استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

۲۵۷ روز قبل ۱۱۶ نظر

استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی

در حال حاضر سازمان نظام مهندسی کشاورزی هیچ گونه استخدام و یا آگهی جذب نیرو ندارد. وب سایت «ای استخدام» در صورت انجام استخدام بنابر رسالت اطلاع رسانی خود با هماهنگی و کسب اطلاع از روابط عمومی سازمان مذکور کاربران عزیز را مطلع خواهد کرد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۹ آذر ۹۵ –  نتایج آزمون استخدامی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی اعلام شد

کاربران گرامی نتایج آزمون کتبی استخدامی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی بشرح ذیل اعلام و از پذیرفته شدگان دعوت می شود رأس ساعت ۹ صبح مورخه ۹۵/۹/۲۰ در محل سازمان نظام مهندسی حضور بهم رسانند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ آبان ۹۵ – استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان خراسان شمالی

گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان جهت سهولت دسترسی کاربران آگهی‌های استخدام مراکز مختلف در سراسر کشور را در قالب بسته‌های استخدامی به صورت روزانه منتشر می‌کند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۱ بهمن ۹۴ – اصلاح قانون سازمان نظام مهندسی در دستور کار مجلس

خبرگزاری مهر : طرح اصلاح قانون تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی و با حضور ۱۹۴ نماینده آغاز شد.
اولین دستور کار جلسه علنی امروز ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد طرح اصلاح قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور است.
وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون کشاورزی در مورد رفع ایراد شورای نگهبان به طرح دو فوریتی ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان را نیز بررسی خواهند کرد.
بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح یک فوریتی استفساریه ماده ۵۹ قانون برنامه پنج ساله پنجم نیز در دستور کار مجلس قرار دارد.
علاوه بر این نمایندگان امروز در صحن علنی مجلس گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه موافقتنامه انتقال محکومان بین ایران و پاکستان، ایران و ترکمنستان، ایران و قبرس و ایران و چین را نیز بررسی خواهند کرد.
رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده پنج قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش نیز در دستور کار جلسه علنی امروز قرار دارد.


خبر ۲۹ دی ۹۴ – اشتغال بیش از ۲۰۰۰ فارغ التحصیل در بخش کشاورزی استان کرمان

خبرگزاری ایسنا : رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان گفت: در حال حاضر ۲ هزار نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی به عنوان مدیران فنی، مسئولین فنی، کارشناسان تهیه نقشه و کارشناسان آبیاری در بخش کشاورزی استان مشغول به کار هستند.
“محسن کمال الدینی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، با اعلام این خبر اظهار کرد: در حال حاضر سازمان نظام مهندسی استان کرمان ۱۱ هزار نفر عضو فارغ التحصیل از مقطع لیسانس تا دکترا دارد.
وی افزود: ما توانسته ایم با استفاده از قوانینی که در سازمان نظام مهندسی به ما واگذار شده از جمله قانون تأسیس، افزایش بهره وری بخش کشاورزی، قانون نظام جامع دامپروری، نظام جامع گلخانه ای و نظام واحدهای گیاهپزشکی ۲ هزار نفر از آنها را به صورت پاره وقت به عنوان مدیران فنی، مسئولین فنی، کارشناسان تهیه نقشه و کارشناسان آبیاری مشغول به کار کنیم.
کمال الدینی بیان داشت: با حمایتی که ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و مدیران کل دستگاههای وابسته به سازمان در واسپاری امور بر اساس سیاستهای اصل ۴۴ قانون اساسی انجام می دهند، تا سال آینده این میزان به ۲ برابر کنونی افزایش می یابد.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان در ادامه با بیان اینکه در استان کرمان دو شعبه در رفسنجان و سیرجان داریم، یادآور شد: در رفسنجان حدود ۱۰۰۰ نفر عضو فارغ التحصیل داریم که این شهرستان جزو شهرستانهای موفق استان در این زمینه است.
کمال الدینی تصریح کرد: حدود ۳۰۰ نفر مهندس کشاورزی در رفسنجان مشغول به کار هستند.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان با اشاره به پیگیری چند تفاهمنامه در استان، ابراز داشت: یکی از این تفاهمنامه ها با سازمان امور اراضی کشور در مورد طرح کاداستر و ثبت اراضی و تهیه نقشه ها و یکی ورود به بحث های محیط زیست و منابع طبیعی است که کارهای مقدماتی آن انجام شده و بزودی اعلام می شود.
کمال الدینی با بیان این مطلب که ۹۰ درصد از اراضی فاقد سند و نقشه و مشخصات هستند، تصریح کرد: همه اراضی کشاورزی باید دارای نقشه و مشخصات باشند و کارهای ثبت شان انجام شود.
وی اضافه کرد: تمام اراضی باید نقاط جی پی اس آنها زده و نقشه های آنها تهیه شود که این کار از طریق کارشناسان عضو سازمان نظام مهندسی در حال پیگیری است.


