استخدام بانک صنعت و معدن سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)

۷۸ روز قبل ۶۳۷۶ نظر

استخدام بانک صنعت و معدن سال ۹۶

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک صنعت و معدن اینجا کلیک کنید

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده صفحه استخدامی تمام بانکها اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون بانک صنعت و معدن اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی بانک صنعت و معدن اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی رایج آزمونهای استخدام بانکها  با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات تخصصی رشته کامپیوتر ویژه آزمون بانکها و سازمانهای دولتی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی بانک صنعت و معدن در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام بانک صنعت و معدن، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۱۵ آبان ۹۶ – اطلاعیه ویژه داوطلبان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

پیرو نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان استخدامی می بایست به شرح ذیل اقدام نمایند :
۱- تحویل مدارک
۲- کسب آگاهی از زمان مصاحبه
چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند و یا در زمان مقرر برای مصاحبه مراجعه ننمایند ، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک صنعت و معدن تلقی خواهد شد.

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سؤالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ویژه داوطلبان چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی

پیرو نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان استخدامی می بایست به شرح ذیل اقدام نمایند :
۱ – برای مشاهده مدارک مورد نیار اینجا کلیک نمایید
۲- کسب آگاهی از زمان مصاحبه داوطلبان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ از طریق همین سایت چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند و یا در زمان مقرر برای مصاحبه مراجعه ننمایند ، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک صنعت و معدن تلقی خواهد شد.

چنانچه داوطلبان مدارک استخدامی مورد نظر را در زمان تعیین شده تحویل ندهند و یا در زمان مقرر برای مصاحبه مراجعه ننمایند ، به منزله انصراف داوطلبان از ادامه مراحل استخدامی در بانک صنعت و معدن تلقی خواهد شد.

اطلاعیه جدید

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رساند آخرین مهلت تحویل مدارک روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ و ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ در محل های اعلام شده قبلی می باشد . بدیهی است به هر گونه مراجعه ای بعد از تاریخ فوق ترتیب اثر داده نخواهد شد.


شرکت کنندگان در شغل محلهای بانک صنعت و معدن:

بدینوسیله به اطلاع کلیه معرفی شدگان محترم در آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی مشاغل بانک صنعت و معدن
میرساند، جهت انجام سایر مراحل اداری و بررسی مدارک با در دست داشتن اصل و کپی کلیه مدارک شامل شناسنامه ، کارت ملی ، مدارک تحصیلی ، ایثارگری ، بومی، سوابق اشتغال غیررسمی و سایر مستندات جهت استفاده از سهمیه های قانونی ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور را طبق برنامه زمانبندی از تاریخ ۹۶/۷/۱۱ در سایت بانک به نشانی اینترنتی، www.bim.ir، اعلام خواهد شد به مکان های اعلام شده مقرر مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است درصورت عدم مراجعه در موعد مقرر به هر علتی و یا نقص مدارک ، داوطلب از ادامه مراحل استخدامی خارج
خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.


خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

 

کارفرما

برای مطالعه تجربیات کاربران وب سایت از آزمون تا مصاحبه اینجا کلیک کنید

6,376 نظر برای «استخدام بانک صنعت و معدن سال ۹۶ (اطلاعیه جدید)»


 1. منتظر

  من که کلا بی خیال نتایج شدم
  رفتم به زندگیم برسم تا نیمه دوم بهمن ماه
  شمام این کارو کنین به نظرم
  اصلا بگین قبول نشدیم وقتی نتایج میاد اگه قبول شده باشین کلی شاد میشین
  به درود دوستان

  پاسخ
 2. فاطمه

  بچهها من الان زنگ زدم کارگزینی بانک آقا گفت ما ده دوازده روزه نتایج رو فرستادیم سازمان سنجش، بعد پرسیدم شما از قبول شده ها خبر دارید لیست جلوتونه و اینا، گفت بله ولی طرف حساب تون سنجشه و اونا باید اعلام کنند، پس ان شالله به زودی خبر ها میرسه

