استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۶(کلیه اخبار)

دیروز ۲۵ نظر

جزئیات استخدام مربیان حق التدریس

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام مربیان حق التدریس اعلام میشود

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار استخدام مربیان حق التدریس در این صفحه :


مالیات حق التدریس اساتید ۱۰ درصد کاهش می یابد

دیروز

خبرگزاری مهر: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: به منظور ایجاد انگیزه های بیشتر و رفع موانع برای حضور اساتید دانشگاه در حوزه آموزش، مالیات حق التدریس به ۱۰ درصد قطعی کاهش پیدا می‌ کند.


رد کلیات طرح استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی

دیروز ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریسی خبر داد.


وضعیت استخدام ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق‌التدریسی تا فردا نهایی می‌شود

۳ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مسائل مربوط به حق‌التدریسی‌ها موضوع چند جلسه گذشته این کمیسیون بوده است، گفت: تصمیمات ما درباره تعیین تکلیف ۳۸ هزار نفر از حق‌التدریسی‌ها تا فردا نهایی می‌شود و به صحن علنی مجلس می‌رود.


بیش از ۳۰ هزار حق‌التدریسی در انتظار استخدام بدون آزمون

۱۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایلنا : ۲۹ فروردین ماه امسال، یک فوریت طرح «تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی» در وزارت آموزش و پرورش به تصویب مجلس رسید، اکنون در صورت موافقت نمایندگان با جزئیات این طرح، دولت مکلّف می‌شود؛


جذب ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس در آموزش و پرورش

۱۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهنده‌ها در وزارت آموزش و پرورش جذب و ساماندهی می‌شوند.


وضعیت استخدام حق‌التدریس‌ها باید هرچه زودتر مشخص شود

۱۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف استخدام حق‌التدریسی‌ها گفت:‌ آموزش‌های مهارتی باید در تمامی سطوح تحصیلی برای بهبود وضعیت اشتغال تقویت شود.


بررسی طرح استخدام بدون آزمون نیروهای حق‌التدریس آموزش‌وپرورش

۱۵ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم در خصوص استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌های با سابقه، بیش از هفت جلسه کارشناسی برگزار کرده تا مشکل تامین نیروی انسانی در نظام آموزشی و تعیین تکلیف این افراد برطرف شود، گفت: بررسی این طرح هنوز به جمع‌بندی نرسیده است و هم اکنون نمی‌توان اذعان کرد که این امر حتما بدون آزمون باشد یا خیر.


استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌ها در گیرودار مجلس و آموزش و پرورش

۱۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: هراز گاهی اخباری درباره تجمع مربیان پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مقابل مجلس شورای اسلامی برای استخدام در آموزش و پرورش منتشر می‌شود که ظاهرا این اعتراضات بی نتیجه هم نمانده و نمایندگان مجلس را بر آن داشته تا در چند سال اخیر با تصویب قوانینی به استخدام و تثبیت جایگاه شغلی این افراد در آموزش و پرورش کمک کنند.


پیگیری طرح یک فوریتی استخدام نیروهای حق‌التدریسی بدون آزمون

۲۹ روز قبل ۱۶ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از ادامه رایزنی با دستگاه‌های مربوطه به‌منظور استخدام نیروهای حق‌التدریسی و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی بدون آزمون سراسری به دلیل شرایط سنی خبر داد.


لزوم تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت

۳۹ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید در حق معلم حق‌التدریسی که مانند معلم رسمی در کلاس درس زحمت می‌کشد و کلاس‌داری می‌کند، اجحاف کرد و باید ابتدا افرادی که زحمت کشیده و ۱۰ سال در کلاس‌های درس بوده‌اند را تعیین تکلیف کرد.


شرایط جذب معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی در آموزش‌وپرورش

۴۰ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری تسنیم : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ برای تامین معلمان تا سال ۱۴۰۰ نمی‌توانیم به دوره چهار ساله تربیت معلم تکیه کنیم و نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای جذب باید در آزمون استخدامی شرکت کنند.


تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

۴۳ روز قبل ۱۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.


