استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴ (تجربیات آزمون)

۴۵ روز قبل ۳۳۶۲ نظر

استخدام سازمان امور مالیاتی

کاربران عزیز برای بحث و تبادل اطلاعات در مورد اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

فایلهای راهنمای آزمون استخدامی امور مالیاتی سال ۹۱

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱(فایل پی دی اف)
فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱(فایل ورد)
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال ۹۱(فایل پی دی اف)
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال ۹۱(فایل ورد)

استخدام متخصصین و مشاورین ارشد حوزه فاوا در طرح جامع مالیاتی

برای مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴ خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال ۹۴
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشک قانونی کشور، سازمان ثبت‌احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارند نیروی انسانی مورد نیاز خود را طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد واجد شرایط در دستگاه‌های اجرایی موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۹۳/۷/۱۹ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور (تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس موضوع مصوبه شماره ۱۲۲۲۱۸/ت۵۰۹۴۷هـ مورخ ۹۳/۱۰/۱۷ هیأت وزیران) از محل مجوزهای استخدامی مأخوذه از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر به صورت کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (با عنوان مؤسسه مجری) و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سال ۹۴ و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی تأمین کنند.
وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مطالعه شرایط و ضوابط استخدام هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و نحوه و زمان ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ۹۴ تا ۱۷ فروردین ۹۴ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
توکلی تصریح کرد: توضیحات بیشتر در رابطه با شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌ها و تاریخ برگزاری آزمون در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت‌نامی که در ۱۰ فروردین ۹۴ منتشر می‌شود درج می‌گردد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان گفت: چنانچه علاوه بر دستگاه‌های اجرایی فوق دستگاه دیگری اضافه گردد اسامی نهایی آنان در اطلاعیه مورخه ۱۰ فروردین ۹۴ درج خواهد شد.

برای مشاهده اخبار تکمیلی در مورد استخدامهای سال ۹۴ اینجا کلیک کنید


خبر ۱۰ آبان  ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی

رئیس سازمام امور مالیاتی گفت : استخدام ۷ هزار نفر درسال جاری در دستور کار است که با صدور مجوز استخدام خواهند شد .

به گزارش میزان ؛ علی عسگری درباره آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی در حاشیه همایشی در جمع خبرنگاران ، افزود : با توجه به آزمونی که در گذشته برگزار شد پارسال با مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رساست جمهوری ۵ هزار نفر استخدام شدند و امسال هم ۷ هزار نفر استخدام خواهند شد.

لیست رشته های سازمان امور مالیاتی سال ۹۱ برای مطالعه کاربران عزیز


۱۶ تیر ۹۳ –  استخدام صد نفر در اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌این اداره کل ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده است و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، یحیی یعقوب‌نژاد عصر امروز در بازدیداستاندار خراسان جنوبی از این اداره کل، اظهارکرد:در سال گذشته ۲۱ درصد رشد مالیاتی نسبت به سال ۹۱ داشته ایم.
وی تصریح کرد:در تیرماه سال گذشته ۵۲ هزار اظهار نامه مالیاتی اخذ شده که ۹۹ درصد آن به صورت الکترونیکی بوده است.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی بابیان اینکه جزو استان‌های پیشرفته در این زمینه هستیم و کمترین نارضایتی فعالان اقتصادی را داشته‌ایم بیان کرد: باید با بررسی, درآمدهای مالیاتی جایگزین درآمدهای نفتی شود.
وی افزود: مودیان امور خودرویی برای سهولت در تسلیم اظهارنامه خود می‌توانند فقط به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی تصریح کرد: در سال گذشته از ۱۵۶ سهمیه استخدامی‌اداره کل مالیالت ۵۵ نفر گزینش و مراحل استخدامی‌آنها انجام شده و ۱۰۰ نفر دیگر امسال جذب می‌شوند و سهم خانواده شهدا لحاظ شده‌است به صورتی که ۲۵ درصد از طرف خانواده شهدا انتخاب شده‌اند.
یعقوب نژاد بیان کرد: در نظام مالیات‌های مستقیم مالیات بر درآمد شامل مالیات حقوقی، مشاغل، املاک، کشاورزی و حقوق در این بخش جای دارند.
مدیرکل امور مالیاتی خراسان جنوبی افزود: سازمان امور مالیاتی به عنوان یک اداره حاکمیتی دومین تامین کننده منابع مالی کشور است که ۳۰ درصد هزینه‌های عمومی،۴۵ درصد هزینه‌های جاری، معادل ۲۰ درصد هزینه شهرداری‌ها و ۷ درصد درآمد ناخالص کشور زیر چتر مالیات است.
وی گفت: این اداره کل به لحاظ اینکه از مناطق کمتر توسعه یافته است رتبه سوم فناوری در زمینه مالیاتی در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.


