استخدام استانداری مازندران سال ۹۴ (برگزاری آزمون استخدام پیمانی)

امروز ۱۲۰ نظر

استخدام استانداری مازندران سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

 برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

 برگزاری آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های مازندران

خبرگزاری تسنیم:  معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های مازندران امسال برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، علی نبیان از برگزاری آزمون استخدامی تعدادی از شهرداری های این استان خبر داد و اظهار داشت: این استخدامی از محل مجوز شماره ۱۶۶۱۸۱ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری‌های استان است.
وی افزود: افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی‌های تخصصی، علمی و گزینش به صورت پیمانی از میان داوطلبان مرد و زن در رشته‌های حسابداری، متصدی امور دفتری، مسئول خدمات مالی، کارشناس حقوقی، کاردان حقوقی، مهندسی راه و ساختمان، کارشناس شهرسازی، کارشناس تحلیلگر سیستم، کارشناس محیط زیست، کارشناس باغبانی، مسئول دفتر، آرشیتکت، کارشناس امور حمل و نقل و ترافیک و آتش نشانی انتخاب می‌شوند.
معاون استاندار، تصریح کرد: داوطلبان می‌توانند از ۱۴ آذر تا پایان ۲۴ آذر ماه امسال جهت ثبت نام به سایت استانداری مازندران مراجعه کنند.
وی، گفت: آگهی استخدام این آزمون در سایت استانداری مازندران و جراید محلی انتشار می‌یابد.
نبیان، بیان داشت: در این آزمون سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان، اعلام و پس از سیر مراحل قانونی، این نیروها جذب خواهند شد.
داوطلبان می توانند به لینک شرایط استخدامی و ثبت نام در سایت استانداری مازندران در تاریخ یاد شده مراجعه و ثبت نام کنند.


خبر ۱۰ شهریور ۹۴ – ایجاد اشتغال مهمترین دغدغه دولت در مازندران

باشگاه خبرنگاران : استاندار مازندران گفت: باید زمینه اشتغال را در استان فراهم کنیم و واحدهای تولیدی و صنعتی در این بین نقش مهمی ایفا خواهند کرد.
به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری؛ استاندار مازندران در مراسم افتتاح واحد تولیدی پارس سلولز در شهرک صنعتی چمستان نور گفت : سرمایه گذاری بسیار خوبی در زیرساختهای صنعتی استان ، در شهرکها و نواحی صنعتی انجام شده است .
ربیع فلاح جلودار افزود: امروز مشکلات اقتصادی کشور زیاد است ولی استعدادها ، قابلیتها و امکاناتی که در کشور وجود دارد ، اصلاً قابل مقایسه با کشورهای اروپایی نیست .
وی تصریح کرد : مازندران یک استان واقعاً بی نظیر است و همه استعدادهای خدادادی چه در زمینه منابع طبیعی همچون دریا ، جنگل ، کوه ، معادن و چه نیروهای فرهیخته و نخبه ، در این استان وجود دارد و باید از این فرصتها استفاده کنیم .
استاندار مازندران با اشاره به مسائل زیست محیطی استان گفت: مسائل زیست محیطی باید در رأس همه فعالیتهای تولیدی و اقتصادی باشد و همه زیرساختهای مربوط به دولت باید پیگیری و انجام شود
ربیع فلاح جلودار از مهمترین دغدغه دولت را ایجاد اشتغال دانست و تأکید کرد : باید زمینه اشتغال را در استان فراهم کنیم و واحدهای تولیدی و صنعتی در این بین نقش مهمی ایفا می کنند .
نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت : جهاد امروز عرصه تیر و تفنگ نیست و باید در دو جبهه فرهنگ و تولید با دشمن مبارزه کرد .
فیاضی افزود : کسی که در این مملکت ، یک نفر را صاحب زندگی کند ، اشتغال زایی کند ، مجاهد است ، تولید کنندگان با تولید ، مملکت را از وابستگی نجات می دهند و همه باید در این زمان ، احساس مسئولیت کنیم .
مدیرعامل شرکت شهرکهـای صنعتی مازندران نیز در این مراسم گفت : واحد تولیـدی پارس سلولز آمل تولیـد کننده ورق کارتن ، با ظرفیت ۱۷۸۲۰ تن و با حجم سرمایه گذاری۲۹۶۰۰ میلیـون ریال راه اندازی شده است .
موسوی تأکید کرد : با راه اندازی این واحد تولیدی برای ۲۵ نفر اشتغال ایجاد شده است .


خبر ۲۰ مرداد ۹۴ – اعطای تسهیلات کارآفرینی به آموزش دیدگان رشته‌های فنی و حرفه‌ای مازندران 

 خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران, رضا گرزین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با روح الله فرهادی مدیر صندوق کارآفرینی امید مازندران, تفاهم نامه ۲ میلیاردی امضا کرد.
گرزین گفت: جهت حمایت از آموزش دیدگان فنی و حرفه ای مازندران و انجام کار واقعی و دایر کردن کسب و کار به آنان وام اعطا می‌شود.
وی افزود: مبلغ این وام به افراد آموزش دیده فنی و حرفه ای که مدرک از سوی این سازمان دریافت کرده و با توجه به طرح ارائه شده آنان از ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان است که بهره این وام‌ها ۴ درصد است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران گفت: آموزش دیدگانی که قصد راه اندازی کسب و کار را در روستاها را دارند پس از اخذ وام تا ۶ ماه تنفس و در شهرها ۳ ماه تنفس بوده که پس از مدت اعلام شده باید به تدریج وام را به صندوق کارآفرینی امید بازپرداخت کنند.
گرزین ادامه داد: صندوق کارآفرین امید موظف است افرادی که از سوی این اداره به آن صندوق معرفی می‌شوند را تسهیلات اعطا که برای طرح‌های پشتیبان به ازای هر خط تولید تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با بهره چهار درصد پرداخت می‌شود.
وی افزود: به آقایان و خانم‌هایی که آموزش‌های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند و موفق به کسب مدرک فنی و حرفه ای شدند و طرح‌هایی که به صندوق معرفی می‌کنند تسهیلات داده می‌شود.
گرزین بیان کرد: این تسهیلات به افراد و آموزش دیدگان در قالب طرح‌های کارآفرینی، پشتیبان، خود اشتغالی و نفرات برتر کارآموزی که از سوی این اداره کل معرفی می‌شوند، می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.


خبر ۶ مرداد ۹۴ – برپایی نمایشگاه مهارت در مازندران/ امسال ۴۰ هزار شغل ایجاد می شود

