استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)

۱۸ روز قبل

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال ۱۳۹۲

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

خبر جدید :
طی اخبار حاصله از استان‌های مختلف، روند استخدام بانک کشاورزی در مرحله ی تحقیقات و مصاحبه آغاز شده است و با قبول شدگان مرحله ی آزمون اولیه استخدامی‌جهت تحویل مدارک تماس گرفته میشود. اطلاعات تکمیلی را میتوانید در دیدگاهها دنبال کنید. تیم ای استخدام دیدگاههای مفید را در همین صفحه به روز میکند.

طبق نظر اکثر دوستان بایستی شما به اطلاعات دانش بانکی داشته باشید که در صورتی که کتابی در این زمینه ندارید میتوانید از جزوات و سوالات دانش بانکی وب سایت ای استخدام استفاده نمایید

اطلاعات بروز در مورد سوالات مصاحبه را از زبان مصاحبه شوندگان در قسمت دیدگاه ها مطالعه نمایید

بانک کشاورزی در بیست یکم خرداد ۱۳۱۲ تاسیس شده است.
بانک کشاورزی به مصوبه مورخ ۵۸/۹/۲۹ مجمع عمومی بانکها با اجازه حاصل از ماده ۱۷ لایحه قانون اداره بانکها از ادغام بانک های “تعاون کشاورزی” و “توسعه کشاورزی” تشکیل گردیده است.
هدف بانک کشاورزی :
فراهم آوردن امکانات اعتباری برای زندگی بهتر در روستا و ارتقاء سطح در آمد روستاییان از یکسو ، افزایش تولیدات کشاورزی ، دامداری ،ایجاد توسعه صنایع کوچک و سنتی واقع در مناطق روستایی و مشارکت در فعالیت های مربوط از سوی دیگر .
رئیس کل بانک مرکزی : جناب آقای دکتر ولی ا… سیف
مدیر عامل بانک کشاورزی : مهندس مهدی طالبی
بانک : واسطه مالی که وجوه مشتریان را جمع آوری و آنها را جهت اعطای وام و اعتبار بکار می گیرد .
انواع بانکها:
الف ) بانک تجاری :
واسطه مالی است که هدف آن تحصیل سود و منفعت برای سهامداران است . و فعالیت های اقتصادی آنها به بخش اقتصادی خاصی محدود نمی شود .
ب ) بانک تخصصی :
بانک هایی که فقط به زمینه خاصی از فعالیتهای اقتصادی می پردازند . و اعتبار خود را در جهت خاصی هدایت می کنند مانند : بانکهای مسکن و معدن – بانک کشاورزی …
ارکان بانک :
الف) مجمع عمومی بانکها
ب)شورای عالی بانک ها
ج)هیئت مدیره و مدیر عامل
د)بازرسان قانونی
تعریف پول : هر پدیده یا عاملی که عموما به عنوان وسیله ای برای مبادله و معیاری برای محاسبه ارزش های اقتصادی و در جهت ذخیره ارزش اقتصادی و ابزاری برای پرداخت های آتی مورد استفاده قرار می گیرد .
سابقه ایجاد پول کاغذی به اواسط قرن ۱۷ باز می گردد . در گذشته دور صرافان کاغذهایی به نام رسپتا recepta وجود داشت که به عنوان قبض رسید صادر می کردند . که نزد آنها به عنوان رسید پولی به ودیعه گذاشته می شد .این رسید ها بیشتر اوقات دست به دست بین مردم می چرخیدند.
مبدع اسکناس پالمستروخ بانکدار سوئدی بنیانگذار بانک سوئد است . او در قرن ۱۷ سال ۱۶۵۶ میلادی برای اولین بار نوعی اسکناس منتشر کرد که به عنوان قبوض سپرده به جریان انداخت .
داریوش برای اولین بار در ایران باستان اقدام به ضرب سکه های طلا و نقره نمود.
اولین پول رسمی کاغذی به وسیله بانک شاهنشاهی در سال ۱۲۶۷ و در دولت ناصرالدین شاه چاپ شد . و نشر اسکناس در ایران به مدت ۶۰ سال به یک تبعه انگلیسی به نام بارون جولیوس دورویتر اعطاء گردید.بعد از آن در اسفند ۱۳۱۰ در اختیار بانک ملی قرار گرفت تا تاسیس بانک مرکزی در خرداد ماه ۱۳۳۹ با تصویب قانون بانکی پولی کشور ، بانک مرکزی ایران تشکیل گردید و کلیه امور مربوط به چاپ و نشر و پشتوانه اسکناس به این بانک محول شد.
مزایای پول کاغذی :
۱) با سهولت بیشتری می توان اینطرف آنطرف برد.