۱۵  اردیبهشت ۹۳ – استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری
رییس سازمان امور مالیاتی کشور از استخدام ۷ هزار نفر در سازمان امور مالیاتی طی سال جاری بر اساس قانون بودجه خبر داد.
علی عسکری در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.
وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.
رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.
عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.
وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.
عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 


استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۲

تجربیات پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید


۱۱ آبان ۹۲ – برگزاری جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی

جلسه مصاحبه عقیدتی قبول شدگان آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی آذربایجان غربی برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی اداره کل این جلسه با حضور بیش از ۱۹۵ نفر از قبول شدگان آزمون کتبی اداره کل و هیات هسته گزینش سازمان امور مالیاتی کشور برگزار گردید.قبول شدگان این مصاحبه پس از گذراندن دوره های آموزشی در ادارات امور مالیاتی استان شروع بکار خواهند نمود.

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۲۲ مهر ۹۲ – اطلاعیه آزمون استخدامی اداره کل امور مالیاتی استان کردستان

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۷ بهمن ۹۱ خواهشمند است به منظور تطبیق مدارک مقتضی است حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ۹۲ با به همراه داشتن مدارک ذیل به امور اداری اداره کل مالیاتی مراجعه فرمائید. اصل مدارک: شناسنامه – کارت ملی – کارت پایان خدمت – مدرک تحصیلی – مدارک ایثارگری – مدارک دال بر بومی بودن

لازم به ذکر است ، عدم مراجعه به منزله انصراف تلقی می گردد.

لینک نتایج آزمون امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


۱۴ شهریور ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی


3,362 نظر برای «استخدام سازمان امور مالیاتی در سال ۹۴ (تجربیات آزمون)»

 1. حامد

  هیچ احتمالی وجود نداره که گزینش محلی قبل از گزینش عقیدتی وسیاسی واحکام باشه.اول گزینش های عقیدتی .احکام هست.بعد گزینش محلی.بعد معاینات پزشکی وارائه سوپیشینه کیفری هست

  پاسخ دادن

  • Dalamper

   سلام، قطعی نمیشه گفت دوست عزیز، بعضی سازمان ها اول تحقیقات دارن بعد مصاحبه عقیدتی و سیاسی، بعضی ها هم برعکس هستن. باید ببینیم مالیاتی چه شیوه ای در نظر داره، در آخر همه سازمان ها معاینه پزشکی می فرستن. موفق باشید.

   پاسخ دادن

 2. ایمان

  سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان مالیاتی .
  به نظرم اگه تا 20\6 بررسی مدارک تمام بشه و تا پایان مهر ماه مصاحبه بشیم و حدود یک ماه هم تحقیقات طول بکشه میشه امیدوار بود که تا اوایل دی شروع بکار بشیم .(اذر ماه فرجه ) .
  حال اگه قبل از سال جدید هم تکلیف مشخص بشه جای شکرش باقیه ….
  این درسته که پنج شنبه ها تعطیل هستیم ؟
  دوستان مالیاتی با چه نرم افزاری های کار میکنند ؟

  پاسخ دادن

 3. تهرانtax

  سلام.دمه هرچی داداشه مالیاتیه گررررم.یه سوال دیگه داشتم:بچه ها ماالان چقدازمسیراستخدام شدن رو پیمودیم؟یکی ازبچه هاگفته بودن که99%پذیرش قطعیه یکی ازدوستان هم گفته بودن90%پذیرشمون قطعیه.ماالان چنددرصدخودمون رواستخدام شده حساب کنیم…