خبرگزاری مهر : قائمشهر – اولین نمایشگاه مهارت، صنعت و اشتغال استان مازندران همزمان با هفته ملی مهارت در قائشمهر افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، هدف آموزشهای فنی و حرفه ای، اعتلای سطح مهارت و فرهنگ، دانش عمومی، پرورش کمالات و فضایل اخلاقی است و همزمان با هفته ملی مهارت که از سوم تا نهم مرداد هر سال برگزار می شود، نمایشگاه مهارت، صنعت و اشتغال مازندران در قائمشهر به پا شد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندارن ظهر دوشنبه، در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مهارت، صنعت و اشتغال در قائمشهر گفت: آنچه اقتصاد جهادی و ملی را بیش از پیش تحت تأثیر خود قرار می دهد بازارهای کار و اشتغال و حوزه مهارت آموزی است.
علیرضا یونسی، مهارت آموزی را بهترین مسیر برای اشتغال پایدار دانست و اظهار داشت: در مازندران در همه حوزه ها، ظرفیت های فراوانی داریم و اگر مهارت آموزی در آن لحاظ شود در بحث اشتغال موجب افزایش سرانه تولید ناخالص ملی خواهد شد.
ترویج ماهیان در قفس در مازندران
یونسی با اشاره به اینکه در دریای مازندران از نظر اقتصادی به جز گردشگری، هیچ استفاده ای نمی شود، اذعان کرد: در سالهای اخیر بحث پرورش ماهیان در قفس در حال بررسی است ولی باید در حوزه اقتصاد دریا کارهای زیادی انجام داد.
وی با بیان اینکه کشورهایی موفق هستند که علم روزآمد خود را در جهت توسعه بکار برند، گفت : آموزشگاههای فنی و حرفه ای و دانشگاهها باید برای خدمت به توسعه اقتصاد و توسعه صنعت و خدمات گردشکری استان پای کار باشند.
مهارت مورد نیاز مازندران شناسایی شود
یونسی ادامه داد: باید با بررسی، مهارت ها و مشاغل مورد نیاز استان دقیقا” احصاء شود وسپس منطقه بندی شوند تا ببینیم در آینده درمازندران به چه مشاغلی نیاز داریم.
معاون سیاسی امنیتی استان مازندران، مهاجرت روستاییان به شهرها را یک از دغدغه های مسئولان دانست و تأکید کرد: با بردن برخی از مشاغل به روستاها و توسعه مشاغل روستایی، شرایط ماندگاری آنان در روستاها فراهم می شود.
یونسی با تأکید بر شیوه کیفیت بخشی آموزش فنی و حرفه ای و آشنایی جوانان با دستاوردهای روز دنیا، بیان کرد: هرچه مهارت آموزی رشد بیشتری پیدا کند امنیت اجتماعی هم رشد بیشتری خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه در حوزه امنیت در منطقه، جزو کشورهای موفق هستیم اظهار داشت: در سفر اخیر استاندار به قزاقستان موضوع گردشگری سلامت با این کشور مطرح شد تا بیماران قزاقستانی جهت مداوا به مازندران بیایند و پیرو آن از جاذبه های این استان هم بازدید کنند.
معاون سیاسی امنیتی مازندارن با بیان اینکه باید آموزش را به خانه ها ببریم، تصریح کرد : در حوزه آموزش های سخت افزاری و نرم افزاری، فنی و حرفه ای امروز به درجه ای از توانایی رسیده است که بسیاری از رفع نیازهای مردم را به داخل خانه نهایشان  برده است.
تشکیل بانک اطلاعاتی کارآفرینان
وی در ادامه سخنرانی با تأکید بر تشکیل بانک اطلاعاتی کارآفرینان، گفت : با ورود بنیاد ملی نخبگان در حوزه های فنی و حرفه ای، دستاوردهای بزرگ مهارت آموزی و آموزش های تخصصی حاصل خواهد شد.
یونسی با اشاره به اینکه مازندران فقط برای به سرانجام رساندن پروژه های دولت قبل به ۱۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد، گفت : امیدواریم با وجود فضای سازندگی و توسعه و استشمام عطر رونق اقتصادی در استان همه با تلاش و همدلی  با مشکلات مقابله کنیم.
در سال گذشته ۲۵ هزار شغل در استان بوجود آمد
رضا گرزین مدیرکل فنی و حرفه ای استان مازندران با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۵ هزار شغل در این استان بوجود آمده است، گفت: در سال جاری استاندار مازندران از ایجاد ۴۰ هزار شغل جدید خبر دادند ولی ما به توسعه بیشتری نیاز داریم و این ارقام در مقابل معضل بیکاری در استان بسیار پایین است.
گرزین رسیدن به توسعه کشور را ازاهداف مهم ایجاد نمایشگاه مهارت، صنعت و اشتغال، برشمرد و اظهار داشت : با برگزاری این نمایشگاهها بنا داریم بر اساس الگوهای جدید شغلی در دنیا به آنچه که شایسته کشورماست، برسیم.
وی با تأکید بر اینکه به صرف آموزشهای تئوری و دانشگاهی نمی توانیم به توسعه برسیم، اذعان کرد : با آسیب شناسی که در استان انجام شده است با آموزش های ضبط صوتی مواجه هستیم در صورتیکه بر طبق فرمایشات مقام معظم رهبری ما به موازات علم به پنجه های کارآمد نیاز داریم.
این مدیرکل با اشاره به اینکه آمار اشتغال برخی از آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان سالانه به بیش از ۱۰۰ نفر می رسد، گفت : سازمان فنی و حرفه ای با ارائه آموزش های نوین خود، جوانان را به سوی کارآفرینی و اشتغال سوق می هد.
آموزش رایگان ۲۸ هزار نفر در خانه کارگر مازندارن
نصراله دریابیگی دبیرخانه کارگرو نماینده کارگران و بازنشستگان استان مازندارن، از آموزش رایگان ۲۸ هزار نفردر خانه کارگر استان خبر داد و گفت : خانه کارگرمازندران با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه بدون عدالت و عدالت بدون توسعه، بدون دریافت هیچگونه کمک دولتی افراد را مورد آموزش مهارت قرار می دهد
وی خواستار اجرای قوانین کار و تأمین اجتماعی، قانون کار و بیمه برای همه کارگران و کارآفرینان شد.
یادآورمی شود نمایشگاه مهارت، صنعت و اشتغال از پنجم تا نهم مرداد در محل نمایشگاه دائمی مازندران واقع در قائمشهر برگزار است.


خبر ۳۰ اردیبهشت ۹۴ –  زمینه اشتغال فارغ التحصیلان کشاورزی مازندران فراهم شود

خبرگزاری تسنیم : به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار در جمع اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران، بر واگذاری امور به بخش خصوصی برای چابک‌سازی دولت تاکید و اظهار داشت: باید فعالیت‌های دولت به بخش خصوصی واگذار شود و دولت به وظیفه نظارتی و حمایتی خود عمل کند.
وی با اشاره به اینکه مازندران از استان‌های مهم در تامین امنیت غذایی کشور است، گفت: باید با تحول ساختاری زمینه ارائه خدمات بیشتر و بهتر را برای مردم فراهم کنیم و در این زمینه تشکل‌های مردم نهاد و بخش خصوصی می‌توانند بسیار راهگشا باشد.
فلاح، افزایش تولید،کاهش هزینه و سرعت عمل در کارها را خواستار شد و گفت: باید تلاش کنیم تا زمینه اشتغال فارغ التحصیلان کشاورزی فراهم شود و سازمان نظام مهندسی با یک برنامه عملیاتی و جدی در این زمینه برنامه‌ریزی کند.
در این نشست با تبادل نظر و بیان دیدگاه‌ها در زمینه امضا چهار تفاهم‌نامه مهم در حوزه‌های کشاورزی، منابع طبیعی، شیلات و محیط زیست بحث و تبادل نظر و مقرر شد با نظر کارشناسان، مفاد توافق‌نامه برای واگذاری امور این حوزه‌ها به سازمان نظام مهندسی کشاورزی تدوین و برای امضا و اقدامات عملی هرچه سریع‌تر ارائه شود.
خبر دیگر اینکه، با حضور استاندار مازندران و جمعی از تولیدکنندگان آجر و سفال، مسائل و مشکلات این حوره مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این نشست تعدادی از تولیدکنندگان به بیان مسائل و مشکلات خود در زمینه تولید سفال و آجر پرداختند.
استاندار مازندران نیز در این نشست بر حمایت جدی از واحدهای تولیدی مازندران تاکید کرد و قول مساعد داد تا مسائل و مشکلات مطرح شده برطرف شود.
همچنین در جلسه ای با حضور ربیع فلاح، استاندار مازندران و اعضای اتحادیه پروفیل مازندران، مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی پروفیل مازندران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در این نشست تعدادی از اعضای اتحادیه به بیان مشکلات واحدهای تولیدی پرداختند.
کمبود نقدینگی، فرسودگی ماشین آلات، کاهش ساخت و ساز از جمله مهم‌ترین مسائلی بود که در جلسه مطرح شد.
استاندار مازندران پس از اظهار نظر تولیدکنندگان گفت: واحدهای تولیدی مازندران با ظرفیت بسیار پائین مشغول فعالیت هستند و امیدواریم با همکاری اتحادیه‌ها و کمک دولت این واحدهای تولیدی به ظرفیت واقعی خود نزدیک شوند.
وی، ظرفیت ۶۵ هزار تن تولید در این بخش را بسیار مناسب خواند و گفت: به دلیل مشکلات موجود، حدود ۵ هزار تن پروفیل در این واحدها تولید می‌شود و این میزان مطلوب استان نیست.
استاندار مازندران تصریح کرد: سعی می‌کنیم با همکاری بانک‌ها، بخشی از مشکلات نقدینگی و سرمایه در گردش این مراکز تولیدی را رفع کنیم


خبر ۲۷ اریبهشت ۹۴ – جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در دستگاه‌های اجرایی مازندران     
خبرگزاری فارس : مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندران از جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.
سیدمجتبی شریف‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، با اشاره به مجوز صادر شده از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در تاریخ ۲۱ اسفند ماه سال ۹۰ تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ سهمیه جذب نیرو به مازندران اختصاص یافته بود، اظهار کرد: از این تعداد ۴۰۳ سهمیه ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر بالای ۵۰ درصد بوده‌ است.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ۲ هزار و ۹۰۳ سهمیه به استانداری مازندران داده شد که به دستگاه‌های اجرایی برای استخدام ابلاغ کند، افزود: از مجموع سهمیه تخصیص یافته به استان یک‌هزار و ۴۰۷ سهمیه از سوی استانداری بین ۲۸ دستگاه اجرایی توزیع شده است.
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندران با اشاره به اینکه ۶۰۰ سهمیه برای استخدام نیروهای آزاد از طریق آزمون استخدامی بوده که در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال ۹۱ برگزار شده است، تصریح کرد: همچنین ۷۵۶ سهمیه براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه برای استخدام ایثارگران بوده که در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران قرار گرفته‌ است.
وی خاطرنشان کرد: از این سهمیه‌های اختصاص یافته برای آزمون استخدامی به‌استثنای اداره‌کل بازرسی تمامی افراد پذیرفته شده شماره‌های مستخدم مربوطه را دریافت کردند و از ابتدای امسال در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار شدند.
شریف‌زاده با اشاره به اینکه از تعداد ۷۵۶ سهمیه ویژه ایثارگران تاکنون ۶۴۵ نفر شماره مستخدم دریافت کرده و مشغول به کار شدند، گفت: در حال حاضر حدود ۱۱۱ سهمیه مربوط به ایثارگران است که تاریخ گزینش آنها مربوط به اول آبان ماه ۹۲ بوده و به صورت جدی در حال پیگیری هستیم.


خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۴ – ایجاد اشتغال برای ۴۵۰۰ نفر با احیای کارخانه ذغال سنگ البرز
خبرگزاری ایلنا: استاندار مازندران با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه احیا ذغال سنگ البرز، گفت: با تحقق این مهم، ۴۵۰۰ نیروی کار جدید در سوادکوه مازندران جذب می‌شوند.
به گزارش ایلنا، ربیع فلاح جلودار بعد از ظهر امروز در دیدار با جامعه کارگری مازندران، اظهار داشت: کارگران همواره در ارتقا تولید جامعه نقش آفرین بوده و هستند.
وی افزود: نگرش دولت تدبیر و امید، حفظ و تعالی جایگاه رفیع کارگران بوده و برای تامین مطالبات بحق کارگران از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه کارگران از قشر زحمتکش و با ارزش جامعه بوده که تکریم آنان امری ضروری است، تصریح کرد: مسائل مربوط به کارگری نباید از امروز به فردا کشانده و باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این معضلات رفع شود.
فلاح با بیان اینکه مازندران در روزهای پایانی سال گذشته میزبان کارگران ورزشکار کشور بوده است، افزود: این امر سبب ارتقا روحیه نشاط و شادمانی کارگران شده است.
وی با اعلام اینکه مدیران مازندران نسبت به تامین حقوق کارگران نباید درنگ کنند، تصریح کرد: بنده در دفاع از حقوق کارگران استان پیشتاز خواهم بود تا تعالی کارگران حفظ شود.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه مادامی که در مازندران مسئولیت دارم به قشر کارگری استان قول می‌دهم که در حوزه خصوصی‌سازی واحدهای کارگری هیچ اتفاقی صورت نگیرد، گفت: متاسفانه این اقدام در گذشته بزرگ‌ترین ضربه به بخش اقتصاد و کارگری کشور و مازندران وارد آورده است.
فلاح با بیان اینکه اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان، ذغال سنگ البرز مرکزی احیا می‌شود، افزود: بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در این واحد صنعتی مشغول به کار و سبب رونق اقتصادی منطقه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مشکل رانندگان خودروهای سنگین را در بنادر استان پیگیر خواهم شد، تصریح کرد: بکارگیری اتباع بیگانه در مازندران در نهادهای دولتی و خصوصی استان امری ممنوع و با خاطیان برخورد می‌شود.
استاندار مازندران با بیان اینکه حفظ اشتغال و امنیت شغلی جامعه کارگری را با جدیت در استان دنبال می‌کنیم، گفت: در سال همدلی و همزبانی، کارگران و تولیدگران پیش‌قراول این شعار محوری باشند.
فلاح با اشاره به اینکه کارگران در صفوف مقدم همدلی و همزبانی مردم و دولت هستند، تصریح کرد: باید با اعتماد‌سازی بتوانند زمینه اشتغال پایدار و رونق اقتصادی و کیفیت تولید نقش آفرین باشند.
وی افزود: سال ۹۴ سال رونق اقتصادی و نهضت اشتغال در مازندران قلمداد شده است.


استخدام در آتش نشانی های استان مازندران

استانداری مازندران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری های استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۵۲۸۸۷ مورخ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ سازمان شهرداری هاودهیاری های کشور و به استناد مجوزاستخدامی شماره ۲۲۵/۹۳/۱۲۶۷۲ مورخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رییس جمهور ، درنظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای تخصصی ، عملی و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت درشهرهای استان به شرح زیر استخدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ اردیبهشت ۹۴ – نتایج آزمون استخدامی به صورت مکتوب اعلام شود
خبرگزاری ایسنا : نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت برگزاری آزمون‌های استخدامی گفت که نتیجه آزمون‌های استخدامی مثل کنکور سراسری به صورت مکتوب اعلام شود.
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایسنا، قاسم احمدی لاشکی در تذکر شفاهی خود ضمن تبریک روز شوراها، روز کارگر و روز معلم گفت: مجوز استخدامی برای استخدام پیمانی به شماره ۱۱۰۴۵۵۰ مورخ ۲۱/۱۲/۹۰ منتشر شد و اعلام کردند عده‌ای آزمون بدهند که آزمون در تاریخ ۱۱/۱۲/۹۱ برگزار شد.
او ادامه داد: اعلام شد کسانی که در آزمون قبول شدند باید مشغول کار شوند. که این مساله جزو ملزومات بود. اما نکاتی در این مورد مطرح می‌شود اولا آزمونی که گرفته شد باید نفرات برتر سر کار می‌رفتند و دوم این که در آزمون‌هایی که اعلام شد مشخص شده بود چه شهرستان‌هایی در چه رشته‌هایی باید جذب شوند. اما این اتفاق نیفتاد.
احمدی لاشکی توضیح داد: به عنوان مثال در شهرستان نوشهر چهار نیاز در رشته‌های مختلف عنوان شده بود اما کسانی که جذب شدند دو برابر شده و رشته‌هایی که اعلام شده جذب نشده‌اند. یعنی احتمالا عده‌ای سوگولی هستند و این آزمون‌ها تشریفاتی است.
نماینده نوشهر تاکید کرد:‌ اگر قرار باشد آزمون برگزار کنیم و هزینه‌ای هم از جوانان بگیریم و همانهایی که شرکتی هستند دوباره جذب شوند آزمون معنا ندارد.

خبر ۲۸ اسفند ۹۳ – اشتغال فارغ‌التحصیلان مازندرانی در سال ۹۴

خبرگزاری فارس : به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، ربیع فلاح‌جلودار شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاح سه طرح بهداشتی و درمانی این شهرستان طرح تحول سلامت را یک کار انقلابی دولت با کمک مجلس برشمرد و اظهار کرد: آنچه حق مردم بود در این طرح انجام شد.
وی با اشاره به اینکه تفکر جهادی به معنای استفاده از همه توان، اوقات و ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم است، تصریح کرد: تفکر جهادی باید در جامعه حاکم شود.
استاندار مازندران ظرفیت خیران در استان را بی‌نظیر دانست و افزود: مازندران از این بابت رتبه نخست را دارد و باید از این ظرفیت برای رفع نیاز استان و کشور بهره برد و با کمک بخش خصوصی این نیازها را برطرف کرد.
فلاح با اشاره به بهره‌مندی یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی اعتبارات دولتی در سال ۹۳،مطرح کرد: این مبلغ یک بیستم پولی است که در اختیار مردم و بخش خصوصی است و ما باید زمینه مشارکت مردم در طرح‌ها را با سود متعارف فراهم کنیم.
این مسئول از اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز و تکمیل بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حوزه سلامت خبر داد و افزود: ۵۰ میلیارد تومان نیز از بحث تملک دارایی در حوزه سلامت هزینه شد.
استاندار مازندران بخش خصوصی را موتور محرکه توسعه عنوان کرد و گفت: از این ظرفیت باید در قالب مقررات و چارچوب‌ها برای سرمایه‌گذاری بهره برد.
وی کمک و حمایت بخش خصوصی و هدایت سرمایه‌ها در سرمایه‌گذاری مفید را سبب پیشرفت جامعه عنوان کرد.
نماینده عالی دولت در مازندران از افزایش ۲۶ درصدی بودجه سال ۹۴ خبر داد و تصریح کرد: در بحث ردیف‌ها و تبصره‌ها نیازمند حمایت نمایندگان استان و پیگیری مدیران برای جذب و مدیریت بودجه استان هستیم.
فلاح در پایان با اظهار امیدواری سالی بهتر از سال ۹۳، سال ۹۴ را سال اشتغال فارغ‌التحصیلان جویای کار عنوان کرد و گفت: اشتغال فارغ‌التحصیلان در ۹۴ با جدیت پیگیری می‌شود و نخستین اقدامات برای تحقق این امر در روز‌های پایانی ۹۳ انجام شد و مقرر شد با همکاری دانشگاه‌ها و بستن قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان و فراخوان و نیز مهارت‌آموزی این افراد مشغول به‌کار شوند.


