استخدام بانک کشاورزی (اطلاعات مصاحبه شوندگان سال ۹۲)

۱۰۵ روز قبل ۱۶۹۸۹ نظر

استخدام بانک کشاورزی

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

جدول رشته ها و مواد آزمون استخدامی بانک کشاورزی سال ۹۲

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنیدبرای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

16,989 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی (اطلاعات مصاحبه شوندگان سال ۹۲)»

 1. امیدبه جواد

  سلام،جوادجان،نگهبان دم در،گفت،مثل پسرعمم چندروزپیش،گفت همسایه مون تاتموم کرده باباش بردش قسمت اداری سرپرستی بانک ملی ظاهراامسال بردش،گفت بعد1ماه 206،گرفته براخودش ،نگهبان دم درگفت نیرومی گیرن زیربه زیرنمونش این پسره،دست رودست نزار،بابات تحت فشاربزاربرات کاری بکنه،داداشم،این جوری بااین شرایط درس نخوندنت داداش،اگهی استخدام هم بیادبازم قبول نمیشی،داداش،جواد،به خداقسم،من سال93مهراقتصاد،94ملت،95پست بانک ودستگاه اجرایی سیاه لشکربودم،اصلاسرجمع 10روزدرس نخوندم،امااین باربرامهراقتصاددرس خوندم، به خداقسم هرکسی راحت قبول میشه با2و3ماه درس خوندن،مثل آب خوردن،هرکسی قبول میشه،ایشالااگه قبول شدم،مهراقتصاد،خوب اگه هم نشد،بازم تلاشم بیش ترمی کنم،تاقبول بشم،من ضعفم درریاضی،زبان،تقویتشون میکنم،داداش وقت نذارحروم بشه،من2/5نیم بعددانشگاه نمی دونم چطورگذشت،مطالعه داشته باش،براهرکتابی خودتوآماده کن،ایشالابه زودی زودی خبرقبولیتو بشنوم،داداش،باتوکل برخدادرس بخون …..یاعلی

  پاسخ دادن   • امید

    ریاضی،سال اول،دوم دبیرستان،وآماردبیرستان،کتاب کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف،وآمارمدرسان شریف،سوالات کپی میارن،برابانک ملت وپست بانک که این جوری بود،موفق باشی…..یاعلی


  • جواد از یزد

   ممنون داداش امید
   بابام تو خدمت سربازیم گفت جواد نمیخوای آبدارچی ملی بشی؟؟ گفتم بابا حالا خدمتم حالا پیشش میگم میگه گرفتن آبدارچی!!!
   امید جان من فعلا تمرکزم رو مالیاتیه ولی خیلی بد شانس و بد اقبال نمونش مهر اقتصاد همیشه معدل 14 میخواست حالا من خواستم شرکت کنم شد 15 دیدی حالا من دریا مرم دریا خشک مشه!!!
   بازم توکل بر خدا راضیم به رضای خدا

   پاسخ دادن

   • امید

    سلام،جوادجان،فشاربیاربه بابات،بعدآزمون مالیاتی،خودت،بروپیش هرکسی که بابات رفاقتی داره،باهاش،توسرپرستی،بپرس،به خدامی تونی جذب بشی،داداش عزیزم،منتظرخبرجذبت هستم،توبانک ملی…..یاعلی


 2. امید

  سلام،سامی جان،داداش،قربانت برم،ایشالاشماهم به آرزوت برسی،داداشم،من دلهره گرفتم،خداشاهده،زحمت کشیدم،اقتصادافتضاح شدم،همه بالا70زدم،توکل برخدا،ایشالاداداش،شماهم بانک قبول بشی،مرسی ازلطفت،امری بوددرخدمتم…..یاعلی

  پاسخ دادن

 3. امیدبه رضا

  سلام،رضاجان،داداش،قربانت،عزیزن،امتحان بدنبود،اقتصادافتضاح بودم،مخصوصاکلان،که فکرنمی کردم،مثل93،
  نهایتا2و3سوال بیاد،بقیه مثل مدیریت 5تادرست زدم
  مدیریت مالی به راحت 75تا80درست زدم،بانکداری،وکامپیوترم،همین طوروهوش،60تا65درصدصحیح ،حالاباخداست،اکثراسیاه لشکربودن،من اگه منابع معرفی کردم،تلاش،جست وجو2ساله خودم که گشتم،منابع آزمون سال93پیداکردم،وخالصانه بدون چشم دادستی،دراختیاربقیه گذاشتم،همش،به خاطرخدابود،قبولم نشم،به درگ،اماازخودم،راضیم،وهیچ پشیمون هم نیستم،ونخواهم شد،حتی اگه شده،خط به خط توضیح بدم،بازم میگم،من زحمت خودموکشیدم،مابقیش باخداست،اگه لیاقت داشته باشم،قبول میشم،اگه هم نشدحتمالیاقت،وعنایت خداوندومصلحت ندونسته،ایشالاکه رضاجان،تونسته باشم،کمکی بهت کرده باشم،ایشالاشنبه خبرقبولیتوبزاری،توپیچ مهراقتصاد…..یاعلی

