استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۶(کلیه اخبار)

۳ روز قبل ۲۸ نظر

جزئیات استخدام مربیان حق التدریس

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام مربیان حق التدریس اعلام میشود

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار استخدام مربیان حق التدریس در این صفحه :


۲۴ آبان ۹۶

بسته شدن پرونده استخدام معلمان حق‌التدریسی در کمیسیون آموزش مجلس

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام این خبر که پرونده استخدام معلمان حق‌التدریسی در این کمیسیون بسته شد، از تعیین تکلیف نهایی آن در صحن علنی مجلس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ آبان ۹۶

بررسی راهکاری برای تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات از ارائه راهکار در نشست هیأت رئیسه کمیسیون آموزش با رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش درباره استخدام حق‌التدریسی‌ها خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۰ آبان ۹۶

ضرورت تامین منافع توأمان وزارت آموزش و حق‌التدریسان

خبرگزاری خانه ملت: زاهدی می‌گوید اگر آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی به حق‌التدریسان اضافه شوند، جامعه آماری طرح استخدامی آنها به ۱۸۰هزار نفر می‌رسد.

ادامه مطلب ...
۱۷ آبان ۹۶

واریز ۲۵۰۰ میلیارد ریال معوقات معلمان حق‌التدریس

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: ۲۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از طرف دولت روز گذشته برای پرداخت معوقات معلمان حق‌التدریس تخصیص داده شد و از امروز به تدریج به حساب معلمان واریز می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ آبان ۹۶

احتمال بازنگری طرح استخدام نیروهای حق التدریسی

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان بر ضرورت بازنگری طرح استخدام نیروهای حق التدریسی در مجلس تاکید کرد و گفت: تصویب این طرح تبعات ناخوشایندی ایجاد خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
۱۳ آبان ۹۶

اعلام میزان ساعت ارائه تدریس به مدرسان حق‌التدریس در دانشگاه آزاد

خبرگزاری فارس : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با ابلاغ بخشنامه‌ای به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما این دانشگاه، میزان ساعت ارائه تدریس به مدرسان حق‌التدریس دانشگاه را اعلام کرد.

ادامه مطلب ...
۴ آبان ۹۶

ضرورت رعایت صلاحیت حرفه‌ای برای استخدام حق‌التدریسی‌ها در آموزش و پرورش

باشگاه خبرنگاران جوان : دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: صلاحیت حرفه‌ای حق‌التدریسی‌ها باید در مسئله استخدام آنها مورد توجه قرار بگیرد.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶

تهران ۱۴۰۰ معلم حق التدریس دارد

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه مدرسه بدون معلم در پایتخت نداریم، گفت: از ۱۴۰۰ معلم حق‌التدریس که در تهران فعالیت می‌کنند، ۱۳۰۰ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

ادامه مطلب ...
۱ آبان ۹۶

کمیته بررسی استخدام معلمان حق‌التدریس تشکیل می‌شود

حبرگزاری ایرنا : سیدحمایت میرزاده در تشریح جلسه امروز- یکشنبه- کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بررسی شور دوم طرح الحاق یک تبصره به قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و حضور وزیر پیشنهادی نیرو در این کمیسیون به منظور ارائه برنامه‌های خود اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
۲۶ مهر ۹۶

حل نشدن مشکلات آموزش‌وپرورش با جلوگیری از استخدام حق‌التدریسان

خبرگزاری خانه ملت:عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مسئولان آموزش و پرورش پیشنهاد داد برای رفع نگرانی‌ها در رابطه با استخدام معلمان حق‌التدریسی پس از استخدام برای آن‌ها دوره‌های آموزشی بلند و کوتاه مدت بگذارند.

ادامه مطلب ...
۲۵ مهر ۹۶

استخدام معلمان حق‌التدریس بدون آزمون و تایید صلاحیت حرفه‌ای

خبرگزاری تسنیم : دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از مخالفت این شورا با جذب معلمان حق‌التدریس بدون برگزاری آزمون و تایید صلاحیت حرفه‌ای خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۴ مهر ۹۶

جذب ۲۰ آموزگار حق‌التدریس در منوجان

خبرگزاری فارس: مدیر آموزش و پرورش شهرستان منوجان گفت: ۲۰ آموزگار حق‌التدریس از بین مربیان پیش‌دبستانی واجد شرایط در مهر ماه امسال جذب شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ مهر ۹۶

