استخدام بانک سینا

۱۵۷ روز قبل

استخدام بانک سینا

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

استخدام  آذر ماه سال ۹۳ بانک سینا

بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعب شهرهای یاسوج، کرمانشاه، نهاوند، همدان، گچساران(دوگنبدان)، اهواز، آبادان، رامهرمز، کاشمر، باغ بهادران، بادرود، برازجان، کردکوی، سیرجان، زابل، رفسنجان، کرمان، قشم، کیش و تهران در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی تصمیم به استخدام تعداد محدودی از داوطلبان (بومی) واجد شرایط استخدام مندرج در سایت این بانک به آدرس www.sinabank.ir دارد  .

داوطلبین استخدام می بایست با توجه به شرایط استخدام بانک نسبت به تکمیل فرم ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۳.۰۹.۱۰ تا ۱۳۹۳.۰۹.۳۰ اقدام نمایند. لازم به ذکر است پس از پایان مهلت ثبت نام با افراد واجد شرایط تماس گرفته خواهد شد، لذا خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به کلیه واحدهای این بانک جداً خودداری فرمایید.

شرایط عمومی استخدام
۱. تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
۲. متدین بودن به دین مبین اسلام و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران.
۳. تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله.
۴. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی( درمورد آقایان).
۵. عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.
۶. عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ( موکداً اعلام می گردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد  شد).
۷. نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت ها، موسسات دولتی و غیردولتی.
۸. متقاضیان باید بومی و ساکن استان ( شهر) مورد تقاضا باشند.
۹. تبصره: محل جغرافیائی خدمت محلی خواهد بود که بانک تعیین می نماید و هر زمان که بانک بنا به ضرورت محل خدمت کارپذیر را در واحدهای مختلف کشور یا استان تغییردهد کارپذیر حق اعتراض را نخواهد داشت.
۱۰. دارا بودن حداقل معدل۱۶ (درکلیه مقاطع تحصیلی ).
۱۱. تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ ۱۳۹۳.۰۸.۳۰ باشد.

شرایط اختصاصی استخدام
• متصدی امور بانکی در شعب ( یاسوج، کرمانشاه، نهاوند، همدان، اهواز، آبادان، رامهرمز، کاشمر، باغ بهادران، بادرود، برازجان، کردکوی، سیرجان، زابل، رفسنجان، کرمان، قشم ، کیش و تهران)
۱. دارا بودن حداکثر ۲۵ سال تمام تا تاریخ۱۳۹۳.۰۸.۳۰ (متولدین ۱۳۶۸.۰۸.۳۰به بعد) برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس.
۲. رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک در مقطع تحصیلی لیسانس عبارتند از : حسابداری، اقتصاد، مدیریت و بانکداری.

• کارشناس بانکی ( تهران )
۱- دارا بودن ۲۷ سال تمام تا تاریخ ۱۳۹۳.۰۸.۳۰ (متولدین ۱۳۶۶.۰۸.۳۰به بعد) برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق  لیسانس.
۲. رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک در مقطع تحصیلی فوق لیسانس عبارتند از : حسابداری، اقتصاد، مدیریت و بانکداری.

تحصیلدار آقا ( دوگنبدان و یاسوج)
۱. دارا بودن حداکثر ۲۵ سال تمام تا تاریخ ۱۳۹۳.۰۸.۳۰ (متولدین ۱۳۶۸.۰۸.۳۰ به بعد)
۲. دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم(کلیه رشته ها).

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید


خبر ۳ خرداد ۹۳ – بانک سینا از فارغ التحصیلان ممتاز ۱۵ رشته برای استخدام ثبت نام می نماید

معاون منابع انسانی بانک سینا از استخدام فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهها در ۱۵ رشته خبر داد و افزود فرآیند فعلی استخدام از طریق مراجع زیصلاح صورت میگیرد و افراد میتوانند بر اساس معدل و دانشگاه محل اخذ مدرک در سایت بانک سینا ثبت نام نمایند که بعد از ثبت نام در آزمون های استخدام بانک شرکت میکنند و افراد منتخب به آزمون کمیته استخدام جهت گزینش معرفی میشوند و بعد از آن وارد پروسه کارورزی و آموزش صمن خدمت افراد جدید استخدام میشوند.

معاون منابع انسانی بانک سینا افزود : الویت استخدام در این بانک را افراد دارای مدارک دانشگاهیی از دانشگاههای معتبر با معدل بالا عنوان کرد و افزود: به محض صدور مصوبه مبنی بر جذب نیرو اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.


آگهی استخدام فارغ التحصیلان ممتاز دارای مدرک کارشناسی ارشد

بانک سینا به منظور تامین کادر نیروی انسانی خود در بخش سرمایه گذاری در شهر تهران سال ۱۳۶۴ به بعد که جزء فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های دولتی با معدل ۱۷ به بالا بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت بازرگانی ، حسابداری و مدیریت مالی با حداقل دو سال سابقه کار مفید در بازار سرمایه می باشند ، دعوت به همکاری می نماید.

