استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام نتایج + تجربه های کاربران)

امروز ۱۴۲۴۵ نظر

استخدام دیوان محاسبات کشور

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون دیوان محسابات کشور اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۹۴ ارسال شده توسط کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدام دیوان محاسبات در سال ۹۴ اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی دیوان محاسبات در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید


خبر ۲۵ تیر ۹۶ – اطلاعیه نتایج آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور می رساند:
الف- فهرست اسامی شرکت کنندگانی که در آزمون کتبی حداقل نمره را بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور کسب کرده اند بر اساس حروف الفبا به شرح زیر اعلام میگردد.
ب- اعلام اسامی موضوع بند ( الف ) دلیل بر قبولی و استخدام فرد نمی باشد و پذیرفته شدن فرد پس از راستی آزمایی مدارک و مستندات ، منطبق با شرایط استخدام اعلام شده در آگهی استخدام و همچنین طی مراحل مصاحبه تخصصی و تاییدگزینش متعاقبا اعلام خواهد شد.
ج- پذیرفته شدگان می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۵/۲۵ مدارک ذیل را به آدرس تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۳۸۷۱ دیوان محاسبات کشور، اداره کارگزینی، با پست پیشتاز ارسال نمایند:
۱- تصویر مدرک تحصیلی ( ۲ سری )
۲-تصویر دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت (۲ سری )
۳- تصویر تمام صفحات شناسنامه (۲ سری )
۴- تصویر دو طرف کارت ملی ( ۲ سری )
۵- چهار قطعه عکس ۴*۳
۶- تصویر مدارک دال بر ایثارگری (مختص ایثارگران )
۷- تصویر مدارک دال بر بومی بودن ( منطبق با موارد عنوان شده در آگهی استخدام)
۸- تکمیل و ارسال فرم اطلاعات فردی( فرم پیوست را پرینت و پس از تکمیل نمودن به همراه سایر مدارک ارسال نمایید.)
د- به مدارکی که در موعد مقرر ارسال نگردد و یا کسر مدارک داشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد و به منزله انصراف شرکت کننده تلقی می شود.
ه- بدیهی است صحت و سقم مدارک ارسالی ( مدرک تحصیلی ، کارت پایان خدمت، مستندات ایثارگری و مستندات بومی بودن ) از مراجع ذیصلاح استعلام میگردد و در صورت عدم تایید مراجع مربوط ، ادامه مراحل استخدامی فرد متوقف خواهد شد و نفر دخیره جایگزین فرد مورد نظر می شود.
و- در هر یک از مراحل استخدام در صورتی که محرز شود پذیرفته شده ، مستخدم یکی از دستگاههای اجرایی باشد ( مطابق بند ۸ و ۹ شرایط عمومی استخدام مندرج در آگهی استخدام ) ادامه مراحل استخدام فرد متوقف و نفر ذخیره جایگزین فرد مورد نظر میگردد.

ز- شرکت کنندگان می توانند اعتراض خود را به صورت مکتوب حداکثر تا پایان مرداد ماه سال ۱۳۹۶ به آدرس تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۳۸۷۱ دیوان محاسبات کشور، اداره کارگزینی، ارسال نمایند.

دریافت فایل فرم اطلاعات فردی دیوان محاسبات کشور فرمت PDF

برای مشاهده اسامی معرفی شدگان کلیک کنید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه مجتمع شده تجربیات کاربران که در دیدگاهها مطرح مینمایند برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۸ اریبهشت ۹۶ -دریافت کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶

ضمن ارزوی موفقیت برای شما کاربران گرامی، برای دریافت کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور بر روی لینک زیر کلیک کنید

برای دریافت کارت آزمون اینجا کلیک کنید

برای نمایش برگ‌راهنمای‌ کارت شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶ اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ اریبهشت ۹۶ -اطلاعیه دیوان محاسبات کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۳۰ روز پنجشنبه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه ۹۶/۲/۱۸ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ بعدازظهر روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۶/۲/۱۹ و چهارشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۰ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۱۴:۳۰ (چهارده و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۱۴:۰۰ (چهارده) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه ۹۶/۲/۲۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳  با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

 ( جدول شماره ۱ ) شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات در سال ۱۳۹۶

استاننام شهرستان محل برگزاری آزموناستان محل اقامت
آذربایجان شرقیتبریزکلیه داوطلبان استانهای آذربایجان شرقی و زنجان
آذربایجان غربیارومیهکلیه داوطلبان استان آذربایجان غربی
اصفهاناصفهانکلیه داوطلبان استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد
تهرانتهرانکلیه داوطلبان استانهای تهران، سمنان، البرز ، مرکزی و قم
خراسانمشهدکلیه داوطلبان استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی
کرمانکرمانکلیه داوطلبان استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان
فارسشیرازکلیه داوطلبان استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد
کرمانشاهکرمانشاهکلیه داوطلبان استانهای کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان
خوزستاناهوازکلیه داوطلبان استانهای خوزستان و لرستان
مازندرانساریکلیه داوطلبان استانهای مازندران و گلستان
گیلانرشتکلیه داوطلبان استانهای گیلان، اردبیل و قزوین

