استخدام شرکت فرودگاه‌های کشور سال ۹۳ (مصاحبه نهایی)

۲ روز قبل

استخدام شرکت فرودگاه‌های کشور سال ۹۳

خبر ۷ بهمن – ۹۳ مصاحبه نهایی استخدامی مراقبت پرواز برگزار شد
اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی در راستای استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های محروم کشور امروز مصاحبه نهایی را برگزار کرد.
سید عبدالمجید روح‌الامینی مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی در گفتگو با پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور با اعلام اینکه پس از برگزاری آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور، به‌طور مجدد مجوزی دیگر از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به‌منظور جذب ۳۰ کاردان مراقبت پرواز دریافت کردیم، گفت: این آزمون برای جذب ۳۰ نفر از فارغ‌التحصیلان رشته مراقبت پرواز در تاریخ ۲۴ دی ماه برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ در پی برگزاری آزمون استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های مناطق محروم، با توجه به هماهنگی به‌عمل آمده با اداره‌‌کل مراقبت پرواز٬ مصاحبه تخصصی از داوطلبان در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه و اول و چهارم بهمن ماه در محل سالن اجتماعات شرکت شرکت فرودگاه‌های کشور به‌عمل آمد.
به گفته روح الامینی؛ ۹۰ نفر برای این آزمون شرکت کرده بودند که پس از انجام این مصاحبه، افراد با کسب ۵۰ درصد نمره امتحان کتبی تخصصی و ۵۰ درصد نمره مصاحبه حضوری به استخدام اداره‌کل مراقبت پرواز در می‌آیند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی ادامه داد: نفرات اول تا سی‌ام که بیشترین امتیاز را به دست بیاورند، جهت خدمت در فرودگاه‌های محروم جذب خواهند شد.
وی تصریح کرد: تمامی سوالات مصاحبه  و آزمون توسط اداره‌کل مراقبت پرواز تهیه و به اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی اعلام شده بود.
روح‌الامینی در پایان گفت: درصدد هستیم تا قبل از ۱۵ بهمن ماه نتایج نهایی آزمون را اعلام کنیم

خبر ۲۳ دی ۹۳: اعلام نتایج

اسامی ۸۸ نفر از داوطلبان مجاز شرکت در آزمون استخدامی پیمانی مراقبت پرواز اعلام شد.
پیرو اطلاعیه مورخ ۱۵/۱۰/۹۳ در خصوص جذب و استخدام فارغ‌التحصیلان مراقبت پرواز٬ پس از بررسی‌های به عمل آمده٬ ۸۸ نفر از میان ۲۱۸ داوطلب ثبت‌نام شده برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مراقبت پرواز مجاز شناخته شدند.
داوطلبان مجاز می‌بایست چهارشنبه مورخ ۲۴/۱۰/۹۳ رأس ساعت ۷:۳۰ صبح در محل برگزاری آزمون به نشانی فرودگاه مهرآباد- سه‌راه پلیس- نبش خیابان بسیج- سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌های کشور حضور داشته باشند.
ثبت‌نام‌کنندگان برای مشاهده وضعیت خود می‌توانند به فایل پیوست مراجعه کنند.​

برای مشاهده نتایج آزمون استخدامی پیمانی مراقب پرواز اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۱ دی ۹۳ استخدام: اطلاعیه استخدام پیمانی مراقبت پرواز
پیرو اطلاعیه مورخ ۱۵/۱۰/۹۳ در خصوص جذب و استخدام فارغ التحصیلان مراقبت پرواز اعلام می‌دارد:
اسامی نهایی داوطلبانی که برابر بررسی‌های به‌عمل آمده مجاز به شرکت در آزمون مذکور می‌باشند در روز دوشنبه مورخ ۲۲/۱۰/۹۳ بر روی سایت شرکت فرودگاه‌های کشور قرار می‌گیرد.
لذا در روز آزمون (چهارشنبه مورخ ۲۴/۱۰/۹۳) صرفاً داوطلبان اعلام شده با در نظر گرفتن شرایط مندرج در اطلاعیه می‌توانند در آزمون ذیربط شرکت نمایند

خبر ۱۶ دی ۹۳ –  استخدام رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی
شرکت فرودگاه‌های کشور٬ به‌منظور تامین نیروی انسانی خود در رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد: این شرکت با توجه به سهمیه استخدامی در نظر دارد نسبت به جذب و استخدام پیمانی تعدادی از فارغ‌التحصیلان رشته مذکور از مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور در مناطق محروم اقدام کند.متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی استخدام که در بخش اطلاعیه‌ها آمده است٬ از ۱۵ تا ۲۰ دی ماه با مراجعه به درگاه atc.airport.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.


