استخدام بانک آینده سال ۹۳

۳۰۸ روز قبل

استخدام بانک آینده سال ۹۳

در حال حاضر بانک آینده هیچ گونه استخدام و یا آگهی جذب نیرو ندارد. وب سایت «ای استخدام» در صورت انجام استخدام بنابر رسالت اطلاع رسانی خود با هماهنگی و کسب اطلاع از روابط عمومی سازمان مذکور کاربران عزیز را مطلع خواهد کرد.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


215 نظر برای «استخدام بانک آینده سال ۹۳» 1. على كرمانى

  من لیسانس عمران و دانشجوى کارشناسى ارشد معمارى هستم و ٧ سال در ضمینه ساخت و ساز و دکوراسیون داخلى و خارجى نما سابقه کار دارم . و مى خواهم در بانک استخدام شوم

  پاسخ دادن 2. مهتاب

  با سلام و احترام
  من ۲۵ سال دارم و فوق لیسانس رشته ریاضی کاربردی گرایش آنالیز عددی و فارغ التحصیل با رتبه ممتاز و مدل ۱۸ از دانشگاه خوارزمی هستم. به نرم افزارهای mapel, matlab, ICDL و تایپ و حسابداری و زبان انگلیسی نیز آشنایی دارم و به امور بانکی و محاسبات عددی و آماری علاقه وافر دارم.

  پاسخ دادن


 3. فاطمه اصغری

  من مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار با معدل ۱۵ تقریبا ۷ ماه در مرکز دیالیز کار کردم به عنوان پذیرش الان دنبال کار میگردم با رشته تحصیلی خودم تازه کارم

  پاسخ دادن

 4. ناامید

  مهندس نرم افزارباشناسنامه ۶/۶۵ ساکن مشهد ودانشجوی ارشد همین رشته هستم،ایکاش لااقل اینجا برای من خبری باشه!اگر درصورت امکان آگهی بهم میلشه ممنون میشم.

  پاسخ دادن

 5. ی ن

  بسمه تعالی
  با سلام و احترام
  بنده فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه سراسری هستم علاقه زیاد به کار و خدمت در امور بانکی هستم ولی با حق التدریس آینده ای ندارم. خیلی تمایل دارم با شما همکاری کنم لطفا کمکم کنید.

  پاسخ دادن


دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.