استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری (اشتغال ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند)

۹۲ روز قبل ۷۰ نظر

استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

خبر ۴ شهریور ۹۴ – اشتغال ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری

خبرآنلاین : چهارمحال و بختیاری – براساس این گزارش بیشترین کارمندان آموزش و پرورش استان به ترتیب در مناطق آموزشی ناحیه ۲، لردگان و فارسان قرار دارد.
به گزارش خبرگزاری خبرانلاین به نقل ازروابط عمومی اموزش وپرورش استان ، ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند در آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری اشتغال به کار دارند.
از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان، یک هزار و ۹ نفر کارمند اداری هستند که در اداره کل و مناطق آموزشی هفده گانه استان مشغول به خدمت هستند.
از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان ۲۴ نفر دارای مدرک دکتری و یک هزار و ۴۴۴ نفر مدرک کارشناسی ارشد دارند و در مجموع حدود ۹ درصد کارمندان آموزش و پرورش استان دارای تحصیلات تکمیلی هستند.
همچنین از تعداد کل کارمندان آموزش و پرورش استان، ۷ هزار و ۶۴۱ بانوان فرهنگی هستندکه ۴۷.۵ درصد کل کارمندان آموزش و پرورش را تشکیل می دهند.
به طور میانگین هرسال ۴۵۰نفر از کارمندان آموزش و پرورش استان بازنشسته می شوند.


خبر ۱۱ خردادد ۹۴ – ایجاد اشتغال یکی از اهداف مهم در استان چهارمحال و بختیاری است

خبرگزاری مهر : شهرکرد – استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ایجاد اشتغال یکی از اهداف مهم در استان چهارمحال و بختیاری طی سالجاری است.
به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر دوشنبه در نشست سرمایه گذاری استان با اشاره به اینکه اولویت های مهمی را امسال در این استان دنبال می کنیم، اظهار داشت: ایجاد اشتغال یکی از اهداف مهم در استان چهارمحال و بختیاری در سالجاری است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: استان چهارمحال و بختیاری زمینه های بسیاری برای کار و انجام طرح های اشتغالزا دارد.
وی گفت: باید پتاسیل ها و ظرفیت های استان چهارمحال و بختیاری شناسایی شوند و در مسیر بهره برداری قرار گیرند.
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: جذب سرمایه گذاری برای سرمایه گذار در حوزه های مختلف یکی از اهداف مهم مسئولان استان است که ورود سرمایه گذاران به استان می توان زمینه شکوفایی استعدادها و ایجاد اشتغال را سبب شود.
وی ادامه داد: باید ظرفیت های استان معرفی شود و سازمانهای مرتبط باید در راستای جذب سرمایه گذاران به استان تلاش کنند.
استاندار چهارمحال و بختنیاری گفت: دولت تدبیر و امید توانسته موفقیت های مهمی در راستای توسعه استان چهارمحال و بختیاری کسب کند.


خبر ۷ خرداد ۹۴ – زمینه اشتغال ۲۰ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، اسماعیل عامری گلستانه صبح امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی این استان اظهار کرد:  مقدمات طرح جامع گردشگری این استان از سال گذشته با هدف بررسی راهبردهای تقویت صنعت گردشگری فراهم شد.
وی با بیان اینکه تهیه و اجرای طرح جامع گردشگری در این استان زمینه اشتغال ۲۰ هزار نفر را به صورت مستقیم فراهم خواهد کرد، گفت: این استان با برخورداری از ظرفیت‌های بالقوه طبیعی زمینه ایجاد مشاغل مرتبط با رونق گردشگری را دارد.
عامری‌گلستانه افزود: در مرحله نخست طراحی طرح جامع گردشگری شناخت کامل همه ظرفیت‌های استان و بررسی جاذبه‌های گردشگری در نظر گرفته شد و نهایت به تدوین سند چشم‌انداز استان منجر می‌شود.
رئیس سازمان برنامه‌ریزی این استان با بیان اینکه گردشگری طبیعت‌محور‌ موجب رونق این استان خواهد شد، تصریح کرد: به دلیل ساختار فیزیکی استان و پیوند با گردشگری روستایی، عشایری و گردشگری سلامت با استفاده از الگوگیری از فناوری‌های نوین رونق گردشگری چهارمحال و بختیاری دور از انتظار نیست.
وی ادامه داد: یکی از اهداف کلان طرح جامع گردشگری این استان تبدیل چهارمحال و بختیاری به مقصد گردشگری طبیعت‌محور در سطح ملی و فرا‌ملی است.
این مسئول حفاظت از محیط زیست در عین بهره‌مندی عقلانی را یکی دیگر از اهداف این طرح برشمرد و یادآور شد: تدوین بسته‌ای جامع برای جلب مشارکت‌های جوامع محلی در رسیدن به این امر مهم بسیار راه‌گشا‌ست.


