استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴

۹۹ روز قبل ۲۳۲۹۰ نظر

استخدام سازمان امور مالیاتی

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده صفحه اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر اینجا کلیک کنید


اطلاعیه جدید مخصوص پذیرفته شدگان

به اطلاع قبول شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۴/۳/۱ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند:

کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون این سازمان که اسامی آنان توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۲ در سامانه سازمان مذکور بعنوان نفر پذیرفته شده اعلام گردیده است متعاقبا برای سیر مراحل گزینشی ازطریق دعوتنامه کتبی و یا تماس تلفنی مسئولین محترم دفتر گزینش هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. خواهشمند است به منظور تسهیل در فرآیند استخدام ، پذیرفته شدگان محترم قبل از دریافت دعوتنامه کتبی یا تلفنی دفتر گزینش ، از مراجعه حضوری و یا تماسهای تلفنی خودداری نمایند.

برای دریافت اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۹/۱۸ در خصوص اعلام نتایج نهایی تعدادی از دستگاههای اجرایی، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان دامپزشکی کشور و استانداری استان خراسان شمالی) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. متقاضیان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرایی ذیربط تماس حاصل نموده و یا مکاتبه نمایند.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل – محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ آذر ۹۴ – توضیح مدیران سازمان امور مالیاتی درباره استخدام در این سازمان 

خبر آنلاین : سازمان امور مالیاتی کشور در نامه ای، به سرویس مشکلات مردم اعلام کرده بود تا پایان آبان ماه ۹۴، تکلیف پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی این سازمان روشن می شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش از این، برخی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور، در تماسهای مکرر با سرویس مشکلات مردم گفته بودند که این سازمان تکلیف آنها را روشن نمی کند.
در مکاتبه ای با سازمان مزبور، درباره سرنوشت پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سئوال کردیم که پاسخ رسمی این سازمان منتشر شد.
پاسخ سازمان مالیاتی درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
بسمه تعالی
ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۱۳۹۴ سازمان متبوع براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام گردیده است لذا سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد توسط سازمان‌های صدر الاشاره، مراتب را جهت اخذ مدارک از داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال نموده ومتعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال نموده اند. سازمان امور مالیاتی کشور نیز درحال بررسی مدارک ارسالی وثبت آن در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که از سوی سازمان مدیریت اعلام شده، می‌باشد که فرآیند انجام آن حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور
با وجود اعلام سازمان مالیاتی درباره تعیین تکلیف این اشخاص تا پایان آبان ماه اکنون که ۸ روز از آذرماه می گذرد، باز هم کامنتهایی توسط این اشخاص در سرویس مشکلات مردم درج می شود که نشان از ادامه وضع بلاتکلیفی آنهاست.
یکی از مخاطبان در این باره نوشته: خدمت محترم مسئولین خبرگزاری خبر آنلاین، با سلام، لطفا در مورد وضعیت قبول شدگان سازمان مالیاتی، در ازمون نوبت اول فراگیر دولتی پیگیری نمایید. نزدیک به ۴ ماه می باشد که مدارک برای گزینش تحویل دادیم اما متاسفانه هنوز هیچ خبری از گزینش نشده است. با سازمان مالیاتی تماس میگیریم میگن فرستادیم برای سنجش که اعلام کنه به سنجش هم زنگ میزنم یا میگن متعاقبا اعلام خواهد شد یا میگن دست ما نیست و ساز مان مدیریت و برنامه ریزی باید اجازه اعلام بده، والله ما همه سرگردان و بلاتکلیف هستیم لطفا ما رو از بلاتکلیفی نجات دهید. صد رحمت به طرح مهر آفرین این آزمون که مجوز داشت و بودجه آن هم تامین بود این شد… این بود حکومت عقل با برنامه ریزی…پایدار باشید…جمعی از قبول شدگان مالیاتی
سرویس مشکلات مردم ضمن ارسال این گزارش به مسئولان سازمان امور مالیاتی در انتظار پاسخ آنها در خصوص موعد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان است.