پیامدهای استخدام ۱۲۱ هزار معلم حق التدریس در آموزش و پرورش

خبرگزاری ایلنا: پیامدهای بحرانی استخدام ۱۲۱ هزار معلم حق التدریس در آموزش و پرورش/از “تعطیلی ۳۵ پردیس دخترانه” تا “توقف جذب داوطلبان دختر تا ۵ سال”

ادامه مطلب ...
۱۹ مهر ۹۶

منتظر طرح مجلس درباره استخدام حق‌التدریسی‌ها هستیم.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره تصمیمات اتخاذ شده برای شلوغی فضای کلاس‌های درس، اظهار داشت: این موضوع تحت عنوان تراکم دانش‌آموز در کلاس مطرح است که ما نُرم تعریف شده‌ای را در کشور به تفکیک شهر و روستا در دوره‌های مختلف آموزشی داریم. ضمن تایید این مطلب که امکان دارد در بعضی مناطق این تراکم نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده باشد، اما هنوز با آن استاندارد و خط قرمز فاصله دارد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۶

طرح «تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس» با نگاه اشتغال‌زایی تهیه شده است

خبرگزاری فارس : کارشناس مسائل آموزش و پرورش گفت: تهیه‌کنندگان طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس، بیش از اینکه وزارت آموزش و پرورش را از زاویه تعلیم و تربیت مورد توجه قرار دهند، از منظر یک بنگاه اشتغال‌زایی و کاریابی به آن نگاه کرده‌اند.

ادامه مطلب ...
۱۷ مهر ۹۶

مهلت دانشگاه فنی حرفه ای به حق التدریس ها برای ثبت اطلاعات

خبرنگار مهر : نیروهای حق التدریس قبل از سال ۱۳۹۰ دانشگاه فنی و حرفه ای که موفق به ثبت اطلاعات خود در سامانه ساماندهی نیروهای حق التدریس نشده اند تا ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۱۸ مهر برای ثبت اطلاعات فرصت دارند.

ادامه مطلب ...
۱۶ مهر ۹۶

بکارگیری مربیان پیش دبستانی مدارس دولتی و حق التدریس ها در کردستان

خبرگزاری ایرنا : رئیس امور اداری آموزش و پرورش کردستان گفت: تعدادی از مربیان پیش دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سابق در استان، با رعایت ضوابط مربوطه به صورت حق التدیس جدید و در حد نیاز شهرستان ها و مناطق تابعه بکارگیری می شوند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مهر ۹۶

موافقت مجلس با اصلاح دوباره قانون استخدام معلمان حق التدریس

خبرگزاری مهر: با وجود مخالفت کمیسیون تخصصی آموزش و تحقیقات و با راه حل خاص نایب رئیس مجلس، نمایندگان با اصلاح دوباره قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس موافقت کردند.

ادامه مطلب ...
۱۲ مهر ۹۶

مغایرت قانونی طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری صدا و سیما: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی بار مالی مضاعفی را بر این دستگاه تحمیل خواهد کرد که توان آن را ندارد.­

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

تصویب کلیات طرح استخدام معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز، کلیات طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را به تصویب رساندند.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۶

نحوه فعالیت اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اصلاح شد

خبرگزاری مهر: نحوه فعالیت اساتید حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامی از سوی فرهاد رهبر رئیس دانشگاه اصلاح شد.

ادامه مطلب ...
۵ مهر ۹۶

تعیین تکلیف طرح استخدامی معلمان حق التدریس در نشست آینده مجلس

خبرگزاری مهر: تعیین تکلیف طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به نشست بعدی مجلس موکول شد.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۶

طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایلنا: نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

ادامه مطلب ...
۴ مهر ۹۶

شورای عالی آموزش‌وپرورش با استخدام نیروهای حق‌التدریسی مخالفت کرد

خبرگزاری تسنیم : دبیر شورای عالی آموزش‌وپرورش با بیان اینکه استخدام نیروهای آموزش‌وپرورش تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان انجام می‌شود گفت: شورای عالی آموزش‌وپرورش با استخدام نیروهای حق‌التدریسی مخالفت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶

نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس در هفته جاری برای بررسی وضعیت معلمان حق‌التدریسی نشست غیرعلنی خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶

معلمان حق التدریس واجد شرایط جذب آموزش و پرورش می شوند

خبرگزاری ایرنا: معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال معلمان حق التدریس واجد شرایط که مشمول قانون ‘تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق ‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی’ مجلس شورای اسلامی هستند، جذب این وزارتخانه می شوند.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری خانه ملت: گزارش کمیسیون آموزش در مورد طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی در دستور کار صحن علنی مجلس در هفته جاری قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

استفاده از ۵۰۰ هزار معلم حق التدریس

خبرگزاری مهر: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران آمار دانش آموزان ابتدایی شهر تهران را تشریح کرد و گفت: از چند کانال جبران کمبود آموزگار را کرده ایم.

ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۹۶

نیروهای حق التدریسی گلستان از استخدامی جا ماندند

خبرگزاری مهر : گرچه گلستان از کمبود معلم در مدارس خود رنج می برد، اما جذب نیروهای بدون مدرک مرتبط باعث شده بسیاری از نیروهای حق التدریسی استان از استخدامی جا بمانند.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۶

نیروهای حق التدریس مازندران خواستار ساماندهی وضعیت خود شدند

خبرگزاری مهر : حدود ۱۰۰ نفر از نیروهای حق التدریس و آموزشی استان مازندران پیش از ظهر یکشنبه مقابل استانداری مازندران گرد هم آمدند.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۶

وضعیت استخدام حق‌التدریسی‌های آموزش و پرورش باید مشخص شود

باشگاه خبرنگاران جوان : عضو کمیسیون آموزش گفت: متاسفانه برخی افراد بیش از ۱۰ سال به نام حق‌التدریس معلم هستند اما استخدام نمی‌شوند.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس باید در دستور قرار می‌گرفت

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: نماینده مردم رشت بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان حق‌التدریس، مربیان و آموزش یاران در مجلس تأکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶

دلایل رَد طرح تعیین تکلیف حق التدریسی‌ها در مجلس

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به رَد طرح تعیین تکلیف حق التدریسی‌ها در مجلس گفت: یکی از مشکلات کمیسیون آموزش مجلس در خصوص طرح الزام به استخدام این نیروها، مربوط به منابع مالی آن بود.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۶

احتمال استفاده حق‎التدریسی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی

خبرگزاری مهر : معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش پرورش از احتمال به کارگیریِ پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در مهر ماه به صورت حق التدریس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۶

طرح استخدام نیروهای حق‌التدریس روند قانونی خود را طی می‌کند

خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به رد شدن کلیات طرح «استخدام نیروهای حق‌التدریس» از سوی کمیسیون متبوعش، تاکید کرد که در صحن علنی مجلس درباره این طرح تصمیم‌گیری می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۶

درخواست آموزش و پرورش برای توقف طرح استخدام نیروی حق التدریس

خبرگزاری ایرنا : از وزارت آموزش و پرورش، اسفندیار چهاربند تصریح کرد: نبود برنامه بلندمدت و دگرگونی نیازها در چهار دهه اخیر و فشارهای ناشی از وضعیت اشتغال و نادیده انگاشتن مصالح تربیتی، موجب آشفتگی و نابسامانی در نظام جذب و تربیت معلم شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۹۶

نحوه بکارگیری حق التدریس ها در دانشگاه فنی و حرفه ای

خبرگزاری مهر : براساس دستوالعمل بکارگیری کادر آموزشی حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای، بکارگیری کادر آموزشی بدون تأیید صلاحیت عمومی و علمی ممنوع است.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۶

ساماندهی حق‌التدریس‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری فارس : سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: سامانه‌ای برای ساماندهی حق‌التدریس‌های واجد شرایط دانشگاه فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۶

ساماندهی حق‌التدریس‌های قبل از سال ۹۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری مهر : سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ساماندهی حق‌التدریس‌های قبل از سال ۹۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶

پرداخت حق‌التدریس معوق فرهنگیان شاغل تا قبل از سال تحصیلی جدید

خبرگزاری فارس:معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش
حق‌التدریس ۵.۵ ماه معوق فرهنگیان تا قبل از سال‌ تحصیلی جدید پرداخت می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت حق‌التدریس معوق فرهنگیان شاغل تا قبل از سال تحصیلی جدید خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶

وضعیت صدور احکام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: افرادی که در آزمون سال ۹۵ پذیرفته شده‌اند در تابستان دوره‌های آموزشی دارند تا بخشی از آنها به ویژه در دوره ابتدایی از مهرماه وارد کلاس‌های درس شوند.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶

پیش‌بینی نیاز ۱۰۳ هزار ساعت حق‌التدریس در سال تحصیلی آینده

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تهران گفت: تعیین میزان نیاز امسال شهر تهران به حق‌التدریس را بر اساس نیروبری دانش‌آموزان محاسبه می‌کنیم و این میزان احتمالا ۱۰۳ هزار ساعت برای سال آینده است.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۶

