استخدام دانشگاه فرهنگیان (کلیه اخبار)

۷ روز قبل ۱۷۵۷ نظر

استخدام دانشگاه فرهنگیان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی دانشگاه فرهنگیان در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

استخدامهای مرتبط با دانشگاه فرهنگیان

 • برای مشاهده صفحه آشنایی بیشتر با دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدامی آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه  اخبار وضعیت نظام رتبه‌بندی معلمان اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه  اخبار فرهنگیان و معلمان اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجاکلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه اخبار نقل و انتقال فرهنگیان اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه جزوه آمادگی برای جلسات مصاحبه استخدامی اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام دانشگاه فرهنگیان، لطفا تجربیات خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه به اطلاع شما خواهد رسید.


فهرست اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان موجود در این صفحه :


افزایش اورژانسی ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم

۷ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : گزینه پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش از رایزنی با سازمان برنامه برای جبران کسری و مطالبات تا پایان سال ٩۶ و افزایش اورژانسی ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای جبران کمبود معلم خبرداد.


ورود ۲۰ هزار دانشجو معلم به دانشگاه فرهنگیان

۸ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایسنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان به راهکارهای تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: امسال ۱۰ هزار نفر از طریق کنکور سراسری و ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی پذیرفته شده و وارد دانشگاه فرهنگیان خواهند شد.


نحوه بکارگیری حق التدریس ها در دانشگاه فنی و حرفه ای

۱۴ روز قبل

خبرگزاری مهر : براساس دستوالعمل بکارگیری کادر آموزشی حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای، بکارگیری کادر آموزشی بدون تأیید صلاحیت عمومی و علمی ممنوع است.


شرایط ادامه تحصیل بدون آزمون معلمان در دانشگاه فرهنگیان

۱۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : فرهنگیان رسمی و پیمانی می‌توانند در رشته‌های مربوط به دوره کاردانی دانشگاه فرهنگیان بدون آزمون ادامه تحصیل دهند.


گسترش دانشگاه فرهنگیان راه حل بحران کمبود نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش

۳۵ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری خانه ملت: عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برگزاری آزمون‌های استخدامی برای جذب نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش را روش صحیحی برای جبران کمبود معلم نمی‌داند.توضیحات معاون دانشگاه فرهنگیان درباره دوره‌های مهارت آموزی معلمان

۳۶ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه به احاظ امکانات و ظرفیت دانشگاه مشکلی برای برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نداریم گفت: طی سال گذشته و. امسال ۵۰هزار خروجی از دانشگاه داریم که کمتر از ۲۵هزار نفر جایگزین آنها می شوند.جزئیات دوره آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش

۴۳ روز قبل ۱۴ نظر

صدای ایران : معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه گواهی صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمی بیش از سه سال اعتبار نخواهد داشت، گفت: یک روز کارورزی در مدرسه در دوره آموزشی یک‌ساله پیش‌بینی شده است.


دانشگاه فرهنگیان باید محور جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش باشد

۵۶ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد بر اساس برنامه ششم توسعه باید استخدام‌های آموزش و پرورش عمدتا از طریق جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان باشد.


زمان اعلام نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش

۶۰ روز قبل ۱ نظر

اطلاعیه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی پیرامون: زمان اعلام نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سال ۱۳۹۵ استخدام پیمانی آموزش و پرورش


فراخوان جذب نیروهای مأمور اداری با ابلاغ رسمی قابل استناد است

۶۰ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: فراخوان جذب نیروهای مأمور اداری، پس از تصویب و صرفاً با ابلاغ رسمی قابل استناد است.


فراخوان نیروهای ماموراداری دانشگاه فرهنگیان صرفا با ابلاغ رسمی

۶۱ روز قبل ۳ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: در تلاش هستیم تمام مدرسان این دانشگاه را تبدیل وضعیت کرده تا تحت پوشش وزارت علوم قرار گیرند.


تلاش برای تبدیل وضعیت تمام مدرسان دانشگاه فرهنگیان

۶۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: در تلاش هستیم تمام مدرسان این دانشگاه را تبدیل وضعیت کرده تا تحت پوشش وزارت علوم قرار گیرند.


