استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۳

۲۳ روز قبل

استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری سال 93

استانداری چهارمحال وبختیاری  برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان از محل سهمیه استخدامی شماره 10701 مورخ21/3/1393  سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و به استناد مجوز استخدامی شماره 220/92/18814 مورخ 14/11/92  معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی و توانمندیهای تخصصی ،عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تاسیس به شرح زیر استخدام می نماید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ردیفرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعداد مورد نیازجنسیتشرایط احراز
1مسئول امور عمرانیکاج-دشتک-سرخون-صمصامی-یازفت-سردشتهرکدام یک نفرآقادارابودن داشننامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی عمران (گرایش مهندسی و مدیریت ساخت،گرایش سازه،گرایش سیستمهای اطلاعات جغرافیایی ، عمران ، مدیریت پروژه و ساخت و طراحی محیط)
2مسئول امور مالی و درآمدکاج-گوجان-دشتگ-سرخون-صمصامی-بازفت-سردشتهرکدام یک نفرآقا/خانمدارا بودن دانشنامه لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های تحصیلی حسابداری (در کلیه رشته ها)
3کارشناس امور اداریکاج-گوجان-دشتگ-سرخون-صمصامی-بازفتهر کدام یک نفرآقا/خانمدارابودن داشننامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت (کلیه گرایش ها به جز گرایش مدیریت ورزشی)مهندس صنایع(کلیه گرایش ها)اقتصاد(کلیه گرایش ها)
4مسئول خدمات شهریکاج-گوجان-دشتگ-سرخون-صمصامی-بازفتهر کدام یک نفرآقادارابودن داشننامه لیسانس یا فوق لیسانس در یکی از رشته های تحصیلی مهندسی محیط زیست (گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین ، مهندسی زراحی محیط زیست ، )-محیط زیست (گرایش برنامه ریزی) -برنامه ریزی مدیریت و آموزش محیط زیست -طراحی محیط زیست، مهندسی عمران گزایش محیط زیست ، مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست ، مهندسی فضای سبز ، مهندسی کشاورزی گرایش باغبانی ، معماری منظر
5آتش نشان (راننده)چلیچه – کاج -گوجان -دشتک – سرخون هارونی – صمصامی – بازفت – سردشتهرکدام دو نفرسردشت یک نفرآقادارا بودن گواهینامه تحصیلات کامل متوسطه – دارا بودنگواهینامه فوق دیپلم در یکی از رشته های مدیریت ماداد و سوانح – مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور ایمنی و آتش نشانی ،مدیریت عملیات حرق و حوادث،پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و حدادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ایدارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی می باشد.

الف – شرایط عمومی استخدامی :

1-داشتن حداقل بیست سال تمام و حداکثر سی و پنج سال تمام
2-داشتن تابعیت ایران
3-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت قانونی برای مردان
4-عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانی
5-نداشتن سابقه محکومیت جزایی
6-نداشتن ممنوعیت استخدام در دستکاههای اجرایی به موجب آراء مراجع قانونی
7-داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که در آن شغل استخدام می شود.
8-دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی پیش بینی شده در جدول شرایط احراز رشته های شغلی
9- اعتقاد به دین مبین اسلام و یایکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
10-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

ب-شرایط اختصاصی استخدام :