نحوه احتساب سنوات خدمت معلمان حق‌التدریس اعلام شد

۴۴ روز قبل

خبرگزاری فارس : جزئیات نحوه احتساب سنوات خدمت نیروهای حق‌التدریس طی بخشنامه‌ای از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.


مقدمات تبدیل وضعیت۱۱۸۵ مربی حق‌التدریس‌ فنی وحرفه‌ای فراهم شد

۴۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به صدور حکم کارگزینی ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان، از فراهم شدن مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر خبرداد.


تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

۵۷ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر درباره نحوه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بررسی طرحی با این محوریت خبر داد.


تلاش برای تعیین و تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس

۷۳ روز قبل ۲ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تصویب کلیات وضعیت استخدام حق‌التدریسی‌ها از بررسی جزئیات به منظور عملیاتی شدن طرح خبر داد.


معلمان حق‌التدریس مدارس کشور تعیین تکلیف می‌شوند

۷۴ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر : دبیر کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به زوی وضعیت اشتغال معلمان حق‌التدریس مدارس کشور تعیین تکلیف خواهد شد.


تصوب لوایح و فوریت رفع مشکلات حق‌التدریس‌ها در مجلس

۷۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصوب لوایح و فوریت رفع مشکلات حق‌التدریس‌ها در مجلس اظهار کرد: دولت و مجلس در همسان‌سازی حقوق فرهنگیان و بازنشستگان این حوزه اقدامات خوبی انجام داده است.


فوریت طرح استخدام معلمان حق التدریسی تصویب شد

۷۸ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: فوریت طرح استخدام معلمان حق التدریسی بدون آزمون با احتساب ایام تدریس در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.


تلاش مجلس برای تعیین تکلیف هزار مربی حق‌التدریس تا پایان خردادماه سال جاری

۸۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت : رئیس کمیته مهارتی کمیسیون آموزش مجلس از تلاش برای تعیین تکلیف بیش از هزار مربی حق‌التدریس تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: : استان خراسان رضوی دارای بیشترین مربیان بلاتکلیف هستند.


رفع ۷۵ درصد مشکل استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای

۸۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته ۷۵ درصد از مشکل استخدام مربیان حق التدریس این سازمان حل شده و ۲۵ درصد نیز به دلیل وجود دستورالعمل های قانونی باقی مانده و به دنبال برطرف کردن آنها هستیم.


حق التدریس های نیروهای رسمی آموزش و پرورش تاکنون پرداخت نشده است

۸۸ روز قبل

حبرگزاری میزان : محمدی گفت: توقع این بود حق التدریس های نیروهای رسمی آموزش و پرورش قبل از عید از سوی وزارت آموزش و پرورش پرداخت شود که تا کنون هم با پیگیری های انجام شده، پرداختی ای صورت نگرفته است.


مجلس باز هم قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها را اصلاح کرد

۹۳ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی موافقت کردند.


پیگیری اجرایی شدن استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس

۹۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود، گفت: این قانون زمان زیادی است که در مجلس به تصویب رسیده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.


قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس

۹۸ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس از سوی مجلس مصوب شد اما با ابلاغ نشدن آن برای اجرا از سوی دولت، رئیس مجلس خواستار چاپ آن در روزنامه رسمی کشور شد.


واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

۹۹ روز قبل ۱۵۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.


پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌ها از ابتدای امسال

۱۰۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد.


نیاز ۹۰ هزار ساعتی به حق‌التدریس

۱۰۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم در آینده روند کاهش نیروی انسانی و وابستگی به نیروهای حق‌التدریس وجود داشته باشد، گفت: در سال تحصیلی جاری تعداد بازنشستگان فرهنگی تهران حدود ۴ هزار نفر است.


ابلاغ قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

۱۲۹ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایلنا : قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش در مورد احتساب سابقه خدمت ایام حق التدریس در سوابق خدمت و بازنشستگی، آماده ابلاغ شد.


تایید اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی

۱۳۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : شورای نگهبان لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.