متقاضیان می توانند  رزمه خود را به صندوق پستی ۶۸۴۳ – ۱۵۸۷۵ ارسال نمایند :

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام بانک سینا سال ۹۲

به گزارش روابط عمومی بانک سینا آزمون استخدامی این بانک در روز ۲۱ شهریور ۹۲ (پنج شنبه) در دانشگاه امیر کبیر از ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار می شود.

شرکت در آزمون صرفاً در مورد متقاضیان واجد شرایط همکاری در استان های تهران و البرز می باشد که از طریق ارسال پیامک توسط بانک به ایشان اطلاع رسانی شده است.

متقاضیان واجدشرایط جهت شرکت در آزمون و آگاهی از شرایط آن به اطلاعیه “مدیریت منابع انسانی و آموزش بانک سینا” به شرح زیر توجه نمایند.

۱- مکان برگزاری آزمون :

دانشگاه امیرکبیر به نشانی تهران، خیابان حافظ، پایین تر از چهارراه طالقانی، خیابان رشت، درب شمالی دانشگاه
(روبروی دبستان شهیدان سخنور)

۲- زمان برگزاری آزمون :

روز پنجشنبه مورخ ۲۱/۶/۱۳۹۲ از ساعت ۱۰ الی ۱۲
(حضور متقاضی یک ساعت قبل از زمان شروع آزمون الزامی می باشد)

۳- مواد آزمون :

دروس تخصصی : علوم بانکی- اقتصاد- حسابداری- مدیریت مالی- مبانی سازمان و مدیریت (با ضریب ۲)
دروس عمومی : هوش- زبان انگلیسی- ICDL- (با ضریب ۱)

۴- نحوه اخذ کارت ورود به جلسه :

از طریق سایت بانک و ارسال پیامک متعاقباً به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

نکات قابل توجه :

 1. چنانچه در هر مرحله اثبات گردد متقاضی فاقد شرایط استخدامی اعلام شده در فرم سایت باشد از ادامه مراحل استخدام ایشان جلوگیری بعمل خواهد آمد و هیچگونه مسئولیتی در این خصوص متوجه بانک نخواهد بود.
 2. حداقل مدت سکونت متقاضی در شهر مورد تقاضا ( تهران و البرز ) ۳ سال از تاریخ درخواست همکاری الزامی میباشد.
 3. سایر مراحل استخدامی برای افراد منتخب منوط به شرکت و پذیرش در جلسات مصاحبه حضوری و تخصصی بنا به نیاز و تشخیص بانک میباشد که متعاقباً و از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان منتخب خواهد رسید.
 4. همراه داشتن اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار به همراه کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است.
 5. همراه داشتن خودکار آبی، مداد مشکی و پاک کن الزامی میباشد.

استخدام بانک سینا سال ۹۱

بانک سینا به منظور تامین نیروی انسانی خود در بخش سرمایه گذاری از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی (مرد) دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت بازرگانی، حسابداری و مدیریت مالی با حداقل ۲ سال سابقه کار مفید در بازار سرمایه و ساکن شهر تهران دعوت به همکاری می نماید.

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و ارسال رزومه خود تا پایان سال ۹۱ به سایت بانک سینا به نشانی زیر، بخش استخدام مراجعه نمایند.

وبسایت: www.sinabank.ir

796 نظر برای «استخدام بانک سینا»

 1. رها

  سلام امروز یک ایمیل از طرف بانک به من زده شد که در مورد استخدام با شماره …. تماس بگیرید وقتی زنگ زدم مسئولش گفت که این یک ایمیل کلی است و ربای همه فرستاده شده !!!!! آیا به شما هم این ایمیل را زدند ؟

  پاسخ دادن  • هلن

   سلام به من که ایمیل ندادن من چندهفته پیش که تماس گرفتم بهم گفتن اگه بخوایم استخدام کنیم تماس میگیریم لطفا پیگیرنباش فکرمیکنم ماروسرکارگذاشتن واین کارشون به روحیه ی خیلی ازجوانان لطمه واردمیشه واقعا آگهی استخدام سرکاری گناهه نابخشودنی میباشد

   پاسخ دادن

  • Gold star

   سلام
   منم چن هفته قبل سری به شعبه شهرمون زدم هیچ خبری نبود.فقط گفتن قرار بوده آخر اردیبهشت از برگزاری آزمون خبری بشه.گفتن منتظر تماس از تهران باشید.آزمونم تهران هست.و پرسیدم امکان داره با تغییر سرپرست استخدامی لغو بشه که جواب دادن:نه اصلا و اینکه آقای پیشرو واقعا تغییر و تحولات بزرگی رو در بانک ایجاد کردند.منم که قبل از عید به جناب پیشرووووووووووووووو ایمیل زدم ولی جواب ندادن!!!
   شمام اینکارو بکنید شاید زودتر به فکر بیفتن و آزمونو برگزار کنن.

