استخدام استانداری زنجان سال ۹۴ (خبر جدید در سال ۹۴)

۲۶ روز قبل

استخدام استانداری زنجان سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۶ فروردین ۹۴ –  استخدامی های جدید در راه دستگاه های دولتی زنجان

بهرام جلیل خانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد در آزمون های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ برای اشتغال در دستگاه های دولتی پذیرفته شده بودند که هم اکنون کد مستخدمی ۳۰۰ نفر از آنان صادر شده است.
وی یادآورشد: کد مستخدمی دیگر پذیرفته شدگان نیز حداکثر تا پایان نیمه نخست فروردین صادر خواهد شد.
کد مستخدمی شماره ای برای ثبت اطلاعات فرد استخدام شده در لیست کارکنان دولت به شمار می آید که بر اساس آن پست سازمانی و ردیف بودجه ای برای فرد تعیین و حقوق وی پرداخت می شود.
جلیل خانی اظهار کرد: مستخدمین جدید برای آغاز فعالیت خود در دستگاه های اداری دولت باید آزمایش های خاصی همچون تست عدم اعتیاد را بدهند.
مدیرکل مدیریت منابع و نیروی انسانی استانداری زنجان گفت: انجام این آزمایش ها و دریافت دفترچه بیمه تامین اجتماعی موجب می شود تا حداکثر زمان آغاز فعالیت رسمی این افراد تا پایان فرودین جاری به طول بینجامد.
وی جریان استخدام جدید دولت در سال ۹۴ را تایید کرد و مسوولیت جذب نیروی انسانی را بر عهده وزارتخانه های مربوطه خواند.
در پیامی مبنی بر استخدام نیروهای جدید در دولت در سال ۹۴، زمان آغاز ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی ۱۰ تا ۱۷ فروردین سال جاری و محل ثبت نام سایت sanjesh.org عنوان شده بود.

خبر ۲۳ اسفند۹۳ – استخدام ۷۸۱ نفر برای استخدام به دستگاه‌های اجرایی استان زنجان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، بهرام جلیل‌خانی امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان در مورد تعیین تکلیف شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سال‌های ۹۱ و ۹۲ اظهار داشت: در استان زنجان ۱۷ هزار نفر در این آزمون شرکت کردند.
وی تصریح کرد: بر اساس سهمیه ۷۸۱ نفر در این آزمون پذیرفته شدند و از تعدادی از این افراد آزمون و مصاحبه تخصصی به عمل آمده است.
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان بیان کرد: عدم پیش‌بینی اعتبار لازم در زمان اعطای مجوزها فرآیند استخدام را با کندی مواجه کرده بود و در حال حاضر ۷۵۰ نفر مراحل گزینش را پشت سر گذاشتند و اطلاعات آ‌ن‌ها در سامانه ثبت شده است.
وی ابراز کرد: از مجموع ۷۸۱ نفر ۱۸۴ نفر در قالب ایثارگران هستند که شماره ‌دریافت کردند و فرآیند استخدام ۳۶۵ نفر به اتمام رسیده و استخدام ۱۴۵ نفر در برخی از دستگاه‌ها تا کنون تأیید نشده است.
جلیل‌خانی خاطرنشان کرد: استان‌ها و استانداری‌ها متولی توزیع مجوزهای استخدامی برای دستگاه‌ها نیستند و مدیران کل مجوزهای لازم برای تأمین نیروی انسانی در قالب استخدامی و قراردادی را از طریق وزارتخانه‌ها اخذ کنند.
وی در مورد نظارت بر فعالیت‌های کارکنان و دستگاه‌های اجرایی بیان کرد: دستگاه ها مکلف به اسقرار فرآیند مدیریت عملکرد در سازمان‌‌های خود هستند که شامل ارزیابی کارکنان، مدیران و عملکرد دستگاه‌های اجرایی است.
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری زنجان با اشاره به پیش‌بینی یک هزار امتیاز برای شاخص‌های عمومی و اختصاصی در عملکرد دستگاه‌های اجرایی  ابراز کرد: اقداماتی برای اصلاح نظام اداری انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه ارزیابی نهایی اواخر فروردین ماه انجام می‌شود، تصریح کرد: مسئولان مستندات را به شکل اینترنی وارد سامانه کنند که بر اساس آن دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر قرار می‌گیرند.