آزمون استخدامی روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها به آدرس فرودگاه مهرآباد – سه راه پلیس – نبش خیابان بسیج – سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار می‌شود.گفتنی است؛ حضور کلیه داوطلبین رأس ساعت ۷:۳۰ صبح در مکان اعلام شده با ارائه اصل کارت ملی و گواهینامه مدرک تحصیلی الزامی است.یادآور می‌شود؛ مهلت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نیست

ارسال اطلاعیه شماره ۱۱ در خصوص استخدام پیمانی
پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص آزمون استخدام پیمانی اعلام می‌دارد: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان شرکت‌کننده در مصاحبه تخصصی به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ارسال گردیده است. بدیهی است پس از تائید نتایج از سوی معاونت مذکور مراتب روی پورتال شرکت فرودگاه‌های کشور قرار می‌گیرد.


تذکرات عمومی

۱- حضورکلیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه تخصصی راس ساعت مقرر (۷صبح ) در تاریخ های تعیین شده به نشانی ذیل جهت سیر مراحل اداری الزامی می باشد
۱-۱- تهران ، فرودگاه بین المللی مهرآباد،خیابان پرواز ،تقاطع خیابان بسیج ، ساختمان شماره دو شرکت فرودگاههای کشور
۲- عدم حضور داوطلبین در زمانهای مورد نظر به منظور انجام مصاحبه تخصصی به منزله انصراف از طی مراحل استخدام تلقی شده و برابر مقررات رفتار خواهد شد
۳- داوطلبان می بایست در هنگام مراجعه جهت مصاحبه اصل مدارک (تحصیلی ، کارت پایان خدمت ،کارت ملی ) را بهمراه داشته باشند
۱-۳- داوطلبانی که با هماهنگی اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی تعهد نموده اند نسبت به ارائه مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت در مهلت مقرر اقدام نمایند ،نیاز به ارائه اصل مدارک مذکور در زمان مصاحبه نمی باشند
۲-۳- در صورت نداشتن اصل مدارک مزبور ،حضور داوطلب در روز مصاحبه الزامی می باشد
۴- داوطلبانی که نتایج نهایی ایشان در دست بررسی می باشد .در مرحله دوم به مصاحبه دعوت خواهند شد
۵- جهت آگاهی داوطلبان محترمی که به علت عدم تطابق مدارک ارسالی با شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدام پیمانی مجاز به ورود به مرحله مصاحبه تخصصی نگردیده اند؛ اعلام می گردد: کلیه فرآیندهای صورت گرفته با تائید و مجوز معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور انجام پذیرفته است.
تذکرات اختصاصی
۱- کلیه داوطلبان مجاز در رشته شغلی ایمنی زمینی هواپیما می بایست به منظور انجام تست آمادگی جسمانی
۱-۱- نسبت به اخذ تاییدیه پزشکی ( مبنی بر نداشتن منعی برای انجام تست ورزش ) از مراکز درمانی اقدام نموده و در هنگام مصاحبه تخصصی الزاماً ارائه نمایند. همراه داشتن لباس و کفش ورزشی جهت انجام تست آمادگی جسمانی الزامی می باشد
۲-کلیه داوطلبان مجاز در رشته شغلی ایمنی زمینی هواپیما ؛ می بایست نسبت به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی اعم از پایه یک یا پایه دو در روز مصاحبه اقدام نمایند.

