استخدام تامین اجتماعی سال ۹۴ (تجربیات آزمون + نظرسنجی)

امروز ۳۶۲۷۳ نظر

استخدام تامین اجتماعی سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی


توجه : کاربران عزیز به منظور جلوگیری از ازدحام دیدگاهای مربوط به ختم قرآن کریم در این صفحه تمامی این دیدگاهها به صفحه مخصوص ختم قرآن کریم منتقل شد.لطفا دیدگاههای خود را در صفحه زیر ارسال نمایید زیرا در این صفحه دیگر تایید نخواهد شد.

 برای مشاهده صفحه ختم قرآن کریم اینجا کلیک کنید


ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی تیم وب سایت ای-استخدام، برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال ۹۴ به اطلاع می رسانیم تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید. همچنین تمام اخبار جدید در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


سوالات ارسالی کاربران ( آزمون بهمن ماه سال ۹۴ )


اخبار لحظه به لحظه سازمان تامین اجتماعی

آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد(منتشر شده در ۱۷ بهمن ۹۴)

نظر سنجی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی (منتشر شده در ۱۷ بهمن ۹۴)

استخدام دو هزار و ۷۰۰ نفر در سازمان تامین اجتماعی(منتشر شده در ۱۶ بهمن ۹۴)

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی برگزار شد (منتشر شده در ۱۶ بهمن ۹۴)

توصیه‌های تامین اجتماعی به داوطلبان آزمون استخدامی این سازمان  (منتشر شده در ۱۴ بهمن ۹۴)

اطلاعیه سازمان تأمین اجتماعی درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون  (منتشر شده در ۱۲ بهمن ۹۴)

اطلاعات سازمان تامین اجتماعی در مورد اخبار و اطلاعیه های آزمون  (منتشر شده در ۱۲ بهمن ۹۴)

برگزاری آزمون برای جذب ۱۱۰ نفر در سازمان تامین اجتماعی آذربایجان شرقی  (منتشر شده در ۱۲ بهمن ۹۴)

سازمان تامین اجتماعی ۲۲۰۰ نفر را استخدام می کند  (منتشر شده در ۳ بهمن ۹۴)

ثبت‌نام بیش از ۴۱ هزار نفر در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی  (منتشر شده در ۱۹ دی ۹۴)

اعلام جزئیات استخدام در تامین اجتماعی سال ۹۴  (منتشر شده در ۱۵ دی ۹۴)


جزوات سازمان تامین اجتماعی

برای دانلود فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی سال ۹۲ اینجا کلیک کنید

برای دانلود فایل آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی سال ۹۴ اینجا کلیک کنید

برای دانلود قانون تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود مجموعه کامل قوانین و مقررات تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

برای دانلود فایل اصول عقاید و گزینش سازمان تامین اجتماعی (سی دی گزینش) اینجا کلیک کنید


دریافت کارت آزمون

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام جدید سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۴ می‌رساندکه ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir از روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۲ آغاز و لغایت روز جمعه مورخ ۹۴/۱۰/۱۸ پایان می‌پذیرد. مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف- شرایط عمومی استخدام

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.
۴-دارابودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۰/۱۸.
۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای آقایان حداکثر تا تاریخ (۹۴/۱۰/۱۸).
۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
۹- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.

ب- شرایط اختصاصی استخدام

۱- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در جدول شماره ۱ در این آگهی می‌باشد.

جدول شماره ۱- فهرست عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز و عناوین دروس اختصاصی

جدول شماره ۲- فهرست شغل محلهای آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

برای دانلود فایل جزئیات سهمیه ۵ درصدی ایثارگران اینجا کلیک نمایید

۲- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می‌گردد:
۱/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۴ سال تمام.
۲/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و شرط سنی حداکثر ۳۰ سال.
۳/۲- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۶ سال تمام.
۴/۲- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۲۸ سال تمام.
۵/۲- دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل ۱۴ و شرط سنی حداکثر ۳۰ سال تمام.
۶/۲- دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (عمومی و تخصصی) با حداکثر ۳۵ سال تمام.

تذکر: تاریخ ۹۴/۱۰/۱۲ (اولین روز ثبت نام) ملاک محاسبه سن داوطلبان می‌باشد.

توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.

تبصره ۱- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شرکت های ماموریتی و تکلیفی (بشرح مندرج در این آگهی)، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می‌نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر ۳۵ سال و برای رشته‌های دکتری ۴۰ سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می‌گردد. شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی‌باشد.
شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد

۱-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی ۲- بانک رفاه کارگران ۳- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی ۴- شرکت گروه هتل های هما ۵- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه ۶- رفاه گستر ۷-سرمایه گذاری تامین اجتماعی ۸- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی ۹- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی ۱۰- کار و تامین ۱۱- گروه پزشکی حکمت ۱۲- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران ۱۳- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین.

توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی‌باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان ۵ سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح در مرحله مصاحبه به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود، مشروط به اینکه مجموع سن داوطلب و مدت قابل افزایش طبق این بند از حداکثر شرط سنی ۳۵ سال و برای رشته‌های دکتری (عمومی و تخصصی)۴۰ سال تمام تجاوز ننماید.

تبصره ۲ : فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان و آزادگان از کارافتاده کلی که متقاضی استخدام (خارج از سهمیه ایثارگران) از طریق شرکت در آزمون استخدامی می‌باشند با سایر متقاضیان در شرایط یکسان رقابت خواهند نمود و صرفاً از شرط معافیت حداقل معدل و حداکثر سن بهره‌مند می‌گردند.

برای دانلود فایل جزئیات سهمیه ۵ درصدی ایثارگران اینجا کلیک نمایید

۳- معافیت پزشکی خدمت زیر پرچم داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
۴- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن در مورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می‌باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.
۵- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی می‌باشد.
۶- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می‌باشند، در صورتی که پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود. شایان ذکراست مقطع تحصیلی متقاضیان صرفاً براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در آگهی منتشره قابل قبول خواهد بود.

۷- امتیاز بومی پس از کسب حدنصاب آزمون کتبی به متقاضیان بومی حسب مورد (شهرستان و توابع شهرستان / استان ) به شرح ذیل لحاظ می گردد:

۱-۷- بومی شهرستان و توابع شهرستان مورد تقاضا ۲۵ امتیاز
۲-۷- بومی استان مورد تقاضا ۱۵ امتیاز
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می‌شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد. ضمناً مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت‌نام می‌باشد.  
۱- استان یا شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان یا  شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
۲- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان یا شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
۳-داوطلب حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
۴- داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
۵- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
تذکر: پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
۶- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
۷- مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه پس از کسر مجوزهای ایثارگران (موضوع سهمیه ۵%  ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران) صورت خواهد پذیرفت.
۸- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (۲۰) آئین‌نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
۹- حسب ماده۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک‌سال اسارت اختصاص دارد.

برای دانلود فایل جزئیات سهمیه ۵ درصدی ایثارگران اینجا کلیک نمایید

تبصره ۱: ثبت‌نام و شرکت در آزمون جهت رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک‌سال اسارت الزامی بوده لیکن از شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل معاف می‌باشند.
تبصره ۲ : رعایت مدرک تحصیلی متقاضیان از محل سهمیه ۵% ایثارگران در رسته‌های بهداشتی و درمانی، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، حقوقی و امورمالی برابر ضوابط طرح طبقه بندی مشاغل الزامی خواهد بود.
تبصره ۳ : رعایت شرط سنی، معدل، جنسیت، مقطع و مدرک تحصیلی و همچنین رعایت سایر شرایط مندرج در آگهی برای همسران و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه جهت ثبت‌نام و شرکت در آزمون الزامی می‌باشد.
تبصره ۴: بکارگیری نیروهای مشمول تبصره های (۱) و (۳) مشروط به ثبت نام و شرکت در آزمون حسب بالاترین نمرات فضلی بین ایثارگران مشمول و به میزان سهمیه تخصیصی براساس الویت امتیاز مکتسبه و احرازشرایط عمومی گزینش امکانپذیر خواهد بود.
تبصره ۵: معافیت‌های مندرج در تبصره (۱) این بند صرفاً به میزان ۵% سهمیه موصوف بوده و پس از تعیین تکلیف سهمیه مذکور، سایر داوطلبان متقاضی استفاده از محل سهمیه یاد شده بعنوان متقاضی عادی تلقی و در خصوص آنان رعایت شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل الزامی خواهد بود.
تبصره ۶: سهمیه استخدامی ۲۵ درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یکسال اسارت موضوع ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران توسط بنیاد شـهید و امـور ایثارگران به این سازمان معرفی گردیده است .
تبصره ۷: به استناد تبصره (۲) قانون اصلاح بند “و” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه بعدی آن خواهران و برادران شهداء معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران (علیرغم اینکه درسهمیه استخدامی ۲۵% قرار دارند) بایستی در آزمون استخدامی شرکت و کلیه مقررات مندرج در آگهی استخدامی سازمان (اعم از سن، معدل، جنسیت، مدرک تحصیلی و…) را رعایت نمایند.

ج- مراحل ثبت نام

– مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی :  www.tamin.ir
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی با مشخصات ذیل اسکن نموده و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
•    عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
•    عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
•    اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل باشد.
•    تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
•    حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
•    حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
•    حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و…) قابل قبول نمی‌باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تذکر مهم: با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت‌نام می‌کنند رخ داده است، تاکید می‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می‌دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

د – پرداخت وجه ثبت نام

متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت‌نام در آزمون استخدامی می‌بایست از روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۲ لغایت روز جمعه مورخ ۹۴/۱۰/۱۸ پس از مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی:  www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ( پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت‌نام به صورت الکترونیکی و با کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
توضیح ۱: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح ۲: ثبت‌نام زمانی تکمیل می‌گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و کدپیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح ۳: به ثبت‌نام‌های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان دو برابر مجوزهای استخدامی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نامی باشد، هیچ‌گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارد.

ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۱۴ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۱۵ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۶/۱۱/۹۴ در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

و- مواد آزمون عبارتند از:

* به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی حسب مورد داده خواهد شد.
آزمون عمومی :
۱- ریاضیات و آمارمقدماتی ۲- زبان انگلیسی ۳- زبان و ادبیات فارسی  ۴- آشنایی مقدماتی با رایانه  ۵- معارف اسلامی  ۶- شناخت تامین اجتماعی  ۷- اطلاعات عمومی  ۸- استعداد و هوش.

برای دانلود سوالات عمومی استخدامی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه های آزمون آزمایشی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

* اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال‌های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤال‌های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

آزمون تخصصی

برای دانلود سوالات تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه های آزمون آزمایشی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در جدول شماره ۱ این آگهی انجام خواهد شد.
* تذکرات:
۱- هر داوطلب با توجه به نوع مدرک تحصیلی و شهر مورد تقاضا منحصراٌ مجاز به انتخاب یک کدشغل‌محل از جدول شماره ۲ مندرج در این آگهی خواهد بود.
۲- آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) دارای حدنصاب بوده و به صورت چهارگزینهای و با احتساب یک‌سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
۳- استخراج فهرست افراد دارای حدنصاب صرفاً بر اساس نتیجه آزمون کتبی خواهد بود. ضمناً امتیازات بومی و … برای داوطلبانی اعمال خواهد گردید که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.
۴- نمره کل داوطلب براساس میانگین وزنی با وزن حاصل از ضریب ۱ برای نمره کل دروس عمومی و ضریب ۳ برای نمره کل دروس اختصاصی محاسبه می‌شود. ضمناً نمره کل دروس عمومی براساس میانگین وزنی با ضریب ۱ برای هر یک از این دروس محاسبه می‌شود.
۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچ‌گونه حق استخدامی ایجاد نمی‌کند.
۶- داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست دو برابر مجوزهای استخدامی مکلفند مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام خواهد شد، ارائه نمایند.
۷- جهت پزشکان متخصص صرفاً آزمون مصاحبه علمی برابر ضوابط ذیربط برگزار خواهد شد بنابراین، ثبت نام پزشکان متخصص حسب ضوابط و مجوزهای مندرج در این آگهی الزامی لیکن نیاز به شرکت در آزمون کتبی نمی‌باشد .
۸- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

* توضیحات

آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می‌گیرند می‌بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

جدول شماره ۱- فهرست عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز و عناوین دروس اختصاصی

جدول شماره ۲- فهرست شغل محلهای آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

برای دانلود فایل جزئیات سهمیه ۵ درصدی ایثارگران اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

توجه ویژه : شماره تماسهای پاسخگویی به مشکلات کاربران در صفحه ثبت نام  برای آزمون موجود است.

برای دانلود سوالات عمومی استخدامی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود رایگان دفترچه آزمون استخدامی سال ۹۳ تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه های آزمون آزمایشی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید


سوالات دفترچه آزمون تامین اجتماعی (آزمون سال ۹۳)

سوالات دفترچه آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال ۹۳ توسط یکی از کاربران عزیز برای ما ارسال شد که به دلیل حجم بالای تصاویر این مجموعه در چند فایل شکسته شده و در زیر برای دانلود قرار داده شده است.

برای دانلود سوالات عمومی بخش اول آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات عمومی بخش دوم آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات تخصصی بخش اول آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات تخصصی بخش دوم آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود سوالات تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه های آزمون آزمایشی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۸ شهریور ۹۴ – آزمون سلامت اداری ۶ مهر ماه برگزار می شود 

مدیر آموزش موسسه کار و تامین اجتماعی از برگزاری آزمون سلامت اداری با همکاری دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
بهزاد مرادی گفت: این برنامه در راستای ارتقاء دانش کارکنان ستادی، اجرایی و سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  برگزار می شود و همه کارکنان ستادی، اجرایی وزارتخانه و سازمان های تابعه می توانند در آن شرکت نمایند.
یادآوری می نماید ثبت نام آزمون مذکور از ۲۵مردادماه لغایت ۵ شهریورماه ۱۳۹۴ از طریق سایت مؤسسه کار و تأمین اجتماعی به آدرس: www.Lssi.ir انجام گردید و در مجموع تعداد ۱۶۲۰۰ نفر به شرح لیست پیوست در آن شرکت کردند.


استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی سال ۹۴

سازمان تأمین اجتماعی بمنظور تکمیل کادر در بخش درمان استان های آذربایجان غربی ، اردبیل ، چهارمحال و بختیاری ، سمنان ، مازندران و همدان از بین داوطلبان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی و طی سایر مراحل جذب در قالب قرارداد پیمانی استخدام می نماید.
نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی : متقاضیان پس از دریافت و مطالعه دقیق فایل های PDF ذیل ، در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی می باشند ، مدارک مورد نیاز را از تاریخ ۱۲ /۶ /۹۴ لغایت ۱۶ /۶ /۹۴توسط پست پیشتاز به آدرس های مندرج در متن آگهی ارسال نمایند.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۱ مرداد ۹۴ –  استخدام ۱۵۰۰ نفر در تأمین اجتماعی

خبرگزاری فارس : علی همتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره نصب دستگاه‌های زباله‌سوز در مراکز درمانی تأمین اجتماعی اظهار داشت: تمامی بیمارستان‌های بالای ۹۶ تختخوابی تأمین اجتماعی در سراسر کشور به دستگاه‌های زباله‌سوز مجهز شده‌اند و بیمارستان تربت‌حیدریه این سازمان به عنوان بیمارستان سبز معرفی شده است.
همتی افزود: مابقی مراکز درمانی تأمین اجتماعی نیز در آینده به این دستگاه مجهز می‌شوند و به زودی در تمامی بیمارستان‌های بالای ۹۶ تختخوابی تأمین اجتماعی، دستگاه اکسیژن‌ساز نیز نصب خواهد شد.
وی درباره کمبود نیروی پرستار و نیروهای تخصصی در مراکز درمانی این سازمان اظهار داشت: برای حل کمبود نیروهای تخصصی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مذاکراتی صورت گرفته است که در این زمینه بیشتر به سازمان کمک کنند.
وی گفت: به وزارتخانه پیشنهاد داده‌ایم پزشکان غیر هیأت علمی این وزارتخانه در ساعات غیر موظفی در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی خدمات ارائه دهند.
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی درباره تأمین نیروی پرستار در مراکز درمانی این سازمان گفت: سازمان تأمین اجتماعی هر ساله آزمونی برگزار می‌کند و امسال نیز این آزمون استخدامی برگزار و ۱۵۰۰ نیروی انسانی در سراسر کشور در مراکز تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌شوند که بخش عمده‌ای از این افراد در مراکز درمانی حضور خواهند یافت.


 خبر ۱۳ مرداد ۹۴ – قانون جذب ایثارگران در سازمان تامین اجتماعی رعایت می شود

خبرگزاری ایرنا : تهران- ایرنا- مشاور امور ایثارگران سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر رعایت قانون جذب جامعه ایثارگری در سازمان ها و ادارات کشور، گفت: ۳۰درصد استخدام نیروی جدید در سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۳ از جامعه ایثارگران کشور بوده است.
به گزارش ایرنا از بنیاد شهید، عبدالخالق حبیبی افزود: این سازمان غیردولتی با حدود ۶۴ هزار نفر نیرو در حال خدمت رسانی به جامعه در زمینه امور درمانی و بیمه است که از این تعداد، حدود ۱۲ هزار نفر از جامعه ایثارگران و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان هستند.
وی با بیان اینکه همه فرزندان شهدای این سازمان مشغول به کار هستند و تامین اجتماعی، فرزند شهید جویای کار ندارد، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۳ حدود ۳ هزار نیروی جدید استخدام کرد که بر اساس قانون جذب جامعه ایثارگری در سازمان ها و ادارات، ۳۰ درصد، یعنی ۹۰۰ نفر از این نیروها از جامعه معظم ایثارگران بودند.
به گفته حبیبی، از این میان ۲۵ درصد از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد و حدود ۵ درصد نیز از میان فرزندان رزمندگان هستند.
وی با تاکید بر ارتباط تنگاتنگ سازمان تامین اجتماعی با بنیاد شهید و امور ایثارگران اضافه کرد: از مسئولان بنیاد درخواست داریم تا سازمان های غیر دولتی و دولتی را در اجرای قوانین یکسان نبینند، زیرا مواد و قوانین قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، قانون برنامه پنجم توسعه و بسیاری دیگر از سایر قوانین مستلزم تامین اعتبار از سوی دولت هستند.
حبیبی گفت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همواره بر دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سازمان و تسری این فعالیت در میان مدیران استانی تاکید دارد که در این راستا به بسیاری از مشکلات و مسائل این خانواده ها مانند اشتغال فرزندان جویای کار و مسائل درمانی نیز رسیدگی شده است.
به گفته وی، همه ساله مراسمی برای تجلیل از ایثارگران سازمان و تقدیر از ایثار و فداکاری آنان در حفاظت از ارزش های اسلام و انقلاب برگزار می شود که این خود نقش بسیاری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان سایر اقشار جامعه دارد.


