استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۶(کلیه اخبار)

دیروز ۲۵ نظر

جزئیات استخدام مربیان حق التدریس

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام مربیان حق التدریس اعلام میشود

لینکهای مرتبط

فهرست اخبار استخدام مربیان حق التدریس در این صفحه :


۲ مهر ۹۶

نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس در هفته جاری برای بررسی وضعیت معلمان حق‌التدریسی نشست غیرعلنی خواهد داشت.

ادامه مطلب ...
۲ مهر ۹۶

معلمان حق التدریس واجد شرایط جذب آموزش و پرورش می شوند

خبرگزاری ایرنا: معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال معلمان حق التدریس واجد شرایط که مشمول قانون ‘تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق ‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی’ مجلس شورای اسلامی هستند، جذب این وزارتخانه می شوند.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری خانه ملت: گزارش کمیسیون آموزش در مورد طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی در دستور کار صحن علنی مجلس در هفته جاری قرار دارد.

ادامه مطلب ...
۱ مهر ۹۶

استفاده از ۵۰۰ هزار معلم حق التدریس

خبرگزاری مهر: معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران آمار دانش آموزان ابتدایی شهر تهران را تشریح کرد و گفت: از چند کانال جبران کمبود آموزگار را کرده ایم.

ادامه مطلب ...
۲۲ شهریور ۹۶

نیروهای حق التدریسی گلستان از استخدامی جا ماندند

خبرگزاری مهر : گرچه گلستان از کمبود معلم در مدارس خود رنج می برد، اما جذب نیروهای بدون مدرک مرتبط باعث شده بسیاری از نیروهای حق التدریسی استان از استخدامی جا بمانند.

ادامه مطلب ...
۱۹ شهریور ۹۶

نیروهای حق التدریس مازندران خواستار ساماندهی وضعیت خود شدند

خبرگزاری مهر : حدود ۱۰۰ نفر از نیروهای حق التدریس و آموزشی استان مازندران پیش از ظهر یکشنبه مقابل استانداری مازندران گرد هم آمدند.

ادامه مطلب ...
۱۴ شهریور ۹۶

وضعیت استخدام حق‌التدریسی‌های آموزش و پرورش باید مشخص شود

باشگاه خبرنگاران جوان : عضو کمیسیون آموزش گفت: متاسفانه برخی افراد بیش از ۱۰ سال به نام حق‌التدریس معلم هستند اما استخدام نمی‌شوند.

ادامه مطلب ...
۳۱ مرداد ۹۶

طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریس باید در دستور قرار می‌گرفت

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: نماینده مردم رشت بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان حق‌التدریس، مربیان و آموزش یاران در مجلس تأکید کرد.

ادامه مطلب ...
۲۸ مرداد ۹۶

دلایل رَد طرح تعیین تکلیف حق التدریسی‌ها در مجلس

خبرگزاری فارس : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به رَد طرح تعیین تکلیف حق التدریسی‌ها در مجلس گفت: یکی از مشکلات کمیسیون آموزش مجلس در خصوص طرح الزام به استخدام این نیروها، مربوط به منابع مالی آن بود.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۶

احتمال استفاده حق‎التدریسی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی

خبرگزاری مهر : معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش پرورش از احتمال به کارگیریِ پذیرفته شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در مهر ماه به صورت حق التدریس خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۶

طرح استخدام نیروهای حق‌التدریس روند قانونی خود را طی می‌کند

خبرگزاری خانه ملت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به رد شدن کلیات طرح «استخدام نیروهای حق‌التدریس» از سوی کمیسیون متبوعش، تاکید کرد که در صحن علنی مجلس درباره این طرح تصمیم‌گیری می‌شود.

ادامه مطلب ...
۱۷ مرداد ۹۶

درخواست آموزش و پرورش برای توقف طرح استخدام نیروی حق التدریس

خبرگزاری ایرنا : از وزارت آموزش و پرورش، اسفندیار چهاربند تصریح کرد: نبود برنامه بلندمدت و دگرگونی نیازها در چهار دهه اخیر و فشارهای ناشی از وضعیت اشتغال و نادیده انگاشتن مصالح تربیتی، موجب آشفتگی و نابسامانی در نظام جذب و تربیت معلم شده است.

ادامه مطلب ...
۱۵ مرداد ۹۶

نحوه بکارگیری حق التدریس ها در دانشگاه فنی و حرفه ای

خبرگزاری مهر : براساس دستوالعمل بکارگیری کادر آموزشی حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای، بکارگیری کادر آموزشی بدون تأیید صلاحیت عمومی و علمی ممنوع است.

