استخدام بانک کشاورزی (اطلاعات مصاحبه شوندگان سال ۹۲)

۳۴ روز قبل ۱۷۰۳۵ نظر

استخدام بانک کشاورزی

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در آزمون استخدامی بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

جدول رشته ها و مواد آزمون استخدامی بانک کشاورزی سال ۹۲

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنیدبرای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

17,035 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی (اطلاعات مصاحبه شوندگان سال ۹۲)»

 1. به سامان

  داداشم من اگرتاالان خبری نشدخب عادی نیست شمابامدیریت استان تماس بگیراگرجواب درستی نگرفتی حتمابروتهران پیگیرباش والا اینطورکه شماتوضیح دادی بعیدمیدونم رد شده باشی ناامیدنباش

  پاسخ دادن
 2. مهرناز

  سلام من کارشناسی ارشد حقوق هستم گرایش جزا و جرم شناسی کسی نمیدونه که استخدامی جدید هست در سال ٩۵ یا خیر؟! خواهش میکنم در اهواز هرکجا برای بنده کار هست معرفی کنید واقعا بیکاری آزاردهنده هست 🙁 ممنون از همگی

  پاسخ دادن

 3. Amir masood

  بنده یکی از قبول شادگان آزمون 92 هستم.بعد از موفقیت در مراحل مصاحبه و گزینش، در تاریخ 1394/12/19توسط پزشک معتمدمدیریت بانک کشاورزی در استان مورد معاینه قرار گرفتم وطبق اظهارات آن دکتر هیچ مشکلی واسه سر کار رفتن نداشتم که این نامه الان پیشمه.مدیریت استان به من گفت چون معافیت پزشکی داری باید تهران بری و اونجا معاینه بشی.مدیریت استان به دکتر سلطانی معاونت سلامت نامه داد که در راستای جذب اینجانب مدیریت استان را راهنمایی کند متاسفانه این دکتر اونجا بهم گفت ده درصد احتمال قبول شدنت هست.
  دیگه نمیدونم چه کار کنم؟از راهنمایی دوستان متشکرم.

  پاسخ دادن

 4. Amir masood

  بنده در تاریخ 1394/12/19توسط پزشک معتمدمدیریت بانک کشاورزی در استان مورد معاینه قرار گرفتم وطبق اظهارات آن دکتر هیچ مشکلی واسه سر کار رفتن نداشتم که این نامه الان پیشمه.مدیریت استان به من گفت چون معافیت پزشکی داری باید تهران بری و اونجا معاینه بشی.مدیریت استان به دکتر سلطانی معاونت سلامت نامه داد که در راستی جذب اینجانب مدیریت استان را راهنمایی کند متاسفانه این دکتر اونجا بهم گفت ده درصد احتمال قبول شدنت هست.
  دیگه نمیدونم چه کار کنم؟از راهنمایی دوستان متشکرم.

  پاسخ دادن

 5. Amir masood

  بنده در تاریخ 1394/12/19توسط پزشک معتمدمدیریت بانک کشاورزی در استان مورد معاینه قرار گرفتم وطبق اظهارات آن دکتر هیچ مشکلی واسه سر کار رفتن نداشتم که این نامه الان پیشمه.مدیریت استان به من گفت چون معافیت پزشکی داری باید تهران بری و اونجا معاینه بشی.مدیریت استان به دکتر سلطانی معاونت سلامت نامه داد که در راستی جذب اینجانب مدیریت استان را راهنمایی کند متاسفانه این دکتر اونجا بهم گفت ده درصد احتمال قبول شدنت هست.
  دیگه نمیدونم چه کار کنم؟از راهنمایی دوستان متشکرم

  پاسخ دادن

  • سامان

   سلام من آزمون سال 92 قبول شدم منتها برام ایراد بومی بودن گرفتن، مسول کارکنان مدیریت شعب استانمون گفت که 5 سال سابقه سکونت بیار از اونجا که محل کار پدرم توی همون شهر بود 10 سال سابقه سکونت به همراه سابقه بیمه براشون بردم. بعد آدرس ازم گرفتن مسول حراستشون اومد تحقیق محلی بالأخره بعد این همه مراحل فرم احراز بومی بودنم تأید شد ولی توی توضیحاتش نوشته بود در حال تردد بودن دلیلشونم این بود که چرا من اونجا مدرسه نرفتم منم بهشون گفتم چون اینجا امکانات نداشت شهرستان مجاور شبانه روزی ثبت نام کرده بودم. همین توضیحات باعث شده بود که تهران ایراد بگیره که شما جواب مبهم فرستادیین و ازشون خواسته بود جواب نهایی رو بدن که نهایتأ فرم عدم احراز بومی بودن بنده رو فرستاده بودن و از بنده پنهان میکردن که من به تهران مراجعه کردم که اونا گفتن این شرایط شما قدیمیه و اگه شما تنها وفقط تنها یا ماه قبل از آزمون ارائه بدی می فرستیمت سر کار.
   حالا شما دوستان خیر اندیش اگه پیشنهادی برا رفع مشکل بنده دارید به خاطر رضای خدا به بنده ارائه بدبن.
   چه مدرکی لازم برای اثبات این موضوع
   با تشکر

