استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴

۱۷ روز قبل ۷۳۴۷ نظر

استخدام سازمان امور مالیاتی

کاربران عزیز برای بحث و تبادل اطلاعات در مورد اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ آبان ۹۴ – ثبت اطلاعات استخدامی‌‌ها تا پایان آبان ماه/ انجام فرآیند اداری ۱۲۰۰ نفر در مرحله اول

خبرگزاری فارس : رحمت اله پاکدل در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی که خرداد ماه سال جاری برگزار شد، اظهار داشت: ثبت نام در آزمون استخدامی براساس خوداظهاری افراد توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با همکاری و نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور انجام شد.
وی افزود: سازمان امور مالیاتی کشور پس از اعلام اسامی افراد، مراتب را جهت اخذ مدارک داوطلبان به ادارات کل استانی ارسال کرده و متعاقبا ادارات کل استان‌ها مدارک دریافتی از پذیرفته‌‌شدگان اولیه آزمون استخدامی را جهت بررسی و تطبیق با شرایط ذکر شده در آگهی استخدامی منتشره به این سازمان ارسال کردند.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه اکنون در حال بررسی مدارک ارسالی و ثبت آن در درگاه آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور هستیم، گفت: فرآیند انجام این موضوع حداکثر تا پایان آبان‌ماه به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اینکه تعداد نیروی مورد نیاز سازمان در آزمون استخدامی ۱۵۰۰ نفر بوده است،‌ بیان داشت: در مرحله اول ۱۲۳۱ نفر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور جهت بررسی مدارک معرفی شده اند.
پاکدل در مورد وضعیت افراد واجد شرایط خاطر نشان کرد:‌ پس از بررسی مدارک معرفی شدگان مرحله اول افرادی که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی منتشره بوده، پس از ثبت اطلاعات آنان در پرتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و تایید آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به معرفی افراد به دفتر گزینش جهت طی مراحل استخدامی اقدام خواهد شد.
به گفته وی، تعدادی از این افراد که واجد شرایط مندرج در آگهی استخدامی نبوده و به علت مغایرت شرایط ایشان با مفاد آگهی استخدامی منتشره (از قبیل شرط سنی، مدرک تحصیلی، تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت وظیفه یا معافیت و…) و یا استفاده از امتیاز موارد خاص اعلام شده از قبیل بومی بودن یا امتیازات مربوط به ایثارگران در صورت نداشتن مستندات ذکر شده در آگهی استخدامی، موارد مغایرت ایشان در پرتال آزمون‌های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت و پس از غربال‌گری نهایی توسط سازمان سنجش و آموزش کشور از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت داشتن فرد واجد شرایط، افراد جایگزین جهت بررسی مدارک معرفی خواهند شد.
مدیر کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور افزود:‌ با توجه به اینکه در آگهی استخدامی قید شده داوطلبان استخدامی می‌توانند علاوه بر انتخاب شغل و محل جغرافیایی مورد تقاضا به عنوان انتخاب اصلی می توانند حداکثر تا سه گزینه دیگر ( محل جغرافیایی خدمت مشروط بر اینکه در یک خوشه شغلی باشد) انتخاب کنند.
پاکدل یادآور شد: پس از پایان مرحله اول سازمان سنجش و آموزش کشور و با تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور مراحل بعدی از بین افراد که حد نصاب نمره قبولی را کسب کردند، به دستگاه‌های اجرایی معرفی شده تا فرآیند انجام امور همانند پذیرفته‌شدگان مرحله اول انجام شود.
وی تاکید کرد: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارایه مدارک به صورت ناقص در زمان مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بدون اثر می‌شود.


فایلهای راهنمای آزمون استخدامی امور مالیاتی سال ۹۱

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال ۹۱

استخدام متخصصین و مشاورین ارشد حوزه فاوا در طرح جامع مالیاتی

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت۵۰۹۴۷هـ مورخ ۹۳/۱۰/۱۷ هیأت وزیران) از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (با عنوان مؤسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۹۴ و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی تأمین کنند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ۱۷ فروردین ۹۴ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
توکلی تصریح کرد: توضیحات بیشتر در رابطه با شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر می‌شود درج می‌گردد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه گردد اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین ۹۴ درج خواهد شد.

برای مشاهده اخبار تکمیلی در مورد استخدامهای سال ۹۴ اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ آبان  ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی

رئیس سازمام امور مالیاتی گفت : استخدام ۷ هزار نفر درسال جاری در دستور کار است که با صدور مجوز استخدام خواهند شد .

