استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴

۴۵ روز قبل ۱۶۸۵۴ نظر

استخدام سازمان امور مالیاتی

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

 برای مشاهده صفحه اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر اینجا کلیک کنید


اطلاعیه جدید مخصوص پذیرفته شدگان

به اطلاع قبول شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۴/۳/۱ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند:

کلیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون این سازمان که اسامی آنان توسط سازمان سنجش آموزش کشور در مورخ ۱۳۹۴/۱۰/۲ در سامانه سازمان مذکور بعنوان نفر پذیرفته شده اعلام گردیده است متعاقبا برای سیر مراحل گزینشی ازطریق دعوتنامه کتبی و یا تماس تلفنی مسئولین محترم دفتر گزینش هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد. خواهشمند است به منظور تسهیل در فرآیند استخدام ، پذیرفته شدگان محترم قبل از دریافت دعوتنامه کتبی یا تلفنی دفتر گزینش ، از مراجعه حضوری و یا تماسهای تلفنی خودداری نمایند.

برای دریافت اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۹/۱۸ در خصوص اعلام نتایج نهایی تعدادی از دستگاههای اجرایی، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان دامپزشکی کشور و استانداری استان خراسان شمالی) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. متقاضیان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرایی ذیربط تماس حاصل نموده و یا مکاتبه نمایند.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل – محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۰ آذر ۹۴ – توضیح مدیران سازمان امور مالیاتی درباره استخدام در این سازمان 

خبر آنلاین : سازمان امور مالیاتی کشور در نامه ای، به سرویس مشکلات مردم اعلام کرده بود تا پایان آبان ماه ۹۴، تکلیف پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی این سازمان روشن می شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پیش از این، برخی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور، در تماسهای مکرر با سرویس مشکلات مردم گفته بودند که این سازمان تکلیف آنها را روشن نمی کند.
در مکاتبه ای با سازمان مزبور، درباره سرنوشت پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سئوال کردیم که پاسخ رسمی این سازمان منتشر شد.
پاسخ سازمان مالیاتی درباره پذیرفته شدگان آزمون استخدامی
بسمه تعالی
ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۱۳۹۴ سازمان متبوع براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام گردیده است لذا سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد توسط سازمان‌های صدر الاشاره، مراتب را جهت اخذ مدارک از داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال نموده ومتعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال نموده اند. سازمان امور مالیاتی کشور نیز درحال بررسی مدارک ارسالی وثبت آن در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که از سوی سازمان مدیریت اعلام شده، می‌باشد که فرآیند انجام آن حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور
با وجود اعلام سازمان مالیاتی درباره تعیین تکلیف این اشخاص تا پایان آبان ماه اکنون که ۸ روز از آذرماه می گذرد، باز هم کامنتهایی توسط این اشخاص در سرویس مشکلات مردم درج می شود که نشان از ادامه وضع بلاتکلیفی آنهاست.
یکی از مخاطبان در این باره نوشته: خدمت محترم مسئولین خبرگزاری خبر آنلاین، با سلام، لطفا در مورد وضعیت قبول شدگان سازمان مالیاتی، در ازمون نوبت اول فراگیر دولتی پیگیری نمایید. نزدیک به ۴ ماه می باشد که مدارک برای گزینش تحویل دادیم اما متاسفانه هنوز هیچ خبری از گزینش نشده است. با سازمان مالیاتی تماس میگیریم میگن فرستادیم برای سنجش که اعلام کنه به سنجش هم زنگ میزنم یا میگن متعاقبا اعلام خواهد شد یا میگن دست ما نیست و ساز مان مدیریت و برنامه ریزی باید اجازه اعلام بده، والله ما همه سرگردان و بلاتکلیف هستیم لطفا ما رو از بلاتکلیفی نجات دهید. صد رحمت به طرح مهر آفرین این آزمون که مجوز داشت و بودجه آن هم تامین بود این شد… این بود حکومت عقل با برنامه ریزی…پایدار باشید…جمعی از قبول شدگان مالیاتی
سرویس مشکلات مردم ضمن ارسال این گزارش به مسئولان سازمان امور مالیاتی در انتظار پاسخ آنها در خصوص موعد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان است.