ادامه مطلب ...
۱۲ مرداد ۹۶

ساماندهی حق‌التدریس‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری فارس : سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: سامانه‌ای برای ساماندهی حق‌التدریس‌های واجد شرایط دانشگاه فنی و حرفه‌ای راه‌اندازی شده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ مرداد ۹۶

ساماندهی حق‌التدریس‌های قبل از سال ۹۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری مهر : سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ساماندهی حق‌التدریس‌های قبل از سال ۹۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶

پرداخت حق‌التدریس معوق فرهنگیان شاغل تا قبل از سال تحصیلی جدید

خبرگزاری فارس:معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش
حق‌التدریس ۵.۵ ماه معوق فرهنگیان تا قبل از سال‌ تحصیلی جدید پرداخت می‌شود
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت حق‌التدریس معوق فرهنگیان شاغل تا قبل از سال تحصیلی جدید خبر داد.

ادامه مطلب ...
۹ مرداد ۹۶

وضعیت صدور احکام پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش افزود: افرادی که در آزمون سال ۹۵ پذیرفته شده‌اند در تابستان دوره‌های آموزشی دارند تا بخشی از آنها به ویژه در دوره ابتدایی از مهرماه وارد کلاس‌های درس شوند.

ادامه مطلب ...
۸ مرداد ۹۶

پیش‌بینی نیاز ۱۰۳ هزار ساعت حق‌التدریس در سال تحصیلی آینده

خبرگزاری فارس : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش تهران گفت: تعیین میزان نیاز امسال شهر تهران به حق‌التدریس را بر اساس نیروبری دانش‌آموزان محاسبه می‌کنیم و این میزان احتمالا ۱۰۳ هزار ساعت برای سال آینده است.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۶

نحوه احتساب سنوات حق التدریس کمتر از ۲۴ ساعت معلمان

به گزارش ایسنا، سید حسن حسینی با بیان اینکه بیشتر کارهای اداری مراجعه کنندگان ادارات آموزش و پرورش مربوط به …

ادامه مطلب ...
۴ مرداد ۹۶

تبدیل وضعیت ۱۵۱ نیروی حق التدریسی به پیمانی

خبرگزاری مهر : معاون پشتیبانی آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: در زمینه تبدیل وضعیت مربیان حق التدریسی به پیمانی طبق سیاست گذاری های انجام شده ۱۵۱ نفر را در برنامه کاری قرار دادیم.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۶

درخواست توقف طرح «استخدام نیروهای حق‌التدریس»

خبرگزاری فارس: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به نقش نیروی انسانی در تعلیم و تربیت و ضرورت دارا بودن ویژگی‌های خاص، گفت: این شورا از ریاست مجلس و نمایندگان درخواست دارد تا طرح استخدام تعدادی از نیروهای حق‌التدریس را متوقف کنند.

ادامه مطلب ...
۳ مرداد ۹۶

دولت اجازه استخدام نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس را دارد

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به رأی نیاوردن طرح تعیین تکلیف نیروهای نهضتی، شرکتی و حق‌التدریس در مجلس، گفت: دولت اجازه استخدام این افراد را دارد و موضوع مطرح شده مربوط به الزام دولت جهت استخدام بود.

ادامه مطلب ...
۱ مرداد ۹۶

سرنوشت طرح استخدام معلمان حق‌التدریس

خبرگزاری تسنیم : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰۰ نماینده طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس را به منظور طرح در صحن علنی مجلس امضاء کردند.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶

طرح استخدام ۳۸ هزار معلم حق التدریسى خلاف برنامه ششم بود

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون پارلمانى رییس جمهور گفت: این طرح خلاف برنامه ششم بود که هفته گذشته در کمیسیون آموزش مجلس این موضوع بررسی شد.

ادامه مطلب ...
۳۱ تیر ۹۶

وضعیت مبهم استخدام ۴۰ هزار معلم حق‌التدریس

خبرگزاری تسنیم : با رد کلیات طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در کمیسیون آموزش مجلس، ۴۰ هزار معلم حق‌التدریس در انتظار تعیین وضعیت استخدامی خود هستند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

مالیات حق التدریس اساتید ۱۰ درصد کاهش می یابد

خبرگزاری مهر: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: به منظور ایجاد انگیزه های بیشتر و رفع موانع برای حضور اساتید دانشگاه در حوزه آموزش، مالیات حق التدریس به ۱۰ درصد قطعی کاهش پیدا می‌ کند.

ادامه مطلب ...
۲۸ تیر ۹۶

رد کلیات طرح استخدام معلمان حق‌التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری ایرنا: تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات طرح استخدام معلمان حق التدریسی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۶ تیر ۹۶

وضعیت استخدام ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق‌التدریسی تا فردا نهایی می‌شود

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مسائل مربوط به حق‌التدریسی‌ها موضوع چند جلسه گذشته این کمیسیون بوده است، گفت: تصمیمات ما درباره تعیین تکلیف ۳۸ هزار نفر از حق‌التدریسی‌ها تا فردا نهایی می‌شود و به صحن علنی مجلس می‌رود.

ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۹۶

بیش از ۳۰ هزار حق‌التدریسی در انتظار استخدام بدون آزمون

خبرگزاری ایلنا : ۲۹ فروردین ماه امسال، یک فوریت طرح «تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی» در وزارت آموزش و پرورش به تصویب مجلس رسید، اکنون در صورت موافقت نمایندگان با جزئیات این طرح، دولت مکلّف می‌شود؛

ادامه مطلب ...
۱۸ تیر ۹۶

جذب ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس در آموزش و پرورش

خبرگزاری تسنیم : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۸ هزار نفر از نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهنده‌ها در وزارت آموزش و پرورش جذب و ساماندهی می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۷ تیر ۹۶

وضعیت استخدام حق‌التدریس‌ها باید هرچه زودتر مشخص شود

باشگاه خبرنگاران جوان : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف استخدام حق‌التدریسی‌ها گفت:‌ آموزش‌های مهارتی باید در تمامی سطوح تحصیلی برای بهبود وضعیت اشتغال تقویت شود.

ادامه مطلب ...
۱۴ تیر ۹۶

بررسی طرح استخدام بدون آزمون نیروهای حق‌التدریس آموزش‌وپرورش

خبرگزاری خانه ملت : محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس دهم در خصوص استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌های با سابقه، بیش از هفت جلسه کارشناسی برگزار کرده تا مشکل تامین نیروی انسانی در نظام آموزشی و تعیین تکلیف این افراد برطرف شود، گفت: بررسی این طرح هنوز به جمع‌بندی نرسیده است و هم اکنون نمی‌توان اذعان کرد که این امر حتما بدون آزمون باشد یا خیر.

ادامه مطلب ...
۱۱ تیر ۹۶

استخدام بدون آزمون حق‌التدریسی‌ها در گیرودار مجلس و آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا: هراز گاهی اخباری درباره تجمع مربیان پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مقابل مجلس شورای اسلامی برای استخدام در آموزش و پرورش منتشر می‌شود که ظاهرا این اعتراضات بی نتیجه هم نمانده و نمایندگان مجلس را بر آن داشته تا در چند سال اخیر با تصویب قوانینی به استخدام و تثبیت جایگاه شغلی این افراد در آموزش و پرورش کمک کنند.

ادامه مطلب ...
۳۱ خرداد ۹۶

پیگیری طرح یک فوریتی استخدام نیروهای حق‌التدریسی بدون آزمون

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از ادامه رایزنی با دستگاه‌های مربوطه به‌منظور استخدام نیروهای حق‌التدریسی و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی بدون آزمون سراسری به دلیل شرایط سنی خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۱ خرداد ۹۶

لزوم تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: نباید در حق معلم حق‌التدریسی که مانند معلم رسمی در کلاس درس زحمت می‌کشد و کلاس‌داری می‌کند، اجحاف کرد و باید ابتدا افرادی که زحمت کشیده و ۱۰ سال در کلاس‌های درس بوده‌اند را تعیین تکلیف کرد.

ادامه مطلب ...
۲۰ خرداد ۹۶

شرایط جذب معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی در آموزش‌وپرورش

خبرگزاری تسنیم : رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ برای تامین معلمان تا سال ۱۴۰۰ نمی‌توانیم به دوره چهار ساله تربیت معلم تکیه کنیم و نیروهای حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای جذب باید در آزمون استخدامی شرکت کنند.

ادامه مطلب ...
۱۷ خرداد ۹۶

تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بررسی طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به جمع بندی نرسید و مقرر شد دوشنبه هفته آینده در کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش بررسی شود.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶

نحوه احتساب سنوات خدمت معلمان حق‌التدریس اعلام شد

خبرگزاری فارس : جزئیات نحوه احتساب سنوات خدمت نیروهای حق‌التدریس طی بخشنامه‌ای از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ خرداد ۹۶

مقدمات تبدیل وضعیت۱۱۸۵ مربی حق‌التدریس‌ فنی وحرفه‌ای فراهم شد

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به صدور حکم کارگزینی ۲۴۳۰ نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی مربیان حق‌التدریس این سازمان، از فراهم شدن مقدمات تبدیل وضعیت ۱۱۵۸ نفر خبرداد.

ادامه مطلب ...
۳ خرداد ۹۶

تعیین تکلیف استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت : عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اختلاف نظر درباره نحوه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در بررسی طرحی با این محوریت خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۸ اردیبهشت ۹۶

تلاش برای تعیین و تکلیف وضعیت استخدام معلمان حق‌التدریس

باشگاه خبرنگاران جوان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تصویب کلیات وضعیت استخدام حق‌التدریسی‌ها از بررسی جزئیات به منظور عملیاتی شدن طرح خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۷ اردیبهشت ۹۶

معلمان حق‌التدریس مدارس کشور تعیین تکلیف می‌شوند

خبرگزاری مهر : دبیر کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به زوی وضعیت اشتغال معلمان حق‌التدریس مدارس کشور تعیین تکلیف خواهد شد.

ادامه مطلب ...
۱۶ اردیبهشت ۹۶

تصوب لوایح و فوریت رفع مشکلات حق‌التدریس‌ها در مجلس

خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصوب لوایح و فوریت رفع مشکلات حق‌التدریس‌ها در مجلس اظهار کرد: دولت و مجلس در همسان‌سازی حقوق فرهنگیان و بازنشستگان این حوزه اقدامات خوبی انجام داده است.