۲)با چاپ چند صفر بیشتر یا کمتر ارزش این وسیله سبک کم و زیاد می شود.
۳)با یک گراور دقیق ارزش پول را می توان به سهولت تشخیص داد و آنرا از تقلب و تنزل در امان داشت .
۴)نمی توان به میل خود پول کاغذی را به مقدار نامحدود چاپ کرد .
۵)در این نظام پولی ، پول برای اینکه پول است نه برای اینکه کالاست مورد تقاضا می باشد.
بانکداری الکترونیک :
استفاده از تکنولوژی پیشرفته شبکه ها و مخابرات ، جهت انتقال منبع ( پول ) در سیستم بانکداری معرفی کرد.
هدف بانکداری الکترونیک :
به حداقل رساندن حضور مردم در بانک
انواع شاخه های بانکداری الکترونیک :
بانکداری اینترنتی ، بانکداری مبتنی بر تلفن همراه ، بانکداری تلفنی، بانکداری مبتنی بر نمابر ، بانکداری مبتنی بر دستگاه خود پرداز ، بانکداری مبتنی بر پایانه های فروش
کانال های بانکداری الکترونیک :
رایانه های شخصی ، کیوسک ، شبکه های مدیریت یافته ، تلفن ثابت و همراه ، دستگاه های خود پرداز ، پایانه های فروش
تاریخچه بانکداری الکترونیک در ایران :
به ۱۳۵۰ بر می گردد در آن زمان بانک تهران با در اختیار گرفتن ۷ تا ۱۰ دستگاه خود پرداز تجره پرداخت پول به صورت اتوماتیک را تنها در همان شعبه نصب شده داشت.
اداره شتاب بانک مرکزی در ۱۳۸۱/۴/۱ تاسیس و با هدف فراهم کردن زیر ساخت بانکداری الکترونیک آغاز به کار کرد .
شتاب با ایجاد ارتباط بین دستگاه های سه بانک رسما متولد شد :
بانک کشاورزی توسعه صادرات صادرات ایران
طرح های بانکداری الکترونیک :
بانک کشاورزی : مهر گستر بانک ملی : سیبا بانک تجارت : SGB
بانک صادرات :سپهر بانک رفاه : جاری همراه بانک ملت : جام
بانکداری متمرکزcore banking:
اصول کار بانکداری متمرکز بر وجود یک واحد اطلاعات مرکزی core استوار است . که این مرکز وظیفه نگه داری و ثبت کلیه اطلاعات تعاملات مالی در شبکه بانک مورد نظر را بر عهده دارد.
شتاب : این شبکه online ملی است و خدمات مربوط به کارتهای بدهی را انجام می دهد و کارتهای بدهی داخلی را بین بانکها تسویه می کند .
سوئیفت swift (society worldwide interbank financial telecomunication
یک شبکه بین بانکی جهانی است .یک شبکه مالی بین المللی بین بانکی است که پیام های مالی را از طریق ابزارهای الکترونیکی جابه جا می کند به طوری که این روش از نقل انتقال ارزی از همه اشکال نقل و انتقال ارز بصورت حواله ارزی هم سریعتر و دقیقتر و مطمئن تر می باشد . و از طرف دیگر در طول سال و در ۲۴ ساعت شبانه روز بدون تعطیلی اقدام به ارائه خدمات مالی بین المللی بین بانکها و کشورهای عضو این شبکه می نماید.
دستگاه (ATM (auomated teller machin
ماشینی خودکار بسیار دقیق و کار آمد جهت ارائه خدماتی همچون دریافت پرداخت ،انتقال وجوه به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان می باشد.
دستگاه خود پرداز از لحاظ کاربردی به دو کلاس درونی که اصطلاحا به آن lobby می گویند در سالن ها فرودگاه ها ترمینال ها و مراکز فروش نصب می شود کلاس بیرونی که در پشت دیوار نصب می شود و نمای بیرونی آن برای مشتریان قابل رویت است .
قسمت ها خروجی دستگاه :
۱)صفحه نمایش monitor
۲)دریچه رسید مشتری receipt slot
۳)دریچه پرداخت وجه dispenser slot
۴)دریچه پاکت diposit slot
۵)بلند گو speaker
قسمت های ورودی دستگاه :
۱)کارت خوان card reader
۲)کلید های منو menu key
۳)صفحه کلید مشتری key pad
تعریف پایانه های فروش (pos(point of sale terminate: یک وسیله فروش است و مانند یک اسکنر اعتباری عمل می کند و به این ترتیب برای معتبر سازی کارت ، مورد استفاده قرار می گیرد .

