اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان در سال ۹۵

۵۲ روز قبل ۱۴ نظر

آخرین اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه آخرین اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان اعلام میشود.

برای مشاهده قوانین کسر خدمت سربازی نخبگان اینجا کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی کشور سال


فهرست اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان موجود در این صفحه :


زنگنه برای استخدام نخبگان دانشگاه نفت قول کتبی دهد

۵۲ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس با انتقاد از عمل نکردن وزارت نفت به تعهدات خود درخصوص استخدام نخبگان و دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت، خواستار قول کتبی بیژن زنگنه در این مورد شد.


«جذب نخبگان» و «رفع نیازهای صنعت» دو برنامه دانشگاه آزاد در سال ۹۶

۵۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی از جذب نخبگان در این دانشگاه خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌های جدید این دانشگاه قرار است به منظور ارتقای کیفی تحقیقات دانشگاهی پروژه‌های دانشجویان این دانشگاه به گونه‌ای تعریف شود که منجر به رفع نیازهای کشور شود.


اشتغال نخبگان دانشگاه و تولید ثروت در بستر اقتصاد دانش‌بنیان

۱۰۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : فعالیت بیش از هزار شرکت دانش‌بنیان بستری مناسب را برای اشتغال و ثروت‌آفرینی جوانان دانشگاهی ایجاد کرده است.


استخدام ۱۵۰ تن از نخبه‎های دانشجویان نفتی

۱۱۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : زنگنه همچنین درباره استخدام دانشجویان دانشگاه صنعت نفت گفت: باید این تفکر را که هر فردی در دانشگاه نفت درس می‎خواند، لزوما باید در دولت استخدام شود ؛ کنار بگذاریم، نمی توانیم این کار را انجام دهیم و در دولت نیاز نداریم


با استخدام نخبگان در ادارات دولتی، ایده‌ها نابود می‌شود

۱۶۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : رئیس دانشگاه یاسوج گفت: با استخدام نخبگان در دستگاه‌های دولتی مخالفم زیرا استعداد و ایده‌های این افراد بر اثر روزمرگی نابود می‌شود.زمینه حمایت و جذب نخبگان در استان‌ها فراهم شود

۲۲۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه زمینه حمایت و جذب نخبگان در استان‌ها فراهم شود، گفت: نخبگان مقیم خارج با حداقل حمایت حاضر به بازگشتند.نخبگان ایرانی مقیم خارج در بخش تحقیقات کشاورزی کشور جذب می‌شوند

۲۵۹ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : جذب نخبگان ایرانی ساکن خارج کشور برای نخستین بار توسط سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور انتقال تکنولوژی و گسترش مرز دانش کلید خورد.


توافق بنیاد ملی نخبگان و صنایع ارتباطی آوا در زمینه اشتغال نخبگان

۲۶۷ روز قبل

خبرگزاری پانا: مدیرعامل صنایع ارتباطی آوا با اشاره به توافق بنیاد ملی نخبگان و شرکت صنایع ارتباطی آوا گفت: در این راستا زمینه های جذب و بکارگیری از میان نخبگان و استعدادهای برتر در رشته های مختلف و در زیر مجموعه های این شرکت پس از انجام مصاحبه و بررسی های تخصصی فراهم شده است، لذا تمامی نخبگان و استعدادهای برتردر رشته های مهندسی نرم افزار، شبکه، سخت افراز، و الکترونیک تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان می توانند جهت ثبت نام وفعالیت در این شرکت اطلاعات خود را از طریق سامانه بنیاد ارسال کنند.


کند شدن مهاجرت جوانان نخبه با گذراندن سربازی در شرکت های دانش بنیان

۲۶۸ روز قبل

خبرگزاری میزان: مدیر گروه بیوتکنولوژی انستیتو پاستور گفت: گذراندن خدمت سربازی فارغ التحصیلان دانشگاهی در شرکت های دانش بنیان می تواند موجب کند شدن مهاجرت جوانان نخبه کشور بشود.


امضاء توافق نامه اشتغال نخبگان

۲۷۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا: لذا تمامی نخبگان و استعدادهای برتردر رشته های مهندسی نرم افزار، شبکه، سخت افراز، و الکترونیک تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان می توانند جهت ثبت نام وفعالیت در این شرکت اطلاعات خود را از طریق سامانه بنیاد ارسال کنند.


