استخدام استانداری فارس سال ۹۴ (اعلام نتایج)

۲۵ روز قبل

استخدام استانداری فارس سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

اعلام نتایج

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران عزیز لطفا برای تبادل اطلاعات در مورد آزمون سازمان آتش نشانی اینجا کلیک کنید


خبر ۲۳ خرداد ۹۴ -مراحل جذب پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۹۱ فارس ادامه دارد

شیراز- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس گفت:مراحل اداری جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون های استخدامی سال ۹۱ استانداری و دستگاهای اجرایی فارس همچنان ادامه دارد.
به گزارش دریافتی سه شنبه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، احد جمالی افزود: تعداد زیادی از پذیرفته شدگان این آزمون ها پس از تامین اعتبار و تخصیص شماره مستخدم از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از ابتدای اردیبهشت ۹۴ در استانداری فارس و سایر دستگاه های اجرایی این استان شروع به کار کرده اند.
وی ادامه داد:فرآیند اخذ شماره مستخدم و مراحل اداری جذب سایر این افراد نیز در روزهای آینده به اتمام خواهد رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس،در مورد فرآیند استخدام ۳۲۶ نفر از فرزندان شاهد در استان فارس اظهار داشت:با پیگیری مستمر این معاونت، مشکل جذب این افراد برطرف شده است.
جمالی گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و استان فارس و با تامین اعتبار لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، فرآیند اخذ شماره مستخدم و سایر مراحل قانونی جذب به زودی آغاز خواهد شد.
او افزود: پس از تکمیل روند استخدام، مشمولان برخوردار از این سهمیه در نیمه دوم امسال در دستگاه های اجرایی شروع به کار خواهند کرد.


خبر ۱۸ خرداد ۹۴ – اشتغال زایی ۴۰۰ نفر در جهرم 

خبرگزاری صدا و سیما : با پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی، ۴۰۰ نفر در جهرم در یکسال گذشته به طور مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شده اند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مسئول بسیج سازندگی شهرستان جهرم گفت: در یکسال گذشته، با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی این شهرستان، ۳۲ واحد مرغ داری، ۲۵ واحد پرورش قارچ، ۱۴ واحد قالیبافی ، ۹ واحد خیاطی، هفت واحد پرورش زنبور عسل، چهار واحد پرورش بوقلمون، هشت واحد گلخانه، ۲۰ مزرعه پرورش دام سبک و سنگین و یک مورد پرورش آبزیان در جهرم راه اندازی شده است.
سرور زاده افزود: دریکسال گذشته ۱۹۶ نفر واجد شرایط دریافت تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی شهرستان جهرم شناخته شدند، که از این تعداد ۱۴۳ نفر تسهیلات دریافت کردند.


خبر ۳۰ اردیبشهت ۹۴ -ایجاد بیش از ۲۲ درصد اشتغال فارس برپایه کشاورزی

باشگاه خبرنگاران‌ : به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران‌،  سید محمد احمدی استاندار فارس در جلسه شورای کشاورزی این استان اظهار کرد: اقتصاد استان فارس مبتنی بر کشاورزی بوده و با توجه به خشکسالی های پی در پی یکی از دستاوردهای این شورا می تواند تدوین راهی برای تنوع معیشت مردم خصوصا کشاورزان باشد.
نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: آب و کشاورزی لازم و ملزوم یکدیگرند و در شرایط فعلی که بحران آب را در پیش داریم برنامه ریزی درست و تغییر نگرش کشاورزان نسبت به کشاورزی سنتی یکی از ضروریات است.
وی ابراز داشت: در گذشته واگذاری اراضی و استفاده از سفره های آب زیرزمینی بدون هیچ حساب و کتابی انجام شده وامروز شاهد به هم خورده شدن اکوسیستم می باشیم.
احمدی گفت: تخلیه بیش ازحد سفره های آب زیزمینی تیشه بر ریشه خود زدن است و  باید با جدیت جلوی برداشت بی رویه این آبها گرفته شود و دراین خصوص  پرکردن چاههای غیر مجاز با قوت انجام خواهد شد.
استاندار فارس افزود: باید جهاد کشاورزی آموزش دقیق و علمی کشاورزان را در دستور کار قرار دهد تا لااقل فرصت تنفسی برای سفره های آب زیرزمینی فراهم شود.
احمدی ابراز داشت:  بسیاری از کشاورزان در روستاها و شهرستانها دیگر قادر به کشاورزی نیستند و این امر زمینه مهاجرت به شهرهای بزرگ را فراهم می کند و به دنبال آن پدیده حاشیه نشینی و معضلات اجتماعی بوجود می آید که نگران کننده خواهد بود.
وی گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی وبحث توانمندی روستاها به خوبی کار نشده و با توجه افزایش رو به رشد جمعیت و مصرف بیشتر می طلبد به روستاها و امر کشاورزی توجه بیشتری شود.
استاندار فارس اظهار داشت: استفاده از آبیاری های نوین بدون در نظر گرفتن زمان آبیاری توسط کشاورزان هیچ تفاوتی در میزان مصرف آب نخواهد داشت که در این خصوص نیز آموزش کشاورزان مهم و حساس است.
احمدی گفت: این شورا برروی صنایع تبدیلی نیز باید مطالعات بیشتری انجام دهد تا بتوان به کمک بخش کشاورزی شتافت.
وی ابراز داشت: ترویج و احداث گلخانه ها می تواند در کاهش مصرف آب و بهره وری مناسب از آب بسیار موثر باشد.
استاندار فارس در پایان گفت: باید تلاش کنیم درجهت  تنوع معیشت مردم – علمی کردن کشاورزی و خرید تضمینی محصولات کشاورزی  برنامه های مناسبی را تدوین کنیم.


