استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۳

۱۴۰ روز قبل

استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۳

وب سایت ای استخدام در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی و استخدام های مربوط به  استانداری چهارمحال و بختیاری در سال ۹۳ را در این صفحه به اطلاع شما کارجویان عزیز برساند.

برای دریافت اخبار و آگهی استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری در سال ۹۳ در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام  استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۲

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

جدول زمانبدنی و تقویم استخدامی مهمترین استخدام های دولتی و سراسری

آنچه در این خبر خواهید خواند

۷ آذر ۹۲ – جذب ۶۳ متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری

۳ آذر۹۲ – زمینه اشتغال ۲۲ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود

۱۱ آبان ۹۲ – ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری

۸ آبان ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

۵ آبان ۹۲ – پرداخت ۳٫۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

۲۵ مهر ۹۲ – اطلاعیه جدید استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

۲۹ مرداد ۹۲ – مجوز ها قانونی است

۷ آذر ۹۲ – جذب ۶۳ متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از جذب ۶۳ نفر متخصص و فوق تخصص به مراکز درمانی استان در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری- اکبر سلیمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، با اعلام این خبر افزود: مدیریت صحیح امور بیمارستان‌ها، برنامه‌ریزی، سازماندهی و پشتیبانی بیمارستان‌ها مهم‌ترین اصول حوزه درمان هستند.
وی به اهمیت بخش درمان در حوزه علم پزشکی اشاره و تصریح کرد: نظارت بر عملکرد کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات پزشکی مانند درمانگاه‌ها، مطب‌ها و دندان‌پزشکی‌ها همچنین بحث تامین و تدارک تجهیزات پزشکی برعهده حوزه معاونت درمان است.
سلیمانی تامین رضایتمندی مردم را هدف اصلی بخش درمان دانست و خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری تنها استان کشور است که در راستای گسترش خدمات درمانی بیمارستان خصوصی، خیریه یا نیمه دولتی ندارد و تمام خدمات بستری و درمان در بخش دولتی انجام می‌شود که باید تلاش کرد خدمات درمانی در سطح استان افزایش یابد.
وی به مشکلات بیماران خاص و صعب العلاج اشاره و خاطرنشان کرد: بیماران خاص، صعب‌العلاج و سرطانی مشکلات فراوانی دارند که در این راستا واحدهای مختلف مددکاری در بیمارستان‌های مختلف استان فعال بوده و بیماران بی‌بضاعت را تحت پوشش قرار می‌دهند.
کلینیک تخصصی بیماران خاص استان احداث می‌شود
سلیمانی با تاکید بر لزوم احداث کلینیک تخصصی بیماران خاص در استان گفت: قسمتی از بیمارستان هاجر توسط خیرین با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تخریب و مرکز تخصصی بیماران خاص در احداث می‌شود.
سلیمانی با بیان اینکه امسال ۶۳ نفر متخصص و فوق تخصص جدید وارد استان شده‌اند، افزود: در راستای ارائه خدمات محیطی تر در سایر شهرستان‌ها، امسال ۵۴ نفر دکتر متخصص، دو دندانپزشک وهفت نفر فوق تخصص جدید به پزشکان استان اضافه شده است و به همین منظور اکثر واحدهای بیمارستانی شهرستان‌های استان نیز تجهیز شده‌اند.
به گفته وی، ۹۰ درصد از بیماران بستری در بیمارستان‌های استان از خدمات بیمارستانی رضایتمندی مطلوبی داشتند اما باید در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به بیماران تلاش شود.
وی به کلینی تخصصی دندانپزشکی استان اشاره کرد و افزود: این کلینیک در رشته‌های مختلف داندانپزشکی مانند اطفال، ریشه، ترمیم و غیره به صورت تخصصی ارائه خدمت می‌کند اما متاسفانه به علت عدم اطلاع‌رسانی صحیح آنچنان که باید از این مرکز استقبال نشده است

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

مهمترین استخدام های امسال در یک نگاه

۳ آذر۹۲ – زمینه اشتغال ۲۲ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: افزون بر هزار و ۱۹۷ واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری دارای پروانه بهره برداری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری، رحمان کرمی در نشست با استاندار اظهار کرد: این واحدهای با سرمایه‌گذاری هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال در سراسر استان در حال اجراست.