اختلاس :
به برداشت غیر قانونی اموال دولتی و غیر دولتی که توسط کارمندان و کارکنان دولت و یا وابسته به دولت انجام می گیرد .اختلاس گونه ای از کلاه برداری محسوب می شود که بیشتر بصورت برنامه ریزی شده ، منظم و پنهان و بدون رضایت و آگاهی دیگران انجام می پذیرد .
#پولشویی :
فعالیتی غیر قانونی که طی آن عواید و درآمد های ناشی از اعمال خلاف قانون مشروعیت می یابد . به عبارت دیگر پول های ناشی از اعمال خلاف قانون به پول های تمیز تبدیل گردیده و در بدنه اقتصاد جایگزین می شوند .
انواع سپرده های :
#سپرده های دیداری :
به وجوهی اطلاق می شود که مشتریان در اختیار بانک ها بصورت امانت می سپارند و بانک موظف است بصورت عندالمطالبه نسبت به پرداخت آنها اقدام کند و معمولا از طریق دست چک قابل نقل و انتقال می باشد .
#سپرده های قرض الحسنه :
این نوع سپرده ها بیشتر با نیات خیرخواهانه توسط مشتریان یا بقصد بهره مندی از جوایز متعلقه بانک ها صورت می گیرد . به این نوع سپرده ها نیز بهره ای تعلق نمی گیرد.
سپرده های سرمایه داری:
این نوع سپرده ها در حقیقت بر اساس قرارداد کتبی است که بین بانک و مشتری منعقد می شود و بانک ها موظف هستند بر طبق سررسید سپر ده ها مورد نظر مبالغ مورد نظر را همراه با بهره متعلقه به مشتری پرداخت نمایند.