خبر ۲۵ اردیبشهت ۹۴ – ایجاد ۱۷ هزار اشتغال در چهارمحال و بختیاری طی ۴ سال گذشته

خبرگزاری ایسنا : مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: باید تلاش کرد تا با افزایش ضریب امنیت سرمایه گذاری و ایجاد فضای مناسب برای بخش خصوصی سرمایه گذاری را در استان گسترش داد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه چهارمحال وبختیاری، علی شهریار پور در پنل توسعه و سرمایه‌گذاری در همایش ملی«تدبیر در توسعه چهارمحال و بختیاری»، اظهار کرد: نگاه به سرمایه‌گذاری فقط از دید اشتغال نیست بلکه تمام شاخص‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را تحت شعاع قرار می‌دهد.

شهریارپور با اشاره به چالش‌ها و موانع سرمایه‌گذاری در استان تصریح کرد: هرچند در چند سال اخیر به سرمایه‌گذاری در استان توجه ویژه شده، اما هنوز مباحث سرمایه گذاری با چالش‌های بالا بودن نرخ سرمایه‌گذاری مواجه است.

وی با اشاره به پتانسیل‌های استان در راستای توسعه سرمایه‌گذاری خاطرنشان کرد: استان تنها هفت دهم درصد از تولید ناخالص کشور را تامین می‎کند و رتبه ۲۹ کشور را دارد.

شهریارپور اظهار کرد: در چهار سال گذشته هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به استان اعتبار تخصیص یافت که ۸۸۰ میلیارد تومان آن منجر به قرارداد شد که ۱۷هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌کند که تاثیر خوبی در کاهش نرخ بیکاری خواهد داشت.

وی با بیان اینکه میزان بهره وری دراستان ضعیف است، افزود: در چند سال اخیر بحث ارتقاء بهره‌وری در دستور کار استان قرارگرفته است، چراکه درا ستان ظرفیت مناسب تولید وجود دارد، اما بهره وری ضعیف است.

شهریارپور به فعالیت واحدهای تولیدی در استان اشاره و تصریح کرد: ۴۱ درصد از واحدهای تولیدی استان ۱۰۰ درصد ظرفیت، ۷ درصد با ۸۰ درصد ظرفیت، ۱۲.۲ درصد بین ۵۰تا۸۰ درصد ظرفیت، ۲۵ درصد با ۵۰ درصد ظرفیت فعال هستند و ۱۴ درصد از این واحدها تعطیل شده‌اند.

وی تاکید کرد: مهم‌ترین مشکل این واحدها مشکل سرمایه درگردش است که می‌طلبد تعامل بانک‌ها در این راستا بیشتر شود.


خبر ۹ اسفند ۹۳ – جذب ۵۶۲ نیروی جدید در ادارات چهار محال و بختیاری

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهار محال و بختیاری از بکارگیری ۵۶۲ نیروی جدید در دستگاه‌های دولتی استان در سال ۹۴ خبر داد.

سیامک سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد، از بکارگیری ۵۶۲ نیروی جدید ادارات استان خبر داد و گفت: پذیرفته‌شدگان آزمون‌های سال ۹۱ که تمام مراحل گزینش آنها انجام شده سال ۹۴ استخدام می‌شوند.
وی افزود: پذیرفته‌شدگان آزمون‌های ۹۲ با شرط اتمام مراحل گزینش می‌توانند از نیمه نخست فروردین ۹۴ در دستگاه‌های دولتی فعالیت خود را آغاز کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهار محال و بختیاری با اشاره به اینکه بیش از ۵۰۰ نفر در دستگاه‌های دولتی به کار گرفته می‌شوند، بیان داشت: ۴۰ درصد پست‌ها و صندلی دستگاه‌های دولتی در استان با کمبود نیروی انسانی روبرو هستند.
سلیمانی با بیان اینکه در تلاش هستیم که بتوانیم در سال ۹۴ آزمون استخدامی جدید در استان برگزار شود، خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ‌گونه مجوزی از سوی هئیت دولت برای برگزاری آزمون استخدامی دریافت نشده، اما تلاش مسئولان استان ادامه دارد.