1-حداکثر سن داوطلبان در رشته شغلی آتش نسانی 25 سال و رشته شغلی آتش نشان (راننده) 30 سال در زمان ثبت نام می باشد.
2-داوطلبان رشته شغلی آتش نشانی (راننده) می بایشت دارای گ.اهینامه پایه یک در زمان ثبت نام باشند.
3.داوطلبانی که دارای  کارت معافیت پزشکی کی باشند و همچنین معلولین ، مجاز به شرکت در رشته شغلی آتش نشان و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده)نمی باشند.
4-داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان (برای تصدی پست آنش نشان) و راننده وسائط نقلیه سنگین (برای تصدی پست آتش نشان راننده) در صورت موفقیت در آزمون تخصصی می بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند.
5-داوطلبان نمی توانند از مستخدمین رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای اجرایی و بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
6-پذیرفته شدگان نهایی موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری پس از اعلام رسمی دفتر نسبت به ارائه مدارک لازم و تکمیل پرونده و ارائه تعهد محضری 7 ساله برای عدم هرگونه انتقال و ماموریت به سایر شهرداری ها و سازمان های وابسته و نیز دستگاهای اجرایی دیگر و همجنین عدم تغییر رسته شغلی در شهرداری تازه تاسیس اقدام نمایند.
7-موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به جداکثر سن مقرر افزوده خواهد شد.
الف-داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمدنگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده شهدا ،آزادگان ، مفقودالاثرها ،جانبازان از کار افتاده کلی غیر قادر به انجام کار (همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال
پ-داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه
ج-داوطلبانی که بصورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ، موسسات و شرکتهای دولتی ، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آن ها ، شرکتهای بیمه دولتی ، شهرداریها، موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن موسسات و شرکتهای دولتی بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آن ها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند ، به میزان خدمت غیر رسمی آن ها .
8-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان ازمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون تخصصی ، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرافت و تا قبل از صدو احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نمی شود.
9-حداکثر 10 درصد نیازهای استخدامی شهرداری ها را به قهرمانان ورزشی مشولین ماده دو آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیئت مزیران که به تایید ورزش و جوانان می رسد برای تصدی رشته شغلی آتش نشان و آتش نشان راننده به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حد نصاب از آمزون تخصصی و آزمون عملی اختصاص  می دهد.
10-امتیاز ازمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری های شهر تازه تاسیس به ازای همان شهر به ازای هرسال خدمت 205 درصد تا سقف 18 درصد و برای کارکنان شاغل در یکی از ذهیاری ها یا شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال سابقه خدمت 2 درصد تا سقف 15 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.اعمال امتیاز مریوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری و یا سازمانهای وابسته و یا دهیاریها تا پایان سال 1392 می باشد.
11-امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شر تازه تاسیس در 1/15 و داوطلبان بومی شهرستان شهر تازه تاسیس در 1/11 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می گیرد.
12-امتیا آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید بخشدار ذیربط 4 درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون قرار می گیرد.
13-امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهرهای آن استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تایید استانداری 5 درصد تا سقف 24 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه انتیاز نهایی ازمون قرار می گیرد.
14-امتیاز نهایی آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین حدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت شهرداری های استان در 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهایی آزمون تخصصی قرار می کیرد.
15-در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد 9-10-11-12-13 این آگهی شوند بالاترین امتیاز برای آن ها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.
16-نمرات نهایی داوطلبان بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب 2 و امتیاز مصاحبه با ضریب 1 محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.
17-نمرات نهایی داوطلبان رشته شغلی آتش نشان راننده بر اساس امتیاز آزمون تخصصی با ضریب 1 و امتیاز آزمون عملی با ضریب 2 محاسبه و داوطلبان بر اساس نمرات فضلی و در سقف  تعداد مجوز در هر رشته شغلی و هر شهرداری برای طی مراحل گزینش معرفی می شوند.

تاریخ های مهم
1/6/1393 لغایت 6/6/1393ثبت نام بصورت اینترنتی
15/6/1393تاریخ مراجعه به سایت جهت دریافت کارت ورود به جلسه
21/6/1393روز جمعه ساعت 8:30برگزاری آزمون کتبی
سایر مراتب متعاقبا اعلام خواهد شد

ج –  ثبت نام و مدارک مورد نیاز:

1 – داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلی و از طریق سایت استانداری چهارمحال و بختیاری (www.ostan-chb.ir) و بصورت اینترنتی ثبت نام کنند
2 - شروع ثبت نام از مورخ 1393/5/29 به مدت 6 روز  تا 1393/6/6 می باشد .
3 – داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت jpg و حداکثر 200 کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
4 – پرداخت مبلغ دویست و پنجاه هزار ریال (250000 ریال ) به شماره حساب اعلامی به نام سازمان همیاری شهرداری استان چهارمحال و بختیاری به صورت اینترنتی به عنوان حق شرکت در آزمون استخدامی داوطلبان استخدام پرداخت نمایند( ایثارگران از پرداخت 50 درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز وجه مذکور معاف می باشند ) و نهایتا پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت ، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند .
5 – تکمیل فرم در خواست شغل و سایر فرمهای مورد نیاز در سایت مربوطه به سایت مربوطه
6 – کارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز شنبه مورخ 1393/6/15 از طریق وب سایت استانداری چهارمحال و بختیاری به داوطلبان ارائه می شود.
7 - زمان برگزاری آزمون روز جمعه 1393/6/21 ساعت 8/30 صبح است و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.
8 – داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نیاز را در سایت و در قسمت های مربوطه درج نموده وقبل از اعلام نتایج مداراک لازم به شرح زیر جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام به شرح زیر به استانداری ارسال نمایند :
1 – اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
2 – اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه ( در صورت داشتن توضیحات کلیه صفحات )
3 – اصل و تصویر کارت ملی ( دورو )
4 – اصل و تصویر کارت پایان خدمت وظیفه عمومی
5 – اصل مستندات ایثارگری ، معلولان عادی و سوابق پرداخت بیمه در شهرداری ها ، سازمان ها وابسته و دهیاری ها
6 – اصل و تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه تندرو سنگین در پست آتش نشانی ( راننده)
7 – سه قطعه عکس 4*3 همانند عکس ارسالی از طریق سایت اینترنتی
8 – ارائه گواهی پرداخت اینترنتی حق ثبت نام شرکت در آزمون

د- مواد آزمون تخصصی

آزمون تخصصی در هر رشته شغلی به صورت چهار گزینه ای و به تعداد 120 سؤال به صورت کاربردی و تخصصی در حوزه رشته شغلی مربوط با احتساب نمره منفی با سقف 100 امتیاز می باشد.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

ه- اعلام نتایج

اسامی داوطلبان پذیرفته شده برای شرکت در آزمون عملی با مصاحبه در سایت رسمی دفتر امور شهری و شوراهای استاندارد چهارمحال و بختیاری بعد از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

و – تذکرات :

 • در رابطه با سهمیه ایثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.
 • در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص می شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.
 • به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین­تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه­ها و مؤسسه­ های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبتنی بر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد و داوطلبین می­بایست در زمان ثبت­نام در آزمون تخصصی دارای کلیه شرایط مورد نظر در آگهی استخدام باشند.
 • انتخاب نهایی پذیرفته­ شدگان آزمون پس از طی مراحل آزمون عملی یا مصاحبه و گزینش صورت می ­پذیرد.
 • انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده( 5%) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
 •  معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از 3% سهمسه قانونی مربوط برخوردار خواهند شد.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

 برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری لطفا اینجا را کلیک نمایید.

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سال 93 در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام  استانداری چهارمحال و بختیاری سال 92

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

جدول زمانبدنی و تقویم استخدامی مهمترین استخدام های دولتی و سراسری

آنچه در این خبر خواهید خواند

7 آذر 92 – جذب 63 متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری

3 آذر92 – زمینه اشتغال 22 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود

11 آبان 92 – ایجاد 4 هزار فرصت شغلی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری

8 آبان 92 – نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

5 آبان 92 – پرداخت 3.8 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

25 مهر 92 – اطلاعیه جدید استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