لینک اعلام نتایج

خبر ۵ آبان ۹۳ – اطلاعیه شماره ۸ آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها
نتایج بررسی مدارک داوطلبان مجاز آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور به‌زودی اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ پیرو اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی این شرکت و با توجه به ارسال مدارک درخواستی توسط داوطلبان (مجاز)، اطلاعات مورد نظر جهت اعلام نظر و تائید به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ارسال شده است.
بدیهی است پس از وصول پاسخ از معاونت مذکور نتایج نهایی جهت انجام مصاحبه تخصصی از طریق درگاه azmoon.airport.irبه اطلاع نامبردگان خواهد رسید

خبر ۲۱ مرداد ۹۳ – اطلاعیه جدید آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور

شرکت فرودگاه‌های کشور با توجه به پیگیرهای متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدام پیمانی این شرکت مواردی را جهت اطلاع‌رسانی اعلام می‌دارد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ براساس اعلام اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی، نتایج اعلام شده در خصوص متقاضیانی که مجاز اعلام شده‌اند؛ قطعی نبوده و پس از ارسال مدارک در مهلت مقرر (۹۳/۶/۱۱) و تطبیق آن با شرایط مندرج در آگهی، اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان(نامبردگان مجاز) پس از تائید معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام اقدامات بعدی اعلام می‌شود.

همچنین با توجه به اتمام مهلت ارسال اعتراض داوطلبان به نتایج اعلام شده تا تاریخ ۹۳/۵/۲۰ و همچنین ارسال درخواست‌های ذیربط به سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی و اعلام پاسخ، لذا من‌بعد درخواست‌های اعتراض به شرکت فرودگاه‌های کشور ارسال نشود.

خبر ۱۲ مرداد ۹۳ – نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به آدرسAzmoon.airport.ir  از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

بر این اساس وضعیت شرکت‌کنندگان در آزمون ذیربط به صورت مجاز(قبول) و غیر مجاز(عدم قبول) تعریف شده است.
شرکت کنندگان مجاز می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۱/۶/۹۳ مدارک مورد نیاز ذیل را جهت بررسی و تطبیق با مفاد شرایط مندرج در آگهی استخدامی به این شرکت به آدرس: تهران- فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بلوار معراج، ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه‌های کشور کدپستی ۱۳۸۷۸۳۵۳۱۸ صندوق پستی ۱۵۵۸-۱۳۴۴۵ (اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی – اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی) به صورت پست پیشتاز ارسال کنند.
گفتنی است؛ نتیجه نهایی و قطعی پذیرفته‌شدگان پس از بررسی و تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام مصاحبه تخصصی اعلام می‌شود.
یادآور می‌شود مدارک مورد نیاز برای ارسال شامل موارد ذیل می‌شود:
– سه قطعه عکس ۴*۳ پرسنلی زمینه سفید (پشت نویسی شده)
-تصویر آخرین مدرک تحصیلی
-تصویر کارت ملی
-تصویر تمام صفحات شناسنامه
-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.
-مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت(معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط)
-مدارک دال بر بومی بودن (برابر با توضیحات مندرج در آگهی)
-تصویر گواهینامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت‌های عمومی فن‌آوری اطلاعات(مهارت‌های هفتگانه  ICDL(1 ,2) از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده.
تذکر ۱: در صورت نقص و مغایرت مدارک ارسالی با شرایط مندرج آگهی استخدامی، قبولی فرد پذیرفته شده کان لم یکن تلقی می‌شود.
تذکر ۲:مسئولیت ناشی از صحت و سقم مدارک ارسالی بر عهده متقاضی بوده و چنانچه در هریک از مراحل استخدامی خلاف این موضوع محرز شود، فرد یاد شده از انجام مراحل بعدی استخدام محروم خواهد شد.
تذکر ۳: مهلت ارسال مدارک به هیچ‌وجه قابل تمدید نخواهد بود.

