استخدام بانک کشاورزی (اطلاعات مصاحبه شوندگان سال ۹۲)

۷۴ روز قبل ۱۶۸۰۰ نظر

استخدام بانک کشاورزی

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

جدول رشته ها و مواد آزمون استخدامی بانک کشاورزی سال ۹۲

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنیدبرای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

16,800 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی (اطلاعات مصاحبه شوندگان سال ۹۲)»

 1. سارا ب قاسم

  سلام،آقا قاسم حتما الان سرکارید؟عومدید درباره اقتصاد و صنعتی کمکم کن،برا صنعتی مدرسان بگیرم؟همینکه الان او فراگیر غیر بومی شرکت کنم شانس قبولیم چطوریه؟

  پاسخ دادن

 2. احمد

  با سلام و خسته نباشید اقا میشه بگید دروس تخصصی برای حسابداری چی هست
  و اینکه استخدام باید حتما بومی باشی منظورم اینه که بومی شهر خودت که هستی نمیتونی برای اطرافش باشی

  پاسخ دادن 3. سارا ب قاسم

  سلام آقا قاسم میشه راهنمایی کنی برا تخصصی حسابداری چه کتابایی و یا چه انتشاراتی برای استخدامی بانکها و جاهایی دیگه بخونم که همیشه اماده باشم،

  پاسخ دادن

  • قاسم

   دروس دانشگاهتون
   جزوه هم کفایت میکنه
   ولی
   اصول یک جبار وکیلی عالیه
   اصول تا پیشرفته کلا نوروش خوبه
   صنعتی یک عثمانی و دو و سه اسکندری خوبن
   حسابرسی هم نوروش معرکه اس
   ریاضی رنجبران و امید محمویان خوبه
   آمار هم همینا
   ولی کتابای عمومی هم خوب بخونید عمومی مهمه ازش غفلت نکنید
   عمومی دروس دبیرستان بخونید مثلا ادبیات قرابت معنایی خیلی مهمه
   از هاتف اصفهانی هم همیشه سوال هست
   دین و زندگی هم مثل توحید افعالی و صفاتی و اینا
   کامپیوترم مقدماتی یاد داشته باشید خوبه
   ولی اگه میخواین آماده باشید از الان برید مدرکشم بگیرید واسه زمان مصاحبه هم خوبه
   موفق باشید

   پاسخ دادن


  • قاسم

   سلام
   میلاد جان احتمال برگزاری آزمون زیاده امسال نشه سال دیگه حتما برگزار میشه
   بانک های دولتی مثل کشاورزی سراسری برگزار میشه
   و همه استان ها شامل میشه
   به امید موفقیت شما دوست خوبم
   و تمامی دوستان
   امیدوارم همکار بشیم من به خودم قول دادم تا روزی که این سایت باشه منم بیام
   الان هر روز میام روزی چند بار هم میام
   یک چیزی بگم نود درصد شرکت کننده ها سیاهی لشکرن نترسید بگید یک یا دونفر میخواد پس من قبول نمیشم
   یکم تلاش کنید مطمئنم موفق میشید

   پاسخ دادن

   • جواد از یزد

    قاسم جان واقعا راست میگی؟؟؟ خود من 19 شهریور امسال اداره مالیات یزد امتحان دارم و اونم ده تا میخواد امید داشته باشم؟؟  • قاسم

   سلام آقا میلاد عزیز
   وقتتون بخیر
   امسال احتمالش هست ولی قطعا تا سال آینده استخدامی داره
   و سن استخدامی از 18تا 30 سال هستش
   امیدوارم در این بازه سنی قرار داشته باشید و بتونید شرکت کنید
   و قبول بشید
   موفق باشید

   پاسخ دادن

 4. سورنا

  سلام
  من الان کارمند بانک کشاورزی ام
  با سابقه 21 ماه
  بنده جز اولین گروه بچه هائی بودیم که استخدام شدیم
  سوم آبان 93
  یادش بخیر یه زمانی اینجا خیلی شلوغ بود دلم واسه اون روزا و استراش تنگ شده
  از بچه های همدوره ای کسی هست

  پاسخ دادن

  • علی

   سلام سورنا شما که کارمند بانک هستید و یک روز مثل ما زجر بیکاری کشیدید امیدوارم ما رو درک کنید داداش خواهش سوالی از منابع انسانی بپرس بینم امسال استخدامی دارن یا نه ثواب داره داداش