29 مرداد 92 – مجوز ها قانونی است

7 آذر 92 – جذب 63 متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از جذب 63 نفر متخصص و فوق تخصص به مراکز درمانی استان در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم خبر داد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه چهارمحال و بختیاری- اکبر سلیمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، با اعلام این خبر افزود: مدیریت صحیح امور بیمارستان‌ها، برنامه‌ریزی، سازماندهی و پشتیبانی بیمارستان‌ها مهم‌ترین اصول حوزه درمان هستند.
وی به اهمیت بخش درمان در حوزه علم پزشکی اشاره و تصریح کرد: نظارت بر عملکرد کلیه واحدهای ارائه دهنده خدمات پزشکی مانند درمانگاه‌ها، مطب‌ها و دندان‌پزشکی‌ها همچنین بحث تامین و تدارک تجهیزات پزشکی برعهده حوزه معاونت درمان است.
سلیمانی تامین رضایتمندی مردم را هدف اصلی بخش درمان دانست و خاطرنشان کرد: چهارمحال و بختیاری تنها استان کشور است که در راستای گسترش خدمات درمانی بیمارستان خصوصی، خیریه یا نیمه دولتی ندارد و تمام خدمات بستری و درمان در بخش دولتی انجام می‌شود که باید تلاش کرد خدمات درمانی در سطح استان افزایش یابد.
وی به مشکلات بیماران خاص و صعب العلاج اشاره و خاطرنشان کرد: بیماران خاص، صعب‌العلاج و سرطانی مشکلات فراوانی دارند که در این راستا واحدهای مختلف مددکاری در بیمارستان‌های مختلف استان فعال بوده و بیماران بی‌بضاعت را تحت پوشش قرار می‌دهند.
کلینیک تخصصی بیماران خاص استان احداث می‌شود
سلیمانی با تاکید بر لزوم احداث کلینیک تخصصی بیماران خاص در استان گفت: قسمتی از بیمارستان هاجر توسط خیرین با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی تخریب و مرکز تخصصی بیماران خاص در احداث می‌شود.
سلیمانی با بیان اینکه امسال 63 نفر متخصص و فوق تخصص جدید وارد استان شده‌اند، افزود: در راستای ارائه خدمات محیطی تر در سایر شهرستان‌ها، امسال 54 نفر دکتر متخصص، دو دندانپزشک وهفت نفر فوق تخصص جدید به پزشکان استان اضافه شده است و به همین منظور اکثر واحدهای بیمارستانی شهرستان‌های استان نیز تجهیز شده‌اند.
به گفته وی، 90 درصد از بیماران بستری در بیمارستان‌های استان از خدمات بیمارستانی رضایتمندی مطلوبی داشتند اما باید در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر به بیماران تلاش شود.
وی به کلینی تخصصی دندانپزشکی استان اشاره کرد و افزود: این کلینیک در رشته‌های مختلف داندانپزشکی مانند اطفال، ریشه، ترمیم و غیره به صورت تخصصی ارائه خدمت می‌کند اما متاسفانه به علت عدم اطلاع‌رسانی صحیح آنچنان که باید از این مرکز استقبال نشده است

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

مهمترین استخدام های امسال در یک نگاه

3 آذر92 – زمینه اشتغال 22 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری فراهم می‌شود

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: افزون بر هزار و 197 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری دارای پروانه بهره برداری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری، رحمان کرمی در نشست با استاندار اظهار کرد: این واحدهای با سرمایه‌گذاری هزار و 460 میلیارد ریال در سراسر استان در حال اجراست.

وی با اشاره به نقش این واحدهای صنعتی در ایجاد اشتغال، افزود: این واحدهای زمینه اشتغال 22 هزار و 300 نفر را در زمان بهره برداری فراهم می‌کند.

به گفته وی، هزار و 43 واحد صنعتی نیز در این استان مجوز گرفته‌اند که این واحد‌ها زمینه اشتغال 24 هزا نفر را با هفت هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنند.

کرمی اظهار کرد: این واحد‌ها در زمینه صنایع شیمیایی، نساجی، فولاد، ورق گالوانیزه، آب معدنی، سیمان و انواع مصالح ساختمانی است.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

11 آبان 92 – ایجاد 4 هزار فرصت شغلی برای مددجویان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری گفت: تعهد اشتغال این نهاد برای سال‌جاری، ایجاد 4 هزار فرصت شغلی است و امید می‎رود این مهم تا پایان امسال محقق شود.

ابوالقاسم رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: در حال حاضر 28 هزار خانوار از حمایت‌های کمیته امداد بهره‌مند هستند.

وی بر ضرورت خودکفایی مددجویان تأکید کرد و گفت: اجرای طرح‌های اشتغالزایی مهم‌ترین راهکار خودکفایی مددجویان است.

رستگار با اشاره به طرح‌های اشتغالزایی اجرا شده در این استان در سال‌جاری، گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک‌هزار طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان در استان اجرا شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: این در حالی است که تعهد اشتغال این نهاد برای سال‌جاری، ایجاد 4 هزار فرصت شغلی است و امید می‎رود این مهم تا پایان امسال محقق شود.

وی از برگزاری جشن خودکفایی و تقدیر از صاحبان طرح‌های اشتغالزایی موفق در استان خبر داد و افزود: در مراسمی کارآفرینان برتر استان معرفی و تجلیل می‌شوند

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

8 آبان 92 – نتایج آزمون استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

نتایج قطعی سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی فروردین 92

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

5 آبان 92 – پرداخت 3.8 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهرکرد از پرداخت بیش از 3 میلیارد و 883 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، نجفعلی حیدری ظهر امروز در دیدار با مدیرکل کمیته امداد این استان، اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال 113 نفر از افراد جویای کار تسهیلات اشتغالزا دریافت کردند.

