استخدام سازمان امور مالیاتی (دریافت کارت)

۱۳ روز قبل ۵۵۳۰۸ نظر

استخدام سازمان امور مالیاتی

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده سوالات مصاحبه تخصصی و روانشناسی (طبقه بندی شده، مطابق با دستورالعمل اجرایی مصاحبه) اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اصلی استخدام آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اولین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه دومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای فراگیر اینجاکلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجاکلیک کنید.
 • برای مشاهده نشانی سازمانهای امور مالیاتی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون و جزوه های ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی سازمان امور مالیاتی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

خبر ۷ آذر ۹۶ -کارت شرکت در آزمون استخدامی نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی 

کاربران گرامی دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی کشور سال۱۳۹۶ اعلام شد.

برای دریافت کارت اینجا کلیک کنید


خبر ۴ آذر ۹۶ – اطلاعیه تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی نیروهای قراردادی سازمان امور مالیاتی کشور

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۹۶/۰۹/۰۷ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می-باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.
ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۸ و پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۹/۰۹ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص به آدرس: تهران، میدان فردوسی، خیابان انقلاب، مابین استاد نجات الهی و سپهبد قرنی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.
د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۰۹/۱۰ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون در ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) همان‌روز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.
ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرآیند برگزاری آزمون بسته خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۹۶/۰۹/۰۹ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.

خبر ۷ آبان ۹۶ – اسامی پذیرفته شدگان نهایی(نفرات ذخیره) آزمون استخدامی ۱۳۹۵/۸/۲۱

اسامی پذیرفته شدگان نهایی(نفرات ذخیره) آزمون استخدامی ۱۳۹۵/۸/۲۱ با توجه به شهر محل انتخابی آنها و بر اساس نفرات فضلی اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ آبان ۹۶ – تمدید ثبت نام استخدام پیمانی (ویژه کارکنان قراردادی شاغل در سازمان امور مالیاتی کشور)

قبل از شروع ثبت نام، متن آگهی استخدامی را از قسمت ذیل دریافت نموده و پس از مطالعه دقیق و کامل آن و در صورت اطمینان از واجد شرایط بودن به لحاظ وجود سهمیه استخدامی، انطباق رشته و مدرک تحصیلی و سایر مفاد مندرج در آگهی نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایید. ضمنا مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخه ۹۶/۷/۲۹ لغایت روز شنبه مورخه ۹۶/۸/۷ می باشد. (بنا به درخواست همکاران محترم قراردادی مهلت ثبت نام به مدت سه روز ( ۳ روز) تا روز سه شنبه، نهم آبان ماه ۹۶ تمدید گردید.)
بدیهی است مدارک افراد پس از اعلام نتیجه آزمون بررسی و کنترل خواهد شد و در صورت داشتن هرگونه مغایرت با مفاد آگهی از لیست پذیرفته شدگان حذف خواهند شد.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ مهر ۹۶ – اطلاعیه درخصوص پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی ۱۳۹۵/۸/۲۱

لیست اسامی پذیرفته شدگان نهایی (نفرات اصلی – یک برابر ظرفیت) آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ سازمان امور مالیاتی کشور که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده است به شرح ذیل می باشد. لازم است پذیرفته شدگان محترم به موارد ذیل توجه نمایند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و اسامی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکزدستگاه های اجرایی کشور مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱

باعنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۰۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به سازمان امور مالیاتی کشور، که نتایج آنها نهایی و مورد تأیید قرار گرفته است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.

بدیهی است سایر رشته شغل محل های باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۲۳ مهر ۹۶ – آگهی استخدام پیمانی (ویژه کارکنان قراردادی شاغل در سازمان امور مالیاتی کشور)

کارکنان قراردادی توجه نمایند: قبل از شروع ثبت نام، متن آگهی استخدامی را از قسمت ذیل دریافت نموده و پس از مطالعه دقیق و کامل آن و در صورت اطمینان از واجد شرایط بودن به لحاظ وجود سهمیه استخدامی، انطباق رشته و مدرک تحصیلی و سایر مفاد مندرج در آگهی نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایید. ضمنا مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخه ۹۶/۷/۲۹ لغایت روز شنبه مورخه ۹۶/۸/۶ می باشد.
بدیهی است مدارک افراد پس از اعلام نتیجه آزمون بررسی و کنترل خواهد شد و در صورت داشتن هرگونه مغایرت با مفاد آگهی از لیست پذیرفته شدگان حذف خواهند شد.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ شهریور ۹۶ – زمان اعلام نتایج نهایی استخدام سازمان امور مالیاتی