جذب۳۸۷فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش خراسان جنوبی

۶۳ روز قبل ۱۰ نظر

خبرگزاری مهر : مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۳۸۷ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان سال تحصیلی آینده جذب آموزش و پرورش استان می‌شوند.


«آزمون صلاحیت حرفه‌ای» باید پیش‌شرط ورود به آموزش و پرورش قرار گیرد

۷۰ روز قبل ۳۱ نظر

خبرگزاری فارس: سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: آزمون صلاحیت حرفه‌ای باید پیش‌شرط ورود به آموزش و پرورش قرار گیرد و نباید اجازه دهیم درِ کلاس‌ها به روی کسانی که صلاحیت ندارند،‌ باز شود.


پیگیری دریافت شهریه میلیونی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان

۷۰ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : کمیسیون آموزش مجلس، دریافت شهریه میلیونی از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرهنگیان را پیگیری می‌کند


جذب ۸ هزار فارغ التحصیل دانشگاهی در آزمون استخدامی امسال

۷۰ روز قبل ۱۲۵ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر آموزش وپرورش گفت: تاریخ دقیقی برای آزمون استخدامی هنوز مشخص نبوده اما تعداد پذیرش از این طریق را حدودا هشت هزار فارغ التحصیل درنظر گرفتیم.


دوره آموزشی مهارت معلمی یک ساله است

۷۱ روز قبل ۱۲ نظر

خبرگزاری تابناک : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: هشت هزار نفر طبق قانون از سال ۹۶ تا ۹۷ دوره یکساله مهارت‌آموزی را طی خواهند کرد و این افراد مشمول دریافت حقوق نیستند.


آغاز آموزش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی از مرداد

۷۴ روز قبل ۱۸۹ نظر

خبرگزاری ایسنا : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان جزئیات برگزاری دوره‌های آموزشی صلاحیت حرفه‌ای و کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آبان ماه سال گذشته آموزش و پرورش را تشریح کرد.


امسال ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان جذب می‌شوند

۱۰۳ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: امسال ۱۸ هزار دانشجو معلم ورودی سال ۹۲ این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و آماده جذب و خدمت در آموزش و پرورش می‌شوند.


اعلام زمان برگزاری دوره‌های مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان

۱۰۶ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان : سرپرست دانشگاه فرهنگیان به ارائه توضیحاتی درمورد زمان برگزاری دوره‌های مهارت آموزی در این دانشگاه پرداخت.


حقوق ۱۰ هزار استخدامی جدید مهرماه ۹۶ برقرار می‌شود

۱۲۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : سرپرست دانشگاه فرهنگیان در خصوص آخرین وضعیت ۱۰ هزار استخدامی جدید آموزش و پرورش، گفت: حقوق و ابلاغ این افراد از مهر ماه ۹۶ برقرار شده و دوره‌های آموزشی این افراد، اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود.


دوره‌های مهارت‌آموزی؛ از تأمین هزینه‌ها تا تغییر شیوه آموزش

۱۳۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: دوره‌های مهارت‌آموزی امسال با تغییراتی در حوزه آموزش روبرو است تا کیفیت دوره‌ها ارتقاء پیدا کند.


نقش دانشگاه فرهنگیان و معلمان در تولید و اشتغال

۱۳۳ روز قبل

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش گفت: نیروی انسانی کارآمد باید با اعتماد به نفس و متفکر باشد تا نیاز بازار را تشخیص دهد و با آینده نگری و بازاریابی به تولید بپردازد که این موضوع با نحوه برخورد و آموزش مناسب معلم در مدرسه حاصل می شود.


تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای آموزش و پرورش

۱۳۸ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری خانه ملت: نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد راهکار رفع نگرانی کمبود معلم در مدارس، افزایش تعداد دانشجویان و ایجاد تعادل بین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و نیازهای وزارت آموزش و پرورش است.دانشگاه فرهنگیان باید نخبگان را جذب و تربیت کند

۱۹۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری ایسنا : وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت نقش معلمان برجذب نخبگان دراین دانشگاه برای تربیت آنان به عنوان معلمان آینده تاکیدکرد.


