استخدام سازمان بهزیستی در سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

۱۲ روز قبل ۴۲۷ نظر

استخدام سازمان بهزیستی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استخدام سازمان بهزیستی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان بهزیستی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام سازمان بهزیستی، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ بهمن ۹۶ –ابلاغ افزایش حقوق کارکنان قرارداد معین بهزیستی از ۲۳ بهمن

خبر ۱۰ بهمن ۹۶تعیین حقوق و دستمزد کارکنان سازمان بهزیستی مطابق سختی کار

خبر ۹ بهمن ۹۶ – اطلاعیه درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز مورخ ۹۶/۶/۳

خبر ۱۰ دی ۹۶ – معرفی ۵۸۰ طرح اشتغالزایی بهزیستی خراسان جنوبی به بانک های عامل

خبر ۲۵ شهریور ۹۶ – ایجاد اشتغال برای ۴۵ هزار نفر از جامعه زیرپوشش بهزیستی

خبر ۱ مرداد ۹۶ –حقوق کارکنان بهزیستی افزایش می یابد

خبر ۲۷ تیر ۹۶ –حجم بالای خدمات اداره بهزیستی و کمبود نیروی انسانی

خبر ۲۵ تیر ۹۶ – اخذ مجوز استخدام ۲۰۰۰ نیرو در قالب خرید خدمت

خبر ۷ تیر ۹۶ – ثبت نام ۲۶۲ هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی

خبر ۴ تیر ۹۶ – اطلاعیه تمدید ثبت نام و اصلاحات چهارمین آزمون‌ استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور


خبر ۴ بهمن ۹۶ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۶/۶/۳

باعنایت به برگزاری چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳، نتایج آزمون استخدامی مربوط به دستگاههای اجرایی شامل: سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرکز پزشکی قانونی استان البرز، اداره کل هواشناسی استان البرز، سازمان بهزیستی استان البرز، اداره کل دامپزشکی استان البرز، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، سازمان سنجش آموزش کشور و بانک صنعت و معدن، که نتایج آنها نهایی شده است اعلام می گردد. لذا داوطلبان لازم است جهت اطلاع از سیر سایر مراحل استخدامی از روز یکشنبه ۹۶/۱۱/۸ به سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط مراجعه نمایند.

بدیهی است سایر دستگاههای اجرایی باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ دی ۹۶ – معرفی ۵۸۰ طرح اشتغالزایی بهزیستی خراسان جنوبی به بانک های عامل

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: امسال ۵۸۰ طرح اشتغالزایی بهزیستی استان به میزان ۸۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال به بانک های عامل معرفی شد که به ۴۱۵ طرح، ۵۹ میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ دی ۹۶ – استخدام اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان

اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان در نظر دارد از طریق بخش خصوصی نسبت به گسترش موسسات و مراکز غیردولتی اقدام نماید، لذا نیازهای مربوطه بر اساس جدول ذیل به اطلاع عمومی می رسد.

برای مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سؤالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


شرکت کنندگان در شغل محلهای اداره کل بهزیستی استان البرز

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان چهارمین آزمون مشترک ویژه پذیرفته شدگان اداره کل بهزیستی استان البرز از محل سه
برابر ظرفیت معرفی می رساند در بازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶ لغایت ۱۷ / ۷ / ۱۳۹۶ با در دست داشتن مدارک ذیل و مطابق با جدول
حروف الفبا به اداره نیروی انسانی اداره کل بهزیستی استان البرز واقع در کرج- میدان طالقانی- بلوار تعاون -خیابان فرهنگ -اداره
کل بهزیستی استان البرز از ساعت ۹ الی ۱۲ مراجعه نمایند.
بدیهی است مسئولیت عدم مراجعه در تاریخ های یاد شده بر عهده فرد می باشد.
تاریخ مراجعه افراد بر اساس اولین حرف شروع نام خانوادگی به شرح ذیل می باشد.
۱ – در تاریخ » ث« تا » الف « از حرف ۱۰ / ۷ / ۱۳۹۶
۲ – در تاریخ » خ« تا » ج« ازحرف ۱۱ / ۷ / ۱۳۹۶
۳ – در تاریخ » ژ« تا » د « ازحرف ۱۲ / ۷ / ۱۳۹۶
۴ – در تاریخ » ظ« تا » س« از حرف ۱۵ / ۷ / ۱۳۹۶
۵ – در تاریخ » گ« تا » ع« از حرف ۱۶ / ۷ / ۱۳۹۶
۶ – در تاریخ » ی« تا » ل« از حرف ۱۷ / ۷ / ۱۳

مدارک مورد نیاز:

۱ -کپی برابر اصل مدرک تحصیلی اعلام شده طبق آگهی اولیه و یا گواهی معتبر دانشگاهی دال بر فراغت از تحصیل. ( رشته
تحصیلی، گرایش و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در آگهی یکی بوده و با شرایط احراز رشته شغلی انتخابی مطابقت داشته باشد. همچنین عنوان رشته تحصیلی و گرایش باید در متن گواهی نامه موقت یا دانشنامه درج شده باشد.)
۲ -کپی شناسنامه و کارت ملی عکس دار (جهت بررسی سن ،احراز هویت و تصدیق مدارک)
۳ -کپی مدارک ایثارگری ویژه مشمولین سهمیه ۵ درصد ایثارگری
۴ -کپی مدارک دال بر بومی بودن افراد (محل تحصیل یکی از مقاطع تحصیلی، محل تولد و …)
۵ -کپی کارت پایان خدمت برای آقایان
۶ -در صورت داشتن معلولیت کپی گواهی مربوط به معلولیت
۷ -سایرمدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی (اعم از بومی بودن ، نیروی قراردادی ، حافظان قرآن)
* ضروریست مدارک فوق الذکر در یک پوشه زرد رنگ تحویل گردد.


خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید

 


برای مشاهده آرشیو استخدام های سازمان بهزیستی اینجا کلیک کنید


427 نظر برای «استخدام سازمان بهزیستی در سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)»


 1. یلدا

  سلام به همه دوستان
  کسی اطلاع داره برای بقیه مراحل کی زنگ میزنن ؟بعضی ارگانا واسه گزینش یه سری مدارک بردن بهشون گفتن مصاحبه ندارید فقط تحقیقات محلی و چند تا سوال هم گزینش میپرسه..

  پاسخ
 2. یلدا

  سلام به همگی ..
  دوستان توی دستگاهای اجرایی دیگه که برای تحویل مدارک رفتن یه فرم پر کردن که اسم چند تا معرف و آدرس هم ازشون خواستن ولی از ما نه یعنی بازم باید بریم سازمان؟واینکه به نظر شما مصاحبه سیاسی عقیدتی کی برگزار میشه و کجا؟ و شروع به کار چند وقت دیگس؟اگه اطلاعاتی دارید لطف کنید جواب بدید ممنون..

  پاسخ
  • م

   اونطور که بمن گفتن اره, بازم باید بریم و مصاحبه دینی سیاسی هست, اما واقعا امیدوارم دیگه نخاییم امتتحان دیگه ای پس بدیم

   جونمون بالا اومد اینقد رفتیم و اومدیم,,, خب یا همش یه جا بگیرین یا نه

   مثلا برگزاری معاینه و مصاحبه دینی با هم چه توجیه اقتصادی نداشت؟؟

   حالا اگر اول مصاحبه دینی بود و بعد معاینات (هزینه دار) یه چیزی) و الی در صورت برگزاری دو تاشون با هم که این همه رفت امد یکی میشد و بهتر بود … .

   پاسخ
  • ساوجبلاغ

   سلام،،
   من پرسیدم کفتن مشخص نیست،،
   ولی فک میکنم تماس بگیریم و پیگیر باشیم،زودتر مراحلش طی بشه،،
   زنگ بزنید هر چند روز ی بار،،تا یادشون نره،،
   همگی لطفا..
   موقع مصاحبه ها من زیاد زنگ میزدن و میگفتم بقیه ارگان ها شروع کردن،تاثیر داشت،
   الانم هر سه چهار روز یه بار لطفا همگی زنگ بزنید

   پاسخ
 3. سعید

  سلام،،
  خبر جدیدی از گزینش ندارین؟؟
  دوستم از ی سازمان دیگس،،میگه بهشون یه جزوه دادن برا گزینش؟؟
  به نظرتون برا گزینش چی بخونیم؟جزوه ی خاصی ندارین معرفی کنین؟؟
  بچه ها کسی لینکی جزوه ای داره معرفی کنه،،من نمیدونم چی باید بخونم

  پاسخ
 4. Milad

  Man hamin alan az hotel.
  Mirin kargoini 2 ta name midan yeki bara test etiyad yeki ham so pishine
  بعد میبرین همونجا ک مصاحبه دادم امضا میکنن و داره میبربن کارگزینی و داخل ى نامه تحویلتون میدن حالا اگه میخاین کارتون زود راهنمایی بیوفته اول نامه ازمایشگاه رو ببرین و بعد نامه سوپیشینه چون ازمایشگاه فقط صبا فعاله ولی پلیسواسش +10 تا ساعت.4هم پیدا.میشه..

  ولی در کل دو روز رو شاخشه.چون نتیجه ازمایشگاهو روز بعدش بهتون میده که دستی ببرین تحویل بهزیستی بدین. نتیجه سو پیشینه رو از پلیس10 پرسیدم گفت بعد دو هفته میفرستیم برا بهزیستی اگه نرسید خودتون بیاین ببرین!!

  این شد ماجرای من که الان خوابگاه گرفتم مجبورم دو روز بیشتر بمونم.جونکه اول رفتم +10

  درباره زمان مصاحبه هم بگم که خانمی قبولی ساوجبلاغ بودن سوال کردن منم شنیدم که جواب اینطور دادن.
  زمانی مشخص نیست تا اینکه از نهاد بالا دستی باهاتون تماس میگیرن.و یا بما میگن و ما خودمون تماس میگیریم. برا من که اینطوری شدم کلا همه هزینه نزدیک 300

  اما بخایم خالص بگیم 39 تومن سو, پیشینه. ازمایشم فک کنم حدود 40. و کلا ازاده. شهر ما تست اعتیاد ازاد و 20 تومنه برا امور کارگزینیکارگزینی…
  امیدوارم شما تند تند راه بیوفتین و کمک کرده باشم…

  پاسخ
 5. ....

  سلام،،

  دوستانی ک رفتن مدارک دادن و ازمایش رو انجام دادن،،برای گزینش نپرسیدن؟کی هست؟زمان تقریبیش؟؟ممکن بعد عیدم بیفته،،
  به نظرتون گزینش سختتره یا مصاحبه تخصصی ک دادیم؟؟
  این مرحلم ممکنه کسیو رد کنن؟؟

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.