خبر ۲۷ بهمن ۹۳ – استخدام ۴۰۰ نفر در چهارمحال و بختیاری فروردین ماه ۹۴

خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، قاسم سلیمانی پیش از ظهر امروز در ستاد ساماندهی امور جوانان از استخدام بیش از ۴۰۰ نفر در سال ۹۴ خبر داد و اظهار داشت: پذیرفته‌شدگان استخدامی‌های سال ۹۱ و ۹۲ فروردین ماه ۹۴ استخدام می‌شوند.
وی بنا به اعلام سازمان بازرسی مبنی بر تخلف انجام شده در آزمون استخدامی، افزود: پرونده شرکت‌کنندگان بررسی و نزدیک به ۱۱ نفر از شرکت‌کنندگان این آزمون حذف شدند.
استاندار چهارمحال و بختیاری توسعه و رونق استان را راهکار ایجاد اشتغال پایدار عنوان و بیان کرد: برای ایجاد اشتغال پایدار سرمایه‌گذاران بیشتری باید به استان دعوت شوند.
سلیمانی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های گردشگری باید تقویت شود، خاطرنشان کرد: شهرستان‌های اردل، لردگان و کیار به دلیل عدم دسترسی آسان به این مناطق سرمایه‌گذار تمایلی به سرمایه‌گذاری ندارد که این موضوع تلاش مسئولان برای ترغیب سرمایه‌گذاری در این مناطق را می‌طلبد.
وی از فرمانداران خواست تا با همکاری جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت زیرساخت‌های لازم را برای جذب سرمایه‌گذار آماده کنند.
استاندار چهارمحال و بختیاری فرهنگ‌سازی در حوزه ازدواج جوانان را مهم برشمرد و گفت: برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در این حوزه اعتبارات ویژه اختصاص داده می‌شود.
سلیمانی ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم به‌ویژه جوانان در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: با وجود تحریم‌های آمریکا و فشارهای که بر مردم وارده شده مردم در این راهپیمایی شرکت کردند.
وی با اشاره به حضور ۲.۵ برابری مردم در این راهپیمایی نسبت به سال گذشته ادامه داد: حضور گسترده مردم پایداری ملت ایران در برابر مشکلات را نشان می‌دهد

خبر ۲۷ بهمن ۹۳ – تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمونهای استخدامی چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری ایرنا : به گزارش ایرنا،’قاسم سلیمانی دشتکی’ روز دوشنبه در جلسه ساماندهی امور جوانان استان افزود: مراحل استخدام و تامین اعتبار استخدامی ۴۰۳ نفر نیروی انسانی استان برای سال آینده از طرف سازمان مدیریت کشور پیش بینی و تامین شده است.
وی گفت: نتایج این آزمونهای استخدامی با بررسی سازمان بازرسی استان نیز تائید شده است.
سلیمانی دشتی اظهار کرد: در بررسی مسوولان بازرسی استان از نتایج آزمون استخدامی ۱۹ مورد تخلف بررسی شد که تعدادی از این پرونده ها مخدوش بود و تعدادی نیز در برگه های آزمونشان مشکل وجود داشت که از پذیرش آنها خودداری شد.
وی به ایجاد زیرساخت لازم برای ایجاد اشتغال در ۱۵ ماه اخیر اشاره کرد و گفت: با ایجاد زیرساخت ها در زمینه راه ها، استان ما از بن بست خارج شد و زمینه افزایش سرمایه گذاری در این خطه افزایش پیدا کرد.
رییس ستاد ساماندهی امور جوانان استان افزود: در برخی از مناطق استان از جمله فارسان، اردل، کوهرنگ و بخشی از کیار و لردگان زمین کم است و آنها در بن بست قرار دارند و به همین دلیل نیز در آنها سرمایه گذاری اندکی انجام می شود که با راه اندازی و افتتاح جاده های در دست احداث امید است مشکلات این شهرستانها نیز رفع شود.
سلیمانی دشتکی با اشاره به اینکه دغدغه اصلی جوانان اشتغال است، افزود: با جذب سرمایه گذار می توان این امر را محقق کرد.
وی تصریح کرد: ما در استان به دنبال حاشیه نمی گردیم و از همه جناحها و گروه ها در مدیریت استان استفاده شده و انتظار است که مدیران نیز موضع انصاف و عدالت را رعایت کنند.
وی گفت: در استان، مدیران باید همه کارهای خوب و موثر دولت های گذشته و دولت جدید را بیان کنند اما از ذکر نقاط ضعف و مشکلات بپرهیزند زیرا رسیدگی به این امر برعهده سازمان های نظارتی است.
وی در ادامه به امر ازدواج جوانان استان اشاره کرد و گفت: برای ترویج فرهنگ ازدواج بین جوانان یک خلا فرهنگی وجود دارد که این امر برخاسته از رسم و رسوم غلط حاکم بر جامعه است.
سلیمانی دشتکی اظهار کرد: بالا بردن مهریه، جهیزیه های آنچنانی، اسراف و زیاده خواهی و همچنین تیر اندازی در آیین های عروسی از مشکلات و آیین های غلط رایج شده در استان است.


خبر  ۲۶ بهمن ۹۳ – اعلام نتایج یک و نیم برابر ظرفیت پذیرفته شدگان نهایی آزمون ۹۲/۰۱/۳۰

خبر ۱۶ دی ۹۳ – جذب پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی تا پایان سال جاری
معاون استاندار چهارمحال و بختیاری خبر داد : جذب پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی تا پایان سال جاری

