استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

۲۹ روز قبل ۴۳۴ نظر

استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

در این صفحه اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به محض انتشار اعلام میشود

اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


فهرست اخبار استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور   موجود در این صفحه :


رفع ۷۵ درصد مشکل استخدام مربیان حق التدریس سازمان فنی و حرفه ای

۲۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در سال گذشته ۷۵ درصد از مشکل استخدام مربیان حق التدریس این سازمان حل شده و ۲۵ درصد نیز به دلیل وجود دستورالعمل های قانونی باقی مانده و به دنبال برطرف کردن آنها هستیم.


تاکید کمیسیون آموزش بر تعیین تکلیف وضعیت استخدامی مربیان فنی و حرفه ای

۳۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تاکید بر تعیین و تکلیف استخدام مربیان فنی و حرفه ای در جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات خبر داد.


پیگیری اجرایی شدن استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس

۳۷ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: عضو کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز استخدام حق‌التدریسان فنی‌ و حرفه‌ای در مجلس پیگیری می‌شود، گفت: این قانون زمان زیادی است که در مجلس به تصویب رسیده اما متاسفانه تاکنون اجرایی نشده است.


مشاغل جدید با فناوری‌ اطلاعات ایجاد می‌شود

۵۸ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با تاکید بر افزایش کیفیت آموزشهای مهارتی، گفت: فناوری اطلاعات نوسازی مشاغل و ایجاد شغل‌های جدید را موجب می‌شود.


وضعیت استخدامی مربیان‌فنی‌و‌حرفه‌ای روی میز کمیسیون‌آموزش‌

۱۹۲ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون آموزش‌و‌تحقیقات مجلس گفت :رسیدگی به وضعیت استخدامی مربیان سازمان فنی و حرفه‌ای در دستور کار جلسه امروز این کمیسیون قرار داشت.آموزش ۷۰۰ هزار کارآموز فنی و حرفه‌ای طی نیمه اول سال‌جاری

۲۰۸ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در شش ماه نخست سال جاری ۷۰۰ هزار نیروی انسانی (کارآموز) دوره های آموزشی سازمان فنی و حرفه ای را گذرانده اند.


جذب ۱۱۰۰ هنر آموز و استاد کار از طریق آزمون استخدامی

۲۱۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش از جذب ۱۱۰۰ هنرآموز و استاد کار در شاخه فنی‌وحرفه‌ای از طریق آزمون استخدامی آتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.


لزوم شناسایی ظرفیت‌های مؤثر در ایجاد اشتغال در شهرستان‌ها

۲۴۹ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای فارس با تأکید بر لزوم نیازسنجی در شهرستان‌ها، همراهی مسؤولان برای بهره‌گیری مؤثر از ظرفیت‌های موجود و شناسایی استعدادهای اشتغال‌زا به‌منظور ارائه آموزش‌های مناسب فنی و حرفه‌ای را خواستار شد.


خبرخوش استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌‌ ها

۲۵۹ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش گفت: امکان استخدام فارغ‌التحصیلان هنرستان‌های نیروی دریایی ارتش فراهم است.


جذب ۱۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور

۲۷۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایرنا : معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت استخدام مربی گفت: یکهزار و ۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور جذب شدند.


اطلاعیه مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی در فراخوان۹۴

۲۷۱ روز قبل

اطلاعیه شماره یک دبیرخانه جذب : ( مربوط به متقاضیان جذب هیأت علمی شرکت کننده در فراخوان های سال ۹۴ که به مرحله انجام مصاحبه علمی این دانشگاه راه پیدا کرده اند و پیامک شرکت در کارگروه بررسی توانایی علمی را دریافت نموده اند.)


۲۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تبدیل وضعیت می‌شوند

۲۷۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ مربی حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه‌ای تا پایان شهریورماه امسال تبدیل وضعیت می‌شوند.


حل مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی با کسب مجوز استخدامی

۲۷۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری تسنیم: فرهادی گفت: با کسب مجوز استخدامی از سازمان مدیریت، مشکل جذب نیروهای حق‌التدریسی دانشکده‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای را هر چه سریع‌تر حل می‌کنیم.