خبر ۲۴ اسفند ۹۳ – نهایی شدن وضعیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی مازندران

خبرگزاری ایرنا : به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران حسن خیریانپور روز یکشنبه با اشاره به آغاز به کار ۶۰۰ نفر از پذیرفته شدگان ازمون استخدامی سال ۱۳۹۱ تا پایان هفته جاری افزود: بر اساس مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۱/۹۳ صادره از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در سال ۱۳۹۰ تعداد دو هزار و ۵۰۰ سهمیه استخدامی به دستگاه های اجرایی استان مازندران اختصاص یافت که استانداری مازندران نسبت به توزیع سهیمه بین ۲۲ دستگاه اجرایی استان اقدام و آزمون استخدامی به تعداد ۶۴۴ سهمیه استخدامی برگزار گردید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران برخی از مشکلات اداری فرا استانی را دلیل تاخیر در جذب پذیرفته شدگان اعلام کرد و افزود: با پیگیری های متعدد استانداری تعداد ۶۰۰ سهمیه مربوط به پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق الذکر در بین دستگاه های اجرایی مورد نظر توزیع گردید تا از طریق سامانه کارمند ایران نسبت به ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان و دریافت شماره مستخدم و شروع به کار افراد تا پایان سال جاری اقدام نمایند.
حسن خیریانپور با بیان اینکه از مجموع ۷۶۳ سهیمه ایثارگران اختصاص یافته به استان مازندران تا کنون فرآیند استخدام ۳۶۹ نفر شامل دریافت شماره مستخدم و گزینش آنها به اتمام رسیده است گفت : تعداد ۳۹۵ سهمیه از سوی استانداری در حال پیگیری از مراجع ذیصلاح می باشد که انتظار است تا پایان هفته جاری سهمیه های مذکور دریافت شود


خبر ۱۴ اسفند ۹۳ – مشکلی برای استخدام پذیرفته‌ شدگان آزمون سال ۹۱ در مازندران وجود ندارد
خبرگزاری فارس : حسن خیریان‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی در دستگاه‌‌های دولتی استان، اظهار کرد: افرادی که آزمون استخدامی سال ۹۱ پذیرفته شدند ولی هنوز شروع به کار نکردند طی چندین مرحله پیگیری به عمل آمد، آخرین مرحله پیگیری هفته قبل بود که جلسه‌ای در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار شد و این موضوع به نتیجه رسید.
وی با بیان اینکه سهمیه مازندران در آزمون استخدامی در دستگاه‌های دولتی برای ۶۰۰ نفر بوده‌ است، بیان‌ داشت: کسانی که در آزمون پذیرفته شدند صورت جلسه شد و تمامی کارها در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام شد که این تعداد باید در ۲۲ دستگاه اجرایی استان به‌کارگیری شوند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران تصریح کرد: دغدغه افرادی که در آزمون سال ۹۱ پذیرفته شدند ولی هنوز شروع به کار انجام نشدند، با نگاه مثبت دولت و پیگیری‌های انجام شده از طریق استانداری جلسه‌ای برگزار شد و الان مراحل کاری و سهمیه دستگاه‌ها مشخص شد و مشکل خاصی در این راستا نیست.
خیریان‌پور با اشاره به اینکه از میان ۲۲ دستگاه، ۱۹ دستگاه اجرایی استان نسبت به گزینش و مراحل اداری اقدام کردند، گفت: تنها دستگاه‌های ثبت احوال، بازرسی و جمع‌آوری اموال تملیکی این کار را انجام ندادند.
وی اظهار کرد: در نشست با مدیرکل ثبت‌احوال مازندران و تماس تلفنی با مدیرکل منابع انسانی ثبت‌احوال کشور قرار شد طی روزهای آینده این اداره‌کل نسبت به گزینش اقدام کند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران افزود: بازرسی استان که مربوط به قوه‌قضاییه است و مسائل خاص خود را دارد و جمع‌آوری اموال تملیکی دو یا سه نفر هستند که بحث‌هایی است که به دنبال این هستیم که انجام شود.
خیریان‌پور در پایان گفت: شروع به‌کار پذیرفته‌شدگان آزمون سال ۹۱ قبل از عید ۹۴ در دستگاه‌ها انجام می‌شود که هماهنگی‌های لازم در این راستا در حال انجام است.

خبر دی ماه ۹۳ :اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداریهای تازه تاسیس استان مازندران

بدینوسیله نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداریهای تازه تاسیس استان مازندران ( برگزار شده در تاریخ۹۳/۶/۲۱ ) پس از انجام مصاحبه تخصصی ، مشخص و به شرح ذیل اعلام می گردد .لازم به ذکر است که افراد قبولی اصلی متعاقباً جهت ادامه روند استخدامی ( گزینش و حراست ) فراخوان خواهند شد .

قابل توجه افراد ذخیره ، چنانچه پذیرفته شده اصلی به هر دلیل از ادامه روند استخدامی منصرف و یا از طریق مبادی ذیربط ( گزینش و حراست ) صلاحیت آن مورد تأیید قرار نگیرد از افراد ذخیره بعنوان جایگزین دعوت بعمل خواهد آمد .

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

 خبر ۳ آذر  ۹۳ –  پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان از ابتدای سال آینده مشغول به کار خواهند شد.
جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور استاندار، معاونین استانداری، فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون تدوین بودجه سال آینده استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در این جلسه با اشاره به اینکه اطلاعات کلیه طرح ها و پروژه های مهم شهرستان ها در اختیار نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است، گفت: باید از ظرفیت نمایندگان برای اختصاص بودجه لازم به طرح ها استفاده شود.
وی ارتباط با نمایندگان را بسیار مفید دانست و افزود: به زودی جلسه دیگری با نمایندگان استان در تهران خواهیم داشت و رایزنی های لازم برای تدوین بودجه ای کاربردی و عملیاتی صورت خواهد گرفت.
فلاح ادامه داد: تا زمانی که لایحه بودجه توسط دولت بسته نشده می توان با چانه زنی، در بعضی سقف ها تغییر ایجاد کرد و بودجه بیشتری دریافت نمود.
نماینده عالی دولت در استان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا همه توان خود را در این مدت برای رایزنی با وزارتخانه ها در راستای جذب اعتبارات لازم انجام دهند.
ربیع فلاح با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه استان اذعان نمود: جایگاه بخش خصوصی، نخبگان و دانشگاهیان باید در این برنامه لحاظ شود.
وی با بیان اینکه با بودجه دولتی نمیتوان کشور را اداره کرد، تصریح نمود: باید از ظرفیت مردمی بدون اتکا به نفت برای توسعه و آبادانی کشور استفاده کرد.
استاندار مازندران ضمن تقدیر از معاونت برنامه ریزی استانداری به جهت اجرای مطلوب سرشماری کشاورزی، خاطرنشان کرد: مازندران از جمله چند استان برتر کشور بود که کار سرشماری را در موعد مقرر به پایان رساند.
وی در بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: ۱۵۰۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان از ابتدای سال آینده مشغول به کار خواهند شد.


برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری مازندران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های شهرهای تازه تاسیس استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۱۰۷۰۴ مورخ ۲۱/۰۳/۱۳۹۳ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و به استناد مجوز استخدامی شماره ۱۸۸۱۴/۹۲/۲۲۰مورخ ۱۴/۱۱/۹۲ معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رییس جمهور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون استخدامی توانمندیهای تخصصی، عملی یا مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت درشهرهای تازه تاسیس به استخدام نماید.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

 برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر۱ تیر ماه ۹۳ – تعیین تکلیف پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دولت در مازندران

خبرگزاری فارس : نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای از رئیس جمهور خواست تکلیف پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دولت در مازندران را مشخص کند.

سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با اشاره به مشکلات اشتغال در استان‌های شمالی کشور اظهار داشت: در حال حاضر مشکل اشتغال مهم‌ترین دغدغه مردم شمال کشور به ویژه شهرهای مازندران است.
وی در ادامه به روند طولانی به کارگیری متقاضیان اشتغال کار که در دولت گذشته در آزمون استخدامی پذیرفته شدند ولی نسبت به به‌کارگیری این افراد اقدام نشد، گفت: در نامه‌ای به رئیس جمهور این موضوع مورد پی‌گیری قرار گرفت.
نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار خاطر نشان کرد: در نامه‌ای به رئیس جمهور درخواست کردم که زمینه به کارگیری این افراد در بدنه استانداری‌های مازندران فراهم شود.
وی با اعلام اینکه افرادی که دولت گذشته در آزمون استخدامی پذیرفته شدند به نوعی دچار یاس و ناامیدی شده‌اند، گفت: مسئولان ملی به این مسئله توجه کنند که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دولت تنها دغدغه شغل دارند.

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری مازندران سال ۹۲

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۴ اسفند ۹۲ – اجرای ۶۸۰ طرح اشتغال مددجویان در بابل (خبرگزاری فارس)

۲۳ آذر۹۲ – ایجاد ۹۴۰۰ فرصت شغلی در مازندران( خبرگزاری مهر)

۲۹ مرداد ۹۲ – نتایج یک و نیم برابر ظرفیت آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی راه و شهرسازی مازندران

۲۲ مرداد ۹۲ – نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران

۱۹ مرداد ۹۲ – نتایج نهایی آزمون استخدامی ثبت احوال مازندران

۱۷ مرداد ۹۲ – اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی به همراه فهرست پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی مورخه ۱۱ اسفند ۹۱ در سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران

۱۴ اسفند ۹۲ – اجرای ۶۸۰ طرح اشتغال مددجویان در بابل

 خبرگزاری فارس : مدیر کمیته امداد شهرستان بابل گفت: ۶۸۲ طرح اشتغال در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، صنفی و صنایع دستی این نهاد برای خانوارهای زیر پوشش و نیازمند اجرا شده است.به گزارش خبرگزاری فارس از بابل ، حسین سلیمانیان امشب در نشست خبری به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری، ضمن تبریک سالگرد تاسیس کمیته امداد امام اظهار داشت: به مناسبت سالگرد تاسیس کمیته امداد و هفته احسان و نیکوکاری هر ساله ۱۴ اسفند در آستانه سال نو با همکاری نیروی مقاومت بسیج، آموزش و پرورش و صدا و سیما جشن نیکوکاری در راستای یاری رساندن به اقشار نیازمند برای همنوایی و دلجویی خانواده‌ها برگزار می‌شود.
وی از به صدا در آمدن زنگ احسان و نیکوکاری در تمامی مدارس شهرستان بابل خبر داد و گفت: با همکاری شورای خیران و حامیان اکرام کمیته امداد شهرستان بابل مراسم جشن گلریزان و جشنواره نیکوکاری با حضور خیران بابل و مردم برگزار می‌شود.
این مسئول از افتتاح دومین شبکه نیکوکاری محله شهرستان بابل در مسجد سیدالشهداء حمزه‌کلا خبر داد و گفت: این هسته مردم نهاد به تعداد چهار هسته بوده که نخستین هسته در مهدیه امیرکلا و دومی در مسجد سیدالشهداء حمزه‌کلا در ۱۷ اسفند سال جاری افتتاح می‌شود که دو هسته دیگر در دست اجراء است.
مدیر کمیته امداد شهرستان بابل افزود: در کمیته امداد بابل ۸ هزار و ۱۶۶ خانوار شامل ۱۵ هزار و ۸۶ نفر زیر پوشش قرار دارند که پرداخت مستمری ماهانه بیش از ۳۵ میلیارد و ۸۹۱ میلیون ریال است.
وی اظهار داشت: در طرح شهید رجایی که برای سالمندان بالای ۶۰ سال نیازمند روستایی است نیز حدود ۳ هزار و ۷۴۷ خانوار با ۶ هزار و ۱۷۳ نفر را زیر پوشش دارد.
سلیمانیان خاطرنشان کرد: ۷۷ هزار صندوق در سطح شهرستان بابل وجود دارد که ماهیانه میانگین ۱۳۰ میلیون تومان جمع‌آوری می‌شود، این در حالی است که هزینه ماهانه مستمری بگیران بالغ بر ۳۵۸ میلیون تومان است.
این مسئول افزود: در بخش عمران نیز تعداد ۸۰۸ انشعاب برق، آب، گاز، تعمیر بازسازی مسکن، ایجاد سرویس بهداشتی، حصارکشی و آشپزخانه با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۶۶ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال برای مددجویان اجرا شده است.
سلیمانیان با اشاره به اینکه ی:‌هزار و ۴۳۶ دانش‌آموز و ۳۵۶ دانشجو از خدمات امداد استفاده می‌کنند، گفت: یک میلیارد و ۶۵۱ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال بابت کمک هزینه دانش‌آموزی و دانشجویی توسط این نهاد پرداخت شده است.
مدیر کمیته امداد شهرستان بابل بیان داشت: ۱۷۷ نوعروس بیش از ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال از کمک‌های هزینه ازدواج این نهاد بهره‌مند شدند.
وی با اشاره به میزان جمع‌آوری زکات خاطرنشان کرد: مبلغ ۱۸ میلیارد و ۶۱۴ میلیون و ۷۸۴ هزار ریال زکات در سطح منطقه جمع‌آوری شده است که برای نوسازی و بهسازی مساجد و کمک هزینه معیشت محرومان هزینه شده است.
این مسئول به بخش خودکفایی، اشتغال و وام کارگشایی اشاره و بیان داشت: ۶۸۲ طرح اشتغال در بخش‌های کشاورزی، صنعتی، صنفی و صنایع دستی این نهاد برای خانوارهای زیر پوشش و نیازمند اجرا شده است که ۵۰ میلیارد و ۴۷۷ میلیون و ۹۶۳ هزار ریال به صورت وام پرداخت شده است و یک‌هزار و ۴۷ نفر از وام قرض‌الحسنه این نهاد به میزان ۸ میلیارد و ۶۳۸ میلیون ریال بهره‌مند شدند.
مدیر کمیته امداد شهرستان بابل اظهار داشت: در بخش اکرام و ایتام نیز کمیته امداد شهرستان بابل ۹۳۴ یتیم را زیر پوشش دارد و ۳ هزار و ۵۳۵ حامی مبلغ ۱۴ میلیارد و ۱۴ میلیون و ۶۴۳ هزار ریال برای حمایت از ایتام پرداخت کرده است.


۲۳ آذر۹۲ – ایجاد ۹۴۰۰ فرصت شغلی در مازندران

 خبرگزاری مهر : مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: تعداد جویندگان کار در سالجاری ۲۵ هزار و ۶۶ نفر است که ۱۵ هزار و ۱۷۰ فرصت شغلی تعهد شد و تاکنون ۹ هزار و ۴۵۳ شغل ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی بابایی کارنامی ظهر پنجشنبه در کارگروه اشتغال استان افزود: ۵۳ درصد از جویندگان کار استان دارای مدرک تحصیلی دیپلم وز یر دیپلم، ۴۷ درصد دارای مدرک فوق دیپلم و بالاتر هستند.

وی اظهار داشت: ۸۲ درصد مجموع جویندگان کار فاقد مهارت هستند و ۱۸ درصد دارای مهارت هستند.

مدیرکل تعاون مازندران یادآورشد: ۴۰ درصد فرصتهای شغلی در بخش صنعت، دو درصد در کشاورزی و ۵۸ درصد در خدمات است و ۶۶ درصد جویندگان کار مرد و بقیه زن هستند و ۷۱ درصد بکارگمارده شدگان مرد و بقیه زن هستند.

بابایی درباره اشتغال اتباع خارجی گفت: در حال حاضر ۱۰۱ نفر تبعه خارجی از ۱۶ کشور جهان در استان مازندران دارای پروانه کار هستند که از این تعداد ۶۲ نفربه عنوان کارگر ساده و ۳۹ نفر به عنوان کارگر فنی مشغول به کار هسد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بهبود فضای کسب و کار، تقویت و ایجاد بخش های تحقیق و توسعه و گسترش درآمدی در محصو و فرآیند نگاهی تولیدی، هماهنگی و انسجام در سیاستهای پولی و مالی از فعالیتهای حوزه های کاریابی است.

وی اظهار داشت: موانع ساختاری، اقتصادی و اجتمای از جمله آسیبهای حوزه اشتغال بشمار می رود.

وی عنوان کرد: تعداد جویندگان کار در سال ۹۱ حدود ۴۳ هزار و ۷۱۴ نفر بوده که ۲۸ هزار و ۷۷۸ فرصت شغی ایجاد شد و ۱۴ زار و ۸۶۸ نفر مشغول بکار شدند.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی


خبر ۲۹ مرداد ۹۲ – نتایج یک و نیم برابر ظرفیت آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی راه و شهرسازی مازندران به شرح جدول ذیل اعلام گردید. نفرات اصلی اعلام شده میبایست در اسرع وقت به اداره کل راه و شهرسازی مازندران واقع در خیابان انقلاب – روبروی استانداری – ساختمان اداره کل راه و شهرسازی مازندران مراجعه فرمایند.

لازم به ذکر است نتایج داوطلبین متقاضی در رشته های ذیل متعاقبا در هفته های آتی اعلام خواهد شد:

۱- رشته حسابداری شهرستان چالوس

۲- مهندس راه و ساختمان شهرستان های بهشهر و نوشهر

۳- کارشناس ارتباط و مخابرات شهرستان قائم شهر

۴- کارشناس حقوقی شهرستان نور

۵- کارشناس شهرسازی و معماری شهرستان جویبار


در مصاحبه های استخدام های دولتی چه می پرسند؟

نتایج یک و نیم برابر ظرفیت آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی راه و شهرسازی مازندران