براوات :
نوشته ای است که بر اساس آن شخصی به شخص دیگری امر می کند مبلغی در وجه یا حواله کرد شخص ثالثی در موعد معینی بپردازد . کسی که برات را صادر می کند برات کش و کسی که برات را باید بپردازد برات گیر و کسی که مبلغ را دریافت می کند دارنده برات می نامند .
چک یا پول ثبتی یا پول تحریری یا پول اعتباری :
این نوع پول همان موجودی های افراد در حسابهای جاری است که دارنده حساب تمام یا قسمتی از موجودی خود را به وسیله چک به دیگری انتقال می دهد.
ارز یا به اختصار forex:
ارز یعنی ارزش بهاء و سند های تجاری که ارزش آنها به پول های بیگانه معین شده است.
به پول های رایج خارجی اطلاق می شود. به عبارت دیگر در یک کشور از پول سایر کشور ها با عنوان ارز یاد می شود.
۵ ارز مهم در کشور ما به ترتیب اهمیت : دلار آمریکا ، یورو ، ین ژاپن ، پوند استرلینگ ، فرانک سوئیس
حواله ارزی :
دستور پرداخت ارزی است که یک بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده یکی از بانکهای خارج از کشور به اشکال مختلف از جمله کتبی تلگرافی تلکس یا سوئیفت اقدام به صدور و از آن بانک می خواهد به مبلغ معینی ارز به ذینفع پرداخت کند.
اعتبارنامه مسافرتی :
نوعی حواله ارزی است که بانک بنا به تقاضای مشتری و پس از وصول وجه آن عهده تعداد معینی از بانکها صادر می نماید تا مبالغ ارزی مندرج در اعتبار نامه بصورت یکجا و یا به تدریج تا سررسید مشخص به صاحب اعتبار نامه مندرج در اعتبار نامه به هنگام ارائه به بانک پرداخت نماید .
ترازنامه بیلان یا صورت وضعیت مالی:
یکی از صورت های مالی اساسی است که وضعیت مالی یک شخصیت حسابداری را در یک زمان مشخص می کند.ترازنامه معمولا در پایان یک دوره مالی تهیه می گردد .در ترازنامه ۳ قلم اطلاعات دارای ، بدهی و سرمایه مشخص می گردد.ترازنامه به زبان ساده مشخص می کند یک موسسه چه میزان دارایی دارد.
سرمایه:
در علم اقتصاد عبارت است از حق یا علاقه صاحبان یک موسسه نسبت به دارایی موسسه مذکور
ضمانتنامه بانکی:
گونه ای تضمین قراردادی است که در برابر زیان ناشی از ناتوانی و یا خودداری پیمانکار از انجام تعهداتش طرف دیگر را پشتیبانی می کند . چنین ضمانتنامه ای معمولا در پروژه های ساختمانی دولتی به کار می رود.
الف) مشروط و عندالمطالبه :
ضمانتنامه زمانی مشروط و عندلامطالبه می شود که مطالبه وجه آن توسط ذینفع حسب مفاد ضمانتنامه ، موکول و منوط به رعایت شرایط خاصی گردد. بانکها در عمل کمتر به ضمانتنامه های مشروط روز می آورند چرا که علاقه ای به درگیری درباره تشخیص و اثبات تحقق شرط برای دادن وجه ندارند
ب) قابل فسخ و غیر قابل فسخ :
حق فسخ متعلق به مضمون عنه بوده منتها در مقابل مضمون له قابل استناد نمی باشد.چرا که روابط داخلی ضامن و مضمون عنه نمی تواند به حقوق ثالث لطمه ای بزند.
سفته :
سند تجاری است که بر اساس آن شخصی (صادر کننده سفته ) متعهد می شود مبلغ معینی را در زمان معین یا عندالمطالبه به دیگری بپردازد.
سفته به علت خطرات نقل و انتقال پول و توسعه تجارت بین الملل بین بازرگانان رواج یافته است. امروزه از سفته به عنوان یک وسیله اعتباری در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در واحدهای تولیدی صنعتی تجاری خدماتی استفاده می شود.
اوراق مشارکت:
اوراق مشارکت در اصطلاح علم اقتصاد از اوراق بهادار است که توسط دولت و شهرداری ، شرکت های دولتی و خصوصی برای تامین اعتبار طرح های عمرانی در کشور منتشر می گردد.تهیه دستورالعمل اجرایی و مقررات ناظر بر انتشار اوراق مشارکت بر عهده بانک مرکزی است. اوراق مشارکت اوراق بهاداری هستند برای تامین بخشی از منابع مالی مورد نیاز طرح های سود آوری تولیدی و خدماتی در چارچوب عقد مشارکت مدنی توسط سازمان جاری منتشر می شود.
مزارعه :
شرکت کار و سرمایه برای کشاورزی است .به معنی اینکه صاحب آب و زمین با فرد دیگر قرار داد کشاورزی منعقد می کند و توافق می کنند که محصول کشاورزی به نسبت معین میان آنها تقسیم شود.
مساقات :
شرکت کار و سرمایه در امر باغداری است که صاحب درخت با یک کارگر قراردادی منعقد می کند که عهده دار عملیات باغبانی از قبیل آب دادن و دیگر کارها شود که در به ثمر رساندن میوه موثر است و هر کدام به نسبت معین که توافق کرده اند سهمی می برند.
مناقصه:
روشی برای خرید کالا یا خدمات که تمامی پیشنهاد ها ی رسیده در یک زمان و در حضور پیشنهاد دهندگان بررسی شده و پایین ترین قیمت قبول می گردد.مناقصه فرایندی است رقابتی برای تامین کیفیت مورد نظر که در آن تعهدات موضوع معامله به مناقصه گری که کمترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد و اگذار می شود.
مزایده:
تفاوت مناقصه و مزایده در این است که جای خریدار و قروشنده عوض می شود.

 

خود را برای مصاحبه بانک کشاورزی آماده کنید؟

نمونه سوالات مصاحبه استخدام بانکها

برای مشاهده آرشیو استخدامهای بانک کشاورزی اینجا کلیک کنید


8,957 نظر برای «استخدام بانک کشاورزی سال ۹۳ (اطلاعات مصاحبه شوندگان)»

 1. مهدی ف

  سلام آقایون خانما صلوات بفرستین من از طرف دمیر از دوستان گیلانی و از طرف دوستان گیلانی از دمیر عذرخواهی میکنم صلوات بفرستین ای بابابابابابابابابابابا

  پاسخ دادن

 2. رضا

  سلام ذخیره جان اون کسی که با یه ایدی و چندتا اسم میاد خود ریحانه خانمه من اگه از دمیر خان طرفداری کردم چون دیدم اگرم اشتباه نظر دادن اومدن توضیح دادن اگه تو کامنتا ببین همون بی نشان خود ریحانه خانومه چون زمان کامنتاش 3دقیقه فاصله داره یعنی قبل تایید شدن اون یکی رو دقیقا همون متن نوشتن خانم ریحانه شما وقتی نمیشناسین چرا تهمت میزنین اینم از اخلاق خوبه!!!!!!!