  پاسخ
  • متصدى ارزى

   10 .12 روزه نتاىج رو فرستادن؟پس تا ىه ماه دىگه حداقل باىد واىسىم.چون سنجش حدود 30-40 روز کارى بعد از اىنکه نتاىج به دستش برسه نتاىج رو اعلام مىکنه

   پاسخ
   • به صنعت و معدن

    یک حدس: روز مصاحبه ما کارنامه بردیم و نمرمون توی کارنامه مشخص بود، شاید مصاحبه گرها بعد از مصاحبه افرادی که مورد نظرشون بود رو انتخاب کردن و با توجه به کارنامه و نمره کتبی جوری نمره مصاحبه دادن که همون افراد قبول نهایی بشن، فقط در این صورته که بانک نتایج قبولی رو میدونه ولی خب طبق مقررات باید سنجش اعلام کنه

   • به به صنعت و معدن

    نه روز مصاحبه افراد از رشته ها و شغل های مختلف مصاحبه داشتن. تو تهران که مصاحبه همه افراد از یک رشته پشت سر هم نبود. به خاطر همین افراد با هم مقایسه نمیشدن و هر کسی نمره خودش رو میگرفت به نظرم.

  • .

   به منم هروقت زنگ زدم اصلا جواب درست و حسابی ندادن. کاش یکی از دوستانی که اشنا داره توی بانک لطفا یه اماری بگیره.
   مثل اینکه جواب های اداری استخدامی هم مثل بیمه مرکزی و دستگاه های اجرایی البرز رسیده دست کارگزینی شون و یه تعدادی نتیجه نهایی شون رو پرسیدن

   پاسخ
  • مسعود

   سلام
   من امروز تماس گرفتم. گفتن که نتایج رو خیلی وقته به سنجش دادن. حتی گفتم خب بهشون فشار بیارین که گفتش ما نامه هم بهشون زدیم که زودتر اعلام کنن اما جواب درست حسابی بهمون ندادن.
   به سنجش هم که زنگ میزنیم اگه 10 تا کارشناس باشن 10 نظر متفاوت میدن.
   به نظر میرسه فقط باید منتظر بود. به حرف کسی هم نمیشه باور کرد از جمله کاربر xans !!!

   پاسخ
 3. مسکن

  سلام.من قبولی بانک مسکنم.نفرسوم قبولی توشهر موردنظرم وبومی استانم.نفراول بومی شهرستان ونفردوم بومی استانه.اختلاف نمره من بانفراول ۴نمره ست.باتوجه به اینکه تو مصاحبه هم ضرایب بومی اعمال میشه،به نظرتون من شانسی دارم واسه قبولی؟

  پاسخ
  • متصدی امور بانکی، سخت افزار، مهدیه

   فکر نکنم کسی بدونه یا بتونه حدس بزنه…
   داستان اسکیس توی ارشد معماری ه، درسته فقط 30% نمره داره ولی با همون 30% ممکنه نفر اول قبول نشه نفر 500 قبول بشه…
   هر احتمالی وجود داره

   پاسخ
  • فاطمه

   والا مصاحبه ها خیلی تعیین کننده هستند، همه ما از بین دو سه هزار نفر ی که تو شهرمورد نظرمون شرکت کردند قبول شدیم ولی خدا میدونه برایند مصاحبه ها چی از آب در میآید. بعد از مصاحبه براین باور بودم که قبولم ولی کم کم داره نا امیدی بر من هم غلبه میکنه