استخدام در آتش نشانی های استان فارس

آگهی استخدام پیمانی جهت ایستگاه های عملیاتی واحدهای آتش نشانی استانداری فارس برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای واحدهای آتش نشانی شهرداریهای استان فارس و به اسـتناد نامـه شماره ۵۲۷۲۳ تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشـور ، تعداد ۲۲۵ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی (آزمون کتبی ) ، آزمون عملی ، تست پزشـکی و گـزینش بـه صـورت پیمـانی استخدام نماید.(الویت استخدام با افرداد بومی می باشد.)

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ فروردین ۹۴ – دستگاه های اجرایی استان فارس مکلفند در اسرع وقت نیروهایی که در آزمون های استخدامی چند سال اخیر پذیرفته شده اند را بکارگیری نمایند

دستگاه های اجرایی استان فارس مکلفند در اسرع وقت نیروهایی که در آزمون های استخدامی چند سال اخیر پذیرفته شده اند را بکارگیری نمایند  مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری فارس طی نامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی استان فارس که در آزمون چند سال اخیر نیرو پذیرفته اند بر ضرورت بکارگیری این نفرات در اسرع وقت تاکید کردند.
متن کامل این نامه که خطاب به دستگاه های اجرایی استان فارس است به شرح ذیل می باشد:به پیوست تصویر نامه شماره ۱۷۳۴ مورخ ۱۶/۱/۱۳۹۴ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مبنی بر تامین اعتبار مورد نیاز جهت نیروهای جدیدالاستخدام آزمون های استخدامی سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ و ایثارگران، در جزء ۷۷ ردیف ۵۵۰۰۰۰ جدول شماره (۹) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ ، ارسال می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید به فوریت اقدامات لازم در راستای  شروع به کار نیروهای مذکور تا زمان ابلاغ اعتبار به دستگاه های مربوطه اقدام و نتیجه را جهت پیگیری های بعدی به این دفتر اعلام نمایند.

لذا از کلیه پذیرفته شدگان عزیز استان فارسی درخواست می شود جهت انجام امورات شروع بکار به کارگزینی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند.

” پایگاه اطلاع رسانی دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری فارس”


خبر ۹ مهر  ۹۳  :اطلاعیه استانداری فارس
به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی سال ۱۳۹۱ دستگاه های اجرایی استان ‏می رساند که برابر اظهارات اخیر معاون محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و ‏همچنین کارشناسان ذیربط معاونت مذکور به مدیران و کارشناسان محترم دفتر برنامه ریزی و ‏بودجه استانداری، اقدامات لازم به منظور تأمین اعتبار در بودجه سال ۱۳۹۴ برای جذب و ‏بکارگیری نیروهای مذکور از ابتدای سال آینده در حال انجام می باشد که در صورت ابلاغ رسمی ‏به اطلاع خواهد رسید. بنابراین ضمن تأکید بر پیگیری موضوع توسط استانداری اعلام می دارد ‏اظهارات افراد در سایت های مختلف مبنی بر منتفی شدن آزمون و یا بکارگیری افراد غیر ‏مستند بوده و هرگونه اظهار نظر و اطلاع رسانی به جز از طریق سایت رسمی استانداری مورد ‏تأیید نمی باشد. ‏
‏ دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری فارس

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری فارس برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز و به استناد نامه شماره ۱۰۴۵۶ مورخ ۹۳/۳ /۲۰ رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق آزمون توانمندیهای تخصصی، عملی با مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی برای خدمت در شهرهای تازه تأسیس استان به شرح پیوست استخدام نماید.

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل آگهی و مطالعه شرایط استخدامی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده جدول زمانبندی آزمون اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری اینجا کلیک کنید

 برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


199 نظر برای «استخدام استانداری فارس سال ۹۴ (اعلام نتایج)»
دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.