خبر ۱۰ آذر ۹۴ – جوابیه سازمان مالیاتی کشور درباره تعیین تکلیف ۱۵۰۰ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 

سازمان امور مالیاتی کشور درباره تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ توضیح داد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از درج گزارشی درباره استمداد پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور این سازمان توضیحات مفصلی به سرویس مشکلات مردم اعلام کرده که عینا منتشر می شود:

با سلام احترام
نظر به درخواست مصاحبه مکتوب با مسئولین سازمان در خصوص آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۹۴ به تعداد ۱۵۰۰ نفر به اطلاع می رساند:
۱- ثبت نام در آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۱۳۹۴ سازمان متبوع براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام گردیده است لذا سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد توسط سازمان‌های صدر الاشاره، مراتب را جهت اخذ مدارک از داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال نموده ومتعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال نموده اند. سازمان امور مالیاتی کشور نیز درحال بررسی مدارک ارسالی وثبت آن در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که از سوی سازمان مدیریت اعلام شده، می‌باشد که فرآیند انجام آن حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
۲- تعداد مورد نیاز سازمان متبوع برای آزمون استخدامی مورخ ۱/۳/۱۳۹۴ (۱۵۰۰ نفر) بوده که در مرحله اول (۱۲۳۱ نفر) از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور جهت بررسی مدارک معرفی شده اند.
۳ – پس از بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول :
الف – افرادی که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره بوده پس از ثبت اطلاعات آنان در پرتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و تایید آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به معرفی ایشان به دفتر گزینش جهت طی مراحل استخدامی معرفی خواهند شد.
ب – تعدادی از این افراد که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی نبوده و بعلت مغایرت شرایط ایشان با مفاد آگهی استخدامی منتشره (از قبیل شرط سنی، مدرک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه یا معافیت و…) و یا استفاده از امتیاز موارد خاص اعلام شده از قبیل بومی بودن یا امتیازات مربوط به ایثارگران در صورت نداشتن مستندات ذکر شده در آگهی استخدامی، موارد مغایرت ایشان در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت و پس از غربال‌گری نهایی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت داشتن فرد واجد شرایط، افراد جایگزین جهت بررسی مدارک معرفی خواهند شد.
۴ – با توجه به اینکه در آگهی استخدامی قید گردیده که داوطلبان استخدامی می‌توانستند علاوه بر انتخاب شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی می توانند حداکثر تا سه گزینه دیگر ( محل جغرافیایی خدمت مشروط بر اینکه در یک خوشه شغلی باشد) انتخاب نمایند لذا پس از پایان مرحله اول سازمان سنجش و آموزش کشور و با تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مراحل بعدی از بین افراد که حد نصاب نمره قبولی را کسب نموده اند به دستگاه‌های اجرایی معرفی خواهد نمود که فرآیند انجام امور ایشان نیز همانند پذیرفته‌شدگان مرحله اول خواهد بود.
ضمنا در آگهی استخدامی ذکر گردیده است «مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.»


خبر ۱۹ آبان ۹۴ – ثبت اطلاعات استخدامی‌‌ها تا پایان آبان ماه/ انجام فرآیند اداری ۱۲۰۰ نفر در مرحله اول

