استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

۲۸ روز قبل

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال ۱۳۹۲

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

 

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید


8,239 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»


 1. مهدی 2

  سلام شیدا خانم
  انشاالله که خوب هستید
  نگرانتون شدیم.
  کارتون تمام شد؟
  معرفی به شعبه شدید به سلامتی؟
  از ته دل امیدوارم که مشکل خاصی وجود نداشته باشه.
  خوش باشید
  یا علی

  پاسخ دادن

 2. سیما

  سلام دوستان.ازاستان گیلان کسی دعوت نشده اگه دعوت شده میشه بگن مدارک تحویل دادن باهاشون تماس گرفتن یانه. من تازه ده روزه مدارک تحویل دادم کلی استرس دارم

  پاسخ دادن

 3. حسین

  سلام دوستان اواخراردیبهشت بودکه من زنگ زدن مدارکم رو تحویل دادم.اماهنوز بهم زنگ نزدن خیلی استرس دارم از بس این چند سال برای مخارج زندگی کارگری کردم که خسته شدم ایا مراحل مصاحبه و گزینش خیلی سختن؟؟؟؟از نظرتون همه ی اونای که مدرک تحویل دادن قبول میشن؟؟؟

  پاسخ دادن 4. رضا

  سلام
  دوستان کسانی که در مورد ارشد سوال کردن
  دوستم دیدم ازش سوال کردم که ارشد داشتی مشکلی واست پیش نیومد گفتش نه چه مشکلی من زمان ازمون کارشناسی داشتم یک سال از ازمون گذشته بود نباید درس میخوندیم میگفت خیلیا ارشد میخونن گفت این ترم مرخصی گرفتم ترم اینده دوباره میام دانشگاه
  فقط مشکل مال کسانی هست که زمان ازمون کارشناسی ارشد بودن
  کسانی بعد از آزمون قبول شدن هیچ مشکلی ندارن
  در مورد حقوقم پرسیدم گفتش بعد از سال افزایش داشتیم دریافتی 1800 تا 2000 حقوقمون هستش
  تازه 4 5 ماه رفته سر کار

  پاسخ دادن   • رضا

    پرسیدم گفت چیزی نگفتن یعنی گیر بهمون ندادن خیلیامون ارشد میخوندیم
    بعد فکر میکنم بانک شدیدا نیرو احتیاج داره که از امور کارکنان سوال کردم چند نفر میخواین گفت به ما باشه همرو احتیاج داریم
    اگرم بخوان گیر بدن تو شرایط آزمون نوشته در زمان آزمون مصاحبه تخصصی گزینش پزشکی هرکدوم مشخص بشه مدرک بالا تری داشته باشین مردودین راه واسه گیر زیاده بستگی به استانتون و نیازشون داره
    زیاد فکر ارشدو نکنین

    پاسخ دادن

    • مدرک ارشد

     سلام.اقا رضا مشکل اینجاس که منم زمان ازمون دانشجوی ترم یک ارشد بودم.البته تو توضیحات نوشته بود مدرک بالاتر منم که مدرک بالاتر نداشتم فقط دانشجوبودم که در متن آگهی چیزی دال بر دانشجو نبودن نبود.به نظرت مشکلی پیش میاد اگه بگم ارشد دارم؟؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ دادن

     • رضا

      سلام
      دوست عزیز نمیدونم چی بگم به نظرم تو این جور مصاحبه ها صداقت هم واسشون مهمه اینو نمیدونم بعد شما تو مصاحبه فکر کنم باید مدرکت هم همراهت باشه


  • شراره

   سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان. ببخشید آقا رضا اگه بانک نیرو احتیاج داره پس چرا باز استخدامی نمیده؟ بخدا من دو ساله منتظر استخدامی بانک کشاورزی هستم .چن بارم از دوستان اینجا سوال کردم میگن تا چن سال دیگه خبری نیس . تا چن سال دیگه هم ما شرایط سنی شرکت در استخدامی نداریم. آرزوم بود برم بانک ولی فک نکنم بشه