امنیت شغلی مهمترین دغدغه نخبگان کشور است

۲۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون امور دانشجویان داخل سازمان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امنیت شغلی مهمترین دغدغه نخبگان کشور بوده و نبود این عامل سبب خروج آنان از کشور می شود.


ضرورت جذب نخبگان در دستگاه های اجرایی

۲۸۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: باید سازوکار مشخصی برای جذب نخبگان و کارشناسان خبره در دستگاه های اجرایی تدوین شود تا کارآمدی این سازمان ها افزایش یابد.


کار در شرکتهای دانش بنیان تسهیلات جدید نظام وظیفه به نخبگان

۲۹۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : سرپرست امور شرکت ها و موسسات دانش بنیان در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آخرین آمار افرادی که از تسهیلات نظام وظیفه برای فعالیت در شرکت های دانش بنیان برخوردار شده اند را اعلام کرد.


نخبگان دانشگاه های کشور برای امر قضاوت جذب میشوند

۳۰۳ روز قبل

خبرگزاری میزان: به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، گفت‌وگوی تلویزیونی آیت الله آملی لاریجانی در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه از طریق شبکه یک سیما پخش شد.


نخبگان ایده‌های تولید و اشتغال خود را در سامانه استانداری ثبت کنند

۳۰۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : استاندار خراسان رضوی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان در پیشرفت و توسعه کشور از راه‌اندازی سامانه دریافت پیشنهادات ایده‌های تولید و اشتغال در سایت استانداری خبر داد.


استفاده از ایده نخبگان توسط سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال ضروریست

۳۱۳ روز قبل

فرماندار ویژه سقز گفت: استفاده از ایده های نخبگان توسط سرمایه گذاران برای ایجاد اشتغال در راستای اقتصاد مقاومتی امر ضروری است.


برگزیدگان سطح ۲ نخبگان از خدمت سربازی معاف خواهند شد

۳۲۳ روز قبل ۱ نظر

خبرآنلاین: به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ غلامحسین مجذوبی، رئیس بنیاد نخبگان همدان که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود:


عدم اشتغال شرط بنیاد ملی نخبگان برای دریافت تسهیلات

۳۳۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: یکی از نخبگان تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان به تعهد عدم اشتغال افراد تحت پوشش بنیاد اشاره کرد و گفت: برای یک فرد متأهل زندگی با حقوق ۵۵۰ هزار تومان میسر نیست؛ حتی نخبگان تحت پوشش نیز در پی خروج از این بنیاد هستند.


وام های اشتغال زایی به نخبگان و فارغ التحصیلان پرداخت شود

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ضرورت پرداخت یارانه بخش تولید از سوی دولت گفت:باید به نخبگان و فارغ التحصیلان کشور وام های اشتغال زایی پرداخت کرد، که این افراد با کارآفرینی محصول ملی را افزایش دهند.


جذب نخبگان در مراکز علمی

۳۶۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری پانا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص سیاست وزارت علوم برای بازگشت نخبگان به کشور گفت: برای جذب نخبگان ایرانی که در خارج تحصیل کردند قوانین و ضوابط خوبی پیش بینی شده است تا این افراد جذب محیط های علمی در کشور شوند.


جذب سالانه ۱۰۰ نخبه ایرانی از دانشگاه‌های خارجی

۴۰۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر علوم از جذب سالانه ۱۰۰ نخبه ایرانی از دانشگاه‌های خارجی و همچنین بهره‌گیری از هزار استاد خارجی در دانشگاه‌های داخلی خبر داد.


۶ برنامه جدید برای نخبگان تصویب شد

۴۰۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: بنیاد ملی نخبگان در سال ۹۴ اقدام به بازبینی برنامه های خود با هدف نخبه شناسی، نخبه پروری، نخبه‌گزینی و نخبه‌گماری کرد که در این راستا برخی آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه ها نیز بازنگری شدند.


حمایت از نخبگان و مخترعان سیاست دولت تدبیر و امید است

۴۱۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون برنامه ریزی بنیادملی نخبگان گفت: سیاست دولت تدبیر و امید شناسایی و حمایت از نخبگان و مخترعان در حوزه‌های مختلف است.


