استخدام سازمان نهاد کتابخانه ها سال ۹۳

۲۳۲ روز قبل

استخدام سازمان نهاد کتابخانه ها سال 93

در حال حاضر سازمان نهاد کتابخانه ها هیچ گونه استخدام و یا آگهی جذب نیرو ندارد. وب سایت «ای استخدام» در صورت انجام استخدام بنابر رسالت اطلاع رسانی خود با هماهنگی و کسب اطلاع از روابط عمومی سازمان مذکور کاربران عزیز را مطلع خواهد کرد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال 93 در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام سازمان نهاد کتابخانه ها سال 92

آنچه در این خبر خواهید خواند:

11 آبان 92 – استخدام اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی

14 شهریور 92 – اعلام نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها

29 مرداد 92 – اطلاعیه به پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور استان زنجان

خبر 21 مرداد 92 – اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور

خبر 20 مرداد 92 – اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون نهاد کتابخانه های عمومی کشور استان البرز

11 آبان 92 – استخدام اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی

اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی برای تکمیل نیروی متخصص به تعداد 3 نفر در رشته شغلی کتابدار سیار ، ‏از طریق مصاحبه، از بین افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید.

در جلسات مصاحبه های دولتی چه می پرسند؟

الف) شرایط عمومی :

 1. تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.
 2. تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
 3. اعتقاد قلبی و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اصل ولایت مطلقه فقیه.
 4. التزام فکری و عملی به منشور اخلاقی کتابداران نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مندرج در درگاه (پورتال) نهاد به آدرس www.iranpl.ir
 5. دارا بودن حسن شهرت اخلاقی و اجتماعی.
 6. برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل.
 7. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت برای آقایان.
 8. نداشتن رابطه استخدامی با سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در زمان قطعیت پذیرش در نهاد.

در جلسات مصاحبه های دولتی چه می پرسند؟

ب) شرایط اختصاصی :

 1. داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی و یا سطح دو حوزه ویا مدارک بالاتر در یکی از رشته های : علوم کتابداری واطلاع رسانی، ‌الهیات و معارف اسلامی، ادبیات فارسی، تاریخ، امور فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی، برنامه ریزی امور فرهنگی و یا مدرک سطح دو و یا بالاتر علوم حوزوی
 2. داشتن حداقل 25 و حداکثر 30 سال سن و متاهل بودن متقاضی
 3. داشتن گواهینامه پایه 2 (ب 2)
 4. داشتن حداقل معدل 14 در آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی موقت پایان تحصیلات
 5. ارائه تعهد محضری مبنی بر اشتغال در کتابخانه سیار پس از پذیرش قطعی
 6. اولویت جذب با متاهلین بوده و از افراد مجرد مصاحبه بعمل نخواهد آمد.
 7. ارائه گواهینامه مهارت های هفتگانه رایانه، از یکی از موسسات معتبر کشور، مندرج در درگاه (پورتال) نهاد، پس از اتمام مراحل جذب.
 8. متقاضیان بومی شهرستان تبریز در اولویت می باشند.
 9. چنانچه در هریک از مراحل مصاحبه و ورود به خدمت، مشخص گردد که داوطلب مدارکی خلاف واقع ارائه نموده است، از ادامه مراحل جذب محروم خواهد شد.
 • پذیرفته شدگان پس از طی گزینش ، به همکاری دعوت خواهند شد.

تذکر: شرکت در استخدام اداره کل کتابخانه های عمومی استان ، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نمی کند و متقاضی با علم به این موضوع در مصاحبه شرکت می نماید.

سایت اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی

در جلسات مصاحبه های دولتی چه می پرسند؟

14 شهریور 92 – اعلام نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها

نتایج آزمون استخدامی 92 نهاد کتابخانه‌های عمومی، مربوط به استان خراسان رضوی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نتایج آزمون استخدامی 92 نهاد کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی اعلام شده و برروی پورتال این سازمان به آدرس http://mashad.iranpl.ir/Portal/Home قابل مشاهده است.
شرکت کنندگان می توانند برای کسب اطلاعات از وضعیت پذیرش خود به آدرس پورتال نهاد، صفحه شخصی خود مراجعه کنند.
بنا بر اعلام بدیهی است درباره افرادی که وضعیت آنها در پورتال شخصی (در دست بررسی) قید شده است، در اطلاعیه های بعدی این نهاد وضعیت نهایی آنها اعلام خواهد شد.

لینک نتایج آزمون

29 مرداد 92 – قابل توجه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور استان زنجان

از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور که پیش از این مراتب قبولی آنان از طریق صفحه شخصی به هر یک از آنها اعلام شده و در مصاحبه تخصصی شرکت نموده اند، دعوت می شود جهت هماهنگی لازم به اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان واقع در علوم پایه ابتدای خیابان عارف مراجعه فرمایید.

21 مرداد 92 – اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور

از سوی اداره کل امور اداری و منابع انسانی نهاد؛ اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور اعلام شد اداره کل امور اداری و منابع انسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور اطلاعیه ای از اعلام اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری این نهاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اداره کل امور اداری و منابع انسانی نهاد کتابخانه ها با صدور اطلاعیه ای اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری نهاد را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری نهاد، دعوت شدگان به مصاحبه به منظور کسب اطلاعات از وضعیت پذیرش خود می توانند به آدرس پورتال نهاد، صفحه شخصی خود مراجعه نمایند.