برای مشاهده اخبار و استخدام تامین اجتماعی در سال ۹۳ اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه های آزمون آزمایشی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

وبسایت: www.tamin.ir


36,273 نظر برای «استخدام تامین اجتماعی سال ۹۴ (تجربیات آزمون + نظرسنجی)»


 1. موهانا

  من پارسال مصاحبه رفتم اولین سوال
  ۹ دی چه روزی ? روز بصیرت
  چرا بصیرت ?
  چون مردم با بصیرت شخصی فتنه رو خاموش کردن
  چه جوری ? با حمایت خودجوش و راهپیمایی بدون اطلاع قبلی در خیابان ها در مقابل فتنه گران
  تو مسافرت جوراب هاتو در میاری یا دوست داری همیشه اماده باشی و کفش هاتو محکم گره میزنی ? هربار میخوام وضو بگیرم درمیارم
  نماز واجب قضا نداری ? ن همه ی نماز های واجبم خوندم
  نماز جمعه چند رکعته ظهر ۴ عصر ۲ رکعت چرا عصر ۲ ?
  با حالت تعجب شدید !!عصر دو رکعته ? نماز جمعه ۲ رکعت حرف میزنن پای منبر خو ۰۰اها معذرت میخوان
  اخرین باری که نماز ایات خواندی کی بوده ? یه ماه گرفتگی تو همون سال داشتیم
  سوالات مصاحبه بی ارتباط بهم نیست سوال اول و دروغ بگی تو سوال اخر مچت گیر میفته یعنی جواب هات با هم نخونه میفهمن دروغ گفتی خیلی هم تیزن
  یک سوال رو به ده شکل میپرسن مخصوصا از کنار قضیه هایی که میل نداری در بارش حرف بزنی میپرسن مثلا تو حرفات اول میگن زندگی نامه تو بگو ریز میشن ببینن در باره کدوم دوران از زندگیت حرف نمیزنی یا سریع رد میشی
  دست میذارن رو همون دوره دیگه تا پدر ادم و در نیارن ول کن نیستن
  پس نقطه ضعف نشون ندین

  پاسخ دادن

  • MK

   قابل توجه آقا یا خانم Nn که میگی نباید در مورد مصاحبه گفت. ببین این دوست عزیزمون با ارائه تجربش خیلی تونست کمک کنه به ما. سوالات گزینش به هم ربط داره. این نکات رو یادداشت کن که نگی ما بهت استرس میدیم.

   پاسخ دادن

 2. Nn

  بچه ها خواهشن برا مصاحبه دیگه اینقدر استرس وارد نکنید به اندازه کافی قلبمون اومده تو حلقمون… به نظر من اونقدری که بعضی بچه ها میگن مصاحبه سخت و پیچیده نیس و اینقد زیاد که بعضیا میگن ب اساس مسلط بودن و اطلاعات داشتن تو همه چی نی.. رمز موفقیت اصلی هر مصاحبه ای رفتار و ظاهر و طرز بیان و تسلط رو اعصاب این جور چیزاس ..اینقدری که اینجا ادم استرس میگیره هیچ جا نمیگیره

  پاسخ دادن

  • MK

   استرس کجا بود، دوست من.
   من فقط گفتم بهتره که آمادگی سوالات گزینش رو داشت. معمولا احکام در حد سطحی باید بلد بود. دیگه حداقل ها رو آدم نخواد رعایت کنه که دستش به جایی بند نمیشه.
   بله، منم میدونم توی مصاحبه مواردی از قبیل سر و وضع آدم بیشتر مهمه. رفتار آدم مهمه. پوشش و لباس مهمه و و و
   و اینا حداقل هاست. اما حرف من روی گزینشه که اون گزینشگر معمولا آدم خوبیه و استرسی به آدم وارد نمیکنه و خیلی خوش برخورده. ولی احکام رو باید در حد عادی بدونن و من گفتم بخونین و آماده باشین بهتره تا اینکه بخواین بهونه دستشون بدین که ردتون کنن.
   موفق باشی

   پاسخ دادن

 3. آرمین

  میثم جان سلام ممنون از راهنمایی هات
  معذرت این جزوه ای ک فرمودین کجاست؟عنوانشو محبت میکنی؟ اگ آپلودش کنید مدیر معمولا جزوه ها رو در دسترس عموم قرار میدن
  دستت درد نکنه بابت راهنمایی هات
  منم پارسال تامین حدنصاب اوردم

  پاسخ دادن

  • MK

   سلام عزیزم، دلم میخواد خیلی بهت کمک کنم، اما جزوش رایگان نیست. توی این سایت هم نیست. 193 صفحست همراه با تست. توی این سایت هم چند تا جزوه خوب هست. فرقی نمیکنه اینی که توی سایت رایگان گذاشته رو یا اونی که رایگان نیست رو بخونی. یه بررسی ای بکن، ببین چطوریاس.