نحوه احتساب سنوات حق التدریس کمتر از ۲۴ ساعت معلمان

به گزارش ایسنا، سید حسن حسینی با بیان اینکه بیشتر کارهای اداری مراجعه کنندگان ادارات آموزش و پرورش مربوط به …

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶

تبدیل وضعیت ۱۵۱ نیروی حق التدریسی به پیمانی

خبرگزاری مهر : معاون پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: در زمینه تبدیل وضعیت مربیان حق التدریسی به پیمانی طبق سیاست گذاری های انجام شده ۱۵۱ نفر را در برنامه کاری قرار دادیم.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۶

درخواست توقف طرح «استخدام نیروهای حق‌التدریس»

خبرگزاری فارس: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به نقش نیروی انسانی در تعلیم و تربیت و ضرورت دارا بودن ویژگی‌های خاص، گفت: این شورا از ریاست مجلس و نمایندگان درخواست دارد تا طرح استخدام تعدادی از نیروهای حق‌التدریس را متوقف کنند.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۶

دولت اجازه استخدام نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس را دارد

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به رأی نیاوردن طرح تعیین تکلیف نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس در مجلس، گفت: دولت اجازه استخدام این افراد را دارد و موضوع مطرح شده مربوط به الزام دولت جهت استخدام بود.

ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۹۶

سرنوشت طرح استخدام معلمان حق‌التدریس

خبرگزاری تسنیم : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰۰ نماینده طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس را به منظور طرح در صحن علنی مجلس امضاء کردند.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶

طرح استخدام ۳۸ هزار معلم حق التدریسى خلاف برنامه ششم بود

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون پارلمانى رییس جمهور گفت: این طرح خلاف برنامه ششم بود که هفته گذشته در کمیسیون آموزش مجلس این موضوع بررسی شد.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶

وضعیت مبهم استخدام ۴۰ هزار معلم حق‌التدریس

خبرگزاری تسنیم : با رد کلیات طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در کمیسیون آموزش مجلس، ۴۰ هزار معلم حق‌التدریس در انتظار تعیین وضعیت استخدامی خود هستند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

مالیات حق التدریس اساتید ۱۰ درصد کاهش می یابد

خبرگزاری مهر: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: به منظور ایجاد انگیزه های بیشتر و رفع موانع برای حضور اساتید دانشگاه در حوزه آموزش، مالیات حق التدریس به ۱۰ درصد قطعی کاهش پیدا می‌ کند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

رد کلیات طرح استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریسی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۶

وضعیت استخدام ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق‌التدریسی تا فردا نهایی می‌شود

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مسائل مربوط به حق‌التدریسی‌ها موضوع چند جلسه گذشته این کمیسیون بوده است، گفت: تصمیمات ما درباره تعیین تکلیف ۳۸ هزار نفر از حق‌التدریسی‌ها تا فردا نهایی می‌شود و به صحن علنی مجلس می‌رود.

ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۹۶

بیش از ۳۰ هزار حق‌التدریسی در انتظار استخدام بدون آزمون

خبرگزاری ایلنا : ۲۹ فروردین ماه امسال، یک فوریت طرح «تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی» در وزارت آموزش و پرورش به تصویب مجلس رسید، اکنون در صورت موافقت نمایندگان با جزئیات این طرح، دولت مکلّف می‌شود؛

ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۹۶

جذب ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس در آموزش و پرورش

خبرگزاری تسنیم : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهنده‌ها در وزارت آموزش و پرورش جذب و ساماندهی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۶

وضعیت استخدام حق‌التدریس‌ها باید هرچه زودتر مشخص شود

باشگاه خبرنگاران جوان : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف استخدام حق‌التدریسی‌ها گفت:‌ آموزش‌های مهارتی باید در تمامی سطوح تحصیلی برای بهبود وضعیت اشتغال تقویت شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۶

بررسی طرح استخدام بدون آزمون نیروهای حق‌التدریس آموزش‌وپرورش

خبرگزاری خانه ملت : محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم در خصوص استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌های با سابقه، بیش از هفت جلسه کارشناسی برگزار کرده تا مشکل تامین نیروی انسانی در نظام آموزشی و تعیین تکلیف این افراد برطرف شود، گفت: بررسی این طرح هنوز به جمع‌بندی نرسیده است و هم اکنون نمی‌توان اذعان کرد که این امر حتما بدون آزمون باشد یا خیر.

ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۹۶

استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌ها در گیرودار مجلس و آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا: هراز گاهی اخباری درباره تجمع مربیان پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مقابل مجلس شورای اسلامی برای استخدام در آموزش و پرورش منتشر می‌شود که ظاهرا این اعتراضات بی نتیجه هم نمانده و نمایندگان مجلس را بر آن داشته تا در چند سال اخیر با تصویب قوانینی به استخدام و تثبیت جایگاه شغلی این افراد در آموزش و پرورش کمک کنند.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۶

پیگیری طرح یک فوریتی استخدام نیروهای حق‌التدریسی بدون آزمون

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از ادامه رایزنی با دستگاه‌های مربوطه به‌منظور استخدام نیروهای حق‌التدریسی و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی بدون آزمون سراسری به دلیل شرایط سنی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۶

لزوم تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید در حق معلم حق‌التدریسی که مانند معلم رسمی در کلاس درس زحمت می‌کشد و کلاس‌داری می‌کند، اجحاف کرد و باید ابتدا افرادی که زحمت کشیده و ۱۰ سال در کلاس‌های درس بوده‌اند را تعیین تکلیف کرد.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۶

شرایط جذب معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی در آموزش‌وپرورش

خبرگزاری تسنیم : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ برای تامین معلمان تا سال ۱۴۰۰ نمی‌توانیم به دوره چهار ساله تربیت معلم تکیه کنیم و نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای جذب باید در آزمون استخدامی شرکت کنند.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۶

تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶

نحوه احتساب سنوات خدمت معلمان حق‌التدریس اعلام شد

خبرگزاری فارس : جزئیات نحوه احتساب سنوات خدمت نیروهای حق‌التدریس طی بخشنامه‌ای از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶

مقدمات تبدیل وضعیت۱۱۸۵ مربی حق‌التدریس‌ فنی وحرفه‌ای فراهم شد

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به صدور حکم کارگزینی ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان، از فراهم شدن مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۹۶

تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر درباره نحوه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بررسی طرحی با این محوریت خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶

تلاش برای تعیین و تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس

باشگاه خبرنگاران جوان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تصویب کلیات وضعیت استخدام حق‌التدریسی‌ها از بررسی جزئیات به منظور عملیاتی شدن طرح خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۶

معلمان حق‌التدریس مدارس کشور تعیین تکلیف می‌شوند

خبرگزاری مهر : دبیر کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به زوی وضعیت اشتغال معلمان حق‌التدریس مدارس کشور تعیین تکلیف خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۹۶

تصوب لوایح و فوریت رفع مشکلات حق‌التدریس‌ها در مجلس

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصوب لوایح و فوریت رفع مشکلات حق‌التدریس‌ها در مجلس اظهار کرد: دولت و مجلس در همسان‌سازی حقوق فرهنگیان و بازنشستگان این حوزه اقدامات خوبی انجام داده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۶

فوریت طرح استخدام معلمان حق التدریسی تصویب شد

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: فوریت طرح استخدام معلمان حق التدریسی بدون آزمون با احتساب ایام تدریس در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶

تلاش مجلس برای تعیین تکلیف هزار مربی حق‌التدریس تا پایان خردادماه سال جاری

خبرگزاری خانه ملت : رئیس کمیته مهارتی کمیسیون آموزش مجلس از تلاش برای تعیین تکلیف بیش از هزار مربی حق‌التدریس تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: : استان خراسان رضوی دارای بیشترین مربیان بلاتکلیف هستند.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶

رفع ۷۵ درصد مشکل استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته ۷۵ درصد از مشکل استخدام مربیان حق التدریس این سازمان حل شده و ۲۵ درصد نیز به دلیل وجود دستورالعمل های قانونی باقی مانده و به دنبال برطرف کردن آنها هستیم.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۶

حق التدریس های نیروهای رسمی آموزش و پرورش تاکنون پرداخت نشده است

حبرگزاری میزان : محمدی گفت: توقع این بود حق التدریس های نیروهای رسمی آموزش و پرورش قبل از عید از سوی وزارت آموزش و پرورش پرداخت شود که تا کنون هم با پیگیری های انجام شده، پرداختی ای صورت نگرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶

مجلس باز هم قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها را اصلاح کرد

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی موافقت کردند.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶

پیگیری اجرایی شدن استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود، گفت: این قانون زمان زیادی است که در مجلس به تصویب رسیده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ فروردین ۹۶

قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس

خبرگزاری تسنیم: قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس از سوی مجلس مصوب شد اما با ابلاغ نشدن آن برای اجرا از سوی دولت، رئیس مجلس خواستار چاپ آن در روزنامه رسمی کشور شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۶

واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶

پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌ها از ابتدای امسال

خبرگزاری فارس: مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۹۶

نیاز ۹۰ هزار ساعتی به حق‌التدریس

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم در آینده روند کاهش نیروی انسانی و وابستگی به نیروهای حق‌التدریس وجود داشته باشد، گفت: در سال تحصیلی جاری تعداد بازنشستگان فرهنگی تهران حدود ۴ هزار نفر است.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۵

ابلاغ قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری ایلنا : قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش در مورد احتساب سابقه خدمت ایام حق التدریس در سوابق خدمت و بازنشستگی، آماده ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۵

تایید اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی

خبرگزاری ایرنا : شورای نگهبان لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۵

پرداخت اضافه کار و حق التدریس معلمان تا پایان اسفند ماه

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آموزش و پرورش قول پرداخت حق‌التدریس، اضافه کار و پاداش پایان خدمت سال ۹۴ فرهنگیان را همراه با حقوق اسفند ماه امسال داده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵

تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری فارس : طرح الحاقی قانون «تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» فردا بررسی می شود

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۵

حق‌التدریسی‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

خبرگزاری شبستان:مجلس وزارت علوم را مکلف کرد تا پایان سال ۹۶ نسبت به تبدیل نیروهای حق التدریسی نیروهای فنی و حرفه ای منتقل از اموزش و پرورش اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۵

معلمان حق‌التدریس حقوق ۹۰۰ هزار تومانی می‌گیرند

خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم رباط کریم در مجلس با انتقاد از اینکه برخی کارمندان حقوق ۹۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند، گفت: باید به این موارد رسیدگی شود.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۵

حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس تا پایان هفته پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس : سلام امینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: وظیفه یک نماینده پیگیری مطالبات عمومی مردم بوده و نظام اسلامی بر مبنای خدمتگزاری صادقانه شکل گرفته و امروز مهمترین وظیفه مسؤولان خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم و حل مشکلات آنها با همه توان است.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۵

کمبود ۵ هزار معلم ابتدایی در خراسان رضوی

خبرگزاری صدا و سیما : کمبود معلم دوره ابتدایی خراسان رضوی از طریق دانشگاه فرهنگیان و نیروهای حق التدریس جبران می شود.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۵

نرخ حق‌التدریس و مزایای نیروهای آزاد آموزش‌وپرورش اعلام شد

خبرگزاری تسنیم: بخشنامه محاسبه نرخ حق التدریس نیروهای آزاد در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از سوی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش به استان‌ها ارسال شده است.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۵

۳۰هزار معلم حق‌التدریس در انتظار دریافت حقوق منظم ماهانه

خبرگزاری خانه ملت : قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح الحاق حقوق سرباز معلمان و حق‌التدریس‌ها به بند “و” بودجه پیش‌بینی شده برای وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به اینکه این بند در بودجه هر دستگاه اجرایی اختصاص به پرداخت حقوق و دستمزد دارد، گفت: برخی از سازمان‌ها و دستگاه‌ها حقوق نیروی انسانی خود را به موقع و ماهانه پرداخت می‌کنند و برخی دیگر چندماه یکبار اقدام به این کار می‌کنند و در این میان یکی از مهمترین مشکلات در آموزش و پرورش پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس‌ است که گاهی تا چندماه به تعویق می‌افتد.

ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۹۵

پرداخت «حق‌التدریس‌های» امسال نیازمند تأمین اعتبار است

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پرداخت‌های مربوط به حق‌التدریس سال‌های گذشته معلمان تسویه شده است، گفت: برای پرداخت حق‌التدریس‌ها و حق‌الزحمه‌های ۵ ماهه سال جاری نیازمند تأمین اعتبار هستیم.

ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۹۵

سابقه خدمت حق التدریسی‌های استخدامی آموزش و پرورش محاسبه می‌شود

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند که سابقه خدمات معلمان حق التدریس استخدامی آموزش و پرورش با شرایطی محاسبه شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ بهمن ۹۵

روش جذب معلمان به‌صورت حق‌التدریس از سال ۸۸ به بعد اشتباه بود

خبرگزاری ایسنا : خبررئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «روش جذب معلمان در قالب حق‌التدریسی از ۸ سال گذشته تاکنون اشتباه بوده است» گفت: این مسائل باید مورد رسیدگی و پیگیری قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵

پیگیری عدم پرداخت تمام حق‌التدریس و پاداش پایان خدمت فرهنگیان فردا

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار بود اولویت مابقی «۴ هزار میلیارد تومان»، پرداخت پاداش پایان خدمت، حق‌التدریس و سرانه‌ها باشد و اعلام شد این مطالبات دهه فجر پرداخت می‌شود اما اگر پرداخت نکرده‌اند، فردا در کمیسیون پیگیری می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۵

استخدام معلمان حق التدریس وپرداخت حقوق معوقه آنان یک ضرورت است

تابناک : روزگذشته نماینده حوزه شمالی استان در مجلس شورای اسلامی ،با وزیر آموزش وپرورش دیدار ومطالبات معلمین ومشکلات آموزش وپرورش استان مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۵

مدرسان حق‌التدریس قرارداری می‌شوند

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از تغییر وضعیت مدرسان حق التدرس دانشگاه فنی و حرفه ای در سراسر کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ دی ۹۵

وزارت علوم مکلف به ساماندهی مربیان حق‌التدریس شد

خبرگزاری خانه ملت: نمایندگان مردم در خانه ملت، وزارت علوم را مکلف به ساماندهی مربیان حق‌التدریس آموزشکده‌های فنی تا پایان سال دوم برنامه کردند.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵

صادر نشدن مصوبه‌ برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید تا کنون مصوبه‌ای برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی صادر نشده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵

حق‌الزحمه حق التدریسان آموزش و پرورش پرداخت شود

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش بر لزوم پرداخت حق الزحمه حق التدریسان آموزش و پرورش تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

تشکیل کمیته برای تبدیل وضعیت ۱۳۰۰ مربی حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در واکنش به اعتراض مربیان حق‌التدریس برای پیگیری وضعیت استخدامی‌شان گفت: تاکنون وضعیت استخدامی ۲۳۰۰ نفر مشخص و احکام صادر شده است اما نبود پست سازمانی موجب بلاتکلیفی ۱۳۰۰ مربی باقی مانده شد.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

تداوم روزهای سخت مربیان حق‌التدریس با حقوق‌های ۵۰۰ هزار تومانی

خبرگزاری فارس: عده‌ای از مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای که باید طبق قانون وضعیت استخدامی شان تغییر می‌کرد با گذشت ماه‌ها با دریافتی ۵۰۰ هزار تومانی چشم‌انتظار تدبیر دولتی‌ها نشسته‌اند.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

حق التدریسی های آموزش و پرورش همچنان در انتظار حقوق

خبرگزاری مهر: بیش از دو ماه از آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ می گذرد در حالی که نیروهای حق التدریس هنوز حقوق سال تحصیلی گذشته را دریافت نکرده اند.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۵

تبدیل وضعیت بیش از ۶۵ درصد مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل منابع انسانی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه مربیان واجد شرایط که در آزمون قبول شده‌اند ۳۵۶۹ نفر هستند، گفت: در حال حاضر تبدیل وضعیت بیش از ۶۵ درصد از این افراد انجام شده است و با اخذ پست استخدامی بقیه این افراد، نیروی انسانی سازمان برای اهداف و برنامه‌ریزی‌های برنامه ششم کفایت می‌کند.

ادامه مطلب ...

28 نظر برای «استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۶(کلیه اخبار)»


 1. sfphk

  توربه خدا به جان هر کسی که دوست دارید اینصدای معلمان مظلوم خرید خدمتی وشرکتی را هم به گوش مسولان برسانید بخدا اونهای که از وضعیت ما خبر دارن اگر کاری نکنن مدیونن هم تو دنیا وهم توآخرت ما به امیدی کلی راه از شهر میریم روستاهای محروم واسه روزی که استخدام بشیم با ناچیزترین حقوق که حتی پول کرایه ماشین هم نیشه تور به خدا کمکون کنید

  پاسخ دادن
 2. فرزاد

  سلام خواهشمندم طرح احتساب سنوات معلمان حق التدریس که دربهمن ماه سال ۹۵به تصویب مجلس رسید ودر اسفندتوسط شورای نگهبان تایید گردید وهنوز قانونی اجرا نشده است را پیگیری کنید باتشکر یک معلم

  پاسخ دادن
 3. فرزاد

  سلام خواهشمندم طرح احتساب سنوات معلمان حق التدریس که دربهمن ماه سال ۹۵به تصویب مجلس رسید ودر اسفندتوسط شورای نگهبان تایید گردید وهنوز قانونی اجرا نشده است را پیگیری کنید باتشکر یک معلم

  پاسخ دادن
 4. ابراهیمی

  با سلام بنده 14 سال هست که مربی پیش دبستانی بهزیستی هستم متاسفانه هرچی استخدام هست مال آموزش و پرورشه که ما هیچ جایی در این استخدامها نداریم ماکه عمرمون و گذاشتیم و دیگه هیچ جایی فرصت استخدام برامون وجود نداره.واقعا این عدالته به خاطر این کار فوق لیسانس گرفتم .