پرداخت اضافه کار و حق التدریس معلمان تا پایان اسفند ماه

۱۳۱ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آموزش و پرورش قول پرداخت حق‌التدریس، اضافه کار و پاداش پایان خدمت سال ۹۴ فرهنگیان را همراه با حقوق اسفند ماه امسال داده است.


تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

۱۴۱ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری فارس : طرح الحاقی قانون «تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» فردا بررسی می شود


حق‌التدریسی‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

۱۴۲ روز قبل

خبرگزاری شبستان:مجلس وزارت علوم را مکلف کرد تا پایان سال ۹۶ نسبت به تبدیل نیروهای حق التدریسی نیروهای فنی و حرفه ای منتقل از اموزش و پرورش اقدام کند.


معلمان حق‌التدریس حقوق ۹۰۰ هزار تومانی می‌گیرند

۱۴۲ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم رباط کریم در مجلس با انتقاد از اینکه برخی کارمندان حقوق ۹۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند، گفت: باید به این موارد رسیدگی شود.


حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس تا پایان هفته پرداخت می‌شود

۱۴۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : سلام امینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: وظیفه یک نماینده پیگیری مطالبات عمومی مردم بوده و نظام اسلامی بر مبنای خدمتگزاری صادقانه شکل گرفته و امروز مهمترین وظیفه مسؤولان خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم و حل مشکلات آنها با همه توان است.نرخ حق‌التدریس و مزایای نیروهای آزاد آموزش‌وپرورش اعلام شد

۱۴۵ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری تسنیم: بخشنامه محاسبه نرخ حق التدریس نیروهای آزاد در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از سوی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش به استان‌ها ارسال شده است.


۳۰هزار معلم حق‌التدریس در انتظار دریافت حقوق منظم ماهانه

۱۵۰ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح الحاق حقوق سرباز معلمان و حق‌التدریس‌ها به بند “و” بودجه پیش‌بینی شده برای وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به اینکه این بند در بودجه هر دستگاه اجرایی اختصاص به پرداخت حقوق و دستمزد دارد، گفت: برخی از سازمان‌ها و دستگاه‌ها حقوق نیروی انسانی خود را به موقع و ماهانه پرداخت می‌کنند و برخی دیگر چندماه یکبار اقدام به این کار می‌کنند و در این میان یکی از مهمترین مشکلات در آموزش و پرورش پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس‌ است که گاهی تا چندماه به تعویق می‌افتد.


پرداخت «حق‌التدریس‌های» امسال نیازمند تأمین اعتبار است

۱۵۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پرداخت‌های مربوط به حق‌التدریس سال‌های گذشته معلمان تسویه شده است، گفت: برای پرداخت حق‌التدریس‌ها و حق‌الزحمه‌های ۵ ماهه سال جاری نیازمند تأمین اعتبار هستیم.


سابقه خدمت حق التدریسی‌های استخدامی آموزش و پرورش محاسبه می‌شود

۱۵۵ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند که سابقه خدمات معلمان حق التدریس استخدامی آموزش و پرورش با شرایطی محاسبه شود.


روش جذب معلمان به‌صورت حق‌التدریس از سال ۸۸ به بعد اشتباه بود

۱۵۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : خبررئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «روش جذب معلمان در قالب حق‌التدریسی از ۸ سال گذشته تاکنون اشتباه بوده است» گفت: این مسائل باید مورد رسیدگی و پیگیری قرار گیرد.


پیگیری عدم پرداخت تمام حق‌التدریس و پاداش پایان خدمت فرهنگیان فردا

۱۵۹ روز قبل

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار بود اولویت مابقی «۴ هزار میلیارد تومان»، پرداخت پاداش پایان خدمت، حق‌التدریس و سرانه‌ها باشد و اعلام شد این مطالبات دهه فجر پرداخت می‌شود اما اگر پرداخت نکرده‌اند، فردا در کمیسیون پیگیری می‌کنیم.