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی، تا پایان سال جاری جذب می‌شوند.به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، سیامک سلیمانی دشتکی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی این استان، تا پایان سال جاری جذب می‌شوند.وی تأکید کرد: پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری ۱۷۰ نفر بوده که در ۱۷ دستگاه اجرایی این استان مشغول به کار خواهند شد.این مسئول افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در استان چهارمحال و بختیاری، ۲۱۸ نیروی قراردادی دستگاه‌های اجرایی این استان به وضعیت پیمانی تبدیل شده و ارتقای شغلی یافته‌اند.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: نیروهای قراردادی تبدیل وضعیت شده دستگاه‌های اجرایی این استان به وضعیت پیمانی، در ۲۷ دستگاه‌اجرایی ساماندهی شده‌اند.وی اظهار داشت: ایجاد شهر الکترونیک، اجرای سامانه ثبت اطلاعات مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی، ایجاد پورتال اطلاع‌رسانی، داشبورد الکترونیکی و سند جامعه فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری به زودی با صرف افزون‌بر ۳۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شوند.سلیمانی دشتکی خاطرنشان کرد: ساماندهی فضاهای اداری دستگاه‌های اجرایی استان چهارمحال و بختیاری نیز در یک سال گذشته، به صورت جدی از سوی مسئولان این استان بررسی و اجرایی شده است.وی بیان داشت: ثبت اطلاعات فضاهای اداری، تعیین فضای مازاد یا کمبود، بهره‌برداری مطلوب از فضاهای اداری، کاهش هزینه‌های ناشی از تأمین، بهره‌برداری و نگهداری از ساختمان‌های اداری در استان چهارمحال و بختیاری، اکنون در دست اجراست.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: دفتر آموزش و پژوهش استانداری، از دفاتر موفق در سطح ملی بوده که در هفته پژوهش سال جاری، رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.وی گفت: تشکیل اتاق فکر و تدبیر توسعه استان، برگزاری همایش‌ها و نشست‌های تخصصی علمی – پژوهشی، آموزش الکترونیکی با هدف بهره‌گیری از سیستم‌های الکترونیکی و تهیه سند پژوهش و فناوری توسعه استان چهارمحال و بختیاری، از مهم‌ترین دستاوردهای علمی این دفتر در راستای سرعت بخشی به روند توسعه محسوب می‌شود.سلیمانی دشتکی تأکید کرد: دولت یازدهم در زمان فعالیت خود، توجه ویژه و خاصی به مناطق کمترتوسعه یافته و محروم کشور مانند استان چهارمحال و بختیاری داشته و در این زمینه اقدامات مؤثری را انجام داده است.وی افزود: مسئولان ارشد استان چهارمحال و بختیاری نیز در یک سال گذشته، به منظور توسعه همه‌جانبه و پویا در این استان، تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه‌ای را انجام داده‌اند.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: همکاری مردم با مسئولان در این زمینه مهم بوده و همچنین اطلاع‌رسانی سریع، صحیح و به موقع، در روند ارتقای سرعت پیشرفت امور مؤثر است.وی اظهار داشت: مطبوعات به عنوان بازوی توانمند و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان بوده که در زمینه ارتقای آگاهی عمومی نسبت به اقدامات انجام شده از سوی مسئولان ارشد کشور و استان چهارمحال و بختیاری نقش ویژه‌ای دارند.سلیمانی دشتکی خاطرنشان کرد: حمایت همه‌جانبه و جدی از مطبوعات کشوری و استانی در استان چهارمحال و بختیاری، جزو برنامه‌های اولویت‌دار مسئولان این استان در یک سال گذشته به شمار می‌رود.وی بیان داشت: اطلاع‌رسانی، مهم‌ترین نقش را در سرعت بخشی به روند اجرای پروژه‌های مختلف مربوط به توسعه ملی، منطقه‌ای و استانی ایفا می‌کند.

اطلاعیه

جهت مشاهده برنامه زمان بندی جلسه مصاحبه آزمون ۱۳۹۲/۱/۳۰ سه برابرظرفیت استخدامی استانداری در محل ساختمان شماره ۱ اینجا کلیک کنید

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری چهارمحال وبختیاری  برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۰۷۰۱ مورخ۲۱/۳/۱۳۹۳  سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و به استناد مجوز استخدامی شماره ۲۲۰/۹۲/۱۸۸۱۴ مورخ ۱۴/۱۱/۹۲  معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی و توانمندیهای تخصصی ،عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تاسیس به شرح زیر استخدام می نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ردیفرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعداد مورد نیازجنسیتشرایط احراز
۱مسئول امور عمرانیکاج-دشتک-سرخون-صمصامی-یازفت-سردشتهرکدام یک نفرآقادارابودن داشننامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت،گرایش سازه،گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی ، عمران ، مدیریت پروژه و ساخت و طراحی محیط)
۲مسئول امور مالی و درآمدکاج-گوجان-دشتگ-سرخون-صمصامی-بازفت-سردشتهرکدام یک نفرآقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های تحصیلی حسابداری (در کلیه رشته ها)
۳کارشناس امور اداریکاج-گوجان-دشتگ-سرخون-صمصامی-بازفتهر کدام یک نفرآقا/خانمدارابودن داشننامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش ها به جز گرایش مدیریت ورزشی)مهندس صنایع(کلیه گرایش ها)اقتصاد(کلیه گرایش ها)
۴مسئول خدمات شهریکاج-گوجان-دشتگ-سرخون-صمصامی-بازفتهر کدام یک نفرآقادارابودن داشننامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین ، مهندسی زراحی محیط زیست ، )-محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) -برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست -طراحی محیط زیست، مهندسی عمران گزایش محیط زیست ، مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست ، مهندسی فضای سبز ، مهندسی کشاورزی گرایش باغبانی ، معماری منظر
۵آتش نشان (راننده)چلیچه – کاج -گوجان -دشتک – سرخون هارونی – صمصامی – بازفت – سردشتهرکدام دو نفرسردشت یک نفرآقادارا بودن گواهینامه تحصیلات کامل متوسطه – دارا بودنگواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت ماداد و سوانح – مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور ایمنی و آتش نشانی ،مدیریت عملیات حرق و حوادث،پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حدادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ایدارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی می باشد.