خبر ۴ بهمن ۹۳ – ۹۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان زنجان مشغول به کار می‌شوند

خبرگزاری تسنیم: استاندار زنجان از تعیین تکلیف استخدام شرکت‌کنندگان در آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ و ۹۲ خبر داد و گفت: این افراد از سال آینده مشغول به کار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جمشید انصاری امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان اظهار داشت: در مجموع دو آزمون استخدامی برگزار شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲، ۹۰۰ نفر به استخدام دستگاه‌های اجرایی استان زنجان در آمدند.

وی تصریح کرد: احکام استخدامی همه افرادی که مراحل گزینش را پیمودند، اسفند ماه صادر و بودجه لازم برای حقوق و مزایای این افراد در بودجه سال آینده پیش‌بینی می‌شود تا دغدغه خانواده‌ها در زمینه اشتغال کاهش یابد.

استاندار زنجان در آستانه دهه فجر ضمن گرامیداشت این ایام ابراز کرد: دهه فجر فرصتی برای نگاه ویژه به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و صیانت و تحقق این اهداف و اعتلای هرچه بهتر آن است.

وی بیان کرد: در ایام دهه فجر امکان بازخوانی تاریخ انقلاب فراهم و سالگرد انقلاب اسلامی فرصتی برای نشان دادن وحدت و یکپارچگی مردم ایران به جهانیان است.

انصاری در مورد برگزاری مراسم دهه فجر عنوان کرد: همه باید صرف نظر از اختلاف‌های سیاسی و گرایش‌ها، اصل انقلاب، رهبری نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای ۳۶ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی را مد نظر قرار دهند.

وی مطرح کرد: در برگزاری این مراسم ارجحیت جشن‌های مردمی بر دستگاه‌های دولتی مد نظر قرار گیرد تا مردم به عینه احساس شادی و سرور در این جشن‌ها کنند.

استاندار زنجان با تأکید بر مردمی بودن مراسم ابراز کرد: دستگاه‌های دولتی امکانات خود را برای برگزاری جشن‌ها در اختیار تشکل‌های مردمی قرار دهند.

وی با تأکید به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: تنها هدف از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلیل از یک روز نیست بلکه حضور آحاد مردم بسیاری از مشکلات را حل می‌کند و پاسخ به توطئه‌های دشمنان است و در این روز بسیاری از محاسبات دشمنان در مورد کشور ایران تغییر می‌کند.

انصاری گفت: امسال با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن با آرمان‌ها و رهبری انقلاب عظیم اسلامی تجدید میثاق می‌کنیم و استحکام و بزرگی ملت ایران را به جهانیان نشان می‌دهیم.

وی درمورد پروژه‌های عمرانی و اقتصادی که در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند، بیان کرد: با توجه به اینکه این ایام بزرگترین مناسبت ملی است، زمان مبارکی برای افتتاح و بهره برداری است.

استاندار زنجان به بخشنامه ابلاغ شده از طرف معاون اول رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی مبنی بر اولویت امکان مصرف گاز برای مصارف خانگی عنوان کرد: در ایام زمستان با افزایش مصرف گاز و مواد سوختی با در نظر گرفتن اولویت مصرف، مصارف غیر خانگی قطع می‌شود.

وی به صرفه‌جویی در مصرف گاز تأکید کرد و افزود: دستگاه‌های اجرایی در زمان‌هایی که در این مکان‌ها حضور ندارند از مصرف انرژی خودداری کنند.

انصاری در مورد توزیع اعتبارات به شهرستان‌ها ابراز کرد: در توزیع بودجه حقوق مردم و ضرورت بهره‌مندی آن‌ها از امکانات در نظر گرفته می‌شود و کمبود منابع شهرستان‌هایی که در سفر رئیس جمهور به آن‌ها اعتبار کمتری تخصیص یافته از محل‌ بودجه‌های استانی تأمین می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع ۳۷۴ میلیارد تومان که به پروژه‌های عمرانی استان زنجان اختصاص یافت، ۲۴۰ میلیارد تومان امسال محقق می‌شود و باقی آن سال آینده تحقق می‌یابد.