   پاسخ دادن
   • پریا

    ممنون آقا قاسم به خاطر جوابای با حوصله و زیباتون کلی خواستم بدونم که رشته کشاورزی اصلا زن برمیداره یا نه الکی زحمت نکشیدم واسه درس خوندن


  • قاسم

   منا خانم
   من پرسیدم
   قرار دادی با رسمی فرق چندانی نداره
   از جهت حقوق
   ولی تو این مدت که رسمی هستن باید خوب کار کنن و با انگیزه باشن اگه ریس بگه من شمارو نمیخوام میتونن بیرونتون کنن از بانک
   بازم
   خبر شنیدم همینجا میگم
   اینو از همکارم پرسیدم خبر موثق ترشو مجددا میدم
   موفق باشید

   پاسخ دادن


 5. مرتضی

  اخه وقتی قبول شدن س نفر تا دو نفر میخاد تو شهرستان بومی خودت به چه درد میخوره مثلا خود اصفهان سال 92 زده 2 نفر به چه درد میخوره ثبت نتم کنیم چقد احتمال داره قبول شیم

  پاسخ دادن


 6. شانس ندارم

  سلام آقا قاسم آیا بانک کشاورزی در سال 95 استخدامی داره من لیسانس مهندسی کشاورزی علوم وصنایع غذایی هستم با معدل 13.96 در ضمن فرزند آزاده و جانباز 40 درصد هستم.اگه جوابمو بدین ممنون میشم

  پاسخ دادن


   • پریا

    دوست عزیز منم مثل توام منتظر استخدامی جهاد و این بانک ولی با این رشته هیچ جا کار پیدا نمیکنیم منم از تبریزم امیدوارم بانک بزودی استخدامی بزنه


   • قاسم

    سلام
    اره واقعا بانک نیرو کم داره
    خانواده محترم شهدا و جانباز معاف از معدل هستن یعنی معدل زیر 14 هم خوبه قبول میکنن
    اگه امسال نداشته باشه قطعا سال 96 داره اگه سال آینده باشه اردیبهشت خواهد بود
    واسه شما که ساکن مشهدی حتما زبان عربی رو تقویت کن تو مصاحبه به دردت میخوره چند وقتی پیش بخشنامه اومده کسانی که مسلط به زبان عرب هستن میتونن درخواست انتقالی به مشهد بدن
    خوب شما اگه داشته باشه یک ویژگی بارز و امتیاز مثبت محسوب میشه
    موفق باشی 7. پریا

  سلام آقا قاسم چه خبر از استخدامی خبر جدیدی برامون ندارین ؟من هر روز میام سر میزنم اینجا پیامای شما رو میخونم که اگر از استخدامی خیر بدین انگیزه بگیرم واسه درس خوندن خدا خیرت بده

  پاسخ دادن

 8. kazem

  سلام. از بچه های مازندران خصوصا ساری کسی هست که اطلاعات جدید داشته باشه.حدود یک سال و نیم منتظرموندیم. امروز زنگ زدم میگن کار استخدام خیلی وقت پیش تموم شده. اگه کسی در جریان هست اطلاع بده

  پاسخ دادن


 9. مهدی

  دوستان کسی اطلاع داره دوره ی بابلسرکیه؟ دوستان دوره اموزشی من دوماهه ممکنه بعداجای دیگه ای بیفتم الان یکماه که رفتم سرکار؟اصلا کسی خبرداره که تا اخراموزشی حقوق میدن یانه؟

  پاسخ دادن

 10. ریحانه

  سلام خودم از گیلان تبریک میگم چطور پیگیری کنم وقتی دو بار منو پیش چشم پزشک فرستادن و گفتن نمیشه.چطور پیگیری کنموقتی همه مدارکمو نشون دادم و انگار کور بودن و ندیدن چطور پیگیری کنم وقتی اقای باقری نصب پاشو تو یه کفش کرد که تو نمیتونی؟؟؟ چطور پیگیری کنم وقتی نامه نوشتم حد اقل یک هفته یه مدت بهم فرصت بدین و ندادن ؟؟؟به حرف من کسی گوش نداد

  پاسخ دادن

  • خودم از گیلان

   مرسی بابت تبریک
   واقعا دلم گرفت آخه مگه قراره خلبان استخدام کنند. که سخت میگیرن خیلی بده واقعا برام قابل تصور نیست چطور میشه تحمل کرد امیدوارم تو جای دیگه حقتونو بگیرید. واقعا ناراحت کنندست

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن
 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.