دانشجو معلمان دبیری دانشگاه فرهنگیان حتما استخدام خواهند شد

۲۰۲ روز قبل

خبرگزاری دانشجو: دانشگاه فرهنگیان پردیس باهنر بیرجند گفت: متاسفانه یک نگرانی کاذب در خصوص استخدامی دانشجو معلمان دبیری ایجاد شده است که صحت ندارد و این اطمینان را داشته باشند که استخدام خواهند شد.


بکارگیری ۳۹۰ نفر از معلمان دانشگاه فرهنگیان از بهمن ماه

۲۳۰ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی‌انسانی آموزش‌ و پرورش تهران از بکارگیری تعداد ۳۹۰ نفر از معلمان دانشگاه فرهنگیان از بهمن ماه سال جاری در تهران خبر داد.


اعلام آمادگی دانشگاه فرهنگیان برای آزمون استخدام آموزش و پرورش

۲۳۶ روز قبل ۱۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از اعلام آمادگی دانشگاه و تامین زیرساخت های لازم برای برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.


توضیح دانشگاه فرهنگیان درمورد مشکلات استخدامی معلولان درآموزش و پروش

۲۹۵ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه عدم بکارگیری معلولان در آموزش و پرورش، ارتباطی با این دانشگاه ندارد، گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه افراد با شرایط خاص و معلولیت نمی توانند وارد حرفه معلمی شوند، به آموزش و پرورش مربوط است.


جذب ۴۳۳ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش

۳۰۶ روز قبل

خبرگزاری ایرنا: نوشهر – ایرنا – رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران گفت: بهمن امسال ۴۳۳ دانشجوی فارغ التحصیل این دانشگاه جذب آموزش و پرورش می شوند.


توضیحات مهرمحمدی در خصوص آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که امسال به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود، گفت: سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امسال از ۲۰ تا ۲۳ آبان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در مشهد برگزار می شود.


آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی

۳۱۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: شرایط آزمون استخدامی امسال مطلوب‌تر از سال گذشته است و ما پیش‌بینی می‌کنیم از دی ماه پذیرش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.جزییات برگزاری دوره و آزمون جامعِ مجدد در دانشگاه فرهنگیان

۳۳۰ روز قبل ۴ نظر

خبرگزاری ایلنا: معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان می‌گوید: در برخی رسانه‌ها آمده که ۴۶ درصد پذیرفته‌شدگان آزمون معلمی ردصلاحیت شده‌اند؛ در حالی که فقط ۱۱ درصد احراز صلاحیت نشده‌اند که در حال حاضر این افراد اعتراض کردند و با رسیدگی به اعتراض‌شان از این ۱۱ درصد ۴-۵ درصد احراز صلاحیت خواهند شد.
جذب و استخدام دانشجو از حوزه علمیه در آموزش‌و‌پرورش

۳۴۱ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری ایلنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: متاسفانه هنوز تلاش‌های ما برای دریافت ردیف‌های استخدامی به نتیجه نرسیده که مایه تاسف و تعجب است.


ورود ۲۵۰ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان به مدارس شهر تهران از مهر ماه

۳۴۱ روز قبل

خبرگزاری فارس : معاون پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران از ورود ۲۵۰ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان به مدارس شهر تهران از مهر ماه سال جاری و نیز برنامه برای پشتیبانی و حمایت از این معلمان جوان خبر داد.


فراخوان بکار گیری دانشجویان معلمان ورودی سال ۹۱ سهمیه استان کردستان

۳۴۱ روز قبل

خبرگزری پانا : از سوی معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان فراخوان بکارگیری دانشجو معلمان ورودی سال ۹۱ سهمیه استان کردستان به جز رشته علوم تربیتی برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اعلام شد .


جذب بیش از ۲۰ هزار دانشجو معلم در آموزش و پرورش

۳۴۳ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری شبستان: معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید ۲۵ هزار دانشجو معلم فارغ التحصیل این دانشگاه، به عنوان نخستین گروه دانشجو معلمانان، جذب آموزش و پرورش کشور شدند.