استخدام استانداری زنجان سال ۹۲

آنچه در این خبر خواهید خواند:

۱۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه شماره ۹ : آزمون استخدامی خردادماه ۱۳۹۱

۱۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه شماره ۸ : نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲

۲۳ آذر ۹۲ – ایجاد ۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان زنجان

۱۲ آبان ۹۲ – اطلاعیه آبان ماه استانداری زنجان منتشر شد

۱۱ مهر ۹۲ – انجام ۲۸۰۰ مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال مددجویی در زنجان

۵ شهریور ۹۲ – نمرات و نفرات پذیرفته شده سه برابر ظرفیت استانداری زنجان

۳ شهریور ۹۲ – تاریخ جدید اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

۲ مرداد ۹۲ – تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

۱۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه شماره ۹ : آزمون استخدامی خردادماه ۱۳۹۱

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند در راستای بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۲۰۸/۰۱/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱ طی نامه شماره ۴۷۶/۱۰۹۱۸/ مورخ ۱۳۹۲۱۰/۰۸/ به آن معاونت ارسال شده است.

شایان ذکر است پیرو پیگیری‌های استان زنجان، مدارک آزمون استخدامی ۱۳۹۱ به تأیید کمیته بررسی آزمون معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور رسیده است. قطعاً پس از دریافت شماره مستخدم داوطلبان اصلی از معاونت مذکور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۱۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه شماره ۸ : نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲

به اطلاع می رساند نتایج نهایی آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ از محل مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/ دم مورخ ۱۳۹۰ ۱۲/۲۱/ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور؛ به شرح پذیرفته‌شدگان نهایی (اصلی و ذخیره) که قبلا به دستگاههای اجرایی استان اعلام شده به شرح زیر می‌باشند.

به اطلاع می‌رساند در راستای بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۳۹۲۰۸/۰۱/ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، کلیه اطلاعات آزمون استخدامی طی نامه شماره ۴۷۶/۱۰۹۱۸/ مورخ ۱۳۹۲۱۰/۰۸/ به منظور اتخاذ تصمیم به آن معاونت ارسال شده است.

لذا به استناد بخشنامه فوق تا زمان اعلام نتیجه معاونت مذکور معرفی نفرات اصلی به گزینش دستگاههای ذیربط امکان پذیر نخواهد بود. قطعاً پس از تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، در خصوص ادامه فرآیند استخدامی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید

۲۳ آذر ۹۲ – ایجاد ۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان زنجان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از ایجاد ۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد خبر داد.

منصور عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در راستای تحقق برنامه‌های توانمندسازی جامعه هدف امداد طی هشت ماه گذشته بیش از ۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار و ۱۰۰ نفر از این تعداد با توجه به تعاملات موجود بین کمیته امداد و موسسات کاریابی خصوصی و کارفرمایان، شرکت‌ها، موسسات و کارخانجات در سطح استان مشغول به فعالیت شده‌اند، اظهار داشت: همچنین برای یک‌هزار نفر از مددجویان نیز با پرداخت تسهیلات اشتغال و اجرای طرح اشتغالزایی شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه مشاغل ایجاد شده با پرداخت تسهیلات در زمینه مشاغل خانگی، دامپروری، مشاغل خدماتی و …. بوده است، ادامه داد: در مجموع برای ایجاد این تعداد شغل بیش از ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است که بیش از ۸۰ درصد اعتبارات در مناطق روستایی و محروم پرداخت شده است.

این مسئول با اشاره به بند (ب) ماده ۳۹ برنامه پنج ساله توسعه درباره نهادهای حمایتی اذعان داشت: بر این اساس نهادهای حمایتی موظف هستند، سالانه ۱۰ درصد از مددجویان خود را پس از توانمندسازی از چرخه حمایتی خود خارج سازند.

