استخدام استانداری البرز سال ۹۶ (کارنامه قبول شدگان)

۱۰۶ روز قبل ۶۰۰ نظر

استخدام استانداری البرز

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

راهنمای آمادگی برای آزمون های فراگیر ۴ و آموزش و پرورش (سوالات عمومی و تخصصی)

سوالات عمومی اصل دفترچه آزمون های استخدامی سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی (شامل آزمونهای آموزش و پرورش سال ۹۴ و ۹۵ و فراگیر ۱ و ۲ و ۳ و …)

دانلود دفترچه سوالات آزمونهای فراگیر ۱و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی

برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


لینکهای مفید

 • برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات آزمون استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون فراگیر چهار ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود دفترچه سوالات آزمون فراگیر ۱ و ۲ و ۳ با پاسخنامه تشریحی اینجا کلیک کنید
 • برای دانلود کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه تخصصی و گزینش به همراه بودجه‌بندی دروس، منابع مطالعاتی آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دانلود دفترچه های آزمون ارسالی کاربران اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده درصدها و کارنامه های کاربران شرکت کننده در آزمونهای استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای مشاهده صفحه بحث و تبادل اطلاعات در مورد سوالات آزمون های استخدامی اینجا کلیک کنید.
 • برای دریافت آخرین اخبار و آگهی های استخدامی استانداری البرز سال ۹۶ در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید.

ضمن آرزوی موفقیت تیم ای-استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام استانداری البرز، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام ای-استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام اینجا کلیک کنید


خبر ۱۴ آبان ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام مصاحبه استخدامی

پیرواطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۰۴ این سازمان، بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس اطلاعیه مذکور و نتایج مندرج درکارنامه آنهاجهت بررسی مدارک به‌دستگاه مربوطه‌معرفی گردیده‌و مدارک واطلاعات خوداظهاری آنها توسط دستگاه استخدام‌کننده بررسی و تأیید گردیده می‌رساند، که براساس اعلام نتیجه بررسی مدارک از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط (دستگاه‌های‌اجرایی استان‌البرز، سازمان‌پزشکی‌قانونی‌کشور، سازمان‌دامپزشکی کشور، وزارت‌امور خارجه، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت امور اقتصاد و دارایی، بانک مسکن، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، ، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان ملی بهره‌وری ایران، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان انتقال‌خون ایران، سازمان‌حسابرسی و موسسه‌آموزش عالی‌علمی- کاربردی‌صنعت آب‌وبرق) نتایج مربوط به معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت از بین داوطلبان واجد شرایط جهت انجام مصاحبه استخدامی در قالب کارنامه برروی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است. لذا داوطلبان فوق‌الذکر می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج در کارنامه خود و توضیحات‌ ذیل این اطلاعیه اقدام لازم معمول دارند. همچنین با توجه به اینکه مصاحبه‌های استخدامی اکثر دستگاههای فوق‌الاشاره‌از ابتدای هفته‌آینده شروع‌خواهد شد، لذا داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند در طول هفته جاری با مراجعه به سایت اطلاع‌رسانی دستگاه استخدام‌کننده ذیربط، از شرایط، زمان و مکان مصاحبه استخدامی خود مطلع شوند.

توجه:

• عدم مراجعه داوطلب معرفی شده برای انجام مصاحبه استخدامی در زمان و مکان تعیین شده، به منزله انصراف از ادامه روند استخدام بوده و داوطلب حق اعتراض و پی گیری نخواهد داشت.
• از آن جایی که در مرحله بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها توسط دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط، تعداد محدودی از افراد معرفی شده فاقد شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام از داوطلبان چهارمین آزمون متمرکز فراگیر بوده‌اند، لذا در هریک از شغل‌محل‌ها و سهمیه‌های استخدامی مربوط، نفرات بعدی با توجه به ترتیب نمرات فضلی و رتبه مکتسبه در سقف حداکثر سه برابر ظرفیت، انتخاب و جهت بررسی مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تایید مدارک معرفی گردیده‌اند و تأکید می‌گردد انجام مصاحبه استخدامی با این افراد صرفاً در صورت تأیید مدارک و اطلاعات ثبت‌نامی آنها امکان‌پذیر می‌باشد. بنابراین مسؤولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن دفترچه ثبت‌نامی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب می‌باشد.
• بدیهی است در هر مرحله از آزمون، مسابقه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا فاقد شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نامی است، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
تذکر: پذیرفته‌شدگان نهایی‌هریک ازسهمیه‌های آزاد، ایثارگران‌و معلولین‌عادی در سقف تعیین شده، صرفاً در صورت صحت مدرک و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و به ترتیب نمرات فضلی (حاصل از ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه تخصصی)، به‌تعداد یک برابرظرفیت موردنیازاعلام شده دردفترچه ثبت‌نامی فوق‌الذکر، انتخاب و به گزینش معرفی خواهند شد.

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۶ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند واز مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۶/۰۸/۲۵ ارسال گردد، مقدور نخواهند بود.

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


خبر ۱۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور پیرامون چهارمین نتایج امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶

با توجه به سؤالات برخی از داوطلبان در خصوص درج عبارت «داوطلب گرامی با توجه به نمره مکتسبه در آزمون علی‌رغم کسب حد نصاب نمره لازم، بدلیل محدودیت سهمیه پذیرش، در رقابت با سایر داوطلبان در اولویت معرفی برای بررسی مدارک قرار نگرفته‌‌اید.» در کارنامه آنان، به اطلاع می‌رساند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


شرکت کنندگان در شغل محلهای استانداری البرز:

به اطلاع آن دسته از معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی در سال ۱۳۹۶ )ویژه شهرستان های
تابعه استانداری البرز ( میرساند با همراه داشتن مدارک ذیل:
۱ -مدرک تحصیلی ( رشته تحصیلی،گرایش تحصیلی و مقطع تحصیلی فرد باید با عنوان رشته تحصیلی گرایش و مقطع مندرج
در آگهی یکی باشد وبا شرایط احراز شغل انتخابی منطبق باشد همچنین عنوان رشته تحصیلی باید در متن گواهینامه موقت یا
دانشنامه درج شده باشد)
۲ -گواهی ایثارگری ) ویژه مشمولین ۵ درصد سهمیه ایثارگری )
۳ -گواهی معلولیت برای افراد معلول
۴ – اصل وکپی شناسنامه و کارت ملی عکسدار
۵ – اصل وکپی کارت پایان خدمت
۶ -سایر مدارک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی ) مدارک بومی بودن ، مدارک مربوط به سنوات خدمتی نیروی قراردادی
برای احتساب سن ، حافظان قرآن مطابق با شرایط مندرج ( در بازه زمانی ۱۰ / ۷ / ۹۶ لغایت ۱۹ / ۷ / ۹۶ از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲
ظهر بر اساس حروف الفبا بشرح جدول ذیل به واحد امور اداری استانداری البرز به نشانی : کرج – جهانشهر – بلوار ماهان – روبروی
باشگاه میلاد مراجعه نمایند .

حروف الفباء ابتدای نام خانوادگیتاریخ مراجعه
از حرف “الف” تا حرف “ح”۹۶/۷/۱۰ و ۹۶/۷/۱۲
از حرف “خ” تا حرف “ش”۹۶/۷/۱۳ و ۹۶/۷/۱۵
از حرف “ل” تا حرف “ق”۹۶/۷/۱۶ تا ۹۶/۷/۱۷
از حرف “ک” تا حرف “ی”۹۶/۷/۱۸ تا ۹۶/۷۱۹

خبر ۵ مهر ۹۶ -اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک، انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش)

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۹۶/۰۶/۰۳ شرکت نموده‌اند می‌رساند کارنامه نتایج اولیه سه برابر ظرفیت داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است.