تکلیف حق التدریس‌های فنی حرفه‌ای مشخص می شود

۲۸۱ روز قبل

خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص تعیین تکلیف مدرسان و اساتید فنی و حرفه ای که بعد از انتقال از آموزش و پرورش به آموزش عالی با مشکلاتی مواجه شده اند، توضیحاتی ارایه داد.


پیوستن ۲۰۰۰ مربی به سازمان فنی و حرفه‌ای

۲۹۴ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا: وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی معتقد است: برای ساماندهی معضل بیکاری و مبارزه با آن باید از لشکر فنی و حرفه‌ای استفاده شود.مربیان حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند

۳۰۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور گفت: مربیان حق التدریس در فنی وحرفه‌ای سیستان و بلوچستان ساماندهی می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم اززاهدان، علی فروزش پیش از ظهر امروز در همایش ۶ مرداد روز ملی کارآفرینی که در تالار فردوسی زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: ارتقاء معیشت کارکنان یکی از اولویت‌های این نهاد است و در این راستا در سال گذشته تعدادی از مربیان حق‌التدریس تبدیل وضعیت پیدا کردند.


مهم‌ترین راه اشتغال‌زایی آموزش صحیح فنی و حرفه‌ای است

۳۰۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : فرماندار شهرستان رودان گفت: در شرایط کنونی یکی از مهم‌ترین راه اشتغال‌زایی اصولی و حل معضل بیکاری آموزش صحیح فنی و حرفه‌ای می‌باشد.


دستور وزیر کار درباره استخدام ۳۵۶۹ نفر

۳۰۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: علی ربیعی با صدور دستوری به رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای، بر پیگیری امور مربوط به استخدام حق التدریس مربیان آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.


قانون استخدام مربیان حق‌التدریس سازمان فنی‌وحرفه‌ای را دچار بحران می‌کند

۳۰۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس: مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به ایجاد بحران در سازمان متبوعش با قانون استخدام مربیان حق‌التدریس، گفت: با وجود مشکلات عدیده این قانون را اجرا می‌کنیم.


استخدام ۲ هزار نفر در هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش کشور در سال ۹۵

۳۰۹ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری ایرنا: مدیر دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تغییر دوره های آموزشی هنرجویان در مدارس فنی و حرفه ای و کاردانش از استخدام ۲ هزار معلم در این مراکز علمی در سال ۹۵ خبر داد.


پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری صدور احکام استخدامی مربیان حق التدریسی آموزشگاه های فنی و حرفه ای و همچنین انتقال سوابق فرهنگیان از موضوعات مطروحه در نشست امروز این کمیسیون بود.


تعیین تکلیف ۱۸۰۰ مربی حق التدریس آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

۳۱۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از تبدیل وضعیت ۱۸۰۰ نفر از مربیان حق التدریس آموزش های فنی و حرفه‌ای خبر داد و در عین حال گفت که ۱۸۰۰ نفر دیگر فعال در صف دریافت احکام تبدیل وضعیت هستند.


فراهم شدن زمینه تبدیل وضعیت استخدامی ۴هزار مربی حق التدریس

۳۳۰ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: زنجان – قائم مقام رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: با پیگیری های انجام شده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی، زمینه تبدیل وضعیت استخدامی چهار هزار مربی حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فراهم شده است.


۵۰۰۰ پذیرفته استخدامی سال گذشته از مهر ماه جذب سیستم می شوند

۳۴۴ روز قبل

سلیمی جهرمی به جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی که در حال طی دوره صلاحیت حرفه‌ای هستند، اشاره کرد و گفت: از ۵۰۰۰ پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال گذشته، ۲۰۰۰ نفر به هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش و ۳۰۰۰ نفر به شاخه نظری خواهند رفت و از مهرماه جذب سیستم می‌شوند.