   پاسخ دادن


   • MK

    من تا حالا از هیچی دریغ نکردم. حتی همشهریام هم قبل از آزمون ازم خواستن و خیلی شفاف بهشون گفتم چیکار کنن. خودمم همون چیزایی رو میخوندم که اعلام کردم. این عنوان خاصی نداره که معرفی کنم. فقط میشه گفت 193 صفحست و اسم خاصی نداره. اگه اسم خاصی داشت، اون دوست عزیزی که گفت اونم همین جزوه رو میخونه، میتونست اسمش رو بگه، در حالی اسم خاص نداره.

    پاسخ دادن

 4. مهدیه به mk

  سلام دوست عزیز…..وای یعنی اگه مثلا من قبول شم مرحله اول وتو مصاحبه کامپیوتر بلد نباشم ردمیشم؟؟؟؟؟ وایییی دیگه اینو کجای دلم بزارم…..من سهمیهث 5 درصد دارم…استان مورد نظرم 3 نفر برمیداره ازاین سهمیه…اگه من جز اون سه نفر باشم…امکان ردم هس تو مصاحبه؟؟؟؟ من اختصاصیمو خیلی خوب زدم..بالای 80 درصد…عمومیم هم درحد 50 درصد….غیر بومیم….

  پاسخ دادن

  • MK

   اولا بخاطر یه کامپیوتر ردت نمیکنن و فقط امتیازش رو بهت نمیدن. باید توی بقیه قسمت ها قوی بشی. درضمن اون سهمیه که به استان ها تعلق میگیره، برای معرفی به بنیاده (نه برای کسایی که 5 درصد سهمیه دارن)، این 5 درصد میفته با افرادی که آزاد آزمون دادن. کلا اونایی که آزمون دادن، معرفی بنیاد بهشون تعلق نمیگیره به غیر از اینکه بهشون زنگ زده باشن و گفته باشن فلان زمان بیا مدرکت رو تحویل بده. اگه زنگ نزدن یعنی توی طیف آزمون به صورت آزاد سنجیده میشن و اون 5 درصد در انتها بهشون اضافه میشه.
   پس خیالت راحت. ولی حیفه، بشین کامپیوتر رو حد اقل نگاه کن، یه چیزی ازش یاد بگیر به دردت میخوره

   پاسخ دادن


  • دوست

   سلام دوست عزیز سیروان وبقیه دوستان که اطلاعی دارن
   تامین اجتماعی از نظر سلامت جسمی سخت میگره؟
   در چه شرایطی شخص را برای استخدام تایید نمیکنه از نظر جسمی؟اگر بیمری قابل کنترل باشه مشکلی پیش میاد؟مثل کم خونی چربی یا دیابت یا هرچی از این موضوع

   پاسخ دادن  • سیروان

   سلام مجدد خدمت شما دوستان
   آقای کریمی سی دی گزینش خود تامین اجتماعی در اولویت قرار داره بنظرم اول اونو باید خوند
   جزوه ای که فرمودین پدایش کردم سپاس گذارم با کتاب خودم فرق چندانی نداره بازم ممنونم
   *****************
   اقا یا خانوم دوست
   ببینید برای معاینات معرفی میشین به یه پزشک معتمد سازمان ایشون تشخیص میدن شما قابلیت و توانایی دارین یا نه
   اما درمورد کم خونی و دیابت نه
   معمولا ضعیفی چشم و پا پرانتزی یا موارد خطرناک بیماری مثل سر یا غش یا انواع اقسام بیماری هایی که مانع کار کردن بشن
   ایشالا که چهار ستون بدن همه عزیزان سالم است و بس
   یاعلی

   پاسخ دادن

 5. بهاره

  سلام دوستان لطفا کسایی که تجربه گزینش و مصاحبه رو دارن پاسخ بدن.بنظرتون من که دیپلم شرکت کردم بدونن که لیسانسم به نعمه یابه ضررم؟اگه نگم خودشون متوجه میشن؟رشته مم غیرمرتبطه

  پاسخ دادن


 6. darya

  سلام دوستان
  ی سوال ازتون داشتم ممنون میشم کسی جوابمو بده
  تو این آزمون تامین بخش سوالای ادبیات دو تا واژه داده بودن که یکیش عشا بود این واژه این کتابای دوره دبیرستان نبوده کسی میدونه ازکدوم کتابه میخوام برا آزمون دستگاههای اجرایی بخونم نمیدونم ادبیات رو از کدوم منبع بخونم

