی های استخدامی را بر روی ایمیل و یا گوشی همراه خود دریافت نمی کنید، میزان اعتبار خود را در صفحه کاربری تان بررسی نمایید، برای بررسی بیشتر اینجا کلیک کنید. موفق باشید.

   پاسخ دادن


  • پشتیبان یک

   سلام، کاربر گرامی شما میتوانید با ثبت نام در سایت و تکمیل مراحل، آخرین اخبار استخدامی و آگهی های مرتبط با شهر و رشته خود را در ایمیل یا گوشی خود دریافت نمایید.
   برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.موفق باشید

   پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.