استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

۴۴ روز قبل ۹۲۰۵ نظر

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال ۱۳۹۲

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

 

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید


9,205 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»


 1. 313

  حالا که بحث روحیه شد بذار بگم ، از تجربه خودم از سال ۹۲ تا الان که توو یه بانک خصوصی ام
  خوبی های بانک: کارناه ها ، مزایایی چون وامها که دوستم که مدیر یکی از بانکهای دولتیه گفت یه وام ضروری بهتون میدن که صدمیلیونه و قراره بزودی ۱۴۲ میلیون بشه، یه وام چهل برابر حقوق میدن ، یه وام خودرو میدن و … گفتم بانک کشاورزی هم اینا رو میده گفت همه بانکای دولتی اینا رو میدن،
  حالا شما اگه کارمند هر اداره ای که باشین کیتونین همچین رشد اقتصادیی داشته باشین؟ نه جواب اینه که واسه چند میلیون وام باید هزار تا دردسر بکشین، ولی یه کارمند بانک اراده کنه پول توو دستشه مثلا خودم که الان تنوو این بانک خصوصی هستم سهمیه پانصد میلیون دارم که اشناهامو معرفی کنم که وام بگیرن، ازتون میپرسم کدوم اداره کارمندش اینقدر قدرت داره؟؟
  بانک کارش هیچم سخت نیست فقط به درد کسانی که میخان صبح تا ظهر الاف باشن توو یه اداره بعدم سرماه حقوقی بگیرن بدردشون نمیخوره، بانک به درد آدمای زحمت کشی مثل ماها میخوره که تمام عمرشون تلاش کردن نه مرفهین بی درد،
  شما به عنوان یه کارمند بانک وجه خاصی بین مردم دارین: اینو وقتی فهمیدم که یه روز همراه یه دوستم که مریض بود بردمش بیمارستان نصفه شبی ، از خود صندوق دار تا کسی که ترخیصش کرد سرپا وایسادن وقتی رفتم، این قدرت یه کارکند بانکه که هر جا بره یکی میشناسدش از نانوا تا مدیرکل ادارات،
  شما بدونین که دارین وارد یه بانک دولتی میشین ، که بانک خصوصی که من توشم در مقابلش هیچه خدماتی که به کارکنان میده،
  کار بانک از کار اداری مشکلتره و زمان بیشتری در محل کار هستین اما من که تجربه شو دارم میگم همین کت و شلوار و پرستیژ بانک به صدتا ادارذه می ارزه و شما اگه مختنون کار کنه توو دو سه سال به اندازه سی سال یه کارمند اداره پیشرفت اقتصادی میکنین، و البته تنوو بانک میتونین قدرت خودتونو و سوادتونو نشون بدین و سریع پیشرفت کنین اینو میگم چون خودم تجربه اش کردم و در همون سال اول نمونه انتخاب شدم و جایگاه گرفتم، چون قدرت سوادمو نشون دادم و بالاتر از خیلی از قدیمی ها از نظر جایگاه قرار گرفتم،
  اینا رو گفتم تا با حداکثر روحیه پیگیر باشین ، دوستان روزهای زیبایی در انتظارمونه انشالله
  من که امورذمالیاتیتهرانم قبول شدم ولی بانک کجا امورمالیاتی کجا، فقط آدمای ضعیف که بنیه کار ندارن از بانک گریزونن، هر کسی از بانک نالید بدونین آدم سخت کوشی نیست و چیزی برای ارائه نداشتهتو بانک، پس یه اداره کافیشه، بانک جای آدمای تلاشگر پر اانرژی و خستگی ناپذیره ،
  اگر عمری باشه و انشالله مشغول کار شدیم صدقه اش این باشه که به قبول شدگان ازمونای سالای بعد کمک کنیم
  یا الله

  پاسخ دادن

 2. خودم از گیلان

  سلام دوستان عزیز بانک کشاورزی از نظر اعتبار جزو چند بانک نخست کشوره و مهمتر از اون اینه که داریم به زحمتکط ترین افراد جامعه یعنی کشاپرزان خدمت میکنیم خدا بخواد به زودی مراحل بعد شروع میشه والا من همون هفته اول ی سری خوندم بعد دیگه نخوندم مطالب این سایت کامله ما قبلا آزمون دادیم و نیاز نداره دوباره توانایی علمیمونا به کسی ثابت کنیم من امیدم به خداست به دوستان هم میگم اگه مشکل خاص مثل ارشد و قتل و دزدی و … نداشته باشم حله خبری هم دارم ولی خصوصیه نمیگم در این حد بدونید که به زودی خبرای خوبی در راهه لطفا نخواین بیشتر توضیح بدم مرسی

  پاسخ دادن

  • حسینیان

   سلام دوستان منم با نظر دوستمون موافقم زیاد خودتونو اذیت نکنین مطالب این سایت کافیه هدف از مصاحبه دیدن شخصیته و بررسی بعضی مسایل نه امتحان دادن ،انشاالله همه میریم بانک سبز یا علی

   پاسخ دادن

  • نمی

   مرسی 313 واقعا ازت متشکرم من زندگی تشکیل دادم و حدود دو ماه پیش فهمیدم جزء ذخیره های بانکم حسابی خوشحالم از این قضیه و زنم هر روز گریه میکنه بخاطر لطف خدا الان که سر یه کار خصوصیم به سختی زندگیم میچرخه بازم ازت تشکر میکنم که قدر نعمتهای خدا رو میدونی.