  پاسخ دادن

 7. محسن

  تجربیات من از مصاحبه تامین اجتماعی
  روانشناس
  در مورد خودت حرف بزن فرزند چندمی ازکجا امدی شغل پدر خودت چی چه کاراییرو دوست داری بکنی چند لحظه سکوت به سرو وضعت نگاه میکنه لباسات واکس کفشات یغت استین و نوع پوشش ایا اندازته یا نه
  ازنگاش نمره ای روه که به اینا میده میتونی حدس بزنی البته به عدد نبو من a+گرفتم
  مرحله دو اکیپ رفتار شناسی عقیدتی کامپیوتر و مدیریت
  سوالات
  درمورد مدیزیت هرچی میدونی بگو
  درمورد سازمان تامین اجتماعی چی میدونی
  tcp ip چیه فرق هب با سویچ روتر
  اکسل این فایلو برام قفل کن که بتونم بخونم ولی نتونم توش تغییر ایجاد کنم
  بادوستات میری بیرون معمولا هنگام سفر بادوستات چه فعالیتی رو قبول میکنی هنگام تقسیم وظایف
  ناترالیسم چیه یه سوال از یک اصطلاح دیالوگ سیاسی هم گفتن که جوابش این بود چند نفر به صورت یه کیته در مورد مسائلی تصمیماتی میگیرن که مهم است ولی اجرایی نیست
  قسمت سوم 20 روز بع یا شاید بیشتر
  نماز میخونی خوبه تمام اطلاعات عمومی و احکام = قراعت چند سوره از حفظ

  پاسخ دادن

 8. MK

  دوستای گلم سلاااااااااااام، حاااااااااااالتون چطورههههههههه؟؟
  خب، آزمون استخدامی هنوز تموم نشده…
  چه اونایی که فکر میکنن قبول نمیشن، و چه اونایی که امکان میدن قبولن، بایستی برای مصاحبه و گزینش خودشون رو از الان آماده کنن. فکر نکنین بعد از اینکه بهتون زنگ زدن و بهتون 10 روز یا بیشتر و یا کمتر وقت دادن، میتونین برای مصاحبه آماده بشین.
  دوستان، اونایی که توی مصاحبه رد میشن، باور کنین بخاطر پارتی بازی نیست. پارتی بازی درسته که ممکنه تک و توک توی بعضی از سازمانها باشه، اما بیش از 80 درصد دوستان وقتی رد میشن، و همیشه دارن میندازن گردن سازمان که پارتی بازی کرده، بایستی بگم، اشتباه نکنین.
  توی مصاحبه و گزینش، افراد در حد چند امتیاز ناچیز جابجا میشن. وقتی دو برابر ظرفیت میگیرن، بایستی خودتون رو آماده نگه دارین که ردتون نکنن. چرا بهونه الکی بدین دست اونا؟ من میخوام یه منبع کامل بهتون معرفی کنم و یه فایله، اما به احتمال زیاد سایت اجازه نده. یه فایل 193 صفحه ای هست که مناسب مصاحبه و گزینشه و خیلی بهتون کمک میکنه. من پرینت گرفتم و توی این بازه زمانی این رو دارم میخونم. برین نظرات دوستان دیگه رو از هر جا که دلتون خواست بخونین و دستتون میاد توی مصاحبه و گزینش چیا رو باید بخونین. راستی اون فایل 19 صفحه ای رو حتما بخونین چند بار. حتما ازش سوال می پرسن. سوالات روانشناسی رو هم ازتون بعدا میپرسم که ببینم شما جوابتون چیه. کامپیوتر ICDL، رو حتما عملی کار کنین یکی میشینه اونجا ازتون ورد اکسل اکسس، اینترنت، پاورپوینت میپرسه و عملی باید نشون بدین که بلدین. معمولا اینا ترکیب گروه مصاحبه و گزینشه که گهگاهی گزینش همراه با مصاحبه با هم انجام میشه و بعدش تحقیقات محلی:
  1. روانشناس
  2. سوالات تخصصی: فایل 19 صفحه ای
  3. گزینشگر: عقیدتی سیاسی – احکام
  4. کامپیوتر
  یچی میگم خوب خوب خوب خوب و حتما دقت کنین:
  صداقت…. صداقت…..صداقت
  خیلی براشون مهمه که صادق باشین.. فقط کافیه توی همه چی اوکی باشین اما توی یه چیز کوچولو یا بزرگ دروغ بگین… ردتون میکنن بدون هیچ واهمه ای… اصلا هم به اینکه آدم خوبی هستین یا بد توجه نمیکنن… دروغ بگین، راحت راحت راحت ردتون میکنن.
  روانشناس خیلی خیلی ماهره، راحت میفهمه داری دروغ میگی یا نه.. هر چهار نفر اطلاعاتشون رو با هم شریک میشن بعدا و میبینن که دروغ گفتین یا نه.
  مثلا اگه کامپیوترتون خیلی خوب باشه، بعدش توی بخش کامپیوتر طرف شما رو سنجیده باشه
  سپس بیاین برین پیش گزینشگر و ازتون بپرسه کامپیوتر بلدی یا نه و توی چه سایت هایی میری، و بگی خیلی کم بلدی، ردت میکنن. چون اطلاعاتت رو از بخش کامپیوتر میگیرن…
  یچی دیگه، گزینشگر یه سوال رو خوب میپیچونه و گولتون میزنه که ببینه دروغ میگی یا نه، مثال:
  خودت رو معرفی کن: من فلان فلانی از فلان آباد، فرزند فلان زاده و و و و
  نماز صبح بیدار میشی؟: آره
  چه رشته ای درس خوندی؟: مدیریت فلان از دانشگاه فلانگاه
  بچه چندم خونواده ای؟: 2
  راهپیمایی رفتنی؟ مسیرش؟ آره از فلان جا تا فلان جا
  صبح ساعت چند بیدار میشی؟ تو میگی ساعت 8 صبح و بهت مشکوک میشن… میدونی چرا؟ چون گفتی نماز صبح بیدار میشی و به نماز صبح خوندنت شک میکنن. یا شاید ردتون کنن…