ورود ۲۷ هزار معلم جدید به مدارس هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی

۳۴۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش‌وپرورش از ورود ۲۷ هزار معلم جدید به مدارس هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.


اطلاعیه نحوه شروع به کار دانشجومعلمان ورودی سال ۹۱ دانشگاه فرهنگیان

۳۴۴ روز قبل

وکیل ملت: متن کامل اطلاعیه نحوه شروع به کار دانشجومعلمان ورودی سال ۹۱ دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش به شرح ذیل می باشد:


مهر ماه ، آغاز به کار فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان

۳۴۶ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر کل اموزش و پرورش استان گفت: ۲۹۰ نفر از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان از مهر ماه به جمع معلمان استان خواهد پیوست.


کمبود نیروی انسانی خلائی جدی در دانشگاه فرهنگیان

۳۴۷ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی کمبود نیروی انسانی در دانشگاه فرهنگیان را خلائی جدی دانست و افزود: این خلاء در استان مرکزی بروز بیشتری دارد، اما همدلی و همراهی دست اندرکارن و دانشجویان موجب قوت قلب و راهگشای ایده‌های جدید است.


نحوه شروع به کار دانشجومعلمان ورودی سال ۹۱ دانشگاه فرهنگیان

۳۴۷ روز قبل

خبرگزاری پانا: به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، دانشگاه فرهنگیان در اطلاعیه ای نحوه شروع به کار دانشجومعلمان ورودی سال ۹۱ این دانشگاه در آموزش و پرورش را اعلام کرد که نکته مهم آن صدور گواهی فراغت از تحصیل این دانشجویان از ۲۰ تا ۲۵ شهریور است.همچنین از دانشجو معلمان خواسته شده که شخصا به پردیس ها مراجعه نکنند.


ورود ۱۲ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس کشور

۳۴۷ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از ورود ۱۲ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان به مدارس کشور در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵خبر داد.


۲۴۰ نفر به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان استان زنجان دعوت شدند

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان زنجان اظهار کرد: ۲۴۰ نفر از سوی سازمان سنجش به دانشگاه فرهنگیان استان زنجان برای مصاحبه اولیه معرفی شده‌اند که در مجموع ۱۲۰ نفر پذیرش نهایی خواهند شد.


سهمیه ورودی دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمد ۱۴۷نفر است

۳۴۹ روز قبل

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: سهیمه ورودی دانشگاه فرهنگیان این استان ۱۴۷ نفر است که از این تعداد ۹۰ دختر، ۵۲ پسر و پنج نفر نیز در بخش تعهد دبیری پذیرش می شوند.


جذب ۲۵ هزار معلم در مراکز آموزشی

۳۵۱ روز قبل ۵ نظر

خبرگزاری مهر: اهواز ـ معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در حال حاضر از نظر فیزیکی قصد توسعه دانشگاه های فرهنگیان را نداریم ولی از نظر کیفیت و جذب دانشجویان بیشتر برنامه ریزی هایی برای توسعه داریم.


۲۰ هزار نفر ورودی جدید به دانشگاه فرهنگیان در سال تحصیلی ۹۵-۹۶

۳۵۱ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه فرهنگیان از ورودی ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون سراسری و ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی به دانشگاه های فرهنگیان کشور خبر داد.


تعیین زمان انجام مصاحبه معرفی‌شدگان رشته‌های موردنیازآموزش وپرورش

۳۵۳ روز قبل

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش از تعیین تاریخ و زمان انجام مصاحبه اختصاصی معرفی‌شدگان رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش برای سال ۹۵ خبر داد.


اطلاعیه در خصوص مصاحبه ی دانشگاه فرهنگیان

۳۵۳ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان در خصوص زمان و محل مصاحبه ی علمی و تخصصی دانشگاه فرهنگیان اطلاعیه صادر کرد.