به گزارش میزان ؛ علی عسگری درباره آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی در حاشیه همایشی در جمع خبرنگاران ، افزود : با توجه به آزمونی که در گذشته برگزار شد پارسال با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رساست جمهوری ۵ هزار نفر استخدام شدند و امسال هم ۷ هزار نفر استخدام خواهند شد.

لیست رشته های سازمان امور مالیاتی سال ۹۱ برای مطالعه کاربران عزیز


۱۶ تیر ۹۳ –  استخدام صد نفر در اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌این اداره کل ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده است و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، یحیی یعقوب‌نژاد عصر امروز در بازدیداستاندار خراسان جنوبی از این اداره کل، اظهارکرد:در سال گذشته ۲۱ درصد رشد مالیاتی نسبت به سال ۹۱ داشته ایم.
وی تصریح کرد:در تیرماه سال گذشته ۵۲ هزار اظهار نامه مالیاتی اخذ شده که ۹۹ درصد آن به صورت الکترونیکی بوده است.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی بابیان اینکه جزو استان‌های پیشرفته در این زمینه هستیم و کمترین نارضایتی فعالان اقتصادی را داشته‌ایم بیان کرد: باید با بررسی, درآمدهای مالیاتی جایگزین درآمدهای نفتی شود.
وی افزود: مودیان امور خودرویی برای سهولت در تسلیم اظهارنامه خود می‌توانند فقط به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی تصریح کرد: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌اداره کل مالیالت ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند و سهم خانواده شهدا لحاظ شده‌است به صورتی که ۲۵ درصد از طرف خانواده شهدا انتخاب شده‌اند.
یعقوب نژاد بیان کرد: در نظام مالیات‌های مستقیم مالیات بر درآمد شامل مالیات حقوقی، مشاغل، املاک، کشاورزی و حقوق در این بخش جای دارند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی افزود: سازمان امور مالیاتی به عنوان یک اداره حاکمیتی دومین تامین کننده منابع مالی کشور است که ۳۰ درصد هزینه‌های عمومی،۴۵ درصد هزینه‌های جاری، معادل ۲۰ درصد هزینه شهرداری‌ها و ۷ درصد درآمد ناخالص کشور زیر چتر مالیات است.
وی گفت: این اداره کل به لحاظ اینکه از مناطق کمتر توسعه یافته است رتبه سوم فناوری در زمینه مالیاتی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.


۱۵  اردیبهشت ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری
رییس سازمان امور مالیاتی کشور از استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری بر اساس قانون بودجه خبر داد.
علی عسکری در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.
وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.
رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.
عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.
وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.
عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 


استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۲

تجربیات پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید


۱۱ آبان ۹۲ – برگزاری جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی

جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل این جلسه با حضور بیش از ۱۹۵ نفر از قبول شدگان آزمون کتبی اداره کل و هیات هسته گزینش سازمان امور مالیاتی کشور برگزار گردید.قبول شدگان این مصاحبه پس از گذراندن دوره های آموزشی در ادارات امور مالیاتی استان شروع بکار خواهند نمود.

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۲۲ مهر ۹۲ – اطلاعیه آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی استان کردستان

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۷ بهمن ۹۱ خواهشمند است به منظور تطبیق مدارک مقتضی است حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۲ با به همراه داشتن مدارک ذیل به امور اداری اداره کل مالیاتی مراجعه فرمائید. اصل مدارک: شناسنامه – کارت ملی – کارت پایان خدمت – مدرک تحصیلی – مدارک ایثارگری – مدارک دال بر بومی بودن

لازم به ذکر است ، عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی می گردد.

لینک نتایج آزمون امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۱۴ شهریور ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال7,347 نظر برای «استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴»

 1. هادي

  امروز متوجه شدم یکی از همکلاسی ها کارمند مالیاتی هست باهاش در مورد حقوق و مزایا صحبت کردم میگفت دریافتی شما 2.5 میلیون به بالاست و الان خودش به طور متوسط 5تومن دریافتیش هست البته ایشون سابقش بالاست و کارشناس ارشده. میگفت که فشار کاری بالاست و به نیرو احتیاج دارن ولی در جریان استخدامها نبود و خبری از روندش نداشت

  پاسخ دادن


 2. بهDalamper

  سلام دوست عزیزشماگفته بودی که تویه سازمان دیگه قبول نهایی شدی وهیچ خبری ازدعوت بکارنیس.میتونم بپرسم کدوم سازمان قبول نهایی شدی؟اگه خدایی نکرده زبونم لال گوشه شیطون کربعدازیک سال الافی مالیات هم این بازی رودربیاره ودعوت بکارنکنه چیکارکنیم…؟؟؟!!!

