استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۵ (کلیه اخبار)

۶۳ روز قبل ۴۳۳ نظر

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به محض انتشار اعلام میشود

اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


فهرست اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور   موجود در این صفحه :


وضعیت استخدامی مربیان‌فنی‌و‌حرفه‌ای روی میز کمیسیون‌آموزش‌

۶۳ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون آموزش‌و‌تحقیقات مجلس گفت :رسیدگی به وضعیت استخدامی مربیان سازمان فنی و حرفه‌ای در دستور کار جلسه امروز این کمیسیون قرار داشت.آموزش ۷۰۰ هزار کارآموز فنی و حرفه‌ای طی نیمه اول سال‌جاری

۷۹ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در شش ماه نخست سال جاری ۷۰۰ هزار نیروی انسانی (کارآموز) دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای را گذرانده اند.


جذب ۱۱۰۰ هنر آموز و استاد کار از طریق آزمون استخدامی

۹۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۰۰ هنرآموز و استاد کار در شاخه فنی‌وحرفه‌ای از طریق آزمون استخدامی آتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.


لزوم شناسایی ظرفیت‌های مؤثر در ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها

۱۲۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس با تأکید بر لزوم نیازسنجی در شهرستان‌ها، همراهی مسؤولان برای بهره‌گیری مؤثر از ظرفیت‌های موجود و شناسایی استعدادهای اشتغال‌زا به‌منظور ارائه آموزش‌های مناسب فنی و حرفه‌ای را خواستار شد.


خبرخوش استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌‌ ها

۱۳۰ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش گفت: امکان استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌های نیروی دریایی ارتش فراهم است.


جذب ۱۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور

۱۴۲ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت استخدام مربی گفت: یکهزار و ۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور جذب شدند.


اطلاعیه مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی در فراخوان۹۴

۱۴۲ روز قبل

اطلاعیه شماره یک دبیرخانه جذب : ( مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی شرکت کننده در فراخوان های سال ۹۴ که به مرحله انجام مصاحبه علمی این دانشگاه راه پیدا کرده اند و پیامک شرکت در کارگروه بررسی توانایی علمی را دریافت نموده اند.)


۲۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

۱۴۵ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تا پایان شهریورماه امسال تبدیل وضعیت می‌شوند.


حل مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی با کسب مجوز استخدامی

۱۴۷ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: فرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.


تکلیف حق التدریس‌های فنی حرفه‌ای مشخص می شود

۱۵۲ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص تعیین تکلیف مدرسان و اساتید فنی و حرفه ای که بعد از انتقال از آموزش و پرورش به آموزش عالی با مشکلاتی مواجه شده اند، توضیحاتی ارایه داد.


پیوستن ۲۰۰۰ مربی به سازمان فنی و حرفه‌ای

۱۶۵ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی معتقد است: برای ساماندهی معضل بیکاری و مبارزه با آن باید از لشکر فنی و حرفه‌ای استفاده شود.مربیان حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند

۱۷۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مربیان حق التدریس در فنی وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم اززاهدان، علی فروزش پیش از ظهر امروز در همایش ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی که در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: ارتقاء معیشت کارکنان یکی از اولویت‌های این نهاد است و در این راستا در سال گذشته تعدادی از مربیان حق‌التدریس تبدیل وضعیت پیدا کردند.


مهم‌ترین راه اشتغال‌زایی آموزش صحیح فنی و حرفه‌ای است

۱۷۲ روز قبل

خبرگزاری فارس : فرماندار شهرستان رودان گفت: در شرایط کنونی یکی از مهم‌ترین راه اشتغال‌زایی اصولی و حل معضل بیکاری آموزش صحیح فنی و حرفه‌ای می‌باشد.


دستور وزیر کار درباره استخدام ۳۵۶۹ نفر

۱۷۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: علی ربیعی با صدور دستوری به رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق التدریس مربیان آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.


قانون استخدام مربیان حق‌التدریس سازمان فنی‌وحرفه‌ای را دچار بحران می‌کند

۱۷۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به ایجاد بحران در سازمان متبوعش با قانون استخدام مربیان حق‌التدریس، گفت: با وجود مشکلات عدیده این قانون را اجرا می‌کنیم.


استخدام ۲ هزار نفر در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش کشور در سال ۹۵

۱۸۰ روز قبل ۳ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیر دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تغییر دوره های آموزشی هنرجویان در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش از استخدام ۲ هزار معلم در این مراکز علمی در سال ۹۵ خبر داد.


پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی

۱۸۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی آموزشگاه های فنی و حرفه ای و همچنین انتقال سوابق فرهنگیان از موضوعات مطروحه در نشست امروز این کمیسیون بود.


تعیین تکلیف ۱۸۰۰ مربی حق التدریس آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

۱۸۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از تبدیل وضعیت ۱۸۰۰ نفر از مربیان حق التدریس آموزش های فنی و حرفه‌ای خبر داد و در عین حال گفت که ۱۸۰۰ نفر دیگر فعال در صف دریافت احکام تبدیل وضعیت هستند.


فراهم شدن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی ۴هزار مربی حق التدریس

۲۰۱ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: زنجان – قائم مقام رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: با پیگیری های انجام شده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، زمینه تبدیل وضعیت استخدامی چهار هزار مربی حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فراهم شده است.


۵۰۰۰ پذیرفته استخدامی سال گذشته از مهر ماه جذب سیستم می شوند

۲۱۵ روز قبل

سلیمی جهرمی به جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که در حال طی دوره صلاحیت حرفه‌ای هستند، اشاره کرد و گفت: از ۵۰۰۰ پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال گذشته، ۲۰۰۰ نفر به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش و ۳۰۰۰ نفر به شاخه نظری خواهند رفت و از مهرماه جذب سیستم می‌شوند.


۱۲۰۰ مربی فنی‌و‌حرفه‌ای تا هفته آینده تبدیل وضعیت می‌شوند

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای از تبدیل وضعیت ۱۲۰۰ مربی حق التدریس آموزش فنی و حرفه‌ای تا هفته آینده خبر داد و گفت: مابقی مربیان در صورت وجود پست‌های خالی از سوی سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می‌شوند.


تذکرات نمایندگان در خصوص وضعیت استخدامی مربیان فنی و حرفه ای

۲۲۳ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسوولان اجرایی کشور در موضوعاتی همچون رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج ، تبدیل وضعیت استخدامی مربیان آموزش فنی و حرفه ای ، رسیدگی وضعیت سیل زدگان شهر قم و اجرای قانون وام ازدواج جوانان تذکر کتبی دادند.
بررسی وضعیت اشتغال مهارت آموختگان فنی و حرفه ای

۲۸۷ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی ن‍ژاد بهشهر گفت: رهگیری وضعیت اشتغال مهارت آموختگان از جمله برنامه های سند راهبردی مهارت و فناوری است که با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی کلیه مهارت آموختگان قبول شده در مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی صورت می گیرد.


۶۲ درصد از کارآموزان فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند

۳۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل فنی و حرفه ای مازندران گفت:۶۲ درصد افرادی که آموزش فنی و حرفه ای را گذراندند، جذب بازار کار شده و کارآفرین می شوند.


مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای استخدام می شوند

۳۰۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: به گزارش ایرنا، رحمت الله رحمتی در جشنواره تجلیل از مربیان، کارکنان و نخبگان مهارتی استان آذربایجان غربی با اعلام آغاز فرایند استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی حرفه ای اظهار کرد: استخدام مربیان حق التدریسی مدتی با مشکل رو به رو بود که خوشبختانه برطرف و دیروز برای اولین بار در استان هایی همچون قم و مرکزی آغاز شده است.


کارجویان فاقد مهارت به فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند

۳۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان گفت: در سال جاری از بین حدود ۶ هزار کارگر مشمول بیمه بیکاری تنها ۵۳۷ نفر به سازمان فنی و حرفه‌ای به منظور دریافت آموزش‌های لازم و تخصصی معرفی شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از روابط عمومی فنی و حرفه‌ای استان خوزستان، عبدالنبی سواعدی اظهار کرد: یکی از رسالت‌های اساسی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان افزایش مهارت شاغلان برای حفظ شغل و ارتقای بهره‌وری است.شرکت بیش از ۶ هزار نفر در آزمون سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی

۳۳۳ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: ۶ هزار و ۶۷۶ نفر در هشتمین آزمون سراسری سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی در بیش از ۳ هزار و ۵۳۰ حرفه در ۱۵ حوزه آزمونی شرکت کرده‌‌اند.