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران : استخدام سازمان امور مالیاتی در که در آبان ماه سال ۹۵ برگزار شد و نتایج اولیه در دی ماه سال ۹۵ اعلام شد. .در خرداد ماه سال ۹۶ بعد از بررسی مدارک اولیه نتایج دوم به سازمان سنجش ارائه شد و افرادی که نیاز به مصاحبه استخدامی داشتند ، دعوت به مصاحبه استخدامی شدند و در ۱۴ شهریور ۹۶ نتایج نهایی که تلفیقی از آزمون کتبی و مصاحبه به سازمان سنجش اعلام شد. به احتمال زیاد در انتهای هفته نتایح نهایی اعلام خواهد شد

برای مشاهده فیلم مصاحبه در سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ تیر ۹۶ – اطلاعیه زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۸/۲۱

برای مشاهده اطلاعیه ها در سایت سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده اطلاعیه زمان مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان استان تهران اینجا کلیک نمایید


خبر ۴ تیر ۹۶ – اطلاعیه اسامی پذیرفته شدگان تایید شده پس از بررسی مدارک با توجه به شهر محل انتخابی آنها

۱- تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی دارند جهت دعوت به مصاحبه تخصصی و
۲- تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی ندارند جهت معرفی به گزینش

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۱ خرداد ۹۶ – اسامی پذیرفته شدگان جایگزین مرحله اول آزمون استخدامی ۹۵/۸/۲۱

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۳ خرداد ۹۶ – اطلاعیه جدید سازمان امور مالیاتی

اسامی پذیرفته شدگان تایید شده پس از بررسی مدارک با توجه به شهر محل انتخابی آنها:

۱ .تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی دارند جهت دعوت به مصاحبه تخصصی

۲ .تایید شدگانی که مصاحبه تخصصی ندارند جهت معرفی به گزینش

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۴ اسفند ۹۵ – اطلاعیه آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ سازمان امور مالیاتی کشور می رساند:
بررسی مدارک پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون و انطباق آن با شرایط آگهی استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور به اتمام رسیده و اطلاعات بررسی شده در پورتال آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (سازمان سنجش آموزش کشور) ثبت گردیده است، بدیهی است پس از دریافت لیست نتایج پس از انطباق مدارک از سازمان سنجش آموزش کشور، زمان و مکان مصاحبه تخصصی متعاقبا در نیمه دوم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ اعلام خواهد شد.
اداره کل منابع انسانی و رفاه
سازمان امور مالیاتی کشور

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ دی ۹۵ – اطلاعیه آزمون استخدامی پذیرفته شدگان مرحله اول

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ دی ۹۵ – اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور  

سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۵/۸/۲۱ اطلاعیه ای صادر کرد. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، براساس اطلاعیه اداره کل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی کشور، نحوه اخذ مدارک، زمان و مکان مراجعه کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ در سایت این سازمان به نشانی WWW.INTAMEDIA.IR قابل مشاهده خواهد بود.

 برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک نمایید


خبر ۵ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید


اصلاحات مربوط به سازمان امورمالیاتی کشور:
رشته تحصیلی مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم و بهره وری با کد ۳۱۲۴۰ و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس به کد شرایط احراز ۵۲۸ برای عنوان شغلی «مامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)» در کد شغل محل های ذیل اضافه می‌گردد.