   پاسخ دادن
 6. ناشناس

  اقا امید منابعی که معرفی کردی چیا بودن؟من همین الان دیدم,انشاللا خدا برات بهترین سرنوشت رو درنظر خواهد گرفت وقتی بچه ها رو کمک کردی,اقا قدرت خدا بزرگه هرچی بخواد همون خواهد شد دنیای کوچیکی داری شما

  پاسخ دادن

  • امید

   سلام،من منابع مربوط به مهراقتصادمعرفی،کردم،اگه خدابخواهد،قبول بشم، میشم
   اگه نخواهدباهزارسال تلاش،ومنابع تمام دنیاروداشته باشی قبولی توکارنیست،امری بوددرخدمتم…..یاعلی

   پاسخ دادن

   • ناشناس

    من رشتم حسابداری نیست,یه کتاب جامعی که بشه به سوالات حسابداری جواب داد رو سراغ دارین یه طوری هم نباشه خیلی سنگین که نشه دوسه ماهی تمومش کرد


 7. قدرت به امید از لرستان

  امیدجان سلام .خوبی عزیزم من برای خودت گفتم دوست عزیز منم موقعیت تو رو دارم تو زندگیم خیلی سخته *ولی این‌کارت دوباره میگم خیلی اشتباه بود تو خودت زحمت کشیدی خرج کردی تلاش کردی باید مزد زحمتت بگیری ولی موقعی همه چیز به رقیبات گفتی دیگه همه میشید مثل هم قبولیت سخت میشه ولی اگه ان کار نمیکردی شک نکن نفر اول بودی خلاصه دوست عزیز من همه چیز بخاطر خودت میگم‌وگرنه بگی یا نگی چی میخواد به من برسی@انشاءاله قبول بشی راحت بشی ولی خدایی نکرده هم قسمت نشد برای امتحانات بعدیت از این کارهات نکن بزار هر کس‌خودش تلاش کنه و خرج کنه تا به چیزهایی که میخواد برسه@

  پاسخ دادن

  • امید

   سلام،قربانت،برار
   هرچی بوده گذشته،ایشالاقبولیتوبشنوم
   چندنفرمیشناسی پلدخترثبت نام کرده باشن،پیری بازرسی استان چه نسبتی باهات داره؟
   هرچی دلم خواست نه آن می شود
   هرچه خداخواست همان می شود
   بله اگه منابع نگفته بودم قطعانفراول استان که هیچ بلکه توکل کشوررتبه ی قابل توجهی کسب می کردم،به هرحال الانم ناراحت نیست منابع گفتم ،بارضایت کامل خودم این کاروکردم،کسی مجبورم هم نکرد،به والله قسم،همه چیزباتلاش به دست میاد،امادرراستای مشیعت اللهی،است،اگه انسان نهایت تلاش راانجام بدهد،بازم خدانخواهدقبولی توکارنیست،توکل برخدابازم،برات نهایت خوشبختی روازخداوندخواستارم…..یاعلی