 جدول (شماره ۲‌) استان و شهرستان محل برگزاری و  نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت درآزمون دیوان محاسبات کشور سال۱۳۹۶

نام استان محل اقامتنام شهرستان محل برگزاریمحل رفع نقص کارتنشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی و زنجانتبریزدانشگاه تبریزتبریز: بلوار۲۹بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (آموزش کل)
آذربایجان غربیارومیهدانشگاه ارومیهارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اصفهان ، چهار محال و بختیاری و یزد‌ اصفهاندانشگاه اصفهاناصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه – ابتدای ساختمان آموزشی، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
تهران، سمنان ، البرز، مرکزی و قمتهراندانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سورهتهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
خراسان شمالی
خراسان رضوی
خراسان جنوبی
مشهددانشگاه فردوسی مشهدمشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
کرمان ، سیستان و بلوچستان و هرمزگانکرماندانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمانکرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
فارس ، بوشهر وکهگیلویه و بویراحمدشیرازدانشگاه شیرازشیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
کرمانشاه ، ایلام ، کردستان و همدانکرمانشاهدانشگاه رازی کرمانشاهکرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، اداره آموزش
خوزستان و لرستاناهوازدانشگاه شهید چمران اهوازاهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز

مازندران و گلستان
ساریدانشکده فنی امام محمد باقر (ع)ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
گیلان ، اردبیل و قزوینرشتدانشگاه گیلانرشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان

برای مشاهده اطلاعیه در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۹۵

دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استانها (بجزء تهران) به شرح ذیل استخدام نماید:
– ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز ‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ به مدت هشت روز انجام می‌پذیرد.
لذا کلیه متقاضیان می‌بایست در مهلت مقرر و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط کامل آگهی استخدام در سال ۹۵ اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ اسفند ۹۵ – جذب نیروی امریه سربازی در دیوان محاسبات کشور

بازارکار: شرایط جذب نیروی امریه در دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۶ اعلام شد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


استخدام دیوان محاسبات در سال ۹۴

برای مشاهده صفحه استخدام دیوان محاسبات در سال ۹۴ اینجا کلیک کنید

دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)

دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاههای اجرایی کشور (مناسب دیوان محاسبات کشور)

 


برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

14,245 نظر برای «استخدام دیوان محاسبات کشور (اعلام نتایج + تجربه های کاربران)»


 1. علی

  از قرار به همه ی اونایی که زنگ زدن مدرک بسیج فعال داشتن و بسیج فعال امتیازش زیاد بوده؟! آیا کسی هست که بهش زنگ زده باشن و بسیج فعال نداشته باشه؟! لطفا جواب بدید، مهمه… ممنون

  پاسخ دادن
 2. علی

  با دعوت به مصاحبه سازمان حسابرسی از نمرات پایین به بالا، یقین پیدا کردم که دعوت دیوان هم به همین روال بوده و از نمرات پایین شروع کرده بودن دعوت به مصاحبه تخصصی، منطقیش هم همینه که اول تکلیف نمرات پایینو مشخص کنن و بعد برن سراغ نمرات بالاتر

  پاسخ دادن
 3. سروش

  سلام
  جناب کامپیوترchلطفا اگر باتون تماس گرفتن برای مرحله بعدی بهم خبر بدید، چون حداقل با یکیمون تماس میگیرن و میفهمیم که قضیه تموم شده یا نه.

  و البته دوستان لطفا حدس و گمان رو کنار بذارید، خیلی از ارگانهای غیردولتی سیستم جذب خاص خودشون رو دارن. مثلا سازمان تامین اجتماعی ۱.۵ برابر دعوت میکنه.

  من خودم از زبون آقای نعمت پور شنیدم که گفتن ۲ برابر دعوت میشید به گزینش، حالا اینکه واقعا چه اتفاقی بیفته رو بعدا خواهیم فهمید.

  پاسخ دادن
 4. محسن

  به نظرمن یا یه برابر دعوت میکنن یا روزی چندپرونده بررسی میکنن اونایی که نمره شون خیلی بالاس زنگ میزنن بقیه رو میزارن خوب برسی میکنن اخربه دوبرابری هازنگ میزنن اگه اینجوری باشه که اونایی زود زنگ زدن جزنفرات اصلین

  پاسخ دادن
  • علی بابا

   والا منم نظرم به شما نزدیکه
   آخه من گفتم چرا کارت بسیج میخاین؟ من که قبلا مدارک بسیج رو فرستاده بودم. جواب جالبی داد.
   گفت به هر حال اون ها به دست ما نرسیده!!! یعنی از همه نرسیده و اگه بحث کسری مدارک باشه که باید به همه زنگ بزنن!!
   خوب منم آزمون و مصاحبه رو خیلی خوب بودم و چهارشنبه(روز اول) به من زنگ زدند.
   دیگه توکل به خدا. التماس دعا
   یا علی

   پاسخ دادن
  • امین اسبویی

   یادم نیست نفر چندم بودم! فقط یادمه وقتی اومدم بیرون 3 نفر بیرون مونده بودن که هنوز داخل نرفته بودن.
   معلوم نیست روند تماس گرفتنشون چطوریه. باید منتظر موند بازم.