جزئیات مصاحبه معرفی‌شدگان دانشگاه فرهنگیان در خوزستان اعلام شد

۳۵۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا: معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان با اشاره به سهمیه یک‌هزار و ۲۰۰ نفری استخدامی استان از طریق کنکور سراسری و معرفی تقریباً ۸۷۳ نفر برای انجام مراحل گزینش در دانشگاه فرهنگیان استان، جزئیات مصاحبه معرفی‌شدگان را تشریح کرد و از احتمال تجدیدنظر و اعلام تکمیل ظرفیت از سوی سازمان سنجش با توجه به پُر نشدن این سهمیه خبر داد.


مصاحبه با ۲۴۰۰ پذیرفته شده دانشگاه فرهنگیان در خوزستان

۳۵۴ روز قبل

خبرگزاری مهر: اهواز ـ مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مصاحبه با ۲ هزار و ۴۰۰ داوطلب پذیرفته شده دو برابر ظرفیت مرحله اول دانشگاه فرهنگیان از جمعه دوازدهم شهریوماه جاری آغاز می شود.


۱۰ هزار نفر در دانشگاه فرهنگیان پذیرش می‌شوند

۳۵۴ روز قبل

نسیم آنلاین : علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش که به مناسبت هفته دولت در رسانه ملی حضور یافت، اظهار داشت: دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به مدارس دولتی دارد، زیرا مدارس دولتی مخاطب عامه مردم هستند.


آزمون «اصلح» برای ورود به شغل معلمی+ ضوابط و امتیازات لازم

۳۵۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: معاون دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه آزمون ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی امروز برگزار می‌شود، شرایط قبولی در این آزمون و ورود به مدارس از مهر ۹۵ را اعلام کرد


جزئیات آزمون پذیرفته‌شدگان استخدامی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد

۳۵۵ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری مهر: معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان جزییات آزمون، ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی را تشریح کرد.


اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ،فردا بعدازظهر

۳۵۷ روز قبل ۸ نظر

اطلاعیه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش کشور درخصوص زمان اعلام اسامی معرفی‌شدگان‌ چند برابر ظرفیت‌ رشته‌های ‌تحصیلی دارای شرایط خاص شامل دانشگاههای شاهد، علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری ، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه‌طباطبائی، دانشکده غیرانتفاعی رفاه، دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، دانشگاه علوم‌پزشکی بقیه‌الله(عج)، رشته‌های تحصیلی بورسیه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و کلیه کدرشته‌های تحصیلی‌ متمرکز پردیس‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی تهران درآزمون ‌سراسری ‌سال ۱۳۹۵


برگزاری همزمان دو آزمون استخدامی و فرهنگیان در یک ماه آینده

۳۵۷ روز قبل ۸۴ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: جذب متقاضیان دستگاههای اجرایی کشور از طریق آزمون استخدامی و پرداخت پاداش‌ بازنشستگان سال گذشته کارمندان دولت در سال جاری از محورهای گفتگو با رئیس سازمان اداری استخدامی کشور است.


زمینه تحصیلات تکمیلی برای ۱۰ درصد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان فراهم شد

۳۶۴ روز قبل

خبرگزاری تسنیم : سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: از تعداد ظرفیت ۷۸ هزار نفری دانشگاه ۱۰ درصد که ۷۸۰۰ نفر را شامل می‌شود، می توانند به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان ادامه دهند.دانشگاه فرهنگیان تنها مرجع ورود نیروی آموزش و پرورش است

۳۶۸ روز قبل

خبرگزاری مهر: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: دانشگاه فرهنگیان بر اساس مفاد اساسنامه که به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش رسیده است، تنها مرجع ورودی نیروی آموزش و پرورش است.


شرایط پذیرش ۱۰ هزار دانشجومعلم در کنکور ۹۵

۳۶۹ روز قبل ۶ نظر

خبرگزاری فارس: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان،‌به جزئیات پذیرش ۱۰ هزار دانشجومعلم از طریق کنکور سراسری ۹۵ اشاره کرد و گفت:‌ ۴۰ درصد سهمیه دانشجومعلمان به آموزش ابتدایی و بیش‌ترین پذیرش به تهران و خوزستان اختصاص دارد.