استخدام معلمان حق التدریس وپرداخت حقوق معوقه آنان یک ضرورت است

۱۷۷ روز قبل

تابناک : روزگذشته نماینده حوزه شمالی استان در مجلس شورای اسلامی ،با وزیر آموزش وپرورش دیدار ومطالبات معلمین ومشکلات آموزش وپرورش استان مورد بحث وبررسی قرار گرفت.وزارت علوم مکلف به ساماندهی مربیان حق‌التدریس شد

۱۹۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری خانه ملت: نمایندگان مردم در خانه ملت، وزارت علوم را مکلف به ساماندهی مربیان حق‌التدریس آموزشکده‌های فنی تا پایان سال دوم برنامه کردند.


صادر نشدن مصوبه‌ برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی

۲۰۴ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید تا کنون مصوبه‌ای برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی صادر نشده است.تشکیل کمیته برای تبدیل وضعیت ۱۳۰۰ مربی حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای

۲۳۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در واکنش به اعتراض مربیان حق‌التدریس برای پیگیری وضعیت استخدامی‌شان گفت: تاکنون وضعیت استخدامی ۲۳۰۰ نفر مشخص و احکام صادر شده است اما نبود پست سازمانی موجب بلاتکلیفی ۱۳۰۰ مربی باقی مانده شد.


تداوم روزهای سخت مربیان حق‌التدریس با حقوق‌های ۵۰۰ هزار تومانی

۲۳۳ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: عده‌ای از مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای که باید طبق قانون وضعیت استخدامی شان تغییر می‌کرد با گذشت ماه‌ها با دریافتی ۵۰۰ هزار تومانی چشم‌انتظار تدبیر دولتی‌ها نشسته‌اند.


حق التدریسی های آموزش و پرورش همچنان در انتظار حقوق

۲۳۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: بیش از دو ماه از آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ می گذرد در حالی که نیروهای حق التدریس هنوز حقوق سال تحصیلی گذشته را دریافت نکرده اند.


تبدیل وضعیت بیش از ۶۵ درصد مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای

۲۴۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل منابع انسانی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه مربیان واجد شرایط که در آزمون قبول شده‌اند ۳۵۶۹ نفر هستند، گفت: در حال حاضر تبدیل وضعیت بیش از ۶۵ درصد از این افراد انجام شده است و با اخذ پست استخدامی بقیه این افراد، نیروی انسانی سازمان برای اهداف و برنامه‌ریزی‌های برنامه ششم کفایت می‌کند.


تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مازندران

۲۵۴ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، گفت: حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان در اجرای قانون استخدامی تعیین تکلیف می‌شوند.


حقوق ومزایای حق التدریسیها از سال۹۴

۲۷۰ روز قبل

خبرگزاری مهر: نیروهای حق التدریسی در سال تحصیلی ۹۴_ ۹۵ بخشی از معوقات خود را با وقفه طولانی دریافت کردند و با وجود اینکه سال تحصیلی جدید آغاز شده است اما هنوز وزارت آموزش و پرورش به آنان بدهکار است.


۳۰ هزار معلم حق‌التدریس عضو آموزش و پرورش خوزستان شدند

۲۷۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: برای نخستین بار در ایران بر اساس مصوبه مجلس ۳۰هزار نفر از افراد مجرب به عنوان حق‌التدریس وارد سیستم آموزش و پرورش استان شدند.


قانون مربوط به تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی

۲۹۱ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری ایرنا: رییس جمهوری قانون اصلاح تبصره (۱۰) ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.


پیگیری استخدام نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش

۳۰۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از پیگیری استخدام نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش خبر داد و گفت: نیروهای حق‌التدریسی که سال‌ها تدریس و تلاش کرده‌اند باید استخدام شوند.استخدام مربیان حق التدریسی اردبیل در اولویت فنی وحرفه‌ای باشد

۳۰۶ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: دولت با ادعای اینکه بعد از اجرای برجام تنگناهای‌ مالی کشور حل شده، باید در این زمینه نسبت به تعهدات استخدامی مربیان حق التدریسی سازمان آموزش فنی وحرفه‌ایی سراسر کشور اقدام کند.برگزاری همزمان دو آزمون استخدامی و فرهنگیان در یک ماه آینده

۳۲۶ روز قبل ۸۴ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: جذب متقاضیان دستگاههای اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی و پرداخت پاداش‌ بازنشستگان سال گذشته کارمندان دولت در سال جاری از محورهای گفتگو با رئیس سازمان اداری استخدامی کشور است.