  پاسخ دادن 3. دخیره

  سلام دوستان منم باریحانه خانم موافقم با چندتا ایدی با نامهای مختلف میاد نطر میزاره جالبه همه شونم طرفدار دمیر خان هستند.مادرمن گیلانیه گیلانیها آدمهای خیلی خوب ومهمان نوازی هستند.

  پاسخ دادن

 4. محمد

  من رفتم پرسیدم از امور شعب اصلا چند برابر نیست هرکس مدارکش کامل باشه مشغول به کار میشه البته بعد از مصاحبه تخصصی
  گفتش بعد ماه رمضان اعلام میکنن واسه مصاحیبه؟
  به بومی بودنم گیر میدن شدید من بومی استان خودمم و تو شهرستانی که زده بودم چهار سال سابقه کار دارم و سکونت امیدوارم دیگه گیر الکی ندن چون من سه تا ازمون بانک دادم همشو به یه دلیلی ردم کردن

  پاسخ دادن


 5. خودم از گیلان

  سلام دوستان اگه بی احترامی کردم ببخشید فقط دقیقا نمیدونم کجای کامنتام بی احترامی بود! ضمنا دمیر اسم پسره به معنی آهن من فقط چون مطمئن بودم نظر دادم چون دمیر عزیز میگفت اطلاعات غلط نده بعد مشخص شد که درست گفتم

  پاسخ دادن

 6. مهدی ف

  سلام واسه مصاحبه چه منبعی بخونیم خیلی استرس دارم نمیدونم حق با کیه ولی این رو میدونم که اینجا جای حق گرفتن نی بیاین به هم کمک کنیم پشت هم باشیم انشالله به حق این ماه هممون موفق شیم آمییییییین

  پاسخ دادن


 7. شرقی

  سلام بچه ها ، منم حق رو به دمیر خان میدم نظراتو خوندم دوستان به قول آقا رضا سیاسی نکنین بحث رو ما دور هم جمع شدیم که به هم روحیه بدیم دوستان آقا آرش و ذخیره شما هم به فکر استخدام باشین آقا آرش این کارارو کردی که چند بار به قول خودت قبول شدی ولی … پس به فک بانک باشین فقط و این بحث رو تموم کنین واسه دمیر خانم آرزوی موفقیت داریم

  پاسخ دادن

 8. رضا

  سلام آقا دمیر خان حق دارن شما آقای آرش و ذخیره و ریحانه و خودم از گیلان ما هم نظرات شمارو خوندیم خیلی بی ادبانه حرف زدن دمیر خان که چیزی نگفتن شما قضیه رو سیاسی میکنین اینجااومدیم واسه مسله ی بانک نه میرزا خان

  پاسخ دادن


  • ذخیره

   نه داداش آقای دمر این مشکل رو به وجود آورد ولی معلومه خیلی ادم چطور بگم ادمیه که فقط حرف حرف خودشه و اصلا به نظر کسی اهمیات نمیداد همه میگن یک برابر ظرفیت فقط ایشون میگفتن چند برابر حتی مثال هم میزد که واسه 5 نفر 20 نفر مدرک دادن و خودش هم اون 20 نفر رو دیده یعنی کلا محمودی عما میکنه

   پاسخ دادن

   • آرش

    آخه محمود یه زمانی استاندارشون بوده.ضمنا دمیر خان این دفعه بخاطر بی ادبی که به قوم میرزا کردی میبخشمت ولی مطمئن باش اگه یکبار دیگه تکرار کنی اون …بگذریم
    شما خودت یه نگاه به نظراتت بنداز.هرکسی سوال میپرسید شما جواب میدادید از سوال در مورد ارشد تا سوال درباره بومی بودن وظرفیت… وغالبا جوابات اشتباه بود ولی نمیخاستی قبول کنی که اشتباه میکنی.یکبار گفتی زنگ زدم تهران.یکبار گفتی آشنام رئیس حراسته الانم که میگی بابام رئیس یه شعبس .کوتاه بیا برادر شما ما رو چی فرض کردی.اگه شما یه آزمون قبول شدی .بنده بالای چهار آزمون دولتی قبول شدم هرکدوم بنا به دلیلی که خودت گفتی از ادامه مراحل استخدام باز موندم پس خیلی هم با این مراحل غریبه نیستم.امیدوارم تو شرکت نفت موفق باشی واز لجبازی دست برداری.
    پیروز باشید