پذیرش ۱۰ هزار دانشجومعلم از طریق آزمون سراسری سال ۹۵

۳۷۰ روز قبل ۶۸ نظر

خبرگزاری فارس: مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه‌ای از پذیرش ۱۰ هزار دانشجومعلم از طریق آزمون سراسری سال ۹۵ خبر داد.


ردیف استخدام دانشگاه فرهنگیان هنوز اخذ نشده است

۳۷۱ روز قبل

خبرگزاری تسنیم: ظرفیت پذیرش دانشجو معلم از سوی دانشگاه فرهنگیان در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ۹۵ مٌشخص نشده است و مسئولان این موضوع را به عدم اخذ ردیف استخدامی مرتبط می‌دانند.


دانشگاه فرهنگیان در سال‌های اخیر تضعیف شده است

۳۷۲ روز قبل ۲۰ نظر

خبرگزاری فارس : وزیر سابق آموزش و پرورش با بیان اینکه برگزاری آزمون استخدامی در همه رشته‌ها ضایع کردن سهمیه جذب نیروی دانشگاه فرهنگیان محسوب می‌شود گفت: در ۲، ۳ سال اخیر دانشگاه فرهنگیان تضعیف شده است.


جزئیات ورود فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان به مدارس

۳۷۴ روز قبل

خبرگزاری ایسنا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان جزئیات ورود نخستین فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان را تشریح و گفت: امسال حدود ۲۲ تا ۲۳ هزار فارغ التحصیل ما از ابتدای مهرماه وارد مدارس می شوند.


جذب ۱۰ هزار دانشجو از طریق ماده ۲۸ در دانشگاه فرهنگیان

۳۷۶ روز قبل ۱ نظر

خبرگزاری فارس : غلامرضا کیانی ظهر امروز در نشست خبری در حاشیه برگزاری نخستین دوره فرهنگی ارتقای نقش تربیتی و اجتماعی معلمان ویژه مهارت‌آموزان ماده ۲۸ خواهر اظهار کرد: ماده ۲۸ یکی از موارد اساسنامه دانشگاه فرهنگیان است که اجازه داده دانشگاه علاوه بر جذب دانشجو از مسیر معمول دیپلمه‌های آموزش و پرورش که از طریق آزمون سراسری وارد دانشگاه می‌شوند، از فارغ‌التحصیلان کارشناسی و بالاتر مهارت آموزانی را جذب کند.


آغاز به کار نخستین دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی

۳۷۷ روز قبل

خبرگزاری صدا و سیما: ۲ هزار و۳۴۱ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید فعالیت خود را در این استان آغاز می کنند.


جذب ۲۱۴ نیروی فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس

۳۸۱ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش قزوین از جذب ۲۱۴ نیروی فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در مدارس خبر داد.


۱۳هزار دانشجو معلم آماده ورود به مدارس ابتدایی

۳۸۳ روز قبل

قدس آنلاین : سرپرست دانشگاه فرهنگیان از پذیرش دانشجو در این دانشگاه بدون شرط معدل در سالیان پیشین، ابراز تأسف کرد. دکتر مهرمحمدی که در گردهمایی معاونان آموزش ابتدایی سراسر کشور در مشهد سخن می‌گفت، تأکید کرد: ما از سال ۹۳ به بعد علاوه بر شرط معدل که عدد ۱۵ است، شرط رتبه کنکور را با رتبه ۶ هزار و پانصد قید کردیم، زیرا معتقدیم دانشجویان این دانشگاه نباید بدون ضابطه و احراز شرایط لازم، وارد چرخه تعلیم و تربیت شوند.


دانشجو معلمان ۹۳ و ۹۴ نگران معوقات خود نباشند

۳۹۰ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : علی خاکی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در پاسخ به پرداخت بخشی از معوقات ورودی های ۹۳ و ۹۴ این دانشگاه در برخی از استان ها گفت: پرداخت معوقات در حوزه آموزش و پرورش است و دانشگاه دخالتی در این زمینه ندارد، اما وقتی پرداخت این معوقات مصوب می شود، همه استان ها الزام به پرداخت آن هستند.


برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهریور

۳۹۱ روز قبل ۴۹ نظر

خبرگزاری صدا و سیما : وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه نیازمند ده هزار معلم با مدرک کارشناسی و بالاتر است و آزمون استخدامی برای جذب این نیروها شهریور امسال برگزار می‌شود.


ورود ۲۵ هزار معلم جدید از دانشگاه فرهنگیان به مدارس کشور در مهر امسال

۳۹۳ روز قبل

خبرگزاری فارس : نعمت‌الله موسی‌پور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص فارغ‌التحصلان دانشگاه فرهنگیان و ورود آنها به مدارس کشور اظهار داشت: تمام کارهای لازم را انجام دادیم و مجدداً نامه‌نگاری با وزارت آموزش و پرورش داشتیم مبنی بر اینکه تمام فارغ‌التحصیلان امسال دانشگاه فرهنگیان، از مهر امسال فعالیت خود را در مدارس کشور آغاز کنند.


زمان برگزاری آزمون استخدامی فرهنگیان

۳۹۳ روز قبل ۲ نظر

خبرگزاری فارس: محمدحسین سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «تعداد، شرایط و ضوابط استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش چگونه است؟»، اظهار داشت: امسال هم آزمون استخدامی مانند سال گذشته برگزار خواهد شد.


ورود ۵۰۰ معلم به مقطع ابتدایی از دانشگاه فرهنگیان

۴۰۲ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: مقرر است که ۵۰۰ نیرو برای مقطع ابتدایی در مهر و ۷۶۸ نیرو هم در بهمن ماه از طریق دانشگاه فرهنگیان به مجموعه شهرستان‌های تهران اضافه شوند.امسال۱۳ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان استخدام می‌شوند

۴۱۶ روز قبل

خبرگزاری مهر: خرم آباد – معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان کشور از استخدام ۱۳ هزار نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه طی امسال خبر داد.
جذب ۳۴۲ نفر نیرو در خراسان شمالی

۴۲۸ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان : به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد، معاون پژوهشی،برنامه ریزی ومنابع انسانی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در شورای آموزش و پرورش استان افزود: با توجه به استخدام ۲۰ هزار نفر نیرو امسال در آموزش و پرورش، از مجموع این تعداد ۱۶۹ نفر به صورت پیمانی و ۱۷۳ نفر نیز در قالب دانشگاه فرهنگیان در استان جذب می‌شوند.


پذیرفته شدگان آزمون استخدامی باز هم باید در آزمون جامع شرکت کنند

۴۳۱ روز قبل

خبرگزاری میزان: معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت:پذیرفته شدگان آزمون استخدامی باید در آزمون جامع که مرداد ماه برگزار می شود،‌شرکت کنند.منابع مورد مطالعه تا پایان هفته آینده اعلام خواهد شد.


تعیین وضعیت پرداخت معوقات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

۴۳۱ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان گفت: پذیرفته‌شدگان بایستی پیش از شروع امتحانات نسبت به پرداخت معوقات خود اقدام کنند.جزییات وضعیت استخدامی دانشجومعلمان

۴۳۲ روز قبل

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون شورای عالی آموزش و پرورش گفت: وضعیت استخدام آموزش و پرورش مانند سایر ارگان‌های دولتی است با این تفاوت که قانون ‌متاهلین به خدمت آموزش و پرورش در‌‌ ‌مواردی لحاظ می‌شود.


برگزاری آزمون جامع دانشگاه فرهنگیان در مردادماه

۴۳۳ روز قبل ۱ نظر

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جامع ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، در مردادماه سال جاری خبر داد.ممانعت از ادامه تحصیل دانشجویان معلمان تا ۳ سال بعد از خدمت

۴۴۵ روز قبل

خبرگزاری دانشجو : دانشجوی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به وضعیت دانشجویان معلمانی که در آستانه فارغ التحصیلی هستند، گفت: متاسفانه با نزدیک شدن به زمان دانش آموختگی نخستین گروه از دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان، همچنان شاهد ابهامات جدی در خصوصی وضعیت استخدام و ادامه تحصیل دانشجو معلمان ورودی ۹۱ پس از فراغت از تحصیل هستیم که آینده حرفه‌ای دانشجویان را در هاله ای از ابهام قرار داده است.


