استخدام بیمه مرکزی سال ۹۳

۱۰۹ روز قبل

استخدام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال۹۳

وب سایت ای استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی و استخدام های مربوط به بیمه مرکزی در سال ۹۳ را در این صفحه به اطلاع شما کارجویان عزیز برساند.

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام بیمه مرکزی در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

دانلود جزوات مربوط به آزمون بیمه مرکزی


استخدام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران سال ۹۲

بیمه مرکزی ایران ج.ا.ا در اجرای ماده ۶۸ قانون تأسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه‌گری و برای استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد برای تعمیم و گسترش فرهنگ بیمه و پیشبرد عرضه خدمت و فعالیت‌های بیمه‌ای، پس از آزمون از متقاضیان واجد شرایط بر اساس آیین‌نامه ومقررات مربوط، پروانه کارگزاری رسمی بیمه صادر می کند.
شرایط لازم :
۱-تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
۲-اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.
۳-حداقل سن بیست و پنج سال.
۴-داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته بیمه یا گرایش بیمه‌ای با شش ماه سابقه کارمفید بیمه‌ای و یا حداقل لیسانس در سایر رشته ها و یکسال سابقه کار مفید بیمه ای.
۵-انجام گرفتن خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت دائم قانونی.
۶-عدم شهرت به نادرستی.
۷-نداشتن سابقه محکومیت به علت ارتکاب جنایت یا ورشکستگی به تقصیر و کلاه برداری و یا خیانت در امانت و یا دزدی و صدور چک بی محل و یا اختلاس و یا معاونت در یکی از جرایم فوق به گواهی اداره سجل کیفری وزارت دادگستری (در این خصوص گواهی عدم سوء پیشینه الزامی است که پس از موفقیت در آزمون باید ارائه شود).
۸-موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری در بیمه مرکزی ایران.
۹-گذراندن دوره آموزشی و توجیهی بیمه مرکزی ایران و اخذ گواهینامه قبولی.
تذکر: مطابق ماده ۱ آیین نامه کارگزاری بیمه، شغل انحصاری کارگزار باید ارائه خدمات بیمه ای باشد. (به هیچ شغل دیگری اشتغال نداشته باشد)
مدارک لازم جهت ثبت نام:
۱-تصویر خوانای کلیه صفحات شناسنامه عکس‌دار.
۲-یک برگ تصویر خوانای مدرک تحصیلی معتبر.
۳-سه قطعه عکس ۴×۳ جدید با درج مشخصات متقاضی در پشت آن.
۴-اصل فیش بانکی به مبلغ ۰۰۰ر۳۰۰ ریال واریز شده به حساب سیبا شماره ۰۱۰۹۹۹۹۹۹۹۰۰۹ بانک ملی ، شعبه ممتاز ملی ، کد ۱۰۰۰ به نام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای آزمون کارگزاری رسمی بیمه.
۵-یک برگ تصویر از پشت و روی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی.
۶-اصل گواهی سابقه کار بیمه بازرگانی (نزد مؤسسات بیمه، نمایندگان بیمه و کارگزاران رسمی بیمه) متناسب با مدرک تحصیلی به شرح مندرج در بند ۴ شرایط فوق.
۷-فرم تکمیل شده زیر با الصاق یک قطعه عکس ۴×۳ بر آن.
تذکر مهم: گواهی‌های صادره شده توسط نمایندگان شرکتهای بیمه باید طی نامه جداگانه‌ای به تأیید ادارات امور نمایندگان این شرکت ها در تهران برسد، همچنین گواهی های صادر شده توسط کارگزاران رسمی بیمه به تأیید مدیریت نظارت بر دفاتر خدمات بیمه ای، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده باشد.
سایر نکات:
۱-داوطلبان واجد شرایط باید مدارک لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری روز ۲۲/۰۱/۱۳۹۲ با پست سفارشی به نشانی بیمه مرکزی ایران واقع در تهران ، خیابان آفریقا ، نبش ناهید شرقی شماره ۲۲۳ ، کد پستی ۱۹۱۵۷ و یا صندوق پستی ۵۵۸۸ـ۱۹۳۹۵ بفرستند.(ضمناً روی پاکت ارسالی جمله “آزمون کارگزاری” قید گردد)
۲-به مدارکی که ناقص باشد و یا بعد از تاریخ فوق به پست تحویل شود ترتیب اثر داده نمی شود و مدارک ارسالی و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.
۳-لیست نهایی شرکت کنندگان یک هفته قبل از آزمون در سایت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران درج خواهد شد.
۴-آزمون در تاریخ ۱۹/۰۲/۱۳۹۲ رأس ساعت ۹ صبح در محل پژوهشکده بیمه به آدرس : تهران – سعادت آباد – میدان کاج – خیابان سرو غربی – پلاک ۴۳ برگزار می گردد. متقاضیان جهت دریافت کارت ورود به جلسه رأس ساعت ۸ صبح مورخ ۱۹/۰۲/۱۳۹۲ در محل فوق الذکر حضور بهم رسانند.
مواد آزمون کتبی :
 • مواد آزمون عبارت اند از: اصول وکلیات بیمه‌های بازرگانی، آیین نامه های مصوب شورایعالی بیمه از جمله آیین نامه شماره ۶ و ۲۹ و ۷۱ و ضمائم آنها، مجموعه قوانین و مقررات بیمه های بازرگانی.
 • ضمناً برخی از منابع این موضوعات در کتاب فروشی واقع در ساختمان پژوهشکده بیمه موجود می‌باشد.