اشتغال به کار ۳۵ هزار نفر در کرمان با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

۳۳۴ روز قبل

محمد جهانگیری عصر امروز در حاشیه افتتاح مجموعه آموزشگاهی بانوان در سیرجان اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری ۲۰ هزار نفر در سطح استان کرمان دوره‌های مختلف فنی و حرفه‌ای را دیده‌اند.
وی بیان داشت: این تعداد حرفه‌آموز در مراکز ثابت یا مراکز سیار مانند ندامتگاه‌ها، پادگان‌ها و مراکز جوار صنایع یا عشایر بوده است.


توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت

۳۳۵ روز قبل

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از شروع توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و برخی از رشته های دیگر در سال ۱۳۹۴ خبر داد.برنامه های سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در پساتحریم

۳۳۷ روز قبل

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه اجرای برجام در کشور باید به ارتقا زندگی مردم، کاهش بیکاری، بهبود شرایط محیط زیستی و کاهش آسیب های اجتماعی منجر شود، برنامه های این سازمان در پساتحریم را اعلام کرد.بهره مندی روستاییان هرمزگانی از بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر

۳۷۲ روز قبل

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان گفت : در نیمه نخست سالجاری ۳۰۵ هزار و ۹۸ نفر-ساعت آموزشهای فنی و مهارتی به روستاییان استان هرمزگان ارائه شد.توانمندسازی نیروی انسانی اولویت مراکز فنی و حرفه ای است

۳۷۷ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در همایش استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال مجموعه ی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک سازمان عام المنفعه و پیشگام در عرصه ی مهارت آموزی خواند.


آموزش فنی وحرفه‌ای برای ۵۰۰ هزار نفر تا ۴ سال آینده

۴۴۰ روز قبل

رمضانعلی طالبی، رئیس سازمان بسیج کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برای بهره‌وری در آموزش کارگران و شاغلان امضا شد، اظهار داشت: این تفاهم‌نامه منجر به افزایش انگیزه‌های کار آفرینی و ایجاد اشتغال در کارگران به ویژه کارگران بسیجی خواهد شد.


آموزش دیدگان فنی و حرفه ای در اولویت های استخدامی قرار دارند

۴۵۷ روز قبل

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آموزش دیدگان فنی و حرفه ای بدلیل برخورداری از توانایی نهادینه شده در انجام مشاغل، جز الویت های استخدامی در بخش های مختلف هستند.اشتغال کارآموزان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر فراهم می‌شود

۵۳۶ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر که موفق به دریافت گواهینامه پایانی شوند در صورت نیاز نیروی تخصصی در شرکت‌های نفت و گاز به‌کارگیری می‌شوند.


سه طرح اشتغال محور با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور

۵۷۹ روز قبل

با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور سه طرح اشتغال محور لرستان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ظهر چهارشنبه سه طرح اشتغال محور فنی و حرفه استان لرستان به بهره برداری رسید.


استخدام ۴۷۸۶ مربی حق‌التدریس در سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای

۵۸۷ روز قبل

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه راهبرد اصلی سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور توسعه فرهنگ کار و مهارت آموزی است، اظهار داشت: با حضور واحدهای تولیدی، صنعتی و حامیانی که از بخش خصوصی یاری کردند، زمینه تعامل بیشتر با بخش خصوصی فراهم شده است.


اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام فنی حرفه‌ای تا چند روز آینده

۵۸۸ روز قبل

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از اعلام اسامی مربیان حق‌التدریس پذیرفته‌شده در آزمون استخدام سازمان فنی حرفه‌ای در روزهای آینده خبر داد و آمادگی سازمان متبوع خود را برای شناسایی و بومی‌سازی مشاغل جدید اعلام کرد.


نحوه اجرای طرح سرباز تکنیسین

۵۸۹ روز قبل

مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در مدل مهارتی فنی‌وحرفه‌ای، دانش‌آموز پس از فارغ‌التحصیلی از دوره دبیرستان وارد دانشگاه می‌شود و دو سال در مقطع کاردانی تحصیل می‌کند و پس از آن باید جذب صنعت شود تا بتواند مهارت کافی را برای شناسایی نیازها کسب کند.


شرط استخدام مربیان حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

۵۹۷ روز قبل

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای وضعیت استخدام حق التدریسی های آموزشکده های فنی و حرفه ای را تشریح کرد.
دکتر مسعود شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت حق التدریس های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: سال ۸۹ مجلس شورای اسلامی مصوب کرد، آموزش و پروش برای استخدام حق التدریسی‌ها اقدام کنند.