برای دریافت فایل برنامه زمانی معرفی شدگان سه برابر ظرفیت چهارمین آزمون استخدامی فراگیر اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه و نتایج اینجا کلیک نمایید

کاربران گرامی شما برای مصاحبه تخصصی و عقیدتی میتوانید از موارد زیر استفاده نمایید

۱- جزوه های ارسالی کاربران را از صفحه سوالات رایگان دانلود نمایید. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۲- صفحه تجمیع شده تجربه های کاربران که در بخش نظرات ارسال می نمایند. برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

۳-کتاب الکترونیکی از آگهی استخدامی تا مصاحبه عقیدتی و گزینش برای مشاهده اینجا کلیک کنید.


برای مشاهده آرشیو استخدامهای استانداری البرز اینجا کلیک کنید


600 نظر برای «استخدام استانداری البرز سال ۹۶ (کارنامه قبول شدگان)»


 1. امین

  سلام .ادمین و دوستان برای پزشکی همون دکتر طب کار باید تایید کنه یا باز استانداری خودش دکتر داره ؟ یا مثلا میفرسته پیش یه دکتر دیگه ؟ صرفا تایید دکتر طب کار که استخدام بلامانع هست کافیه؟؟

  پاسخ
 2. احسان

  سلام ..ناشناس ممنون …خیلی عالی بود …فقط یه سوال دیگه …مرکز طب کار تمامی ازمایشات و باضافه ازمایش خون تو یه پرونده تقدیم میکنه …فقط میمونه ازماش عدم اعتیاد که اون خودمون به صورت مجزا در هر مرکزی خاستیم میتونیم انجام بدیم و به صورت مهر و موم خودمون تحویل میدیم درسته ؟
  خیلی استفاده کردم ناشناس و امین جان …به جای بهضی بحث ها من این سوالات کردم تا بقیه دوستان هم استفاده کنن …
  امیدوارم خوشی به دل هممون برگرده

  پاسخ
  • ناشناس

   سلام بله درسته
   جواب آزمایش عدم اعتیاد رو مهر میزنن و چسب میزنن به دست خودتون میدن، کنجکاوی نکنید در مورد جواب آزمایش، چون اگه چسب و مهر دستکاری شده باشه ازتون قبول نمیکنن و باید دوباره آزمایش بدید و هزینه دوباره پرداخت کنید.

   پاسخ
 3. مشمول

  ممنونم ناشناس عجیبه بچه های دیگه تا قبل تماس تلفنی همه اینجا پیام می گذاشتن الان نیستن اسامی جدید اومدن

  مثلا ستاره… قبولی استانداری البرز… فرماندار…
  و بقیه

  پاسخ
 4. احسان

  از ناشناس جان و امین جان میخام مراکز طب کار و ازمایشات و با جزئیات توضیح بدن که ما یه روزه که رسیدیم کرج …ناشتا باشیم سریع تموم کنیم …..هر وقت داشتین بگین …حالا که به ما زنگ نزدن ولی بهتر از انتظاره که از تجربیات شما استفاده کنیم

  پاسخ
  • ناشناس

   به ازای هر سه سوال غلط یک سؤال صحیح پاک میشه. بهترین روش تست زنی به نظر من اینه که اگه بالای پنجاه درصد اطمینان داری اون تست رو بزنی بهتره که بزنیش.

   پاسخ
 5. ناشناس

  سلام به دوستان عزیز مخصوصا به امین و احسان

  بنده این همه کامنت گذاشتم، این همه دقیق همه مراحل رو توضیح دادم، چرا صفحات قبل رو نمیخونید، فکر نکنم مطلبی بوده باشه که توضیح نداده باشم.

  در لینک های زیر مطالب بنده رو خواهید دید.

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-12/#comment-2372827

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-11/#comment-2368937

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-11/#comment-2367970

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-11/#comment-2366121

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-11/#comment-2366913

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-11/#comment-2365973

  http://www.e-estekhdam.com/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%84%d8%a8%d8%b1%d8%b2/comment-page-11/#comment-2365979

  پاسخ
  • احسان

   قربونت ناشناس جون ….بازم ممنون …ولی اینا نبود مثلا کد خدمت …بعدش گفتم شاید مرکز جدید طب کار امین جان رفته …شاید هزینش پایین تر باشه …شاید سرعت کارشون بهتر باشه ….عزیز دلی ناشناس …همه ی مطالب و کپی کردم که اکگه خدا خاست و اومدم حتما استفاده میکنم …