عبادی با بیان اینکه طبق برنامه سال ۹۲ مقرر بود، ۳۰۰ میلیارد ریال برای تحقق امر اشتغال مددجویان کمیته امداد اختصاص یابد، تصریح کرد: با توجه به عدم تامین منابع بانکی مورد نیاز از سوی بانک مرکزی و مشکلات موجود تنها ۱۵ درصد اعتبار مورد نظر به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: در فرصت باقی مانده از سال‌جاری و تامین اعتبارات مورد نیاز افرادی که طی فرآیندهای لازم و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی مورد نظر پرونده آنها تشکیل و به بانک‌های عامل ارسال شده است، این نهاد بتواند مطابق برنامه پنجم به تعهدات خود عمل کند.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی


۱۲ آبان ۹۲ – اطلاعیه آبان ماه استانداری زنجان منتشر شد

اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند فرآیند بررسی مدارک داوطلبان در دستگاههای اجرایی مربوطه به اتمام رسیده و دستورالعمل نحوه برگزاری مصاحبه نیز به دستگاههای ذیربط ارسال شده است. شایان ذکر است مصاحبه در چهار حوزه اعتقادی، اداری و رفتاری، فناوری اطلاعات و تخصصی شغل، در دستگاه اجرایی مورد تقاضای استخدام داوطلبان خواهد بود و نمره نهایی مصاحبه بر اساس مفاد آگهی استخدام محاسبه می‌شود.
همچنین زمان و مکان مصاحبه توسط دستگاههای ذیربط به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی


۱۱ مهر ۹۲ – انجام ۲۸۰۰ مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال مددجویی در زنجان

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از انجام ۲ هزار و ۸۰۰ مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال مددجویی در زنجان خبر داد.

اصغر پناهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: یکی از رویکردهای اساسی کمیته امداد در حمایت از مددجویان اشتغالزایی برای آنها است.

وی با اشاره به اینکه در دهه چهارم خدمت‌رسانی کمیته امداد موضوع اشتغالزایی مددجویان بیش از پیش مورد توجه امدادگران قرار گرفته است، تصریح کرد: طی این دهه بسیاری از خانواده‌های زیرپوشش کمیته امداد توانمند شده و توانایی اداره زندگی خود را به صورت مستقل دارند.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با اشاره به انجام نظارت و بازرسی بر طرح‌های اشتغال مددجویی اضافه کرد: انجام دادن این اقدامات یکی از موضوعات مهم در اجرای پایدار طرح‌های اشتغال و در نتیجه توانمند ساختن مددجویان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به انجام ۲ هزار و ۸۵۴ مورد بازرسی از طرح‌های اشتغال فعال در شهرستان زنجان تصریح کرد: این بازرسی‌ها توسط کارشناسان متخصص در رشته شغلی که طرح مذکور اجرایی شده، صورت گرفته است.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط این نهاد در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اضافه کرد: این نهاد در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری اقدام به پرداخت ۱۳۴ فقره وام اشتغال کرده است.

وی با بیان اینکه مبلغ هزینه شده برای پرداخت این تعداد وام ۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال است، افزود: این وام‌ها در قالب اجرای طرح‌های اشتغال در رشته‌های مختلف شغلی کشاورزی، دامداری، دامپروری، مشاغل خانگی پرداخت شده است.

پناهی اظهار کرد: طرح‌های مذکور بر اساس استعداد، توانایی و دوره‌ای که مددجویان آموزش دیده‌اند، اجرا شده است

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی


۵ شهریور ۹۲ – نمرات و نفرات پذیرفته شده سه برابر ظرفیت استانداری زنجان

داوطلبان گرامی بدینوسیله نمرات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تیر ماه ۱۳۹۲ اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است این نمرات به صورت خام بوده و تنها جهت اطلاع داوطلب از نمره خود اعلام می‌گردد، لذا لیست نفرات راه یافته به مرحله مصاحبه (سه برابر ظرفیت) تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نمرات آزمون اینجا کلیک کنید

  • توجه: استخراج نتایج بر اساس بندهای ۲، ۳، ۵، ۶، ۷، ۸ و ۱۱ از تذکرات ، خواهد بود. از داوطلبین عزیز تقاضا دارد از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به استانداری و دستگاههای اجرایی استان خودداری فرمایند.

تذکرات:

۱- داوطلبان صرفاً مجاز به انتخاب یک دستگاه اجرایی و یک رشته شغلی و یک محل جغرافیایی خدمت می‌باشد.
۲- معلولین عادی بومی به شرط شرکت در آزمون و کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره تخصصی مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
۳- صد در صد سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی استان تعلق دارد و داوطلبان سایر استان‌ها هیچگونه حقی در صورت شرکت در آزمون نخواهند داشت.
تبصره : بومی شامل افرادی می‌شود که حداقل دارای یکی از ویژگی‌های زیر باشند:
الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا طی شده باشد.
ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.
د) فرزندان و همسر کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات “کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران” به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.
و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاههای اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام، با پرداخت حق بیمه داشته باشد.
توجه: اولویت انتخاب برای انجام مصاحبه با داوطلبان بومی شهرستان می‌باشد و در صورتی که داوطلبان بومی شهرستان حدنصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشند از داوطلبان بومی سایر شهرستان‌های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می‌گردند.
۴- صرفاً دارندگان مدارک تحصیلی مندرج در شرایط احراز آگهی استخدامی حق شرکت در آزمون را خواهند داشت.
۵- بر اساس قانون اصلاح بند (و) ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، از کل سهمیه استخدامی ۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی استان به شرح زیر اختصاص دارد :
– ۲۵ درصد آن به جانبازان و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان ۲۵% و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان یک‌سال و بالای یک‌سال اسارت، معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با رعایت سقف مقرر در این بند اختصاص دارد، که این سهمیه قبل از انتشار آگهی، از کل سهمیه استخدامی کسر شده است. افرادی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‌اند می‌توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند.
– پنج درصد باقیمانده نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان کمتر از یک‌سال اسارت و خواهران و برادران شهداء اختصاص دارد. مشمولین این بند می‌بایست بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و بر اساس بالاترین نمره کسب شده، در بین خود به رقابت بپردازند.
۶- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۷- کارکنان غیررسمی بومی شاغل در دستگاههای ذیربط به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
توجه: این امتیاز به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که در دستگاه مورد تقاضای استخدام، سوابق کاری غیررسمی داشته و در حال حاضر شاغل غیررسمی آن دستگاه باشند (در صورت تایید دستگاه مذکور و ارائه سوابق بیمه این بند قابل اعمال است).
۸- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیررسمی بومی دستگاه اجرایی استخدام کننده، داوطلبان بومی و شاغلین غیررسمی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود.
۹- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد و حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.
۱۰- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تائید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۱۱- مراحل انتخاب پذیرفته‌شدگان نهایی به ترتیب زیر خواهد بود :
الف) انتخاب داوطلبانی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند.
ب) انتخاب داوطلبان برای انجام مصاحبه تخصصی به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی که اولویت با داوطلبان بومی شهرستان خواهد بود.
ج) اولویت‌بندی داوطلبان در فرآیند مصاحبه بر اساس شایستگی‌ها و توانمندی‌های فردی آنها خواهد بود و نمره نهایی فرآیند مصاحبه متشکل از ۸۰ درصد نمره آزمون کتبی – تخصصی و ۲۰ درصد نمره کسب شده در مصاحبه خواهد بود و در مرحله مصاحبه داوطلبان بومی شهرستان بر داوطلبان بومی استان اولویتی ندارند (چنانچه نمره نهایی مصاحبه داوطلبان بومی شهرستان با بومی استان یکسان باشد اولویت با بومی شهرستان خواهد بود)، در غیر این صورت اعلام نتایج به ترتیب نمرات نهایی فضلی فرآیند مصاحبه خواهد بود.
د) انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون بعد از طی مراحل گزینش خواهد بود، که توسط واحد گزینش دستگاه اجرایی صورت می‌گیرد.
۱۲- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است. از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی


۳ شهریور ۹۲ – تاریخ جدید اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

با عرض پوزش به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی تیرماه ۱۳۹۲ دستگاه های اجرایی استان زنجان می رساند که نتایج آزمون در نیمه اول شهریور ماه از طریق همین وب سایت اعلام خواهد شد.

جزوه آموزشی مصاحبه استخدامی دولتی

۲ مرداد ۹۲ – تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری زنجان

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان برگزار شده در تیر ماه ۱۳۹۲ ، در اواخر مرداد ماه سال ۱۳۹۲ از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید.


104 نظر برای «استخدام استانداری زنجان سال ۹۴ (خبر جدید در سال ۹۴)»


دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.