برای مشاهده خبر در سایت فرودگاه اینجا کلیک کنید

 خبر ۱۷ خرداد ۹۳:
آزمون استخدامی‌شرکت فرودگاه‌های کشور روز جمعه ۹ صبح با حضور داوطلبان در ۹ حوزه امتحانی و به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.
به‌ گزارش روابط‌ عمومی‌شرکت فرودگاه‌های کشور؛ روز جمعه ۱۶ خرداد ماه آزمون استخدامی‌شرکت فرودگاه‌ها در ۹ حوزه امتحانی دبیرستان البرز تهران، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های ۱و۲و ۳ دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد تهران جنوب با حضور داوطلبان شرکت در این آزمون برگزار شد.
نتایج آزمون تیر ماه اعلام و قبول‌شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
همچنین براساس آگهی منتشر شده؛ ۲۶۲ نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد از سهمیه معادل ۷۱ نفر متعلق به فرزندان شهدا است.
یادآور می‌شود؛ در آزمون استخدامی‌شرکت فرودگاه‌ها پنج هزار و ۲۳۴ نفر از بانوان و ۱۱ هزار و ۲۰۶ نفر از آقایان ثبت‌‌نام کرده‌ بودند.

زمان و نحوه توزیع کارت و برگزاری آزمون
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۳/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۶/۳/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می گردد. ساعت شروع برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.
ضمناً به اطلاع می رساند

ویرایش اطلاعات

کاربران عزیز برای ویرایش اطلاعات خود در استخدام فرودگاههای کشور اینجا کلیک کنید

 

اطلاعیه ۱ : موارد تخصصی آزمون

برای دریافت موارد آزمون تخصصی اینجا کلیک کنید

شرکت فرودگاه‌های کشور به‌منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز از میان دانش‌آموختگان مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی‌ ارشد، کارشناسی و فوق‌دیپلم، از طریق برگزاری آزمون عمومی، مصاحبه و گزینش استخدام می‌کند.به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران ، شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور به‌منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی در جهت بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی طبق مجوز استخدامی ۲۲۴/۹۲/۱۸۳۷۴ مورخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ تعداد ۱۹۱ نفر افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.
بر پایه این گزارش، داوطلبان می‌توانند از تاریخ ۹ تا ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به سایت www.sanjesh.org جهت ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر اقدام کنند.کارت ورود به جلسه آزمون نیز ۱۴ خرداد ماه از طریق سایت سنجش توزیع خواهد شد.
اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی پس از تایید مراجع ذی‌صلاح از طریق سامانه کارمند ایران (پورتال مردم) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
یادآور می‌شود؛ داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر ۲۸ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم، ۳۰ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۳۲ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و ۳۵ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تا آخرین روز مهلت ثبت نام به عنوان شرط سنی شرکت در این آزمون عنوان شده است.
گفتنی است؛ علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مراجعه به بخش اطلاعیه‌های و تازه‌های پرتال شرکت فرودگاه‌ها در جریان جزییات این آگهی قرار گیرند.

برای مشاهده رشته ها و عنوان شغلی اینجا کلیک نمایید.

دانلود نمونه سوالات استخدامی فرودگاههای کشور


423 نظر برای «استخدام شرکت فرودگاه‌های کشور سال ۹۳ (مصاحبه نهایی)»


 1. بابک

  پیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص آزمون استخدام پیمانی اعلام می‌دارد: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان شرکت‌کننده در مصاحبه تخصصی به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ارسال گردیده است. بدیهی است پس از تائید نتایج از سوی معاونت مذکور مراتب روی پورتال شرکت فرودگاه‌های کشور قرار می‌گیرد

  پاسخ دادن

 2. بهروز

  سلام و خسته نباشید
  به این عزیزان که در مورد فرزندان شاهد و ایثارگر اینگونه قضاوت می کنند بگویید شما چه درکی از اوضاع زندگی انها دارید هر زمان توانستید انها را درک کنید ان موقع انشالله استخدام خواهید شد

  پاسخ دادن


  • nahal

   امیدوارم نابرابری های جامعه رو در نظر بگیرید.کسی منکر حقوق شما نیست اما اینکه بگید:”هرزمان تونستید درک کنید اونوقت استخدام میشید!” جمله ی بسیار بدیه!امیدوارم بدونید افراد زیادی هستن که به سبب شرایط دشوارمالی و زندگی سخت و تحت فشار به این مشاغل نیاز دارن! کما اینکه ممکنه بسیاری سیاری از خانواده های معطم شهدا در فشار نباشن.پس امیدوارم هممون همدیگه رو هموطن بدونیم و درد همو درک کنیم.نه اینکه خودخواهانه در کنار حقی که واسه خودمون قایلیم سایرین رو محقوق ندونیم.بازهم میگم شهدا جایگاه خودشونو دارن.امااین به این معنی نیست که خانواده های عادی اوضاع خوبی دارن به نسبت اون ها