وی افزود: برای ایجاد اشتغال این افراد بیش از 3 میلیارد و 883 میلیون ریال تسهیلات اعطا شده است.

حیدری از اعطای کمک خیرین به ایتام تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: یک فرد خیر 910 جفت کفش به ایتام این شهرستان اهدا کرد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان شهرکرد افزود: ارزش این تعداد کفش بیش از 682 میلیون ریال برآورد شده است.

وی گفت: همچنین به مناسبت دهه امامت و ولایت مراسم جشنی برای 200 نفر از ایتام این شهرستان برگزار شد.

حیدری خاطرنشان کرد: در این مراسم 75 نفر از خیران نیز حضور داشتند و به هر یتیم هدایایی به ارزش 200 هزار ریال پرداخت شد.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

25 مهر 92 – اطلاعیه جدید استخدامی استانداری چهارمحال و بختیاری

ضمن تبریک پیشاپیش اعیاد سعید قربان و غدیر و آرزوی موفقیت و سربلندی برای مردم مسلمان و غیور استان بویژه جوانان عزیز به اطلاع می رساند با بررسی کلیه اعتراضات واصله و سوابق نتایج قطعی 3 برابر ظرفیت پذیرش آزمون مورخ 30/1/92 دستگاههای اجرائی استان ظرف روزهای آتی از طریق سایت استانداری اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان نهائی جهت انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه مربوطه ( دستگاه انتخاب پست ) معرفی و فراخوان می شوند.

داوطلبان ضمن آمادگی کامل لازم است مدرک یا گواهی فراغت از تحصیل – شناسنامه – کارت پایان خدمت – کتب یا مقاله چاپ شده در مدارک معتبر را هنگام انجام مصاحبه به همراه داشته باشند . انجام مصاحبه از آیتم هائی نظیر کامپیوتر ، زبان خارجه ، اطلاعات سیاسی ، عقیدتی ، احکام ، قانون اساسی ، وصیت نامه حضرت امام ( ره ) ، استان شناسی ، فرهنگی اجتماعی ، تخصصی دستگاه اجرائی و رشته و پست پذیرفته شده می باشد .

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

29 مرداد 92 – مجوز ها قانونی است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، علی اصغر عنابستانی اظهار کرد: این مجوزها از سوی معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده و قانونی است.
وی تأکید کرد: مجوز استخدام نیروی انسانی جدید در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری از طریق طرح مهرآفرین نبوده و این مجوز از سوی معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی رئیس جمهور صادر شده است.
عنابستانی افزود: در مجوز یاد شده، استخدام نیروی انسانی جدید مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در دستور کار قرار گرفته و تمامی این نیروها براساس نیاز دستگاه‌های اجرایی، رعایت قانون و از طریق آزمون عمومی جذب و استخدام می‌شوند.
وی تصریح کرد: نیروهای مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری در این طرح، طبق قوانین استخدامی و گذراندن مراحل مختلف استخدامی جذب دستگاه‌های اجرایی می‌شوند.

برای جلسات مصاحبه دولتی آماده باشید

وبسایت: www.ostan-chb.ir
جیب :: سیستم حسابداری شخصی

54 نظر برای «استخدام استانداری چهارمحال و بختیاری سال ۹۳» 1. علی

  سلام دوستان
  این جاها که شهرکرد اعلام نیاز کرده مناطق فوق العاده دور افتادست که حتی زمستونها راهشون بسته میشه و از حداقل شرایط رفاهی هم برخوردار نیستند
  این چه وضعشه آخه

  پاسخ دادن


 2. صدف

  با سلام خدمت مدیر محترم ودوستان جویای کار
  ۱-ایا تخفیف ۵۰% هزینه ثبت نام برای ایثارگران ،شامل فرزندان انها هم می شود ؟۲- بومی یعنی بومی استان یا بومی شهرستان مورد تقاضا ؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید اخه متنو چند بار خوندم ولی متوجه این موارد نشدم .

  پاسخ دادن

  • مدیر

   با سلام

   بله حق با شماست ولی دقت کنید تمام این اگهی ها در سایتهای استانداری های درج شده نه شهرداری ها به همین دلیل ما مجبور شدیم در هر دو قسمت تعبیه کنیم

   با تشکر

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.