کلیات طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی تصویب شد

۳۳۰ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری تسنیم: نمایندگان مجلس کلیات طرح اصلاح قانون استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را تصویب کردند.


۲۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

۳۳۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تا پایان شهریورماه امسال تبدیل وضعیت می‌شوند.


رسیدگی اولویت دار به استخدام حق‌التدریسی‌های آموزش و پرورش

۳۳۱ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب درخواست تغییر دستور در مجلس و رسیدگی خارج از نوبت به طرح اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون استخدام حق‌التدریسی‌های آموزش و پرورش موافقت کردند.


جذب حق‌التدریسی‌ها به ما ربطی ندارد

۳۳۲ روز قبل

خبر آنلاین : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با پاسخ های کامل خود هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی را درمورد تعیین تکلیف وضعیت مدرسین و اساتید دانشگاه فنی حرفه ای قانع کرد..


هاجر چنارانی: قانع شدن بستگی به حل مشکل استخدام حق‌التدریسی‌ها دارد

۳۳۲ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم نیشابور و فیروزه گفت: قانع شدنم ازپاسخ‌های وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری بستگی به قول وزیر برای فراهم شدن زمینه استخدام معلمان حق‌التدریسی و مدرسین و اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای طی چند ماه آینده دارد.


حل مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی با کسب مجوز استخدامی

۳۳۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: فرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.


تقلیل ساعات حق‌التدریس‌ها در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

۳۳۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از تقلیل حق‌التدریس‌ها از ۹ هزار ساعت به ۵۰۰ ساعت در استان خبر داد.


تکلیف حق التدریس‌های فنی حرفه‌ای مشخص می شود

۳۳۷ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص تعیین تکلیف مدرسان و اساتید فنی و حرفه ای که بعد از انتقال از آموزش و پرورش به آموزش عالی با مشکلاتی مواجه شده اند، توضیحاتی ارایه داد.


معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم/ تمدید بیمه طلایی فرهنگیان

۳۴۵ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما: معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش: امسال معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم و کسری معلمان را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کنیم.


تبدیل وضعیت همه مربیان حق‌التدریس در کوتاه‌ترین زمان

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با بیان اینکه مشکل مربیان حق‌التدریس در حال حل شدن است، گفت:‌ تکلیف بیش از ۶۰ درصد این افراد مشخص شده و همه مربیان حق‌التدریس به‌زودی تبدیل وضعیت می‌شوند.


لزوم اجرا احکام کلیه همکاران مربی حق التدریس به پیمانی

۳۵۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛داوود ناصری امید افزود: در چهار ماهه اول امسال حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای مواد مصرفی در کارگاه ها و شهرستان هایمان توزیع کرده ایم.تحقق ۴۵ درصدی عملکرد ما در ۴ ماهه ابتدایی سال جاری است.


تبدیل وضعیت ۷۰۰ مربی حق التدریس فنی وحرفه ای تا پایان شهریور

۳۵۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری مهر: کرمانشاه- معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از تبدیل وضعیت ۷۰۰ مربی حق التدریس فنی و حرفه ای در کشور تا پایان شهریور امسال خبر داد.


مربیان حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند

۳۵۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مربیان حق التدریس در فنی وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم اززاهدان، علی فروزش پیش از ظهر امروز در همایش ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی که در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: ارتقاء معیشت کارکنان یکی از اولویت‌های این نهاد است و در این راستا در سال گذشته تعدادی از مربیان حق‌التدریس تبدیل وضعیت پیدا کردند.


دستور وزیر کار درباره استخدام ۳۵۶۹ نفر

۳۵۹ روز قبل

خبرگزاری مهر: علی ربیعی با صدور دستوری به رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق التدریس مربیان آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.