برنامه دولت برای جذب ایرانیان خارج از کشور

۴۲۱ روز قبل

دولت یازدهم نیز تاکنون تاکیدات مختلفی برای استفاده از این نخبگان داشته است و همین چند هفته پیش بود که معاونت علمی ریاست جمهوری اعلام کرد نخبگان مقیم خارج از کشور می‌ توانند با تکمیل فرم ثبت‌ نام در سامانه international.bmn.ir، رزومه خود را ارائه کرده تا پس از بررسی اولیه، برای پذیرش آنها از سوی پایگاه تخصصی همکار اقدام شود و تسهیلاتی چون مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال برای پرداخت حقوق به مدت یک سال، مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به عنوان اعتبار پژوهشی و فناوری و اختصاص فضای استقرار برای بهره‌مندی از امکانات تخصصی و آزمایشگاهی، در اختیار آنان قرار می‌ گیرد.


تسهیلات بنیاد ملی نخبگان برای برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی

۴۲۵ روز قبل

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دانشجویان بر اساس دانش دوره کارشناسی در المپیاد شرکت می­‌کنند و پس از برگزیده شدن این امکان را می­‌یابند که در همان سال تحصیلی از جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان بهره­‌مند شوند.
بر اساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، در سال­‌های بعد باید مجموع امتیاز حاصل از فعالیت­‌های نخبگانی دانشجو آنقدر باشد تا در قیاس با سایر دانشجویان هم­تراز، به عنوان دانشجوی برتر انتخاب شود که طبعاً بخشی از امتیاز برگزیده شدن در المپیاد برایش باقی می­‌ماند و می­‌تواند در سال بعد هم از آن بهره‌­مند شود.


پژوهشگران جوان و نخبگان در اولویت استخدام و تدریس دانشگاه آزاد اسلامی

۴۲۹ روز قبل

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را نقطه عطف دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: این باشگاه به‌عنوان پل ارتباطی بین دانشگاه و صنعت و بخش خدمات، گام‌های بزرگی را بر خواهد داشت.»


هدف دولت ارتباط با نخبگان ایرانی خارج از کشور است

۴۳۰ روز قبل

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: هدف دولت ارتباط با نخبگان ایرانی خارج از کشور است.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سورنا ستاری پیش از ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان اظهار داشت: اشتغال در کارخانه‌ها معنی نمی‌شود، بلکه در دانش و آگاهی است.


ای استخدام: نخبگان بیشتر در توسعه و رشد استان نقش ایفاء کنند

۴۳۱ روز قبل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد، سیدموسی خادمی یکشنبه، دوم اسفندماه در نشست هم اندیشی اجتماعات نخبگانی استان با بیان این‌که جای تأسف است که برخی مراکز و نهادها در این استان وجود ندارد، افزود: همه مسئولان و متولیان امر همت و تلاش کنند تا پارک علم و فناوری استان راه‌اندازی شود، چراکه تنها استانی که پارک علم و فناوری ندارد این استان است.


ای استخدام: اعطای تسهیلات ویژه به نخبگان چهار محال و بختیاری

۴۳۱ روز قبل

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت گسترش فعالیت‌ها و پژوهش‌های دانش‌ بنیان از اعطای تسهیلان ویژه به نخبگان در استان خبر داد.


تمهیدات دانشگاه تهران برای جذب فرهیختگان

۴۳۷ روز قبل

رییس دانشگاه تهران گفت: براساس مصوبه اولیه کمیسیون دائمی دانشگاه تهران، فرهیختگانی که مایل به عضویت هیات علمی دانشگاه تهران هستند، در صورتی که از متوسط جذب دانشگاه تهران بالاتر باشند، حقوق بالاتری دریافت می‌کنند.


ای استخدام: نحوه جذب نخبگان خارج از کشور به عنوان استاد در دانشگاه‌ها

۴۳۹ روز قبل

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم با اشاره به ۵ امتیاز مرکز جذب برای نخبگان، نحوه جذب متقاضیان نخبه در خارج از کشور را تشریح کرد و گفت: کاهش زمان رسیدگی به تقاضا بخشی از این امتیازات است.