   پاسخ
  • واقع بین

   دوستان هر ۵ نمره کتبی مساوی با ۱۲ نمره مصاحبه است، کسانی هم که نفر برتر شدن حتما حرفی برای گفتن دارن و توانایی و استعداد پایینی ندارن که نتونن جایگاه برتر بودن خودشون رو حفظ کنن … ضمن اینکه بانک نیروی صفر میخواد وگرنه یه درصدی هم برای سابقه و تجربه کاری در نظر میگرفت یا کلا بازنشسته باسابقه و ماهر استخدام میکرد!!! اصلا قابل قیاس با اسکیس معماری یا هرچیز دیگه ای نیست … فقط کافیه یه نگاه به صفحه سایر استخدامی ها بندازین تا بدونین که در نهایت مصاحبه موثره یا نمره کتبی … سایر استخدامی ها معمولا نمرات کتبی بالا در نهایت قبول شدن مگر اینکه اختلاف نمره خیلی کم باشه و مصاحبه و معدل و دانشگاه برتر و سایر مزیتهای رقابتی تونسته باشه اختلاف نمره اندک رو جبران کنه
   به خودمون استرس ندیم، واقع بین باشیم و صبر کنیم جواب نهایی بیاد
   امیدوارم همه به حق خودشون برسن و کسی انتظار نداشته باشه حق دیگران بخاطر اونا ضایع بشه

   پاسخ
  • ناشناس

   با سلام

   من خودم بانک مسکن آشنا دارم و گفتن خیلی از شهر های کوچیک که درخواست نیرو دادیم ولی شهر های اطرافشون هم شدید کمبود نیرو داریم و نفرات دوم هم جذب خواهند شد

   فقط رقیبتون که بومی استان هست اگر هم شهریتون نباشه به نفعتون میشه
   در مورد خوزستان عرض کردم و از سایر استان ها اطلاعی ندارم

   پاسخ
  • به مهدیه

   سلام
   تبریک میگم پیشاپیش قبولیتون رو
   نفر اول به احتمال خیلی بالایی قبول میشه
   من خودم حدود ۱۰ درصد با شما فاصله دارم و کاملا نا امید شدم

   پاسخ
   • متصدی امور بانکی، سخت افزار، مهدیه

    متشکر ولی احتمالش زیاد نیست که قبول بشم، چون من دانشجو ارشد هستم… و توی مصاحبه گفتم! (چاره ای نداشتم، کل رازهای زندگیم رو درآوردن، ارشد خوندن که جای خود داره)
    تا نتایج نیاد هیچی مشخص نمی شه

   • به علی

    سلام
    والا من هم نمیدونم نفر چندم هستم
    فقط نمره خودم رو میدونم
    از اونجایی که متوجه اختلاف حدود ۱۰ نمره ای با نفر اول شدم، مقداری نا امید شدم
    البته باز هم هر چی خدا مقدر کنه

 4. فاطمه

  من فکر میکنم این دو هفته نتایج نیاد چون ثبت نام کنکور سراسریه و باید در صدر اطلاعیه های سنجش باشه. البته این حدس منه. فکر میکنم این دو هفته حداقل چک کردن سایت سنجش بی فایده است.

  پاسخ
 5. متصدى ارزى

  ىعنى من موندم اىنکه ىه اطلاعىه بدن که نتاىج جدا جدا اعلام مىشه ىا همزمان واقعا کار سختىه؟ نمىدونم چرا روابط عمومى سنجش اطلاعاتى در اىن مورد نداره و نظرى نمىده؟

  پاسخ
 6. داوود

  دوستان من همین الان با واحد منابع انسانی بانک تلفنی صحبت کردم گفتن ما خودمون هم منتظریم سنجش نتایج رو اعلام کنه. در مورد تصمیم سنجش برای اعلاه همزمان نتایج هم نظری نداشتن.

  پاسخ
 7. .

  سلام دوستان مثل اینکه بعضی سازمان ها مثلا دستگاه های اجرایی البرز جوابهای نهاییشون رو سنجش تایید و به ادارات داده و دو سه نفر که زنگ زدن به کارگزینی ادارشون بهشون اطلاع دادن که قبول شدن . کاش نتایج ما هم زود اعلام بشه

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.