ردیفنام دستگاهنامنام خانوادگینام پدرشماره شناسنامهرشته شغلیمحل خدمت

وضعیت

۱

راه و شهرسازی استان مازندران

فاطمه

صداقتی

محمدعلی

۷۳۳۶

حسابدار

بهشهر

اصلی

۲

راه و شهرسازی استان مازندران

زهرا

اصغری

صفرقلی

۸۹۵۲

حسابدار

بهشهر

ذخیره

۳

راه و شهرسازی استان مازندران

عاطفه

جلیلی کناری

خلیل

۶۴۷

حسابدار

محمودآباد

اصلی

۴

راه و شهرسازی استان مازندران

کوثر

امینی

خلیل

۲۰۸۰۱۵۸۰۱۵

حسابدار

محمودآباد

ذخیره

۵

راه و شهرسازی استان مازندران

سحر

ایزدی

الیاس

۳۷۴

حسابدار

نور

اصلی

۶

راه و شهرسازی استان مازندران

فاطمه

محمدزاده

فضل اله

۳

حسابدار

نور

ذخیره

۷

راه و شهرسازی استان مازندران

اسماعیل

فولادی سوادکوهی

اسداله

۸۲۹۳۹۰۱۶

مهندس راه و ساختمان

نکا

اصلی

۸

راه و شهرسازی استان مازندران

محمدرضا

یحیایی

لطف اله

۱۲۲۵

مهندس راه و ساختمان

نکا

ذخیره

۹

راه و شهرسازی استان مازندران

جواد

معینی کوچکسرایی

علی اصغر

۲۹۰

مهندس راه و ساختمان

تنکابن

اصلی

۱۰

راه و شهرسازی استان مازندران

سیدسهیل

ابوهاشمی مقدم

سید مصطفی

۲۲۷۰۰۱۷۲۱۸

مهندس راه و ساختمان

تنکابن

ذخیره

۱۱

راه و شهرسازی استان مازندران

نازنین

رعیت دوست تلوئی

جمشید

۱۴

مهندس راه و ساختمان

جویبار

اصلی

۱۲

راه و شهرسازی استان مازندران

مهناز

پاشازاد آزاد

هوشنگ

۱

مهندس راه و ساختمان

جویبار

ذخیره

۱۳

راه و شهرسازی استان مازندران

سیده معصومه

حسینی سنگ نو

سید شاهدین

۲۷۵۴

مهندس راه و ساختمان

رامسر

اصلی

۱۴

راه و شهرسازی استان مازندران

زهرا

بحری

جعفر

۱۹

مهندس راه و ساختمان

رامسر

ذخیره

۱۵

راه و شهرسازی استان مازندران

وحید

علیزاده میردارکلایی

مسعود

۲۷۰۹

مهندس راه و ساختمان

سوادکوه

اصلی

۱۶

راه و شهرسازی استان مازندران

باقر

صادقی بایعکلایی

محمدیوسف

۲۴۹

مهندس راه و ساختمان

سوادکوه

اصلی

۱۷

راه و شهرسازی استان مازندران

علیرضا

کجوری گشنیانی

بهروز

۱

مهندس راه و ساختمان

سوادکوه

ذخیره

۱۸

راه و شهرسازی استان مازندران

جابر

نصیری لاریمی

حسین

۳۶۲

مهندس راه و ساختمان

عباس آباد

اصلی

۱۹

راه و شهرسازی استان مازندران

محمد

غفاری مقدم

یعقوبعلی

۹۶

مهندس راه و ساختمان

عباس آباد

ذخیره

۲۰

راه و شهرسازی استان مازندران

هادی

عباسپور دلاور

عسگری

۳

مهندس راه و ساختمان

فریدونکنار

اصلی

۲۱

راه و شهرسازی استان مازندران

علی

چراغعلی زاده

حسینجان

۱۲۵۶

مهندس راه و ساختمان

فریدونکنار

ذخیره

۲۲

راه و شهرسازی استان مازندران

محمد

صادقی کلاگر

زین العابدین

۲۲

مهندس راه و ساختمان

گلوگاه

اصلی

۲۳

راه و شهرسازی استان مازندران

حسن

فغانی سراجی

پرویز

۸۱

مهندس راه و ساختمان

گلوگاه

اصلی

۲۴

راه و شهرسازی استان مازندران

حسین

گنجیان

چنگیز

۴۲

مهندس راه و ساختمان

گلوگاه

ذخیره

۲۵

راه و شهرسازی استان مازندران

یاسر

رجبی کیاسری

محمدعلی

۳۲۲

مهندس راه و ساختمان

میاندرود

اصلی

۲۶

راه و شهرسازی استان مازندران

سروش

طالبی جویباری

محمود

۱۳۲۲

مهندس راه و ساختمان

میاندرود

ذخیره

۲۷

راه و شهرسازی استان مازندران

علیرضا

چاله کایی

عباسعلی

۴۰۸

مهندس راه و ساختمان

نور

اصلی

۲۸

راه و شهرسازی استان مازندران

محسن

فتاحی

محمد

۵۰۳۳

مهندس راه و ساختمان

نور

ذخیره

۲۹

راه و شهرسازی استان مازندران

سعید

قاسم نژاد بانی

حسن

۵۹۷

مهندس راه و ساختمان

هراز آمل

اصلی

۳۰

راه و شهرسازی استان مازندران

احمد

شیرازی

محمدعلی

۱۹۵۵

مهندس راه و ساختمان

هراز آمل

ذخیره

۳۱

راه و شهرسازی استان مازندران

سید جابر

الهقی پور

سید ابراهیم

۵۲۷

کارشناس ارتباطات و مخابرات

بابل

اصلی

۳۲

راه و شهرسازی استان مازندران

حسن

پور رمضان سارزی

احمد

۲۵۰

کارشناس ارتباطات و مخابرات

بابل

ذخیره

۳۳

راه و شهرسازی استان مازندران

محمد

قنبری محلی

عباس

۷۰

کارشناس ارتباطات و مخابرات

بهشهر

اصلی

۳۴

راه و شهرسازی استان مازندران

علیرضا

انصاری

محمد

۴۹۲۷

کارشناس ارتباطات و مخابرات

بهشهر

ذخیره

۳۵

راه و شهرسازی استان مازندران

سید کیوان

بابایی

سید موسی

۶۹

کارشناس ارتباطات و مخابرات

بابلسر

اصلی

۳۶

راه و شهرسازی استان مازندران

عادل

اصغرنیارکی

نبی اله

۱۴۹

کارشناس ارتباطات و مخابرات

بابلسر

ذخیره

۳۷

راه و شهرسازی استان مازندران

وحید

خلخالی

عبداله

۴۲

کارشناس ارتباطات و مخابرات

رامسر

اصلی

۳۸

راه و شهرسازی استان مازندران

احمدعلی

قاسم سلمرودی

حسن

۷۸۷

کارشناس ارتباطات و مخابرات

رامسر

ذخیره

۳۹

راه و شهرسازی استان مازندران

سجاد

احمدی

جمشید

۹۹

کارشناس ارتباطات و مخابرات

سوادکوه

اصلی

۴۰

راه و شهرسازی استان مازندران

رضا

علیزاده

عرب علی

۵۴۲۰

کارشناس ارتباطات و مخابرات

سوادکوه

ذخیره

۴۱

راه و شهرسازی استان مازندران

وحید

جعفر زاده

شریف

۲

کارشناس ارتباطات و مخابرات

محمودآباد

اصلی

۴۲

راه و شهرسازی استان مازندران

مهدی

شکری زاده

علیرضا

۱۰

کارشناس ارتباطات و مخابرات

محمودآباد

ذخیره

۴۳

راه و شهرسازی استان مازندران

محمدرضا

یزدانی

کامیاب

۱۷۵۱

کارشناس ارتباطات و مخابرات

نور

اصلی

۴۴

راه و شهرسازی استان مازندران

حمزه

قمی

حسن

۸

کارشناس ارتباطات و مخابرات

نور

ذخیره

۴۵

راه و شهرسازی استان مازندران

میلاد

قمی اویلی

افراسیاب

۲۲۷۹

کارشناس ارتباطات و مخابرات

نوشهر

اصلی

۴۶

راه و شهرسازی استان مازندران

محمد

جهاندارلاشکی

جمشید

۶۸

کارشناس ارتباطات و مخابرات

نوشهرذخیره
۴۷راه و شهرسازی استان مازندرانحامدروانگردشیروان۲۷کارشناس ارتباطات و مخابراتهراز آملاصلی
۴۸راه و شهرسازی استان مازندرانعامرمشرفیمرتضی۲۰۱۹کارشناس ارتباطات و مخابراتهراز آملذخیره
۴۹راه و شهرسازی استان مازندرانسیدمهدیحسینیسیدمرتضی۱۱۹۷۳کارشناس امور حقوقیبابلاصلی
۵۰راه و شهرسازی استان مازندرانعمادعلی جان زاده سرستیبهرام۸۳۳کارشناس امور حقوقیبابلذخیره
۵۱راه و شهرسازی استان مازندرانمحبوبهطالبی رستمیعنایت۱۱۳۷کارشناس امور حقوقیبهشهراصلی
۵۲راه و شهرسازی استان مازندرانمائدهمحمدنژاد کلکناریمجتبی۲۱۵۸کارشناس امور حقوقیبهشهراصلی
۵۳راه و شهرسازی استان مازندرانمهلاقاسمی لمراسکیاسماعیل۲۱۵کارشناس امور حقوقیبهشهرذخیره
۵۴راه و شهرسازی استان مازندرانکریمحافظ دهلویغلامعلی۱۹۹۸کارشناس امور حقوقیقائم شهراصلی
۵۵راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدحسینمهربان نژاد کلاگریسیروس۵۷کارشناس امور حقوقیقائم شهرذخیره
۵۶راه و شهرسازی استان مازندرانفضل الهموسی نژادجلیل۱۹کارشناس امور حقوقینکااصلی
۵۷راه و شهرسازی استان مازندرانمریمکریمیعلی اکبر۱۲۹۵کارشناس امور حقوقیآملاصلی
۵۸راه و شهرسازی استان مازندرانمهدیهپرویزی مقدممحمدرضا۱۹۲۰کارشناس امور حقوقیآملاصلی
۵۹راه و شهرسازی استان مازندرانمعصومهرستم نژاد چراتیحسین۱۰۷۰۱کارشناس امور حقوقیآملذخیره
۶۰راه و شهرسازی استان مازندرانفرشتهجمالیزلفعلی۵۸۲۰۰۱۱۶۷۸کارشناس امور حقوقیبابلسراصلی
۶۱راه و شهرسازی استان مازندرانسیده فاطرهحسینی ایمنیسید نادر۲۰۴کارشناس امور حقوقیبابلسراصلی
۶۲راه و شهرسازی استان مازندرانمناقلی پور کنعانیمحمدرضا۶۱۶۶کارشناس امور حقوقیبابلسرذخیره
۶۳راه و شهرسازی استان مازندرانامینالهیاناسماعیل۳۷۷کارشناس امور حقوقیتنکابناصلی
۶۴راه و شهرسازی استان مازندرانمحدثهرضاییعلی میرزا۳۰کارشناس امور حقوقیجویباراصلی
۶۵راه و شهرسازی استان مازندرانسمیهداوودی دیوکلاییخیراله۶۶کارشناس امور حقوقیجویبارذخیره
۶۶راه و شهرسازی استان مازندرانفاطمهمرادی فردفریدون۹۸کارشناس امور حقوقیرامسراصلی
۶۷راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدجعفرباقری خلیلیجعفر۱۶۵کارشناس امور حقوقیرامسراصلی
۶۸راه و شهرسازی استان مازندرانصمدامینشمسعلی۲۹کارشناس امور حقوقیرامسرذخیره
۶۹راه و شهرسازی استان مازندرانمهدیداداشیکیامرث۴۱کارشناس امور حقوقیسوادکوهاصلی