   پاسخ دادن


 3. شریعی

  «دفترچه خاطرات آزمون استخدام پیمانی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور»
  یک شنبه ۷ اردیبهشت ۹۳ – اطلاعیه شماره ۱ – اعلام جزییات استخدام
  جمعه ۱۶ خرداد ۹۳ – برگزاری آزمون
  یک شنبه ۵ مرداد ۹۳ – اطلاعیه شماره ۲ – وصول نتایج اولیه آزمون از سازمان سنجش و ارسال آن به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت وصول مجوز استخدامی
  یک شنبه ۱۲ مرداد ۹۳ – اطلاعیه شماره ۳ – اعلام نتایج آزمون و تعیین ۱۱ شهریور به عنوان تاریخ ارسال مدارک
  سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۳ – اطلاعیه شماره ۴ – اعلام ۲۰ مرداد به عنوان آخرین مهلت اعتراض به نتایج آزمون
  دو شنبه ۲۰ مرداد ۹۳ – پایان مهلت اعتراض
  سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۳ – اطلاعیه شماره ۵ – ارسال درخواست‌های اعتراض به سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی
  سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۳ – پایان مهلت ارسال مدارک
  سه شنبه ۱۱ شهریور ۹۳ – اطلاعیه شماره ۶ – تمدید مهلت ارسال مدارک تا ۱۸ شهریور
  سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۳ – پایان مهلت تمدید شده ارسال مدارک
  چهارشنبه ۹ مهر ۹۳ – اطلاعیه شماره ۸ – اعلام نتایج اعتراض ها
  دوشنبه ۵ آبان ۹۳ – اطلاعیه شماره ۸ – انتظار شرکت فرودگاه ها برای وصول مجوز استخدام از طرف معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور
  سه شنبه ۶ آبان ۹۳ – وصول مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور طی شماره ۲۲۴/۹۳/۱۰۵۷۱
  چهارشنبه ۲۱ آبان ۹۳ – اطلاعیه شماره ۹ – اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی و زمان و مکان مصاحبه
  یک شنبه ۲۵ آبان ۹۳ – اطلاعیه شماره ۱۰- انجام مصاحبه تخصصی داوطلبین مجاز به منزله استخدام افراد تلقی نمی‌شود
  شنبه ۱ آذر ۹۳ – آغاز مصاحبه های تخصصی در ساختمان شماره ۲ شرکت فرودگاه ها
  دوشنبه ۱۰ آذر ۹۳ – پایان مصاحبه های تخصصی در ساختمان شماره ۲ شرکت فرودگاه ها

  پاسخ دادن




  • جاوید

   مثلا یه آیه به عربی میخونه میگه معنیش چیه. از من هم آیه پرسید هم گفت سوره کوثر در بابچیه و بخون و معنیش رو بگومثلا میگه نماز میخونی …. نماز صبح چه موقع هستش…. نماز جماعت میری…. اگه رفتی نماز جماعت و رکعت دوم بودن میتونی به امام اقتدا کنی….. اگه میتونی وقتی اونا تشهد میگن تو چیکار میکنی….. وظایف شورای نگهبان چیه…. معاون اول رئیس جمهور کیه…. ولایت فقیه کیه و صدها سوال دیگه

   پاسخ دادن


 4. شریعی

  تو اطلاعیه ثبت نام گفته شده یک سری از فرزندران معظم شهدا و جانبازان و اسرا که از طریق بیناد شهید معرفی می شوند.
  1- سوال اولی که مطرح می شه اینه که این عزیزان جزء کدام یک از گروه های زیر هستند؟
  گروه اول ) این عزیران فقط آزمون ندارند (یعنی مثل سایرین مصاحبه تخصصی و گزینش دارند).
  گروه دوم) این عزیران آزمون و مصاحبه تخصصی ندارند (یعنی مثل سایرین گزینش دارند).
  گروه سوم) این عزیزان نه آزمون دارند و نه مصاحبه و نه گزینش (یعنی مستقیم میرن سر کار که مطمئنن بعیده).
  2- سوال دومی که مطرح میشه اینه که اینها 25 درصد سهمیه دارند خب این 25 درصد چه طوری اعمال می شه مثلاً برای شغلی که یک نفر رو می گیره یعنی چی ؟