    پاسخ دادن

 9. دمیر

  سلام و سلامی دوباره به دوستان گلم دوستان پدر من ریس یکی از شعبه های بانک کشاورزیه که امسالم خدا بخواد بازنشست میشه از وقتی من مدارک دادم پدرم میگفت تو کارتو تو شرکت نفت از دست نده بالاخره رسمی میشی میگفت چند برابر ظرفیت اعلام شده مثل اون یکی بانکی که قبلا قبول شده بودی و چند برابر بود رد شدی رد میشی و منم خودت میدونی اصلا سفارشت نمیکنم پدرم هر روز میگفت که از مرکز پرسیدم چند برابر اعلام شده تو کارتو از دست و منم چون تو یه شهر دیگه تو شرکت نفت کار میکنم میخواستم بانک رو ردیف کنم برم ولایت خودم پیش خانواده صب و شب می اومدم تو این سایت در ضمن من هیچ وقت نگفتم صد در صد چند برابر اعلام شده فقط میگفتم شنیدم و چون خودمم تو بانک قبلی که قبول شده بودم چند برابر بود و پدرم کمکم نکرد اونایی که سفارش شده بودن قبول شدن از مصاحبه بالاخره تا اینکه دیروز تو شرکت نفت رسمی شدم و پدرم گفت دیدی گفتم کارتو از دست نده رسمی میشی پدرم گفتن که بانک کشاورزی چند برابر نیست من خودم الکی گفتم تا تو این کارتو از دست ندی گفت که بانک کشاورزی هیچ وقت چند برابر اعلام نکرده گفت همون اول از مرکز پرسیدم گفتن چند برابر نیست منم خواستم شما دوستانو از استرس در بیارم خوشحال باشین دوستان در ضمن یه نصیحت هم به دوستان گیلانی دارم که دوستان اگه میخواین کارمند بانک شین پس اخلاق حرف اول رو میزنه هیچ وقت زود از کوره در نرین و اعصبانی نشین وگرنه تو کار بانک زودتر پیر میشین حتی اگه کامنت های منو بخونین من گفتم که از خدامه چند برابر نباشه گفتم فقط شنیدم همین بالاخره خدارو شکر ما هم خدا خواست رسمی شدیم و راحت شدیم خیالتون راحت همتون استخدامین از ته دل واسه همتون آرزوی موفقیت دارم سر بلند باشین دوستان خداحافظتون

  پاسخ دادن

 10. خودم از گیلان

  سلام دوستان درمورد جدول بگم ی سرچ ساده تو اینترنت بکنید پیدا میشه من دیدم اونموقع گیلان شصت و یک نفر نیرو میخواست دوستان موقع تحویل مدارک من بیشتر از ده پونزده نفر ندیدم اونجا و تقریبا از هر شهری ی نفر بودن و حتی ی نفر گفت من مدرکم گرو دانشگاه واسه ارشده که بهش گفتن کپی برابر با اصل بیاره به نظر شما اگه چند برابر بؤد به راحتی اینو رد نمیکردن؟ یا ی خانومی بود که مشکل بومی داشت آیا چند برابر بود اونو رد نمیکردن؟ دوستان نگران نباشید لطفا به حق صاحب همین ماه همه مشغول به کاریم ولی ی انتقاد از بانک دارم آخه مگه خلبان میخواد استخدام کنه که باید نمره چشم ده باشه والا من فقط استرس چشممو دارم نمیدونم دقیقا نمرش چنده ولی خدا بزرگه وقت هم ندارم برم دکتر ببینم چیه

  پاسخ دادن

  • ریحانه ص

   سلام دوست عزیز ممنون از توضیحاتتون کاملا حق با شماست. منم مشکل شما رو دارم به نظرم کسایی که تونستن درس بخونن این همه سال و میتونن با کامپیوتر کار کنن. نباید مشکلی داشته باشن. خدا بزرگه شاید تو مصاحبه ها خوب عمل کردیم و جذب شدیم استرس نداشته باشیم بهتره خدا بخواد میشه .

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.