ادامه مطلب ...
۱۳ اردیبهشت ۹۶

فوریت طرح استخدام معلمان حق التدریسی تصویب شد

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: فوریت طرح استخدام معلمان حق التدریسی بدون آزمون با احتساب ایام تدریس در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصویب شده است.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶

تلاش مجلس برای تعیین تکلیف هزار مربی حق‌التدریس تا پایان خردادماه سال جاری

خبرگزاری خانه ملت : رئیس کمیته مهارتی کمیسیون آموزش مجلس از تلاش برای تعیین تکلیف بیش از هزار مربی حق‌التدریس تا پایان خردادماه سال جاری خبر داد و گفت: : استان خراسان رضوی دارای بیشترین مربیان بلاتکلیف هستند.

ادامه مطلب ...
۶ اردیبهشت ۹۶

رفع ۷۵ درصد مشکل استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته ۷۵ درصد از مشکل استخدام مربیان حق التدریس این سازمان حل شده و ۲۵ درصد نیز به دلیل وجود دستورالعمل های قانونی باقی مانده و به دنبال برطرف کردن آنها هستیم.

ادامه مطلب ...
۳ اردیبهشت ۹۶

حق التدریس های نیروهای رسمی آموزش و پرورش تاکنون پرداخت نشده است

حبرگزاری میزان : محمدی گفت: توقع این بود حق التدریس های نیروهای رسمی آموزش و پرورش قبل از عید از سوی وزارت آموزش و پرورش پرداخت شود که تا کنون هم با پیگیری های انجام شده، پرداختی ای صورت نگرفته است.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶

مجلس باز هم قانون استخدام حق‌التدریسی‌ها را اصلاح کرد

خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی موافقت کردند.

ادامه مطلب ...
۲۹ فروردین ۹۶

پیگیری اجرایی شدن استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود، گفت: این قانون زمان زیادی است که در مجلس به تصویب رسیده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۴ فروردین ۹۶

قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس

خبرگزاری تسنیم: قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس از سوی مجلس مصوب شد اما با ابلاغ نشدن آن برای اجرا از سوی دولت، رئیس مجلس خواستار چاپ آن در روزنامه رسمی کشور شد.

ادامه مطلب ...
۲۳ فروردین ۹۶

واریز متمرکز حقوق سرباز معلمان، حق‌التدریسی‌ها و نیروهای قراردادی

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از الحاق حقوق نیروهای قراردادی، حق التدریسی‌ها و سرباز معلمان به بند “و” بودجه خبر داد و گفت: بدین ترتیب پرداخت متمرکز حقوق این افراد از فروردین یا اردیبهشت انجام می شود.

ادامه مطلب ...
۱۹ فروردین ۹۶

پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌ها از ابتدای امسال

خبرگزاری فارس: مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از پرداخت هماهنگ حقوق پرسنل رسمی و قراردادی و حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش از ابتدای امسال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ فروردین ۹۶

نیاز ۹۰ هزار ساعتی به حق‌التدریس

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم در آینده روند کاهش نیروی انسانی و وابستگی به نیروهای حق‌التدریس وجود داشته باشد، گفت: در سال تحصیلی جاری تعداد بازنشستگان فرهنگی تهران حدود ۴ هزار نفر است.

ادامه مطلب ...
۲۳ اسفند ۹۵

ابلاغ قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی

خبرگزاری ایلنا : قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش در مورد احتساب سابقه خدمت ایام حق التدریس در سوابق خدمت و بازنشستگی، آماده ابلاغ شد.

ادامه مطلب ...
۲۲ اسفند ۹۵

تایید اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی

خبرگزاری ایرنا : شورای نگهبان لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و طرح الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.

ادامه مطلب ...
۲۱ اسفند ۹۵

پرداخت اضافه کار و حق التدریس معلمان تا پایان اسفند ماه

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: آموزش و پرورش قول پرداخت حق‌التدریس، اضافه کار و پاداش پایان خدمت سال ۹۴ فرهنگیان را همراه با حقوق اسفند ماه امسال داده است.

ادامه مطلب ...
۱۱ اسفند ۹۵

تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی

خبرگزاری فارس : طرح الحاقی قانون «تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی» فردا بررسی می شود

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۵

حق‌التدریسی‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

خبرگزاری شبستان:مجلس وزارت علوم را مکلف کرد تا پایان سال ۹۶ نسبت به تبدیل نیروهای حق التدریسی نیروهای فنی و حرفه ای منتقل از اموزش و پرورش اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۱۰ اسفند ۹۵

معلمان حق‌التدریس حقوق ۹۰۰ هزار تومانی می‌گیرند

خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم رباط کریم در مجلس با انتقاد از اینکه برخی کارمندان حقوق ۹۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند، گفت: باید به این موارد رسیدگی شود.