استخدام ورزشکاران نخبه در دستگاه‌های دولتی

۴۴۲ روز قبل

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین لرستان ،رباب شهریان دیشب در نشست خبری با اصحاب رسانه استان لرستان اظهار کرد: سیاست‌های کلی در ورزش بانوان کشور بر چهار محور است که شامل ورزش همگانی، ورزش قهرمانی، توجه به مسائل فرهنگی و پرداختن به مسائل حقوقی زنان است.


ای استخدام: افراد نخبه جذب تعاونی‌ها شوند

۴۴۶ روز قبل ۱ نظر

سید حمید کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان اینکه بسیاری از محورها و سیاستهای اقتصاد مقاومتی به فرهنگ و الگوی تعاون نزدیک است، گفت: وجود چنین قرابتهایی موجب شده تا اقتصاد تعاونی به عنوان بهترین مدل برای اجرای اقتصاد مقاومتی معرفی شود.


تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموختگان برتر در مقطع کارشناسی

۴۵۱ روز قبل

غلامعلی منتظر معاون پژوهش و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموختگان فناور دوره‌ی کارشناسی اظهار کرد: یکی از مسائلی که برای بنیاد ملی نخبگان اهمیت زیادی دارد، افرادی هستند که از دانشگاه‌ها فارغ التحصیل شده و براساس آن فعالیت می‌کنند تا بتوانند از تسهیلات نظام وظیفه‌ی تخصصی بهره‌مند شوند.


مهمترین موانع بازگشت فارغ‌التحصیلان به کشور اعلام شد

۴۵۲ روز قبل

به گزارش ایلنا، جلسه ۳۸ کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، در این جلسه که به ارائه و بررسی «موانع و انگیزه های بازگشت تحصیلکردگان ایرانی خارج از کشور» اختصاص داشت؛ گزارش تهیه شده پیرامون این موضوع ارائه شد.


ای استخدام : دانش‌آموختگان فناور تسهیلات نظام وظیفه می‌گیرند

۴۵۳ روز قبل

بنیاد ملی نخبگان تسهیلات نظام وظیفه برای دانش آموختگان برتر کارشناسی ارشد که به فعالیت های فناورانه در شرکت‌های دانش بنیان اشتغال دارند اعطا می کند.ای استخدام : کسر خدمت سربازی نخبگان تا سال ۹۹ تمدید شد

۴۵۸ روز قبل

جانشین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از کسر خدمت سربازی نخبگان تا سال ۱۳۹۹ خبر داد.
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سردار سیدعلیرضا قاسمی جانشین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از کسر خدمت سربازی با انجام فعالیت‌های تحقیقاتی تا سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: مصوبه اعطای کسر خدمت سربازی به کسانی که فعالیت تحقیقاتی برای نیروهای مسلح انجام دهند، تمدید شده و تا پایان سال ۱۳۹۹ برقرار است.


تسهیلات اشتغال دانش­ آموختگان برتر توسط بنیاد ملّی نخبگان

۴۶۴ روز قبل

بنیاد ملّی نخبگان به منظور حمایت از اشتغال دانش­ آموختگان برتر تحصیلات تکمیلی و ایجاد بستر مناسب برای استفاده از ظرفیت­ های آنها و هم­چنین حمایت از شرکت­ های دانش­ بنیانی که دانش­ آموختگان را استخدام می­ کنند، تسهیلاتی را در قالب طرح حمایت از شرکت­ های دانش­ بنیان در بکارگیری دانش­ آموختگان برتر ارائه می­ کند.


حمایت بنیاد ملی نخبگان از پژوهش های دانشگاهی با محوریت برنامه شهاب

۴۶۶ روز قبل

به گزارش روز شنبه ایرنا از بنیاد ملی نخبگان، دکتر غلامعلی منتظر با توضیح اینکه طرح شهاب بزرگترین برنامه کشور برای شناسایی و هدایت استعدادهای برتر است، گفت: جامعه دانش آموزی، یکی از اجتماعات نخبگانی مورد هدف بنیاد ملی نخبگان است و شناسایی، هدایت و حمایت از مستعدان برتر این اجتماع از اولویت های مهم به شمار می رود که با مسئولیت وزارت آموزش وپرورش در مدارس کشور در حال اجرا است.


