استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۲

۶۱۰ روز قبل
این آگهی مربوط به ۶۱۰ روز پیش است و به احتمال زیاد منقضی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان ثبت اسناد واملاک ؛ معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در جمع کارکنان و مدیران ادارات ثبت اسناد و املاک استان اصفهان، افزود: کمبود نیروی انسانی و ساختار و تشکیلات قدیمی ازمشکلات این سازمان است.

ابراهیم شاهرخیان با اشاره به تصویب ساختار جدید در معاونت توسعه منابع انسانی ریاست جمهوری اضافه کرد: این سازمان درساختار تشکیلاتی جدید دارای چهار معاونت شامل املاک، اسناد، توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و فناوری اطلاعات است.
معاون توسعه نیروی انسانی سازمان ثبت اسناد واملاک گفت:استان اصفهان ازنظرساختار تشکیلاتی دارای رتبه درجه یک است.
وی اظهار داشت: برای رفع کمبود نیروی انسانی مجوز استخدام اخذ شده و درصدد برگزاری آزمون تا یکماه آینده هستیم.
شاهرخیان ازاستیجاری بودن ساختمان برخی از ادارات ثبت اسناد و املاک در استان ها از جمله اصفهان خبر داد وگفت: یکی از برنامه های سازمان طی سال جاری رفع مشکل فضای اداری واحدهای ثبتی در سطح کشوراست که بخش زیادی از این امر به حمایت مسئولین در استانها بستگی دارد.
وی گفت: مشکلات ساختاری و فیزیکی این سازمان به یکباره بوجود نیامده است و مسئولان ذیربط در صدد رفع آن می باشند.
معاون توسعه منابع انسانی وپشتیبانی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور از برنامه ریزی برای کمک به بهبود وضع معیشت کارکنان این سازمان خبر داد وگفت: طی دو سال اخیر اقدامات خوبی در این راستا انجام شده و نتایج مناسبی نیز به همراه داشته و این امر طی سال جاری نیز در حال پیگیری است.


37 نظر برای «استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک سال ۹۲»  • پشتیبان پنج

   ماندانا عزیز سلام
   شما صرفا در سایت ثبت نام نموده اید در صورتی که تمایل دارید از اخبار زمان ثبت نام و استخدامی این مراکز در اسرع وقت باخبر شوید از اینجا خرید اعتبار نمایید تا به صورت ایمیل و یا sms شما را مطلع سازیم.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن


  • پشتیبان پنج

   پری عزیز سلام
   هنوز زمان ثبت نام اعلام نشده است ، در صورت اعلام ، در اسرع وقت به اطلاع کلیه کاربرانی که در سایت ما ثبت نام و خرید اعتبار نموده اند خواهیم رساند ، شما نیز در صورتی که تمایل دارید از این اخبار جا نمانید می توانید از اینجا خرید اعتبار نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن

 1. پشتیبان شش

  سلام رحمان عزیر
  اخبار و اطلاعات در زمینه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک توسط نیروی انسانی همین ارگان اعلام می شود و ما اطلاع دقیقی در این زمینه نداریم وبه محض کسب آخرین اخبار در این زمینه در سایت منتشر خواهیم کرد .
  با تشکر

  پاسخ دادن


  • پشتیان دو

   پریا عزیز سلام
   کلیه اخبار منتشره در این زمینه و همچنین آگهی های استخدامی مرتبط با شهر ، رشته و تخصص برای آندسته از کارجویانی که از ما خرید اعتبار نموده اند ارسال می شود.در صورت تمایل به خرید اعتبار اینجا کلیک نمایید.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن  • مدیر

   کاربر گرامی خبر منتشر شده درباره این استخدام به طور کامل در سایت قرار داده شده است. به جز مطالب فوق، هنوز هیچ خبری دیگری منتشر نشده است. لذا متن این آگهی را به دقت مطالعه نمایید. موفق باشید.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.