   پاسخ دادن

 8. امیدبه قدرت ازپلدختر

  سلام،قدرت جان،کجایی خبری ازت نیست،نکنه همون ناصر،رضاغلامی پیچ مهراقتصادی این جاتغیرکاربری دادای،هرجاهستی خدانگهدارت،من نمیگم کارم درست بوده یاصحیح منابع معرفی کردم،قطعاکسانی که ازنعمت اینترنت برخوردارندو،به وب سایت ای استخدام ،سرمی زنن،ضرمی زنن ،بدنبودبراشون،کسانی که اینترنت،واین جورجاهاروبلدنیستن،حق این بنده خداهاروضایع کردم،من هرچی گفتم،فقط به خاطرخدابود،نه سادگیم،من باخدامعامله کردم،قطعایک امتحان ازطرف خدابود،ایشالاکه تونسته باشم،ادای دین کرده باشم،2سال کم وبیش خودم ازاین واون سوال پرسیدم،توکتاب خونه هاکتاب گرفتم،خریدم،تابه فضل اللهی به تمام سوالات دوره قبل برخوردکردم،حالاخداخواست امتحانم کنه،ببینه،ازخدای خودش می خوادازخزانه ی بی نهایتش بهش ببخشه،حالامن چطورمی تونم چندتاکتاب ناقابل نگم،من قبلاوسیله اطلاع رسانی به 2نفرشدم،شکرخداهر2هم قبول شدن،روزای آخرثبت نام بود،ولی خودم،قبول نشدم،دروغه بگم ازقبول نشدنم اون موقعه که حدود7سال پیش ناراحت نشدم،اماالان بین این مدت،همش میگفتم،خدایاشکرت که قبول نشدم،پس خداوندی که اشراف داردبه تمام جهان هستی،قطعاجای بهتری برام درنظرگرفته،اگه خدایی نکرده،قبول هم نشم،امسال مهراقتصادواقعاقسمت نبوده،چون که من تلاش خودم کردم،مابقیش باخداوندکریم است،برات آرزوی موفقیت دارم،داداش،وقتی بخشیدی ازخداوندانتظاربخشش داشته باش…..یاعلی

  پاسخ دادن

 9. خودم از گیلان

  به نام خدا سلام عید بر همه مبارک!
  دوستان ناامید سلام به شما اگه فکر میکنید. با نشستن و منتظر آگهی استخدام بودن استخدام میشید باید. بگم در. اشتباه سختی هستید من وقتی بهمن نود. و یک مدرکمو از پیام نور. با معدل سینزده و شصت و دو گرفتم بعد از ده روز رفتم ی شرکت نگهبانی از شهر. خودم کوچ کردم اسیر. شبهای سرد تهران شدم و نگهبان رو ی چاه دوازده متری شدم که ی لحظه چرت مساوی با مرگ بود بعد. از شش ماه شب کاری شدم حسابدار. همون شرکت تو همون دوران شبکاری هر وقت دقایقی برای استراحت پیدا میشد کتاب تست آزمون استخدامی رو میخوندم و البته جزوه که از همینجا خریده بودم که خیلی تو آزمون کمکم کرد از هفت اردیبهشت خوندم تا بیست و هفت اردیبهشت که امتحان دادیم! خواستم فقط بگم منتظر. بمونید. تا روزهای خوب بیاد هیچوقت نمیاد خودتون باید. برید دنبال اون روزا اگه ناامیدی اگه پارتی نداری اگه معدلت کمه منو یاد. بیار. که با همه این شرایط تو یکی از بهترین بانکهای کشور. قبول شدم بدون هیچ پارتی و یا حتی معدل بالا فقط کمی تلاش و همت میخواد برید دنبال کار. هر کاری که شد انجام بدین نه اینکه بشینید. منتظر استخدام در. کل میخوام بگم ناامید. نباشید. قرار نیست همه کارمند بشن خیلی از کارها هستند. که از کارمندی بهترن کارهای فنی با کمترین زحمت میشه بهترین پول رو گرفت
  ی سلامی هم بکنم به همکاران خسته نباشید واقعا حقوق بانک در مقابل سختی کارش هیچی نیست امیدوارم شرایطمون برای سالهای بعد. بهتر. بشه و کارهامون سبکتر بشه چون حقوق که فرق زیادی نمیکنه خدا رو شکر. که در بانک مقدس کشاورزی هستیم و میتونیم به بهترین قشر. جامعکه کشاورزان هستند. خدمت کنیم
  در. آخر. هم تشکر میکنم از سایت که واقعا قبولیمو مدیون اینجام ه

  پاسخ دادن

  • امید

   سلام،واقعاقابل تحسین داداش،کاش جوادم ازیزد،هرچی میگم امیدوارباش،ازمن1سال کوچکتره،درس بخون آماده باشی،آگهی بیادبهترین نتیجه روبگیری داداش،اصلاکه توگوشش نمیره که نمیره!
   بهت تبریک میگم ایشالاکه توتمام مراحل زندگیت،موفق باشی…..یاعلی