خبرگزاری فارس : رحمت اله پاکدل در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی که خرداد ماه سال جاری برگزار شد، اظهار داشت: ثبت نام در آزمون استخدامی براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام شد.
وی افزود: سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد، مراتب را جهت اخذ مدارک داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال کرده و متعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال کردند.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه اکنون در حال بررسی مدارک ارسالی و ثبت آن در درگاه آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور هستیم، گفت: فرآیند انجام این موضوع حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه تعداد نیروی مورد نیاز سازمان در آزمون استخدامی ۱۵۰۰ نفر بوده است،‌ بیان داشت: در مرحله اول ۱۲۳۱ نفر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور جهت بررسی مدارک معرفی شده اند.
پاکدل در مورد وضعیت افراد واجد شرایط خاطر نشان کرد:‌ پس از بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول افرادی که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره بوده، پس از ثبت اطلاعات آنان در پرتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و تایید آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به معرفی افراد به دفتر گزینش جهت طی مراحل استخدامی اقدام خواهد شد.
به گفته وی، تعدادی از این افراد که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی نبوده و به علت مغایرت شرایط ایشان با مفاد آگهی استخدامی منتشره (از قبیل شرط سنی، مدرک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه یا معافیت و…) و یا استفاده از امتیاز موارد خاص اعلام شده از قبیل بومی بودن یا امتیازات مربوط به ایثارگران در صورت نداشتن مستندات ذکر شده در آگهی استخدامی، موارد مغایرت ایشان در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت و پس از غربال‌گری نهایی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت داشتن فرد واجد شرایط، افراد جایگزین جهت بررسی مدارک معرفی خواهند شد.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور افزود:‌ با توجه به اینکه در آگهی استخدامی قید شده داوطلبان استخدامی می‌توانند علاوه بر انتخاب شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی می توانند حداکثر تا سه گزینه دیگر ( محل جغرافیایی خدمت مشروط بر اینکه در یک خوشه شغلی باشد) انتخاب کنند.
پاکدل یادآور شد: پس از پایان مرحله اول سازمان سنجش و آموزش کشور و با تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مراحل بعدی از بین افراد که حد نصاب نمره قبولی را کسب کردند، به دستگاه‌های اجرایی معرفی شده تا فرآیند انجام امور همانند پذیرفته‌شدگان مرحله اول انجام شود.
وی تاکید کرد: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بدون اثر می‌شود.


فایلهای راهنمای آزمون استخدامی امور مالیاتی سال ۹۱

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال ۹۱

استخدام متخصصین و مشاورین ارشد حوزه فاوا در طرح جامع مالیاتی

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت۵۰۹۴۷هـ مورخ ۹۳/۱۰/۱۷ هیأت وزیران) از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (با عنوان مؤسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۹۴ و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی تأمین کنند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ۱۷ فروردین ۹۴ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
توکلی تصریح کرد: توضیحات بیشتر در رابطه با شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر می‌شود درج می‌گردد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه گردد اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین ۹۴ درج خواهد شد.

برای مشاهده اخبار تکمیلی در مورد استخدامهای سال ۹۴ اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ آبان  ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی

رئیس سازمام امور مالیاتی گفت : استخدام ۷ هزار نفر درسال جاری در دستور کار است که با صدور مجوز استخدام خواهند شد .

به گزارش میزان ؛ علی عسگری درباره آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی در حاشیه همایشی در جمع خبرنگاران ، افزود : با توجه به آزمونی که در گذشته برگزار شد پارسال با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رساست جمهوری ۵ هزار نفر استخدام شدند و امسال هم ۷ هزار نفر استخدام خواهند شد.

لیست رشته های سازمان امور مالیاتی سال ۹۱ برای مطالعه کاربران عزیز


۱۶ تیر ۹۳ –  استخدام صد نفر در اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌این اداره کل ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده است و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، یحیی یعقوب‌نژاد عصر امروز در بازدیداستاندار خراسان جنوبی از این اداره کل، اظهارکرد:در سال گذشته ۲۱ درصد رشد مالیاتی نسبت به سال ۹۱ داشته ایم.
وی تصریح کرد:در تیرماه سال گذشته ۵۲ هزار اظهار نامه مالیاتی اخذ شده که ۹۹ درصد آن به صورت الکترونیکی بوده است.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی بابیان اینکه جزو استان‌های پیشرفته در این زمینه هستیم و کمترین نارضایتی فعالان اقتصادی را داشته‌ایم بیان کرد: باید با بررسی, درآمدهای مالیاتی جایگزین درآمدهای نفتی شود.
وی افزود: مودیان امور خودرویی برای سهولت در تسلیم اظهارنامه خود می‌توانند فقط به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی تصریح کرد: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌اداره کل مالیالت ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند و سهم خانواده شهدا لحاظ شده‌است به صورتی که ۲۵ درصد از طرف خانواده شهدا انتخاب شده‌اند.
یعقوب نژاد بیان کرد: در نظام مالیات‌های مستقیم مالیات بر درآمد شامل مالیات حقوقی، مشاغل، املاک، کشاورزی و حقوق در این بخش جای دارند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی افزود: سازمان امور مالیاتی به عنوان یک اداره حاکمیتی دومین تامین کننده منابع مالی کشور است که ۳۰ درصد هزینه‌های عمومی،۴۵ درصد هزینه‌های جاری، معادل ۲۰ درصد هزینه شهرداری‌ها و ۷ درصد درآمد ناخالص کشور زیر چتر مالیات است.
وی گفت: این اداره کل به لحاظ اینکه از مناطق کمتر توسعه یافته است رتبه سوم فناوری در زمینه مالیاتی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.