ادامه مطلب ...
۹ اسفند ۹۵

حق‌الزحمه معلمان حق‌التدریس تا پایان هفته پرداخت می‌شود

خبرگزاری فارس : سلام امینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: وظیفه یک نماینده پیگیری مطالبات عمومی مردم بوده و نظام اسلامی بر مبنای خدمتگزاری صادقانه شکل گرفته و امروز مهمترین وظیفه مسؤولان خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم و حل مشکلات آنها با همه توان است.

ادامه مطلب ...
۸ اسفند ۹۵

کمبود ۵ هزار معلم ابتدایی در خراسان رضوی

خبرگزاری صدا و سیما : کمبود معلم دوره ابتدایی خراسان رضوی از طریق دانشگاه فرهنگیان و نیروهای حق التدریس جبران می شود.

ادامه مطلب ...
۷ اسفند ۹۵

نرخ حق‌التدریس و مزایای نیروهای آزاد آموزش‌وپرورش اعلام شد

خبرگزاری تسنیم: بخشنامه محاسبه نرخ حق التدریس نیروهای آزاد در سال تحصیلی ۹۵-۹۶ از سوی مدیرکل امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش به استان‌ها ارسال شده است.

ادامه مطلب ...
۲ اسفند ۹۵

۳۰هزار معلم حق‌التدریس در انتظار دریافت حقوق منظم ماهانه

خبرگزاری خانه ملت : قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح الحاق حقوق سرباز معلمان و حق‌التدریس‌ها به بند “و” بودجه پیش‌بینی شده برای وزارت آموزش و پرورش، با اشاره به اینکه این بند در بودجه هر دستگاه اجرایی اختصاص به پرداخت حقوق و دستمزد دارد، گفت: برخی از سازمان‌ها و دستگاه‌ها حقوق نیروی انسانی خود را به موقع و ماهانه پرداخت می‌کنند و برخی دیگر چندماه یکبار اقدام به این کار می‌کنند و در این میان یکی از مهمترین مشکلات در آموزش و پرورش پرداخت حقوق معلمان حق‌التدریس‌ است که گاهی تا چندماه به تعویق می‌افتد.

ادامه مطلب ...
۱ اسفند ۹۵

پرداخت «حق‌التدریس‌های» امسال نیازمند تأمین اعتبار است

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه پرداخت‌های مربوط به حق‌التدریس سال‌های گذشته معلمان تسویه شده است، گفت: برای پرداخت حق‌التدریس‌ها و حق‌الزحمه‌های ۵ ماهه سال جاری نیازمند تأمین اعتبار هستیم.

ادامه مطلب ...
۲۷ بهمن ۹۵

سابقه خدمت حق التدریسی‌های استخدامی آموزش و پرورش محاسبه می‌شود

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند که سابقه خدمات معلمان حق التدریس استخدامی آموزش و پرورش با شرایطی محاسبه شود.

ادامه مطلب ...
۲۶ بهمن ۹۵

روش جذب معلمان به‌صورت حق‌التدریس از سال ۸۸ به بعد اشتباه بود

خبرگزاری ایسنا : خبررئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «روش جذب معلمان در قالب حق‌التدریسی از ۸ سال گذشته تاکنون اشتباه بوده است» گفت: این مسائل باید مورد رسیدگی و پیگیری قرار گیرد.

ادامه مطلب ...
۲۳ بهمن ۹۵

پیگیری عدم پرداخت تمام حق‌التدریس و پاداش پایان خدمت فرهنگیان فردا

خبرگزاری فارس : عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: قرار بود اولویت مابقی «۴ هزار میلیارد تومان»، پرداخت پاداش پایان خدمت، حق‌التدریس و سرانه‌ها باشد و اعلام شد این مطالبات دهه فجر پرداخت می‌شود اما اگر پرداخت نکرده‌اند، فردا در کمیسیون پیگیری می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۵ بهمن ۹۵

استخدام معلمان حق التدریس وپرداخت حقوق معوقه آنان یک ضرورت است

تابناک : روزگذشته نماینده حوزه شمالی استان در مجلس شورای اسلامی ،با وزیر آموزش وپرورش دیدار ومطالبات معلمین ومشکلات آموزش وپرورش استان مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب ...
۲۷ دی ۹۵

مدرسان حق‌التدریس قرارداری می‌شوند

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از تغییر وضعیت مدرسان حق التدرس دانشگاه فنی و حرفه ای در سراسر کشور خبر داد.

ادامه مطلب ...
۱۴ دی ۹۵

وزارت علوم مکلف به ساماندهی مربیان حق‌التدریس شد

خبرگزاری خانه ملت: نمایندگان مردم در خانه ملت، وزارت علوم را مکلف به ساماندهی مربیان حق‌التدریس آموزشکده‌های فنی تا پایان سال دوم برنامه کردند.

ادامه مطلب ...
۸ دی ۹۵

صادر نشدن مصوبه‌ برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران سوادآموزی

خبرگزاری خانه ملت: روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش می‌گوید تا کنون مصوبه‌ای برای استخدام معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی صادر نشده است.