وضعیت معلمان حق‌التدریسی استان بوشهر در حال پیگیری است

۳۵۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت معلمان حق التدریس استان بوشهر در مرکز کشور در حال پیگیری است که امیدواریم هر چه زودتر این مشکل حل شود.


قانون استخدام مربیان حق‌التدریس سازمان فنی‌وحرفه‌ای را دچار بحران می‌کند

۳۶۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به ایجاد بحران در سازمان متبوعش با قانون استخدام مربیان حق‌التدریس، گفت: با وجود مشکلات عدیده این قانون را اجرا می‌کنیم.


تعداد مربیان فنی‌وحرفه‌ای آذربایجان‌غربی به ۲ برابر افزایش می‌یابد

۳۶۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیر کل فنی و حرفه‌ای آذربایجان‌غربی گفت: امسال برای بهینه سازی آموزشهای مهارتی تعداد مربیان فنی حرفه‌ای آذربایجان‌غربی به ۲ برابر افزایش می‌یابد.کاهش میزان ساعات حق‌التدریس معلمان به ۱میلیون و ۳۰ هزار ساعت

۳۶۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات با بیان اینکه براساس مصوبه دولت تمام صرفه جویی های آموزش وپرورش دوباره به چرخه بودجه آموزش وپرورش اضافه می شود از صرفه جویی یک هزار میلیارد تومانی آموزش وپرورش در بحث سامان دهی نیروی انسانی سال ۹۵-۹۴ خبر داد.


پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی

۳۷۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی آموزشگاه های فنی و حرفه ای و همچنین انتقال سوابق فرهنگیان از موضوعات مطروحه در نشست امروز این کمیسیون بود.


تعیین تکلیف ۱۸۰۰ مربی حق التدریس آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

۳۷۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از تبدیل وضعیت ۱۸۰۰ نفر از مربیان حق التدریس آموزش های فنی و حرفه‌ای خبر داد و در عین حال گفت که ۱۸۰۰ نفر دیگر فعال در صف دریافت احکام تبدیل وضعیت هستند.


فراهم شدن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی ۴هزار مربی حق التدریس

۳۸۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: زنجان – قائم مقام رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: با پیگیری های انجام شده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، زمینه تبدیل وضعیت استخدامی چهار هزار مربی حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فراهم شده است.


۲۰ درصد معلمان استان مرکزی حق‌التدریسی هستند

۳۸۶ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون برنامه‌ریزی نیروی‌ انسانی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: آموزش و پرورش استان مرکزی با کمبود نیرو مواجه بوده و ۲۰ درصد پرسنل آن را نیروهای حق‌التدریسی تشکیل می‌دهند.کاهش ۳۰ درصدی پرداخت حق التدریس

۳۹۵ روز قبل

خبرگزاری فارس : به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با تشکل‌ها با بیان اینکه امیدواریم توصیه‌های مشفقانه توأم با دلسوزی دوستان و عزیزان را عملیاتی کنیم، اظهار داشت: این جمع، آموزش و پرورش را می شناسند و مطالبات بیان شده توسط دوستان چیزی نیست که در طی چهار سال محقق شود.


معلمان حق‌التدریس، دل‌نگران احتساب سنوات تدریس

۴۰۰ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم نیشابور در مجلس معتقد است که هم اکنون بسیاری از معلمان حق‌التدریس قبل از سال۹۱ در سن ۵۰ سال به بالا قرار گرفته اند ولی هنوز ۱۰ سال سابقه کار دارند، به این دلیل که سنوات خدمت آنها از سوی وزارت آموزش و پرورش محاسبه نمی شود.


ممنوعیت به‌کارگیری حق التدریس

۴۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : براساس ماده پنجم ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور، امسال به کارگیری افراد جدید به صورت حق التدریس آزاد یا عناوین مشابه به هر شکل توسط ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ممنوع است.