ای استخدام : حمایت از نخبگان و کارآفرینان عامل توسعه پایدار کشور

۴۷۸ روز قبل

حمایت از نخبگان و کارآفرینان منجر به توسعه پایدار،علمی و باثبات در کشور می شود.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از ساری؛بخشدار دشت سر در خصوص ضرورت توجه به نقش نخبگان در پیشرفت منطقه ‌ای و کشور گفت:نخبگان و سرآمدان به عنوان سرمایه‌ها و گنجینه‌های جامعه، مهمترین نقش را در توسعه پایدار کشور دارند و این امر همواره در فرمایشات مقام معظم رهبری و مسئولین کشور مورد تاکید قرار گرفته و دارد.


تمهیدات لازم برای استخدام نخبگان علمی در دولت فراهم شود

۴۹۱ روز قبل

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، سید محمد میرمحمدی در جلسه شورای علمی نخبگان استان با بیان این که شناسایی نخبگان باید از مدارس آغاز شود، اظهار کرد: نخبه پروری مستلزم برنامه‌ریزی صحیح و منسجم است و خوشبختانه در استان یزد ظرفیت‌ها و استعدادهای ذاتی دانش آموزان بسیار خوب است که نشانگر آن ۲۲ سال صدرنشینی در کنکور سراسری است.


جذب نخبگان در هیات های علمی راهکاری برای جلوگیری از خروج نخبگان است

۵۶۱ روز قبل

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه ۲۴۰ هزار نفر در خارج از کشور در مقطع دکتری و مهندسی مشغول تحصیل هستند، گفت: باید راهکارهایی برای جلوگیری از خروج نخبگان ارائه شود،جذب نخبگان در هیات های علمی دانشگاه ها یکی از این راهکارها است.


نخبگان علمی به استخدام دولت درآیند

۵۸۵ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، سیدمحمد میرمحمدی، بعد از ظهر امروز در گردهمایی مدیران مدارس استان یزد با حضور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به انتظارات فرهنگیان استان یزد اظهار داشت: انتظار فرهنگیان استان یزد نیز جدای از فرهنگیان سایر نقاط کشور نیست و آنها نیز خواستار اجرای طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق هستند.


معافیت نخبگان کشوری به ازای انجام پروژه های تحقیقاتی از خدمت

۵۹۰ روز قبل

رییس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی نیروی انتظامی گفت: نخبگان کشوری به ازای انجام پروژه های تحقیقاتی، از کل خدمت سربازی معاف می شوند.


پیشنهاد تدوین لایحه اشتغال و بکارگیری نخبگان در برنامه ششم توسعه

۶۱۷ روز قبل

بخش آخر مواد پیشنهادی بنیاد ملی نخبگان در رابطه با برنامه ششم توسعه در جلسه ۲۷ کمیسیون نخبگان و آینده نگاری علم و نوآوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پیشنهاد تدوین لایحه قانونی اشتغال استعدادهای برتر در همین راستا مطرح شد.


ظرفیت پذیرش بدون آزمون دانشجویان نمونه/ اولویت استخدام با نخبگان

۶۱۷ روز قبل

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امسال به دانشگاهها ابلاغ شده است که دانشگاههای تیپ یک ۲۰ درصد و دانشگاههای تیپ دو ۱۰ درصد نخبگان را بدون آزمون در مقاطع بالاتر پذیرش کنند.


تشریح برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان برای جذب نخبگان علمی

۶۳۰ روز قبل

سعید سهراب پور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه «خبرگزاری دانشجو»، در خصوص جذب نخبگان گفت: حمایت از نخبگان وظایف مهم ما است و آخرین مقررات این است که دانشگاه نخبگان را براساس امتیازات اخذ شده تعیین می‌کند و به بنیاد ملی نخبگان معرفی می‌کند. این بنیاد نیز برای دانشجویان دکتری ماهیانه ۹۰۰ هزار تومان و دانشجویان ارشد ۶۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کند.


۲ هزار نخبه و استعداد برتر با طرح تحقیقاتی کارت معافیت گرفتند

۶۳۱ روز قبل

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: طی سال گذشته ۲ هزار نفر از نخبگان و استعدادهای برتر به جای خدمت سربازی، طرح تحقیقاتی انجام دادند.