ادامه مطلب ...
۳۰ آذر ۹۵

حق‌الزحمه حق التدریسان آموزش و پرورش پرداخت شود

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش بر لزوم پرداخت حق الزحمه حق التدریسان آموزش و پرورش تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

تشکیل کمیته برای تبدیل وضعیت ۱۳۰۰ مربی حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در واکنش به اعتراض مربیان حق‌التدریس برای پیگیری وضعیت استخدامی‌شان گفت: تاکنون وضعیت استخدامی ۲۳۰۰ نفر مشخص و احکام صادر شده است اما نبود پست سازمانی موجب بلاتکلیفی ۱۳۰۰ مربی باقی مانده شد.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

تداوم روزهای سخت مربیان حق‌التدریس با حقوق‌های ۵۰۰ هزار تومانی

خبرگزاری فارس: عده‌ای از مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای که باید طبق قانون وضعیت استخدامی شان تغییر می‌کرد با گذشت ماه‌ها با دریافتی ۵۰۰ هزار تومانی چشم‌انتظار تدبیر دولتی‌ها نشسته‌اند.

ادامه مطلب ...
۹ آذر ۹۵

حق التدریسی های آموزش و پرورش همچنان در انتظار حقوق

خبرگزاری مهر: بیش از دو ماه از آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۵ می گذرد در حالی که نیروهای حق التدریس هنوز حقوق سال تحصیلی گذشته را دریافت نکرده اند.

ادامه مطلب ...
۲۴ آبان ۹۵

تبدیل وضعیت بیش از ۶۵ درصد مربیان حق‌التدریس فنی و حرفه‌ای

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل منابع انسانی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه مربیان واجد شرایط که در آزمون قبول شده‌اند ۳۵۶۹ نفر هستند، گفت: در حال حاضر تبدیل وضعیت بیش از ۶۵ درصد از این افراد انجام شده است و با اخذ پست استخدامی بقیه این افراد، نیروی انسانی سازمان برای اهداف و برنامه‌ریزی‌های برنامه ششم کفایت می‌کند.

ادامه مطلب ...
۱۸ آبان ۹۵

تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مازندران

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، گفت: حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان در اجرای قانون استخدامی تعیین تکلیف می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵

حقوق ومزایای حق التدریسیها از سال۹۴

خبرگزاری مهر: نیروهای حق التدریسی در سال تحصیلی ۹۴_ ۹۵ بخشی از معوقات خود را با وقفه طولانی دریافت کردند و با وجود اینکه سال تحصیلی جدید آغاز شده است اما هنوز وزارت آموزش و پرورش به آنان بدهکار است.

ادامه مطلب ...
۲ آبان ۹۵

۳۰ هزار معلم حق‌التدریس عضو آموزش و پرورش خوزستان شدند

خبرگزاری فارس : مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت: برای نخستین بار در ایران بر اساس مصوبه مجلس ۳۰هزار نفر از افراد مجرب به عنوان حق‌التدریس وارد سیستم آموزش و پرورش استان شدند.

ادامه مطلب ...
۱۱ مهر ۹۵

قانون مربوط به تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی

خبرگزاری ایرنا: رییس جمهوری قانون اصلاح تبصره (۱۰) ماده (۱۷) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.

ادامه مطلب ...
۳۱ شهریور ۹۵

پیگیری استخدام نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش

خبرگزاری فارس: نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از پیگیری استخدام نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش خبر داد و گفت: نیروهای حق‌التدریسی که سال‌ها تدریس و تلاش کرده‌اند باید استخدام شوند.

ادامه مطلب ...
۲۹ شهریور ۹۵

تبدیل وضعیت حداقل ۵۰ درصد از مربیان حق التدریس

باشگاه خبرنگاران جوان: پس از گذشت ۶ ماه از سال هنوز اعتبار تملکی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای اختصاص داده نشده است.

ادامه مطلب ...
۲۷ شهریور ۹۵

استخدام مربیان حق التدریسی اردبیل در اولویت فنی وحرفه‌ای باشد

خبرگزاری تسنیم: دولت با ادعای اینکه بعد از اجرای برجام تنگناهای‌ مالی کشور حل شده، باید در این زمینه نسبت به تعهدات استخدامی مربیان حق التدریسی سازمان آموزش فنی وحرفه‌ایی سراسر کشور اقدام کند.

ادامه مطلب ...
۱۰ شهریور ۹۵

وضعیت شغلی نامشخص حق التدرسی های آموزش و پرورش کلاله

خبرگزاری ایلنا: وضعیت شغلی ۴۰ معلم حق‌التدریس شهرستان کلاله در استان گلستان برای سال تحصیلی جدید نامشخص است.

ادامه مطلب ...
۷ شهریور ۹۵

برگزاری همزمان دو آزمون استخدامی و فرهنگیان در یک ماه آینده

باشگاه خبرنگاران جوان: جذب متقاضیان دستگاههای اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی و پرداخت پاداش‌ بازنشستگان سال گذشته کارمندان دولت در سال جاری از محورهای گفتگو با رئیس سازمان اداری استخدامی کشور است.