تعدادجنس پذیرشمحل خدمتخوشه شغلیشغلکد شغل محل
۳مرد / زناستان فارس-شیراز-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۲
۲مرد / زناستان فارس-لارستان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۳
۲مرد / زناستان فارس-مرودشت-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۴
۴۰مرد / زناصفهان-اصفهان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۵
۲مرد / زناصفهان-خمینی شهر-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۶
۵مرد / زناصفهان-شاهین شهرومیمه-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۷
۲مرد / زناصفهان-فلاورجان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۸
۵مرد / زناصفهان-کاشان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۳۹
۳مرد / زناصفهان-مبارکه-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۰
۳مرد / زناصفهان-نجف اباد-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۱
۴مرد / زنالبرز-ساوجبلاغ-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۲
۳مرد / زنالبرز-فردیس-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۳
۲۳مرد / زنالبرز-کرج-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۴
۳مرد / زنالبرز-نظراباد-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۵
۵مرد / زنبوشهر-عسلویه-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۷
۲مرد / زنبوشهر-کنگان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۸
۳۰مرد / زنتهران-بومهن-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۴۹
۱۴۹مرد / زنتهران-تهران-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۱
۱۰مرد / زنتهران-دماوند-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۲
۱۵مرد / زنتهران-رباطکریم-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۳
۵۰مرد / زنتهران-شهرری-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۴
۳۰مرد / زنتهران-شهریار-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۵
۱۰مرد / زنتهران-فیروزکوه-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۶
۱۰مرد / زنخراسان رضوی-مشهد-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۵۸
۳مرد / زنخوزستان-ابادان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۰
۲مرد / زنخوزستان-اندیمشک-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۱
۱۴مرد / زنخوزستان-اهواز-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۲
۳مرد / زنخوزستان-بندر امام خمینی-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۳
۳مرد / زنخوزستان-بندرماهشهر-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۴
۲مرد / زنخوزستان-خرمشهر-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۵
۳مرد / زنخوزستان-دزفول-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۶
۳مرد / زنزنجان-ابهر-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۷
۷مرد / زنزنجان-زنجان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۸
۳مرد / زنقزوین-البرز-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۶۹
۲مرد / زنقزوین-تاکستان-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۷۰
۱۹مرد / زنقزوین-قزوین-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۷۱
۲مرد / زنمرکزی-اراک-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۷۲
۲مرد / زنمرکزی-زرندیه-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۷۳
۳مرد / زنمرکزی-ساوه-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۷۴
۸مرد / زنهرمزگان-بندرعباس-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۳۲۷۵
۱۰مرد / زنیزد-یزد-امور مالیاتیمامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)۱۴۴۰۲

رشته تحصیلی مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم و بهره وری با کد ۳۱۲۴۰ و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس به کد شرایط احراز ۵۲۷ برای کدشغل محلهای ۱۳۲۳۰ و ۱۳۲۳۱ با عنوان شغلی «کارشناس امور اداری» اضافه می‌گردد.
رشته تحصیلی مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم و بهره وری با کد ۳۱۲۴۰ و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس به کد شرایط احراز ۵۳۱ با عنوان شغلی «مامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)» در کد شغل محل ۱۳۲۴۶ اضافه می‌گردد.
رشته تحصیلی مهندسی صنایع گرایش مهندسی سیستم و بهره وری با کد ۳۱۲۴۰ و با مقطع تحصیلی فوق لیسانس به کد شرایط احراز ۵۳۰ با عنوان شغلی «مامور تشخیص مالیات (کارشناس مالیاتی)» در کد شغل محل ۱۳۲۵۰ اضافه می‌گردد.

برای دانلود دفترچه شرایط و راهنمای ثبت نام دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده صفحه سومین آزمون فراگیر اینجا کلیک کنید.


۲۴ شهریور ۹۵ – کارنامه و اعلام نتیجه آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی کشور سال ۱۳۹۵

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت ، محل رفع نقص کارت و زمان‌ برگزاری آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال ۱۳۹۵

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


فایلهای راهنمای آزمون استخدامی امور مالیاتی سال ۹۱

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال ۹۱

استخدام سازمان امور مالیاتی سال ۹۲

تجربیات پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی

در مصاحبه استخدام دولتی چه می پرسند

برای دانلود نمونه سوالات عمومی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید

برای دانلود نمونه سوالات تخصصی سازمان امور مالیاتی اینجا کلیک کنید


۱۴ شهریور ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام شد

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید.

نمونه سوالات استخدامی سازمان امور مالیاتی

فایل دفترچه راهنمای آزمون سال ۹۱
جدول شغل ها و موقعیت جغرافیایی استخدامی سال

کارفرما

رزومه ساز

55,308 نظر برای «استخدام سازمان امور مالیاتی (دریافت کارت)»


 1. محمود

  سلام،تو قسمت مربوط به دستگاههای اجرایی بودجه سال ٩٧ یه ردیف هزینه ای در حدود ٩١١ میلیارد تومان جهت تشویق کارمندان برای وصول مالیات در نظر گرفته شده….

  پاسخ دادن
 2. ب مالياتي بندرعباس

  سلام شما ک تماس گرفتین گزینش ، تائیده گزینش رو گرفتین یا تائیده مصاحبه عقیدتی منم همون هفته ای ک شما مصاحبه دادین مصاحبه دادم از بندرم.

