استخدام بانک مسکن سال ۹۶ (کارنامه قبول شدگان+تجربه های آزمون)

۵۶ روز قبل ۲۰۴۹۶ نظر

استخدام بانک مسکن

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن اینجا کلیک کنید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای دانلود کتاب جامع درس و نکات آموزشی و اصل سوالات آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش عقیدتی و سیاسی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه استخدامی تمام بانکها اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک مسکن اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها  با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک مسکن در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک مسکن، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۴ دی ۹۶ – اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان دعوت به مصاحبه استخدام بانک مسکن

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مطابق اطلاعیه مورخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ سازمان سنجش آموزش کشور ، در ردیف سه برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه استخدامی گردیده اند می رساند ، که با توجه به پیش رو بودن فرآیند مصاحبه استخدامی ، تاریخ و زمان دقیق انجام این فرآیند متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می گردد ، لذا خواهشمند است دراین خصوص به نکات ذیل توجه نمایید :

۱- به همراه داشتن اصل کلیه مدارک ( مدرک تحصیلی ، شناسنامه عکس دار ، کارت ملی ، مدارک دال بر بومی بودن ، مدارک ایثارگری ، کارت پایان خدمت یا معافیت )در روز مصاحبه الزامی است .
*تذکر : با توجه به اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا آن دسته از داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت قدیمی میباشند می بایست جهت انجام مراحل استخدامی خود نسبت به تعویض کارت وگرفتن کارت پایان خدمت و یا معافیت جدید اقدام نمایند در غیر اینصورت از باقی مراحل استخدام خذف خواهند گردید .

۲- داوطلبانی که در سایت بعلت نداشتن مدارک مذکور در بند ( ۱ )، نسبت به بارگذاری نامه از مراجع ذی صلاح اقدام نموده اند ، میبایست تا روز مصاحبه نسبت به تهیه اصل این مدارک اقدام نمایند.
توجه : در صورت عدم ارائه اصل مدارک موصوف در روز مصاحبه از ادامه مراحل استخدام شما براساس بند های دفترچه راهنمای آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد ( صفحه ۸- بند ۴ و ۶ تذکرات مهم دفترچه راهنمای آزمون )

۳- داوطلبانی که در قسمت بومی بودن از سابقه بیمه استفاده نموده اند ( صفحه ۱ – بند ج شماره ۷ و ۸ و ۹ و ۱۰ دفترچه راهنمای آزمون استخدام ) لازم است سابقه بیمه را که ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی می باشد از شعبه مربوطه دریافت و در روز مصاحبه ارائه نمایند .

۴- داوطلبانی که در قسمت بومی بودن از بند کارمند رسمی یا پیمانی دولت استفاده نموده اند (صفحه ۱ -بند ج شماره ۳ و ۴ دفترچه راهنمای آزمون استخدام ) اصل گواهی اشتغال بکار و حکم کارگزینی و یا کپی برابر اصل احکام نامبرده شده را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

۵- داوطلبانی که در قسمت شاغلین قراردادی ، مدارک بارگذاری نموده اند لازم است که اصل قراردادهای اشتغال بکار که ممهور به مهر سازمان و امضاء مسئول مربوطه میباشد را به همراه داشته باشند.

۶- لازم به ذکر است ارائه هر گونه مدرک خارج از شرایط تعیین شده در دفترچه راهنمای آزمون در روز مصاحبه غیرقابل قبول است و در صورت عدم شرایط مندرج در دفترچه راهنما از ادامه مراحل جذب و استخدام ممانعت بعمل می آید.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سؤالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 اطلاعیه تکمیل مدارک آزمون استخدامی بانک مسکن

داوطلب گرامی این مرحله صرفا جهت دریافت و بررسی، صحت مدارک و مستندات و تائید اطلاعات ثبت نامی و همچنین سهمیه های استخدامی میباشد، لذا خواهشمند است ضمن تهیه مدارک ذیل، از تاریخ ۱۰/۷/۹۶ جهت بارگذاری تصاویر مدارک اسکن شده به همین سامانه مراجعه فرمائید.
مدارک مورد نیاز جهت بارگذاری در سامانه:

۱- فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نمایید
۱-۱-عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ(
۲-۱- عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
۳-۱- اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰×۲۰۰ باشد.
۴-۱- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
۵-۱- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.
۶-۱- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
۷-۱- عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
۸-۱ عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد
۲- تصویر صفحات ۱و۲ شناسنامه ( صفحه سوم در صورت داشتن توضیحات).
۳- تصویر کارت ملی ( هر دو رو در یک صفحه)
۴- تصویر مدرک تحصیلی اعلامی در زمان آزمون
۵- تصویر کارت نظام وظیفه برای آقایان ( هر دورو در یک صفحه)
۶- تصویر مدارک بومی بودن ( مدارک دال بر گزینه انتخابی بومی بودن معرفی شده که در زمان ثبت نام انتخاب گردیده است. صرفا برای متقاضیانی که گزینه بومی بودن را انتخاب نموده اند)
۷- تصویر نامه سازمان بهزیستی برای معرفی شدگان سهمیه معلولین.
۸- تصویر مدرک ایثارگری برای معرفی شدگان سهمیه ایثارگران.
لازم به توضیح است که تصاویر اسکن شده بالا باید با پسوند jpg ، حداقل رزولوشن ۷۲ dpi و حداقل حجم ۲۰kb و حداکثر حجم ۲۰۰kb باشد


خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 


برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

20,496 نظر برای «استخدام بانک مسکن سال ۹۶ (کارنامه قبول شدگان+تجربه های آزمون)»


 1. مسکن

  سلام
  ببخشید کسی اطلاع داره مقدار حقوق و مزایای تهران و شهرستان باهم فرق دارن؟
  خدمت دوستانی که الان میان جواب میده که قبول نشدی هنوز، ما منتظریم، حالا بذار قبول شی و… عرض کنم که صرفا جهت اطلاع میخوام بدونم پس اگه نمیدونید مجبور نیستید بیاید طعنه بزنید

  پاسخ
  • پشتیبان چهار

   با سلام
   کاربر عزیز ما صرفا درج کننده ی اخبار و آگهی های استخدامی هستیم به محض اطلاع از جدیدترین اخبار مربوطه در سایت اطلاع رسانی می شود.
   با تشکر

   پاسخ
 2. طناز

  سلام دوستان منم تماس گرفتم گفتن که مصاحبه ها هنوز ادامه داره، اقایی که چند روز پیش رفتین مصاحبه ممکنه بگین برای چه سمتی قبول شدین اخه اکثر متصدیا مصاحبشون تا اوایل بهمن بود .امیدوارم حداقل فروردین جوابا بیاد

  پاسخ
 3. سعید

  دوستان صفحه استخدام بانک مسکن که لاگین میکردید برای اطلاعات مصاحبه و … دیگه بالا نمیاد. گویا کاراشون تموم شده که بستنش. درسته که زمانهاش جابجا شده بود، اما تا دیروز بالا میومد. خدا بخواد شاید تموم شده باشه. چون یه نفر جلوی خود من از خانم مسئول استخدامیها پرسید که کی تموم میشه، گفت: حداکثر تا سه شنبه بعد.

  پاسخ
  • نگهبان بانک

   سلام
   یکی از دوستای من در حال حاضر نگهبان بانک مسکنه,حقوق دریافتیش 4.200تا 4.5 تومنه…ربطی نداره الان بری سرکار یا سابقه کارت چقدر باشه زیاد تاثیری نداره
   پاداش هم جدا از اینه که اونم میانگین حساب کنی تقریبا ماهی 1 تومن میشه…دریافتی نگهبان گاها از رییس شعبات هم بیشتر میشه..
   نگران نباش از لحاظ مالی تامین میکنن پرسنل بانک رو چه حقوق و چه وام هایی که میدن …
   شما الان پیگیر این باشید که اون نفراتی که حذف شدن بخاطر شرایط قد و غیبت آیا به جاشون جایگزین دعوت به تست ورزش شدن یا نه؟؟؟؟
   تا اون نفرات دعوت نشن خبری از نتایج نخواهد بود