۱۵  اردیبهشت ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری
رییس سازمان امور مالیاتی کشور از استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری بر اساس قانون بودجه خبر داد.
علی عسکری در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.
وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.
رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.
عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.
وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.
عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 


استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۲

تجربیات پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید


۱۱ آبان ۹۲ – برگزاری جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی

جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل این جلسه با حضور بیش از ۱۹۵ نفر از قبول شدگان آزمون کتبی اداره کل و هیات هسته گزینش سازمان امور مالیاتی کشور برگزار گردید.قبول شدگان این مصاحبه پس از گذراندن دوره های آموزشی در ادارات امور مالیاتی استان شروع بکار خواهند نمود.

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۲۲ مهر ۹۲ – اطلاعیه آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی استان کردستان

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۷ بهمن ۹۱ خواهشمند است به منظور تطبیق مدارک مقتضی است حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۲ با به همراه داشتن مدارک ذیل به امور اداری اداره کل مالیاتی مراجعه فرمائید. اصل مدارک: شناسنامه – کارت ملی – کارت پایان خدمت – مدرک تحصیلی – مدارک ایثارگری – مدارک دال بر بومی بودن

لازم به ذکر است ، عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی می گردد.

لینک نتایج آزمون امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۱۴ شهریور ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال16,854 نظر برای «استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴»