لطفا به سایت بیمه مرکزی،بخش اطلاعیه ها به آدرس زیر مراجعه نمایید :

دانلود جزوات مربوط به آزمون بیمه مرکزی

وبسایت: www.centinsur.ir
جیب :: سیستم حسابداری شخصی

48 نظر برای «استخدام بیمه مرکزی سال ۹۳»
 1. آریانا

  با سلام من سابقه بازاریابی و فروش بیمه عمر با شرکتهای پارسیان- آسیا- کارآفرین- ایران را دارم اما چون نمایندگی ها و کارگزاری ها بیشتر به فکر بالابردن فروش خودشان هستند هیچ مدرکی که سابقه کاری برای من محسوب شود ندارم از طرفی مدرک تحصیلی من دیپلم میباشد لطفا مرا راهنمایی کنید چگونه میتوانم کارگزاری بیمه مرکزی بگیرم

  پاسخ دادن

  • حسن هحمدی

   با سلام برادر یا خواهر عزیزشما که دیبلم دار نود درصد مردم با لیسانس یا بالاتر نم تواند یک نمایندگی از بیمه مرکزی بگیرند حال شما چطور می خواهی این کار را انجام بدهی.متشگرم

   پاسخ دادن

 2. ز د

  با سلام من کارشناسی میدریت بازرگانی دارم وحدود یک ساله که در دفتر بیمه کار می کنم آگه بخوام از بیمه مرکزی کد بگیرم چه مراحلی را طی کنم لطفا راهنمایی کنید .لطفا جواب رو به آدرسم ایمیل کنید .

  پاسخ دادن

 3. هانیه

  با سلام من دارای 2 مدرک MBA در گرایش های ارزیابی خسارت بیمه وبازاریابی بیمه هستم و در حال حاظر در حال فراگیری مدیریت کسب و کار در مقطع دکتری DBA هستم و خواستار فعالیت در بیمه مرکزی لذا خواهشمند است در این زمینه راهنمایی و راهکارهای لازمه را ابلاغ فرمائید
  با تشکر

  پاسخ دادن

  • پشتیبان یک

   کاربر گرامی، ما صرفا این آگهی را منتشر کرده ایم و کارفرما شخص دیگری است. برای تماس با کارفرما به قسمت (اطلاعات تماس) در انتهای آگهی مراجعه نمایید. موفق باشید

   پاسخ دادن

 4. سرلک

  سلام روزتون بخیر . من لیسانس مدیریت هستم با 5سال سابقه در نمایندگی های بیمه .درخواست کار در شعبه مرکزی تهران رو از حضور شما دارم -متشکرم

  پاسخ دادن

 5. سرلک

  سلام من لیسانس رشته مدیریت بیمه هستم 5 سال سابقه کار در نمایندگی های بیمه رو دارم وخواستار این هستم که بتونم د از شعب مرکزی بیمه در تهران نیز مشغول به کار بشم .ممنون از لطف شما .

  پاسخ دادن

 6. سمیرااحمدی

  باسلام اینجانب 28 ساله و دارای مدرک کارشناسی شیمی می باشم باصدوربیمه نامه ها آشنایی کافی دارم وحال خواهان دریافت کد از بیمه ایران می باشم لطفا جهت ثبت نام راهنمایی فرمایید باتشکر

  پاسخ دادن 7. احسان

  سلام
  من تازه امروز متوجه شدم میشه یه وقت مجدد بدید برای ثبت نام
  اگه این کار و کنید خیلی ممنون میشم
  ضمنا بنده 2.5 سال که نماینده هستم
  لطف میکنید جوابم و بدید

  پاسخ دادن


 8. فاطمه

  با سلام. 27ساله از خلخال و کارشناس ارشد ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات با معدل 16/98 و نمره پایان نامه 18هستم. بیزحمت اخبار استخدام رو خبر بدین.

  پاسخ دادن


 9. مهدی

  این فراخوان و واگذاری فقط مربوط به تهران می باشد یا به بقیه استانها نیزمربوط می شود؟در ضمن درمورد گواهی بیمه بیشترتوضیح دهید آیا با مراجعه به اداره تامین اجتماعی واقع درشهرستان نیز میشود تاییدیه بیمه گرفت؟

  پاسخ دادن


  • Admin

   ۴-داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته بیمه یا گرایش بیمه‌ای با شش ماه سابقه کارمفید بیمه‌ای و یا حداقل لیسانس در سایر رشته ها و یکسال سابقه کار مفید بیمه ای.

   پاسخ دادن

 10. مهرداد

  سلام.من متولد 66 هستم و 2 سال به خاطر خدمتم کوچیک کردم و حالا 68 هستم.البته در شناسنامه ام درج شده.امکان شرکت من هست؟با تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.