معلم حق التدریس جذب می‌کنیم

۴۰۴ روز قبل ۲۴ نظر

خبرگزاری صدا و سیما: وزیر آموزش و پرورش: آموزش و پرورش امسال بر اساس نیاز خود معلم حق التدریس جذب خواهد کرد.
علی اصغر فانی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: ‌طبق مصوبه مجلس امسال نیز تعدادی از معلمان آزاد و مربیان پیش معلم حق التدریس جذب می‌کنیمدبستانی در آموزش و پرورش مشغول به تدریس خواهند ش


۱۲۰۰ مربی فنی‌و‌حرفه‌ای تا هفته آینده تبدیل وضعیت می‌شوند

۴۰۴ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای از تبدیل وضعیت ۱۲۰۰ مربی حق التدریس آموزش فنی و حرفه‌ای تا هفته آینده خبر داد و گفت: مابقی مربیان در صورت وجود پست‌های خالی از سوی سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می‌شوند.


ساماندهی حقوق و حق‌التدریس معلمان

۴۰۸ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل مدارس غیر دولتی درباره حقوق و مزایای معلمان مدارس غیردولتی گفت: بعضی از ناهماهنگی ها در پرداخت حقوق معلمان وجود داشت، در این دو سال ساماندهی کردیم و این ساماندهی به این صورت بود که ما اعلام کردیم در الگوی شهریه یکی از ایتم های تعیین میزان شهریه، بابد مبلغی باشد که به عنوان حق التدریس به همکاران غیر دولتی داده می شود.بررسی احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریس استخدامی

۴۲۷ روز قبل

خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده طرح احتساب سابقه تدریس معلمان حق‌التدریس استخدامی در آموزش و پرورش را در صحن علنی پارلمان مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.کاهش تعداد نیروی حق التدریس گیلان

۴۳۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون پشتیبانی آموزش و پرورش گیلان گفت: در سال ۹۴-۹۵ تعداد نیروی حق التدریس از ۲۶ هزار نفر به ۱۵ هزار نفر کاهش یافته است که این امر نشان دهنده صرفه‌جویی در نیروی انسانی است.تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس

۴۳۶ روز قبل

خبرگزاری برنا : در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان انجام شد: تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس تبدیل وضعیت ۵ نفر از مربیان حق التدریس به پیمانی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان انجام شد.جذب ۷۳ نیروی حق‌التدریسی در شهرستان رامشیر

۴۴۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: رئیس اداره آموزش و پرورش رامشیر گفت: با وجود مشکلات فراوان رامشیر در زیرساخت‌ها و امکانات آموزشی اما این شهرستان از ظرفیت خیران مدرسه‌ساز بی‌بهره است.


پرداخت۲۰ میلیارد ریال به شاغلان حق‌التدریس آموزش و پرورش

۴۴۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در راستای پرداخت حق‌التدریس ۶ ماهه شاغلان ونیروهای آزاد در سال تحصیلی ۹۴ از مهر ماه تا اسفند ماه مبلغ ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت شد .


حق‌التدریس معلمان پیش‌دبستانی استان آذربایجان‌ غربی پرداخت می‌شود

۴۴۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌ غربی گفت: حق‌التدریس معلمان پیش‌دبستانی استان آذربایجان‌ غربی از فردا پرداخت می‌شود.


25 نظر برای «استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۶(کلیه اخبار)»


 1. sfphk

  توربه خدا به جان هر کسی که دوست دارید اینصدای معلمان مظلوم خرید خدمتی وشرکتی را هم به گوش مسولان برسانید بخدا اونهای که از وضعیت ما خبر دارن اگر کاری نکنن مدیونن هم تو دنیا وهم توآخرت ما به امیدی کلی راه از شهر میریم روستاهای محروم واسه روزی که استخدام بشیم با ناچیزترین حقوق که حتی پول کرایه ماشین هم نیشه تور به خدا کمکون کنید

  پاسخ دادن
 2. فرزاد

  سلام خواهشمندم طرح احتساب سنوات معلمان حق التدریس که دربهمن ماه سال ۹۵به تصویب مجلس رسید ودر اسفندتوسط شورای نگهبان تایید گردید وهنوز قانونی اجرا نشده است را پیگیری کنید باتشکر یک معلم