 1. Dalamper

  سلام، اینم مصاحبه من که قول داده بودم پنجشنبه میزارم براتون که تو اولین دقایق پنجشبه گذاشتم:
  قبل از هر چیزبگم مصاحبه خیلی راحته البته برای کسانی که مطالعه داشتند، سوالات هم کاملاً تکراری هست ولی معمولاً از هر نفر یکی دو تا سوال جدید می پرسن، در مورد ادامه فرایند استخدام از مسئولین گزینش پرسیدم گفتند که ما فقط وظیفه داریم گزینش رو انجام بدیم که گزینش رو تا پایان سال تموم می کنیم و نتیجه رو هم اعلام می کنیم، بعد پرونده ها رو می دیم به منابع انسانی و اونجا دیگه معلوم نیست چقدر طول می کشه، شما برو طبقه هم کف از خانم شهریاری سوال کن دقیق بهت می گه، منم رفتم پایین ولی متاسفانه ایشون امروز سازمان نبودن و همکاراشون هم مطلع نبودن، سه نفر مصاحبه گر هستند تو اتاق های جداگانه و اسم ها قبلاً بینشون توزیع شده و مشخصه که کدوم داوطب باید پیش کدومشون بره، مدت مصاحبه بسته نوع داوطلب ها از کمتر از ۳۰ دقیقه تا بیش از ۵۰ دقیقه متغیره، امروز تاخیر زیاد داشتیم، قبلاً هم گفتم بازم میگم همه چیز به تحقیقات شما بر می گرده، قبل اینکه از شما مصاحبه بپرسه طرف یه دور پرونده گزینش شما رو نگاه می کنه و گزارش مامور تحقیق رو می خونه بعد شروع می کنه به پرسیدن، سوال ها رو از ذهنش میاره و قبلاً تهیه نکرده و البته از حرف های شما سوال جدید هم در میاره، اینقدر می پرسه تا ۴ برگ پر کنه و بعد تموم می کنه، و اما سوال ها( هرچند تکراریه ولی بازم میگم واستون):
  ۱) معرفی خودت با جزئیات، خانواده با جزئیات، شغلشون؟
  ۲) مدرسه چی خوندی، دانشگاه چی خوندی، معدل دانشگاه، مشروط شدی یا نه؟
  ۳) خدمت کدوم ارگان بودی، اضافه خدمت هم داشتی؟
  ۴) چرا سازمان مالیاتی ر انتخاب کردی؟
  ۵) تجافی چیه؟
  ۶) تو تشهد به کدوم اصل دین اشاره می کنه؟
  ۷) نمازت قضا میشه؟ کدوم نمازت؟ کی می خونیش؟
  ۸) مرجع تقلیدت کیه؟ رساله داره؟
  ۹) چرا رهبری دوره ای نیست؟ آیا رهبری انتصابی هست یا انتخابی؟
  ۱۰) اخبار روز چیه؟
  ۱۱) نظرت در مورد دخالت ایران در جنگ سویه؟
  ۱۲) دخانیات مصرف می کنی؟ سیگار؟ قلیون؟
  ۱۳) اوقات فراغت رو چی می کنی؟ چه ورزشی انجام میدی؟
  ۱۴) انتخابات شرکت می کنی؟ برای نماینده ها فعالیت انتخاباتی داری؟
  ۱۵) نماز جمعه میری؟ آخریش کی رفتی؟
  ۱۶) کدوم راهپیمایی ها رو میری؟ آخریش چی بوده؟
  ۱۷) تیمم برای چی می کنیم؟
  ۱۸) وضو برای چه کارهایی لازمه؟
  ۱۹) غسل های واجب مردان کدومند؟ چطور می تونیم غسل کنیم؟
  ۲۰) نماز های واجب کدومان؟
  ۲۱) نماز آیات تا حالا خوندی؟ کی بوده؟ چطوری می خوننش؟
  ۲۲) شرح و تفسیر قانون اساسی با کیه؟
  ۲۳) دحو الارض چه روزیه؟
  ۲۴) آخرین بیانات رهبری چیه؟
  ۲۵) چه کتاب هایی می خونی؟ اسمش؟
  ۲۶) اهل موسیقی هستی؟ چقدر، چه نوع؟
  ۲۷) آثار نماز در شما چیه؟
  ۲۸) چرا باید روزه بگیریم؟
  ۲۹) حدیث کسا برای چه کسانی هست؟
  ۳۰) فرق اذان و اقامه؟
  ۳۱) اگه یه سجده فراموش کنیم چی میشه؟
  ۳۲) سجده سهو چیه؟ ذکرش چیه؟
  ۳۳) ویژگی تو در دوستات چیه؟
  ۳۴) از نظرت دوست خوب باید چه ویژگی ای داشته باشه؟
  ۳۵) تفاوت ولی فقیه و مرجع تقلید چیه؟
  ۳۶) موالات در سجده چیه؟
  ۳۷) فرق اصول دین و فروع دین؟
  ۳۸) لباس عمولاً چی می پوشی؟
  ۳۹) صورتت رو با چی اصلاح می کنی؟ ماشین شماره چند؟
  ۴۰) هفته ای چند روز مسجد میری؟
  ۴۱) در ماه چند بار نماز جمعه میری؟
  ۰۰) بازم هست که یادم بیاد بهتون می گم- ماشالله چقدر ازم سوال پرسید اونجا گرم بودم متوجه حجم سوالاتش نبودم!!! موفق باشید.

  پاسخ دادن

 2. Dalamper

  سلام، تا کنون تعدادی از داوطلب های این استان ها به مصاحبه گزینش دعوت شده اند (قبولی های تهران- تهران):
  ۱) قزوین ۲) البرز ۳) گلستان ۴) اردبیل ۵) تهران ۶) کهگیلویه و بویر احمد ۷) کردستان ۸) لرستان ۹) همدان ۱۰) مازندران ۱۱) بوشهر ۱۲) زنجان ۱۳) مرکزی ۱۴) خراسان شمالی ۱۵) اصفهان ۱۶) چهارمحال و بختیاری ۱۷) خوزستان ۱۸) آذربایجان غربی ۱۹) کرمانشاه ۲۰) سیستان و بلوچستان ۲۱) خراسان جنوبی ۲۲) یزد ۲۳) فارس ۲۴) گیلان ۲۵) هرمزگان ۲۶) آذربایجان شرقی ۲۷) سمنان ۲۸) خراسان رضوی