  پاسخ دادن

 4. آدم

  به نظرم هنوز واسه گزینش زوده.اما با توجه به این که پیک کار اداره تیرماه هر سال هست با احتساب ی دوره آموزشی (چه ضمن خدمت و چه به صورت جدا) و ی دوره ی مقدماتی کار منطقی تر از نظر مدیریت سازمان اینه که جذب نیروهای جدیدشون اوایل زمستون باشه. بعید میدونم با توجه به طرح جامع مالیاتی و کمبود نیروشون تاخیری تو این بازه ایجاد بشه. حالا بماند که الان مجری این استخدام سازمان مدیریته و با این که هماهنگی های اداره مالیات با سازمان مدیریت خودش زمان بر هست اما به نظرم سازمان مدیریت هم پیش برنده ی کار هست. به این میشه اضافه کرد این مورد رو که تامین اعتبار این استخدامی چون از باقی مونده ی سهمیه ی دوره ی قبل هست از قبل گرفته شده. با تمام این تفاسیر احتمال زیاد قبل سال جدید تعیین تکلیف میکنن بچه ها رو. باز باید صبر کرد و دید…

  به امید موفقیت همه دوستان

  پاسخ دادن
 5. علی

  سلام دوستان و قبول شدگان چند روز پیش گفته بودم تماس مستمر و فعال باشید چون1500 پرونده که رشته و تاریخ پایان خدمت و مدرک تحصیلی و سن و بومی نباید یک ماه طول بکشد اگر لاک پشتی همینجور باشد تا اخرسال و شاید سال بعد ادامه داشته باشد یک ماه تطبیق 3یا 4 ماه گزینش 1نتیجه گزینش و 1ماه مراحل پزشکی 3 ماه منتظر حکم و دعوت به کار می شود سال جدید برج 3 شاعل می شوید ان شاء الله که این مدت طول نشکد و تا آذر دعوت به کار شویم واقعا دارن لفت میدن و 10 روز دیگه می شود یک ماه از تحویل مدرک برای چک کردن چهار تا تاریخ و سن طول میدن و خسته کننده است و قرار با تجمیع ازمون های استخدامی دولت به صورت متمرکز که هزینه و روند استخدامی کوتاه و عدالت رعایت شود ولی مسولان اداره کارگزینی و استخدام سازمان با کلی نیرو نمی توانند 1500 پرونده طولانی می کنند ولی دادگستری فروردین 93 نتایج اعلام کرد برج 3و 4 سال 93 گزینش انجام داد و اول مهر 93 گروه اول یعنی 3000 نفر رفتن سرکار رفتن و گروه بعدی با مشکل بودجه هنوز نرفتن سرکار

  پاسخ دادن


 6. علی

  سلام خدمت دوستان عزیز
  من دارم در مورد شرایط عمومی استخدام صحبت می کنم و کاری به شرایط اختصاصی ندارم.الان میخواستم بدونم فرق این دو بند چیه و هر دوی این ها از شرایط اضافه شدن به سن هستند
  داخل دفترچه آموزش و پرورش نوشته:
  ب) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ 22/11/57 به خدمت اشتغال و حقوق از اعتبارات دولتی دریافت داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها ( مدت خدمت سربازی مشمول این بند می باشد).
  داخل دفترچه دستگاه های اجرایی نوشته:
  د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای اجرایی از تاریخ 22/11/57 به خدمت اشتغال و داشته اند، به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها

  پاسخ دادن

  • 777

   بنظر من هیچ فرقی ندارن ولی بشرط اینکه اصل قانون اشتغال در دستگاه اجرایی شامل ارگانهای ارتش و سپاه و نیروی انتظامی باشه که نیست به احتمال زیاد منظورشون سرباز امریه بوده است

   پاسخ دادن

  • شهروند

   سرباز بنوعی شاغل دولتی حساب میشه چون از دولت حقوق میگیره .. و تفاوت این دو در اضافه شدن مدت خدمت سربازی به سن داوطلبینی که کارت پایان خدمت دارند می باشد.. چرا که در تمام ارگانهای دولتی و یا خصوصی(بیمه تامین اجتماعی) سابقه خدمتی با پرداخت مبلغی مشخص به سنوات بیمه افزوده میشود و کارمند به همون نسبیت زودتر بازنشست می شود.

   پاسخ دادن

 7. صادقی

  دوستان به نظر من ما اینجا تجربیات سایر سازمان ها رو نیاز نداریم
  لطفا شنبه چند نفر با امور مالیاتی زنگ بزنن و پاپیچ بشن وضعیت چطوریه وچقدر طول میکشه تا به یه نتیجه ای برسیم تشکر

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.