  پاسخ دادن
 3. محمد

  دوستان من الان در شهر خودم مشغول بکار هستم فراگیر دوم قبول شدم از مالیات تهران باهام تماس گرفتن گفتن میخام کد مستخدمی بگیریم سیستم اجازه ثبت مشخصاتتو نمیده اگه میخای بیای مالیات سریع به ما اطلاع بده خلاصه منم ماندم انصراف بدم یا ندم.خواهشا اگه کسی در مورد مالیات بومهن اطلاعی داره بگه مثلا حقوق چقدره؟ امکان پیشرفت وجود داره ؟وضعیت مسکن؟حجم کار؟چون شغل فعلیم امکان پیشرفت ندارم تا آخرای خدمت احتمالا کارشناسم

  پاسخ دادن
  • به محمد

   نگفتن شروع به کارتون چه زمانی هست؟
   متوسط دریفتی با پاداشها میگن 3تا4 تومنه. پیشرفت شغلی سلسله مراتبی هستش و باید حداقل پایه خدمتت پر بشه تو مالیاتی و حجم کارش بسته به بخشی هست که میفتی درکل دقیق نمیشه گفت. برای قیمت مسکن هم پیشنهادم اینه که از نرم افزارهای اینترنتی قیمت اونجا رو راحت میتونی پیدا کنی.

   پاسخ دادن
  • yalda

   سلام دوسته عزیز..به امید خدا حالا که قدرت انتخاب دارین بهرین تصمیمو میگیرید..فقط اینکه شما ذخیره بودید؟آخه گفتین فراگیر دوم. الان فراگیر سه بود مالیاتی..

   پاسخ دادن
  • محسن .م به همکاران

   دوست عزیز.
   اگر مامور تشخیص مالیاتی هستین حتما اداره مالیات بهتر هست.
   اما اگر کارمند مالیاتی غیر از مامور تشخیص هستین هرگز این اداره رو انتخاب نکنین . توصیه اکید من هست .اداره مالیاتی فقط برای مامور تشخیص خوب هست.

   پاسخ دادن
  • امید اولی

   دوست گرامی فکر میکنم همون آزمون فراگیر سومی هستید ؟ آبان پارسال ؟ چون فراگیر دوم که مالیاتی استخدام نداشت.
   بعد نگفتن چرا سیستم اجازه نمیده ؟ مگه قبلا شاغل در دولت بودید

   پاسخ دادن
   • محمد

    فراگیر دوم اداره برق قبول شدم فراگیر سوم مالیات بومهن.چون یکبار کد م ثبت شده 9ماهه اداره برق هستم به همین خاطر سیستم اجازه ثبت نمیده در مورد شروع بکارم هیچی نگفت

  • ایرانی

   بانکها مخصوصا دولتی هاش خوبن اما سپه و تجارت در آخر لیسته، زیاد وضع خوبی ندارن! تو لیست بودجه 97 هم این موضوع مشهوده. از طرفی مالیاتی خیلی خوبه و آینده داره. من پیشنهادم مالیاتیه. البته این موضوع هم مهمه که در چه شرایطی باشن، تهران یا شهرستان یا اداره کل یا شعبه کوچیکی بیافتی یا ستاد و شعب سرپرستی و بزرگ.

   پاسخ دادن
  • محسن .م به همکاران

   دوستان حتما یک نکته در رابطه با بانک در نظر داشته باشین.کارمند متصدی امور بانکی با کارشناس بانکی خیلی خیلی فرق داره.
   متصدی ارتقاء شغلی نداره سختی کارش هم از مامور تشخیص مالیاتی بیشتر هست.
   اما کارشناس بانکی حداقل حقوق 6 میلیون به بالا هست و سختی کار هم نداره.
   پس بین متصدی امور بانکی و مامور تشخیص .مامور تشخیص ارتقاء شغلی داره ،سختی کارش از متصدی امور بانکی کمتر هست. ولی مزایا متوسط هست.
   پس میشه گفت مامور تشخیص تقریبا بهتر هست

   پاسخ دادن
 4. Zahra_tmf

  سلام به دوستای خوب و همکارای آینده
  به نظرتون توی مصاحبه ی عقیدتی از جنگ ها و غزوات سوال میکنن من تاریخم زیر صفره
  و اینکه در مورد مثلا اسامی وزرای دولت یا سوالی درباره مجلس خبرگان یا اینطور سوال ها امکانش هست پرسیده بشه؟

  پاسخ دادن
 5. tamaبه mk

  سلام جناب کریمی ممنون از پیگیری هایی که انجام میدید …خواستم بدونم دیگه اطلاعی از روند دریافت کد استخدامی بعد از ثبت در سایت کارمند ایران ندارید؟ اطلاع ندارید زمان دریافت کد چه موقعی هست؟ تا دی ماه این کد رو به ما اعلام میکنند…
  ممنون