چهار هزارو ۸۷۶ نفر به استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای درمی آیند

۶۱۳ روز قبل

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امسال چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان حق التدریس این سازمان تبدیل وضعیت و استخدام می شوند.


دانش آموختگان رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش بازار کار مطمئنی دارند

۶۲۹ روز قبل

رییس گروه فنی و حرفه ای و کاردانش اداره کل آموزش و پرورش همدان با اشاره به سیاست های وزارت آموزش و پرورش برای هدایت دانش آموزان به سمت رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: فارغ التحصیلان این رشته ها اشتغال و بازار کار مطمئن تری دارند.


۱۷۵ مربی سیار حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای یزد استخدام می‌شوند

۶۳۲ روز قبل

حبیب کارگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد، با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای متولی آموزش‌های مهارتی در کشور است، اظهار داشت: ۱۷ مرکز آموزشی دارای چارت سازمانی در استان مشغول فعالیت هستند.


اطلاعیه درخصوص تبدیل وضعیت استخدامی مربیان حق التدریس

۶۳۷ روز قبل

پیرو انتشار شرایط و ضوابط استخدام سازمان فنی و حرفه‌ای در تاریخ ۹/۱/۹۴ دردفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ به اطلاع می‌رساند با توجه به مندرجات دفترچه مذکور، ثبت‌نام درخوشه شغلی مربی آموزش فنی و حرفه‌ای (کد ۱۲۵۵) صرفاً ویژه مربیان حق التدریس این سازمان که دارای شرایط ذیل می باشند، بوده است :


آغاز ثبت‌نام اینترنتی اولین آزمون سنجش مهارت در صنایع مختلف

۶۴۹ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اولین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها ( صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) سال ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.


آرشیو اخبار استخدام فنی و حرفه ای کشور سال ۹۳

۶۷۱ روز قبل

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
استخدام ۲۲۰ مربی فنی و حرفه ای در کرمانشاه
استخدام پیمانی ۱۵۵ مربی حق‌التدریس فنی در همدان
مجوز استخدام ۴۷۰۰ مربی فنی و حرفه‌ای صادر شد
اختصاص درصدی از مالیاتها به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
فرآیند اجرایی برگزاری آزمون استخدامی مربیان فنی و حرفه ای آغازشد
اشتغال ۶۵ درصد از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای


آرشیو اخبار استخدام فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

۱۰۵۱ روز قبل

حدود ۵۰۰۰ مربی حق‌التدریس فنی حرفه‌ای در راه استخدام
استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۳ ( جذب مربی حق التدریس)
افراد جویای کار به مراکز فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند
۹۰ درصد آموزشهای مهارت منتج به اشتغال می شود
دریافت کارت ورود به جلسه فنی و حرفه ای کشور
آگهی استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲


آگهی استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

۱۳۰۴ روز قبل

سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی وتخصصی برای بکارگیری افراد در ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای استانها و ازمحل سهمیه استخدامی ۲۲۷۷/۹۱/۲۲۰ مورخ ۳۰/۱/۹۱ تعداد ۵۵۰ نفر (با احتساب سهمیه ایثارگران) از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت رسمی و پیمانی به شرح جدول پیوست استخدام می نماید.


433 نظر برای «استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۵ (کلیه اخبار)»


 1. نگار

  سلام دوستان
  خبر مهم
  دوستان جدیدا یه مشکلی پیش اومده که امکان داره چندین نفر دچار مشکل شوند
  ظاهرا مجلس مربیانی که تاپایان مرداد 91 با فنی وحرفه ای قرارداد داشتن برای استخدام تصویب میکند اما فنی وحرفه ای از شهریور در نظر میگیره که متاسفانه مجلس قبول نمیکنه و یه عده ای که از شهریور ماه قرارداد دارن استخدام نمیشن با اینکه ازمون دادن ظاهرا گفتن یه 300 نفری هستن در کل کشور که این مشکل براشون پیش اومده

  پاسخ دادن 2. مرضه

  سلام
  مدیر محترم خواستم بدونم برا مربی مدیریت صنایع منابع تخصصی چی هستن؟ و این نمونه سوالایی که شما گذاشتین برای مربی مدیریت صنایع میخوره؟
  غیر از این نمونه سوال ها برای دروس تخصصی کتابی نیست که کتاباشو بخونیم؟
  ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ دادن

  • پشتیبان هفت

   کاربر عزیز هنوز شرایط استخدام آموزش و پرورش اعلام نشده است به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض شروع استخدام آموزش و پرورش خبردار بشوید اینجارا کلیک کنید.