وی با اشاره به نقش این واحدهای صنعتی در ایجاد اشتغال، افزود: این واحدهای زمینه اشتغال ۲۲ هزار و ۳۰۰ نفر را در زمان بهره برداری فراهم می‌کند.

به گفته وی، هزار و ۴۳ واحد صنعتی نیز در این استان مجوز گرفته‌اند که این واحد‌ها زمینه اشتغال ۲۴ هزا نفر را با هفت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنند.

کرمی اظهار کرد: این واحد‌ها در زمینه صنایع شیمیایی، نساجی، فولاد، ورق گالوانیزه، آب معدنی، سیمان و انواع مصالح ساختمانی است.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

۱۱ آبان ۹۲ – ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری گفت: تعهد اشتغال این نهاد برای سال‌جاری، ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی است و امید می‎رود این مهم تا پایان امسال محقق شود.

ابوالقاسم رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۸ هزار خانوار از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند هستند.

وی بر ضرورت خودکفایی مددجویان تأکید کرد و گفت: اجرای طرح‌های اشتغالزایی مهم‌ترین راهکار خودکفایی مددجویان است.

رستگار با اشاره به طرح‌های اشتغالزایی اجرا شده در این استان در سال‌جاری، گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک‌هزار طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان در استان اجرا شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این در حالی است که تعهد اشتغال این نهاد برای سال‌جاری، ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی است و امید می‎رود این مهم تا پایان امسال محقق شود.

وی از برگزاری جشن خودکفایی و تقدیر از صاحبان طرح‌های اشتغالزایی موفق در استان خبر داد و افزود: در مراسمی کارآفرینان برتر استان معرفی و تجلیل می‌شوند

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

۸ آبان ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

نتایج قطعی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی فروردین ۹۲

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

۵ آبان ۹۲ – پرداخت ۳٫۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهرکرد از پرداخت بیش از ۳ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، نجفعلی حیدری ظهر امروز در دیدار با مدیرکل کمیته امداد این استان، اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال ۱۱۳ نفر از افراد جویای کار تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند.

وی افزود: برای ایجاد اشتغال این افراد بیش از ۳ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال تسهیلات اعطا شده است.

حیدری از اعطای کمک خیرین به ایتام تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: یک فرد خیر ۹۱۰ جفت کفش به ایتام این شهرستان اهدا کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهرکرد افزود: ارزش این تعداد کفش بیش از ۶۸۲ میلیون ریال برآورد شده است.

وی گفت: همچنین به مناسبت دهه امامت و ولایت مراسم جشنی برای ۲۰۰ نفر از ایتام این شهرستان برگزار شد.

حیدری خاطرنشان کرد: در این مراسم ۷۵ نفر از خیران نیز حضور داشتند و به هر یتیم هدایایی به ارزش ۲۰۰ هزار ریال پرداخت شد.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

۲۵ مهر ۹۲ – اطلاعیه جدید استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد سعید قربان و غدیر و آرزوی موفقیت و سربلندی برای مردم مسلمان و غیور استان بویژه جوانان عزیز به اطلاع می رساند با بررسی کلیه اعتراضات واصله و سوابق نتایج قطعی ۳ برابر ظرفیت پذیرش آزمون مورخ ۳۰/۱/۹۲ دستگاههای اجرائی استان ظرف روزهای آتی از طریق سایت استانداری اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان نهائی جهت انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه مربوطه ( دستگاه انتخاب پست ) معرفی و فراخوان می شوند.

داوطلبان ضمن آمادگی کامل لازم است مدرک یا گواهی فراغت از تحصیل – شناسنامه – کارت پایان خدمت – کتب یا مقاله چاپ شده در مدارک معتبر را هنگام انجام مصاحبه به همراه داشته باشند . انجام مصاحبه از آیتم هائی نظیر کامپیوتر ، زبان خارجه ، اطلاعات سیاسی ، عقیدتی ، احکام ، قانون اساسی ، وصیت نامه حضرت امام ( ره ) ، استان شناسی ، فرهنگی اجتماعی ، تخصصی دستگاه اجرائی و رشته و پست پذیرفته شده می باشد .