۱۲۰۰ مربی فنی‌و‌حرفه‌ای تا هفته آینده تبدیل وضعیت می‌شوند

۳۴۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: یک مقام مسئول آموزش‌های فنی‌و‌حرفه‌ای از تبدیل وضعیت ۱۲۰۰ مربی حق التدریس آموزش فنی و حرفه‌ای تا هفته آینده خبر داد و گفت: مابقی مربیان در صورت وجود پست‌های خالی از سوی سازمان مدیریت تبدیل وضعیت می‌شوند.


تذکرات نمایندگان در خصوص وضعیت استخدامی مربیان فنی و حرفه ای

۳۵۲ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسوولان اجرایی کشور در موضوعاتی همچون رسیدگی به وضعیت سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج ، تبدیل وضعیت استخدامی مربیان آموزش فنی و حرفه ای ، رسیدگی وضعیت سیل زدگان شهر قم و اجرای قانون وام ازدواج جوانان تذکر کتبی دادند.
بررسی وضعیت اشتغال مهارت آموختگان فنی و حرفه ای

۴۱۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید هاشمی ن‍ژاد بهشهر گفت: رهگیری وضعیت اشتغال مهارت آموختگان از جمله برنامه های سند راهبردی مهارت و فناوری است که با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی کلیه مهارت آموختگان قبول شده در مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی صورت می گیرد.


۶۲ درصد از کارآموزان فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند

۴۳۵ روز قبل

خبرگزاری ایلنا: مدیر کل فنی و حرفه ای مازندران گفت:۶۲ درصد افرادی که آموزش فنی و حرفه ای را گذراندند، جذب بازار کار شده و کارآفرین می شوند.


مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای استخدام می شوند

۴۳۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: به گزارش ایرنا، رحمت الله رحمتی در جشنواره تجلیل از مربیان، کارکنان و نخبگان مهارتی استان آذربایجان غربی با اعلام آغاز فرایند استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی حرفه ای اظهار کرد: استخدام مربیان حق التدریسی مدتی با مشکل رو به رو بود که خوشبختانه برطرف و دیروز برای اولین بار در استان هایی همچون قم و مرکزی آغاز شده است.


کارجویان فاقد مهارت به فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند

۴۴۸ روز قبل

خبرگزاری فارس: مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان خوزستان گفت: در سال جاری از بین حدود ۶ هزار کارگر مشمول بیمه بیکاری تنها ۵۳۷ نفر به سازمان فنی و حرفه‌ای به منظور دریافت آموزش‌های لازم و تخصصی معرفی شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز به نقل از روابط عمومی فنی و حرفه‌ای استان خوزستان، عبدالنبی سواعدی اظهار کرد: یکی از رسالت‌های اساسی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان افزایش مهارت شاغلان برای حفظ شغل و ارتقای بهره‌وری است.شرکت بیش از ۶ هزار نفر در آزمون سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی

۴۶۲ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: ۶ هزار و ۶۷۶ نفر در هشتمین آزمون سراسری سنجش مهارت همسان آذربایجان غربی در بیش از ۳ هزار و ۵۳۰ حرفه در ۱۵ حوزه آزمونی شرکت کرده‌‌اند.


اشتغال به کار ۳۵ هزار نفر در کرمان با آموزش‌های فنی و حرفه‌ای

۴۶۳ روز قبل

محمد جهانگیری عصر امروز در حاشیه افتتاح مجموعه آموزشگاهی بانوان در سیرجان اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری ۲۰ هزار نفر در سطح استان کرمان دوره‌های مختلف فنی و حرفه‌ای را دیده‌اند.
وی بیان داشت: این تعداد حرفه‌آموز در مراکز ثابت یا مراکز سیار مانند ندامتگاه‌ها، پادگان‌ها و مراکز جوار صنایع یا عشایر بوده است.


توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سنجش مهارت

۴۶۴ روز قبل

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از شروع توزیع کارت ورود به جلسه هشتمین مرحله آزمون های سراسری سنجش مهارت و آزمون های متقاضیان صنعت ساختمان، بخش های صنایع دستی، فرش و برخی از رشته های دیگر در سال ۱۳۹۴ خبر داد.برنامه های سازمان آموزش و فنی و حرفه ای کشور در پساتحریم

۴۶۶ روز قبل

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه اجرای برجام در کشور باید به ارتقا زندگی مردم، کاهش بیکاری، بهبود شرایط محیط زیستی و کاهش آسیب های اجتماعی منجر شود، برنامه های این سازمان در پساتحریم را اعلام کرد.بهره مندی روستاییان هرمزگانی از بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر

۵۰۱ روز قبل

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان گفت : در نیمه نخست سالجاری ۳۰۵ هزار و ۹۸ نفر-ساعت آموزشهای فنی و مهارتی به روستاییان استان هرمزگان ارائه شد.توانمندسازی نیروی انسانی اولویت مراکز فنی و حرفه ای است

۵۰۶ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در همایش استاندارد تجارت جهانی با رویکرد کارآفرینی و ایجاد اشتغال مجموعه ی سازمان آموزش فنی و حرفه ای را به عنوان یک سازمان عام المنفعه و پیشگام در عرصه ی مهارت آموزی خواند.


آموزش فنی وحرفه‌ای برای ۵۰۰ هزار نفر تا ۴ سال آینده

۵۶۹ روز قبل

رمضانعلی طالبی، رئیس سازمان بسیج کارگری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برای بهره‌وری در آموزش کارگران و شاغلان امضا شد، اظهار داشت: این تفاهم‌نامه منجر به افزایش انگیزه‌های کار آفرینی و ایجاد اشتغال در کارگران به ویژه کارگران بسیجی خواهد شد.


آموزش دیدگان فنی و حرفه ای در اولویت های استخدامی قرار دارند

۵۸۶ روز قبل

معاون امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: آموزش دیدگان فنی و حرفه ای بدلیل برخورداری از توانایی نهادینه شده در انجام مشاغل، جز الویت های استخدامی در بخش های مختلف هستند.اشتغال کارآموزان فنی و حرفه‌ای استان بوشهر فراهم می‌شود

۶۶۵ روز قبل

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: کارآموزان آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر که موفق به دریافت گواهینامه پایانی شوند در صورت نیاز نیروی تخصصی در شرکت‌های نفت و گاز به‌کارگیری می‌شوند.


سه طرح اشتغال محور با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور

۷۰۸ روز قبل

با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور سه طرح اشتغال محور لرستان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، با حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ظهر چهارشنبه سه طرح اشتغال محور فنی و حرفه استان لرستان به بهره برداری رسید.


استخدام ۴۷۸۶ مربی حق‌التدریس در سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای

۷۱۶ روز قبل

حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه راهبرد اصلی سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور توسعه فرهنگ کار و مهارت آموزی است، اظهار داشت: با حضور واحدهای تولیدی، صنعتی و حامیانی که از بخش خصوصی یاری کردند، زمینه تعامل بیشتر با بخش خصوصی فراهم شده است.


اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام فنی حرفه‌ای تا چند روز آینده

۷۱۷ روز قبل

مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از اعلام اسامی مربیان حق‌التدریس پذیرفته‌شده در آزمون استخدام سازمان فنی حرفه‌ای در روزهای آینده خبر داد و آمادگی سازمان متبوع خود را برای شناسایی و بومی‌سازی مشاغل جدید اعلام کرد.


نحوه اجرای طرح سرباز تکنیسین

۷۱۸ روز قبل

مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در مدل مهارتی فنی‌وحرفه‌ای، دانش‌آموز پس از فارغ‌التحصیلی از دوره دبیرستان وارد دانشگاه می‌شود و دو سال در مقطع کاردانی تحصیل می‌کند و پس از آن باید جذب صنعت شود تا بتواند مهارت کافی را برای شناسایی نیازها کسب کند.


شرط استخدام مربیان حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

۷۲۶ روز قبل

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای وضعیت استخدام حق التدریسی های آموزشکده های فنی و حرفه ای را تشریح کرد.
دکتر مسعود شفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت حق التدریس های دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: سال ۸۹ مجلس شورای اسلامی مصوب کرد، آموزش و پروش برای استخدام حق التدریسی‌ها اقدام کنند.