  پاسخ دادن
 5. ناشنااس *

  با سلام : در سال 1385 به صورت حق التدریس در آموزشکده فنی مشغول شدم و الان حدود 10 سال دارای همسر و فرزند و بدون پس انداز با این حقوق زندگی را به سختی می گذرانیم هیچ جایگاه استخدام با این شرایط سنی نداریم به نظر شما آیا این از هز لحاظی درست است ؟ آیا این مشکلات را کسی بررسی می کند؟ آیا کسی این نوشته ما را می حواند؟ در ضمن امثال من زیاد می باشد. خواهشا به داد ما برسید.

  پاسخ دادن
 6. ای تی

  سلام خدمت دوستان
  از اونایی که مربی حق التدریسی هستند یک سوال داشتم
  چه جوری میشه مربی حقد تدریسی شد ؟منظورم در مراکز فنی حرفه ایی و مدارس دولتی هستش. باید به اموزش پروزش مراجعه کرد؟
  حقوق و مزایای ان چه جوریه.بیمه هستیم؟؟؟

  پاسخ دادن
 7. Aisan

  سلام .. یکی کمکم کنه.. امسال بهم پیشنهاد شده برم مربی پیش دبستانی بشم ..خودم معلم غیر انتفاعی هستم.. بنظرتون مربی پیش آینده داره ؟حالا که مربیا رو حق التدریسی کردن؟؟؟؟یا بمونم همون غیر انتفاعی؟؟

  پاسخ دادن
  • طناز

   سلام من مربی پیش دبستانی ام،بنظرم پیش آینده داره چون دولتی هستش و وابسته به اموزش و پرورشه ولی مدرسه غیر انتفاعی یک کار خصوصیه،بله الانم دارن حق التدریسی مون میکنن معمولا۳سال به بعد حق التدریسی میشی بعدشم باید منتظرخبر رسمی شدن بمونی ولی غیر انتفاعی تا۲۰سال دیگه هم بمونی همین شرایط رو داری و هیچ پیشرفتی نداری…..تصمیم نهایی با خودتونه،موفق باشید.

   پاسخ دادن
 8. نازی

  اون قدینی ها سهنیه استخدام. ما پیش دبستانی ها رو دادن به 79000 نفر….جدیدی هام میگن انچه قانون حق التدریس اعلام شده مال تهران نیست من با ده سال سابقه و 34سال سن دیگه کجا استخدامم میکنن؟؟؟اصلا چیزی که قانونه مگه تهران و اصفهان و مازندران داره…..بیجا کرده مردک قانون هرچی هست برای همه هست باید اجرا بشه…….

  پاسخ دادن
  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن
 9. مهدیه

  سلام.گواهی اشتغال به تحصیل ارشد برای ثبت نام کفایت میکنه؟مدرک لیسانسم بخاطر مورد تایپی گواهی دیپلمم اسمم صادر نشده.لطفا راهنمایی کنید.شرایطو منابع کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 10. حبیب اله سعیدی

  آقای مدیر سایت
  لطفا شمااطلاع رسانی کنید پس امثال بنده که 11 ساله به صورت حق التدریس ازطرف جهادکشاورزی در هنرستان کشاورزی آموزش وپرورش آن هم هفته ای 38ساعت تدریس میکنیم چراهیچ فکری به حال ما نمیکنند؟نه آموزش و پرورش و نه جهاد کشاورزی بابا 11سال عمر یک جوونه من دیگه با 34سال سن و11سال سابقه تدریس کجابرم کار کنم همه استخدام شدند به جز ما.دیگه به کی نامه بنویسم و بگم هیچ کس دادرس نیست چرا؟مگه ما چه تفاوتی با مربی های سازمان فنی و حرفه ای داریم واله ما هم زحمت کشیدیم…….. ما هم درس خوندیم…………….. ما هم سالها تدریس کردیم الان بنده در این 11سال حدود دوازده هزار ساعت تدریس مفید دارم ولی کسی قدر نمیدونه؟

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.