  پاسخ دادن

 3. آدم

  خدمت دوستان عرض کنم مصاحبه گر بنده همون آقای میانسال بود که ریش داشت و موهاش هم مقداری ریخته بود. همونطورکه گفتم از برخورد گرم خبری نبود.
  در مورد سوالات هم همون هایی بودکه دوستان گذاشتن. اگر کسی خواست و مدیر تایید کرد لینک فایل پی دی اف ی که خودم جمع اوری کردم از سوالات با جوابشو میزارم. سوالات زیاد تو خاطرم نمونده فقط میدونم هیچ مبنا و اصولی تو سوالاتش نبود. هرچی به ذهنش میرسید میپرسید. بقیه سوالات تکراری بود یا این که کلی بود. مثلا نحوه ی وضو گرفتن یا خواندن تشهد یا حجاب خانواده یا حضور در صحنه یا درگیری داشتی تا حالا؟ در مورد انتخابات بگو؟ فراموشی تحیات یا همون تشهد؟ ذکر سجده ی سهو؟ ارکان نماز؟ شرکت در نماز جماعت؟ فلسفه ی نماز آیات؟ چطوری میخونن؟ نماز شکسته چطوره؟ بسیج بودی؟راهپیمایی کدوم رفتی؟ تاثیر نماز ؟حدیث ثقلین رو بلدی؟مبطلات نماز کدومه؟حکم زدن ریش با تیغ؟
  اما دو تا سوال که تا حالا نشنیده بودم رو میزارم براتون. یکی که از من پرسید :
  – هفته ی ولایت کی هست؟ (من چون نشنیده بودم گفتم نمیدونم اما بعد فهمیدم همون فاصله ی بین عید غدیر تا قربان هست احتمالا. )
  سوال دوم که از یکی دیگه از بچه ها اونجا پرسیده شده بود این بود که :
  – رهبر میتونه قانون اساسی رو انجام نده؟ ( همچین مضمونی داشت سوالش که به نظر من طبق اصل 107 رهبر در مقابل قوانین مثل سایر مردم هست اما از طرفی هم رهبر هست که میتونه تغییر قانون اساسی رو بخواد یا همه پرسی راجع بهش رو تایید کنه باز نمیدونم چی بشه درستش)
  اما چنتا نکته :
  دوستان لطفا میرین اونجا به بقیه دوستان نگین سوالا رو داشتین. یکی از بچه ها به بقیه هم گفت اما بقیه اظهار بی اطلاعی کردن که همچین سایتی هست. احتمالاش هست برن بگن باز دردسر درست بشه.
  دوم این که طوری جواب بدین که متوجه نشه سوالا رو داشتین
  سوم این که نحوه ی سوال کردنش خیلی سریع بود. هیچ شبیه ی گفتگوی دو طرفه نبود. سریع میپرسید و منم سریع و کوتاه جواب میدادم و اون مینوشت. وقت فکر کردن نبود به اون صورت.
  نکته ی بعدی این که احتمالا برخورد مناسبی نداشته باشه مث مورد بنده که احتمال میدم میخواست ببینه به هم میریزم یا نه که خدا رو شکر روش کم شد !
  بعدی این که معلوم نیست سوالای شما همینا باشه چون تا همین امروز بچه ها سوالای جدید گذاشتن پس اماده باشین بد نیست که البته میدونم از من بیشتر هستین !
  اینم لینک فایل pdf که بنده از روش خوندم امیدوارم دوستان به دردشون بخوره و البته این که جواب هاش اگه درست نبود به بزرگی خودتون ببخشید
  در اخر هم به خاطر غلط املایی احتمالی عذر تقصیر
  با آرزوی توفیق برای دوستان