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

۲۹ مرداد ۹۲ – مجوز ها قانونی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، علی اصغر عنابستانی اظهار کرد: این مجوزها از سوی معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده و قانونی است.
وی تأکید کرد: مجوز استخدام نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری از طریق طرح مهرآفرین نبوده و این مجوز از سوی معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده است.
عنابستانی افزود: در مجوز یاد شده، استخدام نیروی انسانی جدید مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته و تمامی این نیروها براساس نیاز دستگاه‌های اجرایی، رعایت قانون و از طریق آزمون عمومی جذب و استخدام می‌شوند.
وی تصریح کرد: نیروهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در این طرح، طبق قوانین استخدامی و گذراندن مراحل مختلف استخدامی جذب دستگاه‌های اجرایی می‌شوند.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

جیب :: سیستم حسابداری شخصی

40 نظر برای «استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۳»

 1. ali

  پشتیبان دو سلام
  خبری داری که برخی از دستگاه های اجرایی استانداری نیروهای پذیرفته شده را به آزمون مصاحبه فراخوانی کرده در صورتی که از بقیه دستگاه های اجرایی هیچ خبری نشده؟ به نظر شما باید چیکار کرد؟ آیا دوستان نباید به استانداری مراجعه کنند؟

  پاسخ دادن

  • پشتیبان پنج

   علی عزیز سلام
   شما می توانید به منابع انسانی خود سازمان مربوطه مراجعه نمایید ، در صورت اعلام اخبار جدیدتری مبنی بر این موضوع در اسرع وقت به اطلاع کلیه کابران خواهیم رساند.
   موفق باشید.

   پاسخ دادن

   • ali

    سلام پشتیبان جان
    به منابع انسانی خود سازمان مربوطه هم مراجعه کردم گفت باید منتظر دستور سازمان توسعه منابع انسانی باشید تا مجددا مجوز استخدامی را تائید کنه؟ به نظر شما حالا تکلیف چیه؟

    پاسخ دادن

   • م م م

    سلام دیشب که با معاونت نیروی انسانی صحبت کردند گفتند اونهای که گزینش انجام شد و کد کارمندی گرفته شد درسته ولی بقیه ملغی پس چرا شما مردم رو الکی امیدوار میکنی>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا مردونه نمیگید تموم شد تا ما یه فکر دیگه بکنیم چرا الکی هی تابمون میدید؟؟؟

    پاسخ دادن

    • پشتیان دو

     کاربر عزیز سلام
     ما شما را درک می کنیم . می دانیم که مدت زیادی است که منتظرید و خسته شده اید.اما ما هم دوست نداریم با اخبار حاشیه ای روز به روز به نگرانی شما بیافزاییم.لطفا فقط و فقط به اخبار موثق در این زمینه استناد نمایید و خود را بیهوده نگران نکنید.
     موفق باشید.

     پاسخ دادن
 2. ستاره

  سلام استانداری اصفهان استخدامی نداره؟چرا همه شهرها استخدامی دارن بجز اصف؟لطفا زمان آزمونشا حتما بهم خبر بدید مر30

  پاسخ دادن  • پشتیبان یک

   سلام کاربر گرامی
   ما همواره پیگیر نتایج هستیم.به محض اعلام نتایج در همین صفحه به اطلاع شما میرسانیم. میتوانید برای اطلاع از نتایج در ایمیل خود اینجا کلیک کنید.موفق باشید

   پاسخ دادن
  • operator1_comment

   کاربر عزیز هنوز متن آگهی استخدام مربوطه منتشر نشده است.به محض انتشار آگهی، در سایت اطلاع رسانی میکنیم.برای اطلاع از آخرین آگهی های مربوط به رشته و شهر خود اینجا را کلیک کنید.موفق باشید

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.