  پاسخ دادن

  • رضا

   امید جان داداش من هیچ کدوم از منابعی که گفتی رو وقت نکردم تهیه کنم فقط همون کتابای دانشگاه که داشتمو خوندم ولی کامنتاتو هرروز میخونم،و از این اخلاقت که هرروز بچه هارو راهنمایی میکنی خیلی خوشم میاد؛اصلا غصه امتحانم نخور؛یه روزی یه جایی خدا دستتو میگیره حتی تصورشم نمیکنی؛من تقریبا 75% میانگین زدم؛خیلی جوانمرد وباغیرتی…؛دعای همیشگیم واست اینه که مواظب خوبیات باش؛یا حق

   پاسخ دادن

 4. سامی

  سلام اقا امید،خدا قوت ان شاءالله ک ازمون خوب داده باشین،داداش قرار شد از استخدامی بانک ملی خبری بگیرین چی شد؟پرسیدین؟بچه ها هر کی اشنایی داره بپرسه،کارمندا داخل بانک م چیزی نمیدونن یا نمیگن.ممنون از همه تون.موفق باشین.

  پاسخ دادن

  • امید

   سلام،داداش،بدنبود،باخداست،هرچه خواست،وعنایت خداست،من تلاش،خودمو انجام دادم،توکل برخدا
   شماهم شرکت کردی؟خوب بودآزمون؟
   بانک ملی هم رفتم پرسیدم،گفت که خودمون اضافه ایم،ولی ازنگهبان دم درپرسیدم،گفت که هرساله چندنفرخودشون زیربه زیرمیگیرن،نمی دونم چقدرحرفش صحیح باشه،بانک ملی این قدرم آش دهن سوزی نیست،فکرشم،نکن،بشین بخون توکل برخدا،بانک سبزآقاقاسم فرمایش کردن،که خداوندببخشه بهش،مردودوست داشتنی،هستن،خالصانه جواب میدن به سوال بچه ها،سال آینده آزمون میزاره،بانک سپه به احتمال زیاداواخرسال آزمون برگزارکنه،نهایتاسال آینده،به هرحال برات بهترین هاروازخداوندبرات خواستارم،داداش گلم…..یاعلی

   پاسخ دادن

   • سامی

    خیلی اقایی امید عزیز،نه من نتونستم بانک مهر شرکت کنم،ان شاءالله ک شما با این خوش قلبیت قبول میشی ،واقعا آدمایی مثل شما و اقا قاسم و دوستان خوب دیگه نعمت هستن،اخه من یکم معدلم پایین میترسم بانک ها این دفعه معدل بالاتر بذارن،دو تا ازمون بانک دادم ب دلیل مشکلاتی ک در زمان ازمون برام پیش اومد نتونستم خوب بخونم،میخوام اماده بشم واسه ازمون های بعدی ان شاءالله،موفق باشین همگی.التماس دعا


   • جواد از یزد

    ولی ازنگهبان دم درپرسیدم،گفت که هرساله چندنفرخودشون زیربه زیرمیگیرن،نمی دونم چقدرحرفش صحیح باشه
    امید جان منظورت از این جمله چی بوده ؟؟
    امید جان یک کامنت گذاشتم ممنون میشم راهنمایییم کنی
    http://www.e-estekhdam.com/آزمون-فراگیر-استخدامی-دستگاههای-دولت/comment-page-754/#comments


 5. قدرت به امید از لرستان

  تو رحمت کشیدی همه پول دادی کتاب خریدی منابع پیدا کردی بعد الان کسی که اصلا فکرش به این چیزها نمیرسه تو اسم دو کتاب بگی بره بخره بشه رقیبت این کارها نکن بزار فکرت باز باشه بزار هر کس دنبال درس و لیاقت داره خودش بره جستجو کنه @وقتی تو همه چیز میگی رقیبت هم دقیق مثل تو همه انها میخونه هر سوالی تو پاسخ دادی تو ان کتابها اومده مطمن باش انم زده پس قبولیت خیلی سخت میکنه امیدوارم قبول شی هر چند اگه این کارها و اسم‌کتاب و منابع نمیاوردی من تضمین میدادم قبول بودی ولی الان کار رو سخت کردی برای خودت و دیگران رقابت نزدیکه@به هرحال امید جان هیچوقت اسم منابع و کتاب نیار هر چی هست بزار خودت بدونی همین موفق و پایدار بای برار