  پاسخ دادن
 3. فرزاد

  سلام خواهشمندم طرح احتساب سنوات معلمان حق التدریس که دربهمن ماه سال ۹۵به تصویب مجلس رسید ودر اسفندتوسط شورای نگهبان تایید گردید وهنوز قانونی اجرا نشده است را پیگیری کنید باتشکر یک معلم

  پاسخ دادن
 4. ابراهیمی

  با سلام بنده 14 سال هست که مربی پیش دبستانی بهزیستی هستم متاسفانه هرچی استخدام هست مال آموزش و پرورشه که ما هیچ جایی در این استخدامها نداریم ماکه عمرمون و گذاشتیم و دیگه هیچ جایی فرصت استخدام برامون وجود نداره.واقعا این عدالته به خاطر این کار فوق لیسانس گرفتم .

  پاسخ دادن
 5. ناشنااس *

  با سلام : در سال 1385 به صورت حق التدریس در آموزشکده فنی مشغول شدم و الان حدود 10 سال دارای همسر و فرزند و بدون پس انداز با این حقوق زندگی را به سختی می گذرانیم هیچ جایگاه استخدام با این شرایط سنی نداریم به نظر شما آیا این از هز لحاظی درست است ؟ آیا این مشکلات را کسی بررسی می کند؟ آیا کسی این نوشته ما را می حواند؟ در ضمن امثال من زیاد می باشد. خواهشا به داد ما برسید.

  پاسخ دادن
 6. ای تی

  سلام خدمت دوستان
  از اونایی که مربی حق التدریسی هستند یک سوال داشتم
  چه جوری میشه مربی حقد تدریسی شد ؟منظورم در مراکز فنی حرفه ایی و مدارس دولتی هستش. باید به اموزش پروزش مراجعه کرد؟
  حقوق و مزایای ان چه جوریه.بیمه هستیم؟؟؟

  پاسخ دادن
 7. Aisan

  سلام .. یکی کمکم کنه.. امسال بهم پیشنهاد شده برم مربی پیش دبستانی بشم ..خودم معلم غیر انتفاعی هستم.. بنظرتون مربی پیش آینده داره ؟حالا که مربیا رو حق التدریسی کردن؟؟؟؟یا بمونم همون غیر انتفاعی؟؟

  پاسخ دادن
 8. نازی

  اون قدینی ها سهنیه استخدام. ما پیش دبستانی ها رو دادن به 79000 نفر….جدیدی هام میگن انچه قانون حق التدریس اعلام شده مال تهران نیست من با ده سال سابقه و 34سال سن دیگه کجا استخدامم میکنن؟؟؟اصلا چیزی که قانونه مگه تهران و اصفهان و مازندران داره…..بیجا کرده مردک قانون هرچی هست برای همه هست باید اجرا بشه…….

  پاسخ دادن
  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن
 9. مهدیه

  سلام.گواهی اشتغال به تحصیل ارشد برای ثبت نام کفایت میکنه؟مدرک لیسانسم بخاطر مورد تایپی گواهی دیپلمم اسمم صادر نشده.لطفا راهنمایی کنید.شرایطو منابع کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 10. حبیب اله سعیدی

  آقای مدیر سایت
  لطفا شمااطلاع رسانی کنید پس امثال بنده که 11 ساله به صورت حق التدریس ازطرف جهادکشاورزی در هنرستان کشاورزی آموزش وپرورش آن هم هفته ای 38ساعت تدریس میکنیم چراهیچ فکری به حال ما نمیکنند؟نه آموزش و پرورش و نه جهاد کشاورزی بابا 11سال عمر یک جوونه من دیگه با 34سال سن و11سال سابقه تدریس کجابرم کار کنم همه استخدام شدند به جز ما.دیگه به کی نامه بنویسم و بگم هیچ کس دادرس نیست چرا؟مگه ما چه تفاوتی با مربی های سازمان فنی و حرفه ای داریم واله ما هم زحمت کشیدیم…….. ما هم درس خوندیم…………….. ما هم سالها تدریس کردیم الان بنده در این 11سال حدود دوازده هزار ساعت تدریس مفید دارم ولی کسی قدر نمیدونه؟

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.