   پاسخ دادن

 3. کارمند بانک

  دوستان عزیز خیلی عجله نکنید بانک کشاورزی زیاد خبری هم نیست از لحاظ مزایا و حقوق که نسبت به بانکای ا دیگه خیلی عقب تره لااقل تو استان ماکه اینجوریه ازنظر امکانت رفاهی هم که کلا مال بالایی هست و برای کارمندا هیچ کلا اگه جای دیگه ای کار می کنی ازمنی که حداقل پنج ساله تو این بانک نصیحت هر اداره ای تو ایران کار می کنی سرت بی درد سره اینجا درد سرش نمی ارزه

  پاسخ دادن

  • 313

   لطفا تضعیف روحیه نفرمایین
   خیلی ها هستن از من و شما باسوادتر و مستحقتر ولی گیرشون نمیاد همچین فرصتهایی
   شما بقول خودت پنج ساله کارمندی ، حساب کردی چقدر پول توو دست رد وبدل شده؟ حالا حساب کن کسانی هستند بسیار زیاد که تمام عمرشون فقط درس خوندن و این میخاد بشه نتیجه یه عمر تلاشون و به یه حداقل هم راضی هستن ، روحیه کسی رو خراب نکنین شما که سیر هستین، اینا رو با اطمینان میگم چون خودمم کارمند بانکم پس به دوستان مشاوره بدین تا تضعیف روحیه شون
   بچه ها با بدرت پیگیر باشین

   پاسخ دادن

   • 313

    بچه ها با قدرت پیگیر کارای استخداتمتون باشین
    یه روزهایی در یه سایت استخدامی دیگه یکنفره جوابگوی صدها نفر بودم که ازمون بانک ما رو شرکت کرده بودن به مدت چندماه تنها کسی بودم از کارمندان بانکمون که بهشون مشاوره میداد، یک نفری،
    این قبول شدنهای بی دردسر و پی در پی رو واسه خودم نتیجه دعاهای اونادمای گرفتار پارسال میدونم که الان دوجا با هم قبول شدم
    تو نیکی میکن و در دجله انداز برادر

    پاسخ دادن

   • نمی

    مرسی 313 واقعا ازت متشکرم من زندگی تشکیل دادم و حدود دو ماه پیش فهمیدم جزء ذخیره های بانکم حسابی خوشحالم از این قضیه و زنم هر روز گریه میکنه بخاطر لطف خدا الان که سر یه کار خصوصیم به سختی زندگیم میچرخه بازم ازت تشکر میکنم که قدر نعمتهای خدا رو میدونی.

    پاسخ دادن

  • ذخیره

   برادران عزیز من بانک واقعا جای خوبیه برای آدمهایی که سخت کوش اند و قوی و دوست دارن بیشتر ساعات روز رو کار کنند تا اینکه وقتشون به بطالت بگذره و در کل خستگی ناپذیر باشند اما اگر آدم راحت طلبی باشید علاو بر اینکه در سن 50 یا 60 سالگی با سمت تحویلداری بازنشسته میشید دچار هزار نوع بیماری گردن و ستون فقرات و افسردگی و… دیگه میشید حقوقش هم خوبه مزایاشم خوبه از این بابت نگرون نباشید من دوست خودم الان 5 ساله استخدام شده بدون حمایت پدر و غیره از یه خانواده متوسط به پایین الان با حساب خونه و ماشین و زمین حول و حوش 400 تا 500 میلیون پول داره پس امیدتون به خدا باشه اگر بانک کشاورزی پشیمون نشده باشه احتمالا جای خوبی قبول شدیم

   پاسخ دادن


 4. استخدام

  سلام به همه دوستان.
  من هم سال گذشته تو همین وضعیت شما بودخدارومشعولم هزار مرتبه شکر که تموم شد و حدود نه ماهه ک مشعولم.
  به جرات میگم که بسیار خوشحالم از کار در این بانک و سازمان بانک کشاورزی از بهترینهای ایرانه
  عزیزانی هم ک باهاشون تماس گگرفتن به لطف خدا همه پذیرفته میشن
  فقط خودتون رو آماده کنید برای خدمت در بهترین بانک ایران.

  پاسخ دادن

 5. ا.ج .م

  سلام به همه دوستان من از کارگزینی پرسیدم گفتن ما به تعداد نیاز دعوت کردیم و چند برابر ظرفیت نیست باید مراحل مصاحبه و گزینش رو بت موفقیت طی کنید تا استخدام بشید و گرنه اون پست خالی می مونه واسه استخدامیای سال بعد ( از آذربایجان شرقی هر کسی رفت مصاحبه ما رو هم در جریان بذاره) با تشکر

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.