خبر ۱۰ آذر ۹۴ – جوابیه سازمان مالیاتی کشور درباره تعیین تکلیف ۱۵۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 

سازمان امور مالیاتی کشور درباره تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ توضیح داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از درج گزارشی درباره استمداد پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور این سازمان توضیحات مفصلی به سرویس مشکلات مردم اعلام کرده که عینا منتشر می شود:

با سلام احترام
نظر به درخواست مصاحبه مکتوب با مسئولین سازمان در خصوص آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۹۴ به تعداد ۱۵۰۰ نفر به اطلاع می رساند:
۱- ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۱۳۹۴ سازمان متبوع براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام گردیده است لذا سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد توسط سازمان‌های صدر الاشاره، مراتب را جهت اخذ مدارک از داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال نموده ومتعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال نموده اند. سازمان امور مالیاتی کشور نیز درحال بررسی مدارک ارسالی وثبت آن در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که از سوی سازمان مدیریت اعلام شده، می‌باشد که فرآیند انجام آن حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
۲- تعداد مورد نیاز سازمان متبوع برای آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۱۳۹۴ (۱۵۰۰ نفر) بوده که در مرحله اول (۱۲۳۱ نفر) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور جهت بررسی مدارک معرفی شده اند.
۳ – پس از بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول :
الف – افرادی که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره بوده پس از ثبت اطلاعات آنان در پرتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و تایید آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به معرفی ایشان به دفتر گزینش جهت طی مراحل استخدامی معرفی خواهند شد.
ب – تعدادی از این افراد که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی نبوده و بعلت مغایرت شرایط ایشان با مفاد آگهی استخدامی منتشره (از قبیل شرط سنی، مدرک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه یا معافیت و…) و یا استفاده از امتیاز موارد خاص اعلام شده از قبیل بومی بودن یا امتیازات مربوط به ایثارگران در صورت نداشتن مستندات ذکر شده در آگهی استخدامی، موارد مغایرت ایشان در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت و پس از غربال‌گری نهایی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت داشتن فرد واجد شرایط، افراد جایگزین جهت بررسی مدارک معرفی خواهند شد.
۴ – با توجه به اینکه در آگهی استخدامی قید گردیده که داوطلبان استخدامی می‌توانستند علاوه بر انتخاب شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی می توانند حداکثر تا سه گزینه دیگر ( محل جغرافیایی خدمت مشروط بر اینکه در یک خوشه شغلی باشد) انتخاب نمایند لذا پس از پایان مرحله اول سازمان سنجش و آموزش کشور و با تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مراحل بعدی از بین افراد که حد نصاب نمره قبولی را کسب نموده اند به دستگاه‌های اجرایی معرفی خواهد نمود که فرآیند انجام امور ایشان نیز همانند پذیرفته‌شدگان مرحله اول خواهد بود.
ضمنا در آگهی استخدامی ذکر گردیده است «مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.»


خبر ۱۹ آبان ۹۴ – ثبت اطلاعات استخدامی‌‌ها تا پایان آبان ماه/ انجام فرآیند اداری ۱۲۰۰ نفر در مرحله اول

خبرگزاری فارس : رحمت اله پاکدل در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی که خرداد ماه سال جاری برگزار شد، اظهار داشت: ثبت نام در آزمون استخدامی براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام شد.
وی افزود: سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد، مراتب را جهت اخذ مدارک داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال کرده و متعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال کردند.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه اکنون در حال بررسی مدارک ارسالی و ثبت آن در درگاه آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور هستیم، گفت: فرآیند انجام این موضوع حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه تعداد نیروی مورد نیاز سازمان در آزمون استخدامی ۱۵۰۰ نفر بوده است،‌ بیان داشت: در مرحله اول ۱۲۳۱ نفر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور جهت بررسی مدارک معرفی شده اند.
پاکدل در مورد وضعیت افراد واجد شرایط خاطر نشان کرد:‌ پس از بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول افرادی که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره بوده، پس از ثبت اطلاعات آنان در پرتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و تایید آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به معرفی افراد به دفتر گزینش جهت طی مراحل استخدامی اقدام خواهد شد.
به گفته وی، تعدادی از این افراد که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی نبوده و به علت مغایرت شرایط ایشان با مفاد آگهی استخدامی منتشره (از قبیل شرط سنی، مدرک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه یا معافیت و…) و یا استفاده از امتیاز موارد خاص اعلام شده از قبیل بومی بودن یا امتیازات مربوط به ایثارگران در صورت نداشتن مستندات ذکر شده در آگهی استخدامی، موارد مغایرت ایشان در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت و پس از غربال‌گری نهایی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت داشتن فرد واجد شرایط، افراد جایگزین جهت بررسی مدارک معرفی خواهند شد.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور افزود:‌ با توجه به اینکه در آگهی استخدامی قید شده داوطلبان استخدامی می‌توانند علاوه بر انتخاب شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی می توانند حداکثر تا سه گزینه دیگر ( محل جغرافیایی خدمت مشروط بر اینکه در یک خوشه شغلی باشد) انتخاب کنند.
پاکدل یادآور شد: پس از پایان مرحله اول سازمان سنجش و آموزش کشور و با تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مراحل بعدی از بین افراد که حد نصاب نمره قبولی را کسب کردند، به دستگاه‌های اجرایی معرفی شده تا فرآیند انجام امور همانند پذیرفته‌شدگان مرحله اول انجام شود.
وی تاکید کرد: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بدون اثر می‌شود.