چهار هزارو ۸۷۶ نفر به استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای درمی آیند

۷۴۲ روز قبل

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امسال چهار هزار و ۸۷۶ نفر از مربیان حق التدریس این سازمان تبدیل وضعیت و استخدام می شوند.


دانش آموختگان رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش بازار کار مطمئنی دارند

۷۵۸ روز قبل

رییس گروه فنی و حرفه ای و کاردانش اداره کل آموزش و پرورش همدان با اشاره به سیاست های وزارت آموزش و پرورش برای هدایت دانش آموزان به سمت رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش گفت: فارغ التحصیلان این رشته ها اشتغال و بازار کار مطمئن تری دارند.


۱۷۵ مربی سیار حق‌التدریس در فنی و حرفه‌ای یزد استخدام می‌شوند

۷۶۱ روز قبل

حبیب کارگر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یزد، با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای متولی آموزش‌های مهارتی در کشور است، اظهار داشت: ۱۷ مرکز آموزشی دارای چارت سازمانی در استان مشغول فعالیت هستند.


اطلاعیه درخصوص تبدیل وضعیت استخدامی مربیان حق التدریس

۷۶۶ روز قبل

پیرو انتشار شرایط و ضوابط استخدام سازمان فنی و حرفه‌ای در تاریخ ۹/۱/۹۴ دردفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ به اطلاع می‌رساند با توجه به مندرجات دفترچه مذکور، ثبت‌نام درخوشه شغلی مربی آموزش فنی و حرفه‌ای (کد ۱۲۵۵) صرفاً ویژه مربیان حق التدریس این سازمان که دارای شرایط ذیل می باشند، بوده است :


آغاز ثبت‌نام اینترنتی اولین آزمون سنجش مهارت در صنایع مختلف

۷۷۸ روز قبل

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اولین آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها ( صنایع دستی، فرش و نان و غله و… ) سال ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.


آرشیو اخبار استخدام فنی و حرفه ای کشور سال ۹۳

۸۰۰ روز قبل

برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
استخدام ۲۲۰ مربی فنی و حرفه ای در کرمانشاه
استخدام پیمانی ۱۵۵ مربی حق‌التدریس فنی در همدان
مجوز استخدام ۴۷۰۰ مربی فنی و حرفه‌ای صادر شد
اختصاص درصدی از مالیاتها به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
فرآیند اجرایی برگزاری آزمون استخدامی مربیان فنی و حرفه ای آغازشد
اشتغال ۶۵ درصد از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای


آرشیو اخبار استخدام فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

۱۱۸۰ روز قبل

حدود ۵۰۰۰ مربی حق‌التدریس فنی حرفه‌ای در راه استخدام
استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۳ ( جذب مربی حق التدریس)
افراد جویای کار به مراکز فنی و حرفه‌ای مراجعه کنند
۹۰ درصد آموزشهای مهارت منتج به اشتغال می شود
دریافت کارت ورود به جلسه فنی و حرفه ای کشور
آگهی استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲


آگهی استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور سال ۹۲

۱۴۳۳ روز قبل

سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی وتخصصی برای بکارگیری افراد در ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای استانها و ازمحل سهمیه استخدامی ۲۲۷۷/۹۱/۲۲۰ مورخ ۳۰/۱/۹۱ تعداد ۵۵۰ نفر (با احتساب سهمیه ایثارگران) از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت رسمی و پیمانی به شرح جدول پیوست استخدام می نماید.


434 نظر برای «استخدام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال ۹۶ (کلیه اخبار)»

 1. لیلی

  سلام
  من میخوام یه دوره آشپزی توی یه آموزشگاه برگزار کنم، خودم گواهی مهارت فنی و حرفه ای دارم، برای دوره مذکور چند درصد باید به اموزشگاه پرداخت کنم؟ مواد اولیه از من و وسایل از آموزشگاه است

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.