   پاسخ
 4. به خانمهاواقایان

  ایا ایا ایا ایا ایا ضرایب ایثارگری در نمره مصاحبه اعمال میشود در نمره کتبی اعمال شد در مصاحبه چطور؟؟ کسی تجربه داشته که اعمال شده باشه ؟؟

  پاسخ
  • نگهبان یاسوج

   سلام اقا سینا
   ممنون از ابراز همدردیت
   یاسوج غرق در شوک و غم این حادثه هست خیلی سخته
   خدا صبر بهشون بده
   خیلی هاشونو میشناختم اکثرا دکتر و استاد …

   پاسخ
 5. شربیانی

  دوستان بنده فقط تجربه خودمو گفتم تواین چند ازمون.
  فقط هدفم همین بود که چندتا ازمون خوب پیش رو داریم
  1- وزارت کشور بهترین جا برای موقعیت اجتماعی و مالی هستش البته مالیش نه قد بانک
  2- وزارت اموزش و پرورش که شغل شریفیه
  3- وزارت بهداشت که فقط 1200 کارانه میگیرن (تقریبا حقوق یه معلم) + سهم یارانه طرح نظام سلامت . هزینه لباس و ..
  4- و فراگیر بعدی که 17 تا سازمان مجوز گرفتن.
  بزرگوار بنده قبولی وزارت خونه ام مثلا چه جوری حساب میکنین که من حسودی شمارو بکنم و حرف حدیث پشت بانک بزنم. ضمنا من خودمم قبولی بانک هستم. دوستان بودن یه ساعت دیر رفتم مصاحبه چون یکی از دوستان ازم خواسته بود حتما بیام مصاحبه بخاطر دلایل خودش.
  بله بانک صنعت هم دولتیه حق با شماست اگه نبود که فراگیر نمی اوردن احتمالا.
  قبلا هم گفتم بعضا موارد استثنایی پیش میاد مثلا مامایی فراگیر سه بعضی جاها قبل اینکه بتونن کد بگیرن بردن کار کردن قرارداد سه ماهه باهاشون بستن تا کداشون بیاد. یا گفتم بعضی ادارات بخاطر شرایط خاص سازمان اداری استخدامی اونارو میزاره تو اولویت.
  ایکاش شماها که میخاین وارد سیستم بشین یکمی فک کنین ببینین هدف طرف از حرفاش چیه. اینقد بدبین نباشین.
  من منظورم این بود با توجه به چندین تجربه سعی کنین انژی و وقتتونو بزارین برا ازمونهای بعدی اینم خدا ان شالله درس میکنه اگه نشد هم زمان برا ازمون بعدی از دس ندین و بعدا دچار شوک نشین. خوب من تجربشو داشتم میگم داداشم.(ببنین ما رییس قطاری سال 94 قبول کتبی شدم. اصلا قبولی نهایی اصلا نیرو از ازمونی ها از اذربایجان شرقی نگرفتن چندتا استان دیگه هم بود فقط قراردادی هارو گرفتن بما هم گفتن شما شرایطشو ندارین همه جا هم دوستان رفتیم شکایت هنوز هم نشده) برید حتما همین سایت هس ببینین تو لیست اولیه قبولی ها از اذربایجان کسی تو لیست نهایی قبولی ها هس) منیکه هول رییس قطاری برمداشته بود و حقوق های انچنانی سه ماه تو شوک بودم که یعنی چی. ازمون بعدی اونم خراب کردم.
  خدارو شکر من ازمون فراگیر دوم و سوم نفر اول کشور بودم چون این تجربه رو داشتم نشینم منتظر یه ازمون باشم برا بعدی اماده میشدم که شد خداروشکر هم وزارت خونه قبول شدم. طبقه سوم وزارت دادگستری اتاقا مونم مشخص شده.
  خدا شاهده برا شما هم همینو ارزو دارم. که موفق باشین یعنی چی بعضیا میان حرفایی میزنن که واقعا ادمو ناراحت میکنه از اینکه تجربشو میخاد در اختیار دوستاش بزار نا امیدش میکنن.