فایلهای راهنمای آزمون استخدامی امور مالیاتی سال ۹۱

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال ۹۱

استخدام متخصصین و مشاورین ارشد حوزه فاوا در طرح جامع مالیاتی

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت۵۰۹۴۷هـ مورخ ۹۳/۱۰/۱۷ هیأت وزیران) از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (با عنوان مؤسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۹۴ و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی تأمین کنند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ۱۷ فروردین ۹۴ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
توکلی تصریح کرد: توضیحات بیشتر در رابطه با شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر می‌شود درج می‌گردد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه گردد اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین ۹۴ درج خواهد شد.

برای مشاهده اخبار تکمیلی در مورد استخدامهای سال ۹۴ اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ آبان  ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی

رئیس سازمام امور مالیاتی گفت : استخدام ۷ هزار نفر درسال جاری در دستور کار است که با صدور مجوز استخدام خواهند شد .

به گزارش میزان ؛ علی عسگری درباره آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی در حاشیه همایشی در جمع خبرنگاران ، افزود : با توجه به آزمونی که در گذشته برگزار شد پارسال با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رساست جمهوری ۵ هزار نفر استخدام شدند و امسال هم ۷ هزار نفر استخدام خواهند شد.

لیست رشته های سازمان امور مالیاتی سال ۹۱ برای مطالعه کاربران عزیز


۱۶ تیر ۹۳ –  استخدام صد نفر در اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌این اداره کل ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده است و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، یحیی یعقوب‌نژاد عصر امروز در بازدیداستاندار خراسان جنوبی از این اداره کل، اظهارکرد:در سال گذشته ۲۱ درصد رشد مالیاتی نسبت به سال ۹۱ داشته ایم.
وی تصریح کرد:در تیرماه سال گذشته ۵۲ هزار اظهار نامه مالیاتی اخذ شده که ۹۹ درصد آن به صورت الکترونیکی بوده است.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی بابیان اینکه جزو استان‌های پیشرفته در این زمینه هستیم و کمترین نارضایتی فعالان اقتصادی را داشته‌ایم بیان کرد: باید با بررسی, درآمدهای مالیاتی جایگزین درآمدهای نفتی شود.
وی افزود: مودیان امور خودرویی برای سهولت در تسلیم اظهارنامه خود می‌توانند فقط به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی تصریح کرد: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌اداره کل مالیالت ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند و سهم خانواده شهدا لحاظ شده‌است به صورتی که ۲۵ درصد از طرف خانواده شهدا انتخاب شده‌اند.
یعقوب نژاد بیان کرد: در نظام مالیات‌های مستقیم مالیات بر درآمد شامل مالیات حقوقی، مشاغل، املاک، کشاورزی و حقوق در این بخش جای دارند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی افزود: سازمان امور مالیاتی به عنوان یک اداره حاکمیتی دومین تامین کننده منابع مالی کشور است که ۳۰ درصد هزینه‌های عمومی،۴۵ درصد هزینه‌های جاری، معادل ۲۰ درصد هزینه شهرداری‌ها و ۷ درصد درآمد ناخالص کشور زیر چتر مالیات است.
وی گفت: این اداره کل به لحاظ اینکه از مناطق کمتر توسعه یافته است رتبه سوم فناوری در زمینه مالیاتی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.