   پاسخ دادن


  • مربی حق التدریس

   کسانی که به عنوان مربی حق التدریس ببینین حق التدریس یعنی مربیهایی که به صورت ساعتی با سازمان همکاری داشتن نه افراد ازاد و مربی های اموزشگاههای ازاد
   یعنی مربیان حق التدریسی که تا مهر ۹۱ همکاری داشتن استخدام میشن همین
   حق التدریسا پیمانی میشن

   پاسخ دادن

 3. خبر جدید

  در مصاحبه با دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور مطرح شد :

  آزمون استخدامی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور صرفاً ویژه تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس این سازمان

  شرایط شرکت در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در گفتگو با دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور بررسی شد.

  سوال: چه کسانی مجاز به شرکت در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور هستند؟

  دکتر پرند: این آزمون صرفاً ویژه تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور است و تمام افرادی که پیش از مهرماه 1391 به عنوان حق التدریس با این سازمان همکاری داشته و در سال 1393همکاری آنها همچنان ادامه داشته باشد مشروط به داشتن حداقل 20 سال سن و مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر می توانند ثبت نام نمایند و داشتن حداقل 150 ساعت دوره تخصصی مربوطه توسط مربیان فاقد مدرک تحصیلی مرتبط الزامی است.

  سوال: با این شرایط آیا سهمیه ای برای شرکت سایر افراد در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور وجود دارد؟

  دکتر پرند: خیر این آزمون مختص تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور است .

  سوال : چنانچه افرادی در آزمون استخدامی تبدیل وضعیت مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور شرکت نمایند و شرایط شرکت در این آزمون را نداشته باشند تکلیف این افراد چیست؟

  دکتر پرند: در صورتی که افرادی خارج از شرایط مذکور در آزمون استخدامی این سازمان شرکت نمایند در مرحله راستی آزمایی از فرآیند آزمون حذف خواهند شد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در قبال اینگونه افراد هیچ گونه مسوولیتی ندارد.

  پاسخ دادن


 4. فرشید

  سلام
  ایا من که مهندسی برق دارم وهیچ سابقه حق التدریسی در هیج فنی حرفه ای ندارم میتونم دراین ازمونه شرکتنم و جزه یکی ازنفرات استخدامی رسمی فنی حرفه ای بشم؟اگه نمیشه پس ما باید چکار کنیم چون خیلی ها مثل منن یا شاید بفکر امثال ماها نبودن که مربی حق التدریس نبودیم لطفا بگین چکار کنیم؟

  پاسخ دادن

 5. زهرا

  با سلام خدمت مدیر محترمسای . لطفا ی خبری راجب اینکه مربیان آموزشگاههای آزاد هم میتونن توی این استخدامی شرکت کنن یا خیر در بیاورید! چون استان ما یعنی سمنان که جواب درستی نمیده و شماره های پشتیبانی اعلامشده هم دائما مشغوله!!
  ممنون فقط لطفا سریعتر تا زمان ثبت نام تموم نشده!

  پاسخ دادن


 6. یاهو

  سلام
  این بند که در دفترچه استخدامی فنی حرفه ای امده یعنی چی؟

  …………………..
  صرفاً کسانیکه قبل از اول مهرماه سال 1391 بعنوان مربی حق التدریس با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همکاری داشته و کماکان در
  سال 1393 همکاری انان ادامه داشته است می توانند در آزمون شرکت نمایند.
  ………………….
  من الان مدرک کارشناسی دارم میتونم ثبت نام کنم یا نه؟

  پاسخ دادن


 7. محمدباقر صومی

  سئوال من این است که آیا خانم کارشناس معماری میتواند در آموزش و پرورش ویا آموزش فنی و حرفه ائی مشغول کار تدریس شده ودر نهایت استخدام شود ؟ با تشکر از پاسخ

  پاسخ دادن
   • مریم

    شما هنوز نتونستید جوابی راجب سوالتون گیر بیارید؟ چون منم شرایط شما رودارم! تو روخدا اگه جوابی گیرآوردید اینجا اطلاع رسانی کنید تا منم باخبر شم! خیلی ممنون


دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.