   پاسخ دادن

   • رضا

    سلام
    ببینید من چنتا ارگان دیگه هم دیدم که دارن از نیرو ها ذخیره استفاده میکنن و با مجوز های استخدامی یکی دو سال قبل نیرو میگیرن، فکر میکنم دولت به این راحتی ها مجوز استخدام نمیده در حال حاضر
    دلیلشون این میتونه باشه
    شما هم توکل کن به خدا واسه من جواب داده تا حالا
    انشالله هرچی خیر باشه پیش بیاد

    پاسخ دادن

 5. ععلی

  با عرض سلام…مصاحبه ها کلا به یک صورت انجام میشه..گرچه گفتنش تکراری هست اما شاید ب درد کسی بخوره…بعد از تکمیل مدارک ، اولین مصاحبه مصاحبه تخصصی هست ک برای ما در سه اتاق مجزا انجام شد..اولین مصاحبه مربوط ب مصاحبه تخصصی بود که از اصول یک و دو و ترازنامه صورت های مالی سوال کردن.. همچنین در مورد بانک کشاورزی و بانکداری الکترونیک و…یه بیوگرافی کامل از خودمون..کامپیوتر شامل اکسل ورد اینترنت شبکه….ایمیل..بعد از اون یه روانشناس باهات صحبت میکنه که بیشتر حول محور مشتری مداری و عصبانیت و از اینجور حرفا…..سعی کنید همون جیزی که هستین نشون بدین وگرنه با سوال پی در پی مچتون میگیره….مرحله بعد چندین سوال هست ک با کامپیوتر باید جواب بدین..حدودا93 سوال روانشناسی هست ک صفحه ب صفحه هست و بعد از جواب قابل تصحیح نیست…بعد از اون 30 سوال علت و معلولی هست و 30 سوال هوش و استعداد تحصیلی……بعد از اتمام مصاحبه باید منتظر جواب باشین…بستگی ب استان داره از دو ماه تا 6 ماه طول میکشه..اینو گفتم ک مثل ما استرس نداشته باشین…اگه سوالی دارین در خدمتتون هستم..اگه غلط املایی و نوشتاری دارم ب بزرگواری خودتون ببخشید….یا علی

  پاسخ دادن   • مهدی 2

    نه عزیزم
    من تازه کارهای پزشکی رو انجام دادم
    امروز هم باید برم چشم پزشکی
    کلا شما باید چند تا کار انجام بدی البته این مسائل در استان تهران هست، نمیدونم بقیه استانها هم همینطور هست یا نه
    اول مدیریت استان برای گرفتن فرمها
    بعد آزمایشگاه عدم اعتیاد
    بعد آزمایشگاه خون
    بعد دکتر روانشناس
    بعد دکتر ارتوپدی
    بعد هم دکتر چشم پزشکی که البته کور رنگی براشون مهمتر از ضعیف بودن چشم هست
    یک تعهدنامه محضری هم باید انجام بدید که دو نفر ضامن می خواهد که این دو نفر هر کسی می تونن باشند نیاز به فیش حقوقی و از این حرفها نیست، مثلا مادر خانه دار من یا شما هم می تونن امضا کنند.

    پاسخ دادن  • مهدی 2

   دوست من اگر دعوتت کنند اول مصاحبه تخصصی شامل آزمون کامپیوتری هوش و ریاضی و….
   مصاحبه بانکداری شامل مسائل کلی بانکداری و
   روانشناسی هست
   بعدا عقیدتی سیاسی که خیلی معمولی در حد بچه مسلمون

   پاسخ دادن

  • علی

   با عرض سلام خدمت دوستان عزیز….روند مصاحبه برای من ب این شکل بود… بعد از اعلام قبولی مدارک را تحویل مدیریت شعب دادم یک هفته بعد مصاحبه تخصصی دادم..جواب مصاحبه حدودا دو ماه طول کشید.. یک ماه بعد از اعلام قبولی م تخصصی برای عقیدتی بهم زنگ زدن… دو ماه هم طول کشید ک جواب عقیدتی اومد و در تاریخ 29 اردیبهشت هم ل مدت یک هفته کارهای پزشکی انجام دادم و در حال حاضر منتظر اعلام بانک جهت معرفی شعبه هستم…امیدوارم ک هر چی خیر و صلاح دوستان هست همون بشه..

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.