  پاسخ دادن 4. پیگیر

  سلام دوستان با توجه به سوالات بیشمار راجع نماز جمعه یکبا به طور مختصر سعی میکنم روند نماز جمعه رو توضیح بدم
  با التماس دعا فراوان
  اول اینکه امام خمینی ره فرمودنده اند نماز جمعه در راس همه ی امور است
  نماز جمعه یک نماز دو رکعتی است .دو خطبه دارد که خطبه ها ابتدا توسط امام جمعه خوانده میشود.خطبه اول راجع به مسائل تقوی و اخلاقی است. ودر خطبه دوم مسائل روز و مناسبتهای پیش رو بررسی میشود.
  خطبه دوم که تمام شد یک تکبیر یا صلوات فرستاده می شود و امام جمعه به نماز میستد .
  در رکعت اول قنوت داریم که قبل از رکوع است در رکعت دوم بعد از رکوع قنوت داریم . نماز که تمام شد در واقع نماز جمعه تمام شده است .
  نماز عصر نیز بعد از چند دیقه خوانده میشود .
  خواندن نماز ظهر مستحب است.
  دربرخی روایات نماز جمعه در حد حج در هر هفته معرفی شده است.
  درخطبه های نماز واجب نیست حضور داشته باشی ولی در صورت حضور در خطبه ها ، واجب است به آن گوش دهید.
  التماس دعا با صلوات

  پاسخ دادن

 5. محمد

  سلام!با آرزوی موفقیت برای همه دوستان!من امروز مصاحبه داشتم از کرمانشاه!سوالات تکراری ولی مینویسم!درمورد خودم وخانواده!پوشش خودم و خانواده!شغل فعلی!وضعیت متاهلی و مجردی!شرکت در نماز جمعه و جماعت و راه پیمایی وانتخابات’رییس شورای نگهبان و وظیفه آن!مجلس خبرگان و وظیفه آن!مجمع تشخیص!اسم نمایندگان کرمانشاه و نحوه تایید صلاحیت آنها!ناکثین چه کسانی بودن!آیت الکرسی تشهد سلام نماز آیات!طلوع آفتاب امروز کی بود!نظر شخصی در مورد ولایت فقیه!مسایل روز!نام امام جمعه و امام جماعت!تفکر یک بسیجی!صفی الله لقب کیه!وزیر کشور کیه!در این حد و حدود یادمه!اگر چیزی یادم بیاد دوباره میام و میگم!موفق باشید عزیزان!

  پاسخ دادن

 6. یونس

  یادتونه قبلا گفتم آزمون شهرداری ثبت نام کردم
  مشورت گرفتم برم آزمون بدم یا نه
  الان قبول شدم
  تقصیر شماست!!
  الان تا شهرداری رو نکنم آب و فاضلاب 2 ولتون نمیکنم
  واسه شروع بنظرتون برم مدارک تحویل بدم یا نه؟
  خخخخخخخ

  پاسخ دادن


 7. رها

  سلام خدمت همکارانی که می فرمایند مگر خانم هم در بین قبولی ها است!! بله هست من خودم کارشناس تحلیلگر سیستم قبول شده ام و مانند شما آقایان سخت مطالعه نموده ام که در آزمون قبول شده ام و تا کنون هم چندین بار در سایت پیغام گذاشته ام .

  پاسخ دادن
 8. آدم

  سلام دوستان (علی الخصوص ولی عزیز)
  بنده هم مصاحبه ام انجام شد و خدا رو شکر راضی بودم.
  هرچند طرف برخورد مناسبی نداشت ی طوری که انگار طلب کار بود اما طوری جواب دادم که نتونست کاری کنه. شایدم اینطور بود تا ببینه من به هم میریزم یا نه. پس دوستان آمادگی داشته باشن جا نخورن از برخورد بد احتمالی. سوالا رو از خودش میگفت هیچ کاغذی جلوش نبود و فقط جواب ها رو مینوشت. ی سری سوال رو انگار به صورت تالیفی از خودش میاورد. جواب خاصی نداشت چز این که نظرت رو بگی ببینه میتونی نظر مخصوص به خودت داشته باشی یا نه؟
  نکته دیگه این که بنده تهران بودم که از گرگان بهم زنگ زدن واسه مصاحبه که گفتم دیر گفتین و اومدم تهران…
  دروغ به هیچ عنوان نگین خودتون باشین. سوالا هم همونایی بود که دوستان گذاشتن قبلا …
  فقط ی طوری رفتار کنین که متوجه نشن سوالا رو داشتین !
  موفق باشین
  انشالا تا اخر بهمن مصاحبه ها تمومه و امیدوارم قبل سال بریم واسه مرحله ی بعد.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.