   پاسخ دادن
 5. افشین

  سلام دوستان بنده لیسانس حسابداریم با معدل 17و28صدم از دانشگاه پیام نور با بنده امروز ساعت 14:30 تماس گرفتن گفتن از مرحله مصاحبه با موفقیت عبور کردین و اطلاعاتو با من چک کردن شمارو قسم میدم به هرکی دوس دارین برا همدیگه دعا کنیم خیلی نیازمندم به این کار شما دلتون پاکه محتاج دعاهاتون هستم. ایشالا با شمام تماس میگیرن .یاعلی

  پاسخ دادن
 6. ستاد ستاد ستاد ستاد

  بنظر من هم درستش همینه که همون 56 تا دعوت بشن و اونایی که مشکل عقیدتی سیاسی دارن جایگزین بشن…..همه سازمان ها تقریبا 1 برابر یه چنتا بیشتر دعوت میکنن حتی مالیاتی هم همینطور بود و مشکل سیاسی و قضایی ها رو جایگزین میکنن..

  البته هنوز به من زنگ نزدن ولی ترجیح میدم….دوباره مسخره نشم و جز 56 گروه دوم باشم و بعد معلوم بشه بیهوده هزینه کردم و … هر چند امید الکی برای قبول شدن در مرحله هم خوبه ولی باید واقع نگر بود والکی خودمون رو گول نزنیم. این نظر منه و امیدوارم امسال اینطوری باشه یا بهم زنگ بزنن جز 56 باشم یا زپاس نباشم و هزینه و وقت الکی بزارم.

  موفق باشید.

  پاسخ دادن
 7. M

  سلام دوستان منم امروز زنگ زدم اقای کریمی امروز مرخصی بودن به خاطر همین امروز زنگ نزدن و پرسیدم گفتن هرکس بهش زنگ بزنن ربطی به لیسانس و فوق لیسانس نداره دوبرابره ظرفیت گزینشه .خدا انشالله مشکل بیکاری هممونو حل کنه.تنها کسی که می تونم بهش توکل کنم خداست

  پاسخ دادن
 8. کیارش

  سلام
  اینطور ک معلومه انگار به ۵۶ نفر اصلی زنگ زدن درسته؟
  تعداد کسانی ک اطلا رسانی کردن ۳۵ نفره تقریبا
  بعضیا هم ک نگفتن
  پس دوبرابر دعوت نشدن
  درسته؟

  پاسخ دادن
  • سینا

   منم موافقم
   فکر کنم به خاطر اعتراض هایی که سال های قبل شده دونفر برای هر ظرفیت دعوت به گزینش شده بودند و خیلی ها طلبکار شده بودند که برای دیوان دوبار مصاحبه رفتیم و وقت و هزینه صرف کردم ، دیوان امسال یک برابر به گزینش معرفی کرده و اگر در این مرحله مشکلی پیش بیاد از نفر 57 به بعد دوباره به گزینش دعوت میکنه تا مشکل سال های قبل پیش نیاد.
   دوستان ببخشید اگه بنا هست مارو چند بار مصاحبه کنن و چند بار رفت و آمد داشته باشیم همین اولش تکلیف ما روشن بشه قبول نمیشیم بهتره تا اینکه امید واهی داشته باشیم
   انشااله که هر کس تلاش بیشتر داشته قبول میشه

   پاسخ دادن
   • علی

    نه بابا روزی حداکثر به 5 نفر زنگ میزنن، اول باید مدارک و نمره ها رو ارزیابی کنن بعد زنگ بزنن، همینطوری که نیست پرونده ها رو وردارن و بگن یا علی زنگ بزنیم!!!

  • ستاد ستاد ستاد ستاد

   بنظر من هم درستش همینه که همون 56 تا دعوت بشن و اونایی که مشکل عقیدتی سیاسی دارن جایگزین بشن…..همه سازمان ها تقریبا 1 برابر یه چنتا بیشتر دعوت میکنن حتی مالیاتی هم همینطور بود و مشکل سیاسی و قضایی ها رو جایگزین میکنن..

   البته هنوز به من زنگ نزدن ولی ترجیح میدم….دوباره مسخره نشم و جز 56 گروه دوم باشم و بعد معلوم بشه بیهوده هزینه کردم و … هر چند امید الکی برای قبول شدن در مرحله هم خوبه ولی باید واقع نگر بود والکی خودمون رو گول نزنیم. این نظر منه و امیدوارم امسال اینطوری باشه یا بهم زنگ بزنن جز 56 باشم یا زپاس نباشم و هزینه و وقت الکی بزارم.

   موفق باشید.

   پاسخ دادن
 9. به happy

  سلام دوست عزیز
  تبربگ میگم
  میشه بگید مدرک شما چبه و کی رفتید مصاحبه و واسه کجا شرکت کردید؟؟؟؟
  مممون
  اینحور که معلومه لیسانسه ها رد میشن
  ای خدا خودت کمک کن

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.