  دوستان اوناییکه اهل تعقلا تجربه بنده حقیر کوچیک شما اینجا حداکثر یک سوم قبول خواهند شد و چندتا ازمون خوبم پیشرو داریم شماها هم ثابت کردین لااقل به خودتون که تواناییشو دارین
  پس بشینین خوب بخونین و اماده بشین برا ازمون بعدی. حتما هم حکمتی تو کارها هس و خدا تلاش کسیو ضایع نمیکنه. بانک هم خوبه ولی همه جای ادارات دولتیه خوبه. انجا زحمتشم زیاده وقعیتش ترقی هم نداره اما تا دلتون بخاد پول و وام و … داره خخخخ که خیلی مهمه.
  یکی هم حتما الان وقت دارین برین مدرک کامپیوتر از فنی حرفه ای بگیرین
  برین اموزشگاها مدرک تخصصی نرم افزارهای رشتتونو بگیرین
  تونستین مقاله تو همایشها چاپ کنین. نترسین تو استخدامی نمیگن باید علمی پژوهشی باشه(دکترا نیس که) راحت هم فقط 200 سیصد پول میگیرن چاپ میکنن همایشها
  میدونین چرا اینا مهمه معمولا تو نمره مصاحبه بین 80درصد و 60درصد میدن به همه بجز اینکه بخاد مورد خاصی باشه اونم ضرب میشه تو 30درصد اثرش کمه. بنابراین این ایتم ها چون همه جا نمره خودشونو دارن خیلی تاثیر گذاره.
  و از همه مهمتر هم اینه نمره کتبی تون تقویت کنین بنده فراگیر سوم وزارت دادگستری 56درصد زده بودم فاصله ام با نفر دوم اونقد بود که میخاستن هم هر کاری بکنن نمیشد چون ضریب ازمون 70درصد بود و خیالم کلا راحت بود اما اما با این وجود فراگیر 4 هم شرکت کردم مصاحبه هم رفتم. چون خودم دیدم ادارات هر کاری ممکنه پیش بیاد چن سال پیش استخدامی شهرداری ها بود. استانداری ها قسمت دهیاری ها و امور شهرداری ها کاراشونو میکرد کارها که نشد(دیدم میگم).
  بنابراین فقط سعی کنین پایه علمیتونو قوی کنین و رزومه درس کنین. اینم نشد وقت از دس ندین. اینم شد خدارو شکر ضرری نکردین. من فقط منظورم از حرفام همین بود که بعضی ها شایعه تلقی میکنن بعضی ها هم حسودی.
  ضمنا یه چیزی حتما هم هفته ای دوبار زنگ بزنین بانک کارمندارو پیگیر نباشین کاری نمیکنن شما زیاد زنگ بزنین اونا هم زیاد زنگ تهران میزنن و پیگیر میشن کارا زود پیش میره.
  هر روز هم یه سر به اینجا بزنین در جریان امورات باشین بهتره.
  خدا شاهده به والله ارزو دارم همتون استخدام بشین پس.
  من الله التوفیق.

  پاسخ
 6. ؛

  سلام به همه
  دوستان من قبولی سازمان امور مالیاتیم که مسکن هم قبول شدم
  خواهشا نپرسید کدوم شهر
  درسته،روند استخدام مالیاتی خیلی کند بود اماااااااا تفاوتش با مسکن این بود ک مالیاتی فقط هششششششتتتتتتت ماه از اعلام نتایج تا دعوت ب مصاحبه تخصصی طول کشید که مسکن خداروشکر این پروسه رو چهار ماهه طی کرد و انجام داد مصاحبه تخصصی رو .چیزی ک مهمه اینه ک مالیاتی دوماهو نیم بعد از مصاحبه ،نتایج مصاحبه تخصصی رو اعلام کرد و اگ هنوز بچه های متلیاتی دعوت ب کار نشدن بخاطر روند کند صرفا خود ارگان مالیاتیه
  اگر مسکن هم بخواد دوماه بعد از تخصصی نتایج رو بگه احتمالا توو فروردین میگه
  اما چون مسکن کلا روندش سریعتر بوده امکان داره حتی اواخر اسفند هم بگه
  ایشالا هرچی خیره……

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.