  پاسخ دادن

  • جاوید

   دوست عزیزم باید خدمتتون عرض کنم که:
   1) فقط آزمون نداشتیم و بقیه مراحل رو مثل شما طی میکنیم
   2)ما هم بین خودمون رقابت داریم یعنی یک نفر هم به عنوتن ذخیره معرفی میشه که در صورتی که شخص معرفی شده مدارک ناقص داشته باشه یا در مصاحبه ها مردود بشه اشخاص ذخیره مورد مصاحبه قرار میگیره.
   3)مثلا بررای فرودگاه ارومیه که 3 نفر خواستن 1 نفر از ایثارگران استخدام میشه که این یک نفر ممکن فرزند ویا همسر شهید یا جانباز یا آزاده و یا ایثارگر باشه
   4) شخص معرفی شده از بنیاد شهید بر حسب اولویت شخص و از میان هزاران نفر جویای کار انتخاب میشه
   5) مثلا بنده 30 ساله هستم و تازه به عنوان ذخیره بعد از سالیان سال معرفی شدم

   پاسخ دادن



     • شریعی

      پس طبق گفته شما « برای عنوان شغلی ازتون، تو تاریخ 4 تیر مصاحبه تخصصی گرفتن، اگر تمام داوطلب های عادی که از یک تا نه آذر دعوت به مصاحبه تخصصی شدن، رد بشن یا نقص مدرک داشته باشن. شما به عنوان نفر ذخیره دعوت به مصاحبه می شید.»
      درسته؟



     • جاوید

      نه دوست عزیزم ذخیره بودن ما به افراد عادی و ایثارگرانی که به صورت عادی برای استخدام شرکت کردن ارتباطی نداره. اگر یکی از افراد معرفی شده توسط بنیاد انصراف بده و یا از آزمون های تخصصی و یا عقیدتی و یا از هر یک از مراحل دیگه استخدام رد بشه فرد ذخیره جایگزین میشه



 5. نوری

  دوستان بسیار ساکتن!!
  حالا نمیدونم در این برهه حساس چن نفر به ماوراء الطبیعه متوسل شدن؟! :-D
  امیدوارم کسی برا خاطر نتیجه این استخدامی زندگی عادیش تا اعلام نتایج تحت تاثیر شدید قرار نگیره و بقولی از زندگیش نیفته!
  همه به نسبت خودشون تلاش کردن
  اونایی که اعتقاد دارن توکل بر خدا اونایی هم که ندارن لطفا ریلکس به زندگی خودتون ادامه بدین
  شاید بیشتر از 99% ما از همه بیشتر خودمونو محق میدونیم و شب و روز دعا میکنیم اون یکی یا دوتای دیگه ناک اوت بشن :-)
  خلاصه کلام ریلکس لطفا ;-)

  پاسخ دادن


 6. علي

  سلام
  دوستان کسی نمیدونه سهمیه جانبازی کجا تاثیرشو استفاده میکنن ? تو آزمون کتبی یا مصاحبه ? یاه هر دوتاش ?
  و اینکه تاثیرشو چجوری حساب میکنن
  مثلا کسی که فرزند جانباز 40 درصده نمرشو چجوری حساب میکنن ?

  پاسخ دادن

  • جاوید

   ۲۵ درصد سهمیه ایثارگران فوق از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد و بقیه فرزندان معظم شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد شهید معرفی نشده اند میتوانند در این آگهی ثبت نام نموده و در شرایط مساوی بین سایر داوطلبان آزاد، پس از قبولی در آزمون استخدامی، معرفی می گردند.

   پاسخ دادن


    • علي

     خوب جاوید جان ینی اگه معرفی نشده باشه و اومده ازمون کتبی داده دیگه سهمیش بدرد نمیخوره ?
     مثلا تو نمره کلش ?
     یا شرایطش با بقیه برابره
     و مگه داریم فرزند جانباز 40درصد که معرفی نشده باشه ?

