اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان (کلیه اخبار)

۲۳۰ روز قبل ۴۴۰ نظر

اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار لحظه به لحظه اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان اعلام میشود

فهرست اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان موجود در این صفحه :


طرح استخدام فرزندان فرهنگیان در مجلس مطرح می‌شود

۳۴۵ روز قبل ۲۰ نظر

خبرگزاری ایسنا : ‌نماینده مردم بوئین‌زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه فرهنگیان طرح استخدام فرزندان آنها است که به‌زودی در مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنم.


چگونگی اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش

۳۵۰ روز قبل ۱۲ نظر

مشرق : معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، چگونگی در اولویت قرار گرفتن استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش را تشریح کرد.


جذب فرزندان فرهنگیان سیاست اصلی آموزش و پرورش است

۳۵۷ روز قبل ۲۴ نظر

سیاست دوم وزارت آموزش و پرورش در پذیرش نیروی انسانی اولویت قراردادن فرزندان فرهنگیان است که این افراد با تحصیل در دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می‌شوند.


امتیاز آموزش و پرورش برای فرزندان فرهنگیان

۳۸۶ روز قبل ۲۷ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: استخدام سه ردیف شغلی در شرکت معتبر رای بین در تهرانمدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش از امتیاز فرزندان فرهنگیان و چگونگی آن در آزمون استخدامی خبر داد.


فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند

۳۹۹ روز قبل ۹ نظر

خبرگزاری تسنیم : وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام هستند گفت: درمان و ترمیم مشکل بازنشستگان این وزارتخانه در بخش‌های درمان و حقوق، طی یک لایحه تنظیم و تقدیم مجلس خواهد شد.


آغاز توزیع رفاه کارت و اتکا کارت بین فرهنگیان ۵ استان کشور

۴۶۰ روز قبل

خبرگزاری فارس : مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: ادارات کل آموزش و پرورش ۵ استان کشور، توزیع رفاه کارت و اتکا کارت را آغاز کردند.


از ظرفیت فرهنگیان در تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود

۴۶۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : استاندار قم با بیان ضرورت استفاده از ظرفیت های علمی فرهنگیان در راستای تدوین طرح های توسعه ای گفت: باید از ظرفیت فرهنگیان در تحقق اقتصاد مقاومتی استفاده شود.


فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام هستند

۴۷۶ روز قبل ۱۱ نظر

خبرگزاری فارس : هم‌زمان با دوازدهم اردیبهشت ماه و روز معلم، مراسم سپاس معلم در مدرسه شهیدان تقی زاده برگزار شد و پس از آن، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با معلمان این مدرسه شرکت کرد.


پیشنهاد اشتغال فرزندان به جای پاداش بازنشستگی

۴۹۰ روز قبل ۸ نظر

خبرگزاری فارس : نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کردیم برای برخی اقشار به جای پاداش چند ده میلیون تومانی بازنشستگی، یکی از فرزندان شاغل به کار شود.


لزوم تسریع در ارائه لایحه به کارگیری فرزندان فرهنگیان بازنشسته به مجلس

۵۳۶ روز قبل ۱۸ نظر

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس ضمن انتقاد از وضعیت معیشتی فرهنگیان گفت: وزیر آموزش و پرورش باید اقدامات لازم جهت ارتقاء سطح معیشت فرهنگیان را انجام دهد.


۱۵ هزار معلم جدید مهر ۹۵ وارد مدارس کشور می‌شوند

۵۶۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در سال آینده پس از اخذ مجوز خبر داد و گفت: بیش از ۱۵ هزار معلم در مهر ۹۵، از دانشگاه فرهنگیان فارغ‌التحصیل شده و وارد مدارس می‌شوند.


اولویت استخدام فرزندان فرهنگیان درشرکت های فرهنگیان

۵۹۴ روز قبل ۳ نظر

ایجاد حداقل یک شرکت اقتصادی درهر استان ، اولویت اشتغال دراین شرکت ها به فرزندان فرهنگی بومی استان تعلق می گیرد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان کشور با بیان این مطلب گفت:ازبرنامه های انجام شده برای افزایش سود این صندوق حمایت غیرمستقیم به صندوق ازطریق ایجاد فضاهای سودآور اقتصادی است.


بومی گزینی و اولویت به فرزندان فرهنگیان چاره ساز است؟

۵۹۷ روز قبل

جذب نیرو در آموزش و پرورش برای تکمیل بخشی از ظرفیت های خالی نظام تعلیم و تربیت به گفته مسئولان با جذب نیروی بومی و فرزندان خانواده فرهنگیان قابل رفع است.