   پاسخ دادن

 2. فهیمه

  آیا زمانی که سطوح عالی یه ارگانی مثل بانک عوض بشه باید تمام برنامه ها از نو برنامه ریزی و اجرا بشه ؟؟ این درسته که ما برای یه مدت کوتاهی ذوق کنیم که استخدامی گذاشتن بعد اعلام بشه فعلا استخدامی کنسل شده . کمی برنامه ریزی می تونه خییییلی ها رو از این بلاتکلیفی نجات بده.

  پاسخ دادن
 3. Gold star

  سلام
  امروز زنگ زدم منابع انسانی بانک سینا،بهم گفتن فعلا هیچ خبری نیست و نمیشه به طور قطعی تاریخ دقیقی رو بهتون بگیم.
  من حرفایی رو که بهم یکی از کارمندای بانک سینا گفته بود رو پرسیدم که بازم گفتتن هنوز دقیقا چیزی مشخص نیس.والا دیگه موندم به حرف کی اعتماد کنم.
  از طرفی وقتی هرشهرستانی دو الی سه نفر میخواد باید خیلی خوش شانس باشیم که بین اینهمه شرکت کننده با ما چن نفری که اینجا هستیم تماس بگیرن…
  من که از اینجا دارم ناامید میشم باز خدارو شکر یه جای دیگه قبول شدم.
  همگی موفق باشید

  پاسخ دادن

 4. لیلا

  سلام
  بچه ها من زنگ زدم گفتن که هم آزمون داره هم مصاحبه بعد اینکه چون تعداد متقاضی ها زیاد بوده و معدلهای بالا زیاد بودن احتمالا کف معدل و بزارن 17 آزمون هم تقریبا مثل دوره های قبل شاید باشه و دوروس تخصصی ضریب بیشتری دارن معدلهای بالا و دانشگاه سراسری تو اولویت هستن تعدادی هم که برا هر شهر میخوان معلوم نیست و نمیتونن اطلاعات بدن .

  پاسخ دادن


 5. علی

  سلام دوستان
  تبریک به همه قبول شدگان امیدوارم تو سایر مراحل هم موفق باشید
  میخاستم بپرسم تامین اجتماعی بهتره یا بانک سپه یا بانک ملت یا بانک پاسارگادآخه هر4 رو قبول شدم میخاستم اگه کسی اطلاعی داره در مورد این 4 بانک راهنماییم کنه ممممممممممممنون

  پاسخ دادن

  • لیلا

   سلام تبریک میگم
   من دایی بانک ملت کار میکنه خیلی از مزایاش راضیه و اینکه همه ی پرسنل بانک ها میگن که بین بانک ها بانک پاسارگاد و پارسیان مزایای بیشتری برای کارکنانش قائل میشه ، امیدوارم هر جا هستی موفق باشی.

   پاسخ دادن

  • ندا

   س خوشم به حالت ناشکری نکن یکی از اینها رو انتخاب کن اگه من یکی از اینها قبول می شدم حتما می رفتم خودم بیکارم شوهرم بیکار 4سال عروسی کردیم نمی دونم چرا خدا به صدای منو نمی شنوه خدا خیلی دوستت داشته که 4 تا قبول شدی

   پاسخ دادن


  • کاوه

   سلام علی جان احسند معلومه بچه درس خون هستی
   اگه از هر لحاظ ومعیار بخوایم این سازمان هارو ازهم مقایسه کنیم تا اونجای که من اطلاع دارم تامین اجتماعی تعهد استخدامیش (امنیت شغلی)اول پیمانی بعد رسمی حقوقشم نسبت به ادارات دولتی و بانکها تقریبا 30تا40درصدبیشتر،اما اگه بخواهیم این سه تا بانکو ازلحاظ حقوق وتعهد استخدامی همدیگه مقایسه کنیم بانک سپه دولتی پس بر این مبنا شرط استخدام این بانکم اول رسمی آزمایشی بعد رسمی ولی بانک ملت وپاسارگاد قراردادی واز لحاظ حقوق وپاداش مزایا وارزشو اعتبار تا اونجای که همه میدونیم بانک ملت خیلی خوب برای اینکه حقوق مزایاش فوق العادس ولی اینم مد نظر بگیر شغل بانک شغل سختیه

   پاسخ دادن

 6. Gold star به منتظرین

  سلام
  امروز دوباره رفتم شعبه مرکزی شهرمون و پرسیدم که چرا از آزمون خبری نیسسسسسسسسسسسسس؟؟؟
  یکی از کارمندای شعبه بهم گفت باید منتظر تماس از تهران باشیمممممممممم و چون هر شعبه به دو الی سه نفر نیاز دارند 5 نفر رو انتخاب و تایید میکنن.در ضمن ایندفعه گفتن که آزمون هر شهرستانی داخل شعبه مرکزی اون شهرستان برگزار میشه و چن نفر آزمون گیرنده از تهران میان….
  لطفا شمام مراجعه کنید به شعب مرکزی شهرتون ببینید که به شمام همین حرفارو میگن یا نه؟؟؟ و حتما بیاین اینجا بگین چی بهتون گفتن؟؟؟خواهشا زودتر این کارو بکنید.ممنون

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.