بدیهی است در خصوص افرادی که وضعیت آنها در پورتال شخصی (در دست بررسی) قید شده است، در اطلاعیه های بعدی وضعیت نهایی آنها اعلام خواهد شد.

ضمناً‌ استانهایی که اسامی نهایی افراد قبول شده آنها اعلام نشده، پس از بررسی نهایی متعاقباً‌ اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است مراجعین پس از ورود به پورتال نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس www.iranpl.ir با وارد کردن اطلاعاتی نظیر؛ کد رهگیری، رشته تحصیلی، رسته شغلی، شماره شناسنامه، کد ملی و … قادر خواهند بود تا از نتیجه آزمون دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور آگاهی پیدا کنند.

گفتنی است، آزمون دعوت به همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور بیست و پنجم اسفندماه سال گذشته به صورت همزمان در 31 استان کشور برگزار و چندی پیش نیز اسامی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان از سوی نهاد اعلام شده بود.

اطلاعیه :

با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان موقت آزمون دعوت به همکاری نهاد، دعوت شدگان به مصاحبه به منظور کسب اطلاعات از وضعیت پذیرش خود می توانند به آدرس پورتال نهاد، صفحه شخصی خود مراجعه نمایند. بدیهی است در خصوص افرادی که وضعیت آنها در پورتال شخصی (در دست بررسی) قید شده است، در اطلاعیه های بعدی وضعیت نهایی آنها اعلام خواهد شد. ضمناً‌ استانهایی که اسامی نهایی افراد قبول شده آنها اعلام نشده، پس از بررسی نهایی متعاقباً‌ اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

20 مرداد 92 – اعلام نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی کشور استان البرز

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

در مصاحبه های استخدام های دولتی چه می پرسند؟


12 نظر برای «استخدام سازمان نهاد کتابخانه ها سال ۹۳»

 1. مهرکوشا ندامتکار مداومتکار

  تحصیل در رشته کتابداری اشتباهی جبران ناپذیر بود که مرتکب شدم چون هیچ استخدامی نداره اگر سالی یکبار بزارن اون هم بیشترش از رشته های دیگر است

  پاسخ دادن

 2. سحر

  با عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم تکلیف ما که کارشناسی علوم کتابداری و اطلاع رسانی گرفتیم و۴ ساله خوندیم به امید اینکه در اینده شغلی داشته باشیم الان تکلیف ما چیه اینقدرهزینه کردیم درس خوندیم مدرک گرفتیم پس کار ما الان چیه؟؟؟؟
  هرجا میرفتیم میگفتن کارشناسی میخوایم الان گرفتیم ۲-۳ فردای دیگه میگن ارشد و دکترا میخوایم خواهشا تکلیف مارو روشن کنید اگه خودتون بودید آقا زاده هاتون بودن چیکار میکردید ؟؟؟؟ الان تو جایگاه ما تو کتابخانه ها رشته های غیر مرتبط هستن ما که رشته شو خوندیم چرا جایی برای ما نیست….چرا؟ فقط چرا؟؟؟؟
  ازسازمان نهاد کتابخانه ها خواهش میکنم حداقل ی ذره به ما کارشناسان کتابداری توجه کنن ما زحمت کشیدیم تلاش کردیم به اینجا رسیدیم مارو ندید نگیرن…..
  من منتظر جوابم ازسازمان نهاد کتابخانه ها
  با تشکر…..

  پاسخ دادن


 3. راحیل

  با عرض سلام میخواستم بدونم تکلیف ما که لیسانس متابداری گرفتیم انا برای استخدامی شرط سنیو نداریم چکار کنیم تو رو خدا یه فکری بکنید من الان باید چیکار کنیم ۴سال زندگیم تلف شد الانم کاری برام نیست تو رو خدا راهنماییم کنید

  پاسخ دادن


  • پشتیان دو

   زهرا جان سلام
   هرزمان که آگهی مرتبط با رشته ، شهر و تخصص شما اعلام شود ، ما آن را برای آندسته از کاربرانی که از ما خرید اعتبار نموده اند در اسرع وقت از طریق پیامک یا ایمیل ارسال می کنیم. شما نیز در صورت تمایل می توانید از اینجا خرید اعتبار نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن

 4. میررحیم لطیفی

  با سلام وخسته نباشید.اینجانب چندین بار تلاش کردم تا ازدر استخدام بانکها بصورت اسم اس باخبر بشم.نتوانستم موفق بشم تا به حسابتان وصل بشم لطفا راهنمایم کنید

  پاسخ دادن

  • پشتیبان شش

   سلام کاربر عزیز
   ما اخبار و آگهی های استخدامی را برای آندسته از کاربرانی که در سایت ما ثبت نام کرده اند و خرید اعتبار نموده اند از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال می نماییم .شمانیز تنها در سایت ما ثبت نام کرده اید . در صورتی که می خواهید اخبار و آگهی های استخدامی برای شما ارسال شود از اینجا خرید اعتبار نمایید .
   با تشکر

   پاسخ دادندیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.