     پاسخ دادن

     • جاوید

      علی جان اگه به بنیاد مدارک داده باش تا برات کار پیدا کنن وقتی که شرایطت با شرایط استخدام جور باشه و نسبت به سایر افراد جویای کار در بنیاد در اولویت باشه خود بنیاد برای استخدام اقدام و معرفیت میکنه.
      الان اگه خودت امتحان داده باشی ، مثل همه دوستان و بدون هیچ سهمیه ای برا استخدام رقابت کنی.
      اگه شرایط استخدام رو نگاه کنی کاملا” توضیح داده
      یا حق




 7. یه دوست

  سلام دوستان. من دیروز مصاحبه داشتم. حدود 100 نفر از رشته های مختلف بودیم. ولی یه عده زیادی رو بعدا متوجه شدم که نیروهای قراردادی خود فرودگاه هستن،اومدن رسمی بشن. یعنی شما فکر میکنید اولویت رو به اونا نمیدن؟!!!
  تازه اکثرا توی فرودگاه های تهران کار میکردن ولی واسه شهرستان های دیگه درخواست داده بودن. من که خیلی تو ذوقم خورد!
  آخه واسه شهر و رشته موردنظر من فقط یه نفر میخوان.
  یه نفر هم از پرسنل اونجا گفت نتیجه ش آخر دی اعلام میشه

  پاسخ دادن

  • قبولی فرودگاه

   سلام دوست عزیز
   امیدت بخدا باشه انشاا… که هر چی به خیر و صلاحه هممونه همون برامون پیش بیاد، شاید ظرفیت هارو بیشتر کردن همه استخدام شدیم:)
   میشه لطفا در مورد مصاحبه توضیح بدی که چتور بود؟
   دکتر روانشناس چی ازت پرسید؟
   زبان پرسیدن؟
   تخصصی چتور بود و چیا پرسیدن؟
   ممنون میشم اگه لطف کنی توضیح بدی

   پاسخ دادن

   • یه دوست

    ایشاالااا…
    مصاحبه بیشتر در مورد مسائلی هست که قراره تو شغل مورد تقاضاتون باهاش سر و کار داشته باشید. تاریخچه سازمان و زبان تخصصی و …
    به نظرم بیشتر چیزایی میپرسن که خودشون بلد هستن نه چیزایی که شما تو جزوه های درسیتون میخوندید. خیلی جزئیات میپرسن. مصاحبه ها اکثرا بالای 20 دقیقه طول میکشید. خیلی هم خوش برخورد نیستن.
    ولی دکتر روانپزشکش خوبه. سوالات شخصی ازتون میپرسه. مثلا آیا آدم آن تایمی هستی؟ بدقولی اذیتت میکنه و …
    قسمت پزشکیش از همه راحت تره و 5 دقیقه هم طول نمیکشه.
    موفق باشید

    پاسخ دادن


 8. علي

  دوستان من اطلاعاتی ک دادم در صرفا در مورد اون پست و گروهی بود که ما اون روز رفتیم
  ومثلا اونروز اصلا از کسی زبان نپرسیدن
  اما افیس پرسیدن
  روز قبلش از همه زبان پرسیدن اما افیس کمتر پرسیدن
  خاستم بگم صرفا ب اطلاعات من تکیه نکید و سعی کنید هم زبان هم افیس و هم تخصصی اماده باشید
  مثلا امکان داره از شما زووم کنن رو ی بحث خاص مثلا یکی از درساتون و نه زبان بپرسن نه افیس
  پس امادگی کامل داشته باشید
  امیدوارم هرکی حقشه به حقش برسه

  پاسخ دادن


   • ل

    سلام من رشته حقوق قبول شدم نه زبان پرسیدند و نه کامپیوتر. بیشتر از رشته تحصیلی پرسیدند. روی هر درسی که توش خوبید سرمایه گذاری کنید و بگید که توی اون رشته تخصصی دارید باهاتون همکاری می کنند و از اون درس ها بیشتر می پرسند. بیشتر براشون مهمه که ببینند عرضه داشتید مطالب مورد علاقتون رو توی دوران تحصیل خوب یاد بگیرید یا نه. در ضمن اولش تست iq و eq ازتون می گیرند و بعد از مصاحبه تخصصی هم یک روانشناس ازتون تست روانشناسی می گیره. سعی نکنید الکی خودتون رو چیزی که نیستید نشون بدید.