الف – شرایط عمومی استخدامی :

۱-داشتن حداقل بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
۲-داشتن تابعیت ایران
۳-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت قانونی برای مردان
۴-عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
۵-نداشتن سابقه محکومیت جزایی
۶-نداشتن ممنوعیت استخدام در دستکاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
۷-داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
۸-دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده در جدول شرایط احراز رشته های شغلی
۹- اعتقاد به دین مبین اسلام و یایکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱۰-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب-شرایط اختصاصی استخدام :

۱-حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نسانی ۲۵ سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) ۳۰ سال در زمان ثبت نام می باشد.
۲-داوطلبان رشته شغلی آتش نشانی (راننده) می بایشت دارای گ.اهینامه پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
۳.داوطلبانی که دارای  کارت معافیت پزشکی کی باشند و همچنین معلولین ، مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده)نمی باشند.
۴-داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آنش نشان) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
۵-داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
۶-پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت ۱۰ روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری ۷ ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاهای اجرایی دیگر و همجنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند.
۷-موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به جداکثر سن مقرر افزوده خواهد شد.
الف-داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمدنگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده شهدا ،آزادگان ، مفقودالاثرها ،جانبازان از کار افتاده کلی غیر قادر به انجام کار (همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال
پ-داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
ج-داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکتهای دولتی ، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آن ها ، شرکتهای بیمه دولتی ، شهرداریها، موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکتهای دولتی بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان خدمت غیر رسمی آن ها .
۸-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان ازمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرافت و تا قبل از صدو احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نمی شود.
۹-حداکثر ۱۰ درصد نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب ۱۳۷۶ هیئت مزیران که به تایید ورزش و جوانان می رسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آمزون تخصصی و آزمون عملی اختصاص  می دهد.
۱۰-امتیاز ازمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری های شهر تازه تاسیس به ازای همان شهر به ازای هرسال خدمت ۲۰۵ درصد تا سقف ۱۸ درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از ذهیاری ها یا شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت ۲ درصد تا سقف ۱۵ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.اعمال امتیاز مریوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری و یا سازمانهای وابسته و یا دهیاریها تا پایان سال ۱۳۹۲ می باشد.
۱۱-امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شر تازه تاسیس در ۱/۱۵ و داوطلبان بومی شهرستان شهر تازه تاسیس در ۱/۱۱ ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
۱۲-امتیا آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط ۴ درصد تا سقف ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون قرار می گیرد.
۱۳-امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای آن استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید استانداری ۵ درصد تا سقف ۲۴ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه انتیاز نهایی ازمون قرار می گیرد.
۱۴-امتیاز نهایی آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین حدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت شهرداری های استان در ۲۰ درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می کیرد.
۱۵-در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد ۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳ این آگهی شوند بالاترین امتیاز برای آن ها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.
۱۶-نمرات نهایی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب ۲ و امتیاز مصاحبه با ضریب ۱ محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.
۱۷-نمرات نهایی داوطلبان رشته شغلی آتش نشان راننده بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب ۱ و امتیاز آزمون عملی با ضریب ۲ محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف  تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.

تاریخ های مهم
۱/۶/۱۳۹۳ لغایت ۶/۶/۱۳۹۳ثبت نام بصورت اینترنتی
۱۵/۶/۱۳۹۳تاریخ مراجعه به سایت جهت دریافت کارت ورود به جلسه
۲۱/۶/۱۳۹۳روز جمعه ساعت ۸:۳۰برگزاری آزمون کتبی
سایر مراتب متعاقبا اعلام خواهد شد

ج –  ثبت نام و مدارک مورد نیاز:

۱ – داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و از طریق سایت استانداری چهارمحال و بختیاری (www.ostan-chb.ir) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند
۲ – شروع ثبت نام از مورخ ۱۳۹۳/۵/۲۹ به مدت ۶ روز  تا ۱۳۹۳/۶/۶ می باشد .
۳ – داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴*۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۴ – پرداخت مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال (۲۵۰۰۰۰ ریال ) به شماره حساب اعلامی به نام سازمان همیاری شهرداری استان چهارمحال و بختیاری به صورت اینترنتی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام پرداخت نمایند( ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
۵ – تکمیل فرم در خواست شغل و سایر فرمهای مورد نیاز در سایت مربوطه به سایت مربوطه
۶ – کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۶/۱۵ از طریق وب سایت استانداری چهارمحال و بختیاری به داوطلبان ارائه می شود.
۷ – زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۱۳۹۳/۶/۲۱ ساعت ۸/۳۰ صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
۸ – داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت های مربوطه درج نموده وقبل از اعلام نتایج مداراک لازم به شرح زیر جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به شرح زیر به استانداری ارسال نمایند :
۱ – اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲ – اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )
۳ – اصل و تصویر کارت ملی ( دورو )
۴ – اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
۵ – اصل مستندات ایثارگری ، معلولان عادی و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان ها وابسته و دهیاری ها
۶ – اصل و تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین در پست آتش نشانی ( راننده)
۷ – سه قطعه عکس ۴*۳ همانند عکس ارسالی از طریق سایت اینترنتی
۸ – ارائه گواهی پرداخت اینترنتی حق ثبت نام شرکت در آزمون

د- مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد ۱۲۰ سؤال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف ۱۰۰ امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه- اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی با مصاحبه در سایت رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استاندارد چهارمحال و بختیاری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

و – تذکرات :

 • در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
 • در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص می شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
 • به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین­تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه­ها و مؤسسه­ های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبتنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد و داوطلبین می­بایست در زمان ثبت­نام در آزمون تخصصی دارای کلیه شرایط مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
 • انتخاب نهایی پذیرفته­ شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می ­پذیرد.
 • انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده( ۵%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
 •  معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳% سهمسه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

 برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری لطفا اینجا را کلیک نمایید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام  استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۲

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

جدول زمانبدنی و تقویم استخدامی مهمترین استخدام های دولتی و سراسری

آنچه در این خبر خواهید خواند

۷ آذر ۹۲ – جذب ۶۳ متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری (خبرگزاری ایسنا)

۳ آذر۹۲ – زمینه اشتغال ۲۲ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود(خبرگزاری ایسنا)

۱۱ آبان ۹۲ – ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری(خبرگزاری فارس)

۸ آبان ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری(خبرگزاری ایسنا)

۵ آبان ۹۲ – پرداخت ۳.۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان(خبرگزاری فارس)

۲۵ مهر ۹۲ – اطلاعیه جدید استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

۲۹ مرداد ۹۲ – مجوز ها قانونی است(خبرگزاری فارس)


۷ آذر ۹۲ – جذب ۶۳ متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری ایسنا : معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از جذب ۶۳ نفر متخصص و فوق تخصص به مراکز درمانی استان در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری- اکبر سلیمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، با اعلام این خبر افزود: مدیریت صحیح امور بیمارستان‌ها، برنامه‌ریزی، سازماندهی و پشتیبانی بیمارستان‌ها مهم‌ترین اصول حوزه درمان هستند.
وی به اهمیت بخش درمان در حوزه علم پزشکی اشاره و تصریح کرد: نظارت بر عملکرد کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات پزشکی مانند درمانگاه‌ها، مطب‌ها و دندان‌پزشکی‌ها همچنین بحث تامین و تدارک تجهیزات پزشکی برعهده حوزه معاونت درمان است.
سلیمانی تامین رضایتمندی مردم را هدف اصلی بخش درمان دانست و خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری تنها استان کشور است که در راستای گسترش خدمات درمانی بیمارستان خصوصی، خیریه یا نیمه دولتی ندارد و تمام خدمات بستری و درمان در بخش دولتی انجام می‌شود که باید تلاش کرد خدمات درمانی در سطح استان افزایش یابد.
وی به مشکلات بیماران خاص و صعب العلاج اشاره و خاطرنشان کرد: بیماران خاص، صعب‌العلاج و سرطانی مشکلات فراوانی دارند که در این راستا واحدهای مختلف مددکاری در بیمارستان‌های مختلف استان فعال بوده و بیماران بی‌بضاعت را تحت پوشش قرار می‌دهند.
کلینیک تخصصی بیماران خاص استان احداث می‌شود
سلیمانی با تاکید بر لزوم احداث کلینیک تخصصی بیماران خاص در استان گفت: قسمتی از بیمارستان هاجر توسط خیرین با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تخریب و مرکز تخصصی بیماران خاص در احداث می‌شود.
سلیمانی با بیان اینکه امسال ۶۳ نفر متخصص و فوق تخصص جدید وارد استان شده‌اند، افزود: در راستای ارائه خدمات محیطی تر در سایر شهرستان‌ها، امسال ۵۴ نفر دکتر متخصص، دو دندانپزشک وهفت نفر فوق تخصص جدید به پزشکان استان اضافه شده است و به همین منظور اکثر واحدهای بیمارستانی شهرستان‌های استان نیز تجهیز شده‌اند.
به گفته وی، ۹۰ درصد از بیماران بستری در بیمارستان‌های استان از خدمات بیمارستانی رضایتمندی مطلوبی داشتند اما باید در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به بیماران تلاش شود.
وی به کلینی تخصصی دندانپزشکی استان اشاره کرد و افزود: این کلینیک در رشته‌های مختلف داندانپزشکی مانند اطفال، ریشه، ترمیم و غیره به صورت تخصصی ارائه خدمت می‌کند اما متاسفانه به علت عدم اطلاع‌رسانی صحیح آنچنان که باید از این مرکز استقبال نشده است