ای استخدام : حمایت وزارت بهداشت از نخبگان علوم پزشکی

۶۳۸ روز قبل

وزیر بهداشت بر حمایت وزارت بهداشت از نخبگان پزشکی تاکید کرد و گفت: علوم پزشکی در شرایطی که سهم چندانی از بودجه پژوهشی را در اختیار ندارد، توانسته ضمن تولید محتوای پژوهشی قابل توجه، سهم بسزایی در توسعه پژوهشی کشور داشته باشد.


شرایط نخبگی برای عضویت در هیأت علمی دانشگاه‌ها

۶۴۴ روز قبل

دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌ها که از طریق آیین‌نامه انتخاب‌دانش آموختگان برتر بنیاد ملی نخبگان برگزیده شوند، از امتیاز نخبگی جهت عضویت در هیأت علمی دانشگاه‌ها برخوردار می شوند.
اولویت قرار دادن استخدام دانشجویان نخبه در دستگاه‌های اجرایی

۶۵۱ روز قبل

محمدرضا سیا‌هپوش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز با بیان اینکه اشتغال یکی از مشکلات اصلی جوانان به‌‌ویژه دانشجویان فرهیخته و بااستعداد است که ایجاد امید به آینده شغلی، انگیزه‌ای مضاعف در این دانشجویان ایجاد می‌کند، گفت: با توجه به ظرفیت‌های کشور و جوانان مستعدی که دانشگاه‌های کشور در حال تحصیل هستند، باید با برنامه‌ریزی‌های هدفمند برای شکوفایی این استعدادها اقدام کرد.


ای استخدام : بهترین مکان برای اشتغال نخبگان

۶۶۲ روز قبل

سرپرست پارک علم و فناوری امام خمینی قزوین گفت: پارک های علم و فناوری بهترین مکان برای ایجاد اشتغال است که با حداقل ۴۰ میلیون تومان می تواند برای نخبگان شغل ایجاد کند.


استخدام سه هزار نخبه در انجمن نفت ایران

۶۶۳ روز قبل

معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت به اهمیت بازیابی توان انجمن نفت ایران و دمیدن روح جدیدی از آیین نامه‌ها و نیروهای جدید به آن اشاره کرد و گفت: با هماهنگی انجام شده بزودی انتخابات این انجمن به شکل رسمی برگزار و اعضا انتخاب می‌شوند.


استخدام نخبگان در شهرداری های کشور

۸۱۴ روز قبل ۷ نظر

در راستای برنامه های توانمندی سازی ،جذب و اثرگذاری نخبگان و استعدادهای برتر در جامعه و نظر به فراخوان جذب افراد متخصص و تعییر ترکیب نیروی انسانی در شهرداری های کشور، زمینه های جذب و بکارگیری از میان نخبگان و استعدادهای برتر در رشته های مختلف پس از انجام مصاحبه و بررسی های تخصصی در این شهرداری ها فراهم شده است.


ای استخدام : برنامه های ارتش برای جذب دانشگاهیان اعلام شد

۹۴۳ روز قبل

معاون تحقیقات و جهاد خودکفایی ارتش گفت: با به کارگیری نخبگان در این نیرو موجبات ایجاد کارآفرینی، خروج ارز، بومی سازی علمی و اقتدار جهانی جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده ایم


ضرورت اشتغال‌زایی و کارآفرینی برای نخبگان کشور

۱۲۲۲ روز قبل

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه مسئله مهم برای نخبگان و استعدادهای برتر کارآفرینی و اشتغال‌زایی است، گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم که نخبگان بتوانند برای جامعه اشتغال‌زایی و کارآفرینی کنند.


استخدام نخبگان در شرکت های دانش بنیان

۱۲۷۸ روز قبل

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر وجود اختلاف در میان عملکرد این معاونت با وزارت علوم گفت: علاوه بر این برداشت های شخصی از قوانین موجود در حوزه فناوری وجود دارد که باید در این زمینه اقدام شود.


14 نظر برای «اخبار و اطلاعیه های استخدام نخبگان در سال ۹۵»

 1. فرشته حسینی فر

  با سلام من سال 93 مشمول استفاده از تسهیلات بنیاد شدم وشاغل در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشم امروز از آقای دکتر حسینی مقدم شنیدم که ما می توانستیم از درجه تشویقی وساعت حضور شناور استفاده کنیم لطفا مرا راهنمایی کنید که الان باید چکار کنم

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.