۱۵  اردیبهشت ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری
رییس سازمان امور مالیاتی کشور از استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری بر اساس قانون بودجه خبر داد.
علی عسکری در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.
وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.
رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.
عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.
وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.
عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 


استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۲

تجربیات پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید


۱۱ آبان ۹۲ – برگزاری جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی

جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل این جلسه با حضور بیش از ۱۹۵ نفر از قبول شدگان آزمون کتبی اداره کل و هیات هسته گزینش سازمان امور مالیاتی کشور برگزار گردید.قبول شدگان این مصاحبه پس از گذراندن دوره های آموزشی در ادارات امور مالیاتی استان شروع بکار خواهند نمود.

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۲۲ مهر ۹۲ – اطلاعیه آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی استان کردستان

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۷ بهمن ۹۱ خواهشمند است به منظور تطبیق مدارک مقتضی است حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۲ با به همراه داشتن مدارک ذیل به امور اداری اداره کل مالیاتی مراجعه فرمائید. اصل مدارک: شناسنامه – کارت ملی – کارت پایان خدمت – مدرک تحصیلی – مدارک ایثارگری – مدارک دال بر بومی بودن

لازم به ذکر است ، عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی می گردد.

لینک نتایج آزمون امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۱۴ شهریور ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال23,290 نظر برای «استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴»


 1. آذربايجان غربي

  امتیازات ادره های دیگر این بود که پاداش ها فرق میکرد در ادارت بزرگ.مثلا پاداش کارکنان مودیان بزرگ بیشتر بود.وگفت پاداش براساس وصولی های کارمند از مودیان هم هست.که هرچقدر بیشتر باشه اونتقدر هم پاداش هم بیشتره

  پاسخ دادن


 2. آذربايجان غربي

  با سلام بر همه.
  چهارشنبه دوگروه بود
  گروه اول 200نفر بودن از ساعت 10صبح تا 12
  گروه دوم هم 200نفر بودن از ساعت 2تا 4
  من جز گروه دوم بودم
  اول داخل سالن شدیم.رفتیم با اسانسور به طبقه 4.با اسانسور رفتیم ها نه با راه پله ها.خخخخخخ.شوخی بود
  خب رسیدیم طبقه چهارم.درب اسانسورو باز کردم دیدم دور یه مرد که از کارمندان مالیاتی بود چندین نفر جمع شده.این شخص اسم همه رو صدا میکرد از رو فرم اسامی.اسم منو صدا زد.بعد امضا کردم.بعد یه کیف داد که توش دوتا کتاب بود.بعد رفتیم داخل سالن.خوشبختانه دو نفر از سخن گویان جلسه حاضر نبودند.ولی باز سخنرانی داداستان کل دارایی و اقای نیکوییه طول کشید.رشوه نگیرین فلان بهمانه.زیاد مالیات ننویسین.کم ننویسین.همین حرفا.بعد اخر جلسه به ترتیب حروف الفبا اسامی رو صدا میزدن.هرکس میرفت حکمشو میگرفت میرفت.البته
  3تا نامه دادن.یکی حکم.یکی برای پلیس +10.یکی برای ازمایش دکتر.که دوتاعکس هم گرفتن یکی رو زدن روی کاغذپلیس +10 یکیرو برای ازمایشات
  فیش حقوقی رو ندادن.گفتن ثبت نشده وزمانبره.
  توی این حکم ها اینو نوشته که ما کجا افتادیم.14تا اداره کل بود.مثلا یکی افتاده بود ارزش افزوده شهر تهران.یکی افتاده بود ارزش افزوده استان تهران
  یکی افتاده بود مودیان بزرگ
  یکی افتاده بود مالیانی شمال تهران
  خلاصه قرار شد شنبه هرکس بره اداره کل.بعد رییس اداره کل هرشخصو به زیر مجموعه اون ادره تقسیم کنه.مثلا من که افتاده ارزش افزوده شهر تهران.شنبه میرم ارزش افزوده.بعد میرم اتاق رییس.یکی یکی میرن البته.رییس چند دقیقه حرف میزنه.بعذ شعبه رومشخص میکنه.البته شاید بیفتم همون ادره کل.یا یکی از 6شعبه اش.دسته رییسه..و
  مراحل ازمایشات پزشکیو پلیس +10 رفتن و حساب بانکی افتتاح کردن و اثر انگشت ثبت کردن مونده به شنبه.خلاصه رفتن ما به تهران فقط بخاطر حکم بیهوده بود.میتونست این حکمو هم شنبه بدن.که من رفتم.چون جایی نداشتم برگشتم تا فردا باز برگردم تهران.
  البته تقسیم بندی بنظر من بر اساس استان هم بود.اکثرا کسانی که غیر بومی بودن رو داده بودن یه جا.مثلا از گلستان افراد زیادی بود که خیلی هاش افتاده بودن اداره کل شرق تهران.
  تمام اطلاعات این بود.موفق وموید باشین