  پاسخ دادن


 3. صابر مالیاتی

  بچه های عزیز بنده قصد ندارم کسی رو نا امید کنم یا اطلاعات الکی اینجا بذارم. کسانی که منو متهم به فریب می کنن رو حلال نمی کنم. من دو ماه پیش حضورا رفتم مالیاتی اون موقع همین کارمندا می گفتن پرونده ها کارش تموم شده و فرستادیم سازمان مدیریت. الان می گن هنوز داریم رو پرونده ها کار می کنیم!!! از طرفی سازمان مدیریت هم جواب درستی به آدم نمی ده. چیزی که مشخصه اینا نمی خوان اطلاعات درستی به ما بدن و به نظرم الانم هرکسی به این کارمندا مراجعه کنن اطلاعات درستی بهش نمی دن و خوشگل می پیچوننش. چیزی که مشخصه واقعا هیچ کس نمی دونه که چه موقع قرار بریم گزینش یا استخدام. ولی نکته مهم اینه که دولت به شدت دنبال درآمد مالیات و در نتیجه کارمند بیشترمالیاتی و با توجه به این نیاز تا قبل از تیر ماه باید تکلیف هممون مشخص بشه. یعنی نهایتا خرداد همه باید استخدام بشن. اگه قرار بود همه الاف باشیم پس چرا انقد نیرو گرفتن. پس حتما نیاز دارن. ولی این وسطم یه مشکلایی وجود داره که معلوم نیست چیه.

  پاسخ دادن

  • sdk

   من میگم زودتر از خرداد باید تکلیف مشخص بشه
   با توجه به اصلاحیه قانون مالیات و تغییری که دارند میدن و مالیات های جدید که قراره وضه بشه مثل مالیات بر خانه های خالی
   یقینا به نیرو بیشتری نیاز دارند
   در اینصورت همه نیروهای تازه وارد که آشنا با امور مالیاتی نیستند و به آموزش نیاز دارند منطق میگه باید زودتر جذب بشیم یا اینکه کلا بیوفته بعد از تیر ماه

   پاسخ دادن


 4. safa

  برنامه کاری کارکنان سازمانها :
  8 تا 10 صبحانه و دورهمی دوستانه
  10 تا 11 رسیدگی به کارها
  11 تا 12 سرکشی به اتاق های دیگر و صحبت با همکاران و دوستان
  12 تا 2 نماز و ناهار
  2 تا 3 رسیدگی به کارها
  3 تا 4 دورهمی عصرگاهی و جمع و جور کردن وسایل و خروج از اداره

  دوستان حالا می بینید چرا کار بررسی پرونده ها اینقدر طول کشیده و الانم میگن 2 تا 3 ماه بازم وقت می بره . بخدا اونها درد امثال ما رو نمی فهمن که جلوی پدر و مادر و آشنایان رسوا شدیم و لب این استخدامی ها نشستیم و داریم گذر عمرمونو می بینیم ….. از شروع ثبت نام الان دقیقا 7/5 ماهه و هنوز خودشونم نمیدونن چند چنده…

  پاسخ دادن

 5. مالیاتی ، دیوان ،وزارت نیرو

  بچه های مالیاتی این مشگل وابهام برای خیلیا پیش اومده من نیرو ودیوان ومالیاتی قبول شدم نیرورواز تخصصیش قبول شدمو عقیدتیش مونده خودم مالیاتی دوس دارم ودیوان من فقط سوالم اینه اگه من استخدام نیرو بشم میتونم برگردم برم مالیاتی یا دیوان ؟؟؟؟؟؟؟؟
  تورو خدا بچه ها هرکی اطلاعات موثقی دراین مورد داره بگه ….. ممنون

  پاسخ دادن

 6. تهرانtax

  سلام
  خداروشکرکه این سایتهاهستش وباهمدیگه تبادل نظرمیکنییم.بچه هابه خودتون استرس واردنکنیدمامیتونیم قراربزاریم وهمه باهم بریم تهران مطمعناکسی نمیتونه جوابه یه جمعیته حداقل100نفری درست وحسابی ودقیق نده!!

  پاسخ دادن

 7. ذخیره بد شناس

  سلام من ذخیره ۹۱ بودم آزمون ۹۱ برگزار شد و گزینش تیر ۹۲ بود و پس از آن دوره برگزار شد و نهیتا ۱۵ بهمن ۹۲ رفتن سرکار یعنی حدودا یکسال طول کشید ۲ نفر از نفرات اصلی شهرمون رفتن شهرداری بصورت پیمانی استخدام شدن ولی در بهمن استعفا دادن و اومدن مالیاتی و من که ذخیره بودم بدشانسی آوردم در صورتیکه اون دو نفر تعهد ۵ ساله خدمت پیمانی به شهرداری داشتند اینم ازشانس ما

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.