    پاسخ دادن


  • علي

   از من در مور آفیس کلی سوال کردم
   من خودم به اکسل مسلط بودم براش درحد دو دیقه توضیح دادم
   پیشنهادم به شما اینه هرکدومشو بلدید بگید بلدم و اونایی ک بلد نیستید بگید باشون کار نکردم
   چون امکان داره یه چیز ریز ازش بپرسن و تووش گیر کنید

   پاسخ دادن


  • علي

   دانشجوی ارشد بودنتون رو اینجا نمیپرسن
   اگه به مرحله عقیدتی راه یافتید اونجا میپرسن
   اگه اینجا پرسیدن ب نظرم نگی بهتره
   اگه ترم یکی بگو اگه قبولیم اینجا قطعی شد انصراف میزنم
   البته بعدا ازت گواهی انصراف میخان

   پاسخ دادن


 9. علي

  سلام بر دوستان
  بیشتر ساختار مصاحبه همیناس ک دوستان گفتن
  با این تفاوت ک امروز اصلا از هیشکی زبان نپرسیدن
  و بیشتر سوالای مربوط به اون پست قبولیا میپرسن
  اون شکلای روانشناسیم تو چندتا سایت ک سرچ کنید میبیندشون
  چون من یادمه خودم توی سایتی دیدم
  و اینکه دعوتیا سه برابر ظرفیته
  و من رقبام رو دیدم و باشون دوست شدم
  در کل نگران نباشید
  سخت نیست
  و در ضمن ارگان خیلی خسیسیه،ناهار ندادن،خودشون نشستن جلو چشم ما ناهار خوردن و ما گشنگی کشیدیم

  پاسخ دادن

  • قبولی فرودگاه به علی

   سلام مرسی که اومدی ما رو هم راهنمایی کردی
   فقط چندتا سوال داشتم که امیدوارم جواب بدی :)
   عقیدتی و سیاسی هم پرسیدن؟
   از رشته خودمون چه سوالایی می پرسیدن؟
   در مورد خود ساختار فرودگاه ها چیزی پرسیدن؟
   پیش دکتر روانشناس هم رفتی؟ چی ازت پرسید؟
   به نظرت ظاهر لباس پوشیدنمون چتور باشه بهتره؟ من خانم هستم.
   ازت خواهش می کنم که لطف کنی راهنمایی کنی
   ممنون
   ببخشید ی ذره سوالا زیاد شد

   پاسخ دادن

   • علی

    مصابه عقیدتی و احکام و دینی اصلا نمیپرسن
    و کاری به ظاهر ندارن-اونروزی که مارفتیم چندتا خانمم بودن ک یکیش چادری بود-البته سعی کنید پوشش متعارف داشته باشید
    از رشتتون درسایی که مرتبط با پستتون هست رو بخونید
    در مورد خود فرودگاهم از بعضیا پرسیده بودن
    دکتر روانشناس ازت ده بیستا سوال روانشناسی میپرسه که فقط اینکه دروغ نگید و وانمود نکنید کافیه
    مثلا اینکه مهمونی دوس داری؟
    هیجانی هستی یا اروم؟

    نصیحت کلی من اینه که فقط استرس نداشته باشید تا بتونید نتیجه خوبی بگیرید
    موفق باشید

    پاسخ دادن



     • علي

      از اکثر بچه ها در مورد نرم افزارا آفیس پرسیده بودن
      بستگی ب نوبتتون داره
      فرایند از ساعت هفت شروع میشه
      و بعضیا ساعت یازده تموم شدن
      بعضیام ساعت چهار
      بستگی ب شانسته
      زمان مفید درگیریه شما با مصاحبه بصورت زیره
      بررسی مدارک 2 دیقه
      آزمون هووش 1ساعت
      مصاحبه تخصصی 15دیقه
      دکتر روانشناس 10 دیقه



   • ل

    سوالات روانشناسی ساده بود مثلا ۱۲ رو توی ۱۱ ضرب کن از این عدد هفت هفت تا کم کن یا این که چند تا کلمه می گن باید حفظ کنی و بعد بلافاصله بگی و چند تا سوال در مورد شخصیت خودت که واقعیت ها رو بگو

    پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.