   پاسخ دادن

 10. امید

  سلام،جوادجان،بروخدمت،جلوی آگهی،گرفتی،نمیزاری بیاد،بروخدمت آگهی اومدامتحان دادیم بیابیرون:-D
  دست ازسرملی بردار؟
  دیروزرفتم،سرپرستی بانک سپه،فامیلم نزدیکم،توبازرسی کارمیکنه،گفت که زمزمه آستخدام بانک سپه هست،گفت قبل ازآگهی 1ماه جلوترخبرت میکنم!
  حالاشمافعلابخون برادستگاه اجرایى ،بزارتاریخش عوض بشه،شماهم مثل بقیه
  جوادجان منم خیلی شبی توبودم،ولی الان خیلی بهترشدم،خیلی ناامیدی،بهت کتاب تکنولوژی فکردکترعلیرضاآزمندیان پیشنهادمیکنم بخون ازاول کتاب،تآخرکتاب پشت سرهم،یاتواینترنت فایل های صوتی تکنولوزی فکرآزمندیان دانلودکن،تأثیرت میزاره بهت قول میدم.ازشماره 1تابه آخرگوش بده تابفهمی چی میگه!
  درموردنیروی شرکتی هم هیچ کس به اندازه پدرت نمی دونه،ونمی تونه کمکت کنه،موفق باشی دوست گرامی…..یاعلی

  پاسخ دادن

  • جواد از یزد

   ناامیدم!!!/به چی امید وارم کنم خودما 25 سالمه هل پوک ندارم کل سرمایم یک موتوره دوست صادراتیم الان سر کاره فقط خدمتش 5 ماه زودتر من تموم شد یزدم 40 تا میخواست اونم فقط مرد!!!
   حالا بازم بگو امید وار باش به چی به نیمه سال رسیدیم هیچ کدوم از بانک های بزرگ نظیر مسکن و ….استخدامی نداشتن و شایعاتی شده میخوان بازنشستگیا بکنن 35 سال !!!

   پاسخ دادن


   • امید

    سلام،برار،بسیجی برودنبالش ،باآشنابازی فعال بگیرمن7سال فعال دارم،
    کارلازم،توقلبمه،واقعابااین که ندیدمش،اماواقعادوستش دارم،براش،آرزوی موفقیت دارم،مطعنم میادسراغی ازم میگیره ،بدون شک میاد،رفته دوره،حتمامیاد!
    بانک مهراقتصادم مثل هرساله که ازجمله سال93تاریخ نتایج دقیقاهمون بودکه ازاول توسایت زده بود،ولی امسال نمی دونم چرااین طورشد،متاسفانه منابع انسانی استان وتهرانم خبرندارن،سوالات قسمت سنجش آزمون هستند،جداست ازبانک،فعلاکسی خبرنداره،به هرحال ایشالاعلت تأخیرهرچه هست خیره!خدابخوادقبول بشیم میشیم،اگه هم نشدنه به خودش قسم قبولی توکارنیست!
    برات آرزوی موفقیت دارم برار…..یاعلی  • امید

   سلام،جوادجان،شانس ماست،که تمام بانک های2و3سال گذشته،آزمون برگزارکردن،رفتم سراغ ذخیره ها،بعیدمی دونم امسال خبری باشه،سال آینده منتظرباش،ماکه افسرده شدیم،جواب مهراقتصادنیومد،تنهاجایی که فعلاآروم شده،فعلااین جاست،خداکنه،آزمونش بیاد،مزایاش،تقریباباملی برابراست،جوادجان فعلابایدمنتظرباشی،ناامیدنشو…..یاعلی

   پاسخ دادن

   • جواد از یزد

    امید فکرشا میکنم دوباره باید برم خدمت تا آگهی ها بیاد
    کلا من اقبالم همین طوره یکی فراگیر سوم هم اسم نوشتم تا حالا بار سوم است تاریخ امتحانش تغییر کرده اول 19 شهریور بود و شد 21 آبان و دیروز اطلاعیه زدن 28 آبان !!!!
    خلاصه مهم نیست من عادت کردم به بیکاری
    راستی ملی میگی چه کار کنم چه طور خودما به عنوان نیروی شرکتی داخل کنم میتونی راهنمایی داشته باشی؟؟


 11. امیدبه قاسم

  سلام،قاسم جان داداش،شماروبه خدا،آستخدام بانک کشاورزی،حتمی است،تاپایان سال ونهایتاسال آینده،برادرجان،صادقانه،جواب بهم بده،اگه نیست،تابریم دنبال کاری،چیزی دیگه بی خیال درس خوندن بشیم،مرسی ازالطافت،که همیشه،به من وامسال من لطف داشتی…..یاعلی

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.