استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

۲۱ روز قبل

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال ۱۳۹۲

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

 

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید


9,006 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»


 1. خودم از گیلان

  دوستان من فقط طرف حسابم با گیلانی هاست با بقیه کار ندارم سیما خانم و ریحانه خانم و … دوستان گیلانی شاید استان های دیگه جپر دیگه باشه مثلا نه نفر بخوان و سی و دو نفر دعوت کنند یا دو نفر بخوان و پنج نفر بگن حالا بماند سی و دو را چطور با نه ارتباط میدن اما گیلان سربلند اینطوریه که گفتم یعنی تک ظرفیتیه لطفا تو گوشاتون پنبه بندازین و هیچی نشنوید خدای نکرده استرس زندگیتونا داغون نکنه من لیستو دیدم کمتر از نصف ی ورقه آ چهار بود یعنی حدود ده الی پونزده نفر عزیزان فامیل بنده تو مدیریت مرکزی تهران کار میکنه همون روز زنگ زد تبریک گفت به من و گفت شما الان از نظر بانک کارمندشین مگه اینکه خودت نخوای خیالت راحت گفتم که بدونید من رو حدس و گمان حرف نمیزنم دیگه هم درمورد این مسئله حرفی ننیزنم چون حس میکنم لوس شده و فقط از گیلانی ها تقاضا دارم تمرکزتونا از دست ندین و به زندگیتون برسید

  پاسخ دادن

  • ریحانه

   سلام ممنون از این همه محبت و اینکه نگران هم استانی هاتون هستید خیلی ارزشمنده این موضوع انشاالله به حق این شبهای عزیز همه موفق باشن شما هم موفق باشی التماس دعا.

   پاسخ دادن

  • آرش

   مرسی داداش.انشا الله همه رفقا موفق باشن.حرفات رو تائید میکنم چون خودم اون لیستی رو که میگی دیدم.به هرحال دوستان دیگه نقطه نظراتشون رو گفتن احتمالا تو استان خودشون صدق میکنه.همونطور که خودت گفتی بهتره از این به بعد در مورد مراحل پیشرو صحبت کنیم. به قول معروف نرود میخ آهنین…

   پاسخ دادن


  • nemi

   سلام من موقع تحویل مدارک لیست ذخیره هر رو دیدم وتحقیق کردم چندبرابر ظرفیت فرخوان نکردن عزیزانم
   نگران نباشید من ذخیره استان همدان شهرستان کبودرآهنگم

   پاسخ دادن

  • خودم از گیلان

   از کجا معلوم شد چند برابر ظرفیتیه بازم تکرار میکنم دوستان تک تک تک تک بخدا تک تک تک تک تک تک ظرفیتیه اینی که تاکید میکنم از عصبانیت نیست بلکه واسه اینه که استرس بیخود نگیره بچه ها را تک تک تک تک تک حالا هرکسی دوست داشت واسه خودش فکر کنه چند ظرفیتیه من که قبلا هم گفتم بر فرض محال یک به بیست باشه من قبولم چون باور دارم قبولم از صحبت های دوست عزیزمون چطور فهمیدی چند برابر ظرفیته؟ دوست من استان گیلان شانزده شهرستان داره اونروز هم نزدیک ده یا پانزده نفر اومده بودن درسته تکراریه ولیدباز میگم به طور مثال املش یک خانم میخواست که اونروز یک خانم اومده بود نکنه اونو چند ظرفیتیه؟ یخورده فکر کردن هم صواب داره والا باز میگم اگه دوست دارین میتونید روز هاتونا با استرسدداغون کنید و قبل رفتن به بانک ناراحتی اعصاب بگیرید ولی توصیه من اینه بجای اینکار مثل من خودتونو مشغول ی کار کنید تا متوجه گذشت کند زمان نشین

   پاسخ دادن

   • سینا

    عزیزم شاید یه عده قبل یا بعد شما مدارک دادن از کجا مطمنی که همه با هم تو یه ساعت و یه روز مدارک دادم مثلا من خودم که از زنجانم موقع تحویل مدارک کسی رو ندیدم پس زنجان فقط منو میخواد خخخخخخخخخ

    پاسخ دادن


   • خودم از گیلان

    باشه درسته چند برابر ظرفیته چون شما از رئیس امور شعب بیشتر میدونید چون شما از پدر دمیر که رئیس شعبست بیشتر میدونید چون اونروز از املش دو تا خانم اومده بود چون اونروز از صومعه سرا و بندر انزلی دو تا اومده بود چون از فامیل کن که تو مدیریت بانک کشاورزی تهران بیشتر میدونید چون … باشه من فقط خواستم استرس بچه ها از بین بره و زندگی راحت داشته باشن من از منبع موثق حرف زدم حالا شاید شما منبع تون موثق تر باشه به هر حال ذره ای تاثیر روی من نداره امیدوارم روی بچه های دیگه هم نداشته باشه آخه آدم دلش میسوزه کارمند رسمی میگه چند برابر نیست رئیس شعبه میگه نیست مدیریت شعب میگه نیست حالا بعضی دوستان چه اصراری دارن چند برابره خدا عالمه خدا همه ما را به راه خودش راهنمایی کنه تو این شب قدر

    پاسخ دادن

 2. ندا

  سلام.یه سؤال داشتم:میشه بگید چند روز بعد از انجام کارای پزشکی از طرف پزشک معتمد بانک برای معاینه مجدد تماس گرفته میشه؟خواهش میکنم دوستانی که مشغول بکار شدن و جواب سؤالمو میدونن جواب بدن