   پاسخ
   • ناشناس

    سلام دوست من، خدا قوت

    حتما دقت نکردید دوست من، اگه کد خدمت منظورت همون استعلام اصالت کارت پایان خدمت باشه که عرض کردم خدمتت، کارت پایان خدمت رو میبری پلیس +10 اونجا کپی کارت پایان خدمت رو ازت میگیرن و جواب استعلام رو به صورت محرمانه به استانداری اعلام میکنن.
    در مورد سوال دوما که پایین این سؤال نوشتی باید عرض کنم که ما زیاد معطل شدیم و زیاد آدرس های اشتباه رفتیم، بعد از پری و جوهای زیاد بهمون آدرس طب کار دکتر عظیم زاده رو معرفی کردند، اگه تشریف ببرید اونجا خودشون نوشتند که مخصوص آزمایش های کارمندان و کارکنان جدیدالاستخدام هست. مرکز دومی هم اگه وجود داشته باشه فکر نکنم نزدیک تر از این مرکز باشه. باز هم عرض میکنم مراحل ساده است، اصلا پیچیده نیست، خیلی خیلی ساده است. تست اعتیاد رو در این مرکز انجام نمیدن اما برای آزمایش خون یه برگه کوچولو بهتون میدن و میگن برید آزمایش خون بدید در ساختمان حکیم، آزمایشگاه سپهر.
    اگه دوست دارید که سریع جواب آزمایش تست اعتیاد رو بهتون بدن و منتظر نشید همون آزمایشگاه سپهر 120ازتون میگیره و حدود یک ساعت بعد جواب آزمایش رو بهتون پس میده. همچین تستی رو اگه در مرکز بهداشت انجام بدید اولا باید کلی تو صف باشید دوما حداقل دو روز بعد جواب رو بهتون میدن.
    آزمایش خون پولی ازتون نمیگیرن، چون قبلا هزینه آزمایش خون رو در مرکز طب کار پرداخت کردید و آزمایشگاه سپهر جواب آزمایش خون رو به طب کار می فرسته. اون جوری که ما پرسیدیم جواب کلی طب کار که به صورت یه پرونده کوچیک چند صفحه ای هست بعد از یک روز به دست خودمون میدن و باید ببریمش تحویل امور اداری بدیم. پرونده شما وقتی تکمیل میشه که جواب انگشت نگاری (تشخیص هویت و سو پیشینه هم بهش میگن)، اصالت کارت پایان خدمت (برای آقایون)، آزمایشات و معاینات پزشکی و تست عدم اعتیاد به امور اداری رسیده باشه. هر وقت تمامی افراد جواب استعلام هاشون اومد و مدارک مورد نظر تکمیل شد، لیست افراد به گزینش خواهد رفت. گزینش هم به ترتیبی که خودشون مختارن (بر اساس حروف الفباء، بر اساس محل خدمت و یا بر اساس کد شغل مخل) باهامون تماس میگیرن. گزینش هم به احتمال زیاد روزی سه چهار نفر دعوت کنن، پس صبر داشته باشید.
    ان الله مع صابرین

  • احسان

   ناشناس جان …مرکزی نیست که تمامی ازمایشات و طب کار و باهم انجام بده ………بین یه پیامی که نوشته بودی اشاره کردی که طب کار تو یه مرکزیه …بعد سوال اینجاست ازمایش خون و ازمایش اعتیاد و خود مرکز طب کار ارجاع میده به حکیم …یا معرفی نامه مخصوص خودش و داره

   پاسخ
 6. امین

  مراحل این بود :
  ۱.تحویل مدارک (۱۲ تا عکس.شناسنامه همه صفحات.مدرک تحصیلی.کارنامه ازمون.ک ملی .ک خدمت
  ۲.میری تعهد میدی دفترخونه برمیگردی استانداری
  ۳.سه تا نامه بهت میده .. سو پیشینه و اصالت کارت پایان خدمت که باید بری بعلاوه ۱۰ و یک نامه هم برای طب کار و پزشکی ..
  بعلاوه ۱۰ رو میری ادرس استانداری رو میدی خودشون میفرستن.ولی پزشکی رو میگه برو تکمیل‌کن بردار بیار .. ولی لازم نیست همون روز ببری بدی .‌ چون جواب هاش روزی که بری انجام بدی فرداش اماده میشه .. پزشکیش هم ریه .بیماری مسری . اعتیاد .توانایی انجام کار هست.

  پاسخ
  • احسان

   ممنون امین جان….کارنامه ای هنوز صادر نشده……..پزشکی و میشه شهرستان انجام داد؟
   لطفا هزینه ها و کدوم مرکز رفتی با ادرسش بفرست ؟
   راستی چند روز طول کشید؟
   درباره گزینش چیزی نگفتن؟
   چقد سوال شد خخخ عزیزی
   ممنون

   پاسخ
   • امین

    هزینه دفتر خونه ۶۲ . تست اعتیاد ۲۸ . طب کار نرفتم هنوز من ولی یکی گفت ۱۱۰ .. سو پیشینه حدود ۴۰ . اصالت کارت خدمت رو نمیدونم .. جواب پزشکی رو باید انجام بدی ببری بزاری رو پروندت .بنابراین منطقی نیست بری شهرستان انجام بدی . نهایت ۱ شب کرج میخابی انجام میدی دیگه.. از گزینش چیزی نگفتن .. جمعا ۲ الی ۳ روز باید باشی کرج فکر کنم

 7. احسان

  سلام ….به من که هنوز زنگ نزدن…یه سوال/اسامی با توجه به حروف الفبا زنگ میزنن یا باتوجه به رسته شغلی یا موقعیت مکانی؟؟
  تا الان بنظر شما به چند نفر زنگ زدن ؟؟
  ممنون

  پاسخ
 8. پریا

  سلام خدمت همگی
  منم فکر میکنم ناشناس راست میگن واقعا من خودم دوستانی دارم که خیلی بهتر از من هستن از لحاظ علمی اما کماکان بیکارند… این دلیل نمیشه که شما رد شدی دیگه تمومه نه اینجوری فک نکنید… من خودم همیشه دوسداشتم تو آموزش پرورش مشغول بشم اما استانداری قبول شدم و زیادم علاقه ندارم به اینجا ولی خوب قسمت شده

  شما هم نگران نباش دوستان راست میگن شاید رقابت شدید بوده بلاخره یک نفر میخوان…
  امیدوارم در جاهای دیگه یا همین استانداری مشغول بشید ان شاالله! دلتونم همیشه روشن باشه

  پاسخ
 9. قبولی

  سلام دوستانی که ازمایشات رو انجام دادن نتایج این ازمایشات و سو پیشینه رو خودشون محرمانه میفرستن یا اینکه خودمون باید جوابارو ببریم استانداری

  پاسخ
 10. مشمول

  سلام ممنون… من ادعایی ندارم از لحاظ سواد اما بهترین دانشگاههای کشور درس خوندم… با اساتیدی بودم که همیشه آرزو داشتم از نزدیک ببینمشون… بعد دوستان فکر کنید من تو این ازمون کم آوردم اونم بخاطر اینکه گرفتاریهام زیاد بود خیلی… خیلی
  درس خوندن ارامش میخواد من نداشتم… اما شرکت کردم خوندم… امیدوار بودم تا مصاحبه رفتم ی جوری انگلیسی صحبت کردم که خود اون اقا که ازم مصاحبه گرفت همش میگفت افرین افرین

  الانم چیزی نخواستم میگم کارنامه رو بدن بهمون لااقل بدونیم نفر چندیم…
  اما با این حال بازم دلم روشنه… مگه استخدامی اونم استانداری چندبار میاد و رشته منو میخواد؟!
  ناشناس جان… حسین جان… و بچه های دیگه این موقعیت ها اگه از دست ما میره انگار ی چراغ خاموش میشه اما خدا بزرگه…

  دل منم روشنه

  پاسخ
  • حسین

   حق با شماست ولی حتما نمره کتبیت پایین بوده … چون مصاحبه فقط تخصصی و روانشناسیش نمرش بالاست .. زبان و کامپیوتر و مقاله بیشتر امتیاز محسوب میشه .. بخاطر همین جبران کمبود کتبی تو مصاحبه سخته.. چون رقیبت هم که تو مصاحبه نمیاد صفر بگیره که . شما ۲۰ گرفتی اون گرفته ۱۵ مثلا

   پاسخ
   • مشمول

    اره حتما اینجوری بوده…
    چیکار میشه کرد… من حتی نمیدونم نفر چندمم. مقاله داشتم… طرح داشتم… امتیازم بالا بود

    دیگه نمیدونم باید چیکار میکردم

  • من

   شرایط منم مثل شماس! البته نمره کتبی من پایین نبود و مصاحبم رو هم عالی دادم.فقط نمره کم آوردنم بخاطر بومی نبودنم بود!که این قضیه ۷ نمره داشت و من نتونستم بگیرم نمره رو!شهر خودم رشتمو نمیخواست حتی شهریم که درس خوندمم با وجود فاصله زیاد حاضر بودم بزنم ولی اونجام نمیخواست!
   حالتونو واقعا درک میکنم ولی برعکس شما واقعا دوست ندارم امیدوار باشم!چون احتمالش واقعا کمه که نفر اول رد بشه!سر این ازمون اطرافیان همه میگفتن دلمون روشنه قبول میشی ولی خب قبول نشدم و قبول نشدنم من بخاطر نمره علمی کم آوردن نبود و این برام واقعا سخته!
   به نظرم فکرتونو خیلی درگیر این آزمون نکنید.انرژیتونو برا جای دیگه بذارید اگه خدا خواست با نفر بعدی تماس گرفتن و شما بودید خب خیلی عالیه ولی واقعا احتمالش کمه ولی اگه خدایی نکرده اینطوری نشه و همش به خودتون امید بدید بعد اینک نتایج قطعی اومد واقعا واقعا اذیت میشید!

   پاسخ
 11. ناشناس

  سلام آقای مشمول
  من یه دوست شمالی دارم قبل اعلام نتایج همش بهم میگفت دلم روشنه که تو قبول میشی، حرفش درست از آب در اومد. دلش روشن بود بنده خدا.
  دوستان عزیز این آقای مشمول هم هیچ فرقی با ما نداره، شاید توانایی های ایشون خیلی بیشتر از ما باشه، یادمون باشه هزاران نفر بهتر و با سواد تر از ما در همین کشور خودمون وجود دارند که میتونن پست های سازمانی رو بهتر از ما اداره کنند و یادمون باشه که اگه موفقیتی به دست میاریم لطف خدا بوده و اگه شکست خوردیم حکمت خدا بوده.

  پاسخ
 12. میلاد

  دوستان سر چی بحث میکنین

  اول از همه بگم که دوستانی که تو ازمون کتبی و نهایتا مصاحبه تخصصی قبول شدن و بعنوان نفر نهایی معرفی شدن انشالله اگر مشکل حادی نداشته باشند قطعا استخدام نهایی هستند (یعنی سوئ پیشینه و یا بیماری خاص) ..

  دوم اینکه برای دوستان از جمله مشمول هم ارزوی موفقیت دارم

  البته حرف ایشون هم درست هست ممکنه عده ای اصن خودشون انصراف بدن یا عده ای هم بدلایلی که گفتم نهایی نشن

  امید همگی به خدا باشه, لطف خدا بی نهایته ..

  پاسخ
 13. مشمول

  حسین کمی به اعصابت مسلط باش…
  اینکه چه پستی تایید و خونده بشه انتخابش با ادمین هست… منم نظرمو گفتم که احتمال داره به نفر دوم هم در صورت عدم پذیرش نفر اول زنگ بزنند. دیگه دعوا نداره دوست عزیز
  بجای کل کل با من دل شکسته برو آماده مراحل بعدیت شو

  پاسخ

لطفا سوالات و نظرات خود را بیان کنید

 • برای دریافت جدیدترین اخبار و آگهی های استخدامی در کانال تلگرام «ای استخدام» اینجا کلیک کنید
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.