استخدام استانداری البرز سال ۹۴ (افتتاح ۳۴ پروژه اشتغال زایی)

۵۱ روز قبل ۱۰۰ نظر

استخدام استانداری البرز سال ۹۴

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۳ خرداد ۹۴ – افتتاح ۳۴ پروژه اشتغال زایی هفته کشاورزی در البرز

خبرگزاری مهر : کرج – رییس سازمان جهاد کشاورزی البرز از افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی اشتغالزایی در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سید مجید موسوی در حاشیه مراسم افتتاح شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز که بعد از ظهر امروز برگزار شد، همجواری البرز با پایتخت را زمینه بروز برخی بی توجهی ها عنوان کرد و گفت: با توجه به همه کاستی ها، در هفته جهاد کشاورزی شاهد افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و اشتغال زایی خواهیم بود.
موسوی در ادامه افزود: افتتاح شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در استان البرز می تواند برای کشاورزان نوید بخش باشد همه تلاش ها بر این است که خدمات سالم، به موقع و ارزان قیمت به جامعه کشاورزان ارائه شود.
این مسئول با اشاره به اینکه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی یک برند معتبر است، گفت: کشاورزان به این شرکت اعتماد دارند امید است فعالیت این شرکت در البرز با جلب رضایت کشاورزان همراه باشد و به سابقه درخشان آن افزوده شود.
رییس سازمان جهاد کشاورزی البرز افزود: مدیران اجرایی با این شرکت همکاری های لازم را داشته باشند تا یک حرکت رویشی و قوی در کشاورزی البرز صورت گیرد.
موسوی با اشاره به برنامه ریزی های معاونت برنامه ریزی در خصوص تولید بذر در البرز، بیان کرد: با توجه به ظرفیت مزارع البرز، برنامه ریزی شده است تا علاوه بر تامین بذر مورد نیاز استان امکان تولید و صدور آن به استان هایی که به لحاظ اقلیمی مانند البرز هستند، فراهم شود.
وی در پایان با اشاره به شرایط مطلوب البرز در تولید نهال گفت: به دنبال افزایش امکانات در معاونت تولیدات گیاهی هستیم.


استخدام در آتش نشانی های استان البرز

شهرداری کرج به منظور تکمیل کادر عملیاتی و راننده خودروهای سنگین آتش نشانی در نظر دارد نسبت به جذب ۱۸۵ نیروی آتش نشان (پیمانی) جهت بکارگیری در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این کلانشهر اقدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

استخدام شهرداری های تازه تاسیس در سال ۹۳

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری البرز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های گرمدره، چهار باغ، شهر جدید هشتگرد، آسارا، تنکمان، کوهسار، طالقان از محل سهمیه استخدامی شماره ۲۲۰/۹۲۱۸۸۱۴ مورخ ۹۲/۱۱/۱۴ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و مجوز استخدامی شماره ۱۰۷۴۴ مورخ ۹۳/۳/۲۴ سازمان شهرداری های کشور تعداد ۳۴ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی استخدام می کند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری البرز سال ۹۲

نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

۱۱ مهر ۹۲ – ایجاد ۵۶ هزار فرصت جدید شغلی در امسال

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: امسال ایجاد ۵۶ هزار فرصت شغلی جدید در دستور کار قرار گرفته است.

هومن نادری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در البرز، افزود: پارسال بر اساس گزارش‌ دستگاه‌های اجرایی که هر کدام با جزییات و مستندات فرصت‌های شغلی ایجاد شده را گزارش کردند، در مجموع بیش از ۱۲۶ هزار فرصت شغلی جدید در استان البرز در این سال ایجاد شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس سال پیش ۳۴ هزار فرصت شغلی بیش از تعهد استانی در البرز ایجاد شد که این نشان از اهمیت اشتغال‌زایی در میان مسوولان دارد.

معاون اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مقرر بنا شده در سال ۹۲ در مجموع ۵۶ هزار فرصت شغلی جدید توسط ادارات و دستگاه‌های استان ایجاد شود.

نادری خاطر نشان کرد: اشتغال پایدار، از ویژگی‌های یک جامعه توسعه یافته است از همین‌رو ایجاد فرصت شغلی مناسب در همه‌ی استان‌های کشور جزو اولویت‌های برنامه‌ریزان است.

وی ادامه داد: در جامعه‌ای که وضعیت اشتغال جایگاه مطلوبی دارد بیکاران به نسبت افراد شاغل کمتر هستند میزان رضایت‌مندی مردم بیشتر و انحرافات کمتر است.

معاون اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز تصریح کرد: در پنج ماهه‌ی نخست سال۱۱ هزار فرصت شغلی جدید در استان البرز ایجاد شده است.

نادری با بیان این‌که در میان ادارات استان، اداره‌کل صنعت و معدن تاکنون پرچمدار ایجاد فرصت‌های شغلی جدید بوده است، خاطرنشان کرد: امید می‌رود با تغییر شرایط، همه‌ی ادارات تا پایان سال بتوانند تعهدات خود را در خصوص اشتغال‌ زایی اجرایی کنند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری


100 نظر برای «استخدام استانداری البرز سال ۹۴ (افتتاح ۳۴ پروژه اشتغال زایی)»


دیدگاه خود را بیان کن

  •  براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
  • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
  • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.