  پاسخ دادن

  • امید

   سلام،داداش،آره حرفتون صیحیح هست،امامن هیچ کس رقیب خودم نمی دونم،چون که به خداتوکل کردم،واین باربرابانک مهراقتصادنهایت تلاشمو انجام دادمآشنام دارم،توهربانکی که فکرشوبکنی،ازمسولین ستادهربانک،توسرپرستی،اما،می خوام ،باتلاش خودم وعنایت خداوندبه هدفم برسم،وبایدببخشی،تاخداوندم بهت ببخشه،تاحالاواسطه،2نفرشدم،ازطرف خدا،2تابی کارمتأهل رفتن سرکاروهروزبرام دعامیکنن،وخداوندم،یک نفرازدوستام،3ماه پیش بهم اطلاع داد،بانک مهراقتصادامسال شهریورازمون هست،ولی من بیکارنبودم،گرفتاربودم،درس بخونم،1ماه وقت آزمون درس خوندی10و12ساعت،ایشالاکه همه به مراددلشون برسن…..یاعلی

   پاسخ دادن   • رضا

    دمت اقا امید؛من یکی که خیلی دعات میکنم واقعا ادم خوش قلبی هستی؛من همونی هستم که تو پیج مهراقتصاد باهم صحبت کردیم در همین رابطه 2؛3هفته پیش؛مطمین باش به بهترین ها میرسی؛در ضمنااقا قدرت این بنده خدا فکرش بازه که داره کمک میکنه به دیگران؛هرچیزی زکاتی داره و زکات علم اموختن ان به دیگرانه؛یا حق


 6. قدرت به امید از لرستان

  سلام امید خوبی من خودم لرم بچه پلدختر خواستم یه راهنمایت کنم داداش این همه نظر نده منابع نگو چرا اینقدر ساده ای ابرومونو بردی تو اگه میخوای قبول شی تو بانک مهر اقتصاد چرا دیگه تمام منابع گفتی خوب من که رقیبتم همه رو خریدم و خوندم و خیلی از تو هم بهتر امتحان زدم@بزار هر کی خودش تلاش کنه منابع پیدا کنه زحمت بکشه و هر کی حقشه قبول شه@من به عنوان داداش بزرگتر اینها بهت گفتم یادت بمونه و برای این اینجا گفتم‌که خلوت تره و کسی چیزی نگه@موفق باشی یا علی

  پاسخ دادن

  • امید

   سلام،داداش،ساده نیستم،خوش قلبم،براشماکه بدنشد،تمام دنیام رقیبم باشن،من قبولم داداش،شمابراحفظ آبروخودت باش،که میگی ازمن بهترزدی،پس به جای این که ازمن انتقادکنی،ازمن شاکرباش،داداش،دکترم چراغی رفت،تهران،خبری ازپارتی بازی نیست،شنبه خبرم کن،شنبه کاردارم توپلدخترمیام میبینمت،فعلا….یاعلی

   پاسخ دادن


 7. رضا

  سلام.دوستان هیچ ازمونی در کار نیست.این بحثا چیه الکی شروع کردین…چی بخونم چی نخونم…بانک کشاورزی اگه به این زودی ازمون داشت که از ذخیره های دو سال پیش نیرو نمیگرفت.مگه مجوز استخدام گرفتن به این راحتیه اونم واسه یک موسسه دولتی.

  پاسخ دادن


  • قاسم

   هرکدوم بخونی مفهومی بخون
   ار هردوتا میاد
   شرکتای سهامی و تضامنی زیاد میاد
   محاسبه سود و اینا زیاد میاد
   من آزمونای زیادی شرکت کردم ولی اینو بگم آزمونی که زیر نظر سازمان سنجش سخت تر برگزار میشه

   پاسخ دادن

 8. ali

  کسی از زمان آزمون اطلاع داره؟
  گفتن پنجم شهریوره. ولی هیچ اطلاعیه ای نزدن!
  کارت آزمونو کی میذارن؟ از سایت سنجش باید بگیریم یا جای دیگه؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن

 9. قاسم

  سلام
  واسه کتاب های حسابداری
  مالی : نوروش خوبه و کتاب اصول یک جباروکیلی پیشرفته اسکندری هم خوبه
  صنعتی جلد اول عثمانی جلد دوم و سوم اسکندری
  حسابرسی: نوروش خوبه جلد سبزه چندتا مولف هستن با نوروش ولی به نوروش معروف
  ریاضی و آمار هادی رنجبران و کتاب ریاضی امید محمودیان
  زبان الان حظور ذهن ندارم
  یک نکته کتابای عمومی هم بخونید
  از همین سایت هم میتونید کمک بگیرید واسه سوالات

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.