امسال هم آزمون استخدامی خواهیم داشت

۴۴۶ روز قبل

خبرگزاری پانا : سرپرست دانشگاه فرهنگیان دانشگاه فرهنگیان گفت: ظرفیت ما برای سال ۹۵ به همان تعدادی است که امسال فارغ التحصیل می شوند،یعنی ۱۳ هزار نفر، ولی وزارتخانه باید توافق سازمان مدیریت و برنامه ریزی را برای گرفتن ردیف استخدامی کسب و سپس تعداد را به ما اعلام کند.


ورود نخستین گروه دانش‌آموختگان دانشگاه فرهنگیان به سیستم آموزشی

۴۵۱ روز قبل

خبرگزاری فارس: معاون مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: نخستین گروه از دانش‌آموختگان دانشگاه فرهنگیان، در سال تحصیلی آینده وارد سیستم آموزشی شده و بخشی از کمبود منابع انسانی آموزش و پرورش برطرف می‌شود.
جذب معلم تنها از طریق دانشگاه فرهنگیان باشد

۴۵۹ روز قبل

خبرگزاری خانه ملت : عضو کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از فربه شدن وزارت آموزش و پرورش، به مقایسه ایران و ژاپن پرداخت که هر دو دارای ۱۲ میلیون نفر دانش آموز هستند ولی پرسنل آموزشی ژاپن، ۵۰۰ هزار نفر و ایران، یک میلیون نفر است.


1,757 نظر برای «استخدام دانشگاه فرهنگیان (کلیه اخبار)»


 1. ناشناس

  سلام میخواستم بدونم ایا این واقعا عدالته که این همه درس بخونی یه رتبه خوب بیاری فقط به عشق معلم شدن بعد با کمال تعجب متوجه میشین اون سال اصلا دبیری زبان نمی خواستن در حالی شهری مثل تهران 10نفر دانشجو میگرفتند حالا به من بگین چه جوری میتونم معلم شم من واقعا همه شرایط یک معلم خوب بودن را دارم …کاش یکی جواب بده …

  پاسخ دادن
  • نسیم

   سلام..
   فداسرت
   منم سال93شرکت کردم ولی سنجش تهران ردم کرد
   از مصاحبم رد نشدما ولی سنجش رد کرد
   من اون سال دانشجوبودم بعدکه نشدبرم فرهنگیان خیلی حالم گرفته شد چون من اونموقه21سالم بود وآخرین سالی بود که براساس شرط سن میتونستم شرکت کنم.الان میبینم آموزش پرورش از فارغ التحصیلا هم نیرو میگیره..منک بیخیال شدم شما خواستی میتونی به این روش بری یا بازم کنکور بدی یا بری دانشگا و ضمن دانشگا کنکور بدی برا فرهنگیان

   پاسخ دادن
 2. آقا هادی

  من یه سوال داشتم اونم اینه ک من شرایط رفتن به دانشگاه فرهنگیانو دارم یا نه؟
  سن 25 .تازه رفتم تو 25
  کاردانی کامپیوتر .محل زندگی تهران
  اگ بشه زود ج بدی عالی میشه منتظرم.ممنون

  پاسخ دادن
  • پشتیبان دو

   با سلام
   کاربر گرامی تمامی شرایط در متن آگهی ذکر میشود . در صورتی که سوالی دارید که در متن آگهی ذکر نشده است . لطفا با سازمان مربوط در ارتباط باشید تا به طور صحیح شما را راهنمایی نمایند
   موفق باشید

   پاسخ دادن
 3. عادل

  سلام یک سوال خواهشن جواب بدید من دانشگاه فرهنگیان ثبت نام کردن از طریق کنکور این مصاحبه ی دانشگاه کی برگزار می شه از هرکی می پرسم یک چیزی می گه بعضیا می گن 15 شهریور بعضیا می گن بعد از مهر که نتایج می اد کسی می دونه بگه لطفا

  پاسخ دادن

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.