  پاسخ دادن


 3. حسام

  سلام دوستن من تو حکمم نوشته اداره کل مالیات بر ارزش افزوده تهران آیا اونجا هم دوباره تقسیم میشیم واینکه کدام ایستگاه مترو رو پیاده بشم واسه اداره کل مالیات بر ارزش افزوده؟ممنون اگه جواب بدین

  پاسخ دادن


 4. هل

  سلام
  دوستان معارفعه رفتند خبری از آنها نیست که در معارفه چند نفر و خبرهای دیگر . وحکم هاا پیمانی است یا رسمی آزمایشی . دوستان نگید چون داخل آگهی پیمانی بودیم پیمانی هستیم . چون سال 94 سازمان بازرسی به دیوان عدالت اداری شکایت کرده بود نسبت جذب استخدام دستگاه های مشاغل ثابت حاکمیتی طبق قانوق برنامه پنجم و قانون خدمات کشوری باید رسمی آزمایش باشد و رای صادر کر ده و چون خودمان مشاغل ثابت حاکمیتی هستیم باید رسمی آزمایشی باشیم و ربطی به آگهی نداره . و رای دیوان در سایت در گوگل سرچ کنید پیدا میشه . چندر روز پیش دوطلبن استخدام سال 92 و 93 و سایر کارمند سازمان هستند به استناد این رای رفتن پیش خانم شهریاری و مسولین سازمان جهت تغیر حکم از پیمانی به رسمی آزمایش و رسمی . و خانم شهریاریفتن نامه زدیم سازمان مدیریت ان شاء الله جواب نامه ما حکم هارا تغیر میدهیم و گفتند احتمالا” تغیر یابد . دوستان خودمان هم باید پیگیری کنیم تا حکم ما هم تغیر کند به رسمی آزمایشی چون حق است و طبق رای دیوان .

  پاسخ دادن
    • Dalamper

     سلام، تا اونجا که من در آوردم ملاکشون رشته حسابداری، ارشد بودن و دانشگاه تراز اول خوندن هست، بعد اونجا ارزش افزوده شهر تهران خوبه یا هر اداره ای که باشی قسمت ارزش افزوده و شرکت ها، کلا دوستانی که شهر تهران تقسیم شدیم خدا رو شاکر باشید که استان تهران نشدین، من کسانی رو دیدم که ورامین و پاکدشت و اسلامشهر و شهریار هم تقسیم شده بودن، موفق باشید.

     پاسخ دادن

     • ۵۹

      ممنون بابت پاسخ دادنت.سوال دیگه ایه دارم.اینکه از زمانیکه گزینش پروندرو بده اداری حددودا بنظرشما چقد بعدش شروع بکاره.و سواله دوم اینکه کجا میشه پیگیری کنم که مودیان بیفتم.اخه شرایطم مناسبه.


     • Dalamper

      سلام، اون که چقدر زمان میبره رو خود منابع انسانی تصمیم می گیره، در مورد دوم هم بگم هیچ کس نمی تونه بگه منو کجا بندازین، اینا خیلی وقته واسه همه ابلاغ زدن و من خودمم خبر نداشتم کجا تقسیم میشم و حتی زنگ زده بودم گنجی جان بگو من کجا تقسیم شدم می گفت هنوز تقسیم نشدین، الکی می گفت، موفق باشید. 5. گلستان مالیاتی

  سلام و خسته نباشید خدمت یکان یکان شما عاشقان مالیاتی … امروز ساعت هشت رسیدم سالن اجتماعات و با بقیه دوستان تا ساعت دو بعدازظهرمنتظر موندیم خلاصه پس از جلسه شناخت سازمان حکم گرفتیم من و یکی از دوستان ارزش افزوده شهر تهران افتادیم و بقیه ادارات شمال و جنوب و شرق و یکی دو نفر خود شهر ری افتادن ، شنبه شروع بکاره و باید بریم اداره کل ارزش افزوده تا مجدد به اداره زیر مجموعه تقسیم بشیم ،،، موفق باشید

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.