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

مهمترین استخدام های امسال در یک نگاه


۳ آذر۹۲ – زمینه اشتغال ۲۲ هزار نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود

خبرگزاری ایسنا : رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: افزون بر هزار و ۱۹۷ واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری دارای پروانه بهره برداری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری، رحمان کرمی در نشست با استاندار اظهار کرد: این واحدهای با سرمایه‌گذاری هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال در سراسر استان در حال اجراست.

وی با اشاره به نقش این واحدهای صنعتی در ایجاد اشتغال، افزود: این واحدهای زمینه اشتغال ۲۲ هزار و ۳۰۰ نفر را در زمان بهره برداری فراهم می‌کند.

به گفته وی، هزار و ۴۳ واحد صنعتی نیز در این استان مجوز گرفته‌اند که این واحد‌ها زمینه اشتغال ۲۴ هزا نفر را با هفت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنند.

کرمی اظهار کرد: این واحد‌ها در زمینه صنایع شیمیایی، نساجی، فولاد، ورق گالوانیزه، آب معدنی، سیمان و انواع مصالح ساختمانی است.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید


۱۱ آبان ۹۲ – ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری گفت: تعهد اشتغال این نهاد برای سال‌جاری، ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی است و امید می‎رود این مهم تا پایان امسال محقق شود.

ابوالقاسم رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: در حال حاضر ۲۸ هزار خانوار از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند هستند.

وی بر ضرورت خودکفایی مددجویان تأکید کرد و گفت: اجرای طرح‌های اشتغالزایی مهم‌ترین راهکار خودکفایی مددجویان است.

رستگار با اشاره به طرح‌های اشتغالزایی اجرا شده در این استان در سال‌جاری، گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک‌هزار طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان در استان اجرا شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این در حالی است که تعهد اشتغال این نهاد برای سال‌جاری، ایجاد ۴ هزار فرصت شغلی است و امید می‎رود این مهم تا پایان امسال محقق شود.

وی از برگزاری جشن خودکفایی و تقدیر از صاحبان طرح‌های اشتغالزایی موفق در استان خبر داد و افزود: در مراسمی کارآفرینان برتر استان معرفی و تجلیل می‌شوند

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید


۸ آبان ۹۲ – نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

نتایج قطعی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی فروردین ۹۲

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید


۵ آبان ۹۲ – پرداخت ۳.۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

 خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهرکرد از پرداخت بیش از ۳ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، نجفعلی حیدری ظهر امروز در دیدار با مدیرکل کمیته امداد این استان، اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال ۱۱۳ نفر از افراد جویای کار تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند.

وی افزود: برای ایجاد اشتغال این افراد بیش از ۳ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال تسهیلات اعطا شده است.

حیدری از اعطای کمک خیرین به ایتام تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: یک فرد خیر ۹۱۰ جفت کفش به ایتام این شهرستان اهدا کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهرکرد افزود: ارزش این تعداد کفش بیش از ۶۸۲ میلیون ریال برآورد شده است.

وی گفت: همچنین به مناسبت دهه امامت و ولایت مراسم جشنی برای ۲۰۰ نفر از ایتام این شهرستان برگزار شد.

حیدری خاطرنشان کرد: در این مراسم ۷۵ نفر از خیران نیز حضور داشتند و به هر یتیم هدایایی به ارزش ۲۰۰ هزار ریال پرداخت شد.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید


۲۵ مهر ۹۲ – اطلاعیه جدید استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد سعید قربان و غدیر و آرزوی موفقیت و سربلندی برای مردم مسلمان و غیور استان بویژه جوانان عزیز به اطلاع می رساند با بررسی کلیه اعتراضات واصله و سوابق نتایج قطعی ۳ برابر ظرفیت پذیرش آزمون مورخ ۳۰/۱/۹۲ دستگاههای اجرائی استان ظرف روزهای آتی از طریق سایت استانداری اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان نهائی جهت انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه مربوطه ( دستگاه انتخاب پست ) معرفی و فراخوان می شوند.

داوطلبان ضمن آمادگی کامل لازم است مدرک یا گواهی فراغت از تحصیل – شناسنامه – کارت پایان خدمت – کتب یا مقاله چاپ شده در مدارک معتبر را هنگام انجام مصاحبه به همراه داشته باشند . انجام مصاحبه از آیتم هائی نظیر کامپیوتر ، زبان خارجه ، اطلاعات سیاسی ، عقیدتی ، احکام ، قانون اساسی ، وصیت نامه حضرت امام ( ره ) ، استان شناسی ، فرهنگی اجتماعی ، تخصصی دستگاه اجرائی و رشته و پست پذیرفته شده می باشد .