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۵

کلیات طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی تصویب شد

خبرگزاری تسنیم: نمایندگان مجلس کلیات طرح اصلاح قانون استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را تصویب کردند.

ادامه مطلب ...
۳ شهریور ۹۵

۲۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تا پایان شهریورماه امسال تبدیل وضعیت می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۲ شهریور ۹۵

رسیدگی اولویت دار به استخدام حق‌التدریسی‌های آموزش و پرورش

خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب درخواست تغییر دستور در مجلس و رسیدگی خارج از نوبت به طرح اصلاح تبصره ۱۰ ماده ۱۷ قانون استخدام حق‌التدریسی‌های آموزش و پرورش موافقت کردند.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵

جذب حق‌التدریسی‌ها به ما ربطی ندارد

خبر آنلاین : وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با پاسخ های کامل خود هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی را درمورد تعیین تکلیف وضعیت مدرسین و اساتید دانشگاه فنی حرفه ای قانع کرد..

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵

هاجر چنارانی: قانع شدن بستگی به حل مشکل استخدام حق‌التدریسی‌ها دارد

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم نیشابور و فیروزه گفت: قانع شدنم ازپاسخ‌های وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری بستگی به قول وزیر برای فراهم شدن زمینه استخدام معلمان حق‌التدریسی و مدرسین و اساتید دانشگاه فنی و حرفه‌ای طی چند ماه آینده دارد.

ادامه مطلب ...
۱ شهریور ۹۵

حل مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی با کسب مجوز استخدامی

خبرگزاری تسنیم: فرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.

ادامه مطلب ...
۳۰ مرداد ۹۵

تقلیل ساعات حق‌التدریس‌ها در آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از تقلیل حق‌التدریس‌ها از ۹ هزار ساعت به ۵۰۰ ساعت در استان خبر داد.

ادامه مطلب ...
۲۷ مرداد ۹۵

تکلیف حق التدریس‌های فنی حرفه‌ای مشخص می شود

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص تعیین تکلیف مدرسان و اساتید فنی و حرفه ای که بعد از انتقال از آموزش و پرورش به آموزش عالی با مشکلاتی مواجه شده اند، توضیحاتی ارایه داد.

ادامه مطلب ...
۱۹ مرداد ۹۵

معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم/ تمدید بیمه طلایی فرهنگیان

خبرگزاری صدا و سیما: معاون پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش: امسال معلم حق التدریس جدید نمی پذیریم و کسری معلمان را با اضافه کاری معلمان رسمی جبران می کنیم.

ادامه مطلب ...
۱۶ مرداد ۹۵

تبدیل وضعیت همه مربیان حق‌التدریس در کوتاه‌ترین زمان

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با بیان اینکه مشکل مربیان حق‌التدریس در حال حل شدن است، گفت:‌ تکلیف بیش از ۶۰ درصد این افراد مشخص شده و همه مربیان حق‌التدریس به‌زودی تبدیل وضعیت می‌شوند.

ادامه مطلب ...
۱۳ مرداد ۹۵

لزوم اجرا احکام کلیه همکاران مربی حق التدریس به پیمانی

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛داوود ناصری امید افزود: در چهار ماهه اول امسال حدود ۲۰۰ میلیون تومان برای مواد مصرفی در کارگاه ها و شهرستان هایمان توزیع کرده ایم.تحقق ۴۵ درصدی عملکرد ما در ۴ ماهه ابتدایی سال جاری است.

ادامه مطلب ...
۱۰ مرداد ۹۵

تبدیل وضعیت ۷۰۰ مربی حق التدریس فنی وحرفه ای تا پایان شهریور

خبرگزاری مهر: کرمانشاه- معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از تبدیل وضعیت ۷۰۰ مربی حق التدریس فنی و حرفه ای در کشور تا پایان شهریور امسال خبر داد.

ادامه مطلب ...
۷ مرداد ۹۵

مربیان حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند

خبرگزاری تسنیم : معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مربیان حق التدریس در فنی وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم اززاهدان، علی فروزش پیش از ظهر امروز در همایش ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی که در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: ارتقاء معیشت کارکنان یکی از اولویت‌های این نهاد است و در این راستا در سال گذشته تعدادی از مربیان حق‌التدریس تبدیل وضعیت پیدا کردند.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۵

دستور وزیر کار درباره استخدام ۳۵۶۹ نفر

خبرگزاری مهر: علی ربیعی با صدور دستوری به رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق التدریس مربیان آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.

ادامه مطلب ...
۵ مرداد ۹۵

وضعیت معلمان حق‌التدریسی استان بوشهر در حال پیگیری است

خبرگزاری مهر : نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت معلمان حق التدریس استان بوشهر در مرکز کشور در حال پیگیری است که امیدواریم هر چه زودتر این مشکل حل شود.

ادامه مطلب ...