  پاسخ دادن
 6. کریس

  یه دوستی از خبر جدید پرسیده بود درباره مالیاتی تهران تهران :
  ببینید فعلا فقط دونفر انصراف کتبی زدن برای مالیاتی تهران که قبولی تامین اجتماعی هستن در نتیجه دونفر اول ذخیره دعوت به گزینش شدن.برای بقیه ذخیره ها ان شاالله انصرافی قطعا داریم.
  دیوان محاسبات الان مرحله‌ گزینش عقیدتی هست و چندنفر قبولی مالیاتی تهران اونجا اصلی هستن و ازشون سوال کرده بودم انتخابشون دیوان هست.دیوان زودتر از مالیاتی مراحلش تموم میشه و انصافا بدون اغراق دیوان از لحاظ کلی از مالیاتی برتر هستش.
  نتیجه سازمان حسابرسی و وزارت نیرو ظاهرا بزودی اعلام میشه اونجا هم ممکنه انصرافی ان شاالله داشته باشیم.
  اگه شروع به کار مالیاتی تهران رو اول اسفند در نظر بگیریم تا اون موقع فرصت دعوت از ذخیره ها با توجه به انصرافی ها خواهد بود.تقریبا غیرممکن هست که شروع به کار قبل از اسفند باشه.
  توکل به خدا …

  پاسخ دادن
  • به شما

   سلام دوست عزیز از زحمات جنابعالی کمال تشکر را دارم و همچنین واستون آرزوی موفقیت میکنم
   مطمئن باشید که تلاشتون به نتیجه خواهد نشست و بزودی جذب سازمان خواهید شد.

   پاسخ دادن
 7. کریس

  سلام.طبق خبری که رسیده چندتا از دوستان مالیاتی تهران در دیوان محاسبات قبول شدن و به عنوان اصلی به مصاحبه عقیدتی دعوت شدن از جمله جناب ایلیا و امین اسبویی عزیز.
  ضمن تبریک به این عزیزان از این دوستان خواهشمند است به محض اینکه قبولی شون در دیوان محاسبات قطعی بشه و علاقه مند به انتخاب دیوان هستن که قبلا هم اعلام آمادگی کرده بودن برای انتخاب دیوان محاسبات.
  انصراف خودشون رو قبل از اینکه کد استخدام مالیاتی صادر بشه اعلام کنند تا این چندنفر ذخیره مالیاتی تهران که چشم انتظار هستن رو خوشحال کنند.
  طبق شنیده ها گزینش دیوان قبل از صدور کد مالیاتی قطعا انجام میشه و ان شاالله سهمیه مالیاتی سوخته نشه و ان شاالله بقیه ذخیره های مالیاتی جذب سازمان مالیاتی بشن.
  با آرزوی موفقیت برای این دوستان

  پاسخ دادن
 8. ایرانی

  درود بر دوستان و همکاران عزیزم. بودجه پیشنهادی سال 97 امروز بصورت علنی تقدیم مجلس شد. ماشالا درآمد و بودجه سازمان امور مالیاتی در رتبه اول در سطح کشور می درخشه. با تبریک به تمامی دوستان، این نکته نشانه حقوق و پاداش های بالاتر و افزایش مزایای سال آینده کارکنان سازمانه. خداوند متعال رو شاکرم که این لطف رو به ما کرده و ما استخدام چنین سازمان عالی و آینده داری میشیم.

  پاسخ دادن
  • ناشناس

   اینم در نظر داشته باش تعداد کارمندان مالیاتی بیشتر از سازمان های دیگه هست بالا بودن دلیل بر بابا بودن حقوق نیست. همه میدونن نفت و برق و ..بالاترین حقوق را داده

   پاسخ دادن
   • ایرانی

    خب بنده وقتی جزییات بودجه را می دیدم تعداد پرسنل رو هم در نظر گرفتم. پرسنل مالیاتی حدود 18000 نفره که یک حساب و کتاب ساده رقم قابل توجهی رو در بودجه 97 برای افزایش رضایت پرسنل نشون می ده. شاید در سالهای قبل کمتر بوده ولی دقت کنید گفتم در بودجه سال 97، با تاکیدی که ریاست محترم سازمان و رییس جمهور در خصوص اهمیت مالیات بر نفت و سایر درآمدها در آینده کشور دارن، بنظر میاد به امید خدا از این به بعد بهش بیشتر میرسن. البته شرکت نفت و توانیر هم هر کدوم حدود 20000 پرسنل دارن(با جستجو در اینترنت). تازه اونها هزینه سنگین نگهداری تجهیزات رو هم دارن که مالیاتی خداروشکر نداره!


لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.