  پاسخ دادن   • MK

    خواهش میکنم:
    دروس عمومی منابع خاصی نداره اما بهت میگم:
    ادبیات: فاقد منبع و آرایه ها رو بلد باش + لغات از دهخدا معمولا سوال میدن + اشکال نگارشی رو یاد بگیر و بقیش که تناسب معنایی و از این قبیل سوالاته، کاملا شهودی و ذهنیه و ربطی به خوندنت نداره.
    معارف و اطلاعات عمومی: اون فایل 193 صفحه ای + خلاصه ای از دینی دوم تا پیش + تست
    هوش: فاقد منبع اما تصاد عددی و هندسی رو یاد بگیر
    ریاضی: فاقد منبع خاص اما خلاصه آمار توصیفی رو از توی نت پیدا کن + فرمول های ریاضیات رو هم از توی انترنت پیدا کن (انتگرال، ماتریس، مجموعه ها، معادلات و نامعادلات، معادلات خط، تابع، تقسیم های معادلات بر ب م م یا ک م م)
    زبان: لغات اول تا پیش + Essential word for the TOEFL یا 504
    کامپیوتر: ورد، پاورپوینت، اکسل و اکسس به صورت عملی + اینترنت و شبکه به صورت تئوری از ICDL پیدا کن و بخون.
    موفق باشی

    پاسخ دادن

    • باران

     ببخشید میثم جان من کاملش کنم
     واسه ادبیات و مهارف و ریاضی و آمار کتابای ۴ سال دبیرستانو بخونی عالیه
     من همیناروخوندم همشو بلد بودم سرجلسه.
     ولی ریاضی و آمار باید خیلی تست کارکنی
     واسه سوالای نگارشم بگم اینوکه حتما زبان فارسی اول تا سوم دبیرستانو فقط قسمت بیاموزیم رو بخون کفایت میکنه .من چندتا آزمون دادم رد خور نداره خارج از اینا اومده باشه .اگه سنجش مجریش باشه که دیگه حرف نداره
     من تو عمومیام هیچ مشکلی نداشتم جز وقت کم

     پاسخ دادن

     • darya

      مررررررررررسی باران جوون
      ادبیاتو همین کتابای دبیرستان خوندم نه اون کتابا رو بلد بودم نه معنی لغت ها رو با زبان فارسی کاملا موافقم
      ریاضی رو کار نکردم زیاد ولی آمارم خوبه مخصوصا احتمال ی زمانی متنفر بودم از احتمال ولی اینقدر کار کردم که الان عاشق احتمال شدم 😀


    • باران

     واسه اطلاعات عمومی هم قانون اساسی+ سندچشم انداز۲۰ ساله + تاریخ معاصر دبیرستان + بروتونت سازمانهای وابسته به سازمان ملل متحد رو دانلودکن ریز بخونشون .من همینارو خوندم آسون بود برام

     پاسخ دادن  • باران

   واااااای به آدم چه استرسی وارد میشه!!!
   همشو اوکیم جز سوالای کامپیوترشو.آخه من سرکاری به اکسل ندارم که همشو بلد باشم. سوتی میدم آخرش
   آره واقعا صداقت روخیلی مدنظر دارن .پسرخالم جدیدا آموزش پرورش قبول شده تعریف میکرد خیلی سخت میگیرن.ولی فقط تا میتونین آروم وخونسردباشین .دوستم میگفت انقدتو فشارت میذارن که ببینن تو چقد به اعصابت مسلط هستی .ممکنه هزارتا عیب روت بذارن میخان ببینن انتقاد پذیری یانه .بهرحال کسانیکه وقتشو دارن ازش غافل نشن بخونن

   پاسخ دادن


 9. یاسین

  سلام دوستان اگر کسی تا به حال مصاحبه و گزینش رفته در سازمان های دولتی، یا از مصاحبه پارسال تامین اجتماعی تجربه ای داره خواهش بیابید این تجربیات رو اینجا با هم به اشتراک بگذاریم.
  باور کنید این تجربیات خیلی میتونه کارگشا باشه

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.