۷۰راه و شهرسازی استان مازندرانحسیندرویشی شورکائیسعید۹۵۹کارشناس امور حقوقیگلوگاهاصلی
۷۱راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدکریمیعبدالعلی۳۴۸کارشناس امور حقوقیگلوگاهذخیره
۷۲راه و شهرسازی استان مازندرانمسعودمجیدیحسنعلی۲۷کارشناس امور حقوقیمحمودآباداصلی
۷۳راه و شهرسازی استان مازندرانعبدالمهدینبی زادهوحیدرضا۲۳۶کارشناس امور حقوقیمحمودآبادذخیره
۷۴راه و شهرسازی استان مازندرانرضوانمهدویمحمدرضا۲۰۸۰۰۸۷۹۲۴کارشناس امور حقوقیمیاندروداصلی
۷۵راه و شهرسازی استان مازندرانحسنامیریرمضان۱۰۱۵کارشناس امور حقوقیمیاندرودذخیره
۷۶راه و شهرسازی استان مازندراننبی الهزارعرضاعلی۳۳کارشناس امور حقوقیهراز آملاصلی
۷۷راه و شهرسازی استان مازندرانسید یاسرکاظم نژادسید علیرضا۲۴مسئول خدمات مالیبابلسراصلی
۷۸راه و شهرسازی استان مازندرانحمیدکمالیباباعلی۶۶۴۱مسئول خدمات مالیبابلسرذخیره
۷۹راه و شهرسازی استان مازندراناسماعیلگلیجصمد۱۹مسئول خدمات مالیتنکابناصلی
۸۰راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدشاهریحشمت اله۲۲۱۰۰۳۲۰۷۵مسئول خدمات مالیتنکابنذخیره
۸۱راه و شهرسازی استان مازندرانزهیررودگر نارنج بنمهدی۱۴مسئول خدمات مالیچالوساصلی
۸۲راه و شهرسازی استان مازندرانداوودباحشمت جویبارینقی۲۸۴مسئول خدمات مالینوشهراصلی
۸۳راه و شهرسازی استان مازندراناکبررشیدطهماسقلی۶۰مسئول خدمات مالیهراز آملاصلی
۸۴راه و شهرسازی استان مازندرانمهرانحسین پور تبارعلی۲۱۳۰۰۰۱۰۴۱مسئول خدمات مالیهراز آملذخیره
۸۵راه و شهرسازی استان مازندرانمصطفیمنعمیمنصور۲۰۵۰۱۳۳۹۵۲مسئول خدمات اداریبابلسراصلی
۸۶راه و شهرسازی استان مازندرانسید محسنحسینیسید علی۳۴۰مسئول خدمات اداریچالوساصلی
۸۷راه و شهرسازی استان مازندرانسعیدآزادیوسف۱۴۷مسئول خدمات اداریچالوسذخیره
۸۸راه و شهرسازی استان مازندرانسید مجتبیهاشمی سیدکلاییسید علی۵۲۴مسئول خدمات اداریگلوگاهاصلی
۸۹راه و شهرسازی استان مازندرانمصطفیمومنی آکردیمهدی۶۵۳مسئول خدمات اداریگلوگاهذخیره
۹۰راه و شهرسازی استان مازندرانسید عبدالحمیداشرفیسید کریم۸۶مسئول خدمات اداریمحمودآباداصلی
۹۱راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدولینوریرمضان۲۷مسئول خدمات اداریمحمودآبادذخیره
۹۲راه و شهرسازی استان مازندرانمیلادقاسمیپنجعلی۱۰۷مسئول خدمات اداریهراز آملاصلی
۹۳راه و شهرسازی استان مازندرانحمزهنائیجیانکاظم۱۲۱۰مسئول خدمات اداریهراز آملذخیره
۹۴راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدعلیشیرازی رسنمیرجبعلی۱۱۴مهندس مکانیکبهشهراصلی
۹۵راه و شهرسازی استان مازندرانفضل الهاسدی گرجیرمضانعلی۶۲۹مهندس مکانیکبهشهرذخیره
۹۶راه و شهرسازی استان مازندراننورالهعزیز زاده فیروزیعزیزاله۵۳۰مهندس مکانیکقائمشهراصلی
۹۷راه و شهرسازی استان مازندرانحامدخونمریحمید۱۱۰۴۵مهندس مکانیکقائمشهرذخیره
۹۸راه و شهرسازی استان مازندرانسید پوریااورنجینسید تقی۱۲۱۶مهندس مکانیکنکااصلی
۹۹راه و شهرسازی استان مازندرانشیرواناحمدزاده کردآسیابیسیراله۱۹۶مهندس مکانیکنکاذخیره
۱۰۰راه و شهرسازی استان مازندراناحسانعلی زاده گودرزیاحمدعلی۵۳۵۳مهندس مکانیکآملاصلی
۱۰۱راه و شهرسازی استان مازندرانسید مهدیقاضی حسینیسید یوسف۴۶۶مهندس مکانیکآملذخیره
۱۰۲راه و شهرسازی استان مازندرانهدیهکردرستمیسیامک۲۰۵۰۱۴۳۵۶۷مهندس مکانیکتنکابناصلی
۱۰۳راه و شهرسازی استان مازندرانسهیلاسجودیعلی۴۰مهندس مکانیکتنکابنذخیره
۱۰۴راه و شهرسازی استان مازندرانعلیرضااذعانیمحمدحسین۰۰۱۰۲۷۹۳۷۷مهندس مکانیکچالوساصلی
۱۰۵راه و شهرسازی استان مازندرانرضارحمانیکوچک علی۱۶۱۴مهندس مکانیکچالوسذخیره
۱۰۶راه و شهرسازی استان مازندرانمجتبییوسفی سرخیحسن۸۱مهندس مکانیکسوادکوهاصلی
۱۰۷راه و شهرسازی استان مازندرانحامدداداش پور کلیجینادعلی۱۷مهندس مکانیکسوادکوهذخیره
۱۰۸راه و شهرسازی استان مازندرانسیده زینبموسوی زرینیسید حسین۴۶مهندس مکانیکنوراصلی
۱۰۹راه و شهرسازی استان مازندرانغزالهاسماعیل زادهذکریا۲۱۳۰۰۰۴۲۷۱مهندس مکانیکنورذخیره
۱۱۰راه و شهرسازی استان مازندرانمصطفیخراسانیرشید۱۴۰۴مهندس مکانیکهراز آملاصلی
۱۱۱راه و شهرسازی استان مازندرانعیسیجعفری خلفلوبهروز۹۵۴مهندس مکانیکهراز آملذخیره
۱۱۲راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدکامرانیرضا۳۵۱کارشناس امور حمل و نقلبابلاصلی
۱۱۳راه و شهرسازی استان مازندرانحسنضامنیانمحمد علی۱۲۳۸کارشناس امور حمل و نقلبابلذخیره
۱۱۴راه و شهرسازی استان مازندرانفضل الهفضلی قادیفتح اله۱۲۲کارشناس امور حمل و نقلبهشهراصلی
۱۱۵راه و شهرسازی استان مازندرانمعینیاشائیانمنصور۱۶کارشناس امور حمل و نقلآملاصلی
۱۱۶راه و شهرسازی استان مازندرانحسناعلی زاده گودرزیمحمد کاظم۱۹۸۹امور حمل و نقلبابلسراصلی
۱۱۷راه و شهرسازی استان مازندرانمجیدخواجه وندکیاکلاییاسماعیل۱۱کارشناس امور حمل و نقلچالوساصلی
۱۱۸راه و شهرسازی استان مازندرانعلیرضادلفانیمحمدرضا۶۰کارشناس امور حمل و نقلچالوسذخیره
۱۱۹راه و شهرسازی استان مازندرانامیرعنایتیبرزو۱۱۱۰۴کارشناس امور حمل و نقلگلوگاهاصلی
۱۲۰راه و شهرسازی استان مازندرانسید محسنعلی زاده کلاگرمیرمهدی۱۰۱۲کارشناس امور حمل و نقلمحمود آباداصلی
۱۲۱راه و شهرسازی استان مازندرانحامدگلچوبیانحسینعلی۷۱کارشناس امور حمل و نقلمحمودآبادذخیره
۱۲۲راه و شهرسازی استان مازندرانصاحبهکرامتی یزدیعباسعلی۷۷۳کارشناس شهرسازی و معماریآملاصلی
۱۲۳راه و شهرسازی استان مازندرانرحیمهنوریان واسکسیاسکندر۴۵کارشناس شهرسازی و معماریآملذخیره
۱۲۴راه و شهرسازی استان مازندرانسیده فاطمهشجاعی کیاسریمیراسماعیل۲۷۹کارشناس شهرسازی و معماریبابلسراصلی
۱۲۵راه و شهرسازی استان مازندرانفریبامحمودی اردبیلیمنصور۳۱۸۲کارشناس شهرسازی و معماریبابلسرذخیره
۱۲۶راه و شهرسازی استان مازندرانساراشمسذکریا۴۳۹۲کارشناس شهرسازی و معماریرامسراصلی
۱۲۷راه و شهرسازی استان مازندرانطیبهکوده حاتمیانمرتضی۳کارشناس شهرسازی و معماریرامسرذخیره
۱۲۸راه و شهرسازی استان مازندرانمیلادقاسم نژادمختار۲۸کارشناس شهرسازی و معماریسوادکوهاصلی
۱۲۹راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدزمزمسمیع۱۷۵۱کارشناس شهرسازی و معماریسوادکوهذخیره
۱۳۰راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدباکریعلی اکبر۷۵کارشناس شهرسازی و معماریعباس آباداصلی
۱۳۱راه و شهرسازی استان مازندرانامیرروائیرضوان اله۳کارشناس شهرسازی و معماریعباس آبادذخیره
۱۳۲راه و شهرسازی استان مازندرانمریممرادیعلی محمد۲۰۳۸کارشناس شهرسازی و معماریفریدونکناراصلی
۱۳۳راه و شهرسازی استان مازندرانمریمیوسفی احمدچالیمحسن۴۵۱۱کارشناس شهرسازی و معماریفریدونکنارذخیره
۱۳۴راه و شهرسازی استان مازندرانیاسرقاسمیابوذر۲۵۳کارشناس شهرسازی و معماریگلوگاهاصلی
۱۳۵راه و شهرسازی استان مازندرانحمیدرضااسکندریهوشنگ۲۹۹کارشناس شهرسازی و معماریگلوگاهذخیره
۱۳۶راه و شهرسازی استان مازندرانسید وحیدهاشمیسید یوسف۴۳۳۰کارشناس شهرسازی و معماریمیاندروداصلی
۱۳۷راه و شهرسازی استان مازندرانعسگریمعصوم نیا بیشهمهدی۲۳۴۰کارشناس شهرسازی و معماریمیاندرودذخیره
۱۳۸راه و شهرسازی استان مازندرانمحمد مهدیخالصیناصر۹۷۴کارشناس شهرسازی و معماریهراز آملاصلی
۱۳۹راه و شهرسازی استان مازندرانمیلادهدایت تبار شیادهحسن۵۰۴۷کارشناس شهرسازی و معماریهراز آملذخیره
۱۴۰راه و شهرسازی استان مازندرانطاهرهنورمحمدییداله۱۴۵۹کارشناس معماری داخلیآملاصلی
۱۴۱راه و شهرسازی استان مازندراناعظمتبار جعفری قلی پیشهمحمود۲۳۹۶کارشناس معماری داخلیآملذخیره
۱۴۲راه و شهرسازی استان مازندرانمهدیرحیمی واسکسیمصطفی۵۱۲۳کارشناس معماری داخلیرامسراصلی
۱۴۳راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدبابائی چمازکتیشعبانعلی۹۳کارشناس معماری داخلیرامسرذخیره
۱۴۴راه و شهرسازی استان مازندرانمحمودآهاراحمد۱کارشناس معماری داخلیمحمودآباداصلی
۱۴۵راه و شهرسازی استان مازندرانمحمدواثقیجعفر۴۲۷۳کارشناس معماری داخلیمحمودآبادذخیره
۱۴۶راه و شهرسازی استان مازندرانماریهمهران نژاداصغر۲۶۶۱کارشناس معماری داخلینوراصلی
۱۴۷راه و شهرسازی استان مازندرانسپیدهحیدرزادهحیدر۲۲۲۰۰۰۴۹۰۲کارشناس معماری داخلینورذخیره