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید


۲۹ مرداد ۹۲ – مجوز ها قانونی است

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، علی اصغر عنابستانی اظهار کرد: این مجوزها از سوی معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده و قانونی است.
وی تأکید کرد: مجوز استخدام نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری از طریق طرح مهرآفرین نبوده و این مجوز از سوی معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده است.
عنابستانی افزود: در مجوز یاد شده، استخدام نیروی انسانی جدید مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته و تمامی این نیروها براساس نیاز دستگاه‌های اجرایی، رعایت قانون و از طریق آزمون عمومی جذب و استخدام می‌شوند.
وی تصریح کرد: نیروهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در این طرح، طبق قوانین استخدامی و گذراندن مراحل مختلف استخدامی جذب دستگاه‌های اجرایی می‌شوند.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

وبسایت: www.ostan-chb.ir


70 نظر برای «استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری (اشتغال ۱۶ هزار و ۸۶ کارمند)»
 1. m

  سلام من هم فارغ اتحصیل خاکشناسی از اصفهان هستم و بی کار هستم هیچ جا این رشته را نمی خوان حتی جهاد کشاورزی هم رفتم گفتن ما دیگه رشته خاکشناسی نمی گیریم و به جای این رشته رشته ی عمران گرایش خاک می گیریم

  پاسخ دادن


 2. خاکشناس نقشه بردار

  با سلام
  خدمت کاربرمحترمی که نظرشون را در مورد این گرایش از علوم خاک گذاشتن. واقعیتش رو بخاین این رشته چه به لحاظ تئوریکی چه عملی بیشتر شبیه نقشه برداری هستش. یعنی کارایی رو که یه نقشه بردار انجام میده ماهم باید انجام بده چون اصن یکین. من خودم نیز کار با انواع gps و نرم افزار gisو cad و … رو بلدم. و نقشه برداری کردم هم به صورت دستی یا سنتی و هم به صورت نرم افزاری. واقعن جا داره کسایی که مسولند توجهی نیز به این رشته داشته باشند چون از این طرف عضو خاکشناس ها نیستیم به نوعی و از اون طرف هم عضو نقشه بردارها نیستیم. خواهشمندم هر چه زودتر بررسی کنید. با سپاس.

  پاسخ دادن

 3. بی نام

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و مسولان محترمه
  میخاستم بگم که اینایی که توی رشته ی خاکشناسی البته در مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر اونم گرایش پیدایش و رده بندی خاک درس می خونن بر حسب تزشون دقیقن مثل بچه های عمران نقشه برداری می کنن و اونم با همون نرم افزار gis. اونم نقشه برداری فتوگرامتری مثل هم. چیزی هم که همه می دونیم اینه که رشته عمران و خاک خیلی به هم نزدیکن.
  حالا واقعن چرا توی این استخدامی ها مثل استخدامی شهرداری این رشته و گرایش هم لحاظ نمیشه. البته من حالت اجراییش رو هم توی شهرداری رفتم
  واقعن مفاهیم همونه. از همه مسولین محترم خواهش می کنم به این مسله رسیدگی کنن. اصلن لطف کنید بفرمایید مرجع شما برای اعلام رشته های مورد نظر کجاست؟

  پاسخ دادن

 4. محمد

  با سلام خدمت مدیریت سایت می خواستم ببینم ما ازمون 92 ایا رفتیم مصاحبه حالا آیا اطلاعی مبنی بر اینکه کی نتایجو اعلام می کنند نداریم لطفا اگه اطلاعی دارید به ما هم بگید

  پاسخ دادن

 5. متین

  با سلام. یک سوال با توجه به متن استخدامی داشتم.اگر پاسخ بفرمایید ممنون میشم. داوطلبی که بومی این استان نیست مجاز به شرکت در آزمون هست یا خیر؟ از این بابت این سوال مطرحه که قید بومی استان لحاظ نشده و فقط یک ضریب تأثیر مثبت برا بومی ها لحاظ شده و بس. با تشکر

  پاسخ دادن

 6. علی

  سلام دوستان
  این جاها که شهرکرد اعلام نیاز کرده مناطق فوق العاده دور افتادست که حتی زمستونها راهشون بسته میشه و از حداقل شرایط رفاهی هم برخوردار نیستند
  این چه وضعشه آخه

  پاسخ دادن


 7. صدف

  با سلام خدمت مدیر محترم ودوستان جویای کار
  ۱-ایا تخفیف ۵۰% هزینه ثبت نام برای ایثارگران ،شامل فرزندان انها هم می شود ؟۲- بومی یعنی بومی استان یا بومی شهرستان مورد تقاضا ؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید اخه متنو چند بار خوندم ولی متوجه این موارد نشدم .

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.