خبر ۲۷ دی ۹۴ – زمینه اشتغال ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی فراهم شد 

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گفت: با توجه به برنامه‌های این شرکت در بهبود مدیریت زنجیره عرضه نهاده‌های کشاورزی زمینه حضور ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی وجود دارد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی ایران، یزدان سیف، مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در دیدار با احمد کبیری، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور خواستار استفاده از توان کارشناسان و شرکتهای خدمات فنی مهندسی عضو سازمان شد.
بنا بر این گزارش مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با بیان این مطلب گفت: با توجه به برنامه های شرکت در بهبود مدیریت زنجیره عرضه نهاده‌های کشاورزی زمینه حضور ۲۰۰۰ مهندس کشاورزی عضو سازمان وجود دارد.
سیف، با اشاره به ظرفیت بالای کارشناسی در سازمان نظام مهندسی کشاورزی برای ارائه خدمات مشاوره ای اظهار داشت: پاسخگویی به نیاز کشاورزان به عنوان ذی نفعان اصلی از مهمترین اهداف زنجیره نهاده کشاورزی است که با انتقال علوم و دانش روز به کشاورزان این امر محقق می شود.
به گفته وی در راستای بهبود کارکرد زنجیره نهاده کشاورزی باید بخش خصوصی و تشکلهای حرفه ای وارد عرصه شوند و در این میان ارتباط مستمر کارشناسان سازمان با کشاورزان می تواند ما را به اهدافمان نزدیک کند.
سیف به راه اندازی باشگاه مشتریان اشاره کرد و گفت: در این باشگاه خدمات مختلفی از جمله فنی، مالی، مشاوره‌ای، بازرگانی و اطلاع‌رسانی به کشاورزان ارائه می‌شود تا بتوان به اهداف بهره‌گیری مطلوب‌تر از نهاده‌ها دست یافت.
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی سه عامل را در موفقیت زنجیره تامین نهاده مهم دانست و افزود: ارتباط مستمر با کشاورز، استمرار در نوآوری و خلق ارزش افزوده برای کشاورز عوامل کلیدی دستیابی به این موفقیت هستند.
احمد کبیری سازمان نظام مهندسی کشاورزی را بهترین گزینه برای انتقال دانش به بخش کشاورزی عنوان کرد و گفت: هم اکنون سازمان حدود ۲۰۰۰ شرکت خدمات فنی مهندسی فعال در سراسر کشور دارد که ۱۴۵۰۰ نفر کارشناس عضو سازمان در آنها مشغول ارائه خدمت به بخش کشاورزی هستند.
کبیری، بر تخصص، تجربه و آشنایی کارشناسان و شرکتهای خدمات فنی مهندسی با بخش کشاورزی تاکید کرد و افزود: ما در سازمان آمادگی داریم تا هرگونه همکاری لازم را با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی داشته باشیم تا بتوانیم ضریب نفوذ دانش در بخش کشاورزی را افزایش دهیم.


استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی سال ۹۱

در راستای سیاست های کلی و وظائف این سازمان در استفاده از ظرفیت و دانش مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در ساماندهی و مهندسی سازی فرایند ها در بخش کشاورزی و به طبع آن ایجاد فرصت های شغلی جدید برای اعضای این سازمان ، به اطلاع می رساند.

طبق توافقات به عمل آمده بین این سازمان و سازمان میادین میوه ، تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران مقرر گردیده است تا تعدادی از اعضای این سازمان با عنوان کارشناس مسئول عرضه محصولات و فرآورده های کشاورزی در غرف سازمان میادین میوه، تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری تهران مستقر گردند.

عنوان محصولات و رشته های مرتبط با هر محصول

عنوان محصول

محصولات دامی

باغی و زراعی

گیاهان دارویی

محصولات لبنی

رشته مسئول فنی

دامپروری

زراعت

تولیدات گیاهان دارویی

صنایع غذایی

شیلات

باغبانی

متقاضیان ، می توانند تقاضای خود را با ذکر سوابق علمی، آموزشی و تجربیات مرتبط کاری (رزومه) به نشانی پست الکترونیک eshtghal@anreo.ir ارسال، تا پس از انجام بررسی های لازم نسبت به دعوت برای معرفی به سازمان میادین میوه ، تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری استان تهران اقدام گردد.

متقاضیان می بایست دارای حداقل شرائط ذیل برای بهره مندی از این فرصت شغلی می باشند:

کارت عضویت (دارای اعتبار) در سازمان

پروانه اشتغال (دارای اعتبار) از سازمان

تذکر: بدیهی است افراد دارای حسن سابقه و تجربه در اولویت قراردارند.


برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

116 نظر برای «استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی»لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

  • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
  • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.