  پاسخ دادن


 3. ali

  سلام خدمت همکاران آینده…نماز و روزه هاتون قبول باشه..مدت یک ماهی میشه ک رفتم. شعبه…فقط میخواستم بگم که من هم جز ذخیره ها بودم و آبان سال گذشته ب من خبر دادن که مدارک تحویل بدم یک هفته بعد مصاحبه تخصصی دادم..موقع مصاحبه متوجه شدم که برای شهرستان ما دو نفر صدا زدن..ک باید یک نفر قبول میشد….خدا را شکر من قبول شدم..الانم دقیقا نمیدونم اونیکه رقیب من بود ذخیره بود یا جز مشکل دارها….بهر حال من مراحلو یکی یکی و لاکپشتی طی کردم بین هر مرحله یی حدود دو الی سه ماه طول میکشه….در ضمن ترتیب هم ب این صورته ک بعد از تحویل مدارک ابتدا مصاحبه تخصصی بعد عقیدتی بعد آزمایشات پزشکی بعد یه دوره آموزشی شعبه بعد یه دوره مرکز آموزش استان بعد یک هفته بابلسر بعد حکم اصلی ب شعبه….از همه ی دوستان میخام ک توکل ب خدا داشته باشن..هرکسی ک از بین شما هم قبول نشد ناراحت نشه.. مطمئنا دنیا ب اخر نرسیده…حتما خیر و صلاح شما در جای دیگه و شغل دیگه یی هست..از خدا بهترین ها را برای ایرانی های عزیز. درخواست دارم…بنده ی حقیر هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید…در پناه حق

  پاسخ دادن

 4. خودم از گیلان

  دوستان چرا زود قضاوت میکنید؟ شاید ایشون زودتر مراحلو طی کرده باشه چرا زود میگین شایعه کرده یا دروغ گفته و … چه دلیلی داره شایعه بکنه؟ دوستان خیلی این روزها طولانی شده واقعا انتظار سخته ولی امید همه چیزو راحت تر میکنه

  پاسخ دادن

 5. سجاد

  سلام دوستان
  این استخدامی خیلی غیر منتظره بهمون زنگ زدن که بریم مدارکو تحویل بدیم
  انشااه که یک برابر ظرفیت باشه و هممون قبول بشیم خدا خودش خواسته تا اینجا بیایم انشالله تا آخرشم بریم و همکار بشیم به امید موفقیت تمامی دوستان عزیز

  پاسخ دادن



 6. امیر433

  سلام به همه عزیزان.حقیقتش وقتی مدارک رو تحویل دادم بهم گفتن از32نفر مدرک میگیرن ولی نه نفر بیشتر جذب نمیشن.منم خیلی نگرانم.اگه حرفهای شما صحت داشته باشه خیلی عالی میشه.خدا کنه که اینجور باشه.
  التماس دعا دارم از همگی شدیدا.یا حق.

  پاسخ دادن

 7. کن لم یکن

  سلام به همگی
  دوستان آن شاءالله همتون میرین سرکار.
  در مورد بحث ذخیره خدمتتون عرض کنم که بانک کشاورزی هیچ گاه دو یا چند برابر ظرفیت تو آزمونهاش اعلام نمیکنه و امسال هم همینطور بوده . وقتی نتایج اولیه رو اعلام کردن همین شایعات هم بود که چند برابر ظرفیت اعلام کردن ولی بعدا معلوم شد که یک برابر ظرفیته . و چون تعدادی به هر علتی نتونستن یا نخواستن که تو بانک استخدام بشن و اینکه تعداد زیادی از نیروهای بانک بازنشسته میشن . تصمیم بر این شد که از شماها استفاده کنند. و با اطمینان صددرصد بهتون میگم اگه مشکل خاصی نداشته باشد همتون استخدام میشید.
  پس به جای این بحث های بیخود که جز وقت تلف کردن چیز دیگه ای عایدتون نمیکنه راجع به مصاحبه تبادل نظر کنید.

  پاسخ دادن

 8. آرام

  سلام به همه ی دوستان قبول شده … التماس دعا توی این شب های عزیز … برای همدیگه خیلی دعا کنیم…یقینا دعای ما در حق همدیگه قبول میشه … هر چی باشه ما قبول شدیم و مدارک تحویل دادیم و منتظر دعوت به مصاحبه هستیم … و اینطوری بگم ما کارمندای موفق و با انگیزه ی بانک کشاورزس هستیم… برای همه شما همکارانم آرزوی موفقیت و تندرستی میکنم … یا علی …

  پاسخ دادن

 9. ریحانه

  دوستان گلم عزیزان همراه من خودم در بین اطرافیانم به عنوان یک ادم مهربون که تحملش زیاده شهرت دارم مصلما میدونم اگه کارمند بانک بشم. باید. صبور باشم. حالا بحث اینکه بانک داره بهم حقوق میده و باید باعث خوشنامیش بشم به کنار .اخلاق حرفه ای هم که جای خود داره من همه اینا رو خوب میدونم اما اولا اینجا شعبه بانک نیست دوما از این خوشم نمیاد که کسی فک کنه دور از جون جمع احمقم ببخشیدا! گفتم امیدوارم همه موفق باشید التماس دعا دارم

  پاسخ دادن

  • سیما

   سلام ریحانه جان. بیخیال باش. اگه صفحات قبل رومشاهده کرده باشی به منم بدو بیراه گفتن به قول معروف اش نخورده و دهان سوخته.منم جواب ندادم اومد عدر خواهی کرد.بیخیال باش همکارعزیزوخوش اخلاق گیلانی

   پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.