در مصاحبه های استخدام های دولتی چه می پرسند؟

 

خبر ۲۲ مرداد ۹۲ – نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران

نام

نام خانوادگی

رشته شغلی

محل خدمت

وضعیت

محمدباقر

نجفی نشلی

اپراتور

بابل

اصلی

جواد

کمالی

اپراتور

آمل

اصلی

ابوالفضل

رمضان گلینی

اپراتور

نوشهر

اصلی

مهدی

شابازاده

مهندس راه و ساختمان

بابل

اصلی

حشمت الله

رحمانیان

کارشناس امورحقوقی

قائمشهر

اصلی

محمدکاظم

شجاعی

کارشناس امور فرهنگی

قائمشهر

اصلی

علی

منصور سمایی

کارشناس امور فرهنگی

آمل

اصلی

مهدی

مشکوه روحانی

کارشناس امور فرهنگی

آمل

اصلی

اباصلت

ترخانی

کارشناس امور فرهنگی

نور

اصلی

مهران

صبحی

کارشناس برنامه و بودجه

بهشهر

اصلی


 

خبر ۱۹ مرداد ۹۲ – نتایج نهایی آزمون استخدامی ثبت احوال مازندران

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ثبت احوال استان مازندران

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال۱۳۹۱اداره کل ثبت احوال استان مازندران

نام نام خانوادگی

نام پدر

محل خدمت

معصومه احمدی

محمدعلی

آمل

سارا رضایی

رضا

نکا

سمیه رفیعی

زکریا

بابل

خدیجه براری

یاور

آمل

محمد مهدی حق پرست گل افشانی

عبدالقائم

قائم شهر

سیده ملیحه احمدی

سیده حمزه

دهفری فریدونکنار

سعید مهدیان

علی

کلارآباد عباس آباد

مهدی فلاح لمراسکی

ابوالحسن

کلباد گلوگاه

سیده مریم موسوی الیردی

سید عابدین

میاندورود

زینب منصوری راد

صادقعلی

نوشهر

محسن صادقی عالمی

محمد

بابل

بنین نظری

قربان

بهشهر

اسماعیل بابایی

محمدعلی

قائمشهر

امیرمهدی نورآقائی

جلیل

قائمشهر

قاسم علوی

محمدعلی

نکا

محدثه اصغری

شیرعلی

آمل

الهه میرزاجان زاده سرستی

فرامرز

بابلسر

علی رحیمی پطرودی

فرضعلی

گیلخواران جویبار

علی فیروز نژاد

آیت الله

کجور

آمنه باعو فیروزجائی

حسن

بندپی شرقی

محمد وظیفه شناس

علی اکبر

جویبار

مریم غفاری

رحمان

چمستان

فتح اله فتحی

قربانعلی

دابوشت آمل

طیبه مقدم

ابوالحسن

رامسر

نوراله صادقی

عبداله

سرخرود محمود اباد

نادر عباسی کالی

اسرافیل

سوادکوه

سمیه کلیجی

میکائیل

فریدونکنار

سید مصطفی کاظمی هریکندی

سیدرمضان

لاله آباد بابل

زهره رمضانپور

اسماعیل

میاندورود

رضا احمدی اسرجی

احمد

نشتا تنکابن

محمد کیانی

محمود

نور

محسن ابراهیم پور

عباس

یانه سر بهشهر

منصوره کریمی

محمدصادق

گتاب بابل

محمد قربانی

مهرعلی

دابودشت آمل

تقی ابراهیم نیا روشن

هدایت

بابل


در مصاحبه های استخدام های دولتی چه می پرسند؟


خبر ۱۷ مرداد ۹۲ – اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی مورخه ۱۱/۱۲/۹۱ – لینک دانلود اطلاعیه

فهرست پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی مورخه ۱۱/۱۲/۹۱ در سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران – لینک دانلود پذیرفته شدگان اصلی

گزیده آگهی‌های استخدام مشابه120 نظر برای «استخدام استانداری مازندران سال ۹۴ (برگزاری آزمون استخدام پیمانی)»

 1. سارینا

  با سلام. کارشناس ارشد روانشناسی هستم.. سال 91 تو آزمون استخدامی بهزیستی جزء نفرات اصلی شهرمون قبول شدم و بعد تو مصاحبه تخصصی نفر اول شدم… 7 ماه قبل هم گزینشم تهران انجام شد و متاسفانه دیگه هیچ خبری نشد و همچنان منتظرم، در ضمن هیچ سهمیه ای ندارم… اگه اطلاعاتی در رابطه با ارگان بهزیستی و اینکه آیا واقعا مراحل استخدامی انجام می شه یا نه؟ دارید در اختیارم بزارید ممنون می شم

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بیان کن

اگر پاسخی به دیدگاه من ارسال شد من را از طریق ایمیل باخبر کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.