25 نظر برای «استخدام مربیان حق التدریس در سال ۹۶(کلیه اخبار)»


 1. sfphk

  توربه خدا به جان هر کسی که دوست دارید اینصدای معلمان مظلوم خرید خدمتی وشرکتی را هم به گوش مسولان برسانید بخدا اونهای که از وضعیت ما خبر دارن اگر کاری نکنن مدیونن هم تو دنیا وهم توآخرت ما به امیدی کلی راه از شهر میریم روستاهای محروم واسه روزی که استخدام بشیم با ناچیزترین حقوق که حتی پول کرایه ماشین هم نیشه تور به خدا کمکون کنید

  پاسخ دادن
 2. فرزاد

  سلام خواهشمندم طرح احتساب سنوات معلمان حق التدریس که دربهمن ماه سال ۹۵به تصویب مجلس رسید ودر اسفندتوسط شورای نگهبان تایید گردید وهنوز قانونی اجرا نشده است را پیگیری کنید باتشکر یک معلم

  پاسخ دادن
 3. فرزاد

  سلام خواهشمندم طرح احتساب سنوات معلمان حق التدریس که دربهمن ماه سال ۹۵به تصویب مجلس رسید ودر اسفندتوسط شورای نگهبان تایید گردید وهنوز قانونی اجرا نشده است را پیگیری کنید باتشکر یک معلم

  پاسخ دادن
 4. ابراهیمی

  با سلام بنده 14 سال هست که مربی پیش دبستانی بهزیستی هستم متاسفانه هرچی استخدام هست مال آموزش و پرورشه که ما هیچ جایی در این استخدامها نداریم ماکه عمرمون و گذاشتیم و دیگه هیچ جایی فرصت استخدام برامون وجود نداره.واقعا این عدالته به خاطر این کار فوق لیسانس گرفتم .

  پاسخ دادن
 5. ناشنااس *

  با سلام : در سال 1385 به صورت حق التدریس در آموزشکده فنی مشغول شدم و الان حدود 10 سال دارای همسر و فرزند و بدون پس انداز با این حقوق زندگی را به سختی می گذرانیم هیچ جایگاه استخدام با این شرایط سنی نداریم به نظر شما آیا این از هز لحاظی درست است ؟ آیا این مشکلات را کسی بررسی می کند؟ آیا کسی این نوشته ما را می حواند؟ در ضمن امثال من زیاد می باشد. خواهشا به داد ما برسید.

  پاسخ دادن
 6. ای تی

  سلام خدمت دوستان
  از اونایی که مربی حق التدریسی هستند یک سوال داشتم
  چه جوری میشه مربی حقد تدریسی شد ؟منظورم در مراکز فنی حرفه ایی و مدارس دولتی هستش. باید به اموزش پروزش مراجعه کرد؟
  حقوق و مزایای ان چه جوریه.بیمه هستیم؟؟؟

  پاسخ دادن
 7. Aisan

  سلام .. یکی کمکم کنه.. امسال بهم پیشنهاد شده برم مربی پیش دبستانی بشم ..خودم معلم غیر انتفاعی هستم.. بنظرتون مربی پیش آینده داره ؟حالا که مربیا رو حق التدریسی کردن؟؟؟؟یا بمونم همون غیر انتفاعی؟؟

  پاسخ دادن
 8. نازی

  اون قدینی ها سهنیه استخدام. ما پیش دبستانی ها رو دادن به 79000 نفر….جدیدی هام میگن انچه قانون حق التدریس اعلام شده مال تهران نیست من با ده سال سابقه و 34سال سن دیگه کجا استخدامم میکنن؟؟؟اصلا چیزی که قانونه مگه تهران و اصفهان و مازندران داره…..بیجا کرده مردک قانون هرچی هست برای همه هست باید اجرا بشه…….

  پاسخ دادن
  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن
 9. مهدیه

  سلام.گواهی اشتغال به تحصیل ارشد برای ثبت نام کفایت میکنه؟مدرک لیسانسم بخاطر مورد تایپی گواهی دیپلمم اسمم صادر نشده.لطفا راهنمایی کنید.شرایطو منابع کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 10. حبیب اله سعیدی

  آقای مدیر سایت
  لطفا شمااطلاع رسانی کنید پس امثال بنده که 11 ساله به صورت حق التدریس ازطرف جهادکشاورزی در هنرستان کشاورزی آموزش وپرورش آن هم هفته ای 38ساعت تدریس میکنیم چراهیچ فکری به حال ما نمیکنند؟نه آموزش و پرورش و نه جهاد کشاورزی بابا 11سال عمر یک جوونه من دیگه با 34سال سن و11سال سابقه تدریس کجابرم کار کنم همه استخدام شدند به جز ما.دیگه به کی نامه بنویسم و بگم هیچ کس دادرس نیست چرا؟مگه ما چه تفاوتی با مربی های سازمان فنی و حرفه ای داریم واله ما هم زحمت کشیدیم…….. ما هم درس خوندیم…………….. ما هم سالها تدریس کردیم الان بنده در این 11سال حدود دوازده هزار ساعت تدریس مفید دارم ولی کسی قدر نمیدونه؟

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.