تشریح کارکرد‌های تک‌کارت فرهنگیان

۷۰۰ روز قبل

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تک کارت فرهنگیان در مرحله نخست به عنوان کارت شناسایی خواهد بود و در مراحل بعد در حوزه بیمه تکمیلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.


فرزندان فرهنگیان در استخدامی آموزش‌وپرورش در اولویت قرار دارند

۷۲۷ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش گفت: فرزندان فرهنگیان در اولویت استخدام قرار دارند و در دانشگاه فرهنگیان و استخدام چند هزار نفری آموزش و پرورش نیز فرزندان فرهنگیان در اولویت هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی اصغر فانی امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بهار اظهار داشت: سال گذشته ۱۱۰ مدرسه در کشور تنها یک دانش آموز داشتند و هم اکنون ۹۹ درصد از روستاهای کشور زیر پوشش خدمات آموزشی قرار دارند.


دلایل اولویت داشتن فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۷۴۷ روز قبل

مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که «عنوان می‌شود در آزمون استخدامی آموزش و پرورش فرزندان فرهنگیان در اولویت هستند، نظر شورای عالی آموزش و پرورش در این خصوص چیست؟»، اظهار داشت: منظور وزیر آموزش و پرورش در خصوص اولویت‌ داشتن فرزندان فرهنگیان این است که فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شرایط یکسان با دیگران، در اولویت هستند اما انحصار استخدام با فرزندان فرهنگیان نیست.


فرزندان فرهنگیان در آزمون استخدامی اولویت دارند

۷۴۸ روز قبل

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در نشست پرسش و پاسخ رؤسا و مدیران آموزش و پرورش کشور با علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و معاونان این وزارتخانه که در سی و دومین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش سراسر کشور در برج میلاد در حال برگزاری است، فانی در خصوص پیشنهاد یکی از شرکت‌کنندگان مبنی بر برگزاری کنکور قبل از ماه مبارک رمضان اظهار داشت: از علی زرافشان معاون آموزش و پرورش می‌خواهم که این موضوع را با سازمان سنجش کشور پیگیری کند.


جزئیات استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر فرهنگیان

۷۵۰ روز قبل ۴ نظر

رئیس مرکز برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش، گفت: از میان ۵ هزار نیروی استخدامی در آموزش و پرورش، ۱۳۰۰ فرزند شاهد و ایثارگر فرهنگیان نیز جذب خواهند شد.


ثبت نام از ۱۱ مرداد آغاز می‌شود

۷۵۶ روز قبل

قاسم احمدی‌لاشکی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان نوشهر اظهار کرد: براساس اعلام معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش تا ۴۸ ساعت آینده شیوه‌نامه چگونگی ثبت‌نام آن آماده و در سایت سازمان سنجش کشور قرار می‌گیرد.


از سهمیه ۵ هزار، چه تعداد فرزند جانباز و شهید استخدام می‌شوند؟

۷۷۳ روز قبل

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، محمدحسین کفراشی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در تشریح جزییات استخدام آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امسال آموزش و پرورش ۵ هزار نفر استخدام می‌کند، اظهار کرد: ماده ۴۸ قانون مقررات مالی دولت می‌گوید؛ هر دستگاهی که می‌خواهد نیرویی جذب کند، موظف است؛ فرزندان شهدا، جانبازان ۲۵ درصد و آزادگان شاغل متوفی دستگاه خودش را در اولویت قرار دهد.


فقط تا ۱۹ تیر مهلت تکمیل فرم اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ را دارید

۷۷۹ روز قبل

این فرم به منظور جمع‌آوری اطلاعات مشمولین ماده ۴۸ «فرزندان شهداء ، جانبازان ۲۵٪ به بالاتر و آزادگان معزز آموزش و پرورش » واجدین شرایط ذیل نسبت به تکمیل فرم از تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ لغایت ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ اقدام نمایند .


فرزندان فرهنگیان اولویت استخدام در وزارت آموزش و پرورش

۸۰۵ روز قبل

تهران – ایرنا – وزیر آموزش و پرورش در جمع بازنشستگان این وزارتخانه گفت: براساس آخرین تصمیم ها اولویت استخدام با فرزندان فرهنگی شاغل و بازنشسته است و در فرایند پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان، فرزندان فرهنگی دارای سهمیه هستند.


ابلاغ دستورالعمل نقل‌وانتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵

۸۳۴ روز قبل

مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ دستورالعمل نقل و انتقال فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ گفت:‌ طبق قانون برنامه پنجم توسعه انتقال نیروی انسانی به تهران و کلان شهرها ممنوع است.


طرح استخدام یک نفر از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در صحن مجلس‌

۸۳۶ روز قبل ۲ نظر

وی از طرح استخدام یک نفر از فرزندان فرهنگیان بازنشسته در صحن مجلس خبر داد و گفت: در صورت تصویب مجلس این طرح را عملیاتی خواهیم کرد.‌مجوز استخدام پنج هزار نفر در آموزش و پرورش صادر شد

۸۴۶ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش گفت: پس از پیگیری های شش ماهه این وزارتخانه، روز گذشته (دوشنبه) مجوز استخدام پنج هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کتبی اعلام شد.


بازنشستگی هزار ۳۸ هزار فرهنگی در سال ۹۴

۸۵۰ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش از تدوین نظام جامع نیروی انسانی، بازنشستگی ۳۸ هزار فرهنگی در سال جاری و افزوده شدن پایه‌های تحصیلی پنجم و نهم به ساختار آموزش و پرورش خبر داد.


جذب فرهنگیان و استخدام فرزندان آنان در اولویت قرار دارد

۸۵۴ روز قبل

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران بجنورد، بطحائی در نشست با معاونین و مسئولان پشتیبانی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با تاکید بر کاهش هزینه ها و افزایش منابع در این وزارت،افزود: باید در امور جاری هزینه ها را کاهش داده و به تناسب آن در آمد ها را افزایش دهیم.


اولویت استخدام آموزش و پرورش با فرزندان فرهنگیان است

۸۶۵ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس از نطنز، علی‌اصغر فانی عصر امروز در جمع فرهنگیان نطنز اظهار کرد: به زودی اطلاعیه استخدام ۵ هزار نفر نیرو در آموزش و پرورش منتشر می‌شود و پس از برگزاری آزمون، قبول‌شدگان با گذراندن یک سال مهارت معلمی در مدارس مشغول فعالیت می‌شوند.


اولویت های دریافت وام ویژه فرهنگیان ‎

۸۸۹ روز قبل

فرهنگ نیوز : مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بیمه آتیه سازان حافظ یکی از گزینه‌های بیمه‌ای آموزش و پرورش خواهد بود، گفت: امیدواریم تا پایان فروردین ماه شرکت بیمه گذار جدید فرهنگیان مشخص شود.


نقل و انتقال فرهنگیان در سال ۹۴ هوشمند می‌شود

۹۱۷ روز قبل

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نقل و انتقال فرهنگیان در دست بررسی است و تلاش می‌کنیم سال آینده این موضوع به وسیله یک سیستم هوشمند انجام شود.


قانون متعهدین خدمت لغو نشده است/فرزندان فرهنگیان دراولویت استخدام

۹۱۹ روز قبل

سمنان – وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این مطلب که قانون متعهدین خدمت دبیری لغو نخواهد شد، افزود: دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در صورت فارغ‌التحصیلی به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.


استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش قطعی شد

۹۴۲ روز قبل

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از تصمیم قطعی دولت برای استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این تصمیم توسط وزیر آموزش و پرورش اعلام شده است.


فانی: ازدانشگاه هایی به جزدانشگاه فرهنگیان هم جذب می کنیم

۹۴۶ روز قبل

برنامه داریم علاوه بر فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان، از سایر دانشگاه‌ها معلم جذب کنیم.
وزیر آموزش و پرورش گفت: اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ملاک عمل ما است و بر این اساس، دو نوع مدل پذیرش معلمان وجود دارد. اجرای این طرح نیاز به مجوز سازمان مدیریت دارد.


استخدام معلم بر مبنای اساسنامه دانشگاه فرهنگیان

۹۴۶ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش گفت: اساسنامه دانشگاه فرهنگیان ملاک عمل ما برای پذیرش دانشجو و استخدام معلم است
به گزارش خبرنگار آموزش ایرنا، ‘علی اصغر فانی’ روز یکشنبه در حاشیه هفتمین مجلس دانش آموزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس اساسنامه این دانشگاه دو مدل پذیرش وجود دارد که در مدل اول داوطلبان دیپلم را جذب کرده و طی یک دوره چهار ساله در این دانشگاه، آنها را تحت پوشش قرار می دهیم که این شیوه اکنون نیز ادامه دارد.


استخدام فرهنگیان بازنشسته و فرزندان آنها در طرح فرهنگ

۱۱۹۹ روز قبل

طرح فرهنگ به منظور تکریم و خدمت رسانی به فرهنگیان در مراجعه به فروشگاه های عرضه کالاهای اساسی، از فرهنگیان بازنشسته و فرزندان فرهنگیان در اداره بخش های مختلف این فروشگاه ها استفاده می کند.


سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در مجلس در حال بررسی است

۱۲۰۵ روز قبل ۲ نظر

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: سهمیه استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش به‌عنوان یکی از حقوق تضعیف‌شده فرهنگیان در فراکسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی و تعیین تکلیف است. نسخه قابل چاپ به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، امیر خجسته در آئین سی‌امین یادواره بزرگداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری، معلمان را تحول‌گرا و اثرگذار دانست و اظهار کرد:


آخرین خبر استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش

۱۲۰۷ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش با تشریح جزییات ساماندهی نیروی انسانی برای مهر ۹۳ از نهایی شدن بوم‌ها برای پذیرش در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان خبرداد.


اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان استخدام فرزندان فرهنگیان در اولویت آموزش و پرورش

۱۲۱۱ روز قبل

وزیر آموزش و پرورش گفت: استخدام فرزندان فرهنگیان اولویت آموزش و پرورش است که کلیات آن مورد موافقت رئیس جمهور قرار گرفته است.


440 نظر برای «اخبار استخدام فرزندان فرهنگیان (کلیه اخبار)»


 1. علی

  در سال 1396 اگر قرار باشد اموزش و پرورش نیروی متعهد و متخصص جذب کند چه کسانی بهتر از فرزندان فرهنگیان که به وسیله پدران و مادرانی به معنای واقعی فرهنگی تربیت شده اند. نه افراد ناشایست

  پاسخ دادن
 2. سارینا

  سلام توروخدایکی جواب بده چراواسه ثبت نام آزمون امسال کدپرسنلی برای فرزند فرهنگی لحاظ نشده یعنی چی؟ پدرمن هم فرهنگی بازنشسته است هم ایثارگر

  پاسخ دادن
 3. ناشناس

  باسلام ابتدا متشکرم از ریاست محترم جمهوری که به فکر ما بانوان هستنی بنده فرزند پدر و مادر بازنشسته فرهنگی ایا سهمیه اولویت فرزندان فرهنگی برای ازمون اموزش و پرورش سیستان و بلوچستان هم لحاظ میشود؟چون بندی برای درج کد پرسنلی در فرم ثبت نام وجود نداشت…خواهشمندیم به فکر ما فرزندان فرهنگی استان سیستان و بلوچستان باشید

  پاسخ دادن
 4. مهدی

  باید از قرزندان فرهنگیان بازنشسته که عمری برای تعلیم و تربیت افراد جامعه عمر و جوونی خودشون رو گذاشتن، استفاده بشه.
  چه بسا لیاقت آموزش در فرزندان معلمان گذشته، بیشتر وجود دارد

  پاسخ دادن
 5. زهرا

  کاش یه فکری به حال فرزندان فرهنگیان مخصوصا بازنشسته ها ک متاسفانه در جامعه کنونی ما جزو ضعیف ترین افراد جامعه هستن بکنن.وقتی تو مشاغله دیگه میتونن یکی از فرزندانشون رو بکار بگیرن چرا نباید فکری هم به حال فرزندان فرهنگیان بکنن.بازنشسته هارو ک که دیگه کلا گذاشتن کنار.من خودم هم پدرم معلم بوده و هم مادرم که الانم بازنشسته شدن اما سه تا فرزند هستیم که سه تامون لیسانس داریم و بیکاریم.

  پاسخ دادن
 6. احسان

  استخدام هر جوان ایرانی از وظایف اصلی دولت میباشد، متاسفانه جوانهای کشورمان باید برای حق مسلم خودشان التماس و خواهش کنند. از خداوند متعال میخواهم حق مسلم جوانان تحصیل کرده و با شعور و با فرهنگ کشورمان را از دست دولت به آنها عطا بفرماید. خداوند عادل مطلق است و حق هیچوقت پایمال نمیشود چون او قادر، حکیم، ناظر و تواناست. از جوانان کشورم میخواهم که تاامید نباشند و حق خود را مطالبه نمایند و مطمئن باشند خداوند پشت آنها ایستاده است.
  یا حق

  پاسخ دادن
 7. وحید

  پس ما چی …من فوق لیسانس دارم . پدرم هم فرهنگیه –هم جانبازه –هم ایثارگره …..شما بگین حق من هست استخدام بشم یا نه با سن 27 ….این لایحه کی میره به مجلس ..اصلا راسته یا نه….

  پاسخ دادن
  • آموزگار

   جایی که بزرگ بایدت بود فرزندی من ندارتت سود پدر من هم جانباز هم ایثارگر ولی هیچ کس نمی داند من سالهاست با کمک خدا واراذه وکوشش به هر چی خواستم رسیدم خیلی شغلها هستند که انسان میتواند در همین کشور به آنها دست پیدا کنه

   پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.