استخدام استانداری البرز سال ۹۶ (خبر جدید)

دیروز ۱۰۹ نظر

استخدام استانداری البرز

برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه مصاحبه و سایر تجربیات در یک صفحه اینجا کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

برای دریافت نمونه سوالات استخدامی استانداری ها اینجا کلیک نمایید

خبر ۸ فروردین ۹۶ – توسعه تولید و اشتغال ۲ برنامه جدی و محوری البرز در سال ۹۶

خبرگزاری ایرنا : استاندار البرز با اشاربه به اینکه برنامه های موثر در زمینه اشتغال وتولید از سال گذشته در این استان آغاز شده ، گفت: توسعه تولید و اشتغال با توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال ۹۶ برنامه های جدی ومحوری استان البرز خواهد بود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱۷ آبان ۹۵ – ایجاد ۴۰ هزار شغل، دستاورد مطلوب دولت تدبیر و امید در البرز

خبرگزاری ایرنا : استان البرز پیش از آغاز به کار دولت تدبیر و امید نرخ رشد بیکاری بالای ۲۲درصدرا تجربه می کرد، اما با تلاش های صورت گرفته در دولت اکنون و ایجاد ۴۰ هزار شغل این رقم کاهش قابل ملاحظه ای داشته که با توجه به مهاجرپذیر بودن استان، تلاش ها برای ایجاد اشتغال پایدار ادامه دارد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ آبان ۹۵ – اشتغال بیش از ۲۲۱ هزار نفر در واحدهای تولیدی تبریز

 باشگاه خبرنگاران جوان : از تبریز؛شهرتی فر گفت:در سال ۹۱ ، ۲۰۰هزار و ۴۶۸ نفر بیمه شده در واحدهای صنعتی وجود داشت که این رقم در انتهای سال ۹۴ به ۲۲۱هزار و ۶۶۵ نفر افزایش یافته است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۵ شهریور ۹۵ –ایجاد ۳۹ هزار فرصت شغلی در البرز در دولت یازدهم

خبرگزاری ایرنا: استاندار البرز یکی از دستاوردهای مهم در دولت تدبیر و امید را در اشتغال زایی و ایجاد واحدهای تولیدی جدید در استان دانست و گفت: در سه سال گذشته حدود ۳۹ هزار فرصت شغلی جدید در البرز به وجود آمده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۳ شهریور ۹۵ –صدور ۳۶ هزار مجوز اشتغال در البرز

خبرگزاری مهر: کرج – مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: تا کنون ۳۶ هزار مجوز اشتغال در استان صادر و ۶۰ هزار تبعه شناسایی شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۱ شهریور ۹۵ –اشتغالزایی برای یک‌هزار و ۳۲۹ نفر در البرز

خبرگزاری فارس: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون و در راستای سرمایه‌گذاری خارجی برای یک هزار و ۳۲۹ نفر در استان اشتغالزایی ایجاد شده است.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

برای مشاهده شرایط استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ اینجا کلیک نمایید


خبر ۸ شهریور ۹۴ – پرداخت ۴ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال نیازمندان البرز

خبرگزاری صدا و سیما : به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: این مقدار تسهیلات از ابتدای امسال تاکنون در بخش های کشاورزی و دامپروری به نیازمندان پرداخت شده است.
علی سالارکیا افزود : تقبل پرداخت یکسال حق بیمه سهم کار فرما توسط کمیته امداد در صنایعی که نسبت به کارگیری مددجویان زیرحمایت این نهاد با کمیته امداد همکاری کنند از سیاست های تشویقی دراین بخش است.


خبر ۳۱ مرداد ۹۴ – سهمیه استخدام آموزش وپرورش البرز در سال جاری ۱۳۱ نفر است 

خبرگزاری مهر : کرج- مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: سهمیه استان البرز از ۵ هزار استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری ۱۳۱ نفر است.
خسرو ساکی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص میزان سهمیه استان البرز از  استخدام ۵ هزار نفری وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در این آزمون رشته ها و نیاز استان ها مشخص شده است سهمیه آزاد، شاهد و ایثارگران استان البرز در مجمع ۱۳۱ نفر است.
ساکی در پاسخ به این پرسش که آیا مربیان پیش دبستانی در این سهمیه بندی و استخدام امتیازات ارجحی دارند یا نه گفت: مربیان پیش دبستانی در این آزمون شرکت می کنند پس از اعلام نتایج، امتیازاتی برای آنها در نظر گرفته می شود.
از مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در خصوص چگونگی نظارت بر سرویس مدارس، تعیین نرخ کرایه پرسیدیم که گفت: نظارت بر سرویس مدارس و همچنین نرخ کرایه ها در کارگروه ماده ۱۸ مورد بررسی قرار می گیرد باید بر اساس مصوبات این کارگروه عمل شود.
ساکی در ادامه افزود: در کارگروه ماده ۱۸ در استان نماینده استاندار و در شهرستان ها با حضور فرماندار یا نماینده فرماندار، نماینده تاکسیرانی، نماینده راهنمایی رانندگی و نماینده آموزش و پرورش تشکیل می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: با نظارت اداره تاکسیرانی نرخ هر مسیر مشخص و در جلسه مصوب می شود تمامی مدارس موظف به اجرای مصوبه هستند. چنانچه در مدارس غیر دولتی نرخی بیشتر از تعرفه دریافت شود آموزش و پرورش ورود پیدا می کند و نظارت های کافی اعمال می شود.


خبر ۲۳ خرداد ۹۴ – افتتاح ۳۴ پروژه اشتغال زایی هفته کشاورزی در البرز

خبرگزاری مهر : کرج – رییس سازمان جهاد کشاورزی البرز از افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی اشتغالزایی در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، سید مجید موسوی در حاشیه مراسم افتتاح شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز که بعد از ظهر امروز برگزار شد، همجواری البرز با پایتخت را زمینه بروز برخی بی توجهی ها عنوان کرد و گفت: با توجه به همه کاستی ها، در هفته جهاد کشاورزی شاهد افتتاح ۳۴ پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و اشتغال زایی خواهیم بود.
موسوی در ادامه افزود: افتتاح شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در استان البرز می تواند برای کشاورزان نوید بخش باشد همه تلاش ها بر این است که خدمات سالم، به موقع و ارزان قیمت به جامعه کشاورزان ارائه شود.
این مسئول با اشاره به اینکه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی یک برند معتبر است، گفت: کشاورزان به این شرکت اعتماد دارند امید است فعالیت این شرکت در البرز با جلب رضایت کشاورزان همراه باشد و به سابقه درخشان آن افزوده شود.
رییس سازمان جهاد کشاورزی البرز افزود: مدیران اجرایی با این شرکت همکاری های لازم را داشته باشند تا یک حرکت رویشی و قوی در کشاورزی البرز صورت گیرد.
موسوی با اشاره به برنامه ریزی های معاونت برنامه ریزی در خصوص تولید بذر در البرز، بیان کرد: با توجه به ظرفیت مزارع البرز، برنامه ریزی شده است تا علاوه بر تامین بذر مورد نیاز استان امکان تولید و صدور آن به استان هایی که به لحاظ اقلیمی مانند البرز هستند، فراهم شود.
وی در پایان با اشاره به شرایط مطلوب البرز در تولید نهال گفت: به دنبال افزایش امکانات در معاونت تولیدات گیاهی هستیم.


استخدام در آتش نشانی های استان البرز

شهرداری کرج به منظور تکمیل کادر عملیاتی و راننده خودروهای سنگین آتش نشانی در نظر دارد نسبت به جذب ۱۸۵ نیروی آتش نشان (پیمانی) جهت بکارگیری در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این کلانشهر اقدام نماید.

برای مشاهده آگهی و شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

استخدام شهرداری های تازه تاسیس در سال ۹۳

برای مشاهده نتایج آزمون شهرداری های تازه تاسیس اینجا کلیک کنید

استانداری البرز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های گرمدره، چهار باغ، شهر جدید هشتگرد، آسارا، تنکمان، کوهسار، طالقان از محل سهمیه استخدامی شماره ۲۲۰/۹۲۱۸۸۱۴ مورخ ۹۲/۱۱/۱۴ معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و مجوز استخدامی شماره ۱۰۷۴۴ مورخ ۹۳/۳/۲۴ سازمان شهرداری های کشور تعداد ۳۴ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی، عملی یا مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی استخدام می کند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.


استخدام استانداری البرز سال ۹۲

نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری

۱۱ مهر ۹۲ – ایجاد ۵۶ هزار فرصت جدید شغلی در امسال

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: امسال ایجاد ۵۶ هزار فرصت شغلی جدید در دستور کار قرار گرفته است.

هومن نادری در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در البرز، افزود: پارسال بر اساس گزارش‌ دستگاه‌های اجرایی که هر کدام با جزییات و مستندات فرصت‌های شغلی ایجاد شده را گزارش کردند، در مجموع بیش از ۱۲۶ هزار فرصت شغلی جدید در استان البرز در این سال ایجاد شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس سال پیش ۳۴ هزار فرصت شغلی بیش از تعهد استانی در البرز ایجاد شد که این نشان از اهمیت اشتغال‌زایی در میان مسوولان دارد.

معاون اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های مقرر بنا شده در سال ۹۲ در مجموع ۵۶ هزار فرصت شغلی جدید توسط ادارات و دستگاه‌های استان ایجاد شود.

نادری خاطر نشان کرد: اشتغال پایدار، از ویژگی‌های یک جامعه توسعه یافته است از همین‌رو ایجاد فرصت شغلی مناسب در همه‌ی استان‌های کشور جزو اولویت‌های برنامه‌ریزان است.

وی ادامه داد: در جامعه‌ای که وضعیت اشتغال جایگاه مطلوبی دارد بیکاران به نسبت افراد شاغل کمتر هستند میزان رضایت‌مندی مردم بیشتر و انحرافات کمتر است.

معاون اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز تصریح کرد: در پنج ماهه‌ی نخست سال۱۱ هزار فرصت شغلی جدید در استان البرز ایجاد شده است.

نادری با بیان این‌که در میان ادارات استان، اداره‌کل صنعت و معدن تاکنون پرچمدار ایجاد فرصت‌های شغلی جدید بوده است، خاطرنشان کرد: امید می‌رود با تغییر شرایط، همه‌ی ادارات تا پایان سال بتوانند تعهدات خود را در خصوص اشتغال‌ زایی اجرایی کنند.

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی استانداری109 نظر برای «استخدام استانداری البرز سال ۹۶ (خبر جدید)»


 1. زینب

  با سلام من چهل سال سن دارم تا کنون فکر نمی کردم روزی مجبور باشم دنبال کار بگردم می خواستم بدانم برای من در این سن با مدرک کارشناس روانشناسی تربیتی کاری ی هم پیدا می شود ؟

  پاسخ دادن
دیدگاه خود را بیان کن

 • نظرات حاوی الفاظ رکیک، توهین، شماره تلفن و موبایل، آدرس ایمیل، عقاید سیاسی، نام بردن از مسئولین و امثالهم تایید نمیشود.
 • براي اطلاع از آخرين آگهي هاي مربوط به رشته و شهر خود اينجا را کليک کنيد.
 • نتايج در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت نتايج در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • زمان آزمون در همين صفحه به اطلاع شما ميرسد براي دريافت زمان آزمون در ايميل خود اينجا کليک کنيد.
 • در صورتی که در مورد سوالات استخدامی سوالی دارید اينجا کليک کنيد.
مدیریت وب‌سایت «ای-استخدام» از شما کاربران عزیز خواهشمند است با مشارکت و پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات سایر کاربران، ما